ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy polityczne
Autor Wiadomość
Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 20 Marzec 2015, 13:02    [Cytuj]

Colcik, u Waldusia masz poparcie:

Pan Grzegorz Braun woli bardziej iść do MacDonalda niż do łagru - tak twierdzi w swoim wykładzie pod tytułem ”Czy znów idziemy na wojnę”?
Polecam Państwu ten wykład jako bardzo interesujący, bardzo spójny logicznie, wywracający ściekowy nurt propagandowy utwierdzający Polaków w przekonaniu, że rewolucyjny nurt pojmowania naszej historii, to jest ten właściwy. Oczywiście nie jest właściwy - jest zgubny dla naszych losów. I nasze ”elity” jakoś nie wyciągają żadnych wniosków z naszej historii. A co to są nasze „elity”? I czy one są ”nasze”?

Wiele się można dowiedzieć, wiele skojarzyć - nawet jak się zna fakty, wiele spraw otwiera oczy. Bo człowiek jest tylko człowiekiem i nawet jak coś ma przed oczami to nieraz nie widzi. A najważniejsze jest to, co jest niewidoczne dla oczu - tak twierdził autor „Małego Księcia”. Wiedział co pisze w przeciwieństwie do pana Lecha Wałęsy, który mówi, ale nie wie co, kiedyś powiedział, że wie, kto to jest „Bolek”(???) Ale do tej pory nie powiedział – kto. To wie - czy nie wie? Jak wie niech doniesie, tak jak Pan Janusz Korwin-Mikke.

W radomskiej telewizji Zebra, zaraz po wizycie w Radomiu, gdzie przyleciał samolotem o nazwie samolotu amerykańskiego prezydenta, doniósł na mnie - proszę sobie obejrzeć wywiad z Nim - że zostając w KNP mi ”odbiło”.(???) Dziennikarz pytał dlaczego, ale odpowiedział, że nie wie. Wie, że mi ”odbiło”, ale nie wie dlaczego? Dziennikarz rzecz ciągnął dalej i powiedział, że 14 osób z Konwentyklu na 16 głosowało, żeby Go odwołać z funkcji prezesa, ale pan Janusz Korwin-Mikke powiedział, że im też ”odbiło”. (???) Powinien pociągnąć ten wątek i opowiedzieć dlaczego został odwołany z funkcji prezesa przez swoich najwierniejszych ludzi? To by dopiero był news! I powiedzieć dlaczego tym czternastu osobom „odbiło”? Jest to coraz bardziej śmieszny człowiek, który zabłąkał się w swoich planach, które nie mając wiele wspólnego z działaniami partii konserwatywno-liberalnej. Raczej „odbiło” Panu Januszowi Korwin-Mikke, który akurat przed wyborami - kiedy byliśmy na fali - umyślił sobie tworzenie nowej partii. Jeśli już - należało tworzyć nową partię - po wyborach.

Będę w niedzielę w Warszawie na spotkaniu kandydatów antysystemowych, zapytam Pana Janusza Korwin-Mikke, czy czasami Jemu ”nie odbiło”? W każdej dziedzinie - i partyjnej i obyczajowej. Bo na przykład ja uważam się za człowieka prawego i do głowy by mi nie przyszło, żeby rozbijać partię i zrobić żonie to, co zrobił Pan Janusz - swojej. Ale widocznie mi „odbiło",. a Jemu - nie. No i to co zrobił z partią. Tymczasem rozwalił, ale historia toczy się nadal - nie ma przerw. Wszystkim „odbija” – Jemu – nie. Jeśli ktoś wykorzystuje muzykę Gwiezdnych Wojen do swojej kampanii wyborczej – to w myśl obowiązującego prawa - powinien za to zapłacić. Czy Pan Janusz Korwin-Mikke zapłacił za wykorzystywanie w swojej kampanii muzyki z filmu Gwiezdne Wojny? I komu tu „odbiło”? -

Właśnie zakończyliśmy zbieranie 100 000 podpisów pod kandydaturą pana mecanasa Jacka Wilka i oczywiście jedziemy dalej. Jeszcze mamy trochę czasu - do czwartku. Podpisy spływają nadal - ludzie zbierają i będą zbierać do czwartku - aż do godziny ostatecznej. Na razie Oddział Radomski Kongresu Nowej Prawicy przekazał do sztabu 6300 podpisów - mam w ręku dodatkowy tysiąc. W sumie 7300. Będzie jeszcze jakieś 1500 - 1600. W sumie powinno być 9000. A tak chciałem, żeby było 10 000 - dwa razy tyle ile zebrali byli członkowie O/R KNP, a obecnie czekający w przedsionku Partii KORWIN? Mam informację, że zebrali 5200. Mam nadzieję, że cała ta dzieciarnia pozna się w końcu na Panu Januszu. Ale to wymaga czasu… Tak jak w moim przypadku trwało to 21 lat!

Jak Pan Janusz Korwin-Mikke będzie opowiadał o mnie różne głupstwa, że mi „odbiło” i podważał moje dobre imię w terenie, to ja też coś w końcu zrobię.

Zrobię konferencję prasową w Radomiu i opowiem o Panu Januszu wszystko co o nim wiem i o czym dowiedziałem się przez ostatnich dwadzieścia jeden lat. A naprawdę jest czego posłuchać -

Panie Destruktorze - Januszu Korwin-Mikke, obecnie guru młodych - nieopierzonych.

A Pana Grzegorza Brana bardzo szanuję. Zresztą gościłem go już w Radomiu i wielokrotnie i spotykaliśmy się na różnych konferencjach wolnorynkowych.

Najlepiej byłoby dla środowiska konserwtywno-liberalnego, żeby Pan Janusz Korwin-Mikke odszedł już z polityki na emeryturę.

… można byłoby odetchnąć świeżym konserwatywno - liberalnym powietrzem. Wierzcie mi Państwo!

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 23 Marzec 2015, 03:57    [Cytuj]

Colcik, nadal głosujesz na brązowego?

Coltrane napisał/a:

Co do Brauna, to powiem tylko tyle : "po owocach ich poznacie", a ja widzę dobre owoce. Braun to jedyny odważny, który nie boi się mówić prawdy. Skoro jak piszesz, ma koszernych rodziców, to dlaczego sondaze w ogóle go nie uwzględniają ?

Czy tu nie zalatuje masońskim smrodkiem...

Grzegorz Braun. Polski kandydat na prezydenta? ?!?!?!?

Obrońcy Kościoła czy Polski muszą pamiętać, że niebezpieczeństwo pochodzi nie tylko ze strony tzw. lewicy, establishmentu czy mainstreamu, lecz przede wszystkim z łona kościoła posoborowego oraz z kręgów prawicowych, od narodowców i patriotów — bo tysiącletnia polityka żydowska polega na tym, żeby potajemnie przedostawać się zwłaszcza do tych sektorów, instytucji religijnych i opozycyjnych, by wyeliminować prawdziwych obrońców kraju i wiary, a przede wszystkim tych, którzy znają żydowskie niebezpieczeństwo, — a w ich miejsce zainstalować swoją agenturę. Dokładnie tak, jak zrobiono to z Solidarnością, o czym wszyscy doskonale wiemy.

Ojcem Grzegorza Brauna jest Kazimierz Braun, reżyser, profesor reżyserii na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo. Bratem Kazimierza Brauna jest Juliusz Braun, obecny prezes TVP. Dziadek Grzegorza to nieżyjący już Juliusz Braun. Bratem zaś dziadka był Jerzy Braun.

Jeden z ważnych ośrodków masonerii w Polsce, po pierwszej wojnie światowej, został zorganizowany jako Instytut Mesjanistyczny. Kierował nim wysoko stojący w hierarchii masońskiej Józef Jankowski – różokrzyżowiec i martynista, znawca Kabały. Jego najbliższym współpracownikiem i wychowankiem był Jerzy Braun – postać niepospolita: filozof, poeta, doskonały publicysta i redaktor pism na dobrym poziomie, przede wszystkim Zetu i Merkuryusza Polskiego Ordynaryjnego.

Po przekształceniu Instytutu Mesjanistycznego w Towarzystwo Hoene-Wrońskiego, Jerzy Braun z niesłychaną energią zaczął propagować naukę tego filozofa, którego Papus stawia w jednym rzędzie z takimi Mistrzami, jak Fabre d’Olivet i Eliphas Levi. Jako członek Zakonu wyspecjalizowanego w prowadzeniu dywersji Jerzy Braun – mason wysokiego stopnia, pochodzenia żydowskiego, zaczyna energicznie zwalczać masonerię i Żydów, przede wszystkim na łamach Merkuryusza; można się domyślić z jakim skutkiem.

W końcu lat trzydziestych organizuje Porozumienie Organizacji Antymasońskich i zaczyna wydawać Biuletyn Antymasoński, którego materiał informacyjny z zachwytem przejmuje prasa narodowa i katolicka. Dobry dowcip, nieprawdaż? Zakon masoński posiadł tę mądrość, że może spokojnie egzystować dopiero wtedy, gdy sam zorganizuje własnych przeciwników – i odpowiednio nimi pokieruje. I robi tak nadal.

Filozofia Hoene-Wrońskiego propagowana przez Jerzego Brauna systematyzuje podstawowe elementy Kabały i przedstawia je w duchu niemieckiej filozofii idealistycznej. Po dziś dzień zwolennicy i wyznawcy Wrońskiego – zwani wronskistami – tworzą rodzaj sekty ściśle związanej z Zakonem Martynistów – jedną z naczelnych struktur wolnomularstwa.

Jerzy Braun w czasie okupacji niemieckiej stał się jednym z przywódców „Unii” (1940-42) – organizacji konspiracyjnej o chrześcijańskim charakterze. „Unii” podległy był m.in. Teatr Rapsodyczny. Mieczysław Kotlarczyk, któremu Jerzy Braun pomagał w zorganizowaniu i prowadzeniu Teatru Rapsodycznego, wprowadził do „Unii” jednego ze swych aktorów i podopiecznych, młodego Karola Wojtyłę. To Kotlarczyk wprowadził Wojtyłę w fenomenologię. Tak się zdarzyło, że Kotlarczyka zainspirowała Helena Petrowna Bławatska, rosyjska okultystka, założycielka nowoczesnego teozofizmu. Bławatska, jak potem Wojtyła, nauczała, że religie były bardzo podobne do siebie, wszystkie pochodziły z tego samego źródła.

W książce „Il Pensiero of Karol Wojtyla” [Myśl Karola Wojtyły] włoskiego współczesnego filozofa i polityka. Rocco Buttiglione, możemy przeczytać: „Żeby zrozumieć Kotlarczyka, ponad to co mówi o nim Wojtyła, ważne wydaje się przeczytać Mieczysława Kotlarczyka “Sztuka żywego słowa” (Gregorianum, Rzym, 1975), ze wstępem kard. Karola Wojtyły… Odnośnie relacji, jakie istnieją między słowem [mówionym] i przedmiotem [widzianym], Kotlarczyk czytał i rozważał teksty z tradycji teozoficznej Heleny Pietrownej Blawatskiej, Świtowskiego, Ignacego Matuszewskiego… i z tradycji hebrajskiej – Ismara Elbogena – zgodnie z którą wszystko redukowane jest do syntezy osobistej”.

Teatr Rapsodyczny czerpał inspirację do swoich przedstawień z tekstów literackich, filozoficznych, religijnych, z poezji romantycznej i neoromantycznej. Koncepcja teatru wyrosła z ducha polskiej myśli mesjanistycznej, z pism Augusta Cieszkowskiego, Zygmunta Krasińskiego, Józefa Hoene-Wrońskiego, Andrzeja Towiańskiego.

Towiański był zwolennikiem „mesjanizmu”, prądu zapoczątkowanego przez Hoene-Wrońskiego „który ostatecznie skończył wierząc, że jest Parakletem na którym spoczywa misja głoszenia «chrystianizmu spełnionego»” (Rocco Buttiglione, s. 251).

Zwolennikami mesjanizmu byli również dwaj wielcy mężowie polskiej literatury: Zygmunt Krasiński (1812-1859) i August Cieszkowski (1814-1894): pierwszy „głosił, że Kościół Piotrowy dobiega końca, jak wszystkie starożytne społeczności„, drugi „obwieszczał otwarcie trzeciego i ostatniego wieku historii: po starożytności, która była epoką Ojca, po okresie chrystianizmu, który był czasem Syna, wkrótce nadejdzie era Ducha Świętego, który uskuteczniając porozumienie woli ludzkiej z Wolą Bożą założy na ziemi królestwo Boże: wówczas to urzeczywistni się «pełnia narodów» obwieszczona przez świętego Pawła” (Rocco Buttiglione, s. 250-251). Co do Towiańskiego, w swojej głębokiej pokorze, uważał się, za trzecie po Napoleonie objawienie Chrystusa, za wybranego przywódcę, który miał powstać z narodu, Polski – na wzór Chrystusowy – męczennicy i odkupicielki. Był on „upojony literaturą mistyczną i okultystyczną: być może był dopuszczony do jakichś tajnych stowarzyszeń” (Rocco Buttiglione, s.252).

Ojciec Grzegorza Brauna, Kazimierz Braun, w wywiadzie udzielonym dla Dziennika Polonii w Kanadzie relacjonuje: W początkowym okresie kontaktów Jerzego Brauna z Karolem Wojtyłą można mówić o dużym wpływie idei, twórczości i osobowości przywódcy „Unii”, starszego przecież o 19 lat poety, myśliciela, przywódcy – na młodego aktora, początkującego poetę i dramatopisarza, a niebawem alumna podziemnego seminarium. Echa idei „Unii” odzywały się po latach wielokrotnie w pismach i wypowiedziach Jana Pawła II.

Ostatnią dekadę życia Jerzy Braun spędził w Rzymie. Tam zaangażował się w prace Soboru Watykańskiego II (1962-65) – był konsultantem w sprawach ekumenizmu i apostolstwa świeckich. Współpracował z prymasem Stefanem Wyszyńskim i biskupem Karolem Wojtyłą. Dwukrotnie gościł na audiencji u antypapieża Pawła VI (żyda, masona, komunisty).

- Zachowało się kilka bardzo znaczących fotografii stryja: z Prymasem Wyszyńskim, z papieżem Pawłem VI, z Karolem Wojtyłą. To ostatnie pochodzi zapewne z wiosny roku 1964, a zatem już po powołaniu Wojtyły na urząd arcybiskupa krakowskiego, a przed wyjazdem stryja Jerzego z kraju. Obaj są na tym zdjęciu jacyś radośni, uśmiechnięci, pełni nadziei… – mówi w wywiadzie Kazimierz Braun.

Zapytany o kontakty rodziny Braunów z Janem Pawłem II odpowiada:

- Kontakty z Karolem Wojtyłą miał mój ojciec Juliusz, prawnik i ekolog, działacz katolicki i więzień polityczny (tak jak stryj Jerzy). Potem te kontakty objęły młodsze pokolenie. Profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Maria Braun-Gałkowska, to moja kochana młodsza siostra. Moja wielka przyjaźń i radość. To właśnie dzięki niej wszedłem do grupy młodzieżowej zwanej „Święta Lipka”. W tamtych latach (od 1958 r.) studiowałem w Warszawie reżyserię. Ona była wtedy studentką KUL-u. Studentem KUL-u był też jej narzeczony, wkrótce mąż, potem również profesor KUL-u, Jerzy Gałkowski. (…)

Karol Wojtyła był dla nas po pierwsze przewodnikiem duchowym, wzorcem modlitwy, zarówno wspólnotowej, jak i indywidualnej – miał takie chwile w ciągu dnia, gdy usuwał się na modlitwę samotną, „wychodził na górę”, jak Chrystus. Był też wymagającym pedagogiem oraz aktywnym turystą, czy uczestnikiem gier sportowych.

Z ogromnym wzruszeniem wspominam, że grałem kiedyś w siatkówkę z papieżem… Te wyjazdy uczyły właśnie tego: integracji modlitwy z nauką i pracą, a także i rozrywką, przenikania modlitwą wszelkiej działalności „świeckiej”. On ukazywał jedność życia duchowego i „życia w świecie”. Dawał przykład życia tą jednością.

Grzegorz Braun jest dzisiaj związany ze środowiskami tzw. tradycji katolickiej, m.in. z Bractwem św. Piusa X. Bractwo to zostało założone oraz jest finansowane przez rodzinę Rothschildów. Ciepło jest przyjmowany również w parafiach soborowego kościoła.

Braun w swoim wystąpieniach mówi dużo prawdy o sytuacji Polski, o Żydach oraz masonerii. Jednym z głównym punktów programu Brauna jest własność, wolność gospodarcza. O czym jednak Grzegorz Braun nie mówi?

Głoszenie idei wolnościowych, postulatów obniżenia podatków, własności itd. nie ma żadnego znaczenia i jest niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty. Konstytucja Kwaśniewskiego vel Stolzmana z 1997 r. oddała emisję złotówki w ręce żydowskiej lichwy. Art. 220 konstytucji zabrania finansowania deficytu budżetowego przez „zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Innymi słowy Narodowi Polskiemu odebrano możliwość emisji pieniądza i oddano ją w ręce żydowskie. W istocie jest to główna przyczyna ucisku fiskalnego i jak długo Polska będzie miała związane prawem ręce w emisji złotówki, tak długo nie ma możliwości obniżenia czy likwidacji ucisku fiskalnego. Dlatego wszelkie postulaty Korwina czy Brauna odnoście obniżenia podatków i likwidacji biurokracji nie mają żadnego znaczenia. Działając w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” temat ten jest przemilczany przez wszystkich kandydatów w wyborach i przez wszystkie partie polityczne.

Grzegorz Braun postuluje, aby Naród jednoczył się wokół soborowej sekty antychrysta udającej Kościół katolicki. W świetle wiary katolickiej, posoborowy kościół nie jest Kościołem katolickim a posoborowa hierarchia z „papieżem” na czele, nie jest hierarchią Kościoła katolickiego. Każdy, kto temu przeczy, jest albo zwiedziony przez żydowskie kłamstwa, albo działa w złej woli i celowo kanalizuje siły i potencjał Narodu i zagubionych katolików w ściek żydowskiej sekty ubranej w katolickie szaty.

Nie możemy pozwolić, aby przywódcami katolickiej i narodowej opozycji wobec żydowskiego NWO stały się osoby, które za fundament swojej działalności obierają jedną z macek synagogi szatana – soborowy kościół, uparcie twierdząc, iż jest to Kościół katolicki i temu kościołowi należy się posłuszeństwo. Taka opozycja zawsze będzie fałszywą opozycją, tak jak opozycja Wałęsy, Michnika, Kuronia, Geremka, itd. z żydem Wojtyłą na czele, była fałszywą opozycją wobec komunizmu.

Grzegorz Braun pozuje na Polaka, katolika, patriotę, narodowca. Czy tak jest w istocie?

Coltrane

Wysłany: 23 Marzec 2015, 08:55    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
Colcik, nadal głosujesz na brązowego?

Nie no, wszystkich w czambuł potępić i wrzucić do jednego wora. Tak robią anarchiści i różnej maści mieszadełka, aby tylko tworzyć atmosferę chaosu, zniechęcenia, zwątpienia.

Co do Grzegorza Brauna, to póki co Grzegorz Braun jak dotąd niczym się nie splamił i zachowuje się jak przyzwoity Polak i katolik. Nawet uczęszcza na mszę trydencką. Grzegorza Brauna popierają ks. Małkowski, dr Krajski (specjalista od masonerii, gdyby więc zalatywało masońskim smrodkiem, to dr Krajski już dawno by to zauważył), Wiktor Węgrzyn komandor Międzynarodowych Rajdów Katyńskich. Grzegorza Brauna zdązyłem już bliżej poznać (to nie jest tak, że znam go tylko z internetowych przekaziorów). Nie siej więc waść zamieszania. Jeżeli masz coś przeciwko Grzegorzowi Braunowi to wskaż choć jeden argument przeciwko niemu. Obawiam się, że nie znajdziesz ani jednego. A tu masz cały życiorys Grzegorza Brauna : http://grzegorzbraun2015.h2.pl/test2/zyciorys/

I wiesz co Michasiowaty. Ty lepiej zacznij ludziom pokazywać jakie zagrożenie niesie ze sobą reelekcja Bula-Komoruskiego, agenta sowieckiego pseudonim "Litwin", powiązanego ze strukturami WSI, którego żona (żydówka) jest córką funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a później MSW, szycha w kręgach establishmentu PRL. Bul-Komoruski (wnuczek czekisty Osipa Szczynukowicza) to bardzo niebezpieczny człowiek dla Polski. A z tego co widzę, to co drugi otumaniony i ogłupiony Polak zamierza na niego głosować. Tu jest dopiero wielkie niebezpieczeństwo ! A Ty się bierzesz za niszczenie Grzegorza Brauna. Kto Cie w ogóle nakręca ? Wyluzuj facet. To nie Grzegorz Braun jest zagrożeniem dla Polski. To kandydaci wywodzący się z Układu Magdalenkowego, z Układu Okrągłego Stołu są zagrożeniem dla Polski. Szczególnie niebezpieczny jest tutaj Bul-Komoruski. Zostaw więc Grzegorza Brauna w spokoju, i zajmij się pokazywaniem ludziom realnych zagrożeń.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 23 Marzec 2015, 14:10    [Cytuj]

Colcik, na jawnych wrogów Polski to szkoda czasu marnować i śliny tracić przy bezproduktywnym trzepaniu ozorem. Wielokrotnie pisałem o tej magdalenkowej bandzie czworga i wystarczy, a teraz ważniejsze jest szukanie śliwki robaczywki. Postaw na Wilka i zachowaj czyste sumienie.

Coltrane

Wysłany: 23 Marzec 2015, 14:42    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
Colcik, na jawnych wrogów Polski to szkoda czasu marnować i śliny tracić przy bezproduktywnym trzepaniu ozorem. Wielokrotnie pisałem o tej magdalenkowej bandzie czworga i wystarczy, a teraz ważniejsze jest szukanie śliwki robaczywki. Postaw na Wilka i zachowaj czyste sumienie.

Wilk dostanie 1% głosów, a w czasie kampanii wyborczej niczego ciekawego nam nie przekaże. Na Brauna zagłosuję z czystym sumieniem. Nie przedstawiłeś jeszcze zarzutów pod adresem Brauna. Proszę o jakieś fakty.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 23 Marzec 2015, 20:38    [Cytuj]

Colcik, myślenie naprawdę nie boli, a czytanie ze zrozumieniem jest sztuką trudną, ale do opanowania...

"Nie możemy pozwolić, aby przywódcami katolickiej i narodowej opozycji wobec żydowskiego NWO stały się osoby, które za fundament swojej działalności obierają jedną z macek synagogi szatana – soborowy kościół, uparcie twierdząc, iż jest to Kościół katolicki i temu kościołowi należy się posłuszeństwo. Taka opozycja zawsze będzie fałszywą opozycją, tak jak opozycja Wałęsy, Michnika, Kuronia, Geremka, itd. z żydem Wojtyłą na czele, była fałszywą opozycją wobec komunizmu."

U Waldusia:
Zdecydowanie najlepszym kandydatem na prezydenta Polski jest pan mecenas Jacek Wilk. Naprawdę! Proszę przeczytać jego życiorys. Lepszego kandydata na ten moment Kongres Nowej Prawicy nie mógłby sobie wymarzyć. Praktykujący prawnik, konserwatysta, ma rodzinę i troje dzieci, absolwent wielu uczelni, wkrótce doktorant, zna cztery języki, prelegent, licznych szkoleń, konferencji i seminariów. Skończył Szkołę Międzynarodowego Prawa Podatkowego w Veldhoven i prawa Unii Europejskiej w Rotterdamie. Mamy – jako wiceprezesa KNP - fachowca od prawa. I nich nas Bóg prowadzi, musimy lansować swoich kandydatów i ludzi, którzy są ideowi i nie porzucą idei, albo nie będą jej wykorzystywać do własnych celów prywatnych. Tak nam dopomóż Bóg.

U Madzi:
Ten kandydat niby mądry, choć brązowy, ale wyznawca zamachu smolenskiego - czyli niepełnosprawny intelektualnie.

Coltrane

Wysłany: 23 Marzec 2015, 21:11    [Cytuj]

Michaś napisał/a:

U Madzi:
Ten kandydat niby mądry, choć brązowy, ale wyznawca zamachu smolenskiego - czyli niepełnosprawny intelektualnie.

Co za brednie! Chyba Madzia jest niepełnosprawna intelektualnie ...

Jak można z uporem maniaka twierdzić, że zamachu nie było ?? :roll:
Wszystkie znaki na niebie mówią, że doszło do zamachu, do perfidnego zamachu.

Michasiowaty, myślenie naprawdę nie boli. Przestań opierać się na bredniach niepełnosprawnych intelektualnie, a zacznij myśleć. Nie będę powtarzał wszystkich faktów związanych z zamachem. Każdy myślący człowiek sam dojdzie do tego, że nie mamy tu do czynienia ze zwykłą katastrofą. Albo jesteś przez kogoś nakręcany, albo przez kogoś opłacany, albo jesteś zwykłym ignorantem, który fakty ma za nic. Nikt Ci tu nie mówi, że masz wierzyć w to co mówi Macierewicz. Macierewicz ma swoją teorię zamachu, i ja nie muszę z nim się zgadzać. Ale nie dam sobie wmóiwć, że to był zwykły wypadeczek.

Michaś napisał/a:
"Nie możemy pozwolić, aby przywódcami katolickiej i narodowej opozycji wobec żydowskiego NWO stały się osoby, które za fundament swojej działalności obierają jedną z macek synagogi szatana – soborowy kościół, uparcie twierdząc, iż jest to Kościół katolicki i temu kościołowi należy się posłuszeństwo. Taka opozycja zawsze będzie fałszywą opozycją, tak jak opozycja Wałęsy, Michnika, Kuronia, Geremka, itd. z żydem Wojtyłą na czele, była fałszywą opozycją wobec komunizmu."

Co właściwie chcesz przez to powiedzieć ? Że niby Braun jest zwolennikiem koscioła posoborowego ?? No to tutaj się mylisz kolego, bo jest akurat odwrotnie. Braun nie jest zwolennikiem koscioła posoborowego, jest zwolennikiem tradycji katolickiej.

Chyba nie ma sensu tego tematu ciągnąć, bo dojdzie jedynie do niepotrzebnych przepychanek. Ty wiesz swoje (o ile cokolwiek wiesz), ja wiem swoje. I tak zostawmy.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Marzec 2015, 09:24    [Cytuj]

Michaś napisał/a:

Grzegorz Braun. Polski kandydat na prezydenta? ?!?!?!?

Obrońcy Kościoła czy Polski muszą pamiętać, że niebezpieczeństwo pochodzi nie tylko ze strony tzw. lewicy, establishmentu czy mainstreamu, lecz przede wszystkim z łona kościoła posoborowego oraz z kręgów prawicowych, od narodowców i patriotów — bo tysiącletnia polityka żydowska polega na tym, żeby potajemnie przedostawać się zwłaszcza do tych sektorów, instytucji religijnych i opozycyjnych, by wyeliminować prawdziwych obrońców kraju i wiary, a przede wszystkim tych, którzy znają żydowskie niebezpieczeństwo, — a w ich miejsce zainstalować swoją agenturę. Dokładnie tak, jak zrobiono to z Solidarnością, o czym wszyscy doskonale wiemy.

Ze Grzegorz Braun jest przemilczany w mediach głównego ścieku, że w sondażach jest pomijany (o osobniku zwanym "Anna Grodzka" nie zapomnieli) - to dla mnie jest zrozumiałe. Ale że ataki idą z prawej strony, od niejakiego Kosiura (kolejny Bubel?) czy od Wolnej Polski - to dla mnie jest niezrozumiałe. To jest jakaś nowa jakość. W jednej chwili zwątpiłem w Wolną Polskę. Do tej pory trochę jakby z nimi się utożsamiałem, mieli bowiem podobny pogląd na sprawy Ukrainy, NWO i nie tylko. Teraz jednak będę nieco ostrożniejszy. To znaczy w kwestii Ukrainy, Majdanu, Rosji nic się u mnie nie zmienia. Natomiast z dystansem będę podchodził do tekstów z Wolnej Polski. Dwa razy przeczytam, zanim jakiś tekst skopiuję. I tak się zastanawiam, któż to jest ten Kosiur, że z takim zapałem krytykuje Brauna, którego antypolskie pomijają i przemilczają ? Skoro jak pisze Kosiur, od Brauna zalatuje masońskim smrodkiem, to media głównego ścieku tym bardziej powinni go promować, aby np. odebrał trochę głosów Dudzie. Ale to nie Duda jest ich największym wrogiem, ale Grzegorz Braun, którego boją się jak ognia, wolą omijać z daleka, i wolą go wyciszać, aby nie zaistniał w mediach głównego ścieku. Nawet sondaże go nie uwzględniają, wolą udawać że go nie ma (może mają nadzieję, że nie uzbiera 100 tysięcy podpisów, i będzie git). Nie zapominają o osobniku który mówi o sobie "Anna Grodzka", nie zapominają o Wandzie Nowickiej, znanej z antyklerykalnych i aborcyjnych poglądów, ale o Grzegorzu Braunie wolą milczeć. A jak o kimś się nie mówi, to jak jakby go nie było. A taki Kosiur jeszcze chce mu przywalić, bo poczuł masoński swąd, bo to bo tamto.

Gdzież my kurde żyjemy ? Czy to jest wolny kraj ? Czy mamy jakąś demokrację ? Czy każdy ma takie samo prawo głosu ? Najlepszych Polaków najlepiej eliminować z przestrzeni publicznej, a promować różnych dewiantów, agentów, szpicli, sprzedawczyków, antypolaków, antyklerykałów, satanistów. Wszystko co najgorsze, dopuścić do przestrzeni publicznej, do szczekaczek, do debat. Niech robią wodę z mózgów.

Taką mamy dzisiaj Polskę, rządzoną przez wrogów Polski i Kościoła.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]