Inwazja islamu na Polskę

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Inwazja islamu na Polskę

Post autor: Coltrane » 22 września 2015, 10:27

Ewa Kopacz urządzi nam piekło na rozkaz Berlina.

Obrazek

Ewa Kopacz urządzi nam piekło na rozkaz Berlina

— kryzys migracyjny to temat tygodnia najnowszego „wSieci”.

O fali uchodźców szturmującej Europę piszą m.in. Maciej Pawlicki i Bronisław Wildstein.

Pan Bóg postawił nas w miejscu szczególnym – na równinie między nacjami, które sądzą, że mają naturalne prawo, a nawet obowiązek kolonizowania swych sąsiadów

— pisze Maciej Pawlicki.

Z kolei Bronisław Wildstein dodaje:

Awantura na temat uchodźców, którą obserwujemy dziś w Polsce, stała się kolejnym polem walki między lewicą a prawicą czy też między obozem III RP a jego kontestatorami.

W tygodniku również treść wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego podczas sejmowej debaty o uchodźcach.

Czy rząd ma prawo pod obcym naciskiem podejmować decyzje, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze życie. PiS uważa, że nie ma prawa

— podkreślał prezes PiS.

svl

autor: "wSieci" - Największy konserwatywny tygodnik w Polsce

http://wpolityce.pl/polityka/265876-ewa ... w-kioskach
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2015, 08:39 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: Inwazja islamu na Polskę

Post autor: Coltrane » 22 września 2015, 11:16

Prawdziwe orędzie Ewy Kopacz? "Polakami się nie przejmujcie, wciśniemy im jakiś kit o tolerancji i nowoczesności..."

Obrazek

Witam wszystkich przybyszów na polskiej ziemi. Szczególnie muzułmanów….

—internet nie ma litości dla Ewy Kopacz. Właśnie przetłumaczono na arabski jej orędzie. Obejrzyj koniecznie!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V9jwz8uvcNU[/youtube]

autor: Znalezione w sieci

http://wpolityce.pl/polityka/266060-pra ... bacz-wideo

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 23 września 2015, 08:14

"znalezione w sieci " muszę przyznać,że ta nasza sieć..to wyjątkowo uzdolnione Ludzie :)
kiedyś byli kabareciarze,dzisiaj....SIEĆ inteligentna i pełna humoru :)
pozdr

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 23 września 2015, 08:17

a wracając do "realu" to KOPAczowa w kretyństwie przebiła nawet herr thuska...jedno co ich nadal łączy ,to
niechęć do POLSKI...i mentalnośc małego chuligana z podwórka...bardzo pośledniego...co wąchał donaldzik,wiemy a co Una ?
pozdr

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 września 2015, 13:22

Trzeba być wyjątkowym łajdakiem, aby z premedytacją urządzać Polakom piekło. Wszyscy dobrze wiedzą, że to żadni uchodźcy tylko fanatycy islamscy, i wcale nie jest powiedziane, że oni przybędą z Syrii, gdzie toczy się wojna. I oni wcale przed wojną nie uciekają - to zaplanowana inwazja na Europę - u nas w Polsce za zgodą łajdaków z rządzącej mafii, czyli wasrszawskiego nierządu. Ich decyzja może być tragiczna w skutkach dla przyszłości Polski. Ale co ich to obchodzi, jak mają obiecane jakieś posadki w Unii Jewropejskiej. Los Polaków ich nie obchodzi. Gdyby obchodził, to by już dawno przyjęli repatriantów ze Wschodu, którzy od lat czekają kiedy Polska zaprosi ich do siebie. Ale nie - dla Polaków ze Wschodu nie ma miejsca w Polsce, i postawiono im szlaban. Tylko terrorystów islamskich nam do szczęścia potrzeba ...


Polska wyłamała się z Grupy Wyszehradzkiej. Rząd Kopacz mówi „tak” kwotom imigrantów

Przedstawiciele Polski w Parlamencie Europejskim wyłamali się z jedności Grupy Wyszehradzkiej, która głosowała przeciwko przymusowemu przyjęciu nielegalnych imigrantów. Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia powiedziały „nie”. Polska bez szemrania wypełniła wolę unijnych decydentów.

We wtorkowy wieczór w Parlamencie Europejskim przeciwko przyjęciu przymusowych kwot imigrantów głosowały Węgry, Czechy, Słowacka i Rumunia, zaś Finlandia wstrzymała się od głosu. Kraje Grupy Wyszehradzkiej zachowały jedność w sprzeciwie wobec narzucanej gwałtem polityki, wyłamał się tylko jeden kraj… Polska.

„Dzięki” decyzji przedstawicieli polskiego rządu do Polski ma trafić ok. 5 tys. imigrantów. - Około godziny przed głosowaniem Polska poprosiła o przerwę w czasie narady szefów MSW, gdy po rozpoczęciu spotkania okazało się, że Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia wciąż są przeciwko propozycji – relacjonuje korespondent TVN24, Maciej Sokołowski.

Skandaliczną decyzję polskich przedstawicieli skomentował szef czeskiego MSW, Milan Chovanec - Polska zmieniła zdanie. Obawiam się, że po dzisiejszym dniu będzie już tylko V3 – napisał w mediach społecznościowych.

Źródło: tvn24.pl
FO

http://www.pch24.pl/polska-wylamala-sie ... 350,i.html

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 23 września 2015, 13:47

c.d tego żałosnego spektaklu...
Prezydent zaprasza panią minister Teresę Wszystkomoże,a ona odmawia,za to wpycha się
nieproszona KOPAczowa...żałosne i niebezpieczne...
byle do wyborów...może nie zdąża nas Sprzedać całkiem..
pozdr

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 września 2015, 14:08

sonia pisze: byle do wyborów...może nie zdąża nas Sprzedać całkiem..
Właśnie w tym sęk, że ta banda łajdaków spod znaku PO wykorzystuje ostatni miesiąc swoich rządów, aby nas sprzedać i oddać na pożarcie fundamentalistom islamskim. Wiedzą, że po wyborach nowy rząd z PiS-u powie "NIE", tak jak i pozostałe kraje wchodzące w skład Grupy Wyszehradzkiej, i bezczelnie wykorzystują ostatni miesiąc swoich łajdackich rządów, aby urządzić nam Polakom piekło ...

Jestem przekonany, że Kopaczka ma zagwarantowaną jakąś posadkę w Unii Jewropejskiej (i inne łajdaki z PO również), i dlatego głosują tak, jak każą im ci z Brukseli, a może i z Berlina.

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 23 września 2015, 15:23

Coltrane,
masz rację,jej od samego początku COŚ obiecano a i przy okazji czymś POgrożono...przypomnij sobie,skąd jej korzenie i jakie to były czasy...nas lano zieloną wodą i bito pałami ZOMO,przyjaciele siedzieli za Polskę,tracąc Naukę,Pracę i Rodziny oraz prawo do zasiłków...ona tymczasem robiła karierę u boku prokuratora..
młodzi ..dobrze wykształceni ...z ?jedno z pzpr ludowego ,drugi ..nie wiem,ale się domyślam ...
pozdr :)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 września 2015, 23:09

Tego nie zobaczysz w żadnej telewizji. Polacy wobec agresywnie wdrażanego przez UE masońskiego projektu islamizacji Europy (tworzenia struktur podziemnego Państwa Islamskiego w Europie)

Obrazek

W całym kraju odbyły się demonstracje przeciwko agresywnie wdrażanemu przez Unię Europejską masońskiemu projektowi islamizacji Europy, czyli tworzenia struktur podziemnego Państwa Islamskiego w Europie (najzupełniej przypadkowym przypadkiem zgrywa się to bowiem czasowo z ludobójczą ekspansją ISIS w Afryce i Azji). Teraz przyszedł czas na podziemną (pod medialnym płaszczykiem „imigracji” i „uchodźstwa”) ekspansję tego – wyhodowanego i finansowanego przez USA – potwora również i na Europę.

Przeciwko takim i tym podobnym geopolitycznym projektom licznie protestowali Polacy. W rocznicę skutecznej obrony Europy przed islamem przez króla polskiego Jana III Sobieskiego, 12 września 2015 r. wielkie protesty społeczne odbyły się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku. Najliczniejsze tłumy manifestantów ściągnęły oczywiście do naszej stolicy.

Reżimowe media – tradycyjnie przy tego typu budzących świadomość Polaków manifestacjach – z premedytacją zaniżają frekwencję demonstracji antyimigracyjnych, starając się zmniejszyć rangę wydarzenia. Krakowskie media regionalne więcej uwagi poświęciły eventowi solidarności z uchodźcami (który zgromadził garstkę osób) niż masowej demonstracji przeciwników islamizacji Polski, których było nieporównanie więcej. Niemal wszystkie reżimowe media stosują tę samą taktykę również w stosunku do antyimigranckiej manifestacji w Warszawie – podają zdecydowanie zaniżoną liczbę zaledwie 7 tys. osób, podczas gdy organizatorzy oraz uczestnicy marszu mówią o około 30 tysiącach uczestników!

Protestujący w wielu miastach Polacy swoje stanowisko w sprawie narzucanych nam obcych projektów wyrażali transparentami z hasłami takimi jak: „Pamiętaj przybyszu i miej to na uwadze – to nasza ojczyzna, tu naród ma władzę”, „Protestujemy przeciw przyjmowaniu imigrantów”, „Stop islamizacji Europy”, „Dzisiaj kwoty, jutro szariat! Obalić zdrajców Europy”, „Dzisiaj imigranci, jutro terroryści” czy „Uchodźcy muzułmańscy to koń trojański dla Europy”. Skandowano również: „Nie imigranta, chcemy repatrianta”, „Polska wolna od islamu”, „Euroświnie, Polska ginie!”, „Jan Sobieski – król zwycięski”, „Jan Sobieski – Boży miecz – islamistów przegnał precz”, „Ewangelia, a nie szariat”, „Nie lewacka, nie islamska – Europa chrześcijańska”, „Nie muzułmańska – Polska chrześcijańska”, „Polska nie chce imigrantów”, „Rząd ci nie da nic za darmo, chyba że masz skórę czarną”, „Terroryzm nie przejdzie” oraz „Precz z Unią Europejską”.

Przeciwnicy przyjmowania uchodźców w naszym kraju uważają, że napływ cudzoziemców do Polski – głównie muzułmanów – będzie zagrożeniem dla naszej kultury, a przybysze nie zasymilują się z polskim społeczeństwem.

Więcej materiału na https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpr ... w-europie/

http://niezaleznemediapodlasia.pl/tego- ... w-europie/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 2 października 2015, 07:34

Kibolka Koranu

Obrazek

Podczas kiedy co 5 minut gdzieś na świecie chrześcijanin pada ofiarą prześladowań, Kopacz chce ściągnąć do Polski masy muzułmańskich migrantów. Ma ich być "nie więcej niż kibiców Legii". Widać, że haratanie gały jest popularniejsze w PO niż myślenie.

PO to partia kopaczy piłki, więc Kopacz drybluje i drybluje w mediach, aż się zakiwa na śmierć. Nam tłumaczy, że mecz z Berlinem o muzułmańskich migrantów wciąż trwa i że ostateczny wynik nie jest jeszcze znany. A my już wiemy, że oddała mecz walkowerem. Czy została przekupiona ofertą transferu do Brukseli ?


Obrazek
Mali chrześcijanie są także mniej "fotogeniczni" niż mali muzułmanie

Kopacz już nam deklaruje, że Polska pokornie przyjmie muzułmańskich migrantów i argumentuje, że (cytat) "to mniej osób niż kibiców na meczu Legii". Niech nam lepiej powie do której bramki gra i której drużynie kibicuje?

Chrześcijanie są prześladowani na całym świecie, przeważnie przez muzułmanów, średnio co 5 minut jakiś chrześcijanin staje się ofiarą:

http://www.christianpost.com/news/every ... ns-145451/

Czy zamiast kretyńsko wspomagać - na rozkaz Schulza i Merkel z Berlina - masową muzułmańską emigrację na europejski socjal, czy nie trzeba raczej przede wszystkim ratować naszych braci chrześcijan z Orientu ? Po co kilka miesięcy temu Kopacz i Kamiński wcałowywali się obleśnie przed kamerami w rękę Papieża Franciszka w Watykanie ?

Arabia saudyjska zbanowała właśnie najnowsze wydanie "National Geographic", bo na okładce jest zdjęcie Papieża Franciszka. Tolerancja ?

http://www.christiantoday.com/article/s ... /64728.htm

Może najwyższy czas zacząć uczyć tolerancji muzułmanów, zamiast bezustannie opluwać Polaków i chrześcijan ? Niech Michnik, Blumsztajn, Thun, Lis i Balcerowicz pojadą sobie do Mekki, opluwać muzułmanów, ich nietolerancję, opresję kobiet i homofobię, zobaczymy czy wrócą żywi.

Podczas, kiedy lewactwo wspomaga masy nielegalnych muzułmańskich migrantów, którzy z kamieniami w rękach szturmują bramy Europy, mało kto rozczula się nad losem orientalnych chrześcijan. Jeden muzułmanin jest warty 10.000 Euro podczas kiedy jeden Polak z Mariopola na Ukrainie jest nic nie warty. Czy to jest nasza skala wartości ?

Wczorajsze orędzie Kopacz na temat migrantów opływa w kłamstwa:

NIE, to nie Unia daje nam pieniądze, to są nasze własne pieniądze, pieniądze unijnych podatników, w tym Polaków, Polska jest już od 10 lat w Unii, najwyższy czas skończyć z tą mentalnością prowincjonalnego żebraka.

NIE, polskie służby nie zapewnią nam bezpieczeństwa (czytaj nasz niedawny wpis "Allah Być Wielki (ABW)").

NIE, Polska nie będzie wybierać kto do nas zostanie wysłany siłą, decyzja zostanie nam narzucona - cały świat wie, że Polska pod rządami PO nie jest państwem poważnym (państwo "istnieje tylko teoretycznie").

NIE, muzułmański kontyngent który Berlin chce nam wcisnąć nie będzie złożony z "kobiet i dzieci", które reprezentują tylko ułamkową część fali nielegalnych migrantów. Dostaniemy młodych byczków z iPhonami, roszczeniowych i agresywnych, co spowoduje falę agresji i gwałtów.

Kopacz zostało jeszcze 6 tygodni "władzy". Nie wiemy ile złego zdoła jeszcze wyrządzić w tym czasie Polsce, ale mówiąc językiem kibiców Legii, Kopacz jest już od dawna na spalonym. I właśnie strzeliła sobie samobója.

Nad prześladowanymi w Egipcie Koptami nikt w Brukseli nie zapłacze

Obrazek

http://monsieurb.neon24.pl/post/125932,kibolka-koranu

http://www.gazetawarszawska.com/judaizm ... lka-koranu

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 2 października 2015, 10:25

Coltrane, :)
Kibolka Koranu i nie tylko Koranu...toto nawet jak będzie trzeba złapie się za Torę...
pozdr z drogi :)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 października 2015, 13:32

Rządzący Polską z woli Narodu :roll: powinni przykleić sobie na czoło i wbić do swych tępych głów, że ich obowiązkiem jest dbać o dobro i bezpieczeństwo Narodu Polskiego, a nie islamskich fundamentalistów udających uchodźców !Burmistrz Kraśnika: nigdy nie pozwolę na wysiedlenie Polaków i zakwaterowanie islamskich uchodźców!

Opublikowano: Sobota, 03 października 2015 o godz. 08:08:06

Wojewoda lubelski chciał, by burmistrz Kraśnika zapewnił odpowiednie całoroczne zakwaterowanie i wyżywienie grupie ponad 50 migrantów, którzy mają trafić do Polski. Ten odmówił tłumacząc, że jego obowiązkiem jest dbanie o dobro mieszkańców miasta, a nie islamskich uchodźców.

Burmistrz odpowiedział na prośbę wojewody, by przyjąć na terenie miasta Kraśnik grupę migrantów liczącą ponad 50 osób i zakwaterować ich w systemie całorocznym w domach pomocy społecznej i internatach, zapewniając im również wyżywienie w formie cateringu.
„Miasto Kraśnik nie dysponuje możliwością przyjęcia, zakwaterowania i wyżywienia grupy ponad 50 uchodźców” – oświadczył burmistrz Mirosław Włodarczyk. Tłumaczy, że pierwszy raz w historii miasta udało się porządnie wyremontować 57 mieszkań socjalnych, które w końcu września przekazano najbardziej potrzebującym rodzinom.
„Mam nadzieję, że nie jest Pana intencją wysiedlanie z tego budynku kraśnickich rodzin wraz z dziećmi w celu zakwaterowania tam islamskich uchodźców. Nigdy bym na to nie pozwolił!” – podkreśla burmistrz. Dodał, że zaspokajanie potrzeb mieszkańców miasta poprzez prowadzenie polityki prorodzinnej, pomocy społecznej i wspierania rodzin, jak również zapewnienie obywatelom bezpieczeństwa jest jego prawnym obowiązkiem.
„W mojej ocenie naszym moralnym obowiązkiem jako Polaków jest umożliwienie jak najszybszego powrotu do kraju potomków polskich patriotów przymusowo wywiezionych do dawnych republik sowieckich” – zaznacza na koniec Włodarczyk.

Obrazek

Kresy.pl

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... mpaign=rss

pier1987
Posty:1457
Rejestracja:29 października 2011, 08:22
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: pier1987 » 4 października 2015, 14:57

Donos na Ewę Kopacz. Prokuratura zajęła się sprawą
http://www.fakt.pl/politycy/leborczanin ... 81537.html

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 5 października 2015, 16:13

więcej takich dzielnych włodarzy...ukłony dla dzielnego burmistrza z Kraśnika

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 6 października 2015, 20:18

Łajdaki z Po rządzący Polską już nie kryją się z tym, że chodzi im o zniszczenie Polski.
Bo jeśli są głusi na ostrzeżenia ...ISIS planuje ataki w Polsce na skalę 11 września w USA

Obrazek

———————————————————————————————————————————————————–
“Państwo Islamskie zamierza przeprowadzić serię zamachów na terenie Polski”,
— powiedział rzecznik prasowy ABW pułkownik Maciej Karczyński.
„Ataki mogą mieć skalę tego z 11 września w USA. — Taka okazja może nadarzyć się już w tym roku, w Polsce”,
– dodał.
Były szef BBN generał Stanisław Koziej powiedział, — że ABW nie posiada ani wiedzy, ani procedur, — które umożliwiłyby przeciwdziałania przenikaniu do Polski agentów ISIS.
„Polskie służby są kompletnie nieprzygotowane na przeciwdziałanie akcjom zaprojektowanym przez służby specjalne Państwa Islamskiego”,
– dodał Koziej.
AMNI – służby specjalne Państwa Islamskiego (ISIS) — od dłuższego już czasu planują spektakularną akcję w Europie.
Dwa arabskie słowa oddają charakter tajnych służb kalifatu: — „amni” – czyli bezpieczeństwo uzyskane za pomocą szpiegów — i „muhabarat” – czyli wywiad i przygotowanie działań.
Wedle informacji docierających dziś z kalifatu — służby specjalne Państwa Islamskiego są oczkiem w głowie kalifa Baghdadiego i jego sztabu.
— Mają podwójne dowództwo.
W Iraku – jak twierdzi francuski dziennikarz Samuel Laurent – podlegają człowiekowi zwanemu Abu Ali, — natomiast w Syrii kieruje nimi premier Al Anbari.
Kalifat chce, w ten sposób, pobudzić do działania tysiące fanatycznych islamistów zamieszkujących w krajach Europy Zachodniej,
— a jednocześnie wysłać wyznawcom islamu jednoznaczny sygnał, — że kalifat ISIS jest właśnie tym państwem, o którym mówi Koran.
W tym celu ISIS musi przeprowadzić akcję, która jednoznacznie udowodni,
— że chrześcijaństwo jest w głębokiej defensywie i musi ustąpić przed nacierającym islamem.
——————————————————–
MARCIN SZYMAŃSKI
Opublikowano: poniedziałek, 05, październik 2015

Za; http://dziennik-polityczny.com/index.ph ... snia-w-usa

https://forumemjot.wordpress.com/2015/1 ... nia-w-usa/

ODPOWIEDZ