Ekspansja islamu na Europę

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 28 października 2015, 05:50

co raz więcej Tych,którzy mają odwagę powiedzieć ZŁU,nie...ba nazwać TO ZŁO po imieniu...
nie bójmy się więc mówić czytelnie i miejmy odwagę dbania o własny Kraj...a Solidarność Solidarność ,to MY...
i niech nikt nie gra tym słowem..to my niegdyś przygarnialiśmy wygnanych z Europy i reszty Świata,my ich przyjmowaliśmy do naszych domów,nie pytając o Wiarę i kolor skóry...więc niech "nowoczesna europka" nie waży się uczyć nas zasad Solidarności,lecz niech przypomni sobie raczej własne grzechy i przeprosi za nie.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 29 października 2015, 14:54

Wielu moich znajomych też uważa, że winę za inwazję islamu na Europę ponosi ... Putin.
No to teraz zapytam : czy mam myśleć tak samo jak Tusk ?? :roll:


Niemiecko-żydowska kreatura twierdzi, iż falę uchodźców spowodowała… Rosja

Obrazek

Szef Rady Europejskiej oskarżył Kreml o eskalację kryzysu imigracyjnego w Europie. Donald Tusk oznajmił, że wskutek rosyjskich nalotów do Europy przybyło sto tysięcy imigrantów.

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oznajmił, że rosyjskie naloty w Syrii doprowadziły do pojawienia się w Europie dodatkowych stu tysięcy uchodźców. Oświadczył to, zabierając głos w Parlamencie Europejskim w Strasburgu.
„Niestety sytuacja się pogorszyła w porównaniu nawet z tą, kiedy przemawiałem w tym parlamencie ostatnio. Mam na myśli, na przykład, kolejną falę uchodźców z Aleppo i dzielnic, w których odbywają się rosyjskie naloty, co doprowadziło do pojawienia się ponad 100 tys. kolejnych uchodźców” — oznajmił Tusk.
Podkreślił, że obecny kryzys spowodowany masowym napływem uchodźców jest jednym z najniebezpieczniejszych zagrożeń dla europejskiego społeczeństwa na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, ponieważ ma potencjał dokonania „zmian tektonicznych” w UE.
Trzeba podkreślić, że kryzys imigracyjny rozpoczął się w UE na długo przed operacją antyterrorystyczną rosyjskich sił powietrznych w Syrii, która wystartowała dopiero 30 września.
Według niektórych ocen, próby krajów zachodnich z USA na czele dokonać „demokratyzacji” państw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej tylko zdestabilizowały sytuację w regionie, sprzyjały powiększeniu Państwa Islamskiego oraz spowodowały falę imigracji do Europy.
Wielokrotnie informowano, że celem rosyjskiej operacji jest udaremnienie działalności ugrupowania terrorystycznego „Państwo Islamskie”, a także unormowanie sytuacji w regionie.

źródło : http://pl.sputniknews.com/polityka/2015 ... Rosja.html

https://marucha.wordpress.com/2015/10/2 ... ala-rosja/

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 30 października 2015, 01:15

drogiColtrane,
mogę tylko jednym skojarzeniem odpowiedzieć na Twoje pytanie...za mianowicie zdjęciem , na którym pułkownik KGB i ludzik typu Tusk/podobno siostrzeniec Merkel/ robią "żółwika" nad smoleńskimi Zwłokami i jeszcze ten "gorący uścisk z Putinem...:(

co do słów człeka,któremu polskość była niechcianym bagażem i który wreszcie zrzucił ze swych barków...
nie przywiązuję żadnej wagi..to kłamca,cynik, i karierowicz Na dodatek nie wierzę w żadne jego nawrócenie...bo oszust nie nawróci się nigdy...
serd pozdrowienia...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 października 2015, 08:45

sonia pisze:...nie wierzę w żadne jego nawrócenie...bo oszust nie nawróci się nigdy...
No tutaj Soniu bym z Tobą polemizował. ;-)

Pamiętasz scenę z Ewangelii : dwóch wiszących na krzyżach obok Chrystusa łotrów.
Jeden z nich złorzeczył do końca, ale drugi rozpoznał w Chrystusie Zbawiciela, i rzekł do Niego : „Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa”. A Jezus mu odpowiedział: „Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju”. :->

Także nigdy nie wiemy, kiedy kto może się nawrócić.

pozdrawiam
z Bogiem !

P.S. A tak przy okazji, to nawet masoni się nawracają.

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 30 października 2015, 17:22

Coltrane, przyjacielu,zawsze miałeś serce miłosierne,ale wracając do dwu łotrów na krzyżach,to raczej stawiałabym Putina na miejscu tego drugiego...ubliżającego.. ale jakby się car chciał nawrócić,to ja na prawdę nie mam nic przeciwko temu :)
serdeczności :)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 6 listopada 2015, 12:56

Czy ktoś potrafi sensownie wytłumaczyć, dlaczego lewactwu tak zależy na sprowadzaniu islamskich terrorystów ? Ja tu żadnej logiki nie widzę. Trzeba mieć we łbie śmietnik totalny by w ogóle dopuszcać takie myślenie ...


Dlaczego lewica domaga się przyjmowania imigrantów?

Dlaczego lewicy tak zależy na przyjmowaniu imigrantów?
To pytanie pada ostatnio bardzo często i nie znajduje sensownego wytłumaczenia. Skąd u lewackich indoktrynerów tyle sympatii w stosunku do ludzi, wyznających tak odległy im system wartości?
Warto bowiem przypomnieć, że to właśnie w Syrii i Libii osobom homoseksualnym za współżycie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Niektóre państwa muzułmańskie idą w tej kwestii jeszcze dalej np.: w Iranie, Arabii Saudyjskiej czy Sudanie osoby tej samej płci, za kontakty seksualne, są skazywane na karę śmierci.
Podobny los w krajach islamskich spotyka ateistów i innowierców. Na świecie jest 13 państw, które pozbawiają życia niewierzących… wszystkie z nich są państwami muzułmańskimi. Taką ewentualność wprost dopuszcza Koran; dla dociekliwych: sura 4 werset 56 i sura 9 werset 29.
W społeczeństwach muzułmańskich, w równie fatalnym położeniu, znajdują się kobiety, o których równe prawa tak usilnie walczy lewica. Według Koranu kobiety są gorsze od mężczyzn, dlatego muszą być wobec nich posłuszne. Mężczyźni w stosunku do niepokornych kobiet mogą stosować przemoc i przymus; za cudzołóstwo kobietom grozi kara śmierci. I znów można sprawdzić: sura 4 werset 34 i sura 2 werset 223.
Właściwie cały szariat, czyli zbiór praw który kieruje życiem muzułmanów, jest ideologią zamordystyczną, która nie respektuje praw człowieka i wkracza w każdy aspekt życia ludzkiego (przyznaję, to akurat lewicy może się podobać).

Dlaczego więc ciągle słyszymy głosy przeróżnych Kraśków, Legierskich, Lisów, Płatków i przeróżnej maści innych pożytecznych… lewaków, którzy domagają się ściągnięcia do Polski i Europy możliwie największej liczby imigrantów? Jaki w ogóle sens ma przyjmowanie ludzi, wyznających wartości, będące dokładnym przeciwieństwem haseł promowanych przez lewicowych działaczy? Pozornie może się wydawać, że nie ma w tym logiki i sensu. Zapewniam, jednak że działania tych ludzi są jak najbardziej przemyślane i mają prowadzić do ściśle określonego celu.

Niezbędne do zrozumienia tej pokrętnej strategii będzie przywołanie postaci Antonio Gramsciego, wybitnego teoretyka marksizmu. Człowiek ten już przed II wojną światową doszedł do wniosku, że tradycyjny, siłowy model zaprowadzenia rządów proletariatu w państwach burżuazyjnych, nie zdał egzaminu. Gramsci stwierdził, że rewolucja nie może skupiać się jedynie na obalenia władzy. Uznał, że to nie władza ani państwo jednoczy dane społeczeństwo; rolę spoiwa pełni natomiast chrześcijaństwo i wszelkie aspekty kultury z nim związane.

Wobec tego jedynym sposobem na zwycięstwo rewolucji proletariackiej miało być wykorzenienie tradycyjnych wartości i zaaplikowanie w ich miejsce idei socjalistycznych. W tym celu należało wypaczyć pojęcia małżeństwa, rodziny i narodu, ośmieszyć instytucję Kościoła i religii chrześcijańskiej, i stosować masową indoktrynację. Realizacja tego planu miała odbyć się poprzez „długi marsz przez instytucje”, czyli obsadzanie stanowisk w: szkołach, teatrach, mediach i uczelniach przez działaczy marksistowskich. W ten sposób, osoby te poprzez swój autorytet, mogłyby swobodnie promować destrukcyjne dla moralności i tradycyjnych fundamentów hasła. Za kolejny ważny aspekt rewolucji kulturalnej uznane zostało stworzenie nowego elektoratu, który pozwoliłby pokojowo przejąć władzę marksistom (tutaj też dochodzimy do sedna rozważań). W jego skład miały wchodzić wszelkiego rodzaju grupy „uciśnione” i „dyskryminowane”, „ofiary nietolerancji”, tj. m. in.: kobiety, mniejszości seksualne, kryminaliści, mniejszości narodowe, mniejszości etniczne i religijne. Nowy elektorat mamiony różnego rodzaju przywilejami miał, bardzo często nieświadomie, przyczynić się do obalenia tradycyjnych wartości i zaprowadzenia nowego, marksistowskiego porządku.

Właśnie dlatego lewica tak głośno promuje multikulturalizm, upomina się o prawa mniejszości i domaga się przyjmowania imigrantów. Społeczeństwo, w którym istnieje mnogość kultur, mnogość wyznawanych wartości (często sprzecznych i niedających się pogodzić) przestaje być jednolite, dezintegruje się i staje się bezideową papką, którą bardzo łatwo manipulować.
W to o czym piszę nie trzeba wierzyć, wystarczy spojrzeć na większość państw Europy Zachodniej, które dały przyzwolenie na multikulturalizm i opanowanie instytucji przez marksistów kulturowych.
Komunizm nie umarł – symbol sierpa i młota został jedynie zastąpiony przez tęczową flagę.

Źródło:
http://www.filozofia.info/artykuly/06_r ... racji.html

http://gloria.tv/media/5STum3ZXdFw

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 listopada 2015, 21:52

[center]Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 listopada 2015, 08:36

KomentATOR #187 - Muzułmanie chcą mieć własny kraj w Norwegii

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wfqZ5z2QiUY[/youtube]

W dzisiejszym vlogu porozmawiamy sobie o tym, jak to muzułmanie żądają praw do własnego kraju na terenie Norwegii.
Państwo w państwie czy unicestwienie państwa głównego, by wybudować nowe?

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 16 listopada 2015, 19:56

no to ja na takie dictum,mam jedną odpowiedż,niech Norwedzy wypuszczą z więzienia Brewika
pozdr :)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 listopada 2015, 22:23

sonia pisze:no to ja na takie dictum,mam jedną odpowiedż,niech Norwedzy wypuszczą z więzienia Brewika...
Hehe, trzeba tę myśl Norwegom podsunąć ... ;-)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 16 listopada 2015, 22:31

Miriam Shaded: zdelegalizować w Europie islam. Szerzy nienawiść i nawołuje do mordów

Obrazek

Szefowa Fundacji Estera apeluje o „delegalizację islamu na terenie całej Europy”. W emocjonalnych wpisach na Facebooku, działająca na rzecz prześladowanych chrześcijan Shaded odniosła się do paryskiego zamachu i jego islamskich korzeni.

Śledzący facebookowy profil Miriam Shaded mogli w ostatnich dniach natrafić na dwa wpisy dotyczące islamu i obecności jego wyznawców w Europie.

„Powtarzam, by uchronić kolejne ofiary terroru islamskiego należy zakazać totalitarnych metod i praktyk islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded” oraz „każdy odłam islamu opiera się na dwóch fundamentach Koranie i Mahomecie. Obydwa te fundamenty szerzą nienawiść, nawołują do mordów, upokarzania kobiet oraz innych kryminalnych działań, dlatego powinna być delegalizacja islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”.

Szefowa Estery w podobny tonie wypowiadała się już m. in. w wywiadzie udzielonym portalowi Fronda.pl:

Islam trzeba traktować tak, jak komunizm. Należy wpisać do konstytucji zakaz praktykowania totalitarnych nakazów islamu i całkowicie zakazać szariatu. Nie można jednak pozwalać na propagowanie nienawiści, a Koran jest tekstem propagującym przemoc, nienawiść, dżihad, poniżanie kobiet. Trzeba uznać, że zbrodnie religijne pozostają zbrodniami, a jeżeli ktoś propaguje teksty do ich nawołujące, jest zbrodniarzem. Jeżeli w Polsce i w Europie wprowadzi się zasadę „zero tolerancji” dla takich zachowań, to wydaje mi się, że uda nam się jeszcze ochronić przed islamizacją – stwierdziła Miriam Shaded.

Źródło: FB

luk

http://www.pch24.pl/miriam-shaded--zdel ... 442,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 18 listopada 2015, 13:21

Mahomet jest Ojcem kłamstwa! Ojcem kłamstwa, czyli ... szatanem ...


Miram Shaded dla Fronda.pl: Tolerancja dla islamu nie jest dobra. Mahomet jest Ojcem kłamstwa!

Obrazek

Tomasz Wandas: Tak się składa, że jakiś miesiąc temu poznałem muzułmanina pochodzenia francuskiego, który miał przy sobie Koran. Zapytałem go czy w tej księdze faktycznie jest napisane aby mordować chrześcijan, zapewnił, że nie...kłamał?

Miram Shaded: Mahomet jest Ojcem kłamstwa, dlatego Pana znajomy w tym przypadku naturalnie go naśladuje. W Koranie jest ponad 160 wersów nawołujących do dżihadu czyli do morderstw i do szerzenia islamu. Przykładowo fragment 5,33 mówi dokładnie, co należy robić z niewiernymi takimi jak my tzn. należy mordować, krzyżować, obcinać rękę i nogę naprzemiennie lub wypędzać. Naprawdę bardzo łatwo można to zweryfikować.

Dzisiaj na swoim profilu facebookowym napisała Pani, że jedynym sposobem na pokonanie fali tego zła jest zakazanie jakichkolwiek praktyk związanych z islamem. Czy nie obawia się Pani, że jeśli (chodź podejrzewam, że jest to mało prawdopodobne) udałoby się taki zakaz wprowadzić, nie byłoby to powodem do wybuchu wojny?

I tak taka wojna nastąpi. Pytanie czy już teraz się z nią zmierzymy i postaramy się jak najłagodniej przez to przejść czy obudzimy się za rok za dwa, kiedy będą mieli już wystarczająco dużo siły i dopiero wtedy zaczną naprawdę się "buntować", nawet nie tyle co będą się buntować, co po prostu podbijać te tereny.

Co zatem robić, aby przejść przez ten problem możliwie jak najdelikatniej?

Już teraz wprowadzić konstytucyjny zakaz propagowania totalitarnych metod i praktyk islamu. Można wykreślić też część Koranu, bo niestety to jest księga, która propaguje nienawiść, ludobójstwo, pedofilię, poniża kobiety. Europa powinna propagować swoje wartości, które leżą u jej korzeni czyli chrześcijańskie. Nie możemy pozwalać na kryminalne wartości, bo jeżeli tak będzie to takich zamachów będzie tylko więcej. Brak reakcji z naszej strony na takie zachowanie po prostu pozwala.

Dobrze, a tak w kontekście mniej globalnym a regionalnym, jak być sąsiadem muzułmanina? Bać się go? Nie da się z nim dogadać?

Nie chce oceniać bezpośrednio danego człowieka, bo każdy może mieć inne podejście. Pamiętać jednak powinniśmy, że muzułmanin nie może odstąpić od wiary bo grozi mu za to śmierć, nawet z rąk swojej własnej rodziny. Musimy pamiętać o tym, że każda osoba, która urodziła się w islamie jest zniewolona. Taki system. Nie koniecznie dany człowiek musi być zły, tego nie wiemy, ja oceniam system. Trzeba walczyć z systemem, jeśli nie, jeśli będzie on dalej propagowany, dalej będzie szerzenie nienawiści poprzez chociażby teksty Koranu, pokazywanie Mahometa jak wzór do naśladowania to grozi nam wielkie niebezpieczeństwo. My natomiast mamy zupełnie inny wzór do naśladowania a Jezusa Chrystusa, to była osoba bez grzechu. Jeżeli chcielibyśmy porównać Chrystusa do Mahometa to są totalnymi przeciwieństwami. Mahomet był mordercą, wziął sobie sześciolatkę za żonę, robił mnóstwo okrutnych rzeczy. Musimy się z tym zmierzyć i jasno określić, że wiele ich działań to po prostu działania kryminalne.

Był podobno taki epizod w życiu Mahometa, podczas, którego schronił się wśród chrześcijan. Od tamtej pory miał darzyć ich szacunkiem, czy to prawda?

Większość osób, która nie zgadzała się z Mahometem była mordowana. W Koranie są dokładne zapiski co należy robić z osobami niewiernymi, chrześcijanie dla muzułmanów są niewiernymi, więc te wszystkie zapiski tyczą się także ich. Jakbyśmy chcieli ocenić sytuację na Bliskim Wschodzie to najbardziej prześladowaną religią są chrześcijanie a określił to Parlament Europejski oraz Raport World Watch List, który też wskazuje na to, iż we wszystkich pięćdziesięciu krajach, w których dominuje islam to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną religią. Te kraje, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani łączy jedno.

Islam...

Tak.

Co z Polską? Pojawiają się opinie, że to wydarzenie może być argumentem za odwołaniem decyzji poprzedniej Premier w sprawie przyjęcia uchodźców.

Jak najbardziej, to jest tak jakby przyjmować rosyjskie wojska do Polski. Analogicznie proszę sobie wyobrazić, że Putin zechciałbym wysłać swoje wojsko do Polski, mamy ich przyjmować?

No, nie..

Tak samo nie powinniśmy przyjmować islamistów. Nie mamy procedur, przepisów, które chroniłyby społeczeństwo. Pewne praktyki, metody oficjalnie nie są zakazane. Musimy pamiętać o tym, że jest to system, że ci ludzie zostali wychowani tak, a nie inaczej. Tu nie chodzi o to, że niektóre jednostki się uchowały i są dobre, bardzo im gratuluję jeśli udało im się wytrwać będąc w czymś takim. Jeżeli ktoś przeżywa pranie mózgu od dzieciństwa, że ma tak a nie inaczej postępować ta osoba stanowi ogromne zagrożenie. Jak widać nie jest to kwestia tylko religijna, a całego otoczenia.

Dzisiaj Paryż a jutro? Warszawa?

My tzn. Polska jest bardzo hermetycznym krajem i myślę, że najlepiej jest teraz w Polsce pod tym względem. To zagrożenie jest najmniejsze w porównaniu do całej Europy Zachodniej. Francja poległa pod względem islamizacji, oni sobie z tym nie poradzą. Nawet jak miałam wywiad z Francuskim dziennikarzem dla gazety Francuskiej to był on zszokowany, że ktoś otwarcie wypowiada się negatywnie o islamie. Myślę że zrozumienie jak walczyć z islamem, będzie niezwykle dla nich trudne. Poprawność polityczna, demografia, liczba muzułmanów, strach też może im nie pozwolić na mówienie prawdy. Przede wszystkim propaganda i kłamstwa na temat islamu. Oni nie widzą głównego problemu i obawiam się, że Zachód Europy zupełnie sobie z tym nie poradzi. Może ta sytuacja, która miała miejsce sprowokuje pewne myślenie i zaczną w końcu przeciwdziałać a nie postępować po prostu głupio.

Rozumiem, że zbytnia tolerancja to zło?

Tolerancja dla islamu nie jest dobra. Tolerować islam to tak jakby tolerować mafię na swoim terenie lub obce wojska nazistowskie czy komunistyczne. Nie można tolerować kryminalnych działań, totalitarne praktyki powinny zostać zakazane. Przy takim zakazie chciałabym dodać, wymienić islam, tak żeby ludzie wiedzieli, że islam to system, i to bardzo zły system.

Czy zdecydowana krytyka i mocna postawa względem islamistów nie sprowokuje niechcianych, agresywnych zachowań względem muzułmanów, czy po prostu ludzi z ciemną skórą? Pamiętamy pobicie w Poznaniu.

To akurat był mój znajomy z kościoła. Problem tutaj zahacza o lewicowe media, które po prostu wrzucają wszystkich do jednego worka, ofiary i oprawców i mówią, że jest to w porządku. Ludzie przecież nie są ślepi na islam, widzą jak chrześcijanie są prześladowani na terenach Syrii, terenach Bliskiego Wschodu, widzą te świadectwa. To nie jest tak, że oglądają oni tylko telewizje, czytają, sprawdzają różne informacje w internecie, prasie i dlatego są bardziej świadomi. To, że są bardziej świadomi owocuje tym, że nie są ślepi na problem. W momencie kiedy, ktoś im mówi: tak przyjmijmy morderców i ludzi, którzy stanowią dla nas zagrożenie â wrzucając tym samym tych ludzi do jednego worka z ofiarami â wiadomo, że nie będą oni zadowoleni a swoją agresję jakoś uzewnętrznią. Gdyby natomiast Państwo było kompetentne i zaczęło nazywać rzeczy po imieniu to wielu niepożądanych samosądów społecznych można by było uniknąć.

Bardzo dziękuję za rozmowę.

http://www.fronda.pl/a/miram-shaded-dla ... 60452.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 30 listopada 2015, 08:17

Co prawda po zamachu w Paryżu niektórzy nieco inaczej patrzą na problem islamski, ale nadal większość ogarnia jakaś totalna ślepota. Chyba lewacka ideologia, którą wyznają, zaćmiła im umysły. I w ten sposób sprowadzają na Europę pasmo nieszczęść.


Koń trojański i ślepcy z Europy

Obrazek

Urzędnicy z Brukseli głupawo się uśmiechają, lewica zatyka uszy watą propagandy ideologicznej, katolewica prawi o ślepym miłosierdziu zapominając o rozumie, w Monachium Niemcy, ci współcześni Trojanie, przy aplauzie i wiwatach wychwalają swego bożka politycznej poprawności. A Państwo Islamskie krok po kroku realizuje własne plany podboju Europy. Plany, które wcześniej głośno zapowiadało.

Trwa exodus imigrantów, mówią jedni. Inni, w tym niżej podpisany, uznają to zjawisko za świadomy i wyreżyserowany podbój Starego Kontynentu. Na razie na drodze pokojowej - przez zasiedlenie i kolonizację, o czym wspominał przed laty m.in. obalony dyktator Libii, pułkownik Kadafi.

W debacie medialnej nikt właściwie nie postawił jednego zasadniczego pytania, które nurtuje, myślę, wielu z nas. Dlaczego akurat teraz? Dlaczego tak nagle i z taką mocą do Europy ściągają ze wszystkich stron, jakby na jeden znak, na jedno wezwanie setki tysięcy muzułmanów? Przyjęliśmy za sprawą narracji mainstreamu debatować o fakcie dokonanym, o 500 tysiącach ludzi, którzy przekraczają granice Unii Europejskiej.

Wybiórcze miłosierdzie świata
To oczywiste, że migracje istniały zawsze. Ludzie wędrowali za chlebem, pracą, ziemią, z powodów wojen, przesiedleń, prześladowań. Jednak wojny w Syrii, Iraku, Afganistanie, reżim w Erytrei ciągną się od długich lat. W Somalii od ostatniej dekady XX wieku trwa najdłuższa, obok Demokratycznej Republiki Konga, wojna domowa świata. ISIS dokonywało potwornych zbrodni od samego początku swojego istnienia. Wówczas ani nie sprowokowało to inwazji uchodźców na Europę, ani nawet nie zainteresowało opinii publicznej. Jest kilka przyczyn tej sytuacji.

Z jednej strony tamto milczenie wynikało z faktu, że pierwszymi ofiarami wojen i prześladowań byli niemuzułmanie, a przede wszystkim chrześcijanie i inne mniejszości w świecie islamu. Większość muzułmańska – jej część to dzisiejsi imigranci - w wyniku wojny uzyskiwała nawet profity. Wypędzeni zostawiali swoją własność, którą zasiedlali ich islamscy sąsiedzi. Nie ekstremiści, ale zwykli obywatele. W Europie nikt jednak nie witał uciekających chrześcijan. Ich dzieciom na dworcach nikt nie rozdawał czekoladek, nie byli nawet warci uwagi międzynarodowej opinii publicznej. Czy ktoś wspomniał o październikowej masakrze w katedrze w Bagdadzie w 2010 roku? A było to pierwsze „spektakularne” dzieło ISIS (owa rzeź, w wyniku której zamordowano niemal 60 niewinnych osób, kobiet i dzieci to pomysł dzisiejszego „kalifa” Ibrahima, czyli Abu Bakra al-Baghdadiego). Przypomnę, że gdy przedstawiciele mniejszości religijnych z Iraku spotkali się przed kilkoma miesiącami z prezydentem Obamą w Waszyngtonie, tylko delegacja chrześcijan nie otrzymała pozwolenia na przybycie, by opowiedzieć o tragicznym losie swoim i swych pobratymców (pisał o tym szeroko „The Washington Times”). Nieistotnym detalem jest dla mediów i polityków także los blisko miliona uchodźców wewnętrznych w Iraku i Syrii z mniejszości chrześcijańskiej – uczestników największego exodusu w XXI wieku. Czy któreś z mainstreamowych mediów o tym wspomniało? Zabitych i/bądź torturowanych dzieci było więcej, jak i więcej zdjęć, ale nie znalazły się one w drżących ze wzruszenia i oburzenia dłoniach faryzeuszów nowej lewicy, wymachujących dziś przed sumieniami ludzkości.

Po drugie, zastanawiać musi, że ów kryzys imigracyjny nastąpił na naszych oczach niemalże w jednej chwili. Fala ludzka błyskawicznie dotarła przez morza i lądy na nasz kontynent. A przecież w tych tygodniach nie zaistniała żadna spektakularna przyczyna tak nagłego exodusu wielu tysięcy ludzi. Ani nie podjęto poważniejszych walk, ani nie nasilono ofensywy tak w Iraku, jak i w Syrii, w Afganistanie czy w Somalii. Kto wysłał sygnał do inwazji?

Państwo Islamskie
Samozwańczy kalifat ma niewątpliwie wielki udział w tym wydarzeniu. Przywódcy ISIS zapowiedzieli to otwarcie pół roku temu grożąc, że jeżeli dojdzie do interwencji militarnej NATO w Libii, w ciągu pół roku pół miliona uchodźców znajdzie się w Europie, a wśród nich ich bojownicy. Nie postrzegam liderów ISIS jako proroków, oni po prostu zrealizowali swoją zapowiedź. ISIS realizuje krok po kroku swoje plany. Oznajmia bez politycznej nowomowy, co zrobi, i to robi. - Wysadzimy wszystkie zabytki niewiernych. I wysadzają. Nałożymy dżizję na niewiernych. I nakładają. Założymy kalifat. I zakładają. Zaatakujemy Europę. I atakują. Pozabijamy turystów. I zabijają. I tak dalej. Urzędnicy z Brukseli głupawo się uśmiechają, lewica zatyka uszy watą propagandy ideologicznej, katolewica prawi o ślepym miłosierdziu w miejsce rozumu, w Monachium Niemcy, ci współcześni Trojanie wprowadzają złotego cielca przy aplauzie i wiwatach, wychwalając swego bożka poprawności politycznej. Ale pamiętajmy, że ISIS to tylko „wajchowy”, mający swoje interesy i cele, które realizuje.

Jeśli nie wiesz, kto się przyczynił, patrz, kto na tym skorzysta
Nie odpowiem, kto na pewno uruchomił tę niebezpieczną machinę, która w konsekwencji spowoduje tylko chaos, anarchię i - finalnie - wojnę religijną (rozumianą szeroko, nie tylko muzułmanów z chrześcijanami, ale przede wszystkim muzułmanów z muzułmanami, pisałem o tym m.in. TUTAJ na łamach PCh24.pl.


Arabia Saudyjska, która jasno określiła swoje stanowisko w sprawie imigrantów („nie przyjmiemy, bo wśród nich jest zbyt wielu ekstremistów i terrorystów”) otwarcie zadrwiła z przywódców europejskich ogłaszając, iż jest skłonna wysupłać „parę” milionów dolarów i proponując Niemcom pomoc w postaci budowy dwustu meczetów z myślą o przybyszach. Dla królestwa wahabitów wylęgarnia islamu w Europie to cel nad cele. Euroislam jest gwarantem ekspansji i szerszego panowania. Inne kraje Zatoki Perskiej jak Katar, z którego na Zachód promieniuje muzułmańskie światło Al-Dżaziry, codziennie ocieplającej obraz islamu, także zacierają ręce. Szejkowie ocaleli. Masowy przypływ muzułmanów mógłby obalić ich reżimy, zdemontować aktualną strukturę demograficzną. Przybysze w postaci chrześcijan z Filipin czy Indii to niewolnicy, którzy mogą pracować w nieskończoność za darmo, a współbraci w Allachu, w zgodzie z Koranem nie można wykorzystywać, więc co to za biznes? Kto by wtedy za tzw. frajer zbudował stadiony na piłkarski Mundial w Katarze?

Turcja wysyła tabuny uchodźców do Europy, ponieważ jest to doskonała okazja do destabilizacji Starego Kontynentu i osłabienia go przed marzeniami Erdogana (pisze o tym wspaniale prof. Roberto de Mattei w książce „Turcja w Europie? Dobrodziejstwo czy katastrofa?”). Jako kraj tranzytowy Turcja jest drogą na dżihad i z dżihadu. To przez nią płynie fala najemników i ochotników z Austrii, Niemiec, Francji czy Belgii.
Stany Zjednoczone bezwzględnie i cynicznie parły do inwazji na Irak, potem do jego okupacji, w którą uwikłana została przez rząd postkomunistów także Polska. Wielki prorok XX wieku przestrzegał przed tą wojną, która będzie tylko polem krwi i łez. „Nigdy więcej wojny”, wołał. Nie posłuchano go. W ciągu kilku lat licząca dwa tysiąclecia mozaika chrześcijańska przestała istnieć. Dziś z ponad milionowej wspólnoty wyznawców Chrystusa w Babilonii pozostało mniej niż 100 tysięcy. W ich miejsce z czeluści najgłębszych piekieł wydobyły się demony, które chłepcą krew bezbronnych. Po Syrii i Iraku przyjdzie czas nie tylko na Liban, ale i na Europę. Przy absolutnej biernej i miękkiej postawie Zachodu zdobycie kolejnych chrześcijańskich obszarów przez kalifat to tylko kwestia czasu. Jak krótkiego czasu?

W mętnej wodzie łatwiej łowić
To tylko kilka szkiców. Trzeba do tej wyliczanki dodać Izrael, który właśnie pozbył się rzeszy arabskich wrogów; Rosję, od której odwrócono wzrok i może planować dalsze działania na Ukrainie; europejską lewicę, która zrobi wszystko, żeby osłabić chrześcijaństwo, zdemontować katolicyzm w Polsce; liberałów, dla których ideologia poprawności politycznej jest doskonałą platformą, że użyję tu niepopularnego w Polsce słowa, do przeforsowania koncepcji państwa neutralnego światopoglądowo, czyli rugującego z przestrzeni publicznej Kościół. Lewica potrzebuje chaosu i anarchii, wtedy łatwiej się rządzi. Ponadto tak drastyczny i nagły napływ odmiennych kulturowo ludzi może nie zniszczy od razu tożsamości Narodu, ale będzie pierwszą falą, która ją podmyje.

Nowa lewica dąży do modelu tzw. państwa neutralnego światopoglądowo, i paradoksalnie muzułmanie są dla nich świetnym instrumentem w realizacji swej misji. Odmienna religia będzie wykorzystywana jako karta przetargowa, aby np. wyprowadzić religię ze szkół, zabraniać procesji w Boże Ciało, zamykać katolików w kościołach, aby nie obrażali uczuć religijnych muzułmanów, zakneblować wolność słowa, zabronić demonstrowania swojej wiary, itp. To nie jest sciencie fiction, lecz fakty jakie już się dokonały w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii czy Belgii. Dziś raporty Obserwatorium Nietolerancji i Dyskryminacji przeciwko Chrześcijanom z siedzibą w Wiedniu wskazują, że to chrześcijaństwo jest najbardziej atakowaną i dyskryminowaną religią w Europie!

Tomasz Korczyński

http://www.pch24.pl/kon-trojanski-i-sle ... 111,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 grudnia 2015, 23:08

Zakazany film – Europa 2029

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hq6QMar6 ... r_embedded[/youtube]

Smutny, ale i wstrząsający obraz Europy, która może nas czekać jeśli się w porę nie przebudzimy z snu poprawności politycznej, oraz dyktatury multi kulti. Są to nowoczesne narzędzia cenzury, które nie pozwalają głośno mówić o zagrożeniu, które nadciąga. Nie jest to czcze gadanie, poniższy film jest zakazany na facebooku i kasowany wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi.

https://www.youtube.com/watch?v=Hq6QMar ... r_embedded

http://tak3maj.pl/

http://wirtualnapolonia.com/2015/12/05/ ... ropa-2029/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 11 grudnia 2015, 00:42

[center]ISIS = Israel Secret Inteligence Service[/center]

ODPOWIEDZ