Szwecja

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Szwecja

Post autor: Coltrane » 22 maja 2014, 12:25

Szwecja: 91% społeczeństwa cieszy się z zalewu imigrantów :roll:

Jak można dowiedzieć się z raportu, dotyczącego badań opinii publicznej w Szwecji, 91% osób ankietowanych uznało, że „imigranci wiele wnoszą do Szwecji”. To najwyższy wynik w całej Unii Europejskiej. Szwedzki minister ds. imigracji, Erik Ullenhag, z nieukrywanym podekscytowaniem komentował wynik badania.

„To pozytywny wynik, właściwie fantastyczny, to znaczy, że Szwecja i Szwedzi coraz bardziej przyzwyczajają się do imigracji”. „Można to zobaczyć w miejscach pracy, ludzie są coraz bardziej przyzwyczajeni do obcokrajowców i mają coraz bardziej pozytywne podejście do nich. Jest tyle miejsc w Europie, tyle z podobnymi populacjami co Szwecja, a dużo gorszymi wynikami” – tak Ullenhag ekscytował się wynikami badania. Według niego, jest to skutek działań oraz inicjatyw szwedzkiego rządu.

„Myślę, że szwedzkie władze postawiły sprawę jasno, kiedy chodzi o otwartość, tolerancję i wspieranie różnorodności. I oczywiście, to wpływa na nastroje pomiędzy obywatelami, szczególnie w porównaniu do szeregu innych europejskich krajów, które mają inne podejście do imigracji. Myślę, że brakuje im politycznego dowództwa” – stwierdził Ullenhag.

„Mamy szerokie wsparcie dla dawania syryjskim uchodźcom nowego życia. To jasne, że nie można odesłać ludzi z powrotem do Aleppo, w środek wojny”. „Czekanie kilka miesięcy, w porywach do roku w złym przypadku, to kiepski start, ale mamy silną presję ze strony władz aby współpracować” – opisywał Ullenhag wyniki programu inicjacji syryjskich uchodźców na łodnie szwedzkiego społeczeństwa.

Na podstawie: thelocal.se
http://autonom.pl

Istotnie, imigranci wiele wnoszą do szwedzkiego społeczeństwa. M.in. chroniczne bezrobocie, przestępczość, wandalizm, rozruchy na przedmieściach itp.
Admin

http://marucha.wordpress.com/2014/05/22 ... migrantow/

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 22 maja 2014, 12:50

Media i sondażownie, to firmy z pod ciemnej gwiazdy, czysta propaganda!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 22 maja 2014, 16:45

adsenior pisze:Media i sondażownie, to firmy z pod ciemnej gwiazdy, czysta propaganda!
Z całą pewnością media i sondażownie są elementami propagandy.

Natomiast faktem jest, że w krajach zachodnich mamy do czynienia z zalewem imigrantów, i że jest coraz więcej. Zjawisko to powinno niepokoić. Niedługo w takiej np. Szwecji będzie taki podział : 50% to Szwedzi, a 50% to imigranci. Z czasem te proporcje mogą ulec jeszcze większym zachwianiom. Poodbnie jest też w innych krajach Europy Zachodniej, jak np. we Francji czy w Niemczech. Zresztą co tu dużo gadać. Wystarczy pojechać do Warszawy. To już jest zupełnie inna Warszawa, niż ta sprzed 30 lat. Na ulicach pełno kolorowych. Nie mam nic przeciwko innym rasom, natomiast nie jest czymś dobrym masowy zalew imigrantów. Polska ma już doświadczenie z Żydami. Nie wyszło to Polsce na dobre...

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 22 maja 2014, 16:57

Córka mieszka w Warszawie, z racji tego jestem w stolicy dość często. Co zauważyłem, ogromna liczba Azjatów. Nie potrafię odróżnić, czy to Chińczycy, Koreańczycy czy też Wietnamczycy, w każdym razie skośnoocy. W Łodzi nie ma ich tak dużo, przynajmniej nie są tak widoczni.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Kościół w Szwecji

Post autor: Coltrane » 15 października 2015, 19:17

Opętany świat !

Opętany świat. Pierwsza w świecie „biskupka” – lesbijka wezwała do usuwania krzyży ze sztokholmskich kościołów.

Obrazek
Lesbijka Eva Brunne, pracuje jako protestancka „biskupka”.

Pierwsza w świecie lesbijka – „biskupka”, panującej, w Szwecji, denominacji „chrześcijańskiej”, zwróciła się do duchowieństwa „kościoła marynarzy”, świątyni zlokalizowanej w sztokholmskim rejonie Freeport, z apelem o usunięcie z kościołów krzyży ażeby nie obrażać muzułmanów.

W opinii Evy Brunne, powinno to także uczynić „kościoły” bardziej atrakcyjnymi dla wizyt marynarzy wyznających inne religie. Jej plan przewiduje wyposażenie wnętrz „kościołów” w specjalną salę modlitewną dla muzułmanów, z której to powinny zostać usunięte krzyże i inne chrześcijańskie symbole.

Proponuje ona także urządzić w lokalnych „kościołach” podobne sale dla przedstawicieli innych religii. Wszystkie te działania, uważa Eva Bunne, pozwolą obniżyć poziom agresji w stosunku do chrześcijaństwa i w stosunku do kościołów chrześcijańskich ze strony dziesiątków tysięcy muzułmanów przybywających do Szwecji z krajów Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki jako uchodźcy.

Eva Brunne została wybrana „biskupką” Sztokholmu w 2009 roku 413 głosami przeciwko 365.W ten sposób Brunne została piątą kobietą – „biskupką” w Szwecji i pierwszą jawną lesbijką, która objęła stanowisko „biskupki” w „kościele luterańskim”.

Eva Brunne żyje w jednopłciowym „małżeństwie” z Gunillą Linden, która także jest „pastorzycą” w „kościele luterańskim”. Ich stosunki mają błogosławieństwo „kościoła luterańskiego”. Para wychowuje syna.

Kościół Szwecji to największy „kościół chrześcijański” w Szwecji i największa luterańska denominacja w świecie. Prymas Kościoła Szwecji, „arcybiskupka” Antje Jackelen, jest pierwszą w Szwecji kobietą – „arcybiskupką”.

Źródło: http://www.pravoslavie.ru/news/86535.htm

Za: http://3rm.info/main/59464-pervaya-v-mi ... golme.html

Data publikacji: 7.10.2015

Przekład: RX

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/opetany-swiat-2015-10
Ostatnio zmieniony 18 października 2015, 08:01 przez Coltrane, łącznie zmieniany 1 raz.

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Sodoma i Gomora

Post autor: sonia » 15 października 2015, 21:03

zawsze byli zepsuci...ale teraz to już kompletnie im odbiło, ale to już opisał kiedyś dziadek niesławnego bartłomieja,czyli Henryk Sienkiewicz...
pozdr

Smutas23
Posty:10
Rejestracja:17 października 2015, 16:24
Lokalizacja:Poznań

Post autor: Smutas23 » 17 października 2015, 16:34

Wydaje się, że prawda jest troszeczkę inna. Ostatnio czytałem wywiad ze Szwedką, która krytykuje islam: Szwedka walcząca z islamem: ‘Nie popełniajcie naszych błędów!’ , gdzie napisano: "Szwecja była najbardziej homogenicznym krajem na świecie, bardzo pokojowym i bardzo postępowym. W 1975 roku parlament zdecydował, że Szwecja nie powinna być nigdy więcej szwedzka, a multikulturowa. Od tego dnia nie mamy nic innego jak problemy - przemoc, przestępczość, bezrobocie, zła opieka zdrowotna, pełno biednych ludzi i wiele innych."
Ogólnie z wywiadu wynika, że rząd i media robią z nimi co chcą...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 18 października 2015, 08:20

Smutas23 pisze: Ogólnie z wywiadu wynika, że rząd i media robią z nimi co chcą...
No ale ktoś ten rząd wybrał. W Szwecji też chyba są jakieś wybory parlamentarne.
Konsekwencją tych wyborów są rządy psychopatów. Szwecja znana jest z tego, że Szwedzi są bardzo postępowi i tolerancyjni. No i teraz mają to co mają. Zresztą co tu dużo gadać, przykład tego co się dzieje w kościołach szwedzkich mówi sam za siebie.

To co napisałeś w powyższym poście, to wszystko prawda, ale to są konsekwencje ich wyborów. To że pojawiają się jednostki, które są przeciw to normalne. Chyba jednak przeciwników ładu i porządku było znacznie więcej niż zwolenników normalności.

My tutaj w Polsce mamy znacznie więcej zwolenników normalności niż Szwecja, a jednak rząd też robi z nami co chce, ale nie do końca. Jednak chyba demonstracje i protesty przynoszą jakieś efekty. A wiadomo, że im zdrowsze społeczeństwo tym zdrowsze całe państwo, tym mniej anomalii i wypaczeń. Bardzo dużo zależy jak widać od tego kogo wybieramy do parlamentu. Jak wybierzemy normalnych ludzi, uporządkowanych, kierujących się w życiu jakimiś konkretnymi wartościami, ludzi dla których RODZINA jest najważniejsza, to będziemy mieli normalny rząd, zdrowe ustawy, i znacznie mniej problemów na codzień. W dużej mierze więc to od nas zależy jakie mamy życie, jaką mamy codzienność. Tylko mądrze wybierajmy.

Zbliżają się wybory - apeluję więc o mądrość wyborów. Bo będziemy mieli to, co mają teraz Szwedzi ! Wybierzmy polskiego Orbana !

Takie są moje przemyślenia. Może ktoś ma inne zdanie ?

Dobrego Dnia !

P.S. Ja tu konkretnie nie napisałem, ale skutkiem odrzucenia Boga i Jego Przykazań jest chaos, nieporządek i wszelkie odmiany zboczeń. Szwedzi odczuwają to w sposób szczególny. Widać to nawet w szwedzkim kościele. Jak Boga postawimy na pierwszym miejscu, to wszystko będzie na swoim miejscu.

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 18 października 2015, 20:50

Coltrane,
muszę się z Tobą zgodzić ...ja też chcę Silnej Ręki i dlatego wszyscy zagłosujemy na PIS...
wieczorne pozdrowienia :)

Smutas23
Posty:10
Rejestracja:17 października 2015, 16:24
Lokalizacja:Poznań

Post autor: Smutas23 » 20 października 2015, 20:58

Historia pokazuje, że rządy silnej ręki się sprawdziły - vide Marszałek Piłsudski ;-)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 20 października 2015, 21:18

Smutas23 pisze:Historia pokazuje, że rządy silnej ręki się sprawdziły - vide Marszałek Piłsudski ;-)
No i przede wszytskim musi to być ktoś oddany swojemu Narodowii i swojej Ojczyźnie.
Dla mnie dobrym przykładem jest tu Orban.

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie."
Adam Jerzy książę Czartoryski

Smutas23
Posty:10
Rejestracja:17 października 2015, 16:24
Lokalizacja:Poznań

Post autor: Smutas23 » 31 października 2015, 11:08

Dla mnie też. Taki polski Orban dobrze by nam wszystkim zrobił. W Polsce niestety nie wszystko jest tak jak być powinno.

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Post autor: sonia » 1 listopada 2015, 19:16

mam Nadzieję,ze damy radę...innego wyjscia przecież nie mamy....
pozdr

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

na razie wściekłe ujadanie meRdialnych piesków

Post autor: sonia » 1 listopada 2015, 19:17

i słowa pełne jadu niektórych peowców...czego oni się tak bardzo boją ? ile musieli "nagrabić" by spać niespokojnie ?
pozdr

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 2 listopada 2015, 11:20

W Szwecji podobnie jak w Norwegi : za brutalny gwałt na dziecku - kara w postaci prac społecznych ... Masakra !


Szwecja: za gwałt na dziecku Somalijczyk dostał karę 180 godzin prac społecznych


Obrazek

Szwecja: za gwałt na dziecku Somalijczyk dostał karę 180 godzin prac społecznych

W listopadzie 2014 roku emigrant z Somalii brutalnie zgwałcił w szwedzkim mieście Sunvald 12-letnią dziewczynkę. Pod okresie opieszałości służb socjalnych sprawca w końcu trafił przed sąd. W czerwcu bieżącego roku szwedzki wymiar sprawiedliwości skazał gwałciciela na… 180 godzin prac społecznych.

Muzułmanin z Afryki najpierw bił dziewczynkę, a później brutalnie ją zgwałcił. W czasie gwałtu napastnik wykrzykiwał rasistowskie hasła przeciw białym. W raporcie przesłanym do sądu napisano, że ofiara bardzo silnie krwawiła, a obecnie okropnie cierpi psychicznie i fizycznie.

W Szwecji za gwałt grozi minimum dwa lata więzienia, ale sąd inaczej potraktował gwałciciela z Sundsvall w prowincji Medelpad. Muzułmanin został skazany na 180 godzin prac społecznych. Powodem był fakt, że ma on „kilka problemów lękowych i kłopoty ze snem".

Ciekawe czy Somalijczyk nie uchyli się od wykonania kary prac społecznych z powodu śniegu albo zima.

FLC

http://www.pch24.pl/szwecja--za-gwalt-n ... 640,i.html

ODPOWIEDZ