Zwolennicy aborcji zakłócili Mszę świętą

ODPOWIEDZ
Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska
Zwolennicy aborcji zakłócili Mszę świętą

Post autor: Amid » 3 kwietnia 2016, 21:14

Skandaliczna ustawka w kościele św. Anny w Warszawie! Zwolennicy aborcji zakłócili Mszę świętą

Wielkie oburzenie, głośna krytyka i opuszczenie świątyni – tak na list biskupów dotyczący obrony życia zareagowała grupa kobiet obecnych na Mszy św. w kościele św. Anny w Warszawie. Na miejscu znalazł się reporter portalu gazeta.pl, który też skrzętnie opisał całe wydarzenie. Cała akcja była wcześniej zaplanowana przez środowiska proaborcyjne.

Według relacji mediów, grupa kobiet – kiedy czytano list biskupów – zaczęła głośno protestować, po czym opuściła świątynię. Sprawę opisała gazeta.pl, która „na żywo” relacjonowała różne protesty osób sprzeciwiających się zaostrzaniu tzw. prawa aborcyjnego.

„Życie każdego człowieka jest chronione piątym przykazaniem Dekalogu: Nie zabijaj!. Dlatego stanowisko katolików w tym względzie jest jasne i niezmienne: należy chronić od poczęcia do naturalnej śmierci życie każdego człowieka” – czytamy w liście Prezydium Komisji Episkopatu Polski. Stanowisko zostało odczytane także w warszawskim kościele św. Anny.

Jednak już po pierwszych słowach przesłania hierarchów, grupa kobiet przebywających w świątyni wszczęła zamieszanie. – Tego nie da się słuchać! – rzuciła jedna z kobiet. – Skandal – wtórowały pozostałe przeciwniczki całkowitego zakazu aborcji, jak i wierni oburzeni zachowaniem kobiet w kościele.

Nie obeszło się bez utarczek słownych i przepychanek. W efekcie kilkanaście osób opuściło kościół. Sprawę opisał Tomasza Golonko z portalu gazeta.pl, który zapewne całkiem przypadkowo był na miejscu. Dziennikarz rozmawiał z jedną z protestujących, która stwierdziła m.in., że „moralnością powinni zajmować się ludzie z czystym sumieniem”, a „księża mają problem z pedofilią”.

Cała akcja była wyreżyserowana, a protestujące kobiety nie przyszły do kościoła z zamiarem modlitwy. Nie krył tego nawet portal gazeta.pl, który w jednej z relacji zamieścił informację (zachowano pisownię oryginalną): Na podczas mszy o godz.12 zapowiedziana jest akcja protestacyjna w kościele św. Anny w Warszawie. Część osób ma wyjść ze świątyni na znak protestu przeciwko poparciu episkopatu dla całkowitego zakazu aborcji. Dziś w kościołach w całej Polsce podczas mszy św. odczytany zostanie komunikat episkopatu „w sprawie pełnej ochrony życia człowieka”.

http://www.pch24.pl/skandaliczna-ustawk ... 331,i.htmlA tu można zobaczyć:

https://www.facebook.com/wyborcza/video ... 343848557/


Zakłócanie Mszy świętej obraza religii katolickiej, na to są paragrafy. Kobieta z wyrżniętym sercem na łbie przyszła na Msze i ją zakłóca... Opętanie to straszna rzecz...

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 3 kwietnia 2016, 21:27

"Portal Gazeta.pl manipuluje swoimi czytelnikami. Ukazał się na nim artykuł opisujący obywatelski projekt ustawy o ochronie życia. Zarówno swym tytułem jak i treścią tekst fałszywie sugeruje, że przewiduje on karę więzienia dla kobiety, która nieumyślnie doprowadziła do poronienia swego dziecka. Dziennikarze rozmijają się z prawdą również jeszcze w kilku innych miejscach" - oświadcza Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Gazeta.pl manipuluje czytelnikami
(...)
http://www.ordoiuris.pl/gazeta-pl-manip ... 765,i.html

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 4 kwietnia 2016, 08:32

Powyżej mamy z kościoła św. Anny w Warszawie, ale ... okazuje się, że zrobili to też w Gdańsku, i tam również przechodziła kamera z tragarzami. :roll:

Wyjście z Kościoła Mariackiego w Gdańsku

https://www.facebook.com/kamila.chomicz ... 367532082/

Zwolennicy aborcji na Mszy św. Przyszli by zrobić awanturę! No cóż, wyszli jak ten Judasz złym duchem napełnion...

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 4 kwietnia 2016, 08:44

Z ostatniej chwili, proszę popatrzeć, a dotyczy tego materiału:

Zakłócanie Mszy świętej obraza religii katolickiej, na to są paragrafy. Kobieta z wyrżniętym sercem na łbie przyszła na Msze i ją zakłóca...

https://www.facebook.com/wyborcza/video ... 343848557/


A poniżej proszę popatrzeć:

Obrazek

Mam wrażenie ze ta twarz brzmi znajomo

https://www.youtube.com/watch?v=eylZLPtN6Zk

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 kwietnia 2016, 10:48

Amid pisze:Zakłócanie Mszy świętej obraza religii katolickiej, na to są paragrafy. Kobieta z wyrżniętym sercem na łbie przyszła na Msze i ją zakłóca...
TRAGEDIA !!!

Ja już nie wspomnę zakłócające Mszę feministki, ale tych katolików co to demonstracyjnie opuścili Mszę po odczytywaniu listu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski o aborcji.

Jeżeli ci katolicy uważają, że zamordowanie niewinnej istoty w łonie matki to żadna zbrodnia, to ja już nie wiem co o tym myśleć. Aborcja to największe ZŁO tego świata !

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 4 kwietnia 2016, 11:18

To była ustawka. Ciekawy i obszerny artykuł w tym temacie na stronie tu:

Ustawka w kościele, wyjście w czasie Mszy, „przypadkowa” obecność mediów i akcja lewackiej aktywistki. TAK wyglądało „oburzenie wiernych”

Obrazek

(...)

http://wpolityce.pl/polityka/287416-ust ... e-wiernych

Lewaki, KOD-dziarze, smrodziarze, etc ... zwał jak zwał. Była cynicznie zaplanowanym atakiem na katolików i wspólnotę uczestniczącą w Mszy Świętej. Internauci to wszystko wytropili. Proszę poczytać.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 kwietnia 2016, 14:48

Amid pisze:Lewaki, KOD-dziarze, smrodziarze, etc ... zwał jak zwał. Była cynicznie zaplanowanym atakiem na katolików i wspólnotę uczestniczącą w Mszy Świętej. Internauci to wszystko wytropili. Proszę poczytać.[/size]


Czyli mamy do czynienia z zaplanowaną akcją internetową. :roll:

A ta lewaczka z wyrytym czerwonym sercem, która awanturowała się w kościele to znana działaczka LGBT startująca do Europarlamentu, członkini Partii Kobiet, Jolanta Anna Zawadzka.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 4 kwietnia 2016, 15:34

Święta Anna i panny feministki

Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na mszach w całej Polsce odczytywany jest list pasterski dotyczący ochrony życia człowieka, wyczekiwany szczególnie mocno po ostatnim haniebnym zajściu z pozostawieniem bez pomocy maleńkiej, żywej ofiary aborcji. Biskupi opowiadają się po stronie pełnej prawnej opieki wobec życia. Każdego. Także tego słabego, tego niechcianego, tego nie do końca zdrowego lub podejrzewanego zaledwie o chorobę. Aż dziw, że o takie rzeczy trzeba walczyć w XXI w., w dobie praw, tolerancji i humanizmu dla każdego. Tyle, że definicja pojęcia „każdy” jakoś wybiórczo jest rozumiana przez współczesną tolerancję i humanizm.

W internecie pojawia się film zamieszczony przez Gazetę Wyborczą dokumentujący, rzekomo spontaniczną, reakcję wyjścia wiernych podczas odczytywania ww. listu pasterskiego w Kościele św. Anny w Warszawie. Myślę: katolicy wyszli podczas mszy z kościoła, jakby byli w kinie? Mało prawdopodobne, żeby ktoś, kto wierzy, że uczestniczy w Najświętszej Ofierze Chrystusa wyszedł z kościoła przed końcem mszy, jak obrażony dzieciak. Gdyby było coś wartego dyskusji, to wierni mieliby pretensje później. Tak mógł zachować się jedynie ktoś, kto nie ma świadomości liturgicznej. Zatem sprawa podejrzana. Oglądam materiał ponownie. Wychodzą głównie młode kobiety, które siedziały na brzegach ławek. Hmmm. Krzycząca osoba z serduszkiem namalowanym na wygolonej głowie toczy wokół wściekłym wzrokiem, robi awanturę, po czym urządza przepychankę. Plebejskie maniery, wrzaski godne straganiarki z rybnego targu, widoczna agresja etc. także mało kojarzą się z duszą przepełnioną obecnością Bożą. Kolejna sprawa, skąd tu nagle kamera HD, taki zbieg okoliczności? Wszystko razem stanowi dość ponury, ale banalny do przejrzenia obraz tandetnej akcji słynącej z „dziennikarskiej rzetelności” Gazety Wyborczej i słynących z „kobiecej wrażliwości” pań wojujących o prawa pań wojujących do wojowania.

Sprawa ustawki wywołuje mój głęboki niesmak, nie tylko wobec samej akcji, ale też niekompetencji sabotażystów. Przeglądam źródła i zaczynam pisać ten artykuł, kiedy wchodzi jeden z domowników i mówi: „wiesz, że na grupie, na której robimy zakupy eko jedzenia jakaś osoba reklamuje społeczność proaborcyjną?”. Przełączam się na fejsa, faktycznie kobieta pisze manifest do członkin grupy i reklamuje stronę: „Dziewuchy dziewuchom” z malowniczą macicą, jako ilustracją. Widzę, że ktoś protestuje przeciw takim postom na grupie, było nie było, zrzeszającej ludzi kupujących razem większe ilości eko warzyw, pieczywa czy nabiału, dołączam do protestu, za mną kolejne osoby. Adminki popierają autorkę posta, mnie zarzucają brak szacunku dla swobody wypowiedzi innych. Ponieważ rozmowa jednak nie toczy się po linii proaborcyjnej rychło blokują możliwość dodawania komentarzy pod postem. Tyle w kwestii swobody wypowiedzi i szacunku. Dlaczego wspominam o tej mało istotnej sprawie? Otóż, ma ona swój ciąg dalszy…

Wracam do pisania i widzę, że kobieta, która awanturowała się w kościele to znana działaczka LGBT startująca do Europarlamentu, członkini Partii Kobiet. Myślę: otóż to, ikona prawdziwie gorliwej parafianki. Chwilę później znajduję na internecie print screen z fejsowego wydarzenia, na którym aktywistki organizacji feministycznej umawiały się na zakłócanie mszy w Kościele św. Anny. Patrzę na organizatora i oczom nie wierzę: „Dziewuchy dziewuchom”. Grupa ta przewija się w kontekście aborcji drugi raz w ciągu godziny. Świat jest mały i faktycznie, raczej ciężko byłoby nazwać wrzeszczącą jejmość pełną godności damą, dziewucha brzmi bardziej adekwatnie do poziomu jej zachowania. Z łatwością można byłoby wykpić kwestię miernej organizacji tego sabotażu i jego merytoryczną miałkość, jednak tego typu sprawa to przekroczenie pewnej granicy, która w Polsce do tej pory obowiązywała, mianowicie poszanowania czasu i miejsca przeznaczonego na kult Boży. Kiedy w Warszawie p. Jolanta Anna Zawadzka, bo tak nazywa się owa działaczka, może wydzierać się u św. Anny, jej bardziej doświadczone siostry z organizacji Femen latają już w Paryżu po katedrze nago, w ramach protestu wobec sobie wiadomych występków świata tradycyjnych wartości. Nie powinniśmy zatem przesypiać tego rodzaju prowokacji, ponieważ one pozostawione same sobie tylko przybierają na bezczelności. Czy nie ma na to rady? Jest, bardzo krótka i skuteczna. Brzmi ona: ” Art. 195 § 1 KK. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”
Tylko ostrzegam, że stosując się do tej wskazówki, możemy narazić się na oskarżenia o brak szacunku wobec swobody wypowiedzi.

źródła: GW, queer.pl, FB

Tekst ukazał się na: wrodzinie.pl

Ola Jak

http://blogpublika.com/2016/04/04/swiet ... eministki/

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 5 kwietnia 2016, 20:36

Niemiecka telewizja ZDF uczestniczyła w prowokacji kościele św. Anny. Ta sama, która niedawno szydziła z Beaty Szydło

Niemiecka telewizja państwowa ZDF, ta sama, która przygotowała materiał, w którym premier Beatę Szydło przedstawiono wśród kontrowersyjnych polityków, takich jak nacjonalistyczną Marine Le Pen oraz populistycznego miliardera Donalda Trumpa - poszła na „ustawkę” z proaborcyjnymi działaczkami, które zakłóciły mszę w kościele św. Anny w Warszawie.

(...)

http://wpolityce.pl/kosciol/287541-niem ... aty-szydlo

Amid
Posty:1365
Rejestracja:7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja:Polska

Post autor: Amid » 6 kwietnia 2016, 09:33

Tej szopki nie był w stanie wytrzymać nawet prowadzący „Tak jest” na TVN24 Andrzej Morozowski. Zaproszona do studia „bohaterka” prowokacji w kościele św. Anny w Warszawie swoją osobowością doprowadziła do przerwania programu.

Co za cyrk! Zaprosili prowokatorkę z kościoła św. Anny do TVN24. Morozowski nie wytrzymał i przerwał program. [WIDEO]
(...)
http://wpolityce.pl/media/287693-co-za- ... -wytrzymal


Obrazek

http://niezalezna.pl/78617-feministka-p ... e-w-piersi

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 6 kwietnia 2016, 12:10

Wrzask i liturgia. Co musi się zdarzyć aby wierni poczuli się obrońcami świątyni i liturgii?

Obrazek

Incydent w kościele św. Anny był oczywiście wcześniej skrupulatnie przygotowany zarówno aktorsko jak i logistycznie. Kamery, mikrofony na wysięgnikach – wszystko jak należy.

Obłąkana kobieta, nie wiadomo dlaczego nazywana „jedną z wiernych”, wykrzykująca KODowsko-lewackie hasła o ludzkiej seksualności. Przekroczyła granicę dotąd nienaruszalną, ze swoją chorą obsesją przestąpiła próg świątyni i Kościoła.

Jednakże ból sprawił mi inny widok. Bierność pozostałych uczestników Mszy św. Zauważyłem, że w całkowicie wypełnionym wiernymi kościele próbowało sytuacji zaradzić i obłąkaną lewactwem kobietę wyprowadzić ledwie kilka kobiet. Na filmiku dostrzegłem dwie.

A gdzie reszta? A kiedy reszta się ruszy? Czy trzeba czekać aż ktoś wytrąci celebransowi kielich i rozsypie hostie? A może aż ktoś obrzuci odchodami tabernakulum? Co musi się zdarzyć aby wierni poczuli się obrońcami świątyni i liturgii? Gdzie byli mężczyźni, którzy wzorem policji powinni niewiastę wynieś z kościoła i nie pozwolić jej robić krzykliwego marszu aż do drzwi. Czy ktoś to zgłosił policji?

Był już krzyż z puszek po piwie, był już tęczowy kapłan-przebieraniec na pochodzie sodomitów, był już jakiś wariat przebrany w strój motyla na procesji Bożego Ciała. Jednego tylko nie było – nie było żadnych konsekwencji.

Czekamy na ciąg dalszy? Aż wszystko stanie się możliwe i bezkarne?

Nieodmiennie wraca do mnie obraz Jezusa dźwigającego krzyż i tłumu biernie przyglądających się gapiów.

autor: Aleksander Nalaskowski

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/28747 ... i-liturgii

ODPOWIEDZ