ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obietnice Prezydenta
Autor Wiadomość
erwin.polanski
polanski

Wysłany: 16 Sierpień 2015, 19:48   Obietnice Prezydenta [Cytuj]

Duda gdzie są moje dwa tysiące na czworo dzieci które obiecałes dac jak zostaniesz prezydentem,ja na ciebie głosowałem ,nie zwalaj na rząd ty obiecałes ja czekam,jak długo? Jak nie umiesz obietnicy dotrzymac to nie obiecuj.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 17 Sierpień 2015, 00:18   Re: Obietnice Prezydenta [Cytuj]

erwin.polanski napisał/a:
Duda gdzie są moje dwa tysiące na czworo dzieci które obiecałes dac jak zostaniesz prezydentem,ja na ciebie głosowałem ,nie zwalaj na rząd ty obiecałes ja czekam,jak długo? Jak nie umiesz obietnicy dotrzymac to nie obiecuj.

No proszę proszę. Nie minęło 10 dni od zaprzysiężenia prezydenta Dudy, a już co niecierpliwsi pytają gdzie obiecane 500 zł na każde dziecko. Wpisuję sobie te hasło w google, i co widzę ? Wszystkie lewackie portale poczynając od GW pytają "no i co z tymi 500 zł na dziecko" ? :roll: Ludzie ! Dajcie mu trochę czasu, nie oczekujcie, że już na drugi dzień od zaprzysiężenia da wam w łapę te 500 zł. Nie bądźcie tacy bezczelni !

Jak ta cała PO z Tuskiem na czele, a później z Kopaczką, i jeszcze z prezydętem Komoruskim Was okradała przez 8 lat i zabierała Wam wszystko, to ani słowem nie zaprotestowaliście. Tylko nieliczni wychodzili na ulice by protestować - w mediach jakoś nie wrzało, gdy np. podnieśli wiek emerytalny do 67 lat. Lewackie media nawet nie raczyły ten fakt skomentować, tylko wodę nabrały w usta. Lewackie media w ogóle nie krytykowały poczynań bandy PO. Czyżby PO tak dobrze rządziła ? :roll:

A tutaj proszę bardzo - ataki na Dudę idą już od pierwszego dnia !! Ciemny naród za podszeptem lewackich mediów już oburza się na Dudę ! Śmiech na sali.

Panie Erwinie Polański - Pan nie dostaniesz tych 500 zł na dziecko, bo Pan jesteś z Rosji - a tu jest Polska ! Więc tym bardziej nie rozumiem skąd u Pana to oburzenie. :mrgreen:

Na koniec jeszcze dodam, że polityka PO od początku była antyrodzinna, a nie pro-rodzinna. I jakoś nikomu z Polaków to nie przeszkadzało. Cisza w eterze, cisza w lewackich mediach. Niż demograficzny, Polaków w Polsce jest coraz mniej, a jeśli obecne wskaźniki się utrzymają, to za 45 lat będzie nas 32 miliony, a nie jak obecnie - 38 milionów.

Od dwudziestu lat systematycznie spada liczba ludności. Liczba urodzeń nie gwarantuje prostej zastępowalności pokoleń. Rok 2013 był szczególnie niekorzystny - liczba urodzeń była o 15 tysięcy niższa od liczby zgonów, a współczynnik dzietności wynosił 1,26.

Czego oczekują Polacy ? Polacy nie chcą becikowego, czy dodatków na dzieci. Dla rodzin najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego i tworzenie miejsc pracy dla młodych. Oferowane działania z zakresu polityki rodzinnej nie są elementem znaczącym w momencie planowania dzieci. Stanowią raczej miły dodatek, kiedy dziecko się już urodzi.

Te 500 zł na każde dziecko to tylko taki miły dodatek. A tu trzeba uzdrowić politykę pro-rodzinną. Tu trzeba zapewnić pracę młodym ! Te 500 zł na dziecko nie rozwiąże problemów. Jak młodzi nie będą mieli pracy, to będą uciekać za granicę. Zanim więc zaczniemy Dudę krytykować, to najpierw się zastanówmy co robimy. Starajmy się raczej go wspierać, a nie walić w niego gromami, i to już od pierwszego dnia jego urzędowania ! Trzeba naprawić to co zepsuli i zniszczyli zaprzańcy z PO. Niczego nie zrobi się tutaj w jeden dzień. To wymaga czasu.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 17 Sierpień 2015, 07:57   Re: Obietnice Prezydenta [Cytuj]

Czy ktoś z Was próbował chociaż rozliczać Tuska, Kopacz, Komorowskiego ? Jakoś nie widziałem, ażebyście coś takiego zrobili. Natomiast do rozliczania Dudy jesteście pierwsi ... :lol: Czy to aby lewackie media tak sterują Waszymi umysłami ?

Do tych, którzy chcą rozliczać Andrzeja Dudę z obietnic: pierwszy dzień urzędowania prezydenta elekta i pierwszy krok w kierunku dotrzymania słowa wykonany

Po zwycięskim, dla Andrzeja Dudy, wyścigu o prezydenturę Internet zalały memy, zapowiadające rozliczenie nowo wybranej Głowy Państwa z przedwyborczych obietnic.

Sytuacja była o tyle zabawna, że prezydent jeszcze nawet nie zaczął urzędować, nie został zaprzysiężony, a już próbowano go rozliczać. Przy czym te same osoby, który są tak pamiętliwe w sprawie obietnic Dudy, jakoś się nigdy nie kwapiły do rozliczania Donalda Tuska, który gotów był obiecać, ja niegdyś Leszek Miller, nawet, że gruszki urosną na wierzbie. Długo żywy był żart, że nikt tyle nie da, co Tusk obieca. Pamięć wyborców jest jednak krótka i wybiórcza. Zwłaszcza pewnej części wyborców.

Na szczęście pierwszy dzień oficjalnego urzędowania nowo wybranej Głowy Państwa w Pałacyku MSZ już przybliża nas do spełnienia jednej z obietnic, a mianowicie tej dotyczącej cofnięcia pseudo reformy edukacji. Przypomnijmy, że Andrzej Duda spotykał się w kampanii z przedstawicielami Fundacji rzecznik Praw Rodziców, słuchając uważnie argumentów dotyczących skutków przedwczesnego wysyłania dzieci do szkoły. Dziś prezydent - elekt znalazł czas (którego nie znalazła wcześniej szefowa MEN) na spotkanie z prof. Davidem Whitebreadem, z Uniwersytetu Cambridge, który prowadzi badania nad skutkami wczesnego rozpoczynania edukacji szkolnej.

Profesor jest ekspertem wspierającym akcję „Too much, to soon” (Zbyt wiele, zbyt wcześnie), prowadzoną przez ruch Save the Childhood (ocalić dzieciństwo), który działa na rzecz podwyższenia wieku sztywnej, szkolnej edukacji w Zjednoczonym Królestwie.

Zapytany przeze mnie w poniedziałek profesor, co zamierza dziś powiedzieć prezydentowi Dudzie odpowiedział, że podzieli się z nim swoją wynikami badań, z których jednoznacznie wynika, że rozpoczynanie edukacji szkolnej wcześniej, niż w wieku siedmiu lat nie jest dobre dla dzieci, gdyż dopiero w tym wieku większość z nich jest emocjonalnie dojrzała do rozpoczęcia nauki. Prof. Whitebread próbuje przekonywać polityków w różnych krajach, by podejmując decyzje dotyczące edukacji dzieci, brali pod uwagę głównie ich dobro. To powiedział także prezydetowi-elektowi. Na spotkaniu byli obecni także przedstawicie Fundacji Rzecznik Praw Rodziców. To właśnie na ich zaproszenie przyjechał do Polski Whitebread.

Szkoda tylko, że spotkanie z profesorem Whitebreadem było zamknięte dla mediów. Zdecydować o tym miał Krzysztof Szczerski. A przecież dziesiątki tysięcy rodziców, którzy oddali głos na Andrzeja Dudę, wierząc w obietnicę zatrzymania reformy lub chociaż przyznania rodzicom prawa do decydowania w sprawie edukacji własnych dzieci, czekają na każdy ruch i każde słowo prezydenta-elekta w tym kierunku. Spotkanie ze światowej sławy ekspertem w dziedzinie edukacji jest pierwszym krokiem we właściwym kierunku.

autor: Dorota Łosiewicz

http://wpolityce.pl/polit...-slowa-wykonany
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 21:20   Dobry wieczór :) [Cytuj]

Coltrane, w oczekiwaniu na Ciebie pozwoliłam sobie "dopisać bieżące info" na temat Prezydenta a nie byłego pRezydenta...
info z dnia wczorajszego i dzisiejszego
Nasz Prezydent wygłosił dzisiaj super Przemówienie i nie wskakiwał na krzesła ani nie mamrotał o bigosie,jak poprzednik...dzięki Bogu.
Mamy prawdziwego męża stanu
Do południa jeszcze pieski szczekały,że no może i mówił,ale nie tak jak by...oni to widzieli,a wieczorem już musieli zmienić TON
a tu troszkę z "sieci":

"Znakomite przemówienie prezydenta Dudy w ONZ ...
warszawskagazeta.pl/.../2510-znakomite-przemowienie-prezydenta-dudy...
1 dzień temu - Znakomite przemówienie prezydenta Dudy w ONZ! .... Dziś ja również, jako Prezydent Rzeczypospolitej, chciałbym w imieniu Polski wyrazić ."

inny ton ,inne spojrzenie ...:)
serdeczne pozdrowienia :)
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 21:39    [Cytuj]

"Podczas wystąpienia w ONZ prezydent Duda podkreślił rolę ...
niezalezna.pl/71341-podczas-wystapienia-w-onz-prezydent-duda-podkre...
2 dni temu - Będziemy kontynuować relację z przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy Dziś Andrzej duda ponownie wystąpi na forum ONZ. Nastąpi ono o
i
..."http://niezalezna.pl/71364-mocne-slowa-dudy-w-onz-stworzmy-swiat-oparty-na-sile-prawa-nie-na-prawie-sily-przemowienie /mocne słowa Dudy/

oraz i TU
Andrzej Duda na zgromadzeniu ONZ: "Twórzmy świat ...
wpolityce.pl/.../266803-andrzej-duda-na-zgromadzeniu-onz-tworzmy-s...
1 dzień temu - Andrzej Duda na zgromadzeniu ONZ: "Twórzmy świat oparty na sile prawa, a nie na ... Poniżej obszerny skrót przemówienia polskiego prezydenta: ... Spójrzmy jak bardzo niespokojny jest dziś świat, ile milionów ludzi cierpi z ...

jak dobrze być Polakiem ,Dumnym Polakiem
:)
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Wrzesień 2015, 21:44   "Warto być Polakiem".Lech Kaczyński [Cytuj]

Andrzej Duda na zgromadzeniu ONZ: "Twórzmy świat ...
wpolityce.pl/.../266803-andrzej-duda-na-zgromadzeniu-onz-tworzmy-s...
1 dzień temu - Andrzej Duda na zgromadzeniu ONZ: "Twórzmy świat oparty na sile prawa, a nie na ... "
Pięknie zabrzmiały słowa Prezydenta również w tym fragmencie:)
"
(…) Jak mówił papież Jan Paweł II, prawo sprzyja pokojowi. Niestety, międzynarodowe traktaty są nadal łamane, solenne zobowiązania lekceważone, prawa człowieka deptane. Powinniśmy o tym stale przypominać."
[Profil] [PM] [E-mail]

erwin.polanski
polanski

Wysłany: 15 Kwiecień 2016, 16:06   Obietnice Prezydenta DUDY [Cytuj]

Powtarzam po pół roku -Duda gdzie są moje dwa tysiące na czworo dzieci które obiecałes dac jak zostaniesz prezydentem,ja na ciebie głosowałem ,nie zwalaj na rząd ty obiecałes ja czekam,jak długo? Jak nie umiesz obietnicy dotrzymac to nie obiecuj.
[Profil] [PM] [E-mail]

erwin.polanski
polanski

Wysłany: 15 Kwiecień 2016, 16:08   Obietnice Prezydenta DUDY [Cytuj]

Powtarzam po pół roku -Duda gdzie są moje dwa tysiące na czworo dzieci które obiecałes dac jak zostaniesz prezydentem,ja na ciebie głosowałem ,nie zwalaj na rząd ty obiecałes ja czekam,jak długo? Jak nie umiesz obietnicy dotrzymac to nie obiecuj.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 16 Kwiecień 2016, 09:06   Re: Obietnice Prezydenta DUDY [Cytuj]

A co Ty sobie wyobrażałeś, że Duda będzie rozdawał prezenty mieszkającym w Rosji ?
Co Ty masz wspólnego z Polską ?
[Profil] [PM] [E-mail]

erwin.polanski
polanski

Wysłany: 17 Kwiecień 2016, 15:39    [Cytuj]

Coltrane
1-Mieszkam w Polsce
2-Mam obywatelstwo Polskie
3-Pracuję i płacę podatki w Polsce
4-Dzieci są urodzone w Polsce i chodzą tu do szkoły
5-Duda w kampani wyborczej obiecywał 500 na każde dziecko
Mineło więcej niż pół roku,gdzie są jego obietnice? Czemu niema odwagi odpowiadać na niespełnione obietnice,jest po prostu kłamcą.W kampani jego żona krzyczała że GO zna i on zawsze dotrzymuje słowa.Gdzie jest Jego honor,gdzie jego twarz?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 17 Kwiecień 2016, 19:14    [Cytuj]

1-Mieszkam w Polsce
2-Mam obywatelstwo Polskie
3-Pracuję i płacę podatki w Polsce
4-Dzieci są urodzone w Polsce i chodzą tu do szkoły
5-Duda w kampani wyborczej obiecywał 500 na każde dziecko...

Po pierwsze : rejestrując się tutaj, w rubryce "skąd" wpisałeś "rosja".
Więc się zdecyduj czy jesteś z Polski czy z rosji ?

Po drugie : rząd Beaty Szydło wprowadził w życie rogram "500+".
http://www.program500plus.pl/
O co więc Ci chodzi ?

Czy mam rozumieć, że jeszcze prezydent Duda ma Ci dać pieniądze ? :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]