NWO czyli Nowy Porządek Świata

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 sierpnia 2014, 09:48

Jeśli ktoś ma wątpliwości, kto stoi za wszelakimi rewolucjami, rebeliami, wojnami, to poniższy tekst rozwieje jego wątpliwości.


George Soros usiłuje obalać rządy z upoważnienia globalnej elity

George Soros reprezentujący interesy rodziny Rothschild’ów stara się wpłynąć na administracje rządową USA aby odebrać amerykanom wolność. Jednym z jego celów jest usunięcie drugiej poprawki Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki gwarantującej amerykańskim obywatelom prawo do posiadania i noszenia broni. Działalność Sorosa nie ogranicza się tylko do Ameryki, on wpływa na wyniki wyborów we wszystkich krajach, sponsoruje rewolucje w wschodniej Europe i na Bliskim Wschodzie – złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie.


George Soros w Ameryce

Żydowski miliarder węgierskiego pochodzenia i spekulant walutowy, który uważa się za mesjasza został wybrany przez respondentów sondażu opublikowanego przez gazetę Human Events w 2011 roku: „jednym z najbardziej destrukcyjnych lewicowych demagogów w Ameryce”

„George Soros jest najbardziej niebezpiecznym człowiekiem na świecie, ponieważ, podobnie jak szaleni megalomani z filmów z lat pięćdziesiątych, oszukuje wszystkich w przekonaniu, że to on jest altruistyczną postacią, gdy w rzeczywistości za pomocą swojego „społeczeństwa otwartego” podważa podstawy amerykańskiego społeczeństwa” – wyjaśnia gazeta Human Events

Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. On przeznacza ponad 7 miliardów dolarów, na media takie jak ACORN, La Raza, the Huffington Post, the Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, the Center for American Progress, MoveOn.org i dziesiątki innych organizacji aby pchały socjalistyczny i ostatecznie globalny program na amerykańskich ludzi.

Soros jest członkiem klubu Rzymskiego, Bilderberg, najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos, jest też masonem i kabalistą. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos odbyła się konferencja pod hasłem „Wielka Transformacja” podczas której George Soros oznajmił zebranym:

„jestem aniołem który chce ratować świat” :mrgreen:

http://pulsbiznesu.pb.pl/2550861,30751, ... owac-swiat


George Soros w Polsce

W 2012r. Soros został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.

Bronisław Komorowski uhonorował też niższymi odznaczeniami szefa związanego z Sorosem Instytuty Społeczeństwa Otwartego, oraz przedstawicieli innych organizacji m.in. Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations.

W latach 2000-2012 fundacja Georga Sorosa przekazała prawie 100 mln dolarów organizacją z Europy środkowo-wschodniej. Fundacja Sorosa jest też największa fundacją „charytatywną” na Ukrainie i głównym sponsorem rewolucji na Majdanie.

http://lubczasopismo.salon24.pl/ukraina ... ie-2000-12

8 maja 2000r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski uczestniczył w uroczystości 11 – lecia „Gazety Wyborczej”, która odbyła się w Pałacu na Łazienkach Królewskich w Warszawie. Podczas uroczystości redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik oraz prezes Agory Wanda Rapaczyńska wręczyli tytuł Człowieka Roku Georgowi Sorosowi.

8 maja 2000r. Prezydent Kwaśniewski:

„Instytucją, którą Polacy najpowszechniej łączą z osobą George’a Sorosa jest fundacja im. Stefana Batorego… Oto kształcąc nauczycieli i pracowników samorządowych, aktywizuje ona lokalne społeczności… wspomagając organizacje działające na rzecz praw człowieka, praw kobiet, mniejszości etnicznych, wydając szereg podstawowych prac dotyczących wolności i demokracji, Fundacja ta stała się w Polsce ważnym, a można wręcz powiedzieć – głównym czynnikiem aktywizacji sektora pozarządowego na rzecz przemian w naszym kraju. Jej działalność wywarła znaczny wpływ na polskich polityków, polskie instytucje”

8 maja 2000r. Premier Jerzy Buzek:

„Dlatego nie można przecenić roli, jaką pan odegrał w Polsce, przybierając zresztą bardzo trafny pseudonim – Stefan Batory. (…) Ma pan więc, poprzez swoje inicjatywy i fundacje, udział w ugruntowaniu się naszej wolności. (…) W Polsce beneficjentów pana fundacji liczymy w tysiącach.”

8 maja 2000r. George Soros:

„Nie tylko Fundacja Batorego, ale i Gazeta Wyborcza spisały się nie najgorzej w ostatnich 10 latach. Fundacja Batorego jest jedną z fundacji, z której jestem najbardziej dumny (…) rzeczywiście popiera koncepcje społeczeństwa otwartego. W tej sieci fundacji staramy się stworzyć mikrokosmos otwartych społeczeństw (…) Ale myślę też o całym polskim społeczeństwie. Jest ono przykładem chyba największego sukcesu w przechodzeniu ku społeczeństwu otwartemu.”

Fundacja Batorego jest hojnym sponsorem środowisk LGBT, wspiera projekt mającego powstać w Warszawie Hostelu dla lesbijek, pederastów i transwestytów, projektowi patronują organizacje LGBT – Lambda i Trans-Fuzja, które jak podaje gazeta Lublin mogą liczyć na grant od Sorosa w wysokości 2 mln zł. Fundacja Sorosa sfinansowała również występy bluźnierczego spektaklu „Golgota Picnic”

Aż 200 tys. zł „Batory” wydał na monitoring samorządu Krakowa pod kątem działań dyskryminacyjnych. Fundacja Przestrzeń Kobiet ze Szczawnicy otrzymała 90 tys. zł na „zbadanie problemu dyskryminacji lesbijek mieszkających poza dużymi ośrodkami miejskimi i na terenach wiejskich”. 330 tys. zł zainkasowała Fundacja „Wiedza Lokalna” na „opracowanie aplikacji umożliwiającej monitorowanie treści zamieszczanych przez internautów na forach internetowych pod kątem występowania mowy nienawiści i języka wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych, religijnych i innych”.

65 tys. zł poszło na analizę podręczników do biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie używanych w szkołach ponadpodstawowych pod kątem sposobu przedstawiania w nich problematyki LGBT oraz opracowanie rekomendacji zmian w ich treści.

Soros hojnie wspiera również stowarzyszenie „Nigdy Więcej” organizacja która prowadzi „Brunatną Księgę”:

http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega

informacja ze strony organizacji: „Informacje zawarte w Brunatnej Księdze pochodzą od korespondentów Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” oraz od przedstawicieli organizacji mniejszościowych – partnerów Stowarzyszenia, a także z artykułów prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych, książek, publikacji internetowych, raportów krajowych i zagranicznych organizacji pozarządowych poruszających tematykę uprzedzeń i dyskryminacji.

Brunatna Księga to najbardziej obszerne i wiarygodne opracowanie danych na temat przemocy ksenofobicznej („hate crime”) w Polsce, z którego często korzystają media i organizacje międzynarodowe.”

Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” organizuje także szkolenia dla polskich prokuratorów i policjantów, odbywają się w wybudowanym za ponad 200 mln Muzeum Żydów, zajęcia mają na celu nauczyć polskich prokuratorów i policjantów jak zwalczać „mowę nienawiści”

Fundacja Sorosa sfinansował wykład żydowskiego zbrodniarza prof. Baumana , którego przemówienie zostało przerwane przez polskich patriotów, surowo ukaranych polski wymiar sprawiedliwości, wyszkolony w walce z „mowa nienawiści” również za pieniądze Sorosa. Więcej… tutaj


George Soros Globalista

Demontaż suwerenności jest na szczycie listy celów Sorosa.

„O ile istnieją interesy zbiorowe, które wykraczają poza granice państwowe, suwerenności państw muszą być podporządkowane prawu międzynarodowemu i instytucją międzynarodowym” – G. Soros, 1998r.

Soros twierdzi, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy są organizacjami które powinny dyktować politykę gospodarczą, społeczną i politykę samą w sobie.

„W celu ustabilizowania i uregulowania prawdziwie globalnej gospodarki, potrzebujemy globalnego systemu podejmowania decyzji politycznych. Krótko mówiąc, potrzebujemy globalnego społeczeństwa aby wspierać naszą gospodarkę światową „- „kryzys globalnego kapitalizmu” – G. Soros, 1999r.

Poszczególne stany i kraje nie powinny być upoważnione do regulowania swoich spraw gospodarczych - według Sorosa proces ten będzie realizowany przez globalną elitę finansową.

„Biorąc pod uwagę, że decydującą rolę w dzisiejszym świecie odgrywa kapitał finansowy, który decyduje o losach poszczególnych państw, nie jest niestosowne mówić o globalnym systemie kapitalistycznym” – G. Soros Open Society „Reforma globalnego kapitalizmu ponownie rozpatrzona”

Soros wspiera rządy tych państw które oddają kontrole and krajem finansowej elicie, takie kraje uważa za demokratyczne, kraje które pozostają poza zasięgiem Sorosa są autokratyczne, totalitarne i uwłaszczają prawom człowieka.

„Jest faktem historycznym, że kraje, które stanowią centrum światowego systemu kapitalistycznego są demokratyczne, ale nie jest prawdą że wszystkie kraje które leżą na peryferiach są kapitalistyczne, ” Soros wyjaśnia. „Władcy niechętnie rezygnują z władzy; muszą oni zostać wypchnięci. „


George Soros twórca kontrolowanych rewolucji

Od 1980 roku Soros wykorzystał swoje ogromne bogactwo i wpływy, aby „budować żywą i tolerancyjną demokrację, której rządy są odpowiedzialne wobec obywateli,” innymi słowy, rządy odpowiedzialne przed elitą finansową.

Śledząc upadanie Związku Radzieckiego, Soros odegrał zasadniczą rolę w przenoszeniu dawnych narodów satelitarnych do rąk globalistów.

„Od 1979 roku rozprowadzano 3.000.000 dolarów rocznie do dysydentów, w tym ruchu solidarnościowego w Polsce, Kart 77 w Czechosłowacji i Andriej Sacharow w ZSRR… W 1984 roku założył swój pierwszy Open Society Institute na Węgrzech i pompuje miliony dolarów w ruchy opozycyjne i niezależne media. Rzekomo na celu budowania „społeczeństwa obywatelskiego”, inicjatywy te zostały zaprojektowane tak, aby osłabić istniejące struktury polityczne i utorować drogę do ewentualnego wyzysku Europy Wschodniej przez globalny kapitał. Soros twierdzi, z charakterystycznym dla siebie bezwstydem, że był odpowiedzialny za „amerykanizację” Europy Wschodniej.”- Neil Clark

W roku 2000r. w następstwie bombardowania NATO, Soros zaczął popychać „kolorową” rewolucję w Serbii. Serbską rewolucję NGO prowadził opozycjonista Slobodana Miloszevicia.

„Jugosłowianie wielokrotnie uparcie wybierali zreformowaną Partię Socjalistyczną Slobodana Miloszevicia do rządu. Soros stanął na wysokości zadania. Od 1991 roku jego Open Society Institute przekazał ponad 100 mln dolarów do kasy opozycyjnej organizacji przeciwnej Miloszevicowi” – Neil Clark

Miloszević upadł i został osądzony za zbrodnie wojenne przed międzynarodowym trybunałem w Hadze

„Serbia, dzięki łasce Sorosa stała się „mniej, więcej, wolna”. Naród serbski podlegał standardowej procedurze globalizmu gospodarczego Sorosa ” Ta procedura była kopiowana i wdrożona na terenie całej Europy Wschodniej w celu propagowania” terapii wstrząsowej „i” wprowadzaniu reform gospodarczych”, następnym krokiem była wyprzedaż cennych aktywów państwowych po zaniżonych cenach” – Neil Clark

Soros powtórzył ten wzór w sąsiedniej Gruzji gdzie fundusze z jego Open Society Institute sfinansowały tak zwaną „Rose Rewolucję”, która obaliła Eduard Shevardnadze i powołała dawnego ministra sprawiedliwości Mikhail Saakashvili. Dla gruzińskich działaczy prowadzono zajęcia przez Soros-backed Serbian Otpor (ruch oporu) gdzie uczono jak pokojowo obalić rząd.

Gruziński minister spraw zagranicznych Salome Zourabichvili powiedział francuskiemu dziennikowi Hérodote że organizacja pozarządowa Sorosa była nie tylko odpowiedzialna za obalenie Szewardnadze, ale nie później stała się integralną częścią powstałego rządu.

Soros wprowadził tą taktykę w Europie Wschodniej, posłużyła także do wzniecenia Arabskiej Wiosny na Bliskim Wschodzie i Afryce.

„Zadanie ośrodka Sorosa w Europie Wschodniej jest prawie wykonane. Jego głównym celem jest teraz świat islamski, kraje arabskie, Turcja, Pakistan, Afganistan, etc, ” – Kian Tajbakhsh z Open Society Institute, po aresztowaniu za próbę obalenia Irańskiego rządu

„Kolorowa” rewolucja w Egipcie była koloru krwi zanim udało się w końcu zainstalować dyktaturę wojskową, po tym jak nie powiódł się plan ustawienia jako marionetki Bractwa Muzułmańskiego. Bractwo Muzułmańskie służyło przez dziesiątki lat jako składnik aktywów amerykańskiego i brytyjskiego wywiadu. Także słynąca z barbarzyństwa i masowych egzekucji na irackich żołnierzach organizacja islamskich ekstremistów ISIS w pokrętny sposób otrzymuje miliony od administracji Baracka Obamy, więcej… tutaj

Przemoc opanowała Ukraine, gdzie grupa faszystów wybranych przez Departament Stanu USA obaliła demokratycznie wybranego prezydenta kraju. W maju George Soros powiedział CNN, że jest odpowiedzialny za stworzenie organizacji pozarządowej na Ukrainie, która ostatecznie przyczyniło się do obalenia Wiktora Janukowycza.

„Wielu uczestników demonstracji w Kijowie na tzw. ”EuroMaidanie” było członkami finansowanych przez Sorosa organizacji pozarządowych i byli szkoleni przez te same organizacje pozarządowe w wielu warsztatach i na konferencjach sponsorowanych przez Międzynarodową Fundacją Odrodzenie Sorosa (IRF). Soros, szczyci się, że przyczynił się „bardziej niż jakakolwiek inna organizacja” do „demokratycznej transformacji Ukrainy”- dziennikarz, analityk William F. Jasper

„Demokratyczna transformacja” na Ukrainie spowodowała czystki etniczne, a wkrótce może służyć jako iskra zapalna do wybuchu III wojny światowej.

Już w styczniu 2008 roku podczas szczytu w Davos George Soros formował przyszły rząd na Ukrainie, nie zabrakło oczywiście polskiego akcentu. Galeria zdjęć ze z Davos 2008… tutaj


George Soros – Instalacja prezydenta w Ameryce

W 1989 roku Soros wykorzystał swoje bogactwo by zainstalować Vaclava Havla w Czechach, przekonał się że kandydata należy wybrać z należytą starannością i za odpowiednio dużą kwotę pieniędzy.

W Stanach Zjednoczonych, przekazał znaczną kwotę na kampanię wyborcze Baracka Obamy, Hillary Clinton, Charles Rangel, Al Franken, Tom Udall, Joe Sestak i Sherrod Brown, zainwestowane środki pieniężne miały zmobilizować polityków do stanowczego działania mającego w celu przekształcenie Ameryki.

„Podczas wyborów w 2004 roku podarował 23.581.000 dolarów do 527 liberalnych grup utworzonych aby pokonać prezydenta George’a W. Busha. Soros przeznaczył 3 miliony dolarów na lewicową Center for American Progress i $ 5 milion radykalnie lewicowej MoveOn.org. Bez Sorosa i Grupy Cienia (Hillary Clinton i Harold Ickes), Barack Obama byłby, w najlepszym wypadku, senatorem z Illinois przebywającym obecnie na spotkaniach towarzyskich jak Bill Ayers, Bernardine Dohrn i siedziałby w ławce kościelnej czarnego teologa Reverend Jeremiah Wright. Tymczasem Barack Obama jest prezydentem Stanów Zjednoczonych. ” - Human Events.

Przyjacielskie relacje osobiste między Obamą a Sorosem sięgają 2004 r., gdy Obama kandydował do Senatu i został zauważony przez Sorosa, później był prowadzony przez Senat i ostatecznie zainstalowany w Białym Domu.

„Obama ma charyzmę i wizję aby radykalnie przekierunkowywać Amerykę na świecie ” – G. Soros 2007r. po tym jak wysłał Senatorowi z Illinois maksymalny dozwolony przez ustawę finansową indywidualny datek na kampanię prezydencką.


Ruch oporu przeciw wysłannikowi „Bestii”
Dzięki nieposkromionej pysze i arogancji Sorosa „Grupa Cienia” napotyka na coraz większy opór społeczeństwa, dzięki czemu dalsza droga naprzód, będzie dla globalistów coraz trudniejsza. Soros nie jest jedynym graczem klanu bankowego rodu Rothschildów którego interesy w USA reprezentuje Lynn Rothschild (więcej tutaj), są jeszcze inni (m.in. Sheldon Adelson, więcej tutaj) którzy chcą zniszczyć suwerenność Stanów Zjednoczonych i innych krajów, systematycznie rozbierając wały obronne stawiane przez ludzkość by uchronić się przed Nowym Porządkiem Świata.

Michał KK

Źródło: wolna-polska.pl

http://niezaleznemediapodlasia.pl/georg ... #more-6861

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 8 lutego 2015, 00:31

Plan NWO – Fait Accompli 125 lat temu

La Civiltà Cattolica to czasopismo publikowane bez przerwy przez Jezuitów w Rzymie od 1850 roku. Jest to jedno z najstarszych włoskich czasopism katolickich. Wszystkie artykuły w tym czasopiśmie są wydawane pod zbiorową odpowiedzialnością „kolegium”, nawet jeśli opublikowane zostały przez pojedynczego autora znanego z nazwiska. Jest to publikacja bezpośrednio nadzorowana przez Sekretariat Stanu Stolicy Apostolskiej i potrzebuje uzyskać jego zgodę zanim pojawi się w publicznym obiegu.

Obrazek

Artykuł, jaki ukazał się 23 października 1890 roku w tym periodyku Watykanu przedstawia przyszłość żydowskiego NWO w perspektywie oraz ujawnia, jak katolicy postrzegali żydów przed 125 laty. Stwierdzono w nim, że ludzkość została skolonizowana przez satanistyczny kult, kabalistyczny judaizm, przy użyciu masonerii, jaka jest żydowską wersją kabały dla Gojów. Społeczeństwa są naprawdę „owładnięte satanizmem”.

Artykuł zaczyna się od potępienia „inwazji Izraelitów w każdym sektorze życia publicznego i społecznego” w Europie i w Rosji. Chrześcijanie stoją przed wyzwaniem, aby powstrzymać „rozprzestrzenianie się tej zarazy” i „jej najbardziej zgubnych konsekwencji”.

„Po zdobyciu całkowitej pełni wolności obywatelskich i równości w każdej dziedzinie życia społecznego na równi z Chrześcijanami i innymi narodami, zapora, jaka niegdyś powstrzymywała Hebrajczyków, została obecnie przed nimi otwarta na oścież, i w krótkim czasie, jak niszczycielskie tornado, przeniknęli oni do naszego życia i w przebiegły sposób przejęli kontrolę nad wszystkim: złotem, handlem, rynkiem akcji, nominacjami na najwyższe stanowiska w administracji politycznej, w armii i dyplomacji. Edukacja publiczna, prasa, wszystko dostało się w ich ręce lub w ręce tych, którzy bezsprzecznie są u nich w całkowitej zależności…. prawa najwyższe i instytucje państwa utrudniają społeczeństwom chrześcijańskim zrzucić bezczelne hebrajskie jarzmo, jakie narzucono na Chrześcijan pod pozorem wolności”.

Artykuł ten wyraźnie określa wrogie intencje przywódców żydowskich. Ludzie lamentujący nad „nienawiścią” wobec siebie są w rzeczywistości prawdziwym źródłem siania nienawiści wobec każdego człowieka. Mają oni na celu „zagładę cywilizacji chrześcijańskiej”, co 125 lat później zostało prawie osiągnięte. Talmud postrzega wszystkich nie-żydów jako podludzi, jako zwierzęta. Żydzi zaś siebie uważają za „najwyższą rasę ludzkości” uprawnioną do „zagarnięcia całego bogactwa wszechświata …” Ich Mesjasz musi być „wielkim zwycięzcą, który narzuci wszystkim narodom jarzmo żydów”.

Talmud „naucza, że Izraelita jest bardziej miły Bogu niż aniołowie w raju, a uderzyć żyda oznacza uderzyć samego Boga …”

Artykuł przypisuje występowanie antysemityzmu jako reakcję na tę obłąkaną megalomanię żydowską, ich niemoralność i „nienasycony apetyt na bogacenie się poprzez lichwę …”

Środki zaradcze

Jak bronić chrześcijańskiej cywilizacji, gdy wszystkie instytucje społeczne – rząd, media, edukacja i gospodarka – zostały przejęte przez żydowskich bankierów i ich masońskich agentów? Hebrajczycy „są plagą chrześcijańskiego społeczeństwa”. Wojna z nimi jest uzasadniona i jest to wojna sprawiedliwa. Niestety Chrześcijaninowi brakuje niezbędnych środków i bezwzględności. Nie chce on „uciekać się do rozlewu krwi”.

Autor twierdzi, że cały majątek żydowski powinien zostać skonfiskowany: „To jest absolutnie uzasadnione … aby obrabowany naród odzyskał bogactwa, jakie ukradli złodzieje … Złoto jest najpotężniejszą bronią, za pomocą której żydzi niszczą religię i ciemiężą ludzkość…każdy ma co najmniej prawo odebrania tej broni z ich rąk”.

Żydzi powinni zostać uznani za osobników obcych, którym nie wolno być właścicielem gruntów rolnych, jakie szybko wpadają w ich ręce. Ale mogą być nadal właścicielami nieruchomości miejskich. Autor rozważa metodę wygnania wszystkich żydów jako rozwiązanie.

Autor przyznaje, że nie wszyscy żydzi są „złodziejami, oszustami, lichwiarzami, masonami, czy zboczeńcami siejącymi zgorszenie … pewna liczba nie jest współwinna machlojek pozostałej reszty. Jak można tych niewinnych „poddać karze zbiorowej?”. Autor przytacza kontrargumenty przeciw tej tezie, że nagłość sytuacji ogólnej uzasadnia porzucenie wszelkich skrupułów moralnych.

Potem robi w tył zwrot i mówi: „Nawet zakładając, że lekarstwem na tę plagę jest powszechne wygnanie Hebrajczyków, i gdyby było to obecnie możliwe, to mimo to ten środek zaradczy nie byłby zgodny ze sposobem, w jaki myśli i działa Kościół Rzymski”.

Obrazek
(wolność słowa dla masońskich żydów, tj. Charlie Hebdo - ale nie dla ich krytyków. Gazeta australijska zmuszona do przeprosin za tę kreskówkę)

Wiemy, że „Konferencja anty-żydowska” chrześcijańskich notabli, jaka odbyła się w 1882 roku* przyznała, że nie ma skutecznego lekarstwa. Civilta Cattolica również przyznaje, że jest to „praktyczna niemożliwość” tak długo, jak długo nasze rządy są pod kontrolą żydowską:

„Wybranym przez Niebiosa instrumentem kary za zdegenerowanie Chrześcijaństwa naszych czasów są Hebrajczycy”, pisze autor. Europa stanie się „jedna wielka plantacją wyzyskiwaną przez żydów pracą i potem chrześcijan popadłych w niewolę”.

(* Konferencja w sprawie upowszechnienia ruchu antysemickiego odbyła się w Dreźnie 10.09.1882 r.)

Ta wizja żydowskiego Nowego Porządku Świata liczy sobie 125 lat.

Jedynym sposobem na walkę z tą „plagą” byłoby naśladowania taktyki żydomasonerii. Oczywiście nie jest to „zgodne ze sposobami myślenia i działania w Kościele Rzymskim”.

Propagowanie tzw. „antysemityzmu” służy sekcie żydowskich satanistów, gdyż oskarżanie zbiorowe wszystkich żydów o rasistowskie działania powoduje, że pełnią oni rolę żywych tarcz dla bandyckich kabalistów. Bankierzy żydowscy nawet sponsorują podsycanie antysemityzmu, aby manipulować „mniejszymi braćmi” za pomocą tego środka. Wbrew pozorom, żydzi nie są jednorodni. Przeciwnicy masońskiej żydowskiej dominacji powinni skoncentrować się na przywództwie tej sekty satanistycznej. A z powodu istnienia masonerii, wygnanie wszystkich żydów nie odniesie żadnego istotnego skutku. Społeczeństwo jako całość całkowicie znalazło się pod żydowską kontrolą bankową. I tu jest pies pogrzebany.

Gdy satanistyczna sekta skonsoliduje swój nowy porządek świata, będziemy mieć do czynienia z potworną przyszłością.

Rosji otwarcie grozi się wojną nuklearną. Ta sama sekta żydowska obaliła prezydenta Ukrainy i spowodowała obecną wojnę domową. To oni są odpowiedzialni za spadek cen ropy jako formę wojny gospodarczej, co wywoła tragiczne konsekwencje dla wielu krajów. Nie wiadomo na pewno, czy opór Rosji przed dominacją żydowską nie jest farsą dla usprawiedliwienia kolejnej wojny światowej. Tak czy inaczej, żydowski plan NWO zwiastuje ponurą przyszłość dla ludzkości.

Źródło: http://henrymakow.com/2015/01/jewish-co ... ompli.html

Tłum. Pluszowy Miś

Awatar użytkownika
bez_ksyw
Posty:141
Rejestracja:10 stycznia 2015, 08:12
Lokalizacja:mam wiedziec?

Post autor: bez_ksyw » 17 lutego 2015, 15:17


Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 3 marca 2015, 10:08

Z góry uprzedzam, że tekst jest przeznaczony dla ludzi myślących. Kosiarze i Syriusze niech lepiej tego nie czytają, bo dostaną gęsiej skórki.


Rodzina Rothschildów – szczyt piramidy zła!

Praca przysłana na blogową pocztę przez Gabriela Augustyna Tarasiuka. Praca udana, aczkolwiek niepozbawiona błędów. Nie mniej jednak autorowi należą się owacje na stojąco za podjęcie tematu i działanie. I w działaniu tym, na rzecz prawdy, życzymy wytrwałości.

Jest rok 2012, który jest rokiem przełomowym dla całej ludzkości. Wkrótce czekają nas bardzo ciężkie i tragiczne w skutkach wydarzenia. Zostaniemy poddani próbie, tej o której mówi wiele Pism, proroctw i przepowiedni. W dziejach ludzkości zdarzają się takie momenty, które na zawsze zmieniają jej losy. Stajemy u progu końca XX wieku, a także końca drugiego tysiąclecia. Bowiem koniec wieku nie oznacza końca kalendarzowej daty, lecz koniec pewnej epoki. XVIII wiek skończył się wraz z wybuchem Wielkiej Rewolucji Francuskiej w 1789 roku. Koniec XIX wieku był związany z wybuchem I wojny światowej w 1914 roku, od jej wybuchu rozpoczął się wiek XX. W tym stuleciu byliśmy świadkami dwóch wielkich wojen, lecz to nie ostatni akcent tego zbrodniczego stulecia. Wiek XX zakończy się wraz z końcem III wojny światowej, u progu której stajemy. Czy moja analiza sytuacji jest słuszna? Już wkrótce się o tym przekonamy. Musimy być jednak świadomi jakie niebezpieczeństwo nam zagraża oraz kto za nim stoi, kto jest głównym rozgrywającym i manipulatorem, kto odpowiada za zagładę milionów ludzkich istnień w mijającym stuleciu. Kto stał za powołaniem wszystkich globalistycznych organizacji: Ligi Narodów, III Rzeszy, ONZ, UE. Posłuchajmy słów zamordowanego przez rządców tego świata Prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedy’ego: „Działa przeciwko nam, na całym świecie, monolityczny i bezlitosny spisek, który opiera się głównie na niejawnych metodach poszerzania swej strefy wpływów; na bojówkach operujących pod osłoną nocy, a nie armiach operujących w świetle dnia. Jest to system, który zaciągnął w swe szeregi ogromne zasoby ludzkie i materialne, tworząc ściśle splecioną, niezwykle wydajną maszynę, która łączy w sobie działalność wojskową, dyplomatyczną, wywiadowczą, gospodarczą, naukową i polityczną. Działania tego spisku są tajne, nigdy nie upubliczniane. Jego pomyłki są głęboko grzebane i nigdy nie przeczytacie o nich w gazetach, dysydenci zaś są skutecznie wyciszani; rachunki są tajne, żadne plotki nie wyciekają do prasy, żaden sekret nie jest ujawniany”.

Obrazek
Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela z 1789 r. Zwróć uwagę na symbolikę.

Wielu słysząc zwrot spiskowa teoria dziejów zaczyna pukać się w czoło, mówić że ktoś zwariował, że jest nawiedzony i chory psychicznie. Czy zatem John Fitzgerald Kennedy był wariatem, oszołomem i maniakiem, osobą chorą psychicznie i niepoczytalną gdy wypowiadał te pamiętne słowa? Czy może jest tak, że osoby stojące za tym spiskiem chcą abyśmy tak myśleli, abyśmy czasem zbytnio nie węszyli i nie dowiedzieli się o jego istnieniu? Oni chcą byśmy żyli w błogiej nieświadomości i nie mogli przejrzeć ich prawdziwych zamiarów.

Czy za przypadek i zbieg okoliczności można uznać fakt, że tydzień przed swoją śmiercią John Fitzgerald Kennedy wydał rozkaz wykonawczy 11110, w którym emisja pieniędzy odbywałaby się przez skarb państwa, z pominięciem Systemu Rezerwy Federalnej? System Rezerwy Federalnej nie jest bowiem instytucją federalną jak mylnie wskazuje jej nazwa, ale korporacją prywatnych banków sterowanych przez żydowskich bankierów, którym przewodzą rodziny Rothschildów i Rockefellerów.

Gdyby nie zabójstwo Kennedy’ego Rezerwie Federalnej odebrane zostałoby prawo kreowanie pustego pieniądza, gdyż zgodnie z rozkazem wykonawczym 11110 każdy wydrukowany banknot musiał mieć pokrycie w srebrze. Wejście rozkazu Kennedy’ego w życie odebrałby całą władzę żydowskim bankierom rządzącym Ameryką. Czy Amshall Rothschild nie powiedział: „Pozwólcie mi drukować i kontrolować pieniądz narodowy, a nie będę liczył się z tym, kto ustanawia prawa”? Czy nie dlatego zamordowano jedynego katolickiego prezydenta USA, który jako jedyny mąż stanu przeciwstawił się żydowskiemu spiskowi? Każdy następny prezydent Stanów Zjednoczonych był zwykłym agentem żydomasońskiego spisku. Do sytuacji kuriozalnej doszło w roku 2004, kiedy w finałowej elekcji starli się George Bush i John Kerry, dwaj szkolni przyjaciele i członkowie tajnego stowarzyszenia mieszczącego się w kampusie Uniwersytetu Yale – Skull & Bones, co po polsku oznacza Czaszki i Piszczele. Symbol Skull & Bones, jest taki sam jak emblemat żołnierzy SS!

Obrazek
George W. Bush obchodzący Chanukę w Białym Domu, 2001 r

Obrazek

Otwórzmy oczy i zobaczmy kto tak naprawdę rządzi światem. Nie są to prezydenci, premierzy, czy kanclerze. Politycy to tylko płatne marionetki, świadome bądź nie, wykonujące polecenie otrzymywane z góry. Światem rządzą pieniądze, z tym utartym stwierdzeniem każdy może się zgodzić, ale nie każdy wie w czyich rękach skupione są największe światowe fortuny. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę kto jest najbogatszą osobą na ziemi, kto może przy pomocy jednego telefonu obalać rządy, czy wywoływać wojny. Po sznurku można jednak dojść do kłębka. Okazuje się, że największymi krezusami na tej planecie jest rodzina Rothschildów. Łączny majątek rodziny Rothschildów szacowany jest na 500 bilionów dolarów amerykańskich! W swoim posiadaniu mają większość międzynarodowych korporacji, mediów, a nawet całe państwa i narody! Pod ich wpływami są m.in. takie organizacje jak: Bank of England, Federal Reserve, Reuters News, Associated Press, ABC, CBS, NBC, CNBC, CNN, Hollywood, Royal Dutch SHELL, CIA, NATO, rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz całe państwo Izrael. Wielu może się to wydawać niemożliwe i nieprawdopodobne, niestety jednak jest to prawda! Rodzina Rothschildów posiada w swoim władaniu połowę świata. Jednak nie jest to ich ostatnie słowo, ich celem jest opasanie swymi mackami całej planety. To oni stoją na samym szczycie piramidy Zła, która kryje się pod hasłem Nowego Porządku Świata.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xKNsWBL3mZw[/youtube]

Wiele osób czytając te słowo zacznie pukać się w czoła, wytykać mi kłamstwa, konfabulacje i psychiczną paranoję. Wielu powie, że jest to niemożliwe i nieprawdopodobne. Chciałbym, żeby to były tylko moje chore urojenia, jednak tak nie jest. Wszystko co piszę jest najprawdziwszą prawdą, popartą podobnymi wnioskami płynącymi od wielu niezależnych badaczy współczesnego świata. Każdemu kto zaczyna zastanawiać się czy jednak nie jest to prawda? Czy rzeczywiście Żydzi, czytaj rodzina Rothschildów i jej wierni słudzy, rządzą światem? Przychodzi na myśl pytanie: Jak oni tego dokonali? W jaki sposób niepostrzeżenie przejęli władzę nad światem? Czy nikt nie mógł się im przeciwstawić? Żeby odpowiedzieć na te pytania należy sięgnąć po myśli Adama Weishaupta, który na polecenie rodziny Rothschildów (niestety jest tu błąd, powstania zakonu iluminatów bawarskich nie można wiązać z wpływami Rotshildów, te zaś urosną do rozmiarów kolosalnych w okresie wojen napoleońskich. Admin) 1 maja 1776 roku założył Zakon Iluminatów Bawarskich. Adam Weishaupta twierdził, że aby zapanować nad światem, należy wpierw opanować kluczowe dziedziny życia całych społeczeństw i narodów. W pierwszej kolejności należy opanować szkolnictwo w celu właściwego modelowania społeczeństwa. Czy centralizacja systemu edukacji nie sprawiła, że całe społeczeństwa stają się coraz głupsze? Współczesne szkoły nie uczą myślenia, lecz wychowują armie biernych, miernych, ale wiernych robotników żydowskich korporacji. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest stale obniżający się poziom egzaminu dojrzałości! Opanować należy finanse, gdyż kto ma pieniądze dyktuje prawo. Kto stoi za Systemem Rezerwy Federalnej i Europejskim Bankiem Centralnym jak nie rodzina Rothschildów? Czy nie jest tak, że wszystkie polskie banki przeszły w obce ręce, na końcu których zawsze czepiają się brudne palce żmijowego plemienia? Należy przejąć ustawodawstwo, aby przygotować ogólnoświatowy kodeks prawny i sądownictwo. Kto był głównym orędownikiem utworzenia Ligi Narodów, Organizacji Narodów Zjednoczonych i Unii Europejskiej, jak nie ciemiężyciele ludzkości – Rothschildowie? Trzeba opanować politykę i gospodarkę, żeby ustalić linię postępowania dla federacji państw. Kto odpowiada za ogólnoświatową korupcję i włada największymi korporacjami? Czy nie jest to przypadkiem żydowska arystokracja? Ponadto należy także przejąć kontrolę nad niektórymi dziedzinami nauki: historią, aby dyktować co ludzie powinni wiedzieć i sądzić o wydarzeniach z przeszłości; psychologią, by mieć kontrolę nad ludzkimi myślami; oraz medycyną, by panować nad życiem i śmiercią człowieka. Dodatkowo Weishaupt twierdził, że trzeba opanować filantropię i przez nią nastawić ludzi przychylnie do kandydatów na przywódców; religię, czyli w co ludzie powinni wierzyć; a także mass media, żeby dyktować co społeczeństwo powinno wiedzieć o aktualnych wydarzeniach na świecie i jak powinno je interpretować. Czy wszystkie dziedziny funkcjonowania społeczeństw przez ostatnie dwieście lat nie ulegały coraz większej centralizacji i globalizacji w celu oddania ich w parszywe ręce żydowskiej arystokracji? Wiele znanych osób próbowało im się przeciwstawić, ale z reguły kończyły tak samo jak: John Kennedy, Martin Luther King, Jan Paweł I, Księżna Diana, Michael Jackson, Tupac Amaru Shakur, John Lennon, Milton William Cooper, Mohandas Ghandi, Arcyksiążę Franz Ferdinand, Indira Ghandi, Malcom X, Benazir Bhutto, Abraham Lincoln, Bob Marley i wielu, wielu innych.

Adam Weishaupt był tylko płotką, jego myśli były wypełnieniem woli jego żydowskich mocodawców. Stworzył Zakon Iluminatów, dzięki któremu przez ponad dwa stulecia, Żydom udało się opanować praktycznie cały świat. Kolejny żydowski pachołek Wielki Mistrz Iluminatów amerykańskich Albert Pike’a w 1871 roku napisał list do Iluminatów europejskich, w którym precyzyjnie opisał trzy wojny światowe. Dwie z nich wypełniły się co do joty! Celem pierwszej wojny było zniesienie caratu w Rosji i wprowadzenie tam ateistycznego komunizmu. Czy nie żydowskie łapy maczały swe śmierdzące palce w zaplombowaniu w pancernym wagonie swojego żydowskiego agenta Władimira Iljicza Uljanowa i wysłaniu go przez Finlandię do Rosji? Celem drugiej wojny było utworzenie państwa Izrael oraz rozszerzenie strefy wpływu komunizmu, by ten mógł zrównoważyć chrześcijaństwo. Czy fundatorem państwa Izrael nie był Lord Rothschild? Czy w Jałcie wszyscy nie byli masonami (poza Stalinem, który był bogiem!) realizującymi testament Alberta Pike’a? Celem trzeciej wojny światowej jest odbudowanie Świątyni Salomona, by mógł w niej zamieszkać bóg rodziny Rothschildów, Anioł niosący światło Zakonowi Iluminatów oraz reszcie masonerii, sam książę piekieł – Lucyfer. Czy opisany przez Alberta Pike’a początek III wojny światowej, czyli konflikt między politycznym syjonizmem oraz Światem Islamu, nie przypomina inspirowanych przez CIA i Mosad rewolucji w Libii, Egipcie, Tunezji i Syrii? Czy wojny domowej w Syrii nie można porównać do wojny domowej w Hiszpanii w przeddzień II wojny światowej? Otwórzcie oczy i zobaczcie co planują dzieci diabła, czyli rodzina Rothschildów! Żydom udało się przejąć władzę nad światem, gdyż doprowadzili do powstania wynarodowionych państw. Oni sami trzymają się razem, nigdy się nie asymilują, a nam starają się wmówić, że gdy wyprzemy się narodowej tożsamości zakończymy wielowiekowe wojny. Bzdura i absurd! Jeśli Żydzi są tacy mądrzy to niech sami wyprą się swojej tożsamości. UE, czyli Wielka Nierządnica Babilońska, oraz Imperium Brytyjskie (dynastia Windsorów ma bowiem żydowskie korzenie!) i Stany Zjednoczone (Wielki Babilon) to elementy żydowskiego planu przejęcia władzy nad światem.

Gdy ktoś zaczyna odkrywać prawdę i wgłębiać się w mechanizmy rządzące współczesnym światem dostrzega, że od kołyski był okłamywany i oszukiwany. Od dziecka wpajano mu poprzez opanowany przez syjonistów system edukacji, że świat wygląda zupełnie inaczej, że mamy ogromne szanse i wielkie nadzieje, że jeżeli tylko chcemy możemy dokonać wielkich rzeczy. Niestety tak nie jest! Świat nigdy nie zmieni się na lepsze dopóki nie wyrwiemy wszystkich chwastów zasianych przez Szatana! Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu. Każdy Żyd wierzący w Talmud (którego streszczeniem są Protokoły Mędrców Syjonu) nienawidzi Jezusa Chrystusa, a także nas chrześcijan. Katoliccy kapłani i siostry zakonne są każdego dnia opluwani na ulicach państwa Izrael – bluźnierstwa dla Boga i hańby dla całej ludzkości. Ich „święta” księga, czyli objawiony przez Lucyfera Talmud, podaje, że Pan nasz Jezus Chrystus smaży się w piekle w swoich fekaliach, a Jego matką była zwykła kurwa! Przestańmy dłużej wierzyć w ich kłamstwa, że są narodem wybranym. Oni byli narodem wybranym, gdyż z ich plemienia miał narodzić się Mesjasz, Zbawiciel całej ludzkości. Żydzi nie rozumieją, że zabijając Jezusa Chrystusa oddalili się od Boga i wpadli w ręce Szatana. Nie jest przypadkiem, że zapowiedziany Antychryst narodził się z Żydówki. Oni są narodem wybranym, ale nie prze Boga, tylko przez Szatana. To za ich pieniądze fundowany jest ludzkości światowy totalitaryzm, czyli Nowy Porządek Świata. Szatan obiecał im, że wypełni się ich odwieczne marzenie, że staną się Rasą Panów. Czy możemy dłużej stać biernie i obawiać się największych terrorystów świata – Żydów? Jak do tego doszło, że zaledwie 20 mln Żydów rządzi planetą zamieszkałą przez 7 mld ludzi? Laureat Pokojowej Nagrody Nobla były premier Izraela Menachem Begin powiedział: “Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras tak, jak one od insektów. Faktycznie, porównując do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest sprawowanie władzy nad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone przez naszego przywódcę za pomocą żelaznej pięści. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”

Czy mamy zostać niewolnikami Żydów i lizać ich stopy? Jedyną obroną przeciw dyktaturze mniejszości jest silny nacjonalizm! Musimy odzyskać utraconą narodową tożsamość, by móc walczyć o suwerenności i niepodległość. Nie bójmy się nazywać Polakami! Mało osób wie, ale państwowość Polska jest kontynuacją Starożytnego Rzymu. Protoplasta Polaków – Lech przybył na nasze ziemie z rzymskiej prowincji Panonii. Miejsce założenia Gniezna, podobnie jak Rzymu, zostało wybrane przy wykorzystaniu starożytnego rzymskiego rytuału auspicjów, czyli obserwowania wielkich ptaków. Gdy przywrócimy godło Polski z przed syjonistyczno-masońskiego przewrotu majowego, zdejmiemy pentagramy ze skrzydeł, wyłupiemy oko Lucyfera i obetniemy język węża, a na głowę nałożymy pełną koronę z krzyżem. Orzeł Biały wzbije się do triumfalnego lotu, który oczyści Nasz Dom ze żmijowego plemienia. Wyrwie wszystkie chwasty paskudzące pola pszenicy i wrzuci je w morze ognia i siarki. Polska powstanie z kolan i wyrwie się spod władzy Wielkiej Nierządnicy (UE) oraz Wielkiego Babilonu (USA). Zjednoczymy się z Braćmi Słowianami i pójdziemy na pomoc uciskanym przez Synagogę Szatana Braciom Muzułmanom. Jedyną obroną przed globalizmem, czyli żydowskim planem przejęcie władzy nad światem i stworzeniem światowego żydowskiego rządu jest silna tożsamość narodowa. Nie bójmy się śmiałych i odważnych decyzji. Skoro naszym przodkom udało się odzyskać niepodległość, dlaczego nam miałoby się nie udać? Przestańmy słuchać jewropejskiej propagandy i przywróćmy wiarę w siłę Narodu Polskiego. Polska była kiedyś potężnym mocarstwem, jej władca nie jeździł do Moskwy, czy Brukseli i nie żebrał tam o judaszowe srebrniki na budowę drogi, czy fabryki. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu! Każda osoba, która nad dobro Narodu Polskiego przedkłada jakąś wyimaginowaną Wspólnotę Europejską niech będzie nazwana płatnym żydowskim zdrajcą! Służy bowiem, świadomie lub nie, rodzinie Rothschildów! Decyzja o powołaniu Unii Europejskiej zapadła na spotkaniu Klubu Bilderberg, kontrolowanego przez Rothschildów, w latach 50-tych.

Na wylot przejrzałem Żydów i ich szatańskie praktyki! Mit Holocaustu został stworzony, by uniemożliwić ujawnienie ich zbrodniczych planów przed wybuchem III wojny światowej! Tajemnicą poliszynela jest, że na kilka tygodni przed zamachem na WTC wywożono złote sztabki, trzymane w dolnych kondygnacjach! W czasie zamachu z 11 września nie zginął ani jeden Żyd! Ci, którzy tam pracowali, tego dnia najzwyczajniej nie poszli do pracy, cały spreparowany zamach wymyślonej przez CIA Al.-Kaidy oglądali w telewizji! Wiem to od Polki, która przez 16 lat była pomocą domową u nowojorskich Żydów. Plany Żydów zapadają o pomstę do nieba! Obecny kryzys jest świadomie wywołany przez Iluminatów, pachołków Rothschildów. Ludzie, którzy doprowadzili do niego są wynagradzani i wychwalani. Bezpośredniego twórcę kryzysu w USA, Żyda i syjonistę, Bena Bernanke’a żydowski magazyn Time ogłosił człowiekiem roku 2009! W rzeczywistości Bernanke spowodował kryzys a Człowiekiem Roku został ogłoszony za zapobieżeniu kryzysu. Z Banku Federalnego zniknęło 9 bilionów dolarów. Czyli 30 tyś dolarów na każdego obywatela w USA! Lucyferiańska doktryna w czystej postaci, realizacja dzieła ich przodków – Mędrców Syjonu! W tym roku zawali się światowy system finansowy! Gdy tak nie było to George Soros nie sprzedałby wszystkich akcji banków i instytucji finansowych oraz nie inwestował 130 mln dolarów w złoto, a Lord Rothschild nie obstawiałby upadku Euro. Gdy nastąpi dewaluacja dolara ludzie wyjdą na ulice. Dlatego od lat w Stanach Zjednoczonych budowane są obozy koncentracyjne dla politycznych więźniów, wrogów żydowskiego systemu. Kilka lat temu Nick Rockefeller wspominał o planie wszczepienia ludzkości chipów RFID, dzięki którym można dokonywać bezgotówkowych transakcji. Chipy RFID są zasilane zmianami temperatury ciała, mogą być umieszczone tylko w dwóch miejscach – na wierzchu dłoni lub na czole. Jest to nic innego jak znamię Bestii z Apokalipsy Św. Jana Ap 13:16-17 „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.” Gdy padnie cały system bankowy mędrcy tego świata ogłoszą, że mają dla ludzi wspaniałe rozwiązanie dla całej ludzkości – nowy bezgotówkowy pieniądz. To tylko część z ich szatańskiego planu, reszta jest dużo gorsza!

Żydów, czyli wyznawców lucyferiańskiego Talmudu, można pokonać w jeden prosty sposób: dążmy do wprowadzenia w Polsce ustawowego zakazu lichwy – raka całej ludzkości! Inaczej nie pokonamy mistrzów w obliczaniu bankowych procentów. Bierzmy przykład z bankowości islamskiej i twórzmy bankowość chrześcijańską, w której depozyty bezpośrednio inwestowane są w biorące kredyty przedsiębiorstwa. Zysk banku i depozytariusza bierze się z realnego zysku przedsiębiorstwa, a nie z żydowskich finansowych manipulacji. Jedyną obroną na żydowski Nowy Porządek Świata jest silny narodowy patriotyzm. Musimy zdać sobie sprawę, że dalsze tkwienie w żydowskich organizacjach międzynarodowych takich jak: UE, NATO, ONZ, skazuje nas i nasze dzieci na niechybne niewolnictwo i służenie wybranej przez Szatana Rasie Panów. Musimy wstać z kolan i kategorycznie powiedzieć NIE dla żydowskiej okupacji Narodu Polskiego. Zjednoczmy siły i pokażmy, że nie damy się dalej terroryzować i manipulować przez pro żydowskie media. Zerwijmy łańcuch głównego oręża politycznego syjonizmu – poprawności politycznej. Jak ktoś zacznie wyzywać nas od antysemitów nie bójmy się nazwać go zdrajcą Narodu Polskiego i sługusem rodziny Rothschildów. Nie ma innej obrony przed żydowskim globalizmem niż silny nacjonalizm i patriotyzm!

Obrazek

Obrazek

Gabriel Augustyn Tarasiuk

***************************

Zobacz także:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/nw ... childowie/

Źródło: Stop Syjonizmowi

https://polskiepanstwopodziemne.wordpre ... amidy-zla/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 7 marca 2015, 13:05

Iluminizm w ONZ

Fragment książki Pierre Viriona - "Rząd Światowy".
Wydawnictwo Antyk - Marcin Dybowski
http://www.antyk.org.pl/

Oto artykuł z gazety, który mimo jego rozmiarów warto przedstawić niemal w całości, skoro naszym celem jest udokumentowanie tego, co mówimy. Uważny czytelnik odnajdzie w tym wyjątkowo aktualnym tekście wszystko to, co już opisaliśmy: ezoteryczny synkretyzm pod symbolami transcendentalnego, panteistycznego i kabalistycznego judaizmu, to jest pod symbolem złota, sześcioramiennej gwiazdy i węża. Zobaczymy, jak w ONZ w mroku komnaty przeznaczonej do medytacji rodzi się z tego rozwichrzonego mistycyzmu niemądra, przewrotna polityka, która prowadzi od rzezi afrykańskich do polityki Rządu Światowego. Czytajmy tedy: „obywatele świata poszukują funduszy na rzecz światowej unii duchowej". Projektowany symbolizm dla Świątyni powrotu do czarnej magii, pióra Edith Kermit Roosevelt (Nowy Jork):

"W Waszyngtonie buduje się świątynię dla „obywateli świata", a jej celem jest propagowanie rozwoju Rozumu Powszechnego w miejsce jego racjonalistycznych ograniczeń. Autorzy projektu budowli, która ma kosztować 5 min dolarów, informują, że wśród ofiarodawców znajdują się Swani Prabhavananda z Vedente Society w Hollywood; sekretarz obrony Mac Namara; socjalistyczny przywódca Norman Thomas; Hester Bowles, specjalny doradca prezydenta; Swami Bhaskaranand Paramhanga (Unizm), New-Delhi, Indie; Thomas Watson, prezes International Business Machines; Eleanor Roosevelt ze Zjednoczonej Loży Teozofów, Nowy Jork i inni. Przyszły budynek będzie miał charakterystyczne cechy Duchowej Unii Narodów; będzie on „symbolem braterstwa ogólnoludzkiego", wedle zapewnień broszury wydanej przez kwaterę główną świątyni (Greenvich, Conn). Jedno skrzydło tej nowoczesnej Wieży Babel będzie przeznaczone dla sześciu międzynarodowych religii: Hinduizmu, Buddyzmu, Konfucjonizmu, Judaizmu, Chrześcijaństwa i Islamu. Wśród innych ofiarodawców można wymienić Jacka Benny; Dougiasa Mac Artura II, ambasadora w Japonii; Maxa Lernera z New York Post; profesora J. B. Rhinke z Duke University; Rolanda Gammona z „Ugrupowania Prawników w Parlamencie Światowym"; Miguela Ydagorasa Fuentes, prezydenta Gwatemali; Sir Roya Melinsky'ego, premiera Federacji Rodezji i Nyasalandu; przewielebnego Freda Jordana, prezesa „Spirytystów Międzynarodowych", Norfolk. Va; Philipa S. Linnika, dyrektora „Centrum Światowego Braterstwa"; Giena Cove, Long Island, N.Y.; Jamesa A. Linena, prezesa „Time Life" i Spółki; Mohameda, attache kulturalnego ZRA, Waszyngton. Została podjęta kampania światowej reklamy przedsięwzięcia. Nazwiska fundatorów zostaną wyryte na kamiennych murach świątyni. Symbole przewidziane dla monumentalnej świątyni będą oznaczały nawrót do Czarnej Magii praktykowanej przez arcykapłanów starożytnego Egiptu. Świątynia pomieści olbrzymie oko, okrągły basen, którego woda będzie odbijała światło padające przez okna kopuły, przypominające mieniący się kolorami diament. W broszurze o świątyni czytamy:

„Kopuła oświetlona będzie przez całą noc, aby symbolicznie pokazać, że nawet wtedy, kiedy świat śpi, światło rozumu nadal błyszczy"(...).

Okultystka pani Annie Besant zebrała fundusze na zbudowanie podobnej świątyni w Londynie. Pani A. Besant, będąca Eleanor Roosevelt swej epoki, współpracowała czynnie z Nehru i Krischną Menonem. To ona założyła Fabiańską Ligę Parlamentarną, angielskie stowarzyszenie socjalistyczne, w którego obrębie działali Sydney Webbs, Hubert Land, H.E.Hampion i George Bernard Shaw. Świątynię pani Besant charakteryzowało sześć symbolicznych obrazów sześciu wielkich międzynarodowych religii umieszczonych w sali konferencyjnej. Odwiedzający ją adepci mogli w niej oglądać na murze sześcioramienną gwiazdę teozoficzną złożoną z dwóch trójkątów, oplecionych przez węża. Ten motyw jest powtórzony w „Świątyni Rozumu". Broszura informuje nas, że sześć murów świątyni będzie zawierać szereg „odblasków diamentu prawdy". W Nowym Jorku „Przyjaciele Komnaty Medytacji" zbierają się regularnie na długich spotkaniach w Komnacie Medytacji ONZ. W centrum tej świątyni promień światła igra na wypolerowanym złocie. 24 kwietnia 1957 roku, gdy „Komnata Medytacji" została ponownie otwarta, Dag Hammarskjold, sekretarz generalny ONZ, określił ten pogański kamień jako ołtarz Uniwersalnej Religii. „Ołtarz jest symbolem Boga wszechrzeczy" - powiedział.

Świątynia Rozumu będzie również posiadała komnatę medytacji, tak zwany „Hall Iluminacji". W tym miejscu iluminaci, „Mistrzowie Mądrości", nasi przewodnicy w Świątyni Rozumu, zamierzają zapoznawać publiczność z nowym kultem humanistycznym. „Hall Iluminacji" będzie miejscem zebrań, wyświetlania filmów l urządzania kursów na temat wielkich religii świata. Jest rzeczą interesującą, że od pewnego czasu grupa, określająca siebie jako „Nową Grupę Sług Świata", zbiera się podczas pełni księżyca na spotkania poświęcone medytacji, mianowicie w Narodowym Centrum Fundacji Carnegiego w Nowym Jorku. 21 grudnia 1961 roku autorka tego artykułu uczestniczyła w takim zebraniu, podczas którego rozdano ulotki opisujące „Nową Religię Światową". Broszura pod tytułem „Światowa Dobra Wola" przedstawia to, co zapewne mają na myśli twórcy Świątyni Rozumu:

„Zaczyna się cieszyć uznaniem nowy rodzaj mistyki: jego znamieniem jest potrzeba zajęcia się swym rozwojem i skłonność do uznania obecności Boga we wszystkich religiach, a nie jedynie w swoim ognisku wiary religijnej".

Tam, gdzie ta przypuszczalna elita międzynarodowa zbiera się, aby w atmosferze spisku organizować Rząd Światowy, usłyszałam pewną grupę „sług świata", jak pod przewodnictwem Fostera Baileya śpiewała chórem swą dziwną Wielką Inwokację;

„Niech cel kieruje umysłami ludzi, Cel, który Mistrzowie znają i któremu służą".

Czy nie jest to prawdziwy cel tych umysłów ogarniających cały świat, tych Mistrzów Jedności, prowadzić nas i rządzić nami przez pogańskie obrzędy? "

(Schreveport Journal, 31 marca 1962 r.).

Kiedy ci „Mistrzowie" mówią o rozumie, absurdem byłoby myśleć, że pragną śpiewać przed ludźmi hymn na cześć rozumu ludzkiego, dla którego żywią władczą pogardę, mając o nim zresztą całkiem fałszywe pojęcie. Czymże jest ów „Rozum"? Emanacją sefirotyczną kabalistycznej Binah ? Artystą różokrzyżowców ? Wielkim Budowniczym Wszechświata? Czy to jest właśnie osławiony „Pan Świata"?

http://w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/onz/onz.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 marca 2015, 11:15

Przykład Johna F. Kennedy'ego pokazuje jak ci co rządzą światem rozprawiają się z tymi, którzy przekroczą linię, wytyczoną przez klikę NWO.


Największa Światowa Konspiracja - N W O

Obrazek

John F. Kennedy - " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń.......Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany." Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961

22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów... 'uciszony' na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie.

Spisek? Oczywiście! Tylko, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistych celów tego morderstwa. Większość z nas myśli, że jedynie usunięto niewygodnego człowieka, który rozpoczął obnażanie prawdy na temat największej światowej konspiracji. Powstrzymanie Kennedyego przed ujawnianiem detali było drugoplanowym celem morderstwa. Głównym celem tej zbrodni było zupełnie co innego.

Zamach na JFK był publiczną egzekucją prezydenta, który przekroczył linię wytyczoną przez rzeczywisty rząd działający poza kulisami.

Publiczna egzekucja była przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w biały dzień na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!

Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.

Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku, planował ujawnienie tajemnicy UFO, planował rozwiązanie CIA oraz rozpoczął wydawanie rzeczywistej rządowej waluty, srebrnego dolara w celu uniezależnienia się od prywatnie kontrolowanego przez syjonistów Banku Federalnego USA - Executive Order 11110 [English] Podobną 'zbrodnię' popełnił także prezydent Lincoln i został w podobny sposób ukarany.źródło : http://www.zbawienie.com/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 19 października 2015, 09:14


Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

CZIPOWANIE

Post autor: DarekMirror » 4 listopada 2015, 17:39

......

Czipowanie rozpoczęteDziś poruszymy temat, który do niedawna był jeszcze przedmiotem fascynacji szerokopojętej sztuki z dziedziny Science-Fiction, dziś, choć nie mówią jeszcze o tym w TVN, staje się to normą w USA, a Unia Europejska już to zatwierdziła. Stajemy się Proszę Państwa świadkami początku świadomej zagłady ludzkości przez władców tego Świata. Pisząc zagłada ludzkości wcale nie mam na myśli tego, że zginiemy. Właściwie to wręcz przeciwnie, gdyż będziemy dalej funkcjonować. Skąd ta zagłada ludzkości? Uważam, że człowiek w momencie kiedy daje się zaczipować, przestaje tym człowiekiem być. Więc nie będziemy już ludźmi. Właściwie to ja będę, gdyż nie dam sobie tego zrobić i wolę umrzeć niż dać się „zaczipować”, przy okazji również skręcę kark, lub zabiję w każdy inny sposób za pomocą każdego dostępnego mi narzędzia i to każdego, który będzie miał „chęć” mnie, lub komukolwiek z mojej rodziny, ten czip wszczepić. Wiem, że jednak są ludzie, którzy stwierdzą, że lepiej mieć taki czip pod skórą dla bezpieczeństwa. Cóż ich wybór, mnie wychowano w innych wartościach, choć może słowo „wychowano” nie jest tu najwłaściwsze. Swoje stanowisko przedstawiłem, a teraz konkrety…

 POMYSŁ STARY, REALIZACJA WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA. PRETEKST? JAK ZWYKLE: BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy podobno społeczeństwem informacyjnym, więc lojalnie donoszę Wam (gdyż jestem niezależny i tylko przed swoimi czytelnikami odpowiadam), że stałem się posiadaczem trzech takich jednostek informacji, każda z innego źródła oddalonego od siebie o tysiące kilometrów. Każda jest sprawdzona. Zaczęło się od tego. Kilka lat temu hollywoodzki reżyser i autor filmów dokumentalnych, Aaron Russo (zm. 2007r.), powiedział w wywiadzie radiowym, jak to zwrócił się do niego Nick Rockefeller i poprosił go o wstąpienie w szeregi członków Rady Stosunków Zagranicznych (CFR). Russo nie był zainteresowany, ale zapytał Rockefellera: „O co w tym wszystkim chodzi? Macie wszystkie pieniądze na świecie, jakich potrzebujecie, macie całą władzę, jakiej potrzebujecie, więc o co chodzi, jaki jest ostateczny cel?” Rockefeller przyznał, że ostatecznym celem jest zaczipowanie wszystkich ludzi, kontrola całego społeczeństwa – kontrola świata przez bankierów i ludzi elity.

1. Władze USA już od zeszłego roku wprowadzono legitymację wyposażoną w chip z GPS. Dzieci w wieku szkolnym zmuszane są do jej ciągłego noszenia. Nie trudno zgadnąć, że te szczególnie zadowolone nie są. Podobnie jak ich rodzice. Do kuriozalnych sytuacji dochodzi, gdy w szkołach, które już są objęte programem „znakowania” dzieci, niektóre z nich nie noszą chipa, są wtedy szykanowane i prześladowane przez nauczycieli. Mają często obniżane oceny zarówno z przedmiotów jak i z zachowania, narażone są też na surowe kary ze strony kadry nauczycielskiej. Kontrowersyjne zasady wprowadzono w kilku szkołach w Teksasie już od 1 października 2013. Uczniowie, chodzący na zajęcia m.in. w John Jay High School i Anson Jones Middle School – muszą mieć przy sobie legitymacje, które pozwalają na śledzenie praktycznie każdego ich kroku – poinformował serwis RT. Zgodnie z założeniami, jeśli pilotażowy projekt osiągnie sukces, program obejmie aż 112 szkół, do których uczęszcza ok. 100 tysięcy uczniów. Jak poinformowały władze, realizacja podobnej inicjatywy była konieczna ze względu na skalę absencji panującej w wielu placówkach edukacyjnych. Uczniowie, którzy coraz częściej i chętniej udają się na wagary, rujnują system finansowania szkolnictwa. Wielu uczniów nie godzi się na noszenie nowych legitymacji. Ale podjęcie przez nich takiej decyzji wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami, z którymi muszą sobie potem radzić. Wielu z nich twierdzi, że narażani są na szykany. Młodzież, która zbuntowała się przeciwko nowemu systemowi twierdzi, że jest dyskryminowana. Uczniowie bez legitymacji XXI w. nie mają dostępu do stref wspólnych w szkołach – bibliotek i stołówek. Twierdzą także, że są dręczeni przez nauczycieli. Nie są też dopuszczani do pełnienia ważnych funkcji w ramach samorządów ani też dopuszczani do głosowań.

2. Unia Europejska. Tekst oryginalny jest w języku Włoskim (oryginał pod artykułem). CorrierediRoma.it w grudniu opublikowała wiadomość że wszystkie dzieci od maja 2014 roku urodzone w Europie będą obowiązkowo otrzymywać chip wszczepiony pod skórę. Będzie to układ scalony – zabezpieczony i zastosowany w tkance podskórnej. Mikroczipy będą wielkości o ziarenka ryżu oraz będą oparte na technologii pasywnej NWO. Według władz Unii Europejskiej mikrochipy będą szczególnie przydatne w przypadku, porwania (tu oczywiście mydlą nam oczy bezpieczeństwem, gdyż porwań jest 1 na milion). Czpiy będą wszczepiane w zestawie z baterią, mikroprocesorem oraz GPS podczas pierwszego szczepienia nowonarodzonego dziecka. Od maja 2014 r. w całej Europie będzie powszechny obowiązek „przedkładania” (bo dla UE dziecko jest przedmiotem, więc trzeba je PRZEDKŁADAĆ jak każdy inny przedmiot) niemowląt w celu zainstalowania mikrochip pod skórą. „Usługę” wszczepiania mikroczipów będzie można wykonać w każdym publicznym szpitalu. Podczas „wykonywania usługi” będzie również zakładana kartoteka informacyjna, zawierająca dane osoby (nazwa, grupa krwi, data urodzenia, itp.). Bateria w takim mikrochipie będzie trzeba wymieniać co 2 lata w szpitalach państwowych, ma to związek z silnym sygnałem GPS, który zużywa stosunkowo dużo mocy. Zastosowany czip GPS jest nowej generacji, a więc pozwala na margines błędu wykrycia równej lub mniejszej niż 5 metrów. Będzie on podłączony bezpośrednio do satelity, który będzie zarządzać połączeniami. Każdy, kto będzie chciał na własną rękę wyposażyć swe ciało w ten wypasiony cud techniki będzie mógł mieć go wszczepionego za darmo wypełniając formularz wniosku o członkostwo w ASL. CCCP (Komitet Doradczy ds. Kontroli mieszkańców). Co zaś z tymi urodzonymi przed 2014 roku i równocześnie nie chcącymi skorzystać z promocji „darmowego wszczepienia”? Dla nich również jest nadzieja. Otóż obowiązkową instalację do obywateli należy dokonać do końca 2017. Instalacja będzie całkowicie bezbolesne dzięki temu, że układ zostanie wszczepiony pod skórę na lewym łokciu, wolnych zakończeń nerwowych. Wreszcie dobre wieści ze świata technologii. Z tego układu, w końcu, pozwoli uniknąć wszystkich przypadków zaginięć i porwań, które trapiły świat przez te wszystkie lata. Będzie również możliwe, dzięki tej techniki w przyszłości łatwe śledzenie wszystkich przestępców na wolności.

3. Pierwsza reklama czipów w TV: Jak można było się spodziewać, pojawiła się pierwsza reklama biochipa /jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat biochipa. Zachwalany jako ‚wielka’ pomoc przy leczeniu i diagnozowaniu pacjentów przez służbę zdrowia (znów pojawia się motyw bezpieczeństwa). Z uśmiechem na ustach, wręcz w uniesieniu, prezentuje się coś co sprawia, że ludzie zachipowani na zawsze tracą swoją wolność i prywatność daną nam przez Boga. Reklamuje się zło, nazywając to dobrem.
„Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemność w światłość, a światłość w ciemność, zamieniają gorycz w słodycz, a słodycz w gorycz. ” Iz. 5:20
No dobra. Już wiadomo co nas/Was czeka. Co ma z tym wspólnego Tusk? Czy ten tytuł felietonu miał tylko za zadanie ściągnąć jak największą liczbę czytelników i prowokować do dyskusji? Nie! Uważam, że Polacy (mam na myśli Polskich ojców, Polskich dzieci) – piszę to sam będąc ojcem, nie pozwolą na to. Wiem doskonale z autopsji, że ojciec, którego dziecko cierpi jest wtedy groźniejszy od pięciu zawodników MMA razem wziętych i bez względu na warunki fizyczne staje się jednoosobową watahą niezniszczalnych maszyn do zabijania. W moim przekonaniu Polaka można okraść, obrazić, zubożyć i zniszczyć jego życie tak jak to robi w tej chwili Pan Tusk, ale w momencie gdy któryś z przywódców jakiejkolwiek partii w Polsce napomknie lub choćby piśnie o tym, że te przepisy zostaną wprowadzone to sam z radością zasilę skład tej wielotysięcznej armii wściekłych Polskich ojców, a ponieważ znam kilku, którzy z pewnością do niej dołączą, stąd jestem pewien, że w tym samym dniu jeszcze Tusk zawisłby na Rynku wraz ze swoimi wspólnikami. Na nieszczęście Platformianych ludzików nie pomogą tu nawet ustawy o „bratniej pomocy” wojowników z innych Państw. Dla Polskiego ojca zginąć w obronie swojego dziecka to żaden problem i wyrzeczenie – to jak zwykła czynność dnia codziennego, a zabić w obronie własnego dziecka to jak splunąć, czego dowodem jest choćby nasza historia. Jednak gorzej z tymi tchórzami, od lat będącymi na naszym garnuszku, oni przecież umieją tylko kłamać i nade wszystko cenią własne życie. A cenicie, prawda?

.....Źródło 1: (po włosku) http://www.corrierediroma.it/2013/12/mi ... ggio-2014/
Źródło 2: http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit ... omosc.html
Źródło 3: reklama: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... kCT044W_1M
Źródło 4: http://stopnwopoznan.wordpress.com/175/

http://parezja.pl/polacy-powiesza-tuska ... -dlaczego/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 5 listopada 2015, 10:28

DarekMirror pisze:Czipowanie rozpoczęte

Dziś poruszymy temat, który do niedawna był jeszcze przedmiotem fascynacji szerokopojętej sztuki z dziedziny Science-Fiction, dziś, choć nie mówią jeszcze o tym w TVN, staje się to normą w USA, a Unia Europejska już to zatwierdziła. Stajemy się Proszę Państwa świadkami początku świadomej zagłady ludzkości przez władców tego Świata...
Czipowanie jest jednym z elementów zniewolenia ludzi.
Na naszych oczach wypełnia się wszystko to, co można wyczytać w Apokalipsie, i to o czym mówiła Matka Boża w Fatimie (III Tajemnica Fatimska). Antychryst (Obama?) powoli przygotowuje się do ostatecznego ataku i przejęcia władzy nad światem (już oficjalnie). Przypuszczam ,że nastąpi to w roku 2017 (100 lata Fatimy i 300 lat masonerii). Będziemy świadkami 3,5-letnich rządów Antychrysta(*) i prześladowań chrześcijan, jakich świat jeszcze nie widział. W tym czasie wybuchnie III WŚ. Ale to nie wszystko : również w Watykanie rządzić będzie szatan. "Czyjaś ręka napisała: „Diabeł będzie rządził w Watykanie, a papież będzie jego gwardią szwajcarską”, czyli najbardziej mu oddanym sługą." Nie wiem, czy przypadkiem nie chodzi tu o Franciszka. Wszak ktoś nawet zapytał Franciszka, czy nie jest fałszywym prorokiem. Ja tylko przypomnę, że Franciszek nadal jest honorowym członkiem loży Rotary Club (honorowe członkostwo przyjął jako kard. Bergoglio, i do dzisiaj tego nie odwołał). Po rządach Antychrysta przyjdą 3 dni i 3 noce ciemności (mówi o tym III TF). W tym czasie zginie 1/3 ludności. Potem nastąpi Era Pokoju. Będzie to ostateczne zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, Kościoła nad jego nieprzyjaciółmi. Zwycięstwo przyjdzie przez Maryję. Tak przynajmniej ja zrozumiałem, z tego co wyczytałem. A jak będzie to tylko jeden Pan Bóg wie ...

Zachęcam do przeczytania tekstu Wincentego Łaszewskiego pt. "W 2017 r masoneria będzie obchodzić 300-setną rocznicę powstania" : https://gloria.tv/media/81Wj3KnHzgk

(*)
Według przekazów w wyznaczonym przez Boga czasie, nazwanym przez Biblię "czasem ostatecznym" lub "wielkim uciskiem", duch Antychrysta wcieli się w człowieka (za sprawą szatana), który obejmie panowanie nad ziemią 1260 dni (3,5 roku), początkowo jako zwiastun pokoju, by później stać się dyktatorem i autorem nowego światowego porządku i systemu monetarnego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Antychryst

...Cały proces zostanie zakończony w październiku 2017 roku.
Będzie to początek czipizacji całej populacji ludzkiej oraz początek 3,5 letniego panowania antychrysta.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brics ... ta-2014-10

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 21 listopada 2015, 14:45


Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 12 lutego 2016, 11:23

Karty Illuminati - Ukazują Przyszłe Zaplanowane Przez Iluminatów Wydarzenia.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sb7pSWwVa0Q[/youtube]

Karty zostały wydane 1996 roku. Ukazują atak na WTC, Pentagon i wiele innych wydarzeń.
I co gorsza, wydarzenia z tych kart się spełniają ...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 29 kwietnia 2016, 10:32

NWO aż trzepie się w POsadach by Polska nie wyśliznęła się z ich diabelskich sideł
ZOBACZ KIM ONI SĄ


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C4QOBpxhg98[/youtube]

Opublikowany 05.01.2016
Szokujący dokument Alexa Jones`a ukazujący plany globalnych elit związane z przyszłością ludzkości. Aby stworzyć Nowy Porządek, globalny rząd to tylko początek. Kiedy już będzie miało to miejsce, będą mogli zająć się swoim planem, aby zlikwidować 80% ludzkiej populacji, podczas gdy 'elity' będą miały możliwość żyć wiecznie za pomocą zaawansowanej technologii. Po raz pierwszy wojujący twórca filmu Alex Jones odkrywa ich sekretne plany wyeliminowania ludzkości: Operacja Ostateczna Rozgrywka. Jones ukazuje kronikę historii krwawego dochodzenia globalnych elit do władzy i ujawnia, w jaki sposób dostarczały funduszy dyktatorom i finansowały najbardziej krwawe wojny, wykreowując z chaosu porządek, który ma utorować drogę do pierwszego prawdziwego światowego imperium.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

05.07.2013, 14:10 - JEDEN PORZĄDEK ŚWIATA JEST NAJWIĘKSZĄ PARODIĄ PRAWDZIWEGO TRÓJJEDYNEGO BOGA

Moja szczerze umiłowana córko, jest jedna religia, która sprawia Mi największe cierpienie, a jest nią fałszywa religia, która czci bestię. Jeden Porządek Świata jest największą parodią Prawdziwego Trójjedynego Boga, a ci, którzy należą do domu szatana potrzebują tak wielu modlitw. Są oszukiwani, by uwierzyli, że jest inny Bóg, który ich kocha. Mówią im, że Najświętsza Trójca to pomyłka, a Mój umiłowany Ojciec jest zły. Nie akceptują tego, że On ich stworzył, a ich głowy są wypełnione tak wieloma kłamstwami, że nigdy nie otworzą swoich umysłów na Prawdę. Ze względu na poświęcenie się okultyzmowi są uwikłani w szatańskie siły pochłaniające ich dusze, które są wypełnione nienawiścią nie tylko do Boga, ale do wszystkich dzieci Bożych.

Oni kochają wyłącznie siebie, a pożądanie przyjemności wypełnia ich nienasyconym pragnieniem, by mieć ich więcej. Żadna ilość przyjemności tego świata ich nie zadowoli, gdyż będą pożądali coraz to innych plugawych rzeczy. Mają przyjemność w odbieraniu życia i nie czują żadnych wyrzutów sumienia w swoich duszach za brutalne morderstwa, których są winni. Ich wpływy rozprzestrzeniają się po całej Ziemi w każdym narodzie, a wyznawcy diabła obracają się pośród bogatych, liderów w świecie biznesu, rządów, rodzin królewskich, organizacji, w tym mediów, władzy wykonawczej, wymiaru sprawiedliwości i Kościoła.

Proszę, nie lekceważcie ich władzy. Choć jest ich niewielu i nie przenikają do każdej części waszych wspólnot, to dokonają oni jeszcze ogromnych zniszczeń. Nie tylko sprzedali swoje dusze diabłu, ale będą pociągać inne niewinne dusze do otchłani z bestią i jego demonami.

Udzielę wam wszystkim, którzy Mnie kochacie, Łask do pokonania tej groźnej i potężnej grupy, która Mnie przeklina w każdej chwili dnia, gdy będziecie odmawiać tę krótką Modlitwę Krucjaty.

Modlitwa Krucjaty (112) O Łaskę Zbawienia

Najdroższy Jezu, wołam do Ciebie, byś okrył Twoją szczególną Łaską Zbawienia dusze tych, którzy zostali zaatakowani przez szatana.Uwolnij ich biedne dusze od strasznej niewoli, z której nie potrafią uciec.
Amen.

Bestia w pierwszej kolejności będzie się domagał tych biednych dusz, jako swojej własności, a oni upadną na twarze, by uwielbiać antychrysta. Wszyscy musicie się bardzo modlić, aby moc, którą szatan ma nad nimi, została złamana i aby ich serca otworzyły się na Moje Miłosierdzie.

Wasz Jezus

http://paruzja.info/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 7 maja 2016, 12:06

Świat pod kontrolą Domu Rothschild

Większość wpływowych członków Domu Rothschild dziedziczy otrzymane od europejskiej monarchii tytuły lordów i baronów. Rothschildowie umiejętnie unikają rozgłosu, pozostając w cieniu światowej polityki, gdzie przez stulecia nadają kierunek globalnych przemian wysługując się marionetkowymi prezydentami i premierami poprzez międzynarodowym syjonizm, masonerię oraz pieniądze z przemysłowo-bankowego konsorcjum.

Obrazek
Na zdjęciu: Lord Evelyn de Rothschild (Anglia), Baron Dawid Rene de Rothschild (Francja), w tle Baron Nathan Mayer, Freiherr von Rothschild (1753–1849, Niemcy)

Kilka wieków temu Rothschildowie byli na ustach całego świata, potęgę rodzinie zapewniło utworzenia pierwszego banku centralnego o nazwie Bank Anglii w 1694 roku, przez kolejne lata bankierzy utworzyli kolejne banki centralne i zdominowali bankowość europejską tworząc imperium o nazwie „Dom Rothschildów” (The Hause of Rothschild), majątek rodziny wyceniany był przez historyków i ekonomistów z początku XIX wieku na ponad połowę światowego bogactwa.

Więcej informacji w filmie dokumentalnym The Money Masters (film dokumentalny z PL napisami opisuje powstanie i funkcjonowanie banków centralnych, opiera się wyłącznie na udokumentowanych faktach historycznych i jest niezastąpionym źródłem wiedzy na temat bankowego imperium Domu Rothschild).

Dominacja na międzynarodowej scenie politycznej była możliwa dzięki utworzeniu międzynarodowego ruchu syjonistycznego, odbyło się to pomimo sprzeciwu znacznej części społeczności żydowskiej, która zgodnie z nauczaniem Tory uznaje za grzech stworzenie państwa Izrael.

Syjonizm jest wbrew naukom Tory (5 ksiąg Starego Testamentu), która twierdzi, że dopiero Mesjasz wprowadzi Żydów z powrotem do Ziemi Obiecanej i grzechem przeciw Bogu są jakiekolwiek próby przyspieszenia tego zdarzenia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

Dom Rotszyldów kontroluje także wpływowe środowiska opiniotwórcze takie jak: ośrodki akademickie, organizacje pozarządowe, prasę i telewizję poprzez organizacji masońskie, których adepci werbowani są roztaczaniem przed nimi wizji kariery zawodowej oraz poznaniem tajemnej wiedzy ezoterycznej.

Wszystkie ryty masońskie były tworzone poprzez wprowadzenie okultystycznego mistycyzmu żydowskiej kabały do lóż masońskich, szukający ezoterycznej wiedzy (światła) masoni są prowadzeni poprzez stopnie wtajemniczenia, jest to proces w którym tylko najwyższego stopnia masoni mogą poznać prawdziwy cel organizacji, dziś za sprawą internetu masońska doktryna stała się jawna i przestałą być tajemnicą.

DEKLARACJA BALFOURA (1917)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych
2 listopada 1917 r.
Drogi Lordzie Rothschild,
W imieniu Rządu Jego Królewskiej Mości z przyjemnością przekazuję Panu następującą deklarację sympatii z dążeniami żydowskich syjonistów, jaka została przedstawiona i przyjęta przez Gabinet.
Rząd Jego Królewskiej Mości przychylnie zapatruje się na ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołoży wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie tego celu, przy czym jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że nie uczyni on nic, co mogłoby zaszkodzić obywatelskim czy religijnym prawom istniejących w Palestynie społeczności nieżydowskich oraz prawom i statusowi politycznemu, z jakich Żydzi korzystają w każdym innym kraju.
Byłbym wdzięczny, gdyby zechciał Pan zapoznać z tą deklaracją Federację Syjonistów.
Arthur James Balfour
https://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_Balfoura

TRIUMWIRAT ROTHSCHILDÓW

Angielska gałąź rodziny Rothschildów (Rotszyld) została założona przez Nathan Meyera, trzeciego syna Amshel’a. Podczas XIX i XX wieku powstał sojusz między Rotszyldami, a koroną brytyjską, najnowsza historia Wielkiej Brytanii jest nierozerwalnie związana z rodziną Rotszyldów. Dziś triumwirat rodziny składa się z Evelyna, Edmunda i Nathana.

Liberalizm, Marksizm, Globalizm, Nowy Porządek Świata, Syjonizm, Masoneria czy Zakon Iluminatów Bawarskich… wszystkie te wyrazy to eufemizmy, projekty tworzone i finansowane przez Dom Rotszyldów dla nadania kierunku globalnym przemianom.

Rothschildowie nie umierają, oni po prostu odchodzą do historii, a ich miejsce jest dyskretnie zastępowane przez ich synów i wnuków. Kiedy potężny międzynarodowy gracz na rynku finansów baron Jacob Rothschild opuścił scenę, jego miejsce zostało natychmiast przejęte przez jego syna Nathana (baron Nathaniel Filip de Rothschild).

Duży ciężar spadł na wątłe barki młodego dziedzica ale Nathan nie jest sam. W zarządzaniu imperium otrzymał pomoc ze strony stryjów Evelyna i Edmunda oraz pozostałych członków angielskiej rodziny (Katarzynę, Emmę, Leopolda), a także jego francuskich kuzynów (Davida, Eduarda) oraz innych członków i przyjaciół rodziny.

Rodzina Rothschildów wyprodukowała gubernatorów, premierów, ministrów, nadzorców, którzy sprawiają, że wszystko posuwa się naprzód zgodnie z wielowiekowym planem.

„Unia Europejska została stworzona przez Rothschildów aby móc wykorzystać potencjał Rosji, która powinna być uwolniona od ciężaru syberyjskiego. W celu zakończenia tego zadania Rothschildowie zatrudnili Sorosa, Berezovskiego, Hodorkovskiego, Kasparowa, Mitalsa…” – Serbski historyk i publicysta Dejan Lucic
Jeśli naprawdę chcemy odsłonić tło i przyczyny wydarzeń historycznych, musimy zagłębić się w mroczną historię rodziny Rothschild, zidentyfikować czynniki oraz osoby, zidentyfikować skorumpowanych polityków, jak i inne mechanizmy wspierające ich działania.

CZERWONA TARCZA Z FRANKFUTU

W celu lepszego zapoznania się z władcami oraz książętami, spójrzmy na linię i chronologię tej dynastii. Dom Rotszyldów uformował Amshel (Moses Bauer) Rothschild pod koniec XVIII wieku.

Obrazek

Rothschildowie (Rothschild z niemieckiego tłumaczone jako „czerwona tarcza”) pochodzą z Frankfurtu. To nie przypadek, że jest to największe centrum finansowe w UE. To nie jest zbieg okoliczności, że Frankfurt jest siedzibą Europejskiego Banku Centralnego i wszystkich głównych banków europejskich i amerykańskich, które są kontrolowane głównie przez tą dynastię oraz to, że herb miasta Frankfurt to orzeł na czerwonym tle.

Frankfurcka giełda papierów wartościowych (jedna z najważniejszych giełd papierów wartościowych na świecie) zgodnie z Deutsche Borse jest w posiadaniu Rothschildów za pośrednictwem „Children’s Investment Trust” i “Atticus Capital” z jednej strony, i „Merrill Lynch” z „Fidelity Investments ” z drugiej.

ŻYDZI ASZKENAZYJSCY (CHAZAROWIE)

Pisarz Dejan Lucic mówi o Chazarach:

90% dzisiejszych Żydów jest pochodzenia Chazarskiego. Jest to plemię turecko-mongolskie, które w połowie 8 wieku przyjęło judaizm jako religię państwową. Kiedy ich imperium rozpadło się w 10 wieku osiedlili się w Rosji i Europie, a później na kontynencie amerykańskim. Są nawróceni i nie mają w ogóle semickiego pochodzenie. Semiccy Żydzi pochodzą z Palestyny i stanowią od 7 do 10%.
Jeżeli ktokolwiek miałby wątpliwości co do pochodzenia współczesnych żydów, z których 90 procent stanowią Aszkenazyjscy Żydzi (Chazarowie) podszywający się pod potomków Abrahama i Mojżesza, to powinien zajrzeć do innych źródeł informacji jak np przypisy z Wikipedia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_aszkenazyjscy

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_chazarscy

oraz skonfrontować te informacje z fragmentami Apokalipsy św. Jana

Apokalipsa 3.9

„Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
a nie są nimi, lecz kłamią…”
Apokalipsa 2.9

„… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.”

OPANOWANIE EUROPY

Amshel miał pięciu synów, których rozmieścił w całej Europie. Salomon udał się do Wiednia, Carl do Neapolu, Nathan do Londynu, James do Paryża, a piąty syn Amshel’a przybył do Frankfurtu. W niespełna dwieście lat synowie i ich potomkowie całkowicie podporządkowali sobie zachód. Tak powstały fundamenty „Pax Judaica”. Dzisiejszy Dom Rotszyldów kierowany jest przez anglo-francuskich członków rodziny, brytyjska filia przez Evelyna i Nathana, a francuska przez Dawida i Eduarda.

Angielscy Rothschildowie

Obrazek
Edmund Rothschild, bankier oraz założyciel organizacji ekologicznej World Conservation Bank, której nazwę w 1991 zmieniono na Global Environment Facility. Organizacja GEF przyczyniła się do powstania projektu Agenda 21, jest on dokumentem programowym, który przedstawia sposób opracowania i wdrażania programów zrównoważonego rozwoju w życie lokalne. Dokument ten został przyjęty na konferencji „Środowisko i Rozwój” z inicjatywy ONZ w 1992 roku na II Konferencji w Rio de Janeiro.

https://en.wikipedia.org/wiki/Global_En ... t_Facility

Edmund Rothschild we współpracy z Winstonem Churchillem założył BRINCO Corporation (British Newfoundland Development Corporation) w Kanadzie. Jego córką jest Katherine Juliette (ur. 1949), żona Marcusa Agiusa prezesa Barclays Bank, dyrektora stacji telewizyjnej BBC oraz powiernika Grupy Bilderberg.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Edmund_Le ... Rothschild

Grupa Bilderberg – Marcus Agius (mąż Katherine Rothschild)

Obrazek
Marcus Agius, prezes Grupy Barclay (po połączeniu z ABN-AMRO, holenderską grupą bankową, te dwie należące do Rothschildów grupy kapitałowe stały się jedną bankową potęgą).

Marcus Agius sprawuje patronat nad spotkaniami Grupy Bilderberg, od roku 2010 jest także prezesem Brytyjskiej Organizacji Bankowej (British Bankers Association – BBA).

W 2011 roku został wpisany na oficjalną listę powierników Grupy Bilderberg, jest jedną z 3 osób gwarantujących członkom bezpieczeństwo tej grupy.

https://en.wikipedia.org/wiki/Marcus_Agius

Evelyn i Lynn Rothschild

Obrazek
Na zdjęciu: lord Evelyn i Lynn Rothschild oraz Bill I Hillary Clinton (2000), państwo Rothschild spędzili swój miesiąc miodowy w Białym Domu na zaproszenie urzędującego prezydenta Billa Clintona.

Lord Evelyn jest byłym szefem ogromnego banku inwestycyjnego z Londynu NM Rothschild & Sons, którego udziały odsprzedał swoim francuskim kuzynom. Evelyn wspólnie z drugą żoną, amerykanką Lynn Forester utworzył bankowe konsorcjum E.L. Rothschild. Lynn Forester de Rothschild to najbardziej wpływa kobieta świata, założycielka największego dostawcy szerokopasmowego internetu firmy First Mark.

Obecnie Evelyn z żoną i synami prowadzą interesy w wielu branżach, dlatego ograniczę się do wymienienia trzech niezwiązanych ze sobą korporacji aby uzmysłowić rozmach na jaki działają, są oni akcjonariuszami zasiadającymi w radach nadzorczych największych brytyjskich gazet (Economist, Daliy Telegraph), internetowego potentata na rynku szerokopasmowego internetu “FirstMark Communications International LLC” oraz importera i producenta żywności „Field Fresh Foods”razem z rodziną Mital z Indii.

Główni agenci Evelyna w dziedzinie polityki to Soros, Norman Lamont, Peter Mandelson, Oliver Letwin i Vernon Jordan. Lamont ma wpływ na Partię Konserwatywną i potencjalnego premiera Michael Howarda. Howard był ministrem skarbu gdy Margaret Thatcher pełniła urząd. Peter Mandelson jest blisko Partii Pracy i Tonego Blaira.

Z drugiej strony, Vernon Jordan (Lazard Bank) jest bardzo wpływowy w Partii Demokratycznej w USA (był doradcą Billa Clintona, prowadził kampanię dla Jana Carrey w 2004 roku). Żona Evelyna, Lynn finansowała kampanię prezydencką Billa Clintona, jest także bliską przyjaciółka z Hillary Clinton.

Lynn Rothschild-Książe Karol-Le Garde(szefowa MFW) podczas konferencji Inclusive Capitalism zorganizowanej w maju 2014 roku przez Rothschildów w Londynie, po raz pierwszy pod jednym dachem zgromadzili się prezesi największych korporacji świata.

Obrazek
Na zdjęciu: Lynn Rothschild-Książe Karol-Christine Le Garde (szefowa MFW) podczas konferencji Inclusive Capitalism zorganizowanej w maju 2014 roku przez Rothschildów w Londynie, po raz pierwszy pod jednym dachem zgromadzili się prezesi największych korporacji świata dysponujący kapitałem o wartości 30 bilionów dolarów co odpowiada jednej trzeciej światowych aktywów aby omówić kierunek globalnych zmian, w spotkaniu brał udział również były prezydent USA Bill Clinton i Mark Carney, prezes Banku Anglii.

Więcej o spotkaniu wraz z materiałem wideo w artykule:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/roths ... nz-2014-12

Książę Kentu Edward 11 marca 2015 ponownie wybrany Wielkim Mistrzem Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii (UGLE). Rodzina królewska od ponad 200 lat jest ścisłe powiązania z masonerią. Małżonek Królowej Elżbiety II – Książę Filip jest członkiem loży marynarki królewskiej nr 2612. Najważniejszą postacią wśród angielskich „regularnych” wolnomularzy płci męskiej jest Edward, książę Kentu, kuzyn Królowej Elizabeth, który jest Wielkim Mistrzem Wielkiej Zjednoczonej Loży Anglii (UGLE). Od XIX wieku wielcy mistrzowie w Anglii byli członkami rodziny królewskiej i miało to swój wymiar nie tylko symboliczny.

Lord Evelyn jest blisko związany z Księciem Yorku, Edwardem (syn królowej Elżbiety), przyjaźń wyjawia tylko część długoletniego związku pomiędzy brytyjską rodziną królewską a Rothschildami.

Zaznaczę, że wszystkie opisane informacje pochodzą z oficjalnych źródeł i znajdują się w Wikipedia:

https://en.wikipedia.org/wiki/Evelyn_Ro ... Rothschild

https://en.wikipedia.org/wiki/Lynn_Fore ... Rothschild

David Mayer Rothschild

Obrazek
David to najmłodszy syn lorda Evelyna de Rothschild, w przeciwieństwie do większości członków rodziny nie jest związany z bankowością, to ekolog i pisarz oraz doradca i dyrektor ONZ do spraw ekologii. David Mayer de Rothschild jest autorem książek, publikacji oraz radykalnym ekologiem walczącym na międzynarodowym forum z globalnym ociepleniem i emisją gazów cieplarnianych. Podobnie jak inni skrajni ekolodzy winą za wzrost CO2 obarcza przyrost ludzkiej populacji co wpisuje się w politykę programową ONZ na temat koniecznej depopulacji planety, o czym na początku roku poinformowała sekretarz ONZ Christiana Figueres w wywiadzie wideo.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Mayer_de_Rothschild

Nathan Philip Rothschild

Obrazek
44 letni Nathan jest synem barona Jacoba Rothschilda, Jacob zanim wycofał się z rodzinnego biznesu w 2014 roku odziedziczył patent po zniknięciu 4 współwłaścicieli lecących zaginionym lotem MH 370, należącym do malezyjskich linii lotniczych, o zaginionym samolocie głośno rozpisywały się media ale mało kto zwrócił uwagę na to kto znajdował się na pokładzie zaginionego samolotu.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jacob ... 70-2014-05

Nathan odziedziczył po ojcu niezliczonych kierowników, agentów, wpływy w polityce, gospodarce, środkach masowego przekazu, militarne instytucje na całym świecie, w tym nawet Butrint stanowisko archeologiczne w Albanii …

Spółki i korporacje RIT Capital”, “Atticus Capital”, “JNR Limited”, “NM Rothschild”, “Vanco”, “Trigranit”, “British Petroleum” są tylko częścią zasobów które posiada.

Więcej informacji o Nathanie:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energ ... um-2014-07

FRANCUSCY ROTHSCHILDOWIE

Francuska dynastia Rothschildów została założona przez James Meyer i jest strażniczką przy boku brytyjskiego triumwiratu. Francuskich Rothschildów reprezentują przez David Rene i Eduard, są oni synami Guy’a Rothschilda (1909-2007).

Dawid Rene Rothschild

Obrazek
Francuski bankier baron David de Rothschild jest Prezesem Rady Nadzorczej Światowego Kongresu Żydów – World Jewish Congress (WJC)

WJC to największa syjonistyczna organizacja na świecie, główna siedziba mieści się w Nowym Jorku. Organizacja ma swoje przedstawicielstwa w ponad 100 krajach na całym świecie.

http://www.worldjewishcongress.org/en/b ... rothschild

Od roku 2008, David de Rothschild jest współwłaścicielem i członkiem zarządu:

Chairman of N M Rothschild & Sons – Bank Inwestycyjny
Chairman of Rothschild Continuation Holdings – Bank Inwestycyjny
Vice Chairman of Rothschild Bank AG – Bank Inwestycyjny
Vice Chairman of the Supervisory Board of Paris Orleans – Bank Inwestycyjny
Senior Partner of Rothschild & Cie Banque – Bank Inwestycyjny
Member of the Supervisory Board of Compagnie Financiere Saint Honore – Bank Inwestycyjny
Member of the Supervisory Board of Compagnie Financiere Martin Maurel – Bank Inwestycyjny
Member of the Supervisory Board of De Beers Group – Koncern ma 35% udziału w rynku wydobycia i sprzedaży diamentów na świecie
Member of the Supervisory Board of Groupe Casino – Grupa kapitałowa w której skład wchodzą duże sieci marketów spożywczych
https://en.wikipedia.org/wiki/David_Ren ... Rothschild

Eduard Rothschild

Obrazek
Brat przyrodni Dawida Eduarda również jest członkiem banku inwestycyjnego. Oprócz tego kontroluje znaną francuską gazetę lewicową “Liberation”. Eduard stoi także na czele spółki metalurgicznej „Imerys”, która jest w posiadaniu Rothschildów od 1880 r.

https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%89dou ... Rothschild

W grudniu 2014 roku należące do Barona Edouard de Rothschild wydawnictwo Liberation kupiło gazetę Charlie Hebdo, po zamachu na redakcje nakład wzrósł z kilkunastu tys. do 7 milionów egzemplarzy co pozwolił zarobić Rothschildom około 10 milionów euro.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/roths ... do-2015-02

GEORGE SOROS – LOBBYSTA DOMU ROTHSCHILD

Obrazek
Żyd George Soros

George (Schwartz) Soros to jeden z głównych agentów Domu Rothschild

Soros jest węgierskim Żydem urodzonym w 1930 roku w Budapeszcie jako György Schwartz (w 1936 roku jego rodzice zmienili nazwisko na Sorosz). Kształcił się w Londynie, w 1950 roku wyjechał do USA. Ważną rolę w jego rozwoju odegrał słynny Żyd Carl Popper, który zatwierdzał projekty Sorosa oraz był jego mentorem.

Na całym świecie, jego szara eminencja jest przedstawiana jako „Robin Hood ery komputerowej”, bo pozornie bierze pieniądze od bogatych krajów i poprzez jego fundacje hojnie oddaje je do Europy Wschodniej i Rosji.

W ten sposób instaluje „demokrację” i „społeczeństwo obywatelskie” w krajach, które ucierpiały i zostały wyczerpane podczas komunizmu. Przypomnijmy, że to Dom Rothschildów wprowadził Komunizm do tych krajów.

Zbudował karierę na spekulacjach finansowych na całym świecie, głównie dzięki jego funduszowi inwestycyjnemu „Quantum Fund”, którego menedżerowie, a jednocześnie jego przedstawiciele, są finansistami z Włoch i Szwajcarii.

Połączenie między Sorosem i Rothschildami jest realizowany poprzez sieć zaufanych ludzi, którzy siedzą w komisjach administracyjnych funduszy, funduszy powierniczych, firm, banków… Jednym z tych osób był Richard Katz (Żyd), członek komitetu „Quantum Fund”. W tym samym czasie był szefem „Rothschild Italia S.p.A” oraz członkiem komitetu banku komercyjnego „NM Rothschild & Sons „w Londynie. Innym ważnym graczem jest Nils O. Taube, również członek Quantum i partner grupy inwestycyjnej „St .James Place Capital”, która teraz należy do Nathaniela Rothschilda.

Połączenie realizowane jest również przez Societe Generale Bank i jego menedżera Michael Cicurel, który jest prezesem zarządu Edmund Rothschild i członkiem zarządu Rothschild & Cie Banque. Innym częstym partnerem Sorosa jest James Goldsmith (Żyd), spokrewniony z rodziną Rothschild.

Demontaż suwerenności jest na szczycie listy celów Sorosa.

„O ile istnieją interesy zbiorowe, które wykraczają poza granice państwowe, suwerenności państw muszą być podporządkowane prawu międzynarodowemu i instytucjom międzynarodowym” – G. Soros, 1998r.
Soros twierdzi, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy są organizacjami które powinny dyktować politykę gospodarczą, społeczną i politykę samą w sobie.

„W celu ustabilizowania i uregulowania prawdziwie globalnej gospodarki, potrzebujemy globalnego systemu podejmowania decyzji politycznych. Krótko mówiąc, potrzebujemy globalnego społeczeństwa aby wspierać naszą gospodarkę światową „- „kryzys globalnego kapitalizmu” – G. Soros, 1999r.
Poszczególne stany i kraje nie powinny być upoważnione do regulowania swoich spraw gospodarczych – według Sorosa proces ten będzie realizowany przez globalną elitę finansową.

„Biorąc pod uwagę, że decydującą rolę w dzisiejszym świecie odgrywa kapitał finansowy, który decyduje o losach poszczególnych państw, nie jest niestosowne mówić o globalnym systemie kapitalistycznym” – G. Soros Open Society „Reforma globalnego kapitalizmu ponownie rozpatrzona”
Soros wspiera rządy tych państw które oddają kontrole and krajem finansowej elicie, takie kraje uważa za demokratyczne, kraje które pozostają poza zasięgiem Sorosa są autokratyczne, totalitarne i uwłaszczają prawom człowieka.

„Jest faktem historycznym, że kraje, które stanowią centrum światowego systemu kapitalistycznego są demokratyczne, ale nie jest prawdą że wszystkie kraje które leżą na peryferiach są kapitalistyczne,” Soros wyjaśnia. „Władcy niechętnie rezygnują z władzy; muszą oni zostać wypchnięci”
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/georg ... ty-2014-08

Tropienie „antysemityzmu” i patriotyzmu

Założona przez Georga Sorosa Fundacja Batorego wspiera działanie programu Obywatele Dla Demokracji. Program o budżecie 150 mln zł, finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Tak olbrzymi fundusz przeznaczony jest na szkolenia polskich prokuratorów i policjantów oraz finansowanie lewicowych organizacji, których jedynym zadaniem jest wyszukiwanie „zbrodni” jaką jest „mowa nienawiści”, co w praktyce oznacza walkę z wszelką krytyką polityki multi-kulti i promocji homoseksualizmu, skazując na wysokie grzywny lub pozbawienie wolności patriotów broniących naszych wartości moralnych i kulturowych.

Na stronie organizacji Otwarta Rzeczpospolita finansowanej przez Sorosa możemy przeczytać:

„Zrozumieć zło” to jedyny tego typu program w Europie, którego celem jest podwyższenie determinacji Policji dla prewencji oraz ścigania przestępstw z nienawiści w oparciu o studium Holokaustu.
Pozwala to lepiej zrozumieć współczesne znaczenie Policji dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim obywatelom, w tym osobom należącym do mniejszości etnicznych, wyznaniowych i społecznych. W ciągu najbliższych dwóch lat udział w nim weźmie 200 najważniejszych policjantów z całej Polski. Będą oni poznawać historię Holokaustu, aby móc lepiej zwalczać przestępczość z nienawiści.”
http://www.otwarta.org/zrozumiec-zlo-wa ... -15-17-12/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/funda ... eo-2015-09

DOM ROTSZYLDÓW W POLSCE

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wielkie wpływy ma Dom Rotszyldów w kraju na Wisłą, a wystarczy tylko wspomnieć, że to właśnie Bank Rothschild stał za prywatyzacją takich gigantów jak KGHM, BIOTON, ENEA, POLKOMTEL, LOT czy tegoroczna sprzedaż PKP energetyka. Mało kto zdaje sobie sprawę, że aż 47 proc. transakcji na polskiej giełdzie gazu przypada firmie Duon, która wchodzi w skład konsorcjum RIT Capital Partners PLC, będącego własnością brytyjskiego barona Nathaniela Rothschilda.

Więcej przeczytasz w artykule: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/roths ... gi-2015-08

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Chociaż od czasu II wojny światowej Rothschildowie dbali o to aby opinia publiczna była przekonana, że moc Domu Rothschild jest dziś niewielka, rzeczywistość przedstawia zupełnie inny obraz. Opierając się na fundamentach pozostawionych przez ich przodków, dzisiejsi potomkowie kontynuują misję, która trwa przez wiele wieków. Rothschildowie są lokomotywą ciągnącą międzynarodowy syjonizm.

Ten pociąg ma na pokładzie światowy system finansowy (EBC, MFW) i wojska NATO walczące o utrzymanie Imperium Rothschildów. Władza i wpływy rodziny stopniowo są przekazywane w ręce ONZ, z każdym dniem dzięki potędze jaką dysponuje Dom Rotszyldów umacnia się pozycja tej organizacji jako przyszłe centrum światowego rządu.

Doradcy ONZ, skrajni ekolodzy, zwolennicy depopulacji, tacy jak prof. Jeffrey Sachs czy prof. Hans Schellnhube uważają, że na ziemi może zamieszkiwać nie więcej niż 1 mld ludności, czyli należy się pozbyć ponad 6 mld ludzi! Profesor Schellnhube przedstawił na swoim blogu plan wprowadzenia Globalnej Demokracji, opierać się ma ona na Konstytucji Ziemi, Radzie Globalnej oraz Planetarnym Sądzie.

Podczas konferencji w 1994 roku bliski przyjaciel Domu Rothschild, David Rockefeller oznajmił publicznie, że to sektor prywatny musi przejąc kontrolę nad światem, a odbędzie się to poprzez organizację ONZ (nagranie wideo z PL napisami).

Nie trudno dziś przewidzieć, że fala imigrantów sprowadzanych do Europy spowoduje rozprzestrzenienie się epidemii na kraje UE i będzie pretekstem do wprowadzenia programu przymusowych szczepień. Coraz więcej ekonomistów przewiduje, że globalny kryzys zadłużenia spowoduje upadek Dolara i Euro co w konsekwencji doprowadzi do załamania światowej gospodarki, wszystkie te czynniki popychają nas nieuchronnie w kierunku rządu światowego.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wkUVu7MRUM4[/youtube]

Tłumaczenie/Opracowanie

Michał KK

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiat ... ld-2015-10

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 5 października 2016, 09:13

Zastąpienie władzy rządów narodowych przez korporacje za pomocą CETA (TTIP, TISA) ze szkodą dla społeczeństw

Obrazek

Umowy transatlantyckie CETA, TTIP, TISA spowodują bardzo szkodliwe następstwa dla społeczeństw krajów europejskich, które je podpiszą. Presja, którą obecnie wywierają społeczeństwa na rządy narodowe, po oddaniu przez te rządy w wymienionych umowach jurysdykcji nad własnymi społeczeństwami władzy żydowskich korporacji międzynarodowych, stanie się mało skuteczna. Ostatnia z tych umów CETA jest próbą wprowadzenia „tylnymi drzwiami”, nowego ustawodawstwa przez korporacje, które nie będą się już musiały się liczyć z rządami, tak jak do tej pory. W całej Europie podniosły się ogromne protesty przeciwko umowie TTIP, lansowanej także przez obecne władze „polskie”, w tym „prezydenta” RP. Polacy niewiele protestowali, uśpieni „wiarą” w obietnice wyborcze PiS. Czy wreszcie się obudzą i wezmą udział w ogólnopolskim proteście w połowie października ? Czy będą czekać jak barany przed rzeźnią, na swoją kolej eksterminacji ? Obok poprzedzającego tekstu publikujemy dwa artykuły na ten temat, trzy dalsze na linkach ze stron: Gazety Prawnej i naszej . Na końcu prezentujemy daleko idące konsekwencje tych umów w formie zintensyfikowania ludobójstwa już realizowanych obecnie działań.

Redakcja KIP


CETA korzystne dla korporacji szkodliwe dla społeczeństw

O konsekwencjach umowy CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement) rozmawiamy z dr Rolandem Zarzyckim, ekspertem ekonomiczno-politycznym, członkiem partii Razem.

Czym właściwie jest CETA?

W obecnym kształcie polityka inwestycyjna i handlowa Unii Europejskiej jest kształtowana przez Komisję Europejską, która ma mandat do reprezentowania wszystkich krajów członkowskich. W tym momencie prowadzi ona negocjacje z różnymi krajami i podmiotami, w tym ze Stanami Zjednoczonymi i właśnie z Kanadą. CETA jest porozumieniem inwestycyjno-handlowym z tym ostatnim państwem. Ta umowa jest negocjowana od kilku lat, jest bardzo kompleksowa, mówi się nawet o umowach inwestycyjnych nowej generacji, bo obejmie ona bardzo wiele sfer życia. Poczynając od rolnictwa i żywności, przez kosmetyki, ale także np. prawodawstwo dotyczące praw autorskich. Jej tekst jest już dostępny w internecie, pojawia się pytanie, czy zostanie ratyfikowana.

Jakie będą jej konsekwencje?

Mam bardzo mocne stanowisko w tej sprawie, ale zacznijmy od plusów. Cała umowa, podobnie jak TTIP negocjowane z USA, jest motywowana przede wszystkim tym, aby jeszcze bardziej otworzyć rynek, jeszcze bardziej zliberalizować przepisy, doprowadzić do jeszcze większego zniesienia różnych barier taryfowych i pozataryfowych w handlu między Kanadą i Unią Europejską, dzięki temu napędzić gospodarkę. To taki sztandarowy cel.

Drugi jest taki, żeby uprościć prawodawstwo, znieść podwójne przepisy, które podwajają koszta. Wśród zysków tej umowy wymienia się także geopolityczne, czyli sam fakt zbliżenia handlowo-inwestycyjnego Unii, Kanady i USA.

Jeśli chodzi o zastrzeżenia, to przede wszystkim niejawność negocjacji i ich niedemokratyczny charakter. Mieszkańcy, organizacje pozarządowe i nawet politycy poszczególnych krajów członkowskich nie są dopuszczeniu do dyskusji na temat zapisów tej umowy. Drugi zarzut to wprowadzenie tzw. trybunałów inwestycyjnych. Zarówno TTIP jak i CETA zawierają zapisy dotyczące rozstrzygania sporów inwestor przeciw państwu. Mówiąc ogólnie, są one bardzo niekorzystne dla Unii i w szczególności dla Polski. Dają korporacjom olbrzymie narzędzie, aby pozywać kraje członkowskie i całą Unię w ramach tej umowy. Podpisując ją blokujemy sobie demokratyczną kontrolę nad tym, w jaki sposób chcemy robić inwestycje z Kanadyjczykami. Co bardzo istotne, 82 proc firm amerykańskich działających na globalnym rynku, ma swoje filie w Kanadzie. To oznacza, że podpisując umowę z Kanadą, to tak jakbyśmy podpisywali umowę ze Stanami Zjednoczonymi, bo firmy amerykańskie będą jej beneficjentami.

Trzeci i główny argument przeciw CETA to deregulacja rynku. Oczywiście są pewne sensowne elementy, jak zniesienie podwójnych przepisów, ale w większości ta deregulacja będzie dotyczyła zniesienia barier w takich wrażliwych kwestiach jak rolnictwo. Będziemy musieli podporządkować się presji korporacji, które będą chciały produkować taniej, bez poszanowania praw pracowniczych, które obowiązują w Unii, bo CETA da taką furtkę, aby je obchodzić.

Obrazek

Zwracam też uwagę, że ten główny atut umowy, czyli napędzenie gospodarek UE i Kanady wydaje się wątpliwy. Po pierwsze dlatego, że poziom ceł już obecnie jest bardzo niski i nie spodziewamy się żadnego wzrostu. Po drugie, wiele modeli które miały szacować jaki będzie wzrost, pokazuje że będzie on na bardzo niskim poziomie, a i to przy bardzo optymistycznych założeniach. Mamy też niezależne badania, które pokazują, że ostateczny bilans podpisania tej umowy będzie negatywny. Oczywiście handel i inwestycje na linii Kanada – Unia się napędzą, ale odbędzie się to kosztem innych rynków i partnerów.

Można mówić, że żadna ze stron nie ma racji, że to są spekulacje. Ale spójrzmy w takim razie na konsekwencje umowy NAFTA, która obowiązuje od przeszło 20 lat. Meksyk, Kanada i Stany Zjednoczone zliberalizowały swoje rynki i efekt jest taki, że na rynku meksykańskim zniknęło kilkaset tysięcy miejsc pracy, drobni rolnicy stracili swoje pola, ceny które na początku spadły już po kilku latach na skutek dumpingu wzrosły ponownie i to powyżej poziomu który był na początku. Negatywne skutki dotknęły wszystkich trzech krajów, bo nie było tak, że Amerykanie i Kanadyjczycy zyskali a Meksykanie stracili. Zyskały korporacje ze wszystkich trzech krajów, natomiast społeczeństwa straciły.

Czym wytłumaczyć brak radykalnego sprzeciwu rządów krajowych?

Zarówno korporacje amerykańskie, kanadyjskie jak i europejskie przeznaczają gigantyczne pieniądze na lobbing w tym obszarze. Są całe instytuty badawcze, finansowane po to, aby produkować raporty wykazujące korzyści z CETA i TTIP. Jest mnóstwo spotkań, które reprezentanci Komisji Europejskiej i poszczególnych rządów odbywają z przedstawicielami międzynarodowych korporacji, które infiltrują lokalne środowiska polityczne. Sam byłem zaproszony do Brukseli na spotkanie, na którym przekonywano mnie, że umowa TTIP będzie korzystna dla Polski.

To akcja lobbingowa przeprowadzana na niespotykaną dotąd skalę. Tak naprawdę wszyscy politycy mają do dyspozycji szereg materiałów, argumentów i wypowiedzi autorytetów, które wskazują że to dobre rozwiązanie. A Polska, można powiedzieć, jest w tej sprawie zaszantażowana. Zwróćmy uwagę, że jest w słabnącej kondycji finansowej i gospodarczej. Pamiętamy obniżenie ratingu, które bardzo dotknęło naszą gospodarkę, a wisi groźba kolejnych. Polski rząd nie chce igrać z amerykańskimi korporacjami, które są w stanie wywołać obniżenie. To duży argument dlaczego Polska nie będzie ostro sprzeciwiać się TTIP. Dużym osiągnięciem byłoby gdyby tej umowy nie popierała gorliwie.

Drugi aspekt to mit, który cały czas w Polsce funkcjonuje i przemawia do polskich polityków, czyli że dzięki CETA i TTIP, to że jako członek Unii uniezależnimy się od Rosji i dostaw surowców. Z perspektywy gospodarczej i handlowej to mrzonka, bo żadna korporacja amerykańska czy kanadyjska nie będzie robiła interesów z Polską, tylko po to aby ją wyrwać spod presji rosyjskie

Ewelina Latosek zobacz więcej artykułów autora

Opublikowano za: http://trybuna.eu/ceta-korzystne-dla-ko ... leczenstw/

Obrazek


CETA, czyli takie TTIP z Kanadą. Polski rząd chce „tymczasowo” przyjąć tę umowę

Negocjacje dotyczące umowy TTIP – na to wyglada – utknęły w martwym punkcie i prawdopodobnie zakończą się spektakularną porażką brukselskich urzędników. Ale pomysły na „liberalizację handlu” i „zbliżanie gospodarek UE i partnerów handlowych” nie uciekły. Czy CETA – takie TTIP, ale zawarte z Kanadą – to dobre rozwiązanie dla UE i Polski?


Co to jest CETA?

CETA (The Comprehensive Economic and Trade Agreement – tekst umowy znajdziecie tutaj) to umowa handlowa między UE a Kanadą. Utworzenie strefy wolnego handlu między nimi ma się przyczynić do zwiększenia obrotu gospodarczego, a w konsekwencji – zwiększenia ilości miejsc pracy i spadek cen.

Spadek cen żywności może jednak być zagrożeniem dla europejskich, w tym polskich, rolników. W Europie przeważają stosunkowo mało gospodarstwa rolne, w przeciwieństwie do ogromnych farm kanadyjskich. Rozpowszechnienie w Europie kanadyjskich produktów modyfikowanych genetycznie budzi wielki sprzeciw polskich reprezentantów środowisk rolniczych, ale należy pamiętać, że – wbrew obiegowym opiniom – CETA nie otwiera rynku europejskiego na produkty niespełniające naszych norm bezpieczeństwa żywności.

Wątpliwości mogą co najwyżej dotyczyć zapisów o charakterze ogólnym, postulującym stopniowe znoszenie barier handlowych – ale to już wymaga specyficznej. wykładni przepisów.


Sądy arbitrażowe dla (prawie) każdego

Zajęto się również tzw. barierami pozataryfowymi, czyli innymi niż cła utrudnieniami w handlu międzynarodowym. Aby zapewnić jednakowe traktowanie podmiotów europejskich i kanadyjskich, utworzony będzie nowy system sądów ds. inwestycji (ICS – Investment Court System). Choć kraje Unii Europejskiej posiadają rozbudowane systemy sądownicze (a do tego nie zapominajmy o niezwykle istotnych sądach unijnych), to oficjalna strona Komisji Europejskiej motywuje wprowadzenie ICS w ten sposób:

Chociaż UE i Kanada są gospodarkami rozwiniętymi, przedsiębiorstwa nadal mogą napotykać problemy zagrażające ich inwestycjom. Z problemami tymi nie zawsze są w stanie skutecznie sobie poradzić krajowe systemy sądownicze (…) Jeżeli inwestorzy nie mają możliwości zwrócenia się do sądów lokalnych lub sądy lokalne nie są w stanie skutecznie rozpatrywać ich spraw, wówczas są oni pozbawieni możliwości dochodzenia swoich roszczeń. W takich sytuacjach przewidziany w ramach CETA system rozstrzygania sporów inwestycyjnych daje inwestorom możliwość sądowego dochodzenia roszczeń

W ten sposób spory między podmiotami prywatnymi a krajami członkowskimi będą rozwiązywane przez rodzaj sądu arbitrażowego – którego sędziami mają być „prawnicy biegli w sprawach handlu międzynarodowego”. Pytanie, czy sędziowie ICS będą kompetentni do rozstrzygania sporów na gruncie krajowego prawa cywilnego czy administracyjnego. Tą rozbieżność między możliwym podłożem konfliktów na linii przedsiębiorca – państwo zauważyło zresztą Europejskie Stowarzyszenie Sędziów w swoim sprzeciwie wobec planów wdrożenia ICS.

Czy CETA jest zagrożeniem? Tekst umowy, choć podobny do TTIP, skupia się na znoszeniu barier handlowych. Warto o pamiętać, że to właśnie było podstawą utworzenia Unii Europejskiej. Największe wątpliwości – i słusznie – budzi oddanie sporów w ręce sądu arbitrażowego. Być może przeszkodą do zrozumienia zapisów umowy jest jej długość. Wersja angielska liczy blisko 1600 stron…

Masz wątpliwości dotyczące wpływu CETA na Twoją działalność gospodarczą? Z redakcją Bezprawnik.pl współpracuje zespół osób specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach, który solidnie, szybko i tanio pomoże rozwiązać Twój problem. Opisz go pod adresem e-mailowym kontakt@bezprawnik.pl, a otrzymasz bezpłatną wycenę rozwiązania sprawy

Marek Krześnicki – Prawnik, miłośnik popkultury, fan Kieślowskiego i Gordona Ramsaya. Na Twitterze jako @krzesnicki

Obrazek

Komentarze

Malcerz • a day ago

Większość amerykańskich korpo ma swoje siedziby w Kanadzie, wiec CETA==TTIP.
Sądy arbitrażowe to ściema. Ci sami prawnicy są sędziami co reprezentantami korporacji. Państwa przed taki sądem są w gorszej pozycji, bo nie mogą nic wygrać za to mogą przegrać. W najlepszym wypadku pozew może zostać oddalony.
Na mediumpubliczne.pl była niedawno audycja która tłumaczyła manipulacji korporacji związane z CETA.
PiS pewnie specjalnie rozkręcił aferę z aborcją by przepchnąć CETA. Nie będą potrzebowali misiewiczów bo lobbyście już swoje zapłacą/zapłacili.

nie przeszło z TTIP to przejdzie CETA. To samo, a wręcz lepiej bo przykrywka większa dla amerykańskich korpo.

pff • a day ago

Kiedy .N, PO i PiS robią zasłonę dymną w sejmie, w mediach cały czas aborcja, a tutaj nikt nie najeżdża na PiS, to wiedz, że coś się dzieje.

Opublikowano za: https://bezprawnik.pl/co-to-jest-ceta/


Więcej na ten temat:

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... Prawna.pl)

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... u-aborcji/

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... arlow.html

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... cji-i-nwo/

Obrazek

Od redakcji KIP:
W Polsce realizowane jest cały czas ludobójstwo, niezależnie od tego jaka partia dominuje przy władzy, następującymi metodami:

* ekonomicznymi, o czym mówił św. pamięci Andrzej Lepper, którego partię Samoobronę i LPR zniszczyli właśnie PiS z PO. Rozwiązanie parlamentu w 2007 r. nastąpiło bezpośrednio po wizycie w Polsce Prezesa Axel Springera, wtedy jeszcze niemieckojęzycznego koncernu, a od 2013 r. już ogólnoeuropejskiego, który posiada wiele czasopism i magazynów także w Polsce. W siedzibie bulwarówki tego koncernu o nazwie „Fakt” doszło do spotkania Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego, który przyszedł z pełnomocnictwami Jarosława Kaczyńskiego. W obecności Prezesa Axel Springera doszło do zawarcia umowy o rozwiązania parlamentu i innych wspólnych działaniach, w tym zniszczeniu partii z dominującym udziałem Polaków we władzy, w dużym stopniu o charakterze narodowym. Umowa była zaakceptowana przez Episkopat Kościoła Katolickiego;
* zatrutą, zwłaszcza importowaną przez sieci handlowe żywnością,
* szczepionkami, wielu lekami i ich zastosowaniem przez lekarzy ukształtowanych na uczelniach programami nauczania opracowanymi przez Wielką Farmę. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która pozwala na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Prezydent podpisał tą ludobójcza ustawę, mimo Apelu 20 tysięcy rodziców o niepodpisywanie !!!
* Coraz bardziej intensywnymi opryskami, trującymi substancjami przez samoloty (chemtrails). Ostatnie miesiące ubiegłego roku i pierwsze miesiące obecnego roku charakteryzowały się mniejszą intensywnością rozsiewania szkodliwych smug chemicznych przez nieoznakowane samoloty.
* trującymi domieszkami do kosmetyków, pasty do zębów (fluor) i wody ( substancje z butelek plastikowych, fluor, chlor itp.);
* żywnością genetycznie zmanipulowaną co CETA/ TTIP umożliwią na nieograniczoną skalę, w stosunku do tego dzieje się obecnie. Obiektywne badania na szczurach i myszach dowodzą, że żywione GMO częściej chorują i krócej żyją, w II pokoleniu były częściowo bezpłodne a w III – zupełnie bezpłodne.

Obrazek

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpiecz ... mpaign=rss

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 17 listopada 2016, 10:10

Iluzja wyboru: 10 firm, które kontrolują produkcję artykułów spożywczych na Zachodzie

Większość marek, które trafiają w sklepach do naszych koszyków, kontrolowanych jest praktycznie przez kilka firm. Oto wymowna grafika, która to pokazuje.

Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Obrazek

http://niezlomni.com/iluzja-wyboru-10-f ... zachodzie/

ODPOWIEDZ