USA

Awatar użytkownika
Endek
Posty: 2948
Rejestracja: 24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja: Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 7 stycznia 2016, 22:22

Obrazek

Obrazek
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 18 lutego 2016, 11:40

Destrukcja amerykańskiej kobiety
Posted by Marucha w dniu 2016-02-05 (piątek)

Nie chodzi zresztą tylko o USA, choć – jak się wydaje – USA przoduje w tej dziedzinie. – admin

Na przykładzie kilku fotografii pokazujemy, jak w ciągu zaledwie trzech lat młoda, sympatyczna dziewczyna uległa totalnemu spustoszeniu duchowemu.

Zdjęcie 1, trzy lata temu. Widzimy uśmiechniętą, kobieco i skromnie wyglądającą 17-latkę, doskonały materiał na przyszłą żonę.

Obrazek

Zdjęcie 2, pięć tygodni później. Nadal warta starań i poświęcenia mężczyzn. Ale ogromne okulary słoneczne sugerują, iż może to być początek pełzającej degrengolady.

Obrazek

Zdjęcie 3, trzy lata później. Dziewczyna ma 20 lat. W stosunkowo krótkim czasie uległa degradacji. Włosy w stylu murzyńskiego getta. Epatuje nagością i eksponowaniem biustu. Pępek przekłuty (tzw. piercing). Wylakierowana. Paznokcie również jak z getto. Nie nadaje się na żonę dla normalnego faceta, co najwyżej na k…ę.

Obrazek

Zdjęcie 4, stan aktualny. Dziewczyna ma prawie 21 lat. Jej destrukcja jest całkowita. Eksponowanie biustu, murzyńskie uczesanie utrwalone na stałe, kurewski makeup, tatuaże na strefach erogenicznych. Nie patrzy w kamerę – czyżby podświadome poczucie wstydu? Kto robił zdjęcie – jej murzyński boyfriend?

Obrazek

Czytelnik, który nadesłał zdjęcia, pisze: łamiąca serce degrengolada młodej białej dziewczyny.
Niewiele tu można dodać. Danie młodej dziewczynie nieskrępowanej swobody bez żadnych wskazówek moralnych to bardzo złe posunięcie: dla niej, dla jej rodziny i dla społeczeństwa.
Była niewątpliwie piękna i miała potencjał bycia wszystkim, czego szanujący się biały mężczyzna mógł oczekiwać od przyszłej żony. Ale mamy przecież media społeczne, akademiki, pracę w sieci restauracji Twin Peaks… i tyle zostało z wyzwolonej amerykańskiej kobiety. Mikrokosmos aktualnej kultury białego człowieka: weź najlepsze geny i wyrzuć je na śmieci.
Mogę szczerze powiedzieć: serce mi pęka, gdy myślę o jej ojcu.
Ameryka niszczy swoje kobiety i niszczy wszystko, gdziekolwiek dociera. Otyłość, wulgarna seksualność, porzucenie własnej rasy, zadawanie się z czarnymi, samotne macierzyństwo, lesbizm, dehumanizacja, społeczna atomizacja… w każdym zakątku globu, gdzie dotarły amerykańskie „wartości”, obserwujemy wzrost tych negatywnych dla społeczeństwa zjawisk.
Rozwiązanie jest jasne. Zreformuj Amerykę, zanim zniszczy ona wszystko, co leży na jej drodze. Albo zniszcz Amerykę i zacznij od nowa.

https://heartiste.wordpress.com

Autor nie podał, iż źródłem demoralizacji i destrukcji zdrowych wartości społecznych, są praktycznie wyłącznie Żydzi, ze swoim przemysłem rozrywkowo-pornograficznym, ze swoimi mediami, szkołami, uczelniami i głośnymi „filozofami” i „socjologami”.
Admin


https://marucha.wordpress.com/2016/02/0 ... j-kobiety/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 28 maja 2016, 07:22

:lol:

Niektóre ciekawe prawa stanowe w USA.
Posted by Marucha w dniu 2016-05-27 (piątek)

Nie wszystkie poniższe prawa są idiotyczne – admin

ALABAMA – Dla mieszkańców Alabamy jest bezprawne wykorzystywanie niedźwiedzia, jeśli dokonano jego zakupu z zamierem użycia zwierzęcia do walk z człowiekiem. Jest to przestępstwo klasy B, zagrożone karą grzywny, konfiskatą niedźwiedzia i nawiązką dla organizacji przyjaciół zwierząt. Podobno walki człowiek kontra niedźwiedź popularne na początku XIX wieku – miały nawiązywać do grecko-rzymskiego modelu męskości.
ALASKA – Osoba która upiła się w barze nie może pozostać na jego terenie. (to jakby hańba dla baru). Prawo stwierdza, osoby pod wpływem alkoholu nie może nie”nieświadomie” wchodzić lub przebywać na terenie gdzie jest sprzedawany alkohol. Jeśli jednak delikwent zachowuje minimum przytomności ma szanse uniknąć kary. W 2012 roku policja na Alasce zaczęła bezwzględne egzekwowanie tego prawa, używając do tajnych agentów którzy wyszukiwali i aresztowali podejrzanych o utratę umiaru w piciu.
ARIZONA – obowiązuje tu zakaz karmienia świń odpadkami, bez specjalnego zezwolenia. Nie obowiązuje ono wówczas gdy karmiona tak świnia ma służyć do konsumpcji własnej.
KALIFORNIA – Żaba która „zdechła” podczas zawodów w „żabich-skokach” nie może być zjedzona.
KOLORADO – Nie wolno zmieniać pogody bez zezwolenia. Modyfikacja pogody nie tylko jest możliwa, ale jest rzeczywiście lukratywnym biznesem. W wybranych Stanach, jest to legalnie wykonywana czynność, którą można wykonać choćby spalając jodek srebra, co prowadzi do stymulowania deszczu z chmury.. Wymóg uzyskania zezwolenia zapewnia minimalne szkody dla ziemi i maksymalne korzyści dla ludzi.
DELAWARE – Wykroczeniem klasy B jest sprzedaż, wymiana lub podarowanie skóry domowego psa lub kota. Za produkt wykonany w całości lub w części , powiedzmy z Dalmatyńczyka, grozi grzywna 2500 $ oraz kara zakazu posiadania psa lub kota przez 15 lat -od dnia skazania.
FLORYDA – Właściciel lokalu w którym sprzedaje się alkohol może otrzymać karę 1000 dolarów jeśli uczestniczy sam lub dopuści do tego by uprawiano tam zawody w rzucaniu karłami (liliputami). W roku 1989 zakazano tej praktyki rzucania małymi ludźmi (zwyczaj rodem z australijskich barów) gdy stwierdzono taka praktykę w jednym z lokali na południu stanu. Usiłowano odwołać to prawo dwa lata temu , w roku 2011, ale bez powodzenia.
IDAHO – Kanibalizm jest tu surowo zabroniony i zagrożony wyrokiem 14 lat więzienia. Ale jest jednak w porządku „świadomie spożywać ciało i krew człowieka” w sytuacjach zagrożenia życia lub śmierci, jeśli jest to jedyny możliwy sposób przetrwania. Jest to jedyny stan który zakazał kanibalizmu. Stało się to w 1990 r. kiedy powstały obawy że jedzenie ludzi mogłoby się stać rytualną praktyką.
INDIANA – Sklepy monopolowe nie mogą sprzedawać chłodzonej wody sodowej, ale mogą sprzedawać ta same napoje niechłodzone. Ponadto nie wolno im sprzedawać mleka . Prawo ustala specjalną listę, jakie rodzaje napojów (i o jakiej temperaturze) sklepy te mogą mieć na stanie.
KANSAS – Alkohol na kieliszki nie może być sprzedawany w 26 powiatach. W Kansas przepisy prohibicji usunięto dopiero 15 lat po tym jak zrobił to Kongres USA (1948r). Poszczególne powiaty na podstawie rezolucji lub petycji ,mogą zakazać sprzedaży alkoholu w miejscach publicznych, tam gdzie tylko 30% lub mniej przychodu brutto pochodzi ze sprzedaży żywności.
KENTUCKY – Każdy ustawodawca, urzędnik publiczny lub prawnik musi złożyć przysięgę,stwierdzając,że nie walczył w pojedynku z użyciem śmiercionośnej broni. Wpisano to do Konstytucji Kentucky w roku 1849 a prawo to miało zniechęcić ludzi,którzy dążyli do pełnienia funkcji publicznych z uczestniczenia w tradycyjnych pojedynkach które były popularne na południu.
MARYLAND – Osoba która sprzedaje w automacie nie lateksowe kondomy winna jest wykroczenia i czeka ją kara do 1000 dolarów.
MASSACHUSETTS – Zaśpiewanie lub zagranie hymnu narodowego tylko w części, zamiast jako całej i odrębnej kompozycji jest karalne grzywną do 100$. Tyle samo zapłacisz jeśli spróbujesz hymn zatańczyć. Przypuszczam że w Polsce większość osobników mieniących się patriotami przy takich zasadach poszła by ” z torbami”
MICHIGAN – Tu cudzołóstwo jest od 1931 roku formalnym przestępstwem zagrożonym do 4 lat więzienia oraz do 5000 dolarów grzywny. W 2012 roku ,sierżant policji w Portage James Myers został zwolniony za naruszenie obowiązków służbowych podczas pracy, w tym za rzekome zdradzanie swojej żony i zadawanie się z lokalną kelnerką – używając do tego służbowego miejskiego telefonu i konta e-mail (będąc na służbie). Nie został jednak ukarany grzywną ani też nie był uwięziony- co sugeruje że w Michigan nie traktują tego prawa zbyt poważnie. Ale z roboty wyleciał.
MINNESOTA – Tu prawo zabrania udziału w zawodach polegających na łapaniu świni nasmarowanej tłuszczem. Widać władze stanowe bardziej troszczą się o bezpieczeństwo świnek, niż przejmują głupotą obywateli.
MISSOURI – Byk lub baran w wieku powyżej 1 roku który biega bezpańsko przez trzy dni może zostać bezkarnie wykastrowany. Potrzeba jednak do tego pisemnego potwierdzenia 3 świadków oraz może się to tak stać, gdy to po ogłoszeniu właściciel bestii nie zgłosi się po jej odbiór.
MONTANA – Wprowadzenie owcy na tory kolejowe z zamiarem uszkodzenia pociągu, nie owcy, zagrożone jest karą do 50 tys. dolarów i więzieniem do lat 5. Właściciel lokomotywy lub linii kolejowej musi jednak wykazać że poniósł szkodę tak jak i owce.
NEBRASKA – Osoba zakażona chorobą weneryczną nie może zawrzeć związku małżeńskiego.
NEVADA – W tym jedynym stanie gdzie dozwolona jest prostytucja możesz trafić za kratki jeśli zechcesz użyć aparatu rentgenowskiego do prześwietlenia obuwia. Niektórzy ludzie stosują taka metodę aby sprawdzić czy but jest dobrze dopasowany do nogi prześwietlają nogę z butem (stoposkopia).
NEW MEXICO – Istnieje zapis w stanowej Konstytucji że idiota nie może głosować w stanowych wyborach. Wydaje się jednak ze może wybierać Prezydenta USA czego rezultaty widujemy.
Tradycyjnie słowo „idiota” odnosi się do kogoś (raczej politycznie niepoprawnie) z upośledzeniem umysłowym lub z IQ poniżej 30. Dziś słowo to stosowane jest w szerszym zakresie więc niejasności w prawie mogą spowodować jakieś problemy.
Obecnie także Kentucky, Missisipi i Ohio utrzymują ten sam przepis w ich Konstytucjach. Lecz nawet jeśli masz upośledzenie umysłowe, jeśli rozumiecie co to jest głosowanie, federalne prawo chroni twoje prawo do wyborczej wypowiedzi, zgodnie z ustawą o chorobach psychicznych.
NEW YORK – Zabronione jest noszenie masek, przez więcej niż trzy osoby, w miejscu publicznym w celu marszu lub demonstracji . I nie jest to na skutek informacji z Polski po Marszach Niepodległości. Wprowadzono je w 1845 roku gdy najemnicy rolni przebrani za Indian pomordowali swoich pracodawców.
OKLAHOMA – To chyba jedno z nielicznych miejsc na świecie gdzie ludzie maja oczy i uszy otwarte. Niektórzy zwą to żywym makkartyzmem , ja zdrowym rozsądkiem gdy w uchwalonych w 2013 roku przepisach czytamy: „Tu i teraz znajdujemy i oświadczamy fakt, że istnieje międzynarodowa komunistyczna konspiracja, która dąży do obalenia rządu Stanów Zjednoczonych i kilku stanach, w tym w stanie Oklahoma, siłą lub przemocą…”
Niekoniecznie musi to dotyczyć komunistów ,USA czy Oklahomy. Ale na przykład weźmy Ukrainę…. Też fakt.
RHODE ISLAND – Kto odgryzie innej osobie kończynę może otrzymać karę do 20 lat więzienia ale nie mniej niż rok – ale tylko wówczas gdy było to działanie celowe. Jeśli doszło do tego przypadkowo np. wypadł ci ząb i odgryzł sąsiadowi rękę możesz mieć dość silna linię obrony w sądzie.
SOUTH CAROLINA – Mężczyzna w wieku powyżej 16 lat nie może uwodzić kobiety fałszywie obiecując jej ….. małżeństwo. Winny może być ukarany finansowo według oceny sędziego i/lub osadzony w więzieniu jednak nie dłużej niż na rok. Prawo przewiduje wiele wyjątków. Zalicza się do nich sytuacje gdy kobieta była już zamężna albo można ja określić jako ” lubieżną’ lub „występną” (prawo tych określeń nie definiuje) . Nie można też ukarać mężczyzny gdy nikt nie może poświadczyć oskarżenia kobiety. Prawo też nie określa co robić, gdy małżeństwo fałszywie obiecuje kobieta.
TEXAS – W Teksasie ludzie chcący ubiegać się o Urząd muszą potwierdzić istnienie „Najwyższej Istoty.” Jeśli nie, mogą być poddani badaniom i testom religijnym. Sytuacja jest prosta : ateistom wstęp wzbroniony .
VIRGINIA – Istnieje powiedzenie ” Virginia is for lovers” (Wirginia jest dla kochanków) .Tyle tylko że zgodnie z prawem seks pozamałżeński jest absolutnie zabroniony. Bez znaczenia jest twój wiek lub wiek partnera. Złamanie zakazu stanowi wykroczenie V stopnia.
WEST WIRGINIA – Tu nie należy próbować zastąpić psa myśliwskiego fretką. Kto poluje, łapie, zabija, uszkodzi lub goni dzikie zwierząt lub ptaki z użyciem fretki, otrzyma grzywnę w wysokości nie mniej niż 100 dolarów (ale nie więcej niż 500 dolarów) i nie mniej niż 10 (ale nie więcej niż 100) dni w więzieniu.
WYOMING – W Wyoming, nie próbuj „uciąć, oderwać, uszkodzić lub okaleczyć” więcej niż połowę ucha owcy. Naruszenie tego prawa to zbrodnia, karalna do 5 lat więzienia.Ale mniej niż połowę? Całkiem w porządku. I jeśli dokument sprzedaży lub akt własności stwierdza okaleczenie – śpij spokojnie.
Za http://niepoprawni.pl
Uzupełnienie:
25 przedziwnych przepisów prawa prosto z USA
#1. W stanie Oklahoma nie można używać jo-jo do łowienia ryb
#2. W „masaczjusets” posiadanie wybuchowych piłeczek golfowym jest przestępstwem
#3. Również w „masaczjusets” – wszystkie kupony podarunkowe muszą mieć 7 letni okres ważności
#4. W Illinois sprzedawca krokodyli musi przestrzec potencjalnych kupujących przed całowaniem tych zwierząt
#5. W Północnej Karolinie wszelkie jedzenie dawane świni musi być ugotowane
#6. W stanie Nowy Jork nie można chodzić z wafelkiem do lodów włożonym w kieszeń… nie martwcie się zakaz obowiązuje tylko w Soboty:)
#7. W Patterson (stan New Jersey) handlarze lodów mają zakaz wkurzania klientów
#8. Import wilków? – przecież w New Hempshire to nielegalne:)
#9. Chcesz „zmienić pogodę” bo akurat ma padać w trakcie Twojego urlopu? Musisz dostać specjalne pozwolenie – LOL
#10. W stanie Indiana nie można łowić ryb gołymi rękami
#11. W Iowa nie można surfować po pijaku
#12. W Delaware nie wolno handlować psią sierścią
#13. W Oregonie nie można polować na cmentarzach
#14. W Connecticut nie można wycinać drzew w celu polowania na szopy
#15. W Missouri nie można udawać niewidomego w celu żebrania pieniędzy.
#16. Haha:) Na Alasce nie można obudzić śpiącego niedźwiedzia w celu zrobienia mu zdjęcia.
#17. Uważajcie, bo boks kangurów jest nielegalny w Północnej Dakocie
#18. W Ohio, nie wolno chlapać wodą, podczas gdy łapiecie ryby w siatkę
#19. Jeśli wypuścicie więcej niż 50 balonów na godzinę w stanie Virginia – popełnicie przestępstwo
#20. Nie wolno sprzedawać wiewiórczych ogonów w stanie Georgia
#21. Kolejna perełka: w Waszyngtonie nie wolno wystawiać zahipnotyzowanych ludzi w wystawach sklepowych [mój faworyt – admin]
#22. W Utah zakaz jazdy po pijaku nie obowiązuje, jeśli jedziecie na grzbiecie zwierzęcia
#23. Jest przepis na Rhode Island, który mówi że kradzież kamiennego muru to przestępstwo (ciekawe czy można ukraść drewniany)
#24. W Południowej Karolinie musisz mieć pozwolenie jeśli do malowania chcesz użyć piór indyczych
#25. W Maui County na Hawajach jest przepis, który mówi o tym, że budując bombę atomową możesz zostać ukarany grzywną (no tak to całkiem nieoczywiste żeby nie budować bomb)

http://zalajkowane.pl/25-przedziwnych-p ... sto-z-usa/

Powycinał i posklejał gajowy Marucha

https://marucha.wordpress.com/2016/05/2 ... owe-w-usa/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 listopada 2016, 10:07

Jak więc widać, lewactwo popiera Clinton, natomiast celebryci o konserwatywnych poglądach popierają Trumpa.


De Niro i Madonna za Clinton, Eastwood i Chuck Norris za Trumpem. Kogo popierają amerykańscy aktorzy i celebryci?

Obrazek

Kampania prezydencka w USA dobiegła końca, a Amerykanie we wtorek decydują, kto zostanie następcą Baracka Obamy. Sondaże dają niewielką przewagę Hillary Clinton, jednak walka toczy się o głos do tej pory niezdecydowanych wyborców. O ich wyborze mogą zadecydować sympatie znanych aktorów czy celebrytów, którzy otwarcie przyznawali się, kogo popierają.

Zarówno Hillary Clinton jak i Donald Trump otrzymali mocne wsparcie ze strony gwiazd show-biznesu.

Kandydatka demokratów chętnie zapraszała gwiazdy pop do występu na jej spotkaniach z wyborcami. Za Clinton opowiedziały się m.in. Katy Perry, Lady Gaga, Beyonce czy Madonna.

Obrazek

Poparła ją także kontrowersyjna celebrytka Kim Kardashian, a także ludzie filmu, m.in. Meryl Streep, George Clooney, Quentin Tarantino czy Roberd de Niro. Ten ostatni w ostrych słowach krytykował kontrkandydata Clinton:

To straszne, że są tacy ludzie jak Donald Trump. Nie powinien być w miejscu, w którym teraz się znajduje. Boże, dopomóż

— mówił aktor na festiwalu filmowym w Sarajewie.

W klipie opublikowanym w internecie zaś De Niro nazwał „głupcem”, „idiotą” i „oszustem”.

Jednak równie znane nazwiska poparły Donalda Trumpa. Wśród nich znalazł się Clint Eastwood.

Trumpowi o coś chodzi. Ostatnio wszyscy po cichu mieli dosyć politycznej poprawności. Żyjemy w pokoleniu całującym wszystkim tyłki. Żyjemy w pokoleniu ciot. Wszyscy chodzą po skorupkach jajek. Ludzie oskarżają się o bycie rasistami. Gdy ja dorastałem, pewnie rzeczy nie były nazywane rasizmem

— mówił znany aktor i reżyser.

ZOBACZ TEŻ: Clint Eastwood poparł Trumpa. Mocne słowa legendy kina. „Jestem przeciwko pokoleniu ciot”

Amerykański miliarder może liczyć także na głosy Chucka Norrisa, Mike’a Tysona, Sylvestra Stallone’a, Bruce’a Willisa, Jona Voighta, Kid Rocka, Billa Corgana, Hulka Hogana, Stephena Baldwina czy Denisa Rodmana.

CZYTAJ TEŻ: Wybitny aktor uderza w Clinton, Sorosa i De Niro: „Niech Bóg broni prawdy”

lap/tvp info/tvn24

http://wpolityce.pl/gwiazdy/314683-de-n ... -celebryci

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 9 listopada 2016, 10:20

Donald Trump: będę prezydentem całej Ameryki. Obiecuję, że was nie zawiodę!

Obrazek

Deklaruję, że będę prezydentem całej Ameryki. Tym, którzy mnie nie popierali, a było ich całkiem sporo, obiecuję, że będę korzystał z waszego wsparcia, żeby zjednoczyć kraj – powiedział Donald Trump. Prezydent - elekt przemawiał w swoim sztabie wyborczym w Nowym Jorku.

- To nie była kampania, ale wielki ruch kobiet i mężczyzn, którzy chcieli lepszej przyszłości dla swojego kraju – stwierdził Trump. Poinformował, że zadzwoniła do niego sekretarz Clinton. - Pogratulowała nam, nam wszystkim zwycięstwa. A ja pogratulowałem jej bardzo ciężkiej kampanii – relacjonował.

- Deklaruję, że będę prezydentem całej Ameryki. Tym, którzy mnie nie popierali, a było ich całkiem sporo, obiecuję, że będę korzystał z waszego wsparcia, żeby zjednoczyć kraj – zapowiedział Trump.

Republikański polityk zadeklarował w przemówieniu, że zapomniani przestaną być zapomniani, oraz że zajmie się budową autostrad, weźmie pod opiekę weteranów.

Trump zwrócił się do społeczności międzynarodowej: - Zawsze będziemy stawiać interes USA jako pierwszy, ale będziemy współpracować ze wszystkimi.

W trakcie przemówienia nie zabrakło także podziękowań dla rodziny i wszystkich, którzy angażowali się w kampanię wyborczą m.in. Rudiemu Giulianiemu, byłemu burmistrzowi Nowego Jorku.

- Kocham ten kraj, Dziękuję! – zakończył Donald Trump.

luk

http://www.pch24.pl/donald-trump--bede- ... 280,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 11 listopada 2016, 00:26

Twittery, Pejsbooki to żydowskie pomysły, aby w głowach ogłupionych ludzi robić sieczkę. Na szczęście są jeszcze na świecie porządni ludzie, jak np. Clint Eastwood, którzy krzyżują plany żydostwa.


Twitter cenzuruje Clinta Eastwooda. Powodem poparcie dla Trumpa i krytyka politycznej poprawności

Obrazek

Popularny amerykański aktor i reżyser Clint Eastwood, który w kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych zdecydowanie popierał kandydaturę Donalda Trumpa, został ocenzurowany przez portal Twitter. Wszystko wskazuje na to, że powodem zamknięcia profilu Eastwooda była jego krytyka politycznej poprawności, a także wielokrotnie udzielane wsparcie udzielane kandydatowi Partii Republikańskiej, a dziś już prezydentowi - elektowi.

Zablokowany przez portal Twitter profil Eastwooda liczył ponad 67 tysięcy obserwujących, co pozwalało na docieranie z niepoprawnymi politycznie komentarzami do setek tysięcy odbiorców na całym świecie. Podczas kampanii prezydenckiej Clint Eastwood podkreślał wagę tegorocznych wyborów prezydenckich, w których ważyły się przyszłe losy Stanów Zjednoczonych. Wielokrotnie nagradzany reżyser zdecydowanie apelował o poparcie dla Donalda Trumpa, a także zwracał uwagę na coraz powszechniejszą polityczną poprawność.

Podczas nocy wyborczej, gdy coraz pewniejsze stawało się zwycięstwo kandydata Partii Republikańskiej, Eastwood napisał: „Droga Ameryko, nie zostało mi wiele życia, ale wiem, że te ostatnie lata będą wspaniałe.”

Obecnie, próbując odwiedzić konto Clinta Eastwooda - @EastwoodUSA, portal Twitter informuje o nałożonej blokadzie. Serwis nadal nie poinformował czy konto zostało zawieszone na stałe, czy jedynie na jakiś czas.

#TrumpPresident

Suspended by twitter #ClintEastwood pic.twitter.com/gsjlj7xKs1

Obrazek

Oprócz Eastwooda, zdecydowanie poparcie dla kandydatury Donalda Trumpa wyraził także aktor John Voigt, a także reżyser James Woods.

Źródło: Twitter

POz

http://www.pch24.pl/twitter-cenzuruje-c ... 332,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 23 listopada 2016, 10:12

Potworność i ohyda! Satanizm pełną gębą! Jak to dobrze, że takie coś jak Clinton nie wygrała wyborów ...


Media milczą o „Pizzagate”. Pedofilskie orgie i handel dziećmi w sztabie Clinton.

Obrazek

Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks.

Mimo, że kampania prezydencka już się skończyła to Hillary Clinton oraz całe jej środowisko demokratów ma poważne problemy. Na światło dzienne wychodzą bowiem szokujące fakty, które – jeśli się potwierdzą – wstrząsną amerykańską sceną polityczną jak nigdy wcześniej.

W trakcie kampanii prezydenckiej, demaskatorski portal WikiLeaks opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Spośród nich media zainteresowały się głównie podejrzanymi mailami dotyczącymi dziwnych rytuałów okultystycznych, w których miał uczestniczyć. Sprawa przycichła wraz z zakończeniem kampanii wyborczej, jednak jak się okazuje – dziwaczne rytuały to tylko wierzchołek góry lodowej, u której podstaw znalazły się pedofilskie orgie i handel dziećmi z udziałem najważniejszych polityków ze środowiska Hilary Clinton.

W opublikowanych mailach Johna Podesty wyłania się bowiem przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi się posługują się pedofile i dewianci seksualni.

Epicentrum chorych praktyk i siedzibą mafii zwyrodnialców ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest zadeklarowany gej – James Alefantis, jest on prywatnie w związku z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów. Obydwoje zresztą uczestniczyli aktywnie w kampanii Hillary Clinton poprzez organizowanie specjalnych zbiórek itp.

Ping Pong Pizza bardzo często występuje w mailach Podesty, który zdaje się być wręcz maniakalnym miłośnikiem pizzy. W jego mailach pojawiają się nie mające na pierwszy rzut oka zwroty i prośby tj. „zamawiam pizzę na godzinę” czy zapłata za „pizzę” w wysokości 65 tysięcy dolarów. W ogromnej części maili wykradzionych ze skrzynki Podesty (ich autentyczność została potwierdzona przez FBI) znajdują się informacje o dziwnych darowiznach, o zaangażowaniu w pomoc dzieciom na Haiti oraz o sekretnych „pizza party”. Co jednak najciekawsze, w mailach Podesty bardzo często występuje pedofilski slang tj. “hotdog” – chłopak, „pizza” – dziewczyna, „cheese” mała dziewczynka, „pasta” – mały chłopiec, sauce – „orgia”, map – sperma, itp.

– Zamiast makaronu i wspaniałych sosów, była to piękna i kusząca porcja sera – czytamy w jednym z wielu maili Podesty. Wiadomość mimo, że dziwaczna to na pierwszy rzut oka nie sugeruje niczego związanego z pedofilią. Staje się tak dopiero gdy użyjemy pedofilskiego slangu (który dobrze znany jest organom ścigania).

W tłumaczeniu z pedofilskiego slangu na normalny język powyższe zdanie brzmi następująco:

Obrazek

– Zamiast małego chłopca i orgii, była mała i kusząca dziewczynka – potem w postscriptum – Sądzisz, że lepiej będzie jak zabawię się z serem (małą dziewczynką) czy makaronem (małym chłopcem)?.

Takich wiadomości jest o wiele więcej. Na przykład w jednej z nich Podesta dopytuje się czy chusteczka zawierająca mapę (tj. spermę) związaną z pizzą (tj. chłopcem) należy do odbiorcy wiadomości. W odpowiedzi rozmówca ni stąd ni zowąd opisał kolory chusteczki. Jest to nawiązanie do kodu chusteczkowego stosowanego przez grupy dewiantów seksualnych, w których każdy kolor oznacza odrębny fetysz.

Obrazek

Na uwagę zasługuje również samo logo pizzerii Comet Ping Pong popularnej wśród najważniejszych polityków demokratów. Otóż jak wiadomo, środowiska pedofilskie posługują się określonym symbolem dzięki któremu mogą się nawzajem rozpoznać. Symbol ten do złudzenia przypomina właśnie logo pizzerii Alefantisa (zdjęcie poniżej).

Obrazek

Jeszcze bardziej przerażająco robi się po przejrzeniu zdjęć jakie zamieszcza Alefantis w sieci, na popularnych portalach społecznościowych takich jak Instagram.

Obrazek

Powyższa fotografia na pierwszy rzut oka nie wygląda podejrzanie. Staje się dopiero tak wtedy gdy poznamy znaczenie hashtagu „chickenlover”. Jest to bowiem bardzo dobrze znany eufemizm określający gejów-pedofilów.

Ale to nie wszystko, Alefantis wykazuje wyjątkowo dziwną fascynację dziećmi (sam ich nie posiada). Na jego profilu takich zdjęć, a może nawet bardziej przerażających, jest o wiele więcej. Między innymi fotografie ze skrępowanymi dziećmi i dorosłymi mężczyznami zachodzącymi je od tyłu czy oferty (oficjalnie żartobliwe przy użyciu lalek) sprzedaży dzieci. W komentarzach pod podobnymi zdjęciami dzieci pojawiają się równie przerażające stwierdzenia jak „ooo, miałem ją po tobie”.

Obrazek

Obrazek

W sieci można znaleźć również nagrania, na których m.in. w pobliżu wspomnianej pizzerii słychać przeraźliwy krzyk dziecka (na poniższym nagraniu w 0:15 sekundzie).

https://www.youtube.com/embed/oHXBrEXmowo

Wszystko układa się w jedną całość po dołączeniu do tego faktu, że fundacja Clintonów, z którą oczywiście współpracują wszyscy podejrzani w tej sprawie, zajmuje się głównie pomocą dla dzieci z Haiti. Jak można się domyślać, dzieci z Haiti – jeśli to wszystko jest prawdą – są wykorzystywane, sprzedawane i gwałcone podczas pedofilskich orgii.
Sprawa staje się tym bardziej mroczniejsza gdy dowiadujemy się, że dziennikarze ją badający umierają w bardzo dziwnych i niewytłumaczonych okolicznościach. Tak stało się m.in. z Maxem Spiersem, którego odnaleziono martwego w Warszawie, na niedługo po tym gdy napisał do swojej matki sms-a, w którym prosi ją, żeby nie wierzyła w to co jej władze powiedzą o jego śmierci, bo nie zamierza popełniać samobójstwa. Dziennikarz zaczął w tym czasie interesować się wyżej opisywaną sprawą.

Podobnie stało się z dziennikarką Monicą Persen, która badała pedofilskie wątki w mailach Podesty i związek fundacji Clintonów z pedofilskim gangiem. Dziennikarka połączyła to ze swoim ponad dwuletnim śledztwem jakie prowadziła w sprawie handlu dziećmi na Haiti. Tydzień temu została znaleziona martwa na Haiti, gdzie właśnie Clintonowie i ich współpracownicy „pomagają” dzieciom.

Według dotychczasowych ustaleń w sprawę zamieszani są – oprócz Podesty i Alefantisa – takie osobistości jak George Soros (jako główny sponsor) Marina Abramovic (artystka, której obrazy skupiają się na motywach tortur), Barack Obama (z którym Alafantis wielokrotnie spotykał się na prywatnych audiencjach w Białym Domu), Hillary Clinton (która na konto Alafantisa wpłacała pieniądze za „pomoc”), David Borock (partner Alafantisa i jeden z najbardziej wpływowych demokratów).

http://pikio.pl/wazne-media-milcza-o-pi ... e-clinton/

https://marucha.wordpress.com/2016/11/2 ... e-clinton/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 26 listopada 2016, 16:04

Wstrząsające wieści z USA! “G. Soros finansuje rewolucję”, “Od dawna trzymał palec na przycisku”

Obrazek

Szokujące informacje przekazuje amerykański portal obywatelski daisyluther.com. Jak się okazuje, nie docierają do nas wiadomości o wszystkim, co przeciwnicy Donalda Trumpa wyprawiają w Stanach Zjednoczonych po tym, jak kandydat Demokratów pokonał Hillary Clinton.

Płoną amerykańskie flagi, a zamieszki prowokowane przez sfrustrowanych wyborców Demokratów przybierają coraz groźniejszą formę. Amerykańska prawica uważa, że dojdzie do prób wywołania wojny domowej.

Co najbardziej istotne – protesty w całym kraju są najprawdopodobniej skrzętnie zorganizowane. Są na to dowody – zaznacza “daisyluhter”. “W Austin (Texas) świadkowie widzieli wynajęte autokary pełne protestujących później przeciwko Donaldowi Trumpowi ludzi” – czytamy dalej.

“Istnieje wiele dowodów na to, że ktoś finansuje protesty”

I, co nie jest chyba zaskoczeniem, jako głównego podejrzanego dziennikarze “daisyluhter” wskazują George Sorosa, podobnie jak redaktorzy rt.com i activistpost.com. W większości światowych mediów ten pan ma równie złą prasę, jak w naszym kraju.

“Ktoś chce podpalić Amerykę. Po tym wszystkim, co ci ludzie robią, prawdopodobnie skończy się jeszcze większą tyranią” – obawiają się autorzy publikacji w “daisyluhter” dodając, że “ktoś chce obserwować wojnę z ukrycia”.

Pamiętajmy, że Soros założył też kilka fundacji w Polsce. Są to m.in. Fundacja Batorego, Otwarta Rzeczpospolita czy HejtStop.
Poza tym kilka mniej znanych – głównie antyfaszystowskich i antyrasistowskich.
Wspierają one w większości inicjatywy lewicowe i walczą z polskimi patriotami.

“Już w sierpniu hakerzy z grupy o nazwie DC Leaks dostali się do tajnych dokumentów fundacji Open Society – założonej przez Georga Sorosa. DC Leaks określiła później Sorosa jako architekta każdej rewolucji i zamachu na całym świecie w ciągu ostatnich 25 lat. To pro-globalista, który chce przejąć władzę nad światem stojąc w cieniu wielu rządów” – dowiadujemy się w dalszej części tekstu.

“Już wcześniej trzymał palec na przycisku”

“On przewidział porażkę Clinton, jak i to, że ruchy konserwatywne w USA będą zyskiwały na sile. Dlatego trzymał swój palec na przycisku, stąd tak dobra i szybka organizacja protestów” – mnóstwo podobnych opinii wymieniają użytkownicy pod publikacją “It Looks Like George Soros Is Funding The Trump Protests Just Like He Funded The Ferguson Riots” na zerohedge.com

W bardzo bogatej publikacji autorzy opisują potwierdzony udział Sorosa m.in. w organizacji protestów w Missouri i wielu innych na kontynencie amerykańskim, ale i europejskim.

Zaznaczmy tu, że również Komitet Obrony Demokracji jest bliżej lub dalej powiązany z fundacjami, które korzystają z funduszy amerykańsko-żydowskiego miliardera. Soros był też odpowiedzialny za rewolucję na Ukrainie, nazwaną przez media “Ukraińskim Majdanem”.

źródła: daisyluhter.com, rt.com, activistpost.com, zerohedge.com

http://newsweb.pl/2016/11/12/wstrzasaja ... przycisku/

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 30 stycznia 2017, 10:51

Donald Trump w obronie życia – czy Ameryka da przykład światu?

Obrazek

Nie minęło wiele czasu od objęcia urzędu przez nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, a już obrońcy życia mówią wręcz o swoim zachwycie posunięciami jego administracji. Donald Trump odciął od finansowania międzynarodowe proaborcyjne organizacje pozarządowe. Wraz z najwyższymi współpracownikami poparł też Marsz dla Życia w Waszyngtonie. To, podobnie jak i jego posunięcia w sprawach gospodarczych i międzynarodowych wzbudza oburzenie lewicy i liberałów.

Po objęciu władzy Donald Trump szybko zabrał się za porządkowanie pozostawionej przez Baracka Obamę stajni Augiasza. Jednym z pierwszych rozporządzeń nowego prezydenta był powrót do zakazu wspierania z państwowych funduszy pro-aborcyjnych organizacji pozarządowych z całego świata. Stosowny dekret polityk podpisał już w 23 stycznia.

To nie jedyna radosna dla chrześcijan wiadomość zza Oceanu. Zmiana stosunku Białego Domu do Marszu dla Życia z 27 stycznia to prawdziwa kontrrewolucja. Udział w największej na świecie manifestacji pro-life wziął sam wiceprezydent, Mike Pence. To pierwszy przypadek, gdy druga osoba w państwie osobiście uczestniczy w tym wydarzeniu, gromadzącym setki tysięcy Amerykanów. A odbywa się ono corocznie od 1973 roku.

- W Ameryce znowu zwycięża życie - powiedział Mike Pence. Podkreślił, że świadczą o tym zarówno wyniki wyborów do Kongresu, jak i „historyczny wybór prezydenta walczącego o silną, bogatszą Amerykę, prezydenta, co z dumą mówię, broniącego prawa do życia". Polityk zapowiedział kontynuację prac nad zakończeniem finansowania aborcji z kieszeni podatników. Zapowiedział również, że w „w przyszłym tygodniu prezydent Donald Trump ogłosi nominata do Sądu Najwyższego, broniącego w duchu (...) sędziego Antonina Scalii danych od Boga wolności".

Co szczególnie istotne, wydarzenie poparł także sam Donald Trump. „Marsz za życiem jest ważny. Do wszystkich maszerujących – macie moje pełne wsparcie”, napisał na portalu Twitter. Z resztą już w środowym wywiadzie dla telewizji ABC, amerykański prezydent skrytykował media za dyskryminowanie obrońców życia. Podkreślił, że udział w demonstracji weźmie udział wiele ludzi, zasługujących na medialną uwagę.

Działacze pro-life nie ukrywają swej satysfakcji z powodu działań nowej głowy państwa. Jaenne Mancini z zarządu Marszu dla Życia stwierdziła, że organizatorzy są po prostu „zachwyceni" działaniami administracji Donalda Trumpa w pierwszym tygodniu pracy. W opublikowanym w czwartek wywiadzie dla LifeSiteNews.com podkreśliła, że tego typu zaangażowania najwyższych amerykańskich władz nie widziała jeszcze nigdy w życiu.

Nadzieję budzą także decyzje Kongresu. Jego izba niższa odpowiedziała się za stałym zakazem finansowania większości aborcji z funduszy podatników. Aktualnie przepis ten musi być odnawiany corocznie przez Kongres. Tak też dzieje się od wprowadzenia go w 1976 roku. Zakaz dotowania zabójstw nienarodzonych dopuszcza jednak wyjątki, takie jak kazirodztwo, gwałt czy zagrożenie życia matki.

Dodajmy do tego, że w piątek po objęciu urzędu prezydent wydał dekret o interpretacji reformy zdrowotnej Baracka Obamy - Obamacare. Nie została ona jeszcze całkowicie zniesiona. Rozporządzenie umożliwia jednak interpretację znacznie ograniczającą jej stosowanie. Zdaniem CNN, to krok na drodze do przyjęcia alternatywnego, mniej etatystycznego projektu Republikanów. Warto podkreślić, że Obamacare to istotna kwestia także z bioetycznego punktu widzenia. Wprowadzone przez nią przymusowe ubezpieczenia w niektórych przypadkach pokrywają także koszty antykoncepcji i aborcji.

W kwestii ochrony życia poczętego w Stanach Zjednoczonych wiele pozostaje więc do zrobienia. Kluczowe wydaje się unieważnienie przez Sąd Najwyższy wyroku w sprawie Roe versus Wade. Od czasu legalizującej aborcję decyzji Sądu Najwyższego z 1973 roku, w USA zginęło już ponad 58 milionów dzieci. Donald Trump niejednokrotnie zapowiadał mianowanie „pro-liferów” do Sądu Najwyższego. Pozostaje to bowiem w jego gestii, choć niezbędna jest także zgoda Senatu. Aktualnie jedno miejsce w 9-osobowym gremium sędziowskim pozostaje nieobsadzone.

- To nie tajemnica, że prezydent jest za obroną życia - powiedział rzecznik białego domu Sean Spicer na pierwszej konferencji prasowej w Białym Domu. - Chce dbać o wszystkich Amerykanów, w tym nienarodzonych - dodał.

Stosunek nowej administracji Donalda Trumpa wywołał prawdziwe przerażenie lewicowych „elit". Lucia Graves z „The Guardian” stwierdziła, że miliarder stracił szansę na zostanie prezydentem wszystkich Amerykanów. Publicystka ze zgrozą przypomina także wypowiedź Donalda Trumpa z marca 2016 roku. Biznesmen i polityk powiedział wówczas, że aborcja powinna podlegać jakiejś formie kary.

Najpierw Ameryka głupcze

Zmiana stosunku do obrony życia to najważniejsza, choć nie jedyna przemiana w Stanach Zjednoczonych. Reformy obejmą także stosunek do kwestii traktowanego przez światową lewicę ideologicznie tzw. globalnego ocieplenia klimatu, dostarczającego uzasadnienia dla najbardziej radykalnych projektów ekologicznych. Na razie dokonano ich w przestrzeni wirtualnej. Ze strony Białego Domu zniknęły informacje o zmianach klimatycznych. Pusty gest? Niekoniecznie. Administracja nowego prezydenta podtrzymała wygłoszone podczas kampanii zobowiązanie do unieważnienia projektu Climate Action Plan. Przyjęty przez Baracka Obamę dotyczy znaczącego ograniczenia emisji gazów cieplarnianych do 2025 roku. Donald Trump niejednokrotnie krytykował tego typu programy. Wskazywał, że ograniczają one rozwój i prowadzą do utraty miejsc pracy na rzecz Chin.

Krytyka uznawanej za nieuczciwą konkurencji Państwa Środka to ważny element retoryki Republikanina z czasów kampanii wyborczej. Pozwoliła mu ona na zdobycie licznych głosów. Zwłaszcza wśród uboższych Amerykanów zatroskanych o swój ekonomiczny byt, a nie realizację agendy ekologistów i globalistów.

Zgodna z oczekiwaniami tej grupy wyborców jest także decyzja Donalda Trumpa o wycofaniu się z negocjacji porozumienia o wolnym handlu TPP. Prezydent podpisał już formalne rozporządzenie w tej sprawie. Transpacyficzna Umowa o Wolnym Handlu została zawarta w październiku 2015 roku przez 12 krajów z rejonu Azji i Pacyfiku. Wymaga jednak zatwierdzenia przez państwa członkowskie. Rezygnacja Stanów Zjednoczonych to dla projektu poważny cios. Donald Trump najwyraźniej postanowił jednak działać zgodnie z głoszoną podczas kampanii zasadą „najpierw Ameryka”.

Miliarder, choć protekcjonista w polityce zagranicznej, pozostaje wolnorynkowcem w polityce wewnętrznej. Postuluje choćby obniżki podatków. „Washington Post” piórem E.J. Dionne Jr. przyznaje, że w tym szaleństwie może być metoda. Podobną politykę prowadzili inni republikańscy prezydenci od lat 90-tych XIX wieku do Wielkiego Kryzysu.

Zgodny z zasadą stawiania Ameryki na pierwszym miejscu jest również dekret o budowie muru na granicy z Meksykiem. Okazuje się, że jedna z kluczowych obietnic z czasów kampanii… zostanie zrealizowana. Skąd wezmą się na to pieniądze? Ze specjalnego podatku nałożonego na meksykańskie produkty. Wydaje się więc, że miliarder dotrzyma więc słowa: to Meksykanie zapłacą za budowę muru.

Odmiennego zdania jest jednak „The New York Times". Redaktorzy liberalnego tytułu w swoim edytorialu przekonują, że koszty tak naprawdę poniosą Amerykanie. To oni zostaną bowiem zmuszeni do kupowania meksykańskich produktów po wyższej cenie. Problemy czekają także amerykańskie firmy uzależnione od handlu z południowym sąsiadem.

Również w środę 25 stycznia Donald Trump podpisał dekret ułatwiający uznawanie imigrantów za kryminalistów. A tym samym ich deportację. Uczynił także krok w stronę zlikwidowania tzw. miast-azylów, ułatwiających pobyt nielegalnym imigrantom. Z kolei 27 stycznia wydał rozporządzenie wprowadzające tymczasowy zakaz wjazdu do USA dla mieszkańców 7 krajów z muzułmańską większością. Z pewnością także tymi posunięciami nie zaskarbi sobie sympatii demoliberalnej międzynarodówki.

Stany Zjednoczone wracają do tradycji?

Bez względu na to co sądzimy o sprawach gospodarczych i tych związanych z polityką międzynarodową jedno dla katolika jest pewne: obrona życia poczętego to wartość nadrzędna. Wiele wskazuje na to, że w USA istnieją szanse na zaprzestanie czy chociaż ograniczenie rzezi niewiniątek. Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. Pamiętajmy, że Donald Trump kiedyś popierał aborcję. Następnie jego stanowisko ewoluowało. Nawet jednak po odejściu od skrajnie liberalnych poglądów na aborcję dopuszczał jednak wyjątki: gwałt, kazirodztwo i zagrożenie życia matki. 30 marca 2016 roku sztab wyborczy Donalda Trumpa ogłosił, że Republikanin jest „podobnie jak Ronald Reagan pro-life z wyjątkami".

Tymczasem prawo naturalne jasno wskazuje, że w kwestii celowego mordowania poczętych dzieci nie ma miejsca na wyjątki. Nawet jednak zachowując właściwą rezerwę musimy przyznać, że w porównaniu z czasami Baracka Obamy doszło już w USA do prawdziwej zmiany. Dobrej zmiany.

Źródła: vox.com / washingtonposto.com / nytimes.com / lifesitenews.com / edition.cnn.com / theguardian.com / pch24.pl

Marcin Jendrzejczak

http://www.pch24.pl/donald-trump-w-obro ... 082,i.html

ODPOWIEDZ