Czy Lech Wałęsa współpracował z SB?

Awatar użytkownika
KASIA

Post autor: KASIA » 25 października 2010, 20:16

Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 26 października 2010, 06:12

godunow pisze:Tyle tylko jak Pan nie idzie na wybory.. To Pan też głosuje niejako nogami.. Nie idąc nie idąc na wybory głosuje Pan na zwycięzców.. Tyle matematyka ..
Pozdrawiam.
Myślę, że jest w tym stwierdzeniu wiele racji, ale mam dość już wyborów tzn. mniejszego zła, lub jednego przeciw drugiemu. Wówczas przyczyniam się do utrwalenia obecnych na scenie partii politycznych, które maja dodatkowo wsparcie usłużnych mediów i wyjdzie tak jak w usraelskiej d...kracji -(2partie z dożywotnią egzystencją), a brak szans na wylansowanie kogoś zupełnie nowego, by "przewietrzyć" zapierdziałych bywalców parlamentarnego koryta.
Odwzajemniam pozdrowienia.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 26 października 2010, 15:44

godunow pisze: Nie idąc nie idąc na wybory głosuje Pan na zwycięzców.. Tyle matematyka ..
Trzeba by było zadać sobie pytanie, dlaczego Polacy chcą i lubią sobie szkodzić złymi wyborami?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

godunow

Post autor: godunow » 28 października 2010, 16:18

Józef pyta
Trzeba by było zadać sobie pytanie, dlaczego Polacy chcą i lubią sobie szkodzić złymi wyborami?
Hm pytanie istotne co nazwiesz dobrym lub złym wyborem.??

Wszakże punk widzenia zależy od miejsca usadowienia .. Nieszczęściem Polski jest ,że od 20 lat wybiera lepsze lub mniejsze zło..

Dzisiaj mamy wybór miedzy liberalną ideologia partii Tuska a ideologia nazwijmy nagrobkowa katyńska Jeszcze do tego dochodzi wątek narodowy i nacjonalistyczny.. reprezentowany przez PiS..

A Gospodarczo ideologia PiS -u I PO. identyczna. Głównym ideologiem gospodarczym partii PiS była i jest Pani Zyta Gilowska .. Podobno kiedyś rodzona siostra Tuska.. .. Głowy strateg gospodarczy Po.. Obecny minister finansów to uczeń Pani Zyty..

PiS np.sie chwali że on nie jest taki jak liberalny bo obniżył podatki (czytaj skald-kę zdrowotną wstawili sie za ludem .niby .Ale zapominają dodać że Pani Zyta przez dwa lata nie zrewaloryzowała emerytur ( jedynie te najniższe!! ) . I To wtedy gdy gospodarka na całym świecie szła w górę..
kiedy była hossa na świecie..
. Dalej Tusk proponuje w 2011 rewaloryzację rent i emerytur kwotową identycznie planowała Pani Zyta na 2008 rok.. W tamtym czasie totalnie krytykowana przez PO ( projekt składany przez panią Gilowska w 2007 roku..

To pytam co ma lud wybierać ..?? Zwłaszcza ten co nie chodzi jemu wszytko jedno.. kto u władzy.. Bo jest przekonany ,że dla niego nic się nie zmieni.. jedynie sie krowy u złob a zmienią..!!
A ideologi ten niegłosujący naród nie ogląda.. w tv..!! I dobrze..

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 28 października 2010, 16:45

godunow pisze:
Wyborcy powinni znać konsekwencje swoich wyborów. A jeżeli tego nie widzą, to są jak ślepcy. Najgorzej że partia, która już się skompromitowała, wciąż ma duże poparcie wyborców. O czym to świadczy ? Ano o tym, że ktoś dba o wizerunek tej partii. Tym kimś są antypolskie media. To właściwie dzięki tym mediom taki Khomorowski vel Szczynukowicz wygrał wybory prezydenckie.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 28 października 2010, 20:34

godunow pisze:
Dzisiaj mamy wybór miedzy liberalną ideologia partii Tuska a ideologia nazwijmy nagrobkowa katyńska Jeszcze do tego dochodzi wątek narodowy i nacjonalistyczny.. reprezentowany przez PiS..
Czyś ty się Godunowie z choinki urwał, ze takie banały smarujesz?
Partia Pis partią nacjonalistyczną? Koń by się uśmiał z takiej cenzurki wystawionej tej lewackiej i prosyjonistycznej partii.
godunow pisze: A Gospodarczo ideologia PiS -u I PO. identyczna. Głównym ideologiem gospodarczym partii PiS była i jest Pani Zyta Gilowska .. Podobno kiedyś rodzona siostra Tuska.. .. Głowy strateg gospodarczy Po.. Obecny minister finansów to uczeń Pani Zyty..
PiS i PO to dwie bliźniaczki wyklute z tego samego jaja zwanego AWS. Politycznie i gospodarczo wspierają wespół kolonizację potomkami uchodźców z marca 68 roku + roszczenia holobiznesu przy okazji.
godunow pisze: To pytam co ma lud wybierać ..?? Zwłaszcza ten co nie chodzi jemu wszytko jedno.. kto u władzy.. Bo jest przekonany ,że dla niego nic się nie zmieni.. jedynie sie krowy u złob a zmienią..!!
Dobrze to już było. A waść Godunow kogo chciałby przy żłobie widzieć? Tą bezczelną ogorzałą i opuchniętą od ,,łiskaczy" gębę ,,kwacha", oraz czerwone ezeldowskie dupska w ławach sejmowych?
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

godunow

Post autor: godunow » 29 października 2010, 09:01

Piszesz
To właściwie dzięki tym mediom taki Khomorowski vel Szczynukowicz
No ale można pisać tak Jarosław Kaczyński.. ירוסלב קצ 'ינסקי Nawet fajnie wygala ( hebrajski) .
Kaczyńscy maja dość głębokie korzenie rosyjsko -żydowskie .. można cyrylicą Ярослав Качиньский pytanie jaki to ma sens..???
Ostatnio zmieniony 29 października 2010, 09:08 przez godunow, łącznie zmieniany 1 raz.

godunow

Post autor: godunow » 29 października 2010, 09:03

Jóżef pisze
Czyś ty się Godunowie z choinki urwał, ze takie banały smarujesz?
Partia Pis partią nacjonalistyczną? Koń by się uśmiał z takiej cenzurki wystawionej tej lewackiej i prosyjonistycznej partii.
Dobre setnie mnie to ubawiło..!!

Józef pisze
Dobrze to już było. A waść Godunow kogo chciałby przy żłobie widzieć? Tą bezczelną ogorzałą i opuchniętą od ,,łiskaczy" gębę ,,kwacha", oraz czerwone ezeldowskie dupska w ławach sejmowych?
A twoim zdaniem Józefie jakie dupy mogą zasiadać w polskim parlamencie..??
No chyba jest obojętne byle te dupy były ładne lol 100 ..
Moje poglądy raczej deczko radykalne . Znowu nie tak radykalne jak ND.. i jego kolegów i poglądy nie związane z katolicyzmem..!! Niemniej jednak jestem chrześcijaninem ( nie ŚJ) ..
Na dzień dzisiejszy marzy mi sie by PO i PiS wyniosły z polskiego parlamentu.. np na Bielany..!!

sonia

aby się wyniosły ,np na Bielany

Post autor: sonia » 29 października 2010, 10:23

a twoim zdaniem ich miejsce, kto powinien zająć w parlamencie.....
bardzo ciekawa jestem twojej odpowiedzi.....

godunow

Re: aby się wyniosły ,np na Bielany

Post autor: godunow » 29 października 2010, 11:39

sonia pisze:a twoim zdaniem ich miejsce, kto powinien zająć w parlamencie.....
bardzo ciekawa jestem twojej odpowiedzi.....
Każdy byle nikt z PO czy PiS-u..!!
Wczoraj w kościele obydwie partie podobno katolickie!!! ( Koń by sie uśmiał) A przywódcy tych partii mało sie nie podeptali w tym kościele.. bo tak jedni blisko drugiego w ławach kościelnych siedzi.
Przychodzi znak pokoju ( podanie ręki ) Jedni nie widzą drugich mało im głowy nie odlecą tak wykręcają !! By jeden nie zobaczył drugiego..!!
Pytanie istotne oni w Boga wierzą?? Nie chyba w szatana..!!

W następnych wyborach zagłosuję na tych którzy będą mieć realne szanse odsunięcia PiS-u I Po od koryta..!!! Nawet kwach i jego drużyna..
Wszakże Jarosław jeszcze nie tak dawno wychwalał towarzysza Gierka pod niebiosa..!!

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 29 października 2010, 14:17

godunow pisze:
W następnych wyborach zagłosuję na tych którzy będą mieć realne szanse odsunięcia PiS-u I Po od koryta..!!! Nawet kwach i jego drużyna..
No proszę, mówi że wierzący w Boga, a zagłosuje na SLD ... :lol:
Toć oni walczą z Kościołem. A Ty zamierzasz ich poprzeć. Phi.
A prawda, zapomniałem że nie jesteś katolikiem. Więc skoro walczą z Kościołem, a zapewne chodzi o Kościół Katolicki, to czemu by na nich nie zagłosować .... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 29 października 2010, 15:03

godunow pisze:Przychodzi znak pokoju ( podanie ręki ) Jedni nie widzą drugich mało im głowy nie odlecą tak wykręcają !! By jeden nie zobaczył drugiego..!!
Pytanie istotne oni w Boga wierzą?? Nie chyba w szatana..!!
A nie słyszałeś czasem, by nucili pod nosem: "Hej szable w dłoń...." :lol: :lol: :lol:
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 2 lutego 2017, 23:18

Obrazek

ODPOWIEDZ