A ja lubię czytać

Lubię i potrafię :-)
alaska

Post autor: alaska » 18 grudnia 2013, 14:14

Aktualnie czytam "A lasy wiecznie śpiewają" - książkę norweskiego autora o trudnym do zapamiętania nazwisku ;). Ogólnie bardzo lubię beletrystykę i czytuję przeróżne książki. Zależy na co mam akurat ochotę.

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 19 grudnia 2013, 19:07

alaska pisze:Aktualnie czytam "A lasy wiecznie śpiewają" - książkę norweskiego autora o trudnym do zapamiętania nazwisku ;). Ogólnie bardzo lubię beletrystykę i czytuję przeróżne książki. Zależy na co mam akurat ochotę.
Polecam wyśmienite książki Mario Vargasa Llosy .

Lippitude

Post autor: Lippitude » 19 maja 2015, 15:33

Ja aktuaLNIE CZYTAM KSIĄŻKĘ Marcina Mortki "Miasteczko nonestead". Jeśli ktoś lubi delikatną literaturę grozy to na pewno mu się spodoba :)

Koszulka Patriotyczna VIS

Awatar użytkownika
DarekMirror

Post autor: DarekMirror » 15 czerwca 2018, 06:03

Ostatnio wpadły mi w ręce dwie znakomite książki które z serca polecam : "Łupaszka" oraz " Ogień " z wyjątkowej serii ARCHIWUM ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH z Wydawnictwa Bollinari Po przeczytaniu ich będziecie zachwyceni ... :-D

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 czerwca 2018, 10:39

DarekMirror pisze:Ostatnio wpadły mi w ręce dwie znakomite książki które z serca polecam : "Łupaszka" oraz " Ogień " z wyjątkowej serii ARCHIWUM ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH z Wydawnictwa Bollinari Po przeczytaniu ich będziecie zachwyceni ... :-D
Jeszcze niedawno mówić o nich nie można było.
Cieszy fakt, że Żołnierze Wyklęci odzyskali dobre imię, że stają się dla młodych wzorem do naśladowania.

https://polskaksiegarnianarodowa.pl/pl/ ... paszka/943

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 16 czerwca 2018, 15:10

A ja chciałbym polecić książki z wywiadami z ks. Malachi Martinem:
Królestwo Ciemności - samozniszczenie świata i "wspaniała odnowa" Kościoła! Wywiad z ks. Malachi Martinem. O egzorcyzmach, opętaniu i działaniu Szatana we współczesnym świecie.
Obrazek

Opuszczona Winnica czyli syndrom dostosowywania się katolików do ducha tego świata
Obrazek

Właśnie je skonsumowałem, i jestem pod wrażeniem.
Te książki-wywiady wiele wyjaśniają.

https://sklep.antyk.org.pl/p,krolestwo- ... ,6699.html

ODPOWIEDZ