ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STOP NOP
Autor Wiadomość
DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 18:40   STOP NOP [Cytuj]

Jesteście przeciwko przymusowi szczepień, czy za ???

2 czerwca przeszła ulicami Warszawy już druga wielka manifestacja ... a w mediach głównego nurtu cicho sza !!!
20 tysięcy ludzi i ich protest został przemilczany ...

Rząd PiS niestety pokazuje swe totalitarne oblicze !!!

https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8

Precz z takimi pseudo patriotami będącymi na smyczy Żydów, USA ... koncernów farmaceutycznych
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 19:00    [Cytuj]

Najgorsze jest to że Radio Maryja i Tv Trwam też niestety milczały ... przeszły na złą stronę mocy a jeszcze w zeszłym roku były audycje w Tv Trwam na ten temat ... przykre to ale źle się dzieje a ja taki jak mam w nazwie swej pod pseudonimem dopisek ... defensor RM ... i co mam teraz począć ???

Oj o. Tadeuszu !!! byłeś tyle lat ostoją niezależności i bezkompromisowości ... co się z Tobą stało ??? nie ulegaj szantażowi obecnej władzy ... bo zaprzepaścisz swój wielki dorobek !!!
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 20:08    [Cytuj]

Jak najbardziej przeciwko NOP. Nikt nie wie jakie są konsekwencje szczepień, więc po co się narażać.

Co do o.Tadeusza, to chyba uległ syndromowi dostosowywania się do ducha tego świata.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 20:25    [Cytuj]

Cytat:
Co do o.Tadeusza, to chyba uległ syndromowi dostosowywania się do ducha tego świata.

Uzależniony jest od ofiarodawców więc trzeba nabrać dystansu jak do wszystkich mediów. Nigdy nikomu nie można wierzyć na 100 procent . Ja nigdy bez przemyślenia nie przyjmowałam żadnych wiadomości . w myśl żeby badać pisma i proroctwa .
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 20:27    [Cytuj]

Trzy osoby tu chyba piszą ,ale fajnie jest czasami przynajmniej odwiedzić i pogadać nie :-D ze sobą. Żyjemy w bardzo trudnych czasach wiec nawet taka rozmowa tu też może się nam przydać do wzmocnienia ducha . A Ty Coltrane działasz jakoś w realu czy tylko tu?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 22:03    [Cytuj]

KASIA napisał/a:
A Ty Coltrane działasz jakoś w realu czy tylko tu?

W jakim sensie w realu?
Od 2 lat przynależę do Duszpasterstwa Tradycji Katolickiej. I to mi wystarczy.
Odchodzę od posoborowia (niczego dobrego nie wnosi).
Poza tym trochę udzielam się na TT.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 22:09    [Cytuj]

KASIA napisał/a:

Uzależniony jest od ofiarodawców więc trzeba nabrać dystansu jak do wszystkich mediów. Nigdy nikomu nie można wierzyć na 100 procent . Ja nigdy bez przemyślenia nie przyjmowałam żadnych wiadomości . w myśl żeby badać pisma i proroctwa .

Że nikomu, to bym się nie upierał. Są jednak ludzie, którym można zaufać.
W przypadku o. Tadeusza - jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć prawdy, i idzie na kompromisy - to nie jest godzien zaufania.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 22:36    [Cytuj]

KASIA napisał/a:
Cytat:

Kasiu wcześniej też był uzależniony od ofiarodawców " zwykłych szarych ludzi ", ale teraz od tych możniejszych... jak będę miał możliwość kiedyś w cztery oczy to powiem ojcu co o tym wszystkim myślę ... a jeszcze 2,5 roku temu miałem taką możliwość, tylko że wtedy jeszcze było prawie wszystko w porządku ...
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 24 Czerwiec 2018, 22:43    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
KASIA napisał/a:

Że nikomu, to bym się nie upierał. Są jednak ludzie, którym można zaufać.
W przypadku o. Tadeusza - jak ktoś nie ma odwagi powiedzieć prawdy, i idzie na kompromisy - to nie jest godzien zaufania.

Pamiętasz Coltrane jak w grudniu 2015 zdawałem tu Wam relację z XXIV Rocznicy Radia Maryja ??? zdjęcia były, filmy no i pierwszy duży zgrzyt : jak traktowało się ludzi już wtedy na uprzywilejowanych którzy dostają wejściówki i na takich którzy mieli oglądać uroczystości na telebimach w namiotach a nie w pięknej Hali na Bema ... zresztą za rok ludzie też to zakomunikowali ... dużo by pisać ... wcześniej o. Tadeusz uległ naciskom aby odsunąć bezkompromisowego profesora Jerzego Roberta Nowaka od audycji, Brauna też już sie nie wpuszcza ...
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 06:10    [Cytuj]

PILNE
Proszę o pomoc w zbieraniu podpisów !!!

Czasu niewiele zostało pięć dni, ale jak wszyscy Ci co czytają zbiorą chociaż po kilka podpisów to jest wielka szansa że PROJEKT USTAWY trafi do Sejmu ... czas do 30 czerwca

Najprościej jest kupić Warszawską Gazetę a tam na 38 stronie jest formularz do zbierania podpisów ... lub sobie wydrukować ... MUSIMY ZEBRAĆ 100.000 PODPISÓW !!! a wtedy 11 lipca Projekt z wymaganą ilością podpisów zostanie złożony w Sejmie.

PROSZĘ DZIAŁAJCIE, ja już od kilku dni je zbieram ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 07:25    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Pamiętasz Coltrane jak w grudniu 2015 zdawałem tu Wam relację z XXIV Rocznicy Radia Maryja ??? zdjęcia były, filmy no i pierwszy duży zgrzyt : jak traktowało się ludzi już wtedy na uprzywilejowanych którzy dostają wejściówki i na takich którzy mieli oglądać uroczystości na telebimach w namiotach a nie w pięknej Hali na Bema ... zresztą za rok ludzie też to zakomunikowali ... dużo by pisać ... wcześniej o. Tadeusz uległ naciskom aby odsunąć bezkompromisowego profesora Jerzego Roberta Nowaka od audycji, Brauna też już sie nie wpuszcza ...

No niestety, coś się zmieniło w zachowaniu o.Ojca. Ja go pamiętam z pierwszych spotkań RM. Po mszy świętej chodziłem z córkami na wspólną herbatkę Rodziny RM z o.Tadeuszem. Wtedy to wszystko jakoś inaczej wyglądało. Byliśmy dumni z o.Tadeusza.

Nie wiem, może to jest syndrom dostosowywania się do ducha tego świata.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 16:30    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

Nie wiem, może to jest syndrom dostosowywania się do ducha tego świata.

Jezus Chrystus na pewno takiej postawy nie popiera ...doskonale pamiętamy książkę dr. Stanisława Krajskiego wywiad z o. Tadeuszem " Tak tak, nie nie "... ( mam ją do tej pory na swojej półce ) Ja rozumiem że są pewne kwestie dla dobra sprawy, rozwoju uczelni, geotermii, środków na finansowanie Radia, Tv Trwam i innych dzieł ... ale nie takim kosztem ... Wyjdzie na to że o. Tadeusz skapitulował nie przed lewactwem, masonami, libertynami ale o dziwo przed tak zwaną stroną " prawicową, katolicką " wszyscy wcześniej wymienieni z pewnością zacierają ręce że tyle lat ataków z ich strony go nie złamało a teraz został neutralizowany " swoimi " ... może się mylę, chciałbym się mylić ...a może o. dr. Tadeusz Rydzyk chciałby inaczej a przełożeni " góra " go do tego zmusza ... czy się kiedyś dowiemy jak jest naprawdę ???
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 19:14    [Cytuj]

Cytat:
...a może o. dr. Tadeusz Rydzyk chciałby inaczej a przełożeni " góra " go do tego zmusza ... czy się kiedyś dowiemy jak jest naprawdę ???

Takich spraw KK nigdy nie ujawni . To ich wewnętrzne sprawy . Wiesz jak ważne jest tam posłuszeństwo. Nie gorszcie się błagam tym co powiem ale dawno nie patrzę na Kapłanów jako prowadzących lud boży . Bo jeżeli naprawdę chcę wierzyć w Boga to tylko wewnętrznie muszę znaleźć dialog z Nim. Myślę że takie pragnienie posiadania kierownika jest wyidealizowane w książkach o świętych. W rzeczywistości to oni nam często zasłaniają prawdziwe oblicze Boga .
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 19:20    [Cytuj]

Tak Kasiu ... masz rację ... ale najważniejsze to się jednoczyć , próbować zaradzić temu, dokładać swoją cegiełkę ... próbować trzeba ... więc jeszcze raz proszę o zbieranie podpisów ...
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 25 Czerwiec 2018, 19:40    [Cytuj]

Cytat:
Tak Kasiu ... masz rację ... ale najważniejsze to się jednoczyć , próbować zaradzić temu, dokładać swoją cegiełkę ... próbować trzeba ... więc jeszcze raz proszę o zbieranie podpisów ..

Tak jest oczywiście.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]