Zagłada Polski!!

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City
Zagłada Polski!!

Post autor: Maverick » 11 sierpnia 2018, 19:17

A pseudo katolicy czytający Gazetę Polską i Frondę wysługują się Lucyferianom.

Zagłada Polski

Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych, bezlitosnych mężczyzn tworzy „ukryte koło” (Inner Circle) spisku iluminatów. Michehva nawiązał do sytuacji w Polsce.

– Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów – ciągnął dalej Michehva – ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim. Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę. Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki” -zakończył triumfalnie Michehva.

– Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród – ciągnął dalej Zoran. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku. A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących? Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię I eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu. A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych? Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi? Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?

Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci. Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie. Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.

Nawiązując do swoich obaw, Zoran mówił dalej:

– W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu. Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły. Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach w śmiertelnym przerażeniu.

Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne – mówił dalej Zoran.

– Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej. Żywność ta tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju. A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę” – powiedział podniecony Michehva.

– Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera – ciągnął dalej Michehva. – Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie. Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

– A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.

Fragmenty – Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003
https://intergalactic575.wordpress.com/

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Post autor: DarekMirror » 12 sierpnia 2018, 20:37

Tak to prawda ... niestety :-/

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 15 sierpnia 2018, 21:53

Embarga, nakładanie ceł, to eskalacja prowadząca do wojny, Trump chce naprawić amerykański deficyt własnie z pozycji siły, ale tylko naprawdę wasalskie kraje mu się podporządkują, nie mam wątpliwości, że jednym z pierwszych robiących to i to w podskokach będą polskie rządy okupacyjne kabały. Bo ich najmniej właśnie interesuje los Polaków i nasze narodowe interesy.
Kto będzie po PiS?
Ano będą ci których kabała podstawi, aby rozwiązać problemy które sami stworzyli. może zmieni się twarz ale reprezentowane dalej będą interesy lucyferianów.

Co ciekawe w czasach kryzysów ceny złota idą w górę, ale wydaje się mnie że kabała jest w wielkich kłopotach i wyprzedaje złoto aby ratować swój system ekonomiczny. Złoto przełamało 1200 dolarów za uncję, ja zakładam że spadnie do 770 a może i niżej. Dzieje się tak że Rosja wycofała swoje obligacje z rynku USA, a Chiny i inne kraje wstrzymują z kupowaniem papierów wartościowych USA.


Amerykanie budują świat jednobiegunowy, ich bez-szczelna pewność siebie powoduje że stają się aroganccy, wszędzie wywołują zamachy stanu, ustawiają swoich wasali w celu totalnej kontroli, oczywiście nazywanie to amerykańskimi zagrywkami jest trochę nie na miejscu.
Ano dlatego ze za tym stoi Deep State kontrolowany poprzez neokonserwatystów, czyli żydowskich trockistów.
Ostatnio jednak natura i prawa boże oraz bardziej karzą Amerykę, pogłębiająca się susza z roku na rok powoduje wielkie pożary, czyżby kara Boża za hollywoodzkie promocje Sodomy i Gomory?


https://youtu.be/iVdyiQiqL18


Ostatnio sytuacja staje bardzo napięta pomiędzy Turcją a USA, bo w Izraelu ubzdurali sobie usunięcie prezydenta Turcji.

Trump mimo zapewnień że zakończy wszystkie niepotrzebne wojny coraz to bardziej otacza się neoconami. Prawdopodobnie dojdzie do zerwania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Rosją a USA już w Listopadzie, loty cywilne zostaną zawieszone, a tak zawsze dzieje się w przeddzień wojny. Na wszelki wypadek trzeba mieć zapasy wody, jedzenia, amunicji i medycyny etc.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 16 sierpnia 2018, 07:04

Te same sprzedajne szuje szczują na Rosję co doprowadzili do naszych rozbiorów.

Tych dwóch młodych historyków zadało sobie trud przebadania wiele materiałów źródłowych.
Tak się dzieje od czasów przyjęcia chrześcijaństwa, poprzez Piastów.


https://youtu.be/a6tRx-Wyn4I


https://youtu.be/vA5iAxTpz2M

Proponuję subskrypcję kanału tych ciekawych ludzi, i bardzo ważnym jest aby nie wpadać z jednego niewolnictwa w drugie a powrócić do swoich słowiańskich korzeni.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 19 sierpnia 2018, 18:42

Obie partie dominujące życie polityczne w Polsce to partie lewackie i wasalskie wobec obcych czyli sprzedawczyki narodowych interesów obcym, i pchają swój własny w niewolę za przywileje.Wszyscy wiedzą że PO kradło a nie służyło obywatelom i to za darmo powinno służyć za swoje własne pieniądze, ale oni się do władzy pchają aby mieć przywileje, robić aferki których kumoterskie PO-wskie sądy zatuszują. Na diety to badziewie leciało i honoru nie miało, żarło ośmiorniczki, kradło a afera goniła aferę. Waltz kradnie kamienice, bili ludzi na demonstracjach, wy kacapy to macie urojenia, a tak uczciwego zajęcia sobie poszukać i zapracować na życie to najwyższy już czas, aby być produktywnym członkiem społeczeństwa, a jak nie potraficie to na zmywaki na UNI przynajmniej załapiecie podstawy języków.

Maverick
Posty:332
Rejestracja:27 września 2011, 09:57
Lokalizacja:Sin City

Post autor: Maverick » 22 sierpnia 2018, 06:14

Ostrzeżenie coraz bardziej niszczą polskość zarówno sprzedajne lewactwo jak i sprzedajne badziewie z prawicy czytające chazarską Gazetę Polską.


Obejrzyj aby się obudzić:
https://youtu.be/vFdTI__30ks

ODPOWIEDZ