ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Media i ich manipulacje
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 8 Marzec 2011, 16:17    [Cytuj]

gita napisał/a:
lucyna napisał/a:
problem w tym że trafia to do każdej strefy społeczeństwa
Byłam zdumiona kto w kiosku kupuje np Super-ekspres ? :-?

A kto kupuje Super ekspres?

Świadomy Polak nie kupi tego badziewa. Tak samo jak nie kupi GW, NIE, czy innego bolszewickiego barachła. Nie będzie też posiłkował się TVN. Polak mający świadomość tego co się w Polsce i w świecie dzieje, będziesz korzystał z wiarygodnych źródeł.
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 31 Maj 2011, 23:28    [Cytuj]

Manipulacją to być może nie jest, ale pewnego rodzaju sposobem na dyskryminację ciekawego programu.
Np. we wtorki o godz. 22.20 zaczyna się program:Mam inne zdanie i w tym samym czasie
w tvpinfo program Rafała Ziemkiewicza. Krótki program Ziemkiewicza w całości pokrywa się czasowo z programem Zająca i Ziemca.
Dzisiaj u Ziemkiewicza gościł Mariusz Kamiński, ile osób obejrzało program Ziemkiewicza, gdy w tym samym czasie emitowano dość popularny program:Mam inne zdanie?
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 17:40    [Cytuj]

Tusk i Kaczyński w sutannach - czy to bluźnierstwo?

Tusk i Kaczyński wTakiego startu nie miał jeszcze żaden z polskich tygodników. W dniu, w którym "Wręcz przeciwnie" pojawił się w kioskach, dwóch jego autorów - Sławomir Cenckiewicz i Tomasz Terlikowski - ogłosiło, że rezygnuje z dalszej współpracy. Powodem ich decyzji ma być okładka, która według nich "obraża katolickie sumienie" i jest "kupczeniem rzeczami świętymi". Jan Piński, redaktor naczelny nowego tygodnika mówi Wirtualnej Polsce, że jest bardzo zaskoczony zachowaniem publicystów.

- Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jestem zaskoczony, że okładka wywołała aż takie emocje. Zdecydowana większość naszej redakcji jest wyznania rzymskokatolickiego i nikogo innego ona nie uraziła - przyznaje redaktor naczelny "Wręcz przeciwnie" Jan Piński. Jego zdaniem okładka nie kpi z religii, ale z polityków, którzy instrumentalnie traktują Kościół.
sutannach - czy to bluźnierstwo?

http://wiadomosci.wp.pl/k...,komentarz.html
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 25 Czerwiec 2012, 21:10    [Cytuj]

[Profil] [PM] [E-mail]

oxygen

Wysłany: 10 Listopad 2012, 07:44   Komu służy red. Sakiewicz i Gazeta Polska? [Cytuj]

Przyszedł czas, że mogę bez żadnych wątpliwości o tym napisać, gdyż to
już nie są moje przypuszczenia, ale pewność potwierdzona artykułami samego red. Sakiewicza.

Kiedy napisałem tzw. Manifest 1.05.11r. zrobił się straszny popłoch /ajwaj/ wśród wodzów Gazety Polskiej, ale również wśród prominentnych działaczy PIS. Do tego stopnia zasiałem panikę, że rozdzwoniły się telefony w Rzymie na beatyfikacji Jana Pawła II.

Dla mnie było normalnym, że dłużej nie można czekać z działalnością oddolną, niezależną od jakiejkolwiek partii. Było sprawą jasną, że jest to jeden i ten sam układ działający na szkodę Polski. Miałem cichą nadzieję, że może Gazeta Polska jest pro Polska, ale myliłem się i to bardzo. Po
niesamowitej nagonce trwającej od 1.05.11r., której kulminacja nastąpiła na Zjeździe KGP w Piotrkowie Trybunalskim postanowiłem przyglądać się
bieżącym poczynaniom Gazety Polskiej jak również kojarzyć konkretne fakty z okresu mojej działalności w klubie. Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że kluby GP są sterowane odgórnie przy ścisłej współpracy z PIS-em. Jeśli nawet są między nimi jakieś nieporozumienia to nie zmienia faktu, że jest to przybudówka. Nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby GP wraz z PIS-em miała za główny cel dobro Narodu Polskiego i naszej Ojczyzny. Tak jednak nie jest. Już sama próba podzielenia Marszu Niepodległości w dniu 11.11.12 jest przykładem złych intencji redaktorka.
Można jednak dodać do tego ciągłe dzielenie Polaków na lemingi, trzecią
siłę, narodowców itd., itp. Jeśli miałby być jakikolwiek podział to MY i
ONI, gdzie tymi onymi jest obecna klasa polityczna niszcząca Polskę wraz z
mediami siejącymi zamęt i nieprawdę. Tak, cała klasa polityczna będąca u władzy od 1989r. to ludzie, których należy rozliczyć za niszczenie Polski. Wszyscy oni służą obcym interesom, tak, więc red. Sakiewicz służy również obcym interesom, które bez trudu można określić czytając artykuły red. Sakiewicza.

Jest totalnym wrogiem Rosji wraz z przyjacielem masonerii p. Macierewiczem. Oni wiedzą, że to na pewno Rosjanie przygotowali i przeprowadzili zamach smoleński. Nawet przez chwilę nie rozważali innej opcji, że jest to np. działanie pod fałszywą flagą tej samej grupy, która dokonała zamachu na WTC. Nie mogą takiej tezy objawić, bo to przecież ich sprzymierzeńcy i być może sponsorzy.

Władze rosyjskie zachowują się po tragedii smoleńskiej jak barbarzyńcy, ale na takie zachowanie otrzymali przyzwolenie od Donalda Tuska od pierwszych chwil po tragedii. Być może Rosjanie od razu wiedzieli czyja to robota i śmiało mogą szantażować władze polskie. Przygotowania ataku na Iran też jest dla red. Sakiewicza jak najbardziej słuszne. Niektórzy nawet się denerwują, że tak długo zwlekają z atakiem. Gdyby Iran nawet miał gotową bombkę, to ma prawo takową mieć dla równowagi, tak samo jak Izrael, na który nikt z tego powodu nie napada. Jakoś nigdzie w oficjalnych wypowiedziach czy pismach nie istnieje pojęcie zbrodni na Narodzie Polskim przez żydostwo w Katyniu, gdzie pod aktem ludobójstwa byli podpisani nie kto inny jak Żydzi /ale mówi się , że to Rosjanie/. Po wojnie w niszczycielskich bandach, mordercach polskich patriotów również dominowali Żydzi. Jakoś dziwna cisza w GP jest na temat żydowskiej własności TVN i GW.

Chcą, aby GP nazywać niezależną. Pytam się, od kogo jesteście niezależni? Z pewnością od prawdy i społeczeństwa polskiego.

Żerowanie na tragedii smoleńskiej, aby wybić się w sprzedaży tygodnika a później dziennika jest ohydne. Skupienie wokół swojej gazety tysięcy polskich patriotów, manipulując nimi, jest równie ohydne. Wciskając nachalnie społeczeństwu jedyną wersję zamachu nie mając najmniejszych podstaw jest zbrodnią i próbą skłócenia z Narodem Rosyjskim, który jako Naród nie ma z tym nic wspólnego.

Apelowanie do społeczeństwa, aby 10.04.2013r. przeprowadzić rewolucję jest nakłanianie do masowego mordu Narodu Polskiego. W tym świetle nie dziwi zachwyt red. Sakiewicza na przygotowania zniszczenia narodu irańskiego przez ludzi żądnych władzy, żądnych opanować świat.

Nie znalazłem sprzeciwu red. Sakiewicza na projekt NWO, na temat światowej lichwy, na temat zbrodniczych oprysków, wreszcie na temat uchwalenia przymusowych szczepień. Może się mylę, bo nie śledzę dokładnie wszystkich wydań, ale ja czegoś takiego nie znalazłem w tekstach red. Sakiewicza.

Nie znalazłem również sprzeciwu zawładnięcia przez żydostwo polskiego Parlamentu, który jest antynarodowy i antypaństwowy, tak jak rząd RP. Red. Sakiewiczowi nie może być po drodze z narodowcami, bo nasze cele są całkowicie odmienne. Narodowcy chcą Polski suwerenne, a red. Sakiewicz optuje z pewnością za judeopolonią.
Apeluję do wszystkich klubów GP o wspólny marsz z Polakami. Polacy
nienależący do KGP nie są Waszymi wrogami. Waszymi i naszymi wrogami są wszyscy manipulatorzy naszych uczuć, naszych sumień, naszej wiary, naszego patriotyzmu. Należy takim manipulatorom powiedzieć zdecydowane NIE. Jednym
z nich jest mąciciel red. Sakiewicz, który robi to na wzór GW, TVN czy
innych wrogich Polsce mediów. O tych mediach napisałem 10.10.12r. w Liście
Otwartym do władz RP, o którym to liście red. Sakiewicz
nawet nie raczył wspomnieć, nie mówiąc już o jego publikacji.
Patrioci działający w KGP są ogromną siłą, ale ta siła nie może być
spożytkowana na walkę przeciwko Polsce, przeciwko Narodowi Polskiemu.
Następni chcą wykorzystać patriotyzm Polaków do realizacji swych ukrytych
celów, jak wykorzystano siłę Solidarności przez grupę zdrajców w 1989
roku, którzy rządzą do dzisiaj. Nie dajcie się wykorzystać do niecnych
celów red. Sakiewicza i jemu podobnych. Budujmy wspólnie Nową Polskę,
oddolnie, bez podpowiadaczy partyjnych i medialnych. Ich cele nigdy nie będą naszymi celami. Należy dążyć do demokracji bezpośredniej, do zmiany systemu z grabiącego efekty pracy ludzkiej, zniewalającego społeczeństwa, na system, o Społecznej Gospodarce Wolnorynkowej, na system wolny od żydomasońskich wpływów, na system wolny od lichwy i ludzi nim zarządzający i wspierający. Społeczeństwo polskie może zwyciężyć tylko wtedy, gdy pójdzie razem pod jednym sztandarem. A tym sztandarem jest DOBRO POLSKI, a nie dobro Sakiewicza, dobro jakiejś partii, czy dobro światowych banksterów.

NIE DAJCIE SOBĄ MANIPULOWAĆ, zarówno przez TVN, GW jak i przez
GP.
Jerzy Truchlewski
Założyciel klubu GP im. Anny Walentynowicz w Gdańsku.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 10 Listopad 2012, 11:11   Re: Komu służy red. Sakiewicz i Gazeta Polska? [Cytuj]

oxygen napisał/a:

Jest totalnym wrogiem Rosji wraz z przyjacielem masonerii p. Macierewiczem. Oni wiedzą, że to na pewno Rosjanie przygotowali i przeprowadzili zamach smoleński. Nawet przez chwilę nie rozważali innej opcji, że jest to np. działanie pod fałszywą flagą tej samej grupy, która dokonała zamachu na WTC. Nie mogą takiej tezy objawić, bo to przecież ich sprzymierzeńcy i być może sponsorzy.

Władze rosyjskie zachowują się po tragedii smoleńskiej jak barbarzyńcy, ale na takie zachowanie otrzymali przyzwolenie od Donalda Tuska od pierwszych chwil po tragedii. Być może Rosjanie od razu wiedzieli czyja to robota i śmiało mogą szantażować władze polskie.

Jeśli ci co piszą takie teksty, nie mają żadnych dowodów na to że Sowieci nie mają nic wspólnego z tym zamachem, to niech nie piszą takich głupot.

Kto kazał zejść Tupolewowi do poziomu 50 m ? (dlaczego zamordowano za tę informację Remigiusza Musia ?) Dalej : kto spowodował dwie eksplozje, które miały miejsce gdy Tupolew był jeszcze w powietrzu ? (przypomnę że tragedia miała miejsce na terenie Rosji) Kolejna sprawa : skoro Sowieci są bez winy, to dlaczego nie oddali wraku, czarnych skrzynek ? I na koniec : dlaczego mordują wszystkich, którzy za dużo wiedzą na temat tego zamachu (seryjne samobójstwa).

I wreszcie : niby kto tego wszystkiego dokonał ? Jeśli nawet głównym inicjatorem były te same siły, które dokonały zamachu na WTC, to musieli kimś się posłużyć, komuś to zlecić. To chyba logiczne, no nie ? Przecież siedząc za biurkami, nie spowodują zejścia samolotu do poziomu 50 m, nie spowodują też eksplozji siedząc sobie wygodnie w fotelu.

W zamachu na WTC brali udział ci co otrzymali te zlecenia, może byli to nawet jacyś samobójcy, ale byli. Tak samo z tym zamachem na Tupolewa. Ludzie też sami nie popełniają samobójstw, przecież to oczywiste, że do tych zadań został zaangażowany jakiś seryjny samobójca. Nic samo się nie dzieje.

Nie wmawiajmy sobie, że władza PO jest bez winy. Tusk wie dużo, i jestem pewien że wie kto dokonał tego zamachu, może nawet sam jest głównym inicjatorem. Po co spotkał się z Putinem na molo pół roku przed zamachem ? Dlaczego nie poleciał razem z prezydentem Kaczyńskim na uroczystości w Katyniu ?

Nie dajmy sobie wmówić głupot. Mnie w tym momencie nie interesuje, czyją przybudówką jest GP. Mnie interesuje kto zamordował 96 Polaków, i kto morduje wszystkich świadków.
I gdy ktoś mi tu pisze, że, cytuję : Nawet przez chwilę nie rozważali innej opcji, że jest to np. działanie pod fałszywą flagą tej samej grupy, która dokonała zamachu na WTC. - to niech nie ściemnia. Jak nie ma dowodów, to niech nie pisze takich rzeczy.

To jest wybielanie Sowietów i Tuska, to jest oczyszczanie ich z zarzutów o dokonane morderstwo.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Kwiecień 2013, 09:36   Re: Komu służy red. Sakiewicz i Gazeta Polska? [Cytuj]

Jacy smieszni są ludzie! Także niektórzy Polacy...

Na jakikolwiek kanał nie wejdziesz - słyszysz ciągły lament na nieco przedłużoną zimę. Na niektórych, np. TVN 24, skądinąd upolitycznionych (delikatnie mówiąc) największe ich gwiadzy (nazwisk nie podam żeby im nie zaszkodzić) przez wiekszą część programow informacyjnych o niczym innym nie mówią; jest tylko jedna blondynka-kretynka, o niezmiennej fryzurze, na TVP1, ktora popisuje się cały czas swoją wiedzą i pasją o sporcie, chociaz w tej dziedzinie słuchacze nie mogą znależć wielkiej pociechy...

Dlaczego tak się dzieje? No chyba głównie z powodu zniecierpliwienia i bezradności. Ludzie z pokolenia i głównie z postkomunistycznych rodzin, którzy po rodzicach uwierzyli we wszechmoc "obiektywnej" wiedzy, związanej z nią techniki oraz w to, że "Boga nie ma" - nie są w stanie pogodzić się z faktem, że wiedza, skądinąd ograniczona, o funkcjonowaniu zjawisk przyrodniczych nie jest tożsama z realną możliwością ich kształtowania, szczególnie w sytuacji gdy od czasu do czasu niewidzialna Ręka Stwórcy pokazuje, że Człowiek nie zawsze jest "miarą Wszechrzeczy" i nie zawsze jest głównym czynnikiem jej kształtowania...

Tak samo śmieszne są wszelkie wysiłki podejmowane przez setki mediantów i komediantow czyli politykow (komedianci nie rozwiazują problemów społecznych czy ekonomicznych, a jedynie odgrywają wybrane lub zadane role), zmierzające do ukrywania takiej czy innej prawdy. Głównym zabiegiem, stosowanym w okresie dziesięcioleci totalitarnej władzy komunistów było przemilczanie faktów wedle zasady: Co nie nazwane - to nie istnieje! Ale to było dawno temu, gdy srodki komunikacji były uboższe ale i tak na dłuższą metę skuteczne...

Dzisiaj Tusk i jego Korpus Kłamstwa stosuje te same zasady i bardziej wyrachowane techniki dezinformacji i manipulacji, jak narazie - skutecznie. Ale jak długo i z jakimi efektami? Tworzą społeczeństwo - podobnie jak w systemie komunistycznym p- niezdolne do samoregulacji i auto-korekty; a czas nieubłaganie i nieodwracalnie płynie...

http://wpankow.salon24.pl...iektorzy-polacy
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 23 Maj 2013, 22:47    [Cytuj]

W programie "Polski punkt widzenia" prof. Krystyna Pawłowicz powiedziała w jaki sposób została zmanipulowana przez tvn24 i Kuźniara. Teraz domaga się sprostowania, czy doczeka się?
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 23 Maj 2013, 23:33    [Cytuj]

gita napisał/a:
W programie "Polski punkt widzenia" prof. Krystyna Pawłowicz powiedziała w jaki sposób została zmanipulowana przez tvn24 i Kuźniara. Teraz domaga się sprostowania, czy doczeka się?

Jest prawnikiem. Dopilnuje tego.
Tak jej dopomóż Bóg
+
Szkoda że przedstawiciele opozycji nadal rozmawiają z dziennikarzami reprezentującymi wrogie im media. Muszą mieć świadomość, że tym czynią te media wiarygodnymi w oczach świata. Po co, skoro to fałsz?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Maj 2013, 07:33    [Cytuj]

gita napisał/a:

Jarosław Kuźniar to lewak całą gębą. A jaki bezczelny cham ! Takich powinno się z daleka omijać. Ja mam cichą nadzieję, że doczekamy czasów, że nie będziemy tych fałszywych gąb oglądać w telewizorni.

A dla pani prof. Krystyny Pawłowicz jestem pełen uznania i szacunku za bezkompromisową postawę. Oby więcej takich osób było w PiS-ie, i w ogóle w Parlamencie Polskim. Bo jak na razie, to przeważnie same szumowiny mamy możliwość oglądać we wszelakich relacjach telewizyjnych, z Paligłupem, Niesiołowskim i innymi wykolejeńcami na czele.
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 24 Maj 2013, 10:34    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

Jarosław Kuźniar to lewak całą gębą. A jaki bezczelny cham ! Takich powinno się z daleka omijać.

Właśnie tak. Omijać.
Przykazanie I - nie łaź tam, gdzie cię na pewno oplują.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Maj 2013, 11:19    [Cytuj]

AnnaE napisał/a:
Właśnie tak. Omijać.

A oto co Kuźniar doradza licealnej młodzieży :

Kuźniara lekcja nienawiści

Doprowadź do szału rozmówcę, to twój przeciwnik. Wykoślaw jego wypowiedź, by się nie zorientował, zmuś do mówienia o szczegółach, by się w nich poplątał – tak pouczał redaktor TVN24 Jarosław Kuźniar młodzież licealną, prowadząc warsztaty o pracy w telewizji. Celebryta nie ukrywa swojej wrogości do PiS-u, prawicy i Kościoła katolickiego – pisze „Gazeta Polska Codziennie”.

całość w wątku "Siewcy nienawiści"
[Profil] [PM] [E-mail]

longinus9

Wysłany: 25 Maj 2013, 10:46    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
AnnaE napisał/a:
Właśnie tak. Omijać.

Doprowadź do szału rozmówcę, to twój przeciwnik. Wykoślaw jego wypowiedź, by się nie zorientował, zmuś do mówienia o szczegółach, by się w nich poplątał – tak pouczał redaktor TVN24 Jarosław Kuźniar młodzież licealną, prowadząc warsztaty o pracy w telewizji. Celebryta nie ukrywa swojej wrogości do PiS-u, prawicy i Kościoła katolickiego – pisze „Gazeta Polska Codziennie”.

Oto jeden ze śmieci z POlszewickiego smrodu.. tuskowego smrodu.. bydlak Kuźniar..
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Lipiec 2013, 12:13    [Cytuj]

Oto przykład obrzydliwej manipulacji.

[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 24 Lipiec 2013, 12:30   hiena dziennikarska,to mało [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
AnnaE napisał/a:
Właśnie tak. Omijać.

te imiona i nazwiska należy pamietać,by gdy przyjdzie zmiana rządu ...pierwszych wywalić
przynajmniej na 20 lat z prac wszelkich,oprócz fizycznych...czyli kopania rówów przeciwpowodziowych,ale też uważać,po to pokretne stworzenie i tam też szkód może narobić...
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]