ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
10 Kwiecień 2011, 00:53
Radio Maryja w całym kraju
Autor Wiadomość
robot

Wysłany: 2 Luty 2007, 12:32   Radio Maryja w całym kraju [Cytuj]

Ostatnio podróżowałam publicznymi środkami lokomocji. Z okien autobusu PKS na trasie, którą jechałam, widziałam tablice informujące, na jakich częstotliwościach można odbierać stacje radiowe, np. RMF, na danym terenie.

Brakowało mi jedynie tablic z pięknym emblematem Radia Maryja i częstotliwością, na której nadawany jest program Radia - tym bardziej że nie jest to tylko jedna częstotliwość dla całej Polski, ale w każdej diecezji inna.

Może znalazłby się wykonawca takich

tablic i poprzez Koła Przyjaciół Radia Maryja udałoby się je rozprowadzić na terenie całego kraju? A właściciele przydrożnych terenów mogliby ofiarować dar dla Radia Maryja, wyrażając zgodę - nieodpłatną - na umieszczenie takich tablic na ich prywatnym terenie.

Zróbmy akcję: Promujemy Radio Maryja i Telewizję Trwam!

Radio Maryja nie jest radiem ani zakazanym, ani wstydliwym. Ja osobiście - jako pasażerka - bardzo chętnie posłuchałabym audycji Radia Maryja w czasie podróży publicznymi środkami lokomocji.

Potrzebne są plakietki - naklejki na

szyby pojazdów - z napisem "Słuchamy Radia Maryja".

Dajmy mu szansę - niech reklamuje się samo!

Helena Folmer, Kluczbork / Nasz Dziennik - dział "Czytelnicy"

robot

Wysłany: 2 Luty 2007, 12:32    [Cytuj]

Popieram bo pomysł jest ciekawy i słuszny.

Gość

Wysłany: 24 Luty 2007, 18:14    [Cytuj]

Drogi słuchaczu - nie wiem czy wiesz, ale te znaki pokazują np. RMF dlatego, że tam są wiadomości dla kierowców. a w RM nie ma takich wiadomości. Jesli w RM pojawiłyby się wiadomości o korkach, o wypadkach itp, to by sie też pojawiła częstotliwość na znakach.

zresztą przeciez radia posiadają RDS, który automatycznie przestraja się jak dojedziesz do innej diecezji (województwa)

Asia
Gość
Wysłany: 27 Marzec 2007, 21:30    [Cytuj]

Robot, czy to był żart???? Jakby jeszcze w autobusach puszczali Radio Maryja to chyba wolałabym chodzić pieszo, albo jeździłabym ze stoperami. Sorry, ale nie każdy ma ochotę słuchać bredni o nienawiści do Niemców, Żydów i normalnych ludzi, którzy chcą żyć normalnie, bawić się i korzystać z życia. Jak RM chce sie reklamować to niech za to płaci jak każda inna firma. A może szanowny ojcilek dyrektor wziąłby sie wreszcie za pomoc dla biednych dzieci, bo jak narazie to najwięcej pomagają te "szatańskie" telewizje TVN i Polsat. Ojczulek zbiera tylko kasę od naiwnych i ciemnych ludzi i za tą kasę się bawi i jeździ maybachem. Najgorsze jest to, ze jesteście zaślepieni tym szarlatanem, który z Panem Bogiem nie ma nic wspólnego. Pan Bóg służy mu jedynie w pozyskiwaniu kasy. OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE!!!!

maharana
Gość
Wysłany: 28 Marzec 2007, 10:17    [Cytuj]

Kiedy się obudzisz Asiu i przestaniesz takie bzdurki wypisywać? Twoje posty są straszliwie naładowane emocjami...

Asia
Gość
Wysłany: 29 Marzec 2007, 00:06    [Cytuj]

Jak zwykle odpowiedź fana RM pozostała bez odpowiedzi. Ja się obudziłam kilka lat temu i dzięki temu szarlatanowi stałam się ateistką. Zarzucasz mi, że ja piszę bzdury? Skoro tak bronisz ojca "derektora" to powiedz gdzie podziały się pieniądze które zbierał na stocznię i ile kasy przeznacza rocznie na pomoc biednym dzieciom? Oczywiście, że mi na to pytanie nie odpowiesz, bo jesteś zaślepiona tym pajacem.

"Won stąd Żydy Kwasa i Millera", "śmierdziuchy żydowskie zjeżdżać" - to są słowa miłośników Radia M , jak nie wierzysz to zobacz relację z Jasnej Góry w 2005 roku

youtube.com/watch?v=7Pmx8sHOPA0

To jest właśnie wasza wizytówka. (Zapewne powiesz, że to fotomontaż "masońskiej telewizji TVN".

robot

Wysłany: 29 Marzec 2007, 00:32    [Cytuj]

Asia napisał/a:
Jak zwykle odpowiedź fana RM pozostała bez odpowiedzi. Ja się obudziłam kilka lat temu i dzięki temu szarlatanowi stałam się ateistką. Zarzucasz mi, że ja piszę bzdury? Skoro tak bronisz ojca "derektora" to powiedz gdzie podziały się pieniądze które zbierał na stocznię i ile kasy przeznacza rocznie na pomoc biednym dzieciom? Oczywiście, że mi na to pytanie nie odpowiesz, bo jesteś zaślepiona tym pajacem.

"Won stąd Żydy Kwasa i Millera", "śmierdziuchy żydowskie zjeżdżać" - to są słowa miłośników Radia M , jak nie wierzysz to zobacz relację z Jasnej Góry w 2005 roku

youtube.com/watch?v=7Pmx8sHOPA0

To jest właśnie wasza wizytówka. (Zapewne powiesz, że to fotomontaż "masońskiej telewizji TVN".

Po pierwsze pieniadze podziały sie tutaj: oskarzenia i dezinformacje, pretekst do ataków, kłamstwa wyborczej, jak było naprawde?.

Po drugie. Widzialem ten filmik. Wierz mi, nie masz na 100% pewnosci ze przedstawione postacie czyli zwolennicy RM byli nimi naprawde. Takie reportaze moze zrobic kazdy kto ma kamere, odrobinę checi i pieniądze. A wiec powiem tylko ze to brudna robota ludzi z tvn. I co Ty na to?

Jeżeli to Ci nie przemówi do rozsadku to nie mam juz o czym z Tobą rozmawiać.

Pozdrawiam :-P
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]

Gość

Wysłany: 29 Marzec 2007, 00:33    [Cytuj]

Asia napisał/a:
Ja się obudziłam kilka lat temu "

Sen jest potrzebny! Troche nie dowierzam, że przez te kilka lat nie dałaś rady zasnąć.

Asia napisał/a:

i dzięki temu szarlatanowi stałam się ateistką.

Napisałaś tak na pewno ze skromności. Pewnie nie doceniasz wałsnego wpływu na swoje życie.

Asia napisał/a:
bo jesteś zaślepiona tym pajacem.

Niepotrzebnie denerwujesz się i próbujesz obrażać ludzi. Następnym razem spróbuj to samo powiedzieć na spokojnie. Negatywne emocje szkodzą na cerę i paznokcie.

Pozdrawiam.

Asia
Gość
Wysłany: 29 Marzec 2007, 14:10    [Cytuj]

Ha ha ha!!!! Brudna robota TVN. Oczywiście, TVN wynajął plac na Jasnej Górze, firma reklamowa dostarczyła gadżety i transparenty RM, i do tego TVN wynajął tysiące statystów i kilku aktorów, tylko po to aby zaszkodzić waszemu radiu. W roli głównej wystąpił Bogusław Linda a także M.Foremniak, G.Szapołowska. W sprawie stoczni też wszyscy mają zbiorową amnezję, pokazujesz jakieś wywiady z "Naszego dziennika". A może TVN też fabrykuje sygnał z RM i telewizji Trwam? Akurat tak sie składa, że czasami oglądam i słucham co tam się dzieje i oczom nie wierzę i własnym uszom, że można takie brednie pociskać ludziom. Sama słyszałam jak księża wypowiadali się na antenie o Żydach i Niemcach, a ostatnio w Tv Trwam o zyciu poczętym, słuchać tego nie można jak ksiądz, któremu nie grozi gwałt i zagrożenie życia bredzi o tym ,ze kobieta powinna poświęcić swoje zycie dla życia płodu, oczywiście wszystko to tak wymijajaco i pokrętnie a stare dewoty mu wtórują i na siłę próbują ludzi przekonywać, że lekarze prawie zawsze się mylą i trzeba zaryzykować, bo jak nie to znaczy, że kobieta jest wygodna i jest egoistką. Faktycznie jesteście zaślepieni Rydzykiem i do dziś nie mogę od żadnego z was uzyskać odpowiedzi ile Rydzyk przeznacza rocznie na biedne dzieci. I czy jako sługa boży musi koniecznie jeździc maybachem a nie np. Peugeotem? Wiesz ile za tego maybacha byłoby dzieci wyżywionych albo wyleczonych? Ale jedno trzeba przyznać Rydzykowi, że ma łeb na karku. Ja bym na to nie wpadła, żeby założyć firmę z logo z Matką Boską i trzepać kapuchę bez podatków na naiwnych ludziach. A może Rydzyk to Mesjasz, który powtórnie przyszedł na ziemię, a ja o tym nie wiem? :roll:

Hieronim Ciekawski
Gość
Wysłany: 30 Marzec 2007, 23:06    [Cytuj]

Asia, skąd w Tobie tyle nienawiści?

Asia
Gość
Wysłany: 2 Kwiecień 2007, 01:25    [Cytuj]

A skąd w was tyle głupoty? Jak zwykle konkretnej odpowiedzi brak. A pomysł z RM w autobusach mnie poprostu rozwalił. Może jeszcze obowiązkowe dawanie na tace Rydzykowi? To by był super pomysł!!!

Hieronim Ciekawski
Gość
Wysłany: 2 Kwiecień 2007, 08:29    [Cytuj]

Asia nie denerwuj się. Jest wiosna, piękna pogoda. Prawdopodobnie jeszcze wiele takich wiosen przed Tobą. Trzeba się cieszyć. Nienawiścią zatruwasz sobie życie. Nie warto. Każdy ma swoje życie i każdy przed Panem naszym za swoje odpowiada. Bliźniemu swemu bardziej możesz pomóc uprzejmie go napominając. Kiedy ryczysz na niego jak ranny bawół, wtedy nie masz szans. Uśmiechnij się, a wtedy wszystko wygląda inaczej. Pa-pa.

maharana
Gość
Wysłany: 2 Kwiecień 2007, 17:09    [Cytuj]

Asiu dlaczego jesteś tak napastliwa? zupełnie Cię nie rozumiem. Każdy może słuchać takiego radia jakiego chce i pisać co mysli. Można rzeczowo polemizować (jak mnie uczą na studiach) tylko w tacytowski sposób: bez uprzedzenia i stronniczości...

Gość

Wysłany: 4 Kwiecień 2007, 01:37    [Cytuj]

To własnie wy jesteście napastliwi i stronniczy. W RM aż zieje nienawiścią do każdego, kto ma odmienne zdanie.

" Każdy ma swoje życie i każdy przed Panem naszym za swoje odpowiada. Bliźniemu swemu bardziej możesz pomóc uprzejmie go napominając" -Hieronim ciekawski. Szkoda, ze to działa tylko w jedną stronę, bo ojca Tadzia nie można napominać w zadnym temacie. On mógł nazwać prezydentową szambem, bo wyraziła swoje poglądy. Dla was jak widać Rydzyk to też temat tabu, no ale cóż nie dziwię się robotowi, bo może stracić pracę. Nie wyobrażam sobie, że młodzież jadąca autobusem do szkoły będzie w autobusie czy tramwaju słuchac RM, chyba zlinczowaliby kierowcę tego pojazdu. Znam naprawdę mnóstwo osób w różnym wieku i żadna z nich tego stronniczego gniota nie słucha, chyba, że dla jaj, żeby się pośmiać. W środkach komunikacji, wszelkich przychodniach, czy u fryzjera puszcza się muzykę uniwersalną, dla wszystkich. Ciekawe jakbyscie sie czuli gdyby w autobusie kierowca puścił death metal albo jazz. Jest to muzyka dla niewielkiej ilości osób, tak samo RM , wiec nie możecie zmuszać kogoś, żeby tego słuchał. Tymbardziej, że muzyki nie ma tam prawie zadnej, tylko same modły i kazania, pamietajcie też, ze nie każdy jest wierzący. Nie możecie zmuszać ateisty, muzułmanina czy świadka Jehowy do słuchania katolickiej audycji. Jeszcze, żeby coś mądrego w tym radiu mówili...

Hieronim Ciekawski
Gość
  Wysłany: 4 Kwiecień 2007, 09:47    [Cytuj]

Anonymous napisał/a:
To własnie wy jesteście napastliwi i stronniczy. W RM aż zieje nienawiścią do każdego, kto ma odmienne zdanie

A w Ameryce Murzynów biją!

Może i biją, ale to całkiem inny temat.

Rozmawiałem sobie z koleżanką Asią, która niepotrzebnie zdenerwowała się i koniecznie chciała innych dyskutantów obrażać. Nie jest to najlepsza metoda dyskusji. Asia wyjaśniła, że kieruje się nienawiścią, bo inni... kierują się głupotą. Czy miła, spokojna ateistka powinna rozmawiać w ten sposób nawet gdy rozmawia z krwiożerczymi katolickimi potworami? Nawet jeśli oni kieruja się "głupotami" a nie mądrotami?

Jeśli Asia ma przekonanie o własnych racjach, to skąd ta agresja? W dyskusji efekty zacietrzewienia są dobrze widoczne. Np. nasza Miła Koleżanka nawet nie zastanowiła się nad żartami Gazety Pomorskiej. Pola golfowe na Marsie i pojazd kosmiczny Maybach nie istnieją. Wiesz o tym Ty, wie też koleżanka Asia. Tyle, że z rozemocjonowania na chwilę się zapomniała. Czy nie szkoda zdrowia na takie emocje? Wiosna przyszła, Święta za pasem. Radujmy się :-) Alleluja!

[ ODPOWIEDZ ]