ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Granice przyzwoitości
Autor Wiadomość
Gienek
Rozmówca

Wysłany: 26 Maj 2010, 00:39   Re: Granice przyzwoitości [Cytuj]

Przypominam państwu, iż nie jest to temat o zbrodniach komunizmu, faszyzmu, nazizmu czy UE. Dział zobowiązuje nas do rozmów w sprawie forum.

Coltrane napisał/a:

Gdyby zależało Ci na stonowanej rozmowie, to byś starał się sytuację załagodzić.
Ale Ty drzesz się jak stara baba. Może właśnie Tobie i Tobie podobnym o to tutaj chodzi, aby wciąż wywoływać temat "obrażania ze strony moderatora" - zdaje się że fora katolickie nie są zbyt lubiane przez takich jak Ty. Nie jesteś więc tutaj przypadkowo.
A forum ND jest pod szczególnym obstrzałem różnej maści lemingów i trolli.

Ten temat ma służyć załagodzeniu sytuacji. Nie mogę jednak tolerować wyzwisk padających pod moim, czy innych rozmówców, adresem. Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak zareagować, gdyż dotychczas nie spotkałem się z tak wątpliwym zachowaniem ze strony osób dorosłych. Z tego powodu zwracam się do administracji forum z zapytaniem, dlaczego pańskie wyczyny są tolerowane?.
Zdaję sobie sprawę z tego, iż nie rozumie pan moich zarzutów. Postaram się więc zobrazować o co mi chodzi. Jakby zareagował pan, gdybym nazwał pana bezczelnym faszystowskim zwyrodnialcem?.

PS. Przynajmniej w temacie dotyczącym kultury pańskich wypowiedzi mógłby darować pan sobie te grubiańskie wyzwiska :-/

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 26 Maj 2010, 06:51   Re: Granice przyzwoitości [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak zareagować, gdyż dotychczas nie spotkałem się z tak wątpliwym zachowaniem ze strony osób dorosłych.

Nie bądź przewrotny. Wejdź lewackie portale, fora, blogi - tam już jest zgroza.
Opluwa się Kościół, kapłanów, Radio Maryja, o.Rydzyka, czy nawet PiS, do niedawna również opluwano Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przypomnij sobie wyczyny Palikota czy Niesiołowskiego czy Kutza, tych degeneratów nie z tej ziemi. I mówisz że nie spotkałeś się z czymś takim ? Wygląda więc na to że widzisz to co chcesz widzieć.
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 27 Maj 2010, 23:43    [Cytuj]

Dotychczas widocznie miałem szczęście.

Dostrzegam straszny brak konsekwencji. Z jednej strony dostrzega pan brak kultury w wypowiedziach pana Palikota (z czym się zgodzę), z drugiej zaś zachowuje się podobnie na forum. Czyż nie powinno być odwrotnie?. Dlaczego więc zachowuje się pan równie naganie?.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 07:29    [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Dotychczas widocznie miałem szczęście.

Dostrzegam straszny brak konsekwencji. Z jednej strony dostrzega pan brak kultury w wypowiedziach pana Palikota (z czym się zgodzę), z drugiej zaś zachowuje się podobnie na forum. Czyż nie powinno być odwrotnie?. Dlaczego więc zachowuje się pan równie naganie?.

Wobec wrogów Polski nie mam skrupułów. Tak samo wobec tych którzy bezczelnie bronią wrogów Polski. Mało tego, jeszcze mówią że będą na nich głosować. Jest im więc obojętny los Ojczyzny. W końcu jak mówił ich guru : "polskość to nienormalność". Nie mam dla takich ludzi odrobiny szacunku.
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 28 Maj 2010, 14:20    [Cytuj]

Mam rozumieć, iż jestem w pańskiej opinie owym wrogiem?.
Jeżeli więc i ja uważam pana za osobę szkodzącą interesom Polski to również wolno mi używać określeń takich jak: "Faszystowski zwyrodnialec", "jątrzyciel", "krętacz", "bezczelny kłamca", "jełop", itp.?, Tak?.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 14:52    [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Mam rozumieć, iż jestem w pańskiej opinie owym wrogiem?.
Jeżeli więc i ja uważam pana za osobę szkodzącą interesom Polski to również wolno mi używać określeń takich jak: "Faszystowski zwyrodnialec", "jątrzyciel", "krętacz", "bezczelny kłamca", "jełop", itp.?, Tak?.

Każdy kto zdradza Polskę, kto sprzyja wrogom jest godnym pożałowania. Żadne epitety tego nie oddadzą. Kanalia zostanie kanalią na całe życie.

Sam sobie odpowiedz kim jesteś, i komu służysz.
Bo na pewno nie Polsce. Co widać po twoich warcholskich wpisach.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 14:59    [Cytuj]

A ten fragment wiersza Wyspiańskiego dedykują gienkom, templarom, markom8 (kenobim, kreskom) - pasuje jak ulał do waszego warcholskiego myślenia :

„Warchoły, to wy! – Wy, co liżecie obcych wrogów podłoże, czołgacie się u obcych rządów i całujecie najeźdźcom łapy, uznając w nich prawowitych wam królów.” Jest cisza, która potężnieje z każdym słowem. Nawet maski oniemiały i stoją nieruchome. „Wy hołota, którzy nie czuliście dumy nigdy, wobec biedy i nędzy, której nieszczęście potrącaliście sytym brzuchem bezczelników i pięścią sługi. Wy lokaje i fagasy cudzego pyszalstwa, którzy wyciągacie dłoń chciwą po pieniądze – po łupież pieniężną, zdartą z tej ziemi, której złoto i miód należy jej samej i nie wolno ich grabić. Warchoły, to wy, co się nie czujecie Polską i żywym poddaństwa i niewoli protestem. Wy sługi! Drżyjcie, bo wy będziecie nasze sługi i wy będziecie psy, zaprzęgnięte do naszego rydwanu, i zginiecie! I pokryje waszą podłość NIEPAMIĘĆ!”

Wydrukujcie sobie i powieście na swoim łóżkom i powtarzajcie każdego wieczoru przed snem. Jednym słowem wbijcie sobie te słowa do głowy raz na jutro.
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 28 Maj 2010, 15:50    [Cytuj]

Coltrane, przyjacielu
szkoda słów,CZASU
nie warto.........:)
to nie dyskusja,to........"bicie piany"
nikt np mnie nie przekona,bym byla lewicowcem,więc..?
po co TA
proba
"nawrocenia nas " na lewe tory,to KOMPLETNY
brak zrozumienia przez adersarzy słowa :DYSKUSJA

serd pozd.......:) z drogi do Polski
niezależnej od "somsiadow"Polski
rozwiniętej GOSPODARCZO
i nieuwikłanej w KŁAMSTWA.........
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 15:58    [Cytuj]

Zadziwiać może głupota tych ludzi, i kompletny brak zrozumienia sytuacji politycznej w Polsce. Dla nich przyjaciel jest wrogiem, a wróg przyjacielem. Totalne pomieszanie wartości.

Ja tam czaić się nie będę. Dla mnie kanalia pozostanie kanalią, i nie zamierzam udawać że jest inaczej. Będę jak to mówią nazywał "rzeczy po imieniu".
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 28 Maj 2010, 16:20    [Cytuj]

Mat. 7:3-5: A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Pani soniu, temat nie dotyczy poglądów politycznych, lecz kultury osobistej. Panu Coltrane'owi jej najwyraźniej brakuje. Przykro mi, iż katolik i patriota zapomina o podstawowej zasadzie życia społecznego: szacunku w stosunku do bliźniego. Sądzę, że pani również czułaby się oburzona, gdyby ktoś nazwał panią popaprańcem, krętaczem, jełopem itp. Przykre jest to, że pan Coltrane nie chce dostrzec belki w swoim oku. Cóż... Bóg nas osądzi.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 16:37    [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Cóż... Bóg nas osądzi.

Masz rację, Bóg sprawiedliwie osądzi takich podżegaczy, zdrajców, judaszy, sprzedawczyków - co to własną Ojczyznę sprzedają za miskę soczewicy.
Obrzydliwość mnie bierze, gdy widzę takich zaprzańców jak ty, templar, marek8.

A może to ta sama osoba ? Produkt libertyńskiego wychowania.
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 28 Maj 2010, 17:24    [Cytuj]

Coltrane, bo widzisz
TU własnie
mamy "efekt poprawnego mowiena"
czyli nie białe,nie czarne,ale
szare,a moze różowe.......:(
i tym sie roznimy
od tych,ktorzy nas chętnie ponizają...............
my mowimy
Kocham Boga
Kocham Ojczyznę
Kocham Matkę i Ojca..........
ale dla wielu
takie to staroswieckie,nie europejskie
bo Boga moze kocham,a moze nie........Polskę,
no moze
ale europa wazniejsza....tylko DLACZEGO
Niemcy
tak pięknie dbają o interesy SWOJEGO KRAJU.?
a my go głosem niedoszłego psora
obszczekujemy..........?
tego nigdy nie zrozumiem

dlaczego wierzymy rosjanom,nawet jesli oni
juz sobie nie wierzą ?

re SUPER PRZYKLAD
rzetelnosci
w rosyjskim Sejmie,gdy jednemu
udało się az 9razy zagłosować
za nieobecnych,...w swiatłach KAMER............;)
ale
my uznamy TO za dowod bohaterstwa
rosyjskich "parlamentariuszy,,,,,,,,"
i ich WIELKIEJ RZETELNOSCI
jak pod SMOLENSKIEM
dziwnym bywamy Narodem.........nie RAZ
pozdr :)
smutne Przyjacielu,ot smutne...
[Profil] [PM] [E-mail]

Templar
Ordo Salomonis

Wysłany: 28 Maj 2010, 22:56    [Cytuj]

Cytat:
Wobec wrogów Polski nie mam skrupułów. Tak samo wobec tych którzy bezczelnie bronią wrogów Polski. Mało tego, jeszcze mówią że będą na nich głosować. Jest im więc obojętny los Ojczyzny.

Więc zniża się Pan do poziomu pogardzabnego przez Pana Palikota?

Cytat:
A ten fragment wiersza Wyspiańskiego dedykują gienkom, templarom, markom8 (kenobim, kreskom) - pasuje jak ulał do waszego warcholskiego myślenia :

Albo nie czytał Pan fragmentu, który pan zamieścił, albo nie czyta Pan uważnie moich postów...

Cytat:
proba
"nawrocenia nas " na lewe tory,to KOMPLETNY
brak zrozumienia przez adersarzy słowa :DYSKUSJA

Tak? Dyskusja to proces wymiany polądów połączony z (najczęściej) próbą przekonania rozmówcy do przyjęcia własnych.

Cytat:
Masz rację, Bóg sprawiedliwie osądzi takich podżegaczy, zdrajców, judaszy, sprzedawczyków - co to własną Ojczyznę sprzedają za miskę soczewicy.
Obrzydliwość mnie bierze, gdy widzę takich zaprzańców jak ty, templar, marek8.

A może to ta sama osoba ? Produkt libertyńskiego wychowania.

Wie Pan, ze popierałem PiS w wyborach 2005? Nie wie Pan nic o moim życiu i działaiach, natomiast z góry przyjmuje Pan rolę sędziego jedynie sprawiedliwego i nazywa nie tylko mnie, ale również innych użytkowników od zdrajców i judaszy. Jest to zachowanie niegodne, zwłaszcza, że nie bardzo wiem jak miałbym sprzedać czy zdradzić cokolwiek skoro jestem niepełnoletni.
Pzdr.[/quote]

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 23:02    [Cytuj]

Templar napisał/a:
skoro jestem niepełnoletni.

I tu cię mam. Skoro jesteś niepełnoletni, czyli nie masz jeszcze 18 lat, to jak mogłeś w 2005 popierać PiS ??? Miałeś wtedy więc zaledwie 13 lat. Co więc wtedy popierałeś ? Pewnie Winnetou. :lol:
[Profil] [PM] [E-mail]

Templar
Ordo Salomonis

Wysłany: 28 Maj 2010, 23:12    [Cytuj]

Nie, zaznaczam ponownie: ,,popierałem" a nie ,,głosowałem". Popierałem tak jak mógłbym popierać kandydata na przewodniczącego samorządu. Cyba mnie jednak Pan nie ma. Mogę również popierać in vitro a mimo to nie sugerował Pan abym miał wiekuprawniający do głosowania.
Pzdr.

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]