ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Granice przyzwoitości
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 28 Maj 2010, 23:21    [Cytuj]

Templar napisał/a:
Nie, zaznaczam ponownie: ,,popierałem" a nie ,,głosowałem".

Chłopcze nie leć w durnia. Nie znam 13-latka który bawiłby się w politykę.
[Profil] [PM] [E-mail]

Templar
Ordo Salomonis

Wysłany: 28 Maj 2010, 23:24    [Cytuj]

Kiedyś trzeba zacząć, im szybciej tym lepiej a czy jest lepszy czas, żeby poznać większośś opcji politycznych niz początki kampanii wyborczej?

,,Najpierw myśl, potem ryzykuj"
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Maj 2010, 16:55    [Cytuj]

Coltrane,
mądrych mamy Młodych ;)
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 15:20    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

Masz rację, Bóg sprawiedliwie osądzi takich podżegaczy, zdrajców, judaszy, sprzedawczyków - co to własną Ojczyznę sprzedają za miskę soczewicy.
Obrzydliwość mnie bierze, gdy widzę takich zaprzańców jak ty, templar, marek8.

A może to ta sama osoba ? Produkt libertyńskiego wychowania.

Nie ma pan monopolu na patriotyzm. Miło byłoby, gdyby w końcu sobie pan to uświadomił. Istnieje wiele poglądów, które cechuje patriotyzm. W mojej ocenie pańskie nimi nie są, choć niewątpliwie kocha pan Polskę. Powód?. Brak kultury, zacietrzewienie i działanie na szkodę społeczeństwa (to wiąże się z przedkładaniem własnych racji, nad racje ekonomiczne). Nie upoważnia mnie to do używania określeń takich jak "zdrajca", "judasz",... . Posługiwanie się takim językiem wskazuje moim zdaniem na poziom, jaki sobą pan reprezentuje. Dziwi mnie przyzwolenie na takie zachowanie na forum, które z racji wyznawanych idei powinna cechować kultura.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 15:37    [Cytuj]

Chłopcze ty może nie mędrkuj.
Bo ty guzik wiesz na czym polega patriotyzm.
Dla takich jak ty sprzedawanie Polski to też swego rodzaju "patriotyzm".
Ja dla takich zdrajców, judaszów, sprzedawczyków nie mam litości. Poniał ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 2 Czerwiec 2010, 00:45    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

Bo ty guzik wiesz na czym polega patriotyzm.

Wątpię, by i pan wiedział :-/

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 11:19    [Cytuj]

Granice przyzwoitości przekracza user o nicku Endek, chory z nienawiści do PiS i do Żydów.
Jeśli tacy mają mieć tu dużo do powiedzenia, to ja nie mam co tu szukać na tym portalu.
Za jakiś czas zajrzę i zobaczę czy coś się w tej sprawie zmienilo.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 11:51    [Cytuj]

Wybaczy Pani, Pani Gitko, ale nie mogę się zgodzić z Pani oceną. Ja także nie cierpię żydów i mam mocno krytyczny stosunek do PiS. Proszę o wskazanie, gdzie to Pan Józef /Endek/, dokonał niekulturalnego wpisu? Już jednego niezłego Forumowicza-Krzysztofa wygryziono z tego forum, mam nadzieję iż Pan Józef nie pójdzie w jego ślady, jeżeli tak się stanie to i ja zmuszony będę opuścić to niezłe forum.
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 13:13    [Cytuj]

Szanowny Panie adseniorze! Z wielka radością pożeganam się z Endekiem, z Panem, już z mniejszą radościa, ale przeżyje również Pana odejście z forum.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 16:37    [Cytuj]

Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R3KmJgsUZ98[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 17:33    [Cytuj]

gita napisał/a:
Szanowny Panie adseniorze! Z wielka radością pożeganam się z Endekiem, z Panem, już z mniejszą radościa, ale przeżyje również Pana odejście z forum.

Nie ma sprawy, na pewno nie będę dłużej bawił na forum, gdzie można "wygryzać" takich wspaniałych Forumowiczów, jak Krzysztof i Endek!
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 11 Czerwiec 2012, 20:05    [Cytuj]

adsenior napisał/a:

Nie ma sprawy, na pewno nie będę dłużej bawił na forum, gdzie można "wygryzać" takich wspaniałych Forumowiczów, jak Krzysztof i Endek!

Wygryzamy się z powodu różnicy poglądów ? No ładnie. Jak dzieci, jak dzieci.
Jedni i drudzy niby prawicowa opcja, a jak łatwo na siebie naskakują.
Jednakże pragnę zwrócić uwagę, że takie teksty jak np. "Twoja partia PiS i jej wolontariusze za grzech przeciw VIII Przykazaniu Dekalogu z piekła nie wyjdą." nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza gdy je wypowiada katolik. Nie ma prawa stawiać się w roli Boga. To Bóg oceni nasze działania, nasze czyny, nasze słowa. Powinniśmy się nawzajem wspierać, modlić się wzajemnie za siebie, a nie mówić, że z piekła nigdy nie wyjdziesz.

Albo mówienie, że ci co zginęli pod Smoleńskiem słuszną ponieśli karę. Katolik takich rzeczy nie powinien mówić. Katolik powinien dawać świadectwo, powinien też być odpowiedzialny za swoich braci w wierze. Pomagać mu dojść do chwały Bożej.

A co my robimy ? Traktujemy siebie nawzajem jak wrogów, jak kogoś kogo trzeba zniszczyć. Traktowanie wszystkich zwolenników PiS-u jako kandydatów do potępienia nie przystoi katolikowi.

A Wy co uważacie ?

P.S. Jeszcze słowo odnośnie Krzysztofa. Nikt Krzysztofa stąd nie wygryzł. Krzysztof sam zrezygnował. A poszło o to, o czym pisałem powyżej. Nie szanowaliśmy się nawzajem, to i w końcu doszło do sytuacji, że jeden drugiego w łyżce wody by utopił.

Może nauczmy się szanować nawzajem ?

Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]

oxygen

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 07:08    [Cytuj]

gita napisał/a:

Kim jest ta megalomanka, samozwańcza szara eminencja tut. forum.
Krótko i treściwie na podstawie jej własnych, nadzwyczaj szczerych wynurzeń:

Typowa dewota szabas gojka, niszcząca na forum każdą odmianę nacjonalizmu wierząca ślepo w jeden kierunek polityczny, nie szanująca odmiennego zdania adwersarza. Wstydzi się rejonu obecnego miejsca zamieszkania (Pomorze) ponieważ nie chce utożsamiać się z elektoratem-zwłaszcza ludźmi młodymi głosującymi na platfusa tumana- młodymi, których w tym rejonie jako długoletni belfer kształtowała i wychowywała, a teraz zaś wstydzi się tych efektów bełkocząc o niespełnionym marzeniu przeprowadzki na Podkarpacie. 8-)
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 09:04    [Cytuj]

oxygen napisał/a:
gita napisał/a:

Kim jest ta megalomanka, samozwańcza szara eminencja tut. forum.
Krótko i treściwie na podstawie jej własnych, nadzwyczaj szczerych wynurzeń:

Typowa dewota szabas gojka, niszcząca na forum każdą odmianę nacjonalizmu wierząca ślepo w jeden kierunek polityczny, nie szanująca odmiennego zdania adwersarza. Wstydzi się rejonu obecnego miejsca zamieszkania (Pomorze) ponieważ nie chce utożsamiać się z elektoratem-zwłaszcza ludźmi młodymi głosującymi na platfusa tumana- młodymi, których w tym rejonie jako długoletni belfer kształtowała i wychowywała, a teraz zaś wstydzi się tych efektów bełkocząc o niespełnionym marzeniu przeprowadzki na Podkarpacie. 8-)

A czyim klonem jest niejaki oxygen?
Krzysztofa, który odszedł, czy innego osobnika o niewyparzonej gębie?
Pomodlę się za twoje zdrowie, gdyz o rozum za późno.
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 09:13    [Cytuj]

Coltrane! Twój apel zakończony słowami:Może nauczmy się szanować nawzajem, całkowicie został zingnorowany przez niejakiego oxygena, który swym chamskim postem, próbował mnie obrazić.

Zaznaczam, że żaden cham nie jest mnie w stanie obrazić.

Obrazic mnie może tylko osoba, którą szanuję.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]