ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Granice przyzwoitości
Autor Wiadomość
adsenior

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 10:05    [Cytuj]

Ja chamowi odpisuję tylko raz, następne wpisy "kulturne", mam głęboko w czterech literach, jak danemu typowi sprawia przyjemność postponowanie innych, to jest to jego sprawa i administratora forum.
[Profil] [PM] [E-mail]

oxygen

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 10:43    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
Ja chamowi odpisuję tylko raz, następne wpisy "kulturne", mam głęboko w czterech literach, jak danemu typowi sprawia przyjemność postponowanie innych, to jest to jego sprawa i administratora forum.

Panie Adsenior, jeśli podziela Pan nadany mi "tytuł" cham przez indywiduum kryjącym się pod pseudo "gita' za syntezę faktów przez nią samą podanych na forum, to ja już niczego nie pojmuje w kwestiach wolnej wypowiedzi. Przecież każdy wyraz ujęty w charakterystyce tej użytkownik jest zapisany w faktach przez nią przedstawionych np:
oxygen napisał/a:
Wstydzi się rejonu obecnego miejsca zamieszkania (Pomorze) ponieważ nie chce utożsamiać się z elektoratem-zwłaszcza ludźmi młodymi głosującymi na platfusa tumana- młodymi, których w tym rejonie jako długoletni belfer kształtowała i wychowywała, a teraz zaś wstydzi się tych efektów bełkocząc o niespełnionym marzeniu przeprowadzki na Podkarpacie

odpowiada

gita napisał/a:
Wstyd mi za to, ale i tak nie mogę przenieść się na Podkarpacie, gdzie mogłabym chodzić z podniesioną głową.

3 letni pobyt na forum upoważnia mnie do krótkiej charakterystyki każdego użytkownika, a właśnie w dniu dzisiejszym mija ten mały jubileusz. :-D

Panie Adsenior. Moi nauczyciele jeszcze żyją, a obserwując ich obecne postępowanie stwierdzam że ten, który gnębił mnie za kiepskie przygotowanie do akademii z okazji kolejnej rocznicy rewolucji bolszewickiej siedzi obecnie w kościele w pierwszej ławce. 8-)
Pozdrawiam Pana.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Czerwiec 2012, 12:32    [Cytuj]

Panie Oxygen, ja napisałem jak sam reaguję na "kulturne" ataki w moim kierunku. Nie oceniam innych na podstawie "laurek" wystawianych przez wzajemnych adwersarzy. stwierdzam, iz nie mam najmniejszych powodów, by Pana opatrywać uwłaszczającym epitetem. Nie wnikam i nie oceniam na jakiej podstawie Pani Gita wydaje swoja opinie o Panu? Mam nadzieję, ze zostanę dobrze zrozumiany. Ja napisałem, jak to ja postępuję. Jak na razie, w czasie mojej tutaj bytności, raz albo dwa razy, musiałem wykluczyć osobę z moich wzajemnych dyskusji. Na ta chwilę, nie widzę na tym forum, żadnego chama!
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 13 Czerwiec 2012, 11:33    [Cytuj]

gita napisał/a:
Granice przyzwoitości przekracza user o nicku Endek, chory z nienawiści do PiS i do Żydów.

Partia braci Kaczyńskich w opluwaniu nie ma sobie równych i szafuje oskarżeniami na lewo i prawo, wszędzie widząc sowiecką agenturę, ale pól słowem nie zająknie się na temat działań służb Izraela w Polsce które to dopuszczały się łamania praw człowieka w trakcie tzw marszu żywych o których swego czasu było głośno.Jak może honor patrioty pozwalać na sytuację, gdzie byle żyd może znęcać się nad Polakiem przed rzekomo niezawisłymi polskimi sądami, może wyrzucić go z pracy mieszkania czy domu. Tą poniewierkę zawdzięczamy solidarnościowej rewolucji i nikt mnie nie przekona że było całkiem inaczej.Partia PiS się w tą sytuacje wpisała obiema rekami.
Zdrajcy z Bogiem na ustach wystawili Polski Naród na żer żydowskiej lichwie.

Coltrane

Wysłany: 13 Czerwiec 2012, 22:51    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Partia braci Kaczyńskich w opluwaniu nie ma sobie równych[/quote]

Ja widziałem co innego. To Kaczyńskich opluwali ile wlezie. Wiadra pomyj wylewano na ich głowy od czasu gdy doszli do władzy w 2005 roku. Wszystkie usłużne lewactwu media opluwały Kaczyńskich ile wlezie. Wypowiedzi różnych osób pełne były nienawiści do Kaczyńskich. Nawet politycy typu Palikot, Sikorski, Tusk, Komorowski opluwali ich i nawoływali do nienawiści, a nawet do zabójstwa. Wystarczy wspomnieć takie słowa jak :
- dorżniemy watahy
- wypatroszyć kaczki
- wyginiecie jak dinozaury
To tylko niektóre, najbardziej znane wypowiedzi, pełne jadu i nienawiści.
Efektem tego była m.i. śmierć Marka Rosiaka w biurze poselskim PiS w Łodzi.
Apogeum tej nienawiści mieliśmy w katastrofie smoleńskiej.
Nawet po tej katastrofie nie zaprzestano szyderstw. Przykładem niech będzie piosenka degenerata Kupy Wojewódzkiego pt. "Po trupach do celu".

To zdegenerowane środowiska lewackie i libertyńskie nie ma sosbie równych w opluwaniu.

Także trochę uczciwości w wypowiedziach.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 14 Czerwiec 2012, 09:43    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

To zdegenerowane środowiska lewackie i libertyńskie nie ma sosbie równych w opluwaniu.

Także trochę uczciwości w wypowiedziach.

Jak słusznie zauważyłeś te środowiska są zdegenerowane i nic im nie pomoże.
Inna sytuacja panuje w partii PiS i wśród jej wyborców dlatego, że oni zachowali resztki przyzwoitosci dzieki którym mozna ich wyciagnac z żydowskiego szamba w które wpadli.
Jezeli PiS che być partią przyzwoitą, musi dokoinac samooczyszczenia i zlustrowania od kolaborantów syjonu.Albo się jest Polakiem katolikiem, albo szabesgojem apostatą.

Coltrane
Gość
Wysłany: 15 Czerwiec 2012, 14:48    [Cytuj]

Endek napisał/a:

Inna sytuacja panuje w partii PiS i wśród jej wyborców dlatego, że oni zachowali resztki przyzwoitosci dzieki którym mozna ich wyciagnac z żydowskiego szamba w które wpadli.
Jezeli PiS che być partią przyzwoitą, musi dokoinac samooczyszczenia i zlustrowania od kolaborantów syjonu.

Dokonać samooczyszczenia - OK. Ale nie można wszystkim wmawiać, że PiS w opluwaniu nie ma sobie równych. Jest to nieuczciwe podejście, ze szkodą dla PiS. W PiS-ie bowiem jest wielu porządnych Polaków (i w obecnym Sejmie właściwie tylko w PiS-ie, no i może paru w PSL), i o tym nie wolno nam zapominać. Krzywdzimy bowiem również tych porządnych, wrzucając ich do jednego wora z tymi, którzy niszczą Polskę.

Sytuacja polityczna w Polsce dzisiaj jest jaka jest, i trzeba szukać najlepszych rozwiązań w tym co mamy. Krytykanctwo do niczego dobrego nie prowadzi. To tak, jakbyśmy siebie uważali za dobrych, a wszystkich innych za złych. Najgorsze jest to, że samemu nie ma się niczego do zaproponowania, a cała działalność internetowa polega na opluwaniu PiS-u.
Czy nie lepiej wskazywać tych, na których elektorat prawicowy ewentualnie mógłby zagłosować w przyszłych wyborach ? Czyżby takich ludzi nie było ?

Nie dość że elektorat lewacko-libertyńsko-laicki głosuje na różne mendy spod ciemnej gwiazdy, które potem dostają się do Sejmu, to jeszcze odbiera się elektoratowi prawicowemu nadzieję na to, że opcja prawicowa miałaby jakąś szansę wygrania wyborów, i wszystkich równo się opluwa.

Pokaż wreszcie jakąś alternatywę. A jeżeli nie masz takowej, to przynajmniej nie opluwaj tak PiS-u, gdzie jest sporo wartościowych ludzi, i nie wmawiaj że PiS w opluwaniu nie ma sobie równych. PiS nikogo nie opluwa, natomiast sam jest opluwany, zarówno przez antypolskie media, przez grono polityków lewacko-libertyńskich, a także przez tych co PiS nienawidzą.

Coltrane

Wysłany: 15 Czerwiec 2012, 14:49    [Cytuj]

Endek napisał/a:

Jezeli PiS che być partią przyzwoitą, musi dokoinac samooczyszczenia i zlustrowania od kolaborantów syjonu.

Dokonać samooczyszczenia - OK. Ale nie można wszystkim wmawiać, że PiS w opluwaniu nie ma sobie równych. Jest to nieuczciwe podejście, ze szkodą dla PiS. W PiS-ie bowiem jest wielu porządnych Polaków (i w obecnym Sejmie właściwie tylko w PiS-ie, no i może paru w PSL), i o tym nie wolno nam zapominać. Krzywdzimy bowiem również tych porządnych, wrzucając ich do jednego wora z tymi, którzy niszczą Polskę.

Sytuacja polityczna w Polsce dzisiaj jest jaka jest, i trzeba szukać najlepszych rozwiązań w tym co mamy. Krytykanctwo do niczego dobrego nie prowadzi. To tak, jakbyśmy siebie uważali za dobrych, a wszystkich innych za złych. Najgorsze jest to, że samemu nie ma się niczego do zaproponowania, a cała działalność internetowa polega na opluwaniu PiS-u.
Czy nie lepiej wskazywać tych, na których elektorat prawicowy ewentualnie mógłby zagłosować w przyszłych wyborach ? Czyżby takich ludzi nie było ?

Nie dość że elektorat lewacko-libertyńsko-laicki głosuje na różne mendy spod ciemnej gwiazdy, które potem dostają się do Sejmu, to jeszcze odbiera się elektoratowi prawicowemu nadzieję na to, że opcja prawicowa miałaby jakąś szansę wygrania wyborów, i wszystkich równo się opluwa.

Pokaż wreszcie jakąś alternatywę. A jeżeli nie masz takowej, to przynajmniej nie opluwaj tak PiS-u, gdzie jest sporo wartościowych ludzi, i nie wmawiaj że PiS w opluwaniu nie ma sobie równych. PiS nikogo nie opluwa, natomiast sam jest opluwany, zarówno przez antypolskie media, przez grono polityków lewacko-libertyńskich, a także przez tych co PiS nienawidzą.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]