ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: admin
1 Wrzesień 2009, 13:04
In vitro
Autor Wiadomość
jula
Gość
Wysłany: 20 Marzec 2007, 22:45    [Cytuj]

szkoda słow asiu masz rację . kończę polemikę bo nie ma ona sensu. i proszę cię żebyś nie pisała do mnie więcej imiennie tak jak się kiedyś umówiłyśmy.( AnnoE.) no to jeszcze doszedł nowy temat komórki macierzyste i ja znowu jestem za!!!

AnnaE

Wysłany: 21 Marzec 2007, 13:08   Komórki macierzyste [Cytuj]

Z Twoich dzieci nadliczbowych też?

Czy tylko innych chcesz tym pomysłem "uszczęśliwić"?
[Profil] [PM] [E-mail]

jula
Gość
Wysłany: 21 Marzec 2007, 13:18    [Cytuj]

słuchaj- ty zadufana w swoich poglądach, hipokrytyczna (...)! nie nazywaj moich dzieci naliczbowymi i pilnuj swojego nosa! z tych artykułow które tu przedstawiłaś żeden do mnie nie przemawia. jedynie dr. kozioł ma rację że takie przypadki się zdarzają- bo...np. następuję śmierć rodziców ale jak umierają rodzice narodzonych dzieci to też tak jest!!! ja romawiłam z lekarzem z novum na ten temat ale nie będę Cię przeknywać bo ty jesteś najmądrzejsza. daj już spokój- i zajmij suię swoimi dziećmi. ja w przeciwieństwie do ciebie nijkogo nie będę uszczęśliwiać na siłę- zresztą teraz to w ogóle żałuję że weszłam z tobą w jakiekolwiek dyskusje. mam wraenie że masz ze sobą nie lada problem. i szczerze mówiąc to ja wspólczuję twoim dzieciom a od moich....

jula
Gość
Wysłany: 21 Marzec 2007, 15:10    [Cytuj]

kto skasowal słowo "babo"?

admin
Administrator

Wysłany: 21 Marzec 2007, 17:15    [Cytuj]

Nasze forum nie służy do wzajemnego obrazania się. Atakuje sie argumenty a nie osoby.

Tak więc wszelkie "baby" bedą kasowane.

Prosze o zachowanie minimum kultury na tym forum.

Pozdrawiam

admin
[Profil] [PM] [E-mail]

jula
Gość
Wysłany: 21 Marzec 2007, 22:22    [Cytuj]

oczywiście że minimum kultury jest wymagane- nie uważam żeby słowo babo było obrażliwe- ja tez myślałam że argumenty- jednak chyba sformułowanie co ja zrobię z "nadliczbowymi" dziećmi też trochę nie jest na miejscu. skończyłam dyskusję z tą panią. a to forum nie ma nic wspólnego z wolnością wypowiedzi. pozdrawiam

Asia
Gość
Wysłany: 21 Marzec 2007, 23:49    [Cytuj]

Z fanatykami religijnymi nie ma co dyskutować. Muzułmanie będą się wysadzać w imię Allaha i chować swoje żony pod szmatą, Jehowcy nigdy nie zrozumieją, że krew to nie dusza, tylko zyciodajny płyn ustrojowy, a katolicy nigdy nie przestaną ingerować w czyjeś życie i nigdy nie wyjdą ze średniowiecza. Dlatego jestem ateistką i mam "święty" spokój. Dla mnie najważniejsze jest prawo świeckie i takiego prawa przestrzegam. Ludzie przez wieki walczyli o tolerancję a kk chce to wszystko zniszczyć i sieje tylko nienawiść względem drugiego człowieka. Niedługo założą nam monitoring w sypialni i będą nam mówić w jakiej pozycji wolno sie kochać. Homoseksualizm nie, aborcja nie, antykoncepcja nie! O przepraszam w/g kościoła najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest nie uprawianie seksu, bo kalendarzyk właśnie na tym polega, kochasz sie wtedy kiedy można a nie kiedy się chce.

admin
Administrator

Wysłany: 22 Marzec 2007, 00:30    [Cytuj]

jula napisał/a:
a to forum nie ma nic wspólnego z wolnością wypowiedzi.

Prawdę powiedziawszy nie rozumiem fragmentu tej wypowiedzi. W danym przypadku gdyby uznać to za prawde, nie było by tego tematu, wielu komentarzy o tak skrajnych opiniach, całej strony. Każdy ma prawo wypowiadania sie w konkretnym topicu. Na tym forum panuje wolność oraz odpowiedzialność padających tu słów. Co do "bab" nie oszukujmy się, nic nie wnosiło do dyskusji, a miało na celu obrażenie konkretnej osoby.

Dopóki tutaj jestem, będę dbał o poziom dyskusji.

Oczywiscie opinie na temat "wolności" pozostawiamy czytelnikom.

Przypominam, temat dotyczy In-vitro
[Profil] [PM] [E-mail]

jula
Gość
Wysłany: 28 Marzec 2007, 14:29    [Cytuj]

jeżeli się kasuje fragment czyjejś wypowiedzi bez uprzedzenia to to chyba nie jest wolnośc słowa- czy się mylę. dla mnie to jest baba i koniec i biore odpowiedzialnośc z za to co napisałam. baba! wtrącająca się bezczelnie w czyjeś zycie. a to do asi: nam się udało- jestem w ciązy- życzę teraz tobie powodzenia i pozdrawiam

admin
Administrator

Wysłany: 28 Marzec 2007, 17:45    [Cytuj]

Powtarzam, chodzi o wolność i odpowiedzialność za słowa. Sens wymowy pozostał ten sam. Dla mnie ta 'baba' jest wartościowym człowiekiem, jak i Ty Julo oraz Asiu. Wbrew temu co myślisz, też się cieszymy że się szczęśliwie udało i życzymy Ci duzo dobrego :-)
[Profil] [PM] [E-mail]

Asia
Gość
Wysłany: 28 Marzec 2007, 23:29    [Cytuj]

Wspaniałe wieści Julo!!! Z całego serca trzymam kciuki, pomimo tego że cię nie znam, ale uważam, ze jesteś bardzo fajną życiową osobą. Moherki pewnie bedą się zastanawiać nad tymi 90 -cioma nadliczbowymi komórkami i innymi skutkami ubocznymi in vitro, o których pisali te "wspaniałe" autorytety np. zaburzenie relacji z teściami i znajomymi, możliwość powstawania torbieli,sprowadzaniem człowieka do laboratoryjnego zagadnienia,instrumentalizacja mężczyzny związana z pozyskiwaniem plemników poprzez masturbację, skazywanie dzieci na wychowywanie przez homoseksualistów przy dokonywaniu zapłodnienia in vitro wśród lesbijek- Uśmiałam się przy tym jak nigdy- szczególnie z tych zaburzonych relacji z teściami. Życzę pomyślego przebiegu ciąży i cudownych zdrowych dzieci. Przepraszam, że zwracam się imiennie, ale inaczej w tym przypadku nie było można. :-D

Agnieszka
Gość
Wysłany: 20 Maj 2007, 10:56    [Cytuj]

Asia napisał/a:
Zapłodnioną komórkę jajową można juz zbadać pod względem wad genetycznych i poprostu ją wyeliminować.

po prostu wyeliminować... dla mnie oznacza to samo, co zabić człowieka.

AnnaE

Wysłany: 22 Maj 2007, 11:58   jaka różnica? [Cytuj]

Dla mnie też.

Wyeliminować...

Konkurs piękności, eliminacje...

Na kogo wypadnie, na tego: bęc!
[Profil] [PM] [E-mail]

Gość

Wysłany: 24 Maj 2007, 17:28   Re: jaka różnica? [Cytuj]

AnnaE napisał/a:

Konkurs piękności, eliminacje...

Nawet nie chodzi o konkurs piekności, tylko o to, że pozbawia się prawa do życia istotę ludzką.

Nie podobają mi się te zabawy w Pana Boga. Nie podoba mi się też to, że ktoś decyduje o prawie do życia lub śmierci małego człowieczka, który sam nie może się jeszcze bronić.

Ita
Gość
Wysłany: 17 Lipiec 2007, 18:56    [Cytuj]

A ja codziennie koncze dzien modlitwa: Dziekuje Ci panie Boze za kazdy dzien spedzony z moja coreczka , nawet jezeli mialby to dla mnie byc ostatni dzien to ostatnie trzy lata byly najszczesliwsze w moim zyciu.

Poznalam na forum o nieplodnosci "nasz-bocian" wielu wspanialych ludzi, mam wiecej przyjaciol niz mialam poprzednio, cenie kazda chwile z moim dzieckiem, nie narzekam na niedogodnosci macierzynstwa. Jestem bardziej asertywna i tolerancyjna

01 grudnia 2004 o godz 11 mialam transfer dwoch zarodkow, maz mnie trzymal za reke a ja juz sie modlilam. Dziekuje Ci Boze za ten dar.

Pozostale zarodki zamrozono. Narazie nieskutecznie staramy sie o rodzenstwo. Mialam juz dwa kolejne transfery. Zostaly nam jeszcze trzy zarodki, TYLKO trzy...

Zaplodniona komorka to zaplodniona komorka a nie istota ludzka, litosci!!!!

a tak wogole moze przypomnicie obecnym co na ten temat mial do powiedzenia sw Franciszek? AnnoE Ty masz na wszystko odpowiedz? hmmmmm?

PS modyfikacja epigenetyczna jest odwracalna i akurat nie ma NIC wspolnego z modyfikacja genetyczna. Nie rozumiesz tego co cytujesz AnnoE, nie wystarczy dostep do internetu

[ ODPOWIEDZ ]