Aborcja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 16 listopada 2016, 19:51

Piękne świadectwo byłej polityk SLD


Była polityk SLD: dla elity aborcja jest jak torebka od Luis Vittona

Obrazek

- Byłam kobietą wyzwoloną i walczyłam o prawo do aborcji, ale to minęło – powiedziała „Rzeczpospolitej” była polityk SLD i członek PZPR, Aleksandra Jakubowska. I przyznaje, że doceniła wartość życia, gdy została matką niepełnosprawnego dziecka.

Jakubowska przyznała w rozmowie z Robertem Mazurkiem dla tygodnika „Plus Minus” (sobotnie wydanie „Rzeczpospolitej”), że jest zszokowana postawą współczesnych elit wobec aborcji. – Dożyliśmy czasów, w których na salonach wstyd jest nie mieć za sobą aborcji. Tak jak wstyd jest nie mieć torebki Luis Vuittona za kilkanaście tysięcy, tak i wstyd nie mieć jednej aborcji i nie opowiadać o niej – stwierdziła Jakubowska.

Była polityk SLD przyznała również, że jej stosunek do aborcji radykalnie się zmienił. Kiedyś była zwolenniczką jej zalegalizowania, później jednak doceniła wartość życia, gdy okazało się, że została matką niepełnosprawnego dziecka. – Teraz myślę, że każde życie – a może nawet takie jeszcze bardziej – jest czymś najcenniejszym i trzeba robić absolutnie wszystko, by je ratować – twierdzi Jakubowska.

Lewicowa polityk oburzyła się również, że część dziennikarzy i polityków nazywa nienarodzone dzieci „zygotami”. – Ja mówię „dziecko”, bo to jest dziecko – zadeklarowała.

Jakubowska odniosła się także do czarnych marszów, czyli manifestacji opowiadających się za dostępem do aborcji. – Widziałam przeróżne transparenty i byłam autentycznie wstrząśnięta. Rozumiem poetykę demonstracji, ale to, co tam wykrzykiwano czy wypisywano, po prostu było wulgarne i epatowało straszliwym chamstwem. I brakiem konsekwencji – oceniła Jakubowska w rozmowie z Robertem Mazurkiem.


Źródło: „Plus Minus. Rzeczpospolita”

ged

http://www.pch24.pl/byla-polityk-sld--d ... 348,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 14 lutego 2018, 07:36

Wstrząsające poglądy rabina z Papieskiej Akademii Życia.
Aborcyjne wyjątki "podpiera" Biblią


Obrazek

Kolejny członek Papieskiej Akademii Życia wzbudził swoimi wypowiedziami uzasadnione oburzenie. Tym razem głos niezgodny z nauczaniem Kościoła wyraził rabin Fiszel Szlajen. Pisał o aborcji, a swoje poglądy "podpierał" Pismem Świętym. [ :roll: :roll: :roll: ]

Chociaż zdaniem rabina "aborcja na życzenie" to zbrodnia, to niektóre "wyjątki" są akceptowane przez... Pismo Święte, a więc samego Pana Boga. Fiszel Szlajen w swoim tekście opublikowanym na łamach portalu InfoBae powołał się na żydowskie prawa (rodef i tzorech gadol).

Poglądy rabina są nie tylko skrajnie absurdalne (i tak naprawdę nie mają związku z Pismem Świętym), ale i porażają! Szlajen jest bowiem członkiem... Papieskiej Akademii Życia. Do instytucji powołał go Ojciec Święty Franciszek. (Jaki on tam święty .... - Coltrane)

Wypowiedź Fiszela Szlajena to kolejny skandal związany z nowymi członkami Papieskiej Akademii Życia. Od kiedy Franciszek dokonał głębokich zmian personalnych w instytucji powołanej przez św. Jana Pawła II, zaczęła ona coraz częściej wzbudzać uzasadnione zastrzeżenia.

Dziś na czele Papieskiej Akademii Życia stoi abp Vincenzo Paglii. To na jego polecenie w diecezji Terni-Narni-Amelia we włoskiej Umbrii jawnie homoseksualny "artysta" stworzył malowidła o genderowej i homoseksualnej treści. Zawierały one również... samego Paglię przytulającego się do innego mężczyzny. [WIĘCEJ TUTAJ]

Z kolei wśród nowych członków Papieskiej Akademii Życia emocje wzbudza Nigel Biggar. Brytyjczyk jest co prawda wrogiem eutanazji, ale popiera... aborcję do 18 tygodnia życia dziecka. [WIĘCEJ TUTAJ]

Po nim skandal wywołał teolog ks. prof. Maurizio Chiodi, który wyraził akceptację dla sztucznej antykoncepcji, która zgodnie z nauczaniem Kościoła - podobnie jak aborcja - jest czynem wewnętrznie złym (zob. Jan Paweł II, Veritatis splendor), a więc w żadnych okolicznościach nie może zostać uznana za rzecz dobrą i pożądaną. [WIĘCEJ TUTAJ]

Teraz do grona skandalistów dołączył Fiszel Szlajen, który nie dość, że dopuszcza "aborcyjne wyjątki", to jeszcze podpiera się w swoich plugawych poglądach Słowem Bożym.

Źródło: fronda.pl / PCh24.pl

MWł

https://www.pch24.pl/wstrzasajace-pogla ... 249,i.html


Więcej o Papieskiej Akademii Życia, jej nowym kierownictwie i składzie:
http://www.pch24.pl/otwartosc-na-sodomi ... 473,i.html
Otwartość na sodomię i eutanazję. Skandaliczne nominacje do Papieskiej Akademii Życia
http://www.pch24.pl/w-papieskiej-akadem ... 178,i.html
W Papieskiej Akademii Życia jest co najmniej pięciu zwolenników antykoncepcji! Są i sojusznicy LGBT

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 18 lutego 2018, 09:57

Zabij swe dziecko tabletką – nowy etap wojny aborcjonistów

Obrazek

Głośna od kilku dni skandaliczna okładka feministycznego dodatku do „Gazety Wyborczej” okazała się wstępem do szeroko promowanej wewnątrz numeru kampanii na rzecz tak zwanej aborcji farmakologicznej – niby w Polsce nielegalnej, lecz praktycznie nie ściganej, ze względu na prawne zapisy określające niekaralność dzieciobójczyń.

Kiedy jesienią 2016 roku Sejm zdominowany przez koalicję ukrytą za szyldem „Zjednoczonej Prawicy” obalał projekt pełnej prawnej ochrony życia „Stop Aborcji”, posłowie obozu władzy użyli pretekstu o zawartym w nowelizacji zapisie dotyczącym możliwości karania za prenatalne dzieciobójstwo także matek. Pod wpływem m.in. obstrukcyjnego lobbingu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia zabrakło zdecydowania po stronie katolickiej. Ruchy pro-life były w tej kwestii podzielone, większość pobożnych mediów nabrała wody w usta. Absurdalny, zupełnie nieracjonalny „dogmat” o niekaralności kobiet został przyjęty przez aklamację.

Czas pokazał, jak fatalny i tragiczny w skutkach okazał się tamten „czarny czwartek”. PiS w sprawie ochrony życia od wielu miesięcy gra na zwłokę. Zrobił już kilka kroków wstecz, a naprzód – nie licząc inicjatyw obywatelskich – kroczy wyłącznie lewica. Niedawno do Sejmu wrócił barbarzyński projekt zakładający m.in. tzw. aborcję na życzenie, teraz rusza kampania na rzecz legalizacji zabijania dzieci nienarodzonych za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma wątpliwości, że jest lub zostanie wsparta potężnymi funduszami możnych sponsorów a promotorzy dzieciobójstwa zyskają ogromny pozytywny rozgłos w środkach przekazu. Nic dziwnego, koncerny farmaceutyczne dysponują budżetami, przy których medialny potencjał wszelkich oddolnych inicjatyw pro-life wygląda więcej niż marnie.

To właśnie na założeniu, że matka-aborcjonistka nie podlega karze, opiera się ciężar odrażającej kampanii, podjętej na łamach „Wysokich Obcasów”. Jej twarzami są kobiety przystrojone w koszulki z napisami „Aborcja jest OK” oraz „Pro-abortion”. Odrzucają całą dotychczasową gadaninę o trudnym wyborze, dramacie kobiety, „zabiegach” z powodu gwałtu czy zagrożenia życia. Idą już na całość: aborcja ma być dostępna na każde życzenie.

Dowiedzmy się zatem więcej, kto stoi za kampanią:

„Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że aborcja to jest moje największe hobby” (Natalia Broniarczyk).

„Jeśli kobieta wykonuje trzecią lub czwartą aborcję, to absolutnie nie ma takiej możliwości, żeby którakolwiek pozwoliła sobie powiedzieć: A może to już za dużo? My jesteśmy tam dla kobiet, które podejmują decyzję. To jest ich decyzja” (Justyna Wydrzyńska).

„Ula określa doświadczenie jako bardziej intensywną miesiączkę. – Dzięki Natalii [Broniarczyk] nie spodziewałam się niczego traumatycznego, byłam spokojna. W zasadzie odbyło się to bezboleśnie. Tylko mocno leciała krew. W pewnym momencie poczułam, że chyba już jesteśmy po wszystkim, wypadł ze mnie półtoracentymetrowy skrzep. Wznieśliśmy toast” („Ula”).

Karolina Więckiewicz wyjaśnia: „Wszystkie te postępowania [w sprawie sprowadzania tabletek poronnych zza granicy – red.] są umarzane. Po pierwsze, kobieta, która w Polsce robi aborcję, nie podlega kodeksowi karnemu. Przeprowadzenie aborcji w domu za pomocą środków poronnych jest legalne. Prawo farmaceutyczne zezwala na przywóz z zagranicy leków na własny użytek. Nawet gdy są to leki niedopuszczone do obrotu w Polsce, można przywieźć lub zamówić do pięciu opakowań. Przywóz obejmuje też zamówienie leków do domu drogą pocztową. Prokuratura i policja o tym wiedzą”.

Szanowni państwo rządzący, którzy oburzacie się w mediach społecznościowych na okładkę „Obcasów”: tak właśnie działają „antyaborcyjne” przepisy w dzisiejszej Polsce.

Cytowanym wypowiedziom w obszernym materiale „Wysokich Obcasów” towarzyszą ściągnięte z „kobiecego” portalu opisy objawów po wzięciu tabletek, wyliczenia „problemów”, na jakie napotykają w Polsce osoby chcące w komfortowych warunkach unicestwić swoje potomstwo, informacje o działalności proaborcyjnych organizacji w Polsce i na Zachodzie. Pełen instruktaż. Dziecko nienarodzone w koszmarnym świecie tych kobiet to nie żyjąca istota. Współczucie wobec ofiar dodatek „Gazety Wyborczej” zarezerwował dla przeważnie czworonożnych bohaterów materiału zamieszczonego kilkanaście stron dalej. We wstępie do tekstu pt. „Gulasz z golden retrie vera” czytamy:

„Jak to jest, że niektóre zwierzęta rozpieszczamy, śpimy z nimi, opłakujemy ich śmierć, a inne zabijamy na mięso, torturujemy, skazujemy na niewyobrażalne cierpienia”.

Schizofrenia czy bezdenny cynizm?

Roman Motoła

https://www.pch24.pl/zabij-swe-dziecko- ... 335,i.html

ODPOWIEDZ