ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Usunięcie tematu - dlaczego?
Autor Wiadomość
sonia
sonia

Wysłany: 7 Czerwiec 2010, 15:21   :)tu mamy wspolne spojrzenie,co dalej.......? [Cytuj]

NRohirrim napisał/a:
No tutaj w pełni się zgodzę. Ja mam pewne swoje zdanie i niczyją marionetką nie jestem, natomiast faktycznie należy przede wszystkim skupić się na tym żeby Polska pozostała Polską, a nie zupełnie wyprzedanym barakiem taniej siły roboczej. Poza tym łatwiej zawsze dyskutować wśród normalnych obywateli, w swoim gronie polskim gronie, niż z kimś kto może być byłym towarzyszem radzieckim, czy pseudoliberalnym cwaniaczkiem i do tego niekiedy także na garnuszku zagranicy.
[Profil] [PM] [E-mail]

NRohirrim

Wysłany: 7 Czerwiec 2010, 15:35    [Cytuj]

sonia napisał/a:
tam szukaj pieniedzy nowy Kolego,jesli masz odwagę,ja ją miałam
ale przegrałam
a wiesz DLACZEGO?

Nie wiem?
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 7 Czerwiec 2010, 17:23    [Cytuj]

bo byłam sama....:(
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 7 Czerwiec 2010, 17:24    [Cytuj]

ja TEZ głosuję na Jarka Kaczynskiego,więc...?
[Profil] [PM] [E-mail]

NRohirrim

Wysłany: 8 Czerwiec 2010, 21:28    [Cytuj]

Więc zabierajmy się do pracy. Ja już trochę ulotek poroznosiłem i jeszcze w ten weekend również mam to zaplanowane.
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 13:02   Re: Usunięcie tematu - dlaczego? [Cytuj]

Temat kontrowersyjny i jak widać - niewygodny. Nieprawdą jest, iż można w nim udzielać odpowiedzi, gdyż został zamknięty.

Moim zdaniem jest on bardzo ważny, gdyż grunty przekazywane Kościołowi i warte wg. komisji kilka milionów złotych, są sprzedawane za setki milionów inwestorom. Sprawą tą zajmuje się obecnie prokuratura.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 13:35   Re: Usunięcie tematu - dlaczego? [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Temat kontrowersyjny i jak widać - niewygodny. Nieprawdą jest, iż można w nim udzielać odpowiedzi, gdyż został zamknięty.

Moim zdaniem jest on bardzo ważny, gdyż grunty przekazywane Kościołowi i warte wg. komisji kilka milionów złotych, są sprzedawane za setki milionów inwestorom. Sprawą tą zajmuje się obecnie prokuratura.

Jeżeli przyszedłeś tu opluwać Kościół, to nie masz tu czego szukać. Idź sobie na lewackie fora, gdzie chętnie to robią i z nimi opluwaj. Takich forów jest multum. Na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. A stąd wara, jeśli zamierzasz temat kontynuować.

Ja już wyjaśniłem że sprawy pomiędzy Kościołem a Państwem reguluje Konkordat, i nie tu o czym dyskutować. Jeśli tego nie rozumiesz, to ja Ci pomogę ....
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 13:56    [Cytuj]

Nikt nikogo tu nie opluwa,a tym bardziej Kościoła. Temat - ten zamknięty- dotyczył nieprawidłowości w przekazywaniu Kościołowi gruntów. PO w Warszawie bada tą sprawę, więc nasze podejrzenia są w pełni uzasadnione.
Błędy w działaniu Komisji Majątkowej muszą zostać wyjaśnione. Dotyczą one nas wszystkich, gdyż państwowe grunty zostały przekazane stronie kościelnej za bezcen. Mój Kościół ma być czysty. Jeżeli znajduje się w nim osoba, która popełnia przestępstwo musi zostać ukarana.

PS. Konkordat nie ma związku z tą sprawą!. Zarzuty dotyczą nieprawidłowości w działaniu KM. Obraca ona gruntami wartymi miliardy dolarów, nie podlegając należytej kontroli.

PS. To dział "Administracja", w którym powinien pan wyjaśnić dlaczego temat został usunięty. Wszak dotyczy on Skarbu Państwa, a więc nas wszystkich.
Nie łamię żadnych ogólnie respektowanych zasad dobrej konwersacji więc pańska "pomoc" jest zbędna. Noo.. chyba, że wracamy do czasów komuny i zasady "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf".

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 14:23    [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Nikt nikogo tu nie opluwa,a tym bardziej Kościoła.

No ja kto nikt nie opluwa ? A pisanie że Kościół jest coś winien, i że powinien to oddać to czymże jest ??

Dlaczego wy nie czepiacie się rządzących od 1989 roku band które ogołociły Polskę ze wszystkiego, z czego tylko się dało, które pozbawiły nas majątku narodowego, bogactw naturalnych, sprzedały banki, fabryki, przedsiębiorstwa, dobrze prosperujące zakłady, kopalnie, huty, stocznie, które doprowadziły rolnictwo do ruiny, pozbawiły nas łowienia ryb w Bałtyku, sprzedają polską ziemię obcym, a bogactwo naturalne jak np. łupki gazu oddają za darmo amerykańcom ? Te bandy wreszcie wyprowadzili miliardy z banków lokując je w bankach zachodnich. Sami zaś uwłaszczyli się na naszym majątku, pozakładali spółki, a narodowi dali figę z makiem, robiąc z nas tanią siłę roboczą. Czy wy tego wszystkiego naprawdę nie widzicie ? Czy wam wbili do zakutego łba że trzeba Kościół tępić ? I że wtedy będzie dobrobyt ? Szkody narobione przez niemal wszystkie rządy od 1989 roku są tak wielkie że trudno to będzie nadrobić w krótkim czasie. Ale wasza ślepota nie jest w stanie tego dojrzeć.
[Profil] [PM] [E-mail]

NRohirrim

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:04    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Gienek napisał/a:
Nikt nikogo tu nie opluwa,a tym bardziej Kościoła.

No ja kto nikt nie opluwa ? A pisanie że Kościół jest coś winien, i że powinien to oddać to czymże jest ??

Aha, czyli chęć wyjaśnienia to od razu opluwanie? Chyba pani w panikę popada.
Kościół powinien stosować się do polskiego prawa tak jak wszystkie inne podmioty.

No chyba, że pani z tych katolików, co uważają, że duchowni stoją ponad prawem i mogą sobie np. jeździć po pijanemu, a policja nie powinna ich łapać.

Cytat:
Dlaczego wy nie czepiacie się rządzących od 1989 roku band które ogołociły Polskę ze wszystkiego, z czego tylko się dało,

Cytat:
łupki gazu oddają za darmo amerykańcom ?

Za darmo to chyba ich nie oddajemy, przynajmniej mam taką nadzieję. Z tego co wiem, to Polacy nie posiadają odpowiednich technologii do ich eksploatacji i potrzebujemy w tym wypadku pomocy amerykańskiej?

Cytat:

Czy wy tego wszystkiego naprawdę nie widzicie ?

Widzę, ale to nie znaczy, że innych rzeczy mam nie widzieć. To, że jedni robią źle, nie powoduje samo w sobie tego, że inni są od razu święci.

Cytat:
Czy wam wbili do zakutego łba że trzeba Kościół tępić ?

Nie wiem jak przedmówca, ale ja jestem chrześcijanin. Więc trudno żebym chciał ogólnie tępić kościół.

Cytat:
I że wtedy będzie dobrobyt ? Szkody narobione przez niemal wszystkie rządy od 1989 roku są tak wielkie że trudno to będzie nadrobić w krótkim czasie. Ale wasza ślepota nie jest w stanie tego dojrzeć.

Ja to dostrzegam, ale to nie znaczy, że mam być ślepy na inne nieprawidłowości.
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:09    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

Jeżeli pan jest winien sąsiadowi 10zł, a on się o to upomni, czy w jakikolwiek sposób pana "opluwa"?. Doprawdy nie rozumiem pańskiej logiki i definicji "opluwania".

Wątpliwości budzi działalności Komisji Majątkowej, która w sposób niejawny przekazuje stronie kościelnej grunty państwowe. W tajemniczy sposób ziemia wyceniona na 40 mln zł, po przekazaniu i ponownej wycenie warta jest 200mln. Nikt nie atakuj tu KRK, lecz domaga się wyjaśnień ze strony Komisji Majątkowej i ludzi, którzy dokonują wycen. Jeżeli doszło do popełnienia przestępstwa to ludzi, którzy się go dopuścili powinni zostać ukarani. Nie sądzi pan?.

PS. Nie czepiamy się, gdyż temat dotyczył konkretnej sprawy. Czy mógłby pan wyjawić powód jego zamknięcia i przeniesienia do kosza, gdyż jest on dla mnie niezrozumiały.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:25    [Cytuj]

Gienek napisał/a:

PS. Nie czepiamy się, gdyż temat dotyczył konkretnej sprawy. Czy mógłby pan wyjawić powód jego zamknięcia i przeniesienia do kosza, gdyż jest on dla mnie niezrozumiały.

Czy to ma być temat zastępczy ? :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:27    [Cytuj]

Prosta sprawa, zamydlić oczy ludkowi i odwrócić uwagę od spraw ważnych, i skupić na tych co są Bogu ducha winni. Typowa bolszewicka manipulacja. A lemingi jak to lemingi, łykają te temaciki. :lol:
[Profil] [PM] [E-mail]

Gienek
Rozmówca

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:29    [Cytuj]

Przypuszczam, iż tamten temat został zamknięty ze względu na rzekomą "wrogość" w stosunku do Kościoła. Ja w nim takiego czegoś nie dostrzegam, a sprawa warta jest wyjaśnienia. Z tego powodu starałem się pokazać panu, że zarzut "wrogości" jest bezpodstawny.

Adam Mickiewicz
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 14 Czerwiec 2010, 15:37    [Cytuj]

Gienek napisał/a:
Przypuszczam, iż tamten temat został zamknięty ze względu na rzekomą "wrogość" w stosunku do Kościoła. Ja w nim takiego czegoś nie dostrzegam, a sprawa warta jest wyjaśnienia. Z tego powodu starałem się pokazać panu, że zarzut "wrogości" jest bezpodstawny.

To sobie wyjaśniaj, ale nie na naszym forum.
Tu nie będziemy zajmować się tematami zastępczymi. Mamy inne problemy.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]