Czy Lech Wałęsa współpracował z SB?

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 15 września 2010, 14:42

KASIA pisze:
Tylko że my tu musimy żyć ... i taka będzie jakość naszego życia jak je sobie tu urządzimy.
No tak. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 września 2010, 22:58

[center]Obrazek [/center]

Amid

Post autor: Amid » 25 września 2010, 15:31

Bez słów: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 października 2010, 10:52

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B5EMJWMS9V8[/center][/youtube]

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 października 2010, 10:52

[center][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8yblVVG6 ... re=related[/center][/youtube]

sonia

i co z tego,ze donosił

Post autor: sonia » 24 października 2010, 14:17

Coltrane pisze:[center]Obrazek [/center]
:oops:
ale ile ma kasy........

sonia

Post autor: sonia » 24 października 2010, 14:19

a my
patrioci- idioci ?
/pozwalam sobie na swoj własny cytat/
poniewaz
jako jedna z NICH,zbierałam podpisy na Bolka..........a teraz mi wstyd ;-)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 października 2010, 16:23

sonia pisze:
Wielu z nas dało się wtedy nabrać na Wałęsę. Wszyscy wierzyliśmy że rozpoczął się czas wolnej Polski. Niestety, niedługo później przekonaliśmy się, że nas oszukano. Musieliśmy przekonać się o tym na własnej skórze. Dobrze że dzisiaj dobrze wiemy kim był Wałęsa, i to najważniejsze, że już drugi raz nie damy się na takiego Wałęsę-Bolka nabrać. Problemem wciąż są tzw. lemingi, które pomimo że wiele faktów już znamy, że wiele już powiedziano o Wałęsie i tej całej klice Okrągłego Stołu, to wciąż bardziej wierzą oszustom jak np. Michnikowi i jemu podobnym. Świadczy to o tym, że wciąż musimy tym młodym niezorientowanym, nie mówiąc ogłupionym, przypominać fakty z życia Wałęsy-Bolka, ażeby drugi taki Bolek znowu nie oszukał i nie pociągnął za sobą masę otumanionych ciemniaków.

sonia

Post autor: sonia » 24 października 2010, 16:25

Coltrane,
właśnie to robimy.....a szczegolnie WY drodzy Przyjaciele
Wiedzy nigdy za wiele,przypominania rowniez.........:)

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 24 października 2010, 20:24

sonia pisze:
Pani Soniu!
Pomylić się to nie wstyd, ale z uporem trwać w błędzie, to dopiero wtedy jest wstyd.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 24 października 2010, 20:54

Endek pisze:
sonia pisze:
Pani Soniu!
Pomylić się to nie wstyd, ale z uporem trwać w błędzie, to dopiero wtedy jest wstyd.
Przecież Sonia nie popiera już Wałęsy.
A w błędzie to trwają ci co głosują na PO. Ale ci z kolei uważają że wybór PO to najlepszy dla Polski wybór. Skąd więc przekonanie że ktoś z uporem trwa w błędzie ?

Awatar użytkownika
Krzysztof

Post autor: Krzysztof » 25 października 2010, 03:56

Coltrane pisze:
Endek pisze:
sonia pisze:
Pani Soniu!
Przecież Sonia nie popiera już Wałęsy.
A w błędzie to trwają ci co głosują na PO. Ale ci z kolei uważają że wybór PO to najlepszy dla Polski wybór. Skąd więc przekonanie że ktoś z uporem trwa w błędzie ?
Każdy z nas posługuje się odmiennym kryterium oceny poszczególnych partii politycznych. Dla mnie, jak również nie wyskoczę przed szereg jeżeli powiem, że dla Endeka również takim kryterium nie są czcze i gołosłowne obietnice uczynienia raju z Polski, ale konkretne fakty wynikające z tych działań. Na tej podstawie mogę śmiało użyć sformułowania, że obecny układ parlamentarny w Polsce jest mi obcy pod bez mała pod każdym względem i nie skorzystam przy urnie wyborczej, aby w sposób zaprzeczający moim ocenom wybrać tzn. mniejsze zło kierując się oceną dochodowego przedsiębiorstwa zwanego sądażownią.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)

Awatar użytkownika
Coltrane

Post autor: Coltrane » 25 października 2010, 09:21

Krzysztof pisze:
Każdy z nas posługuje się odmiennym kryterium oceny poszczególnych partii politycznych. Dla mnie, jak również nie wyskoczę przed szereg jeżeli powiem, że dla Endeka również takim kryterium nie są czcze i gołosłowne obietnice uczynienia raju z Polski, ale konkretne fakty wynikające z tych działań. Na tej podstawie mogę śmiało użyć sformułowania, że obecny układ parlamentarny w Polsce jest mi obcy pod bez mała pod każdym względem i nie skorzystam przy urnie wyborczej, aby w sposób zaprzeczający moim ocenom wybrać tzn. mniejsze zło kierując się oceną dochodowego przedsiębiorstwa zwanego sądażownią.
W takim układzie nigdy z tego bagna nie wyjdziemy. PO umocni swoją pozycję i swoją władzę, i skończą się nasze marzenia o wolnej Polsce. Stanie się tak w momencie gdy nie pójdziemy na wybory.

Awatar użytkownika
Endek

Post autor: Endek » 25 października 2010, 13:14

Coltrane pisze: Skąd więc przekonanie że ktoś z uporem trwa w błędzie ?
Powiedziane ogólnie i niekonieczne w tej części wypowiedzi odnoszących się do osoby Wałęsy.Z sierpniowego wianuszka znakomitości,autorytetów moralnych nie widać, a dostrzec można za to wszelkie klęski jakie na Polskę przyszły. Dobre drzewo wydaje dobre owoce i po tym je poznać łatwo.
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

godunow

Post autor: godunow » 25 października 2010, 14:07

Krzysztof napisał
Na tej podstawie mogę śmiało użyć sformułowania, że obecny układ parlamentarny w Polsce jest mi obcy pod bez mała pod każdym względem i nie skorzystam przy urnie wyborczej, aby w sposób zaprzeczający moim ocenom wybrać tzn. mniejsze zło kierując się oceną dochodowego przedsiębiorstwa zwanego sądażownią.
Tyle tylko jak Pan nie idzie na wybory.. To Pan też głosuje niejako nogami.. Nie idąc nie idąc na wybory głosuje Pan na zwycięzców.. Tyle matematyka ..
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ