ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rosja
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 00:08    [Cytuj]

Mord polityczny

Oczywiście opozycyjni politycy nie mają wątpliwości, że był to mord polityczny. I istotnie – był nim bez najmniejszej wątpliwości. Z tym, że posądzać o jego sprawstwo prezydenta Putina mogą tylko niedorozwoje lub agentura wpływu.

Po całej serii inspirowanych i finansowanych (a nierzadko wspieranych militarnie) przez USRael, udanych „kolorowych rewolucji”, „spontanicznych demonstracji demokratycznych”, czy innych „majdanów” – macherzy Nowego Porządku Światowego napotkali na nieoczekiwany opór w kilku państwach.

Szczególnie irytująca była Rosja, kraj nieprzebranych zasobów naturalnych, który już-już wydawał się wpadać w ich łapska za czasów smuty Jelcyna… dopóki nie pojawił się kagiebista, czy może zimny czekista Putin, który okazał się być po prostu rosyjskim patriotą, a ponadto człowiekiem rozumnym i przenikliwym – przy którym marionetki czytające z telepromptera odpowiedzi na „spontaniczne” pytania dziennikarzy wyglądają jak… no właśnie. Jak marionetki, którymi zresztą są.

Rosji potrzebna jest zatem rewolucja. Coś na wzór banderowskiego Majdanu. Opłaceni przez USRael demonstranci… kupa rodzimych idiotów którym przeszkadzają sukcesy gospodarcze i polityczne Rosji… trochę snajperów strzelających zarówno do demonstrantów, jak i do policji… i mamy rozróbę. „Cały szwiat” staje oczywiście po stronie „demonstrantów”, wszystkie media ryczą jednym koszernym wrzaskiem „Precz z Putinem”, USRael wysyła słabo zawoalowane pogróżki, polskie kundle ujadają jak wściekłe, choć ich nikt o to nawet nie prosił, bo są bez znaczenia dla wielkiej polityki…

Każdy rozgarnięty czytelnik może sobie sam napisać prawdopodobny scenariusz rozwoju wypadków.

Jak wywołać rewolucję?

Jednym z wypróbowanych sposobów są mordy polityczne, które z reguły wywołują powszechne oburzenie, w tym wśród ludzi, którzy o polityce zielonego pojęcia nie mają i w ogóle nie wiedzą, o co chodzi. Jednak to oni najlepiej wiedzą, kto dokonał zabójstwa i dlaczego.

Zabójstwo Niemcowa jest właśnie takim zapalnikiem dla moskiewskiego majdanu. Ma wywołać oburzenie mas i demonstracje, których liczebność będzie podawana przez media w dziesięciokrotnym zawyżeniu. Ma wywołać nienawiść do sił porządkowych, które zgodnie z prawem będą próbować stłumić rozruchy i spacyfikować „pokojowych” demonstrantów, dziwnym trafem nierzadko uzbrojonych w broń palną. Całości obrazu dopełnią wynajęci przez USRael snajperzy, strzelający do obydwu stron konfliktu.

Od Putina i jego rządu zależy teraz, czy dopuści, aby rozwój wypadków wymknął mu się z rąk, jak nieszczęsnemu Janukowiczowi – czy stłumi rozróby w zarodku. Bo że rozróby będą, to raczej pewne. Duża rolę odegra też świadomość społeczeństwa rosyjskiego: czy pozwoli się otumanić antyrosyjskiej propagandzie, czy zachowa rozsądek. Czy skuszą ich łgarskie obietnice bez pokrycia, czy raczej zaufają temu, co już mają i co sami wypracowali.

Co zaś do Niemcowa, który miał być następcą czy zastępcą innego „rosyjskiego” opozycjonisty, Nawalnego… Niech posłuży jako modelowy przykład, że NWO/USRael są gotowe poświęcić a nawet zamordować swych najlepszych sojuszników lub pachołków, jeśli mogą cokolwiek na tym zyskać.

Dołączamy artykuł z „Newsweeka” autorstwa Michała Kacewicza. Komentować go nie warto, bo język polski nie zna wystarczająco ciężkich wulgaryzmów, które by tu pasowały.

Zob. też:
> http://wpolityce.pl/swiat...podczas-spaceru

Gajowy Marucha

Dopisane 28.02.2015 15:43 UCT
Żydowskie pochodzenie „Rosjanina” Niemcowa jest w pełni potwierdzone przez anglojęzyczną Wikipedię: http://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Nemtsov
Niemcow był Żydem zarówno ze strony matki, jak i ojca.
Wersja polskojęzyczna, jak zwykle, taktownie przemilcza takie fakty.

* * *

Niemcow: Rosja się faszyzuje. Ostatni wywiad dla Newsweeka.

Jeszcze w piątek rano rozmawiałem z Borysem Niemcowem przez telefon. Kończyłem rozpoczęty dzień wcześniej wywiad. Wieczorem był szok. Zabili go – pisze Michał Kacewicz.

Kilka strzałów w plecy, na moście, nieopodal Kremla. Jeszcze rano ten facet, nieco zmęczonym głosem opowiadał o Rosji. Jego opowieść przyspieszała, a głos nabierał energii, gdy zadowolony roztaczał wizję wielkich, masowych protestów, które skruszą władzę Władimira Putina.

Czułem, że kiedy Aleksiej Nawalny siedzi w areszcie, to on, Niemcow przejmie dowodzenie nad planowaną na niedzielę, wielką manifestacją opozycji. Tak miała zacząć się rosyjska „wiosna”, przebudzenie i cała seria masowych protestów przeciw wojnie na Ukrainie i szaleństwu rządów Kremla. Ale zaraz znów zgaszonym głosem przekonywał mnie, że Rosja stacza się w mrok faszystowskich rządów, że na ulicach rządzić będą bojówki, zastraszać Rosjan. Mówił, że się nie da, że będzie walczył, wraz z całą opozycją. Bo stawka jest wysoka, Rosja tonie.
Oponowałem.

Opowiadał, że dzięki polityce Putina Rosja jest w zapaści. Jeszcze niedawno miała ogromne oszczędności, teraz ma dwucyfrową inflację, dewaluację rubla i ucieczkę kapitału. Szanse na modernizację kraju zostały zaprzepaszczone. I obwinia o to wszystko Władimira Putina. Bo prezydent pogrąża Rosję w bezsensownej wojnie z Ukrainą, dofinansowuje koncerny swoich kolegów i prowadzi straceńczą politykę międzynarodową, ściągającą na Rosję sankcje.

Niemcow nie miał wątpliwości, że winne szaleństwa są media. A właściwie propaganda, bo twierdził, że w Rosji nie ma mediów, tylko goebbelsowska propaganda. Do dzięki niej Władimirowi Putinowi udało się wmówić Rosjanom, że ich pozycja i życiowy sukces zależą od tego, jak bardzo świat będzie się ich bał. Wymieniał cechy rosyjskiej propagandy w stylu Josepha Goebbelsa: trzeba grać na emocjach, im większe kłamstwo, tym lepsze i kłamstwo należy powtarzać wiele razy.

Ale opozycyjny polityk poszedł dalej i nazwał propagandę w hitlerowskim stylu tylko jednym z elementów rodzącego się na naszych oczach potwora, faszyzującej się Rosji. Inne to według niego: powstanie zalążka brygad szturmowych, takich jak SA Hitlera. Chodzi o Antymajdan, niby-obywatelską inicjatywę, która dwa tygodnie temu zebrała się, by storpedować w haniebny sposób obchodzoną przez Ukraińców rocznicę rewolucji na Majdanie. Bojówkarze obiecywali później, że nie pozwolą na żaden majdan w Moskwie i utopią we krwi protesty opozycji. Niemcow wyliczał: propaganda, bojówki, jedna, wodzowska partia i jeden wódz. Do tego szowinistyczna i agresywna polityka zagraniczna, odgrzewanie imperialnych kompleksów, militaryzacja życia społecznego. Dla niego to cechy państwa faszystowskiego.

Uznał, że służby Putina to groźny przeciwnik, zdeterminowany, by utrzymać władzę. Tak groźny, że nie pozwoli na falę protestów podobną do kijowskiego majdanu. Mimo to chciał spróbować i wzywał do udziału w „antykryzysowym” marszu 1 marca. Wyznaczał na razie skromne cele dla opozycji: przebudzenie części Rosjan, udział w wyborach samorządowych i zdobycie przyczółków w Moskwie, wprowadzenie swoich radnych. I ciągła walka o dotarcie do Rosjan z przesłaniem, że możliwa jest inna droga niż putinowska wizja Rosji, staczającej się w mrok dyktatury.

http://opinie.newsweek.pl

https://marucha.wordpress.com/2015/02/28/borys-niemcow-opozycjonista-nie-zyje/

jeden z komentarzy :
Żydostwo będzie tak mordować aż do skutku, czyli aż sprowokuje motłoch wspomagany żydowską agenturą i najemnikami do rosyjskiego majdanu. Proszę popatrzeć na Syrię czy Irak, obcinanie głów „niewiernym” nie robi na nikim wrażenia, więc zaczęto niszczyć zabytki najstarszych cywilizacji. Trzeba jakoś uzasadnić interwencję w Syrii. Nie da się od morza, to trzeba od strony Iraku próbować, grunt żeby Asada wyasadzić z siodła. Tak samo będzie w Rosji. To dopiero początek żydowskich mordów-prowokacji politycznych. Żyd posługuje się mordem jak kasjer bilonem. Prezydent Putin ma ponad 86 procent poparcia w narodzie, czego parszywy żydowski bandyta i złodziej nie może łatwo przełknąć.
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:18    [Cytuj]

Nieraz zastanawiam się czy mam do czynienia z zdrowymi na umyśle ludżmi. Przecież to jest niesamowite! Dla nich, z jednej strony i z drugiej walczą przeciwko sobie sami żydzi. Po stronie USA żydzi i po stronie IS żydzi! Na Ukrainie żydzi, i w Rosji żydzi. Wszędzie żydzi!
Leczcie się ludzie ! :roll:

Oczywiście Putin też żyd!
http://wolna-polska.pl/wi...rorysta-2013-07
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:31    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Mord polityczny

Jak wywołać rewolucję?

Jednym z wypróbowanych sposobów są mordy polityczne, które z reguły wywołują powszechne oburzenie, w tym wśród ludzi, którzy o polityce zielonego pojęcia nie mają i w ogóle nie wiedzą, o co chodzi. Jednak to oni najlepiej wiedzą, kto dokonał zabójstwa i dlaczego.

Zabójstwo Niemcowa jest właśnie takim zapalnikiem dla moskiewskiego majdanu. Ma wywołać oburzenie mas i demonstracje, których liczebność będzie podawana przez media w dziesięciokrotnym zawyżeniu. Ma wywołać nienawiść do sił porządkowych, które zgodnie z prawem będą próbować stłumić rozruchy i spacyfikować „pokojowych” demonstrantów, dziwnym trafem nierzadko uzbrojonych w broń palną. Całości obrazu dopełnią wynajęci przez USRael snajperzy, strzelający do obydwu stron konfliktu.

Od Putina i jego rządu zależy teraz, czy dopuści, aby rozwój wypadków wymknął mu się z rąk, jak nieszczęsnemu Janukowiczowi – czy stłumi rozróby w zarodku. Bo że rozróby będą, to raczej pewne. Duża rolę odegra też świadomość społeczeństwa rosyjskiego: czy pozwoli się otumanić antyrosyjskiej propagandzie, czy zachowa rozsądek. Czy skuszą ich łgarskie obietnice bez pokrycia, czy raczej zaufają temu, co już mają i co sami wypracowali.

Powtórzmy jeszcze raz, bo to bardzo istotne :

Jednym z wypróbowanych sposobów są mordy polityczne, które z reguły wywołują powszechne oburzenie...

Zabójstwo Niemcowa jest właśnie takim zapalnikiem dla moskiewskiego majdanu. Ma wywołać oburzenie mas i demonstracje...

I o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Żydostwo czyni przygotowania do rozpętania w Moskwie Majdanu, o czym nieraz wspominałem. Wszystko idzie w "dobrym kierunku". Od Putina teraz zależy, czy do tego Majdanu dojdzie czy też nie. Jeżeli sytuacja wymknie mu się spod rąk, to może z tego wyniknąć w Rosji wojna domowa - a tu już jeden krok do wywołania wojny światowej ...

Zobaczcie jak reaguje "świat" na śmierć Niemcowa - powszechne oburzenie, wskazywanie Putina jako tego, który dokonał morderstwa - jest to nic innego jak podsycanie atmosfery, dolewanie oliwy do ognia i podburzanie społeczeństwa rosyjskiego. Masy wyjdą na ulice, będą protestować i demonstrować - no i mamy kolejny MAJDAN ... Tym razem w Rosji ...
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:47    [Cytuj]

To po co im w Rosji majdan jak Putin też żyd?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:49    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

Człowieku, a gdzie ja napisałem że Putin to żyd ?? :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

Syriusz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 08:50    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Nieraz zastanawiam się czy mam do czynienia z zdrowymi na umyśle ludżmi. Przecież to jest niesamowite! Dla nich, z jednej strony i z drugiej walczą przeciwko sobie sami żydzi. Po stronie USA żydzi i po stronie IS żydzi! Na Ukrainie żydzi, i w Rosji żydzi. Wszędzie żydzi!
Leczcie się ludzie ! :roll:

Oczywiście Putin też żyd!
http://wolna-polska.pl/wi...rorysta-2013-07

Kosiarzu !....nie słuchaj zdrajców ENDEKÓW ..... to najzwyklejsze czopki sowieckie. Ich zadaniem jest jątrzenie i odwracanie uwagi od spraw istotnych......a zło całego świata to Żydzi. Putin to nie Żyd - Putin to ich guru.... prawdopodobnie przepowiedziała im to Cielakówna.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:04    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

Kosiarzu !....nie słuchaj zdrajców ENDEKÓW ..... to najzwyklejsze czopki sowieckie. Ich zadaniem jest jątrzenie i odwracanie uwagi od spraw istotnych......a zło całego świata to Żydzi. Putin to nie Żyd - Putin to ich guru.... prawdopodobnie przepowiedziała im to Cielakówna.

Syriusz, coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś zwykłym przygłupem ...

Pamiętaj, że piewrwszy mnie zaatakowałeś, żeby nie było, że to ja zacząłem tę wojne na forum.
[Profil] [PM] [E-mail]

Syriusz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:13    [Cytuj]

Syriusz, coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś zwykłym przygłupem ...

Pamiętaj, że piewrwszy mnie zaatakowałeś, żeby nie było, że to ja zacząłem tę wojne na forum.[/quote]

Zacznij wreszcie pisać jak normalny zdrowy człowiek, a nie jak nawiedzony świr.
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:14    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
kosiarz napisał/a:

Człowieku, a gdzie ja napisałem że Putin to żyd ?? :roll:

Przecieqż podałem Ci linka do mediow ktore sam nieraz podajesz. To jest kłamstwo co tam pisza?
-----
Syriuszu, swiat jest bardziej skomplikowany jak nam się wydaje. Żydzi jak Polacy, Rosjanie, i inne nacje, sa tak samo podzieleni, skłóceni, i prezentują rózne poglądy. Oczywiscie pieniądz rzadzi światem, wiec rzadza, ci co go mają najwiecej.
Dlatego zalozylem tutaj temat o biedronce, ktora w Polsce cieszy sie duza popularnoscia. I co sie stało? Zostalem wysmiany przez samych żydożercow! :mrgreen:
Taka obłuda...a przeciez to nie karabin dzis swiatem rzadzi a pieniadz. Pieniadz ktory codziennie zostawiamy np w biedronce ...notabene nie polskiej, nie ukraińskiej, nie rosyjskiej ale...
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:17    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

Zacznij wreszcie pisać jak normalny zdrowy człowiek, a nie jak nawiedzony świr.

Chłopie, a co to znaczy pisać jak normalny człowiek ? :roll: Mam pisać pod dyktando żydowskich Łonetów, pod dyktando Michnika ? Odmawiasz mi prawa do własnych poglądów, refleksji i przemyśleń ? Czy uważasz, że Ty piszesz jak normalny człowiek ? Bo dla mnie to Ty piszesz jak świr łykający żydowską propagandę. Przecież twoje poglądy niczym nie różnią się od poglądów Michnika. Jeszcze raz powtórzę : wklejej Ty sobie te debilne teksty z żydowskiego Łonetu, z którego g... wynika, i ciesz się, że jesteś taki oświecony i inteligentny ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:20    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

Syriuszu, swiat jest bardziej skomplikowany jak nam się wydaje. Żydzi jak Polacy, Rosjanie, i inne nacje, sa tak samo podzieleni, skłóceni, i prezentują rózne poglądy. Oczywiscie pieniądz rzadzi światem, wiec rzadza, ci co go mają najwiecej.
Dlatego zalozylem tutaj temat o biedronce, ktora w Polsce cieszy sie duza popularnoscia. I co sie stało? Zostalem wysmiany przez samych żydożercow! :mrgreen:
Taka obłuda...a przeciez to nie karabin dzis swiatem rzadzi a pieniadz. Pieniadz ktory codziennie zostawiamy np w biedronce ...notabene nie polskiej, nie ukraińskiej, nie rosyjskiej ale...

A kto ma w łapach te pieniądze ? Czyż nie żydzi ? Kimże są Rockefeller, Rotschild i inni ?
A o żydomasonerii zapomniałeś ? A o Talmudzie zapomniałeś ? A o NWO też nie pamiętasz ?

A Biedronkę to możesz sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.
Ostatnio zmieniony przez Coltrane 3 Marzec 2015, 10:18, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:23    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
kosiarz napisał/a:

A kto ma w łapach te pieniądze ? Czyż nie żydzi ? Kimże są Rockefeller, Rotschild i inni ?
A o żydomasonerii zapomniałeś ? A o Talmudzie zapomniałeś ?

A Biedronkę to możesz sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Masz problem z czytaniem z rozumieniem. Gdybyś choc na chwile oderwał sie od tych setek idiotycznych, znoszacych sie wzajemnie informacji, moze cos bys zrozumial, z tego co sie do Cibie pisze.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:33    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

Masz problem z czytaniem z rozumieniem. Gdybyś choc na chwile oderwał sie od tych setek idiotycznych, znoszacych sie wzajemnie informacji, moze cos bys zrozumial, z tego co sie do Cibie pisze.

A co Ty myślisz, że jesteś alfa i omega ? Myślisz, że jesteś mądrzejszy ode mnie ? Przecież twoje poglądy nawet nie różnią się od poglądów Michnika. I Ty mi tu będziesz pisał, że ja mam próbować zrozumieć co się do mnie pisze ? Nie bądź chamski i bezczelny.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:38    [Cytuj]

No to może ja sobie pójdę stąd. Niech Spółka "Kosarz-Syriusz" poprowadzi to forum. Jestem pewien, że forum szybko zejdzie na psy i stanie się przybudówką Gazety Wyborczej. I że będzie w nim aż się roić od tekstów z żydowskich Łonetów. Wklejanki Syriusza są ok :mrgreen: Tylko ja tu nie dyskutuję i wklejam setki pierdół z sowieckiej propagandy.

Aha, i jeszcze jedno : Syriusz będzie was przekonywał, że Fatima to wymysł KGB ... :lol:

A Kosiarz będzie was przekonywał, że kupowanie w Biedronce to szczyt obłudy. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Coltrane 3 Marzec 2015, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

Syriusz

Wysłany: 3 Marzec 2015, 09:39    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
kosiarz napisał/a:

A co Ty myślisz, że jesteś alfa i omega ? Myślisz, że jesteś mądrzejszy ode mnie ? Przecież twoje poglądy nawet nie różnią się od poglądów Michnika. I Ty mi tu będziesz pisał, że ja mam próbować zrozumieć co się do mnie pisze ? Nie bądź chamski i bezczelny.

Uważam, że prostak czasami mądre rzeczy wklei, ale nawiedzony nigdy.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]