ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
9 Luty 2011, 09:29
Kłamstwa łże-prawicowych me(n)diów
Autor Wiadomość
Endek
Józef

Wysłany: 10 Luty 2011, 20:36    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Endek napisał/a:
Mam poważne wątpliwości czy gita to Polka?

No nie, my wszyscy żydami jesteśmy, bo popieramy PiS w momencie gdy nie ma na kogo głosować. No i chcemy poznać prawdę smoleńską. Zalatuje od nas czosnkiem ... :roll:

Wiem że nie.Z Panią Gitką mamy tylko taką internetową ,,spinkę". Może i ona chce dobrze, ale ja uważam że chcę lepiej.

Gdy Polak katolik nie ma na kogo glosować, to bierze do reki Różaniec i prosi Maryję o opiekę nad Polską.Wybór mniejszego zła zawsze będzie złem.Dobrze wiesz, że nie mamy polskich katolickich elit, więc darujmy sobie te wybory.Przez tych co to deklarują się jako katolicy, a potem w glosowaniach temu przeczą, to ośmieszają tylko Kościół w oczach pospólstwa.Nie ma mojego kandydata, to nie idę i już.Trochę zaufania dla Pana Boga.

Syriusz

Wysłany: 10 Luty 2011, 20:54    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Coltrane napisał/a:
Endek napisał/a:
Mam poważne wątpliwości czy gita to Polka?

No nie, my wszyscy żydami jesteśmy, bo popieramy PiS w momencie gdy nie ma na kogo głosować. No i chcemy poznać prawdę smoleńską. Zalatuje od nas czosnkiem ... :roll:

Wiem że nie.Z Panią Gitką mamy tylko taką internetową ,,spinkę". Może i ona chce dobrze, ale ja uważam że chcę lepiej.

Gdy Polak katolik nie ma na kogo glosować, to bierze do reki Różaniec i prosi Maryję o opiekę nad Polską.Wybór mniejszego zła zawsze będzie złem.Dobrze wiesz, że nie mamy polskich katolickich elit, więc darujmy sobie te wybory.Przez tych co to deklarują się jako katolicy, a potem w glosowaniach temu przeczą, to ośmieszają tylko Kościół w oczach pospólstwa.Nie ma mojego kandydata, to nie idę i już.Trochę zaufania dla Pana Boga.

To dzięki tak myślącym prowokatorom wygrywają w wyborach tacy jak Stokłosa.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 10 Luty 2011, 21:21    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

A co mi za różnica czy rękę odetną mi zbiry Stoklosy czy Syriusz agent mossadu za niewyparzony język . Stokłosa to taki sam złodziej jak reszta bandy czworga POPPISSLLSD

Syriusz

Wysłany: 10 Luty 2011, 21:56    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Syriusz napisał/a:

A co mi za różnica czy rękę odetną mi zbiry Stoklosy czy Syriusz agent mossadu za niewyparzony język . Stokłosa to taki sam złodziej jak reszta bandy czworga POPPISSLLSD

Przestań chłopie już szalec. Uspokój się i zanim następnym razem zaczniesz kogoś wyzywac zajrzyj w swoje galoty, a następnie spójrz do lustra i zobaczysz przepiękną sowiecko- semicką gębę. :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 10 Luty 2011, 22:19    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Wybór mniejszego zła zawsze będzie złem.

Jednak zdarzało Ci się akceptować mniejsze zło. Np. stan wojenny wprowadzony przez Ślepowrona Jaruzelskiego, sowieckiego agenta. Tutaj mniejsze zło akceptujesz.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:12    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

Przestań chłopie już szalec. Uspokój się i zanim następnym razem zaczniesz kogoś wyzywac zajrzyj w swoje galoty, a następnie spójrz do lustra i zobaczysz przepiękną sowiecko- semicką gębę. :mrgreen:

Do takich jak Ty Michaś kiedyś pisał

Szambonurki, obrzezane kanalie i germanofilskie bydlaki. Zachęcam was do swobodnego wypróżniania się i wytrwałej produkcji cuchnących ekskrementów. Taplajcie się w nich z poczuciem sukcesu i spełnionego obowiązku w radosnym uniesieniu tylnego kopyta.
lub

: My zaś Polacy, Słowianie i Patrioci, powitajmy te szambonurki, obrzezane kanalie i germanofilskie bydlaki szczególnie radośnie w dniu dla nich tak wściekle bolesnym. Zachęcajmy ich do swobodnego wypróżniania się i wytrwałej produkcji cuchnących ekskrementów. Niech taplają się w nich z poczuciem sukcesu i spełnionego obowiązku w radosnym uniesieniu tylnego kopyta.

Coltrane

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:40    [Cytuj]

Widzę że duch Michasia unosi się nad moczarami.

Lenin wiecznie żywy ... :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 11 Luty 2011, 11:24    [Cytuj]

Endek napisał/a:
gita napisał/a:
Juz sam tytuł wątku dyskwalifikuje autora, jako endeka, nie mówiąc o obsesji na temat PiS i wyborców tej partii.
Roman Dmowski w grobie sie przewraca, gdy czyta co ten Endek wypisuje.

Roman Dmowski to w grobie się przewraca, że grabarzom Polski robi się królewski pochówek.
Skąd rzeszą żydowskie pacholęta mogą znać prawidłową definicję narodowca?Dmowski napisał że ,,jestem Polakiem i obowiązki mam polskie" a nie żydowskie z Chanuką i innymi ekscesami w pałacu prezydenta RP.Ohyda spustoszenia.Mam poważne wątpliwości czy gita to Polka?

To może masz również wątpliwości, że Papież Jan Paweł II to Polak, przecież modlił sie przy ścianie płaczu, w synagodze, przyjaźnił z Żydem.
Kim w/g ciebie był Papież Jan Paweł II?
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 11 Luty 2011, 11:25    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Syriusz napisał/a:

Do takich jak Ty Michaś kiedyś pisał

Szambonurki, obrzezane kanalie i germanofilskie bydlaki. Zachęcam was do swobodnego wypróżniania się i wytrwałej produkcji cuchnących ekskrementów. Taplajcie się w nich z poczuciem sukcesu i spełnionego obowiązku w radosnym uniesieniu tylnego kopyta.
lub

: My zaś Polacy, Słowianie i Patrioci, powitajmy te szambonurki, obrzezane kanalie i germanofilskie bydlaki szczególnie radośnie w dniu dla nich tak wściekle bolesnym. Zachęcajmy ich do swobodnego wypróżniania się i wytrwałej produkcji cuchnących ekskrementów. Niech taplają się w nich z poczuciem sukcesu i spełnionego obowiązku w radosnym uniesieniu tylnego kopyta.

Brawo Syriusz z nim juz nie można inaczej!
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 11 Luty 2011, 13:34    [Cytuj]

gita napisał/a:

To może masz również wątpliwości, że Papież Jan Paweł II to Polak, przecież modlił sie przy ścianie płaczu, w synagodze, przyjaźnił z Żydem.
Kim w/g ciebie był Papież Jan Paweł II?

Już tutaj umieszczałem teksty tradycyjnych katolików, którzy odwoływali się do nieomylnej nauki KK.Nawet sam papież musi być tym naukom posłuszny.Owszem mam wątpliwości, ponieważ papież złamał przysięgę która składał przed obliczem Boga w Trójcy Jedynego.Mianowicie chodzi o tak zwane Trydenckie Wyznanie Wiary Katolickiej składane przez każdego wyświęcanego kleryka, osobę duchowną obejmująca urząd w KK, teologów świeckich i duchownych. Dochodziła do tego przysięga antymodernistyczna Św. Piusa X.Karol Wojtyła jako ksiądz który wspinał się na kolejne szczeble kariery duchownego, musiał ją kilkakrotnie w swoim życiu składać. Wymóg ten był podyktowany przepisami Kodeksu Prawa Kanonicznego obowiązującego od 1917 do 1983 roku.Po tym okresie wszedł nowy kodeks KK, ale zmieniony pod potrzeby modernistów. Przysięgający zobowiązał się, że z tego co od Kościoła otrzymał bez uszczerbku zachowa i przekaże innym wiernym.Jak zostało to przekazane to wszyscy wiedzą.Od 40 lat w Polsce nie ma Świętej Mszy trydenckiej, a pojawiła się jej heretycka karykatura zwana NOM, ułożona przez masona 33 stopnia abp Bugniniego i 6 protestanckich teologów.Z Kościołów poznikały ołtarze, a pojawiły się stoły na wzór u protestantów. Nie ma potrzeby przyklękania, gdyż widocznie nie zachodzi już ważna Konsekracja. Wniosek jest taki, że JP2 odrzucił tradycję i wiarę KK a wprowadził zupełnie nową, której nie znali nasi ojcowie i dziadowie.Nowy Kościół, nowa wiara i nowa msza zwana NOM, nowe modlitwy, nowe sakramenty i nowa nauka sprzeczna z tym co zawsze w KK obowiązywała. Wspólne modły z innowiercami są ciężkim grzechem, a Kościół 20 wieków nauczał że Pan Jezus zniósł stary zakon i założył;l nowy ( chrześcijaństwo)Judaizm jest fałszywą religią a wyznawcy judaizmu swoją święta księga zwana Talmudem przeklinają Pana Jezusa i Matkę Najświętszą, którą wyzywają od kobiet lekkich obyczajów, a Pana Jezusa Jej bękartem i bluźniercą, który na samym dnie piekieł gotuje się w odchodach.Katolikom nie wolno pod karą grzechu śmiertelnego uczestniczyć z żydami na wspólnych modłach.O tych czasach Apokalipsa św Jana prorokowała jako ohyda spustoszenia zalegająca miejsca święte.NMP w Fatimie przestrzegała, że duchowieństwo KK dotknie wielka i powszechna apostazja.Tylko nieliczni zachowają zdrową naukę.NMP w La Salette wręcz powiedziała że Rzym straci wiarę i stanie się siedziba antychrysta.

http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/30

Kapłani – słudzy mojego Syna, kapłani – przez swoje złe życie, przez brak uszanowania i pobożności w celebrowaniu świętych tajemnic, przez miłość do pieniędzy, przez upodobanie w honorach i przyjemnościach; kapłani stali się naczyniami nieczystości.

Tak, stan kapłański woła o pomstę i pomsta jest nad ich głowami. Biada kapłanom i osobom poświęconym Bogu, którzy przez swoją niewierność i złe życie krzyżują mego Syna po raz wtóry! Grzechy osób poświęconych Bogu wołają o pomstę do Nieba i teraz pomsta stoi już w ich drzwiach. Nie ma już nikogo proszącego o miłosierdzie i przebaczenie dla ludzi, nie ma już szczodrych dusz, nie ma już nikogo godnego składania nieskalanej Ofiary Przedwiecznemu w imieniu świata.

Bóg uderzy w niespotykany sposób. Biada miszkańcom Ziemi. Bóg wyleje swój gniew i nikt nie będzie w stanie uciec od tylu nieszczęść jednocześnie.

Kierownicy i przywódcy ludu Bożego zaniedbali modlitwę i pokutę, szatan zaćmił ich umysły; stali się oni tymi zbłąkanymi gwiazdami, które dawny diabeł pociągnie swoim ogonem na zagładę. Bóg pozwoli starożytnemu wężowi posiać rozłam pomiędzy władcami, we wszystkich społecznościach i rodzinach – będą cierpieć męki zarówno fizyczne, jak i moralne. Bóg pozostawi ludzi samymi sobie i będzie zsyłał kary jedną po drugiej przez ponad 35 lat. Ludzkość znajdzie się w przededniu najbardziej przerażających plag i wielkich wydarzeń; musi oczekiwać, że będzie rządzona rózgą żelazną i pić kielich Bożego gniewu.

Pory roku będą się zmieniać, a ziemia będzie wydawać tylko złe owoce. Ruch ciał niebieskich będzie tracił swoją regularność, Księżyc będzie odbijał tylko słabe czerwone światło. Woda i ogień spowodują konwulsje całej kuli ziemskiej, pochłaniając góry, miasta etc.

Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta
sta.

Endek
Józef

Wysłany: 12 Luty 2011, 08:34    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

Jak zdążyłem już wcześniej poznać Syriusza, to nie mogę wyjść z podziwu dla jego metamorfozy jaką ostatnio przechodzi.Okazuje się, że umie napisać składnie choć mało grzecznie wręcz złośliwie i bez błędów, by za chwile walnąć bykiem po swojemu.
Oto próbka

Syriusz napisał/a:
Świec Panie nad jego duszom.

Mamy zatem dwóch Syriuszy niczym Doktor Jekyll i pan Hyde.
Ciekawe???

Syriusz

Wysłany: 12 Luty 2011, 09:36    [Cytuj]

Żal mi Ciebie chłopie. Ty żle skończysz jak tak będziesz rozmyślał kto kim jest. Dalsze Twoje ubeckie podchody tylko mogą się zakończyc wizytą u czubków.
Żeby Cię uspokoic to powiem ci że jestem zwyczajnym chłopkiem- roztropkiem z prowincjonalnego nadmorskiego miasteczka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

Syriusz

Wysłany: 12 Luty 2011, 09:39    [Cytuj]

Alle jaja!!!, całą noc rozmyślał jak dowalic Syriuszowi.
Wyluzuj chłopie , wyluzuj.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Luty 2011, 09:48    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:
Alle jaja!!!, całą noc rozmyślał jak dowalic Syriuszowi.
Wyluzuj chłopie , wyluzuj.

Panie Józefie, przyłączam się do apelu Pana Syriusza, czas skończyć to wzajemne "walenie się" bez opamiętania. Proszę!
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 12 Luty 2011, 10:36    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:
Żal mi Ciebie chłopie. Ty żle skończysz jak tak będziesz rozmyślał kto kim jest.

Fałszywa troska, czy głupota?

Syriusz napisał/a:

Dalsze Twoje ubeckie podchody tylko mogą się zakończyc wizytą u czubków.

No proszę, ,,psychuszka" w pełnej krasie. Kto się z Syriuszem nie zgadza musi być
chorym ? Stara szkoła żydobolszewi w las nie poszła.

Syriusz napisał/a:

Żeby Cię uspokoic to powiem ci że jestem zwyczajnym chłopkiem- roztropkiem z prowincjonalnego nadmorskiego miasteczka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Takim pólchłopkiem.

[ ODPOWIEDZ ]