ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
9 Luty 2011, 09:29
Kłamstwa łże-prawicowych me(n)diów
Autor Wiadomość
Syriusz

Wysłany: 12 Luty 2011, 10:51    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Syriusz napisał/a:
Żal mi Ciebie chłopie. Ty żle skończysz jak tak będziesz rozmyślał kto kim jest.

Fałszywa troska, czy głupota?

Syriusz napisał/a:

Dalsze Twoje ubeckie podchody tylko mogą się zakończyc wizytą u czubków.

No proszę, ,,psychuszka" w pełnej krasie. Kto się z Syriuszem nie zgadza musi być
chorym ? Stara szkoła żydobolszewi w las nie poszła.

Syriusz napisał/a:

Żeby Cię uspokoic to powiem ci że jestem zwyczajnym chłopkiem- roztropkiem z prowincjonalnego nadmorskiego miasteczka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Takim pólchłopkiem.

Bez trolowania to Ty życ nie potrafisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 10:55    [Cytuj]

Endek, już nawet nie ma sensu czytać, tego co tu wypisujesz ....
Zniżasz się do poziomu leminga. Chyba wszyscy Endecy już niedługo będą takimi lemingami-bis. Czerp dalej z wyobraźni Wielomskich, Engelgardów, i innych rusofili, a już niedługo sam taki się staniesz.
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Luty 2011, 11:54    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Endek, już nawet nie ma sensu czytać, tego co tu wypisujesz ....
Zniżasz się do poziomu leminga. Chyba wszyscy Endecy już niedługo będą takimi lemingami-bis. Czerp dalej z wyobraźni Wielomskich, Engelgardów, i innych rusofili, a już niedługo sam taki się staniesz.

Pisałam juz wcześniej, że Roman Dmowski w grobie by się przewrócił, gdyby cztytał komentarze Endeka.
Poza tym on udaje endeka i tak nam nie powie, kim naprawdę jest.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 12:09    [Cytuj]

gita napisał/a:

Endek jest Endekiem, to pewne. Tylko tak patrzę, że Endecja ma ostatnio jakieś dziwne poglądy. A może zawsze takie mieli ??
Powtórzę to co napisałem wcześniej :

Trzeba tu powiedzieć że agentura rosyjska zawsze mocna była po tzw. stronie endeckiej, która powołuje się na spuściznę Dmowskiego. Tam jest bezkrytyczna miłość do Rosji i jakikolwiek tekst nieprzychylny Sowietom jest automatycznie kłamliwy. Przecież u podobnych ludzi słyszałem, że np. po co Polacy zajmują się wciąż tym Katyniem, który psuje nam stosunki z Rosją.

Ci ludzie zawsze wyżej stawiają interesy Rosji niż Polski, a dziś z tego powodu stoją po stronie PO i całej bolszewii. W PRL też stali po stronie twórców stanu wojennego.

Wielopokoleniowe ruskie lemingi, które uwiedzione zostały przez idee ruskiego panslawizmu jako jedynego remedium na żydowską infekcję. W ich pojęciu kto walczy z Rosją, ten wspiera Żydów - i tu koniec jakiejkolwiek dyskusji.

Pozdr.
[Profil] [PM] [E-mail]

Krzysztof

Wysłany: 12 Luty 2011, 12:22    [Cytuj]

gita napisał/a:
Pisałam juz wcześniej, że Roman Dmowski w grobie by się przewrócił, gdyby cztytał komentarze Endeka.

Stado szarańczy rzuca się na łan pszenicy na czele ze zdewociałą aGITującą starką nie widzącą belki w oku swego kamrata, lecz atakującą bez pardonu nie poglądy Endeka, na które brakuje jej argumentów, tylko jego jako osobę. Gita, Colt i Syriusz-wielka trójca gryzoni próbujących wmówić adwersarzowi, że jest wielbłądem. Syriuszu, Tobie kupię maszynkę do golenia, bo do przedszkola nie przyjmują zarośniętych. :mrgreen: , a stan Twojej ortografii budzi poważne obawy, czy ta przedszkolna brać przyjmie Ciebie w swoje szeregi. Trójka prowokatorów podobnie jak ich zakłamana formacja próbuje walczyć z ludźmi, ktorzy maja zdrowe spojrzenie na politykę bandy, która grabi Polskę już 22 lata. Jesteście wspólnikami tej bandy i wszystko wskazuje, że nimi dalej będziecie, aż przyjdzie czas oczyszczenia.
Miałem się już tu więcej nie wypowiadać, ale swoim zachowaniem zmusiliście mnie do tego.
Miał rację Michaś pisząc
Cytat:
Niech taplają się w nich z poczuciem sukcesu i spełnionego obowiązku w radosnym uniesieniu tylnego kopyta.

Bywajcie.
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 12 Luty 2011, 13:10    [Cytuj]

Krzysztof napisał/a:

Bywajcie.

Pan Bóg nie dał świni rogów, aby nie bodła. Słusznie zauważyłeś, że jak brak argumentów to i schizofreniczna pyskówka jak znalazł wśród faryzeuszy czyli żydowskich koryfeuszy, znaczy przewodników stada baranów. Udają ślepców którzy nie widzą że Polska w rękach żydów i nie masz w niej ruskich co przejęli ziemię, zakład bank czy kamienicę z której wyrzucają tubylczych Polaków nie mogących sprostać wysokości czynszu. Również opuszczam
to miejsce. Smoleńskiem ja swoich dzieci nie nakarmię.

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 14:01    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Smoleńskiem ja swoich dzieci nie nakarmię.

Zapomniałeś o tym, że prawda jest najważniejsza. Problem polega na tym, że Ty inaczej widzisz prawdę, a ja inaczej. Rozbiorami też dzieci nie wykarmisz. Katyniem też nie. I całą historię wedle Twojego rozumowania należałoby do lamusa. A co tam. Najważniejsze to dzieciaki wykarmić. Ale biada naszej Ojczyźnie, jak będziemy tylko o wykarmieniu dzieci myśleć. A prawdę mieć za nic.

Cały zgrzyt pojawił się tutaj w momencie, gdy wyśmiałeś hipotezę zamachu, którą i ja głosiłem. A hipoteza ma to do siebie, że to jest tylko przypuszczenie. W tym przypuszczenie, które patrząc na te wszystkie kłamstwa strony sowieckiej, ma szansę urzeczywistnić się w 100%. Wyśmiewanie tej hipotezy przypomina to, co wypisują ogłupione lemingi, i niczym się nie różni od tego co te lemingi głoszą.

No cóż, miejmy nadzieję, że w końcu prawda zwycięży, i że przyznacie nam rację (czyli tym, którzy mieli odwagę przyjąć hipotezę zamachu za to co stało się 10 kwietnia 2010 roku, i że próbują udowodnić światu (milczącemu światu) że w tym dniu dokonano haniebnej zbrodni na nas Polakach. To świat się zawstydzi, że milczał. To Thuski, Khomorowskie i inne bękarty ze swoją pod ziemię się zapadną. A wraz z nimi sowieci, i ci którzy wyśmiewali tę hipotezę, która już nniedługo ma szansę stać się udowodnioną prawdą.

Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Luty 2011, 16:22    [Cytuj]

Nareszcie mądre decyzje Krzysztofa i Endeka, a myślałam, że sprawa jest juz beznadziejna.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 16:44    [Cytuj]

gita napisał/a:
Nareszcie mądre decyzje Krzysztofa i Endeka, a myślałam, że sprawa jest juz beznadziejna.

Nie ma z czego się cieszyć. To tylko świadczy o nas. O tym że nie umiemy ze sobą rozmawiać. Rozumiem takie zachowania u lemingów, ale ludzie prawicy powinni potrafić ze sobą się dogadywać. Ale widać że jednak nie. Zresztą podobnie wyglądały te dogadywania się wewnątrz LPR. Nic zatem nowego ....
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Luty 2011, 16:58    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
gita napisał/a:

Nie ma z czego się cieszyć. To tylko świadczy o nas. O tym że nie umiemy ze sobą rozmawiać. Rozumiem takie zachowania u lemingów, ale ludzie prawicy powinni potrafić ze sobą się dogadywać. Ale widać że jednak nie. Zresztą podobnie wyglądały te dogadywania się wewnątrz LPR. Nic zatem nowego ....

Tu nie całkowicie się zgadzam z Tobą Coltrane.
Pisałam wcześniej, że mam tylko dwa policzki do nadstawiania, a nie trzy cztery, czy jeszcze więcej.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 17:09    [Cytuj]

gita napisał/a:
Pisałam wcześniej, że mam tylko dwa policzki do nadstawiania, a nie trzy cztery, czy jeszcze więcej.

Ja nie o nadstawianiu policzków pisałem, tylko o umiejętności dogadywania się ze sobą.
[Profil] [PM] [E-mail]

gita

Wysłany: 12 Luty 2011, 17:31    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
gita napisał/a:

Ja nie o nadstawianiu policzków pisałem, tylko o umiejętności dogadywania się ze sobą.

Zgadza sie, tylko z Endekiem i Krzysztofem nie można było się dogadać, ani jak Polak z Polakiem dyskutować.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Luty 2011, 19:50    [Cytuj]

gita napisał/a:
Zgadza sie, tylko z Endekiem i Krzysztofem nie można było się dogadać, ani jak Polak z Polakiem dyskutować.

Oni mają swój pogląd i swoją ocenę tego co dzieje się w Polsce.
Cały konflikt pojawił się w momencie, gdy wyśmiali hipotezę zamachu.
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 15 Luty 2011, 07:24   Coltrane,zgadzam się z Tobą [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
gita napisał/a:

Oni mają swój pogląd i swoją ocenę tego co dzieje się w Polsce.
Cały konflikt pojawił się w momencie, gdy wyśmiali hipotezę zamachu.

bolesne i nic nie wnoszące były te rozmowy..............a szkoda...........

przecież my Polacy,skoro już wszyscy skoczyli nam na kark,powinniśmy widzieć
rzeczywistość tak, jak ona wygląda,a nie jak piszą mieszadła i michnikopodobni

gdybyśmy mieli prawdziwych Polaków w rządzie ,nigdy by nie doszło do takiego nieszczęścia,
my
mamy jednak marionetki,pociągane za sznurki przez Niemców i Rosjan............
W Smoleńsku,zdarzył się Dramat,zginął POLSKI URZĘDUJĄCY Prezydent,
wraz z generalicją,
zginęło prawie 100 ludzi...........nikt nie ocalał
i dotąd dokąd nie poznamy prawdy
mamy święty Obowiązek mówić: to był zamach,
Zamach na Polską Rację Stanu,
na Polska Politykę,
na Polskiego Prezydenta,
który Putinowi
ani Niemcom się nie kłaniał.....vide przemówienie z Westerplatte 2009
czy Gruzja......wcześniej
a ciecie i arabskie mocno się do tego nieszczęścia dołożyły.........psychiatra od MON,TEZ......
"Zakazane kwiaty,nielegalny KRZYŻ" i nielegalny Naród,pod Krzyżem
wciąż nękany ,opluwany i szykanowany...........kolejny RAZ aresztowano człowieka,ale czy to kogoś obchodzi.............?
warto wejść na stronę z relacjami ludzi,którzy bronią Krzyża na Krakowskim Przedmieściu,bo wtedy przypomni się nam KOGO straciliśmy,a KTO nami rządzi
tarasy,"niemiec" i im POdobni...i "zomo" hanki bufetowej
pozdr
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 15 Luty 2011, 11:44   Re: Coltrane,zgadzam się z Tobą [Cytuj]

sonia napisał/a:
W Smoleńsku,zdarzył się Dramat,zginął POLSKI URZĘDUJĄCY Prezydent,
wraz z generalicją,
zginęło prawie 100 ludzi...........nikt nie ocalał
i dotąd dokąd nie poznamy prawdy
mamy święty Obowiązek mówić: to był zamach,
Zamach na Polską Rację Stanu,
na Polska Politykę,
na Polskiego Prezydenta,

Śmiech mnie ogarniał, gdy ktoś mi tu pisał, że czeka na oficjalne wyniki śledztwa.
Pytam : jakiego śledztwa ? Śledztwa ze strony tych co winni są śmierci 96 Polaków, w tym dwóch Prezydentów ? To tak jak w tej aferze hazardowej. W komisji zasiedli ci co maczali palce w tej aferze. I co ustalili ? Ano to, że ... żadnej afery nie było ... :roll:

I teraz jakiś naiwniaczek mi tu pisze, że czeka na oficjalne wyniki śledztwa ...

I jeszcze mi tu pisze, że raport MAK jest w porządku ...
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]