ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cenzura?
Autor Wiadomość
adsenior

Wysłany: 19 Luty 2011, 13:15   cenzura? [Cytuj]

Powtarzam mój wpis z dnia 12.02. "który dziwnym trafem został wywalony" z wątku tragedia smoleńska. Oczekuję wyjaśnień, dlaczego? Zgodnie z zawartym tak moim oświadczeniem, dałem sobie "luz" na tydzień. Proszę, usilnie proszę o wyjaśnienie, czy "porządkowi cenzorzy" mają dalej ochotę i PRAWO, tak dalej postępować? Jeżeli tak, to nie mam co dalej przedstawiać swojego poglądu na różnorakie, nawet trudne tematy na tym wątku. Przykro mi, gdyż troszeczkę wniosłem różnorakich poglądów i pomysłów. Ale, jestem niezwykle uczulony na wszelkie łamanie wolnej myśli, dlatego kolejny raz, na tydzień zawieszam swoje wpisy. Mam nadzieję, że uzyskam odpowiedź na mój wpis, jeżeli kolejny raz zostanie on, przez działanie cenzora usunięty, będzie to oznaczało, dla mnie, że nie mam co na tym forum miejsca bytu.

z poważaniem
AD Senior

Dlaczego "wywalono" wpisy Panów Krzysztofa i Józefa? Tak się nie robi, ogłosili, iż wycofuj się z forum? Ich sprawa, ale dlatego wrzucić ich wpisy. Kochani, ja sobie dam luz na tydzień, może szanownym Adwersarzom przejdzie rankor? Ostatnio atmosfera stała się zagęszczona, nie wskazuję palcem czyja wina, nie chcę być sędzią w tej sprawie. Do zobaczenia i poczytania w przyszłą sobotę. Jak ktoś ma życzenie, może mi przesłać PW, te będę sprawdzał. 12-02-11/tragedia smoleńska/
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]