ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
z sieci /internetu/
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 4 Marzec 2012, 19:52    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
[color=blue]20 tysięcy na naszej manifestacji

Ciekawe, ja łże media zrelacjonują ten wielki marsz. Wszak, gdy różnego rodzaju 20 zboczeńców lub opłaconych oszołomów "robi demonstracje", jest to kwalifikowane jako najważniejsze wiadomości!

Zapewne przemilczą. Albo podadzą że w manifestacji wzięła udział garstka oszołomów. :mrgreen: Oczywiście pokażą w tel-awizji tę "garstkę". I odpowiednio ich nazwą.
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 5 Marzec 2012, 05:08    [Cytuj]

Putin został prezydentem

Zgodnie z prognozami socjologów Władimir Putin w niedzielę już w pierwszej turze głosowania został wybrany na kolejnego prezydenta Rosji - wynika z sondaży powyborczych (exit-polls), opublikowanych w Moskwie po zamknięciu lokali wyborczych.

Jego zwycięstwo potwierdzają pierwsze cząstkowe dane, ogłoszone przez Centralną Komisję Wyborczą (CKW).

Według pracowni badania opinii publicznej WCIOM, 59-letni Putin uzyskał 59,3 proc. głosów. Natomiast ośrodek FOM podał, że na obecnego premiera głosowało 58,3 proc. wyborców.

Pozostali pretendenci nie liczyli się w walce o Kreml.

Łącze: http://niezalezna.pl/2461...tal-prezydentem

Taaa, już widzę ten jazgot: aj, waj giewałt, a dlaczego, no bo Putin nie pozwala okradać Rosji, przez żydowskich banksterów. Nie lubię Putina, ale daj Boże "putinopodobnego" przywódcę dla Polski!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 6 Marzec 2012, 05:44    [Cytuj]

"Nie poznamy firm używających niejadalnej soli

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu nie wyraziła zgody na opublikowanie dystrybucyjnych list firm, które potencjalnie mogły używać niejadalną sól jako jadalną - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.Szef GIS Przemysław Biliński rozmawiał w tej sprawie z zastępcą prokuratora rejonowego w Poznaniu Romanem Szymanowskim. Prokuratura Okręgowa w Poznaniu nie wyraziła zgody na opublikowanie list dystrybucyjnych firm (nazwy firm, adresy, numery weterynaryjne, rodzaj produktu) potencjalnie mogących używać soli wypadowej jako jadalnej, ze względu na toczące się nadal postępowanie w tej sprawie." Jak powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus, prokuratura przekazała GIS listę firm, które mogły używać niejadalną sól jako jadalną do wykorzystania służbowego, a nie po to, aby ją ujawniać publicznie. "Jest to dokument pochodzący z postępowania przygotowawczego - dodała."

Łącze: http://niezalezna.pl/2467...#comment-644496

Czyżby powiązania oszustów z politycznymi baronami było ustawione tak wysoko, że "BYDŁO WYBORCZE, jak to Polaków określił Bartoszewski, nie są godni by zostać o tym poinformowani?
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 22 Marzec 2012, 18:19    [Cytuj]

"Tusk do PSL: rodzina bez dzieci to rodzina tania dla państwa – Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci – takie słowa podczas spotkania PO z PSL poświęconego reformie emerytalnej miał wypowiedzieć premier Donald Tusk – dowiedział się Wprost.pl."

Łącze: http://www.wprost.pl/ar/3...la-panstwa/?K=1

Taaa, i najlepsza droga do wymazania NARODU POLSKIEGO, z kart historii! Czyżby wskrzeszanie idei Judeopoloni?
[Profil] [PM] [E-mail]

longinus9

Wysłany: 22 Marzec 2012, 19:59    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
"Tusk do PSL: rodzina bez dzieci to rodzina tania dla państwa – Dla państwa najtańsza jest rodzina bez dzieci – takie słowa podczas spotkania PO z PSL poświęconego reformie emerytalnej miał wypowiedzieć premier Donald Tusk – dowiedział się Wprost.pl."

Łącze: http://www.wprost.pl/ar/3...la-panstwa/?K=1

Taaa, i najlepsza droga do wymazania NARODU POLSKIEGO, z kart historii! Czyżby wskrzeszanie idei Judeopoloni?

Musi ponieść karę za piekło jakie urządził Polakom i Polsce..
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 27 Marzec 2012, 13:24    [Cytuj]

"- Często księża są chamami, polski ksiądz prowincjonalny to bardzo często taki cham, prostak, niewykształcony, który sobie pozwala na tego typu wypowiedzi. Michalik jest takim samym chamem jak Rydzyk – powiedział w audycji "Gość Radia Zet" Janusz Palikot.

- Kościół żyje ciągle w takim feudalnym świecie, w którym nie przeszedł prawdziwego, publicznego zweryfikowania i dopiero system finansowania Kościoła przez obywateli, pozwoliłby Kościołowi wyjść z tych feudalnych oparów, w których tkwi, czego symbolem właśnie jest Rydzyk i ten ton, takiej pewności siebie – dodał lider Ruchu Palikota."

Łącze: http://biznes.onet.pl/pal...iadomosci-detal

Nie od dzisiaj wiem, że Poligłup jest z tej samej półki chamstwa co Niesiołowski!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 4 Kwiecień 2012, 11:29    [Cytuj]

"Nie mam się czego wstydzić w sprawie Smoleńska
Marszałek Sejmu Ewa Kopacz pytana o błędy medyczne rosyjskich patologów podczas sekcji zwłok ofiar katastrofy, twierdzi, że jej rolą była opieka nad rodzinami katastrofy smoleńskiej w Rosji. Uważa, że ten obowiązek spełniła dobrze i nie ma powodów do wstydu. Dodała, że pojechała do Rosji nie z przyczyn politycznych, ale "jako człowiek, lekarz kierujący się odruchem". Mówi, że nikt jej wówczas do tego nie zmuszał. - Jeśli udało się pomóc przetrwać ten najtrudniejszy czas choćby jednej osobie, to było warto. W polityce warto być przede wszystkim człowiekiem, potem politykiem - oświadczyła w "Sygnałach dnia"."

Łącze:http://www.polskieradio.pl/7/3/Artykul/579277,Nie-mam-sie-czego-wstydzic-w-sprawie-Smolenska-%28wideo%29

Tutaj jej wypowiedź o "przekopywaniu na metr głęboko"! Dokonano również "korekty" w stenogramach z posiedzenia sejmu, gdzie już nie znajdziemy tej wypowiedzi, całe szczęście, ze mamy wolny internet i ta wypowiedź jest dostępna!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xpYjVEyhyjA[/youtube][/youtube]

Jasne, jasne, co wypowiedź, to inne kłamstwo, no ale jak się jest takim "gruboskórcem", to na plwociny stwierdza się, że to "przyjemny deszczyk".
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 25 Kwiecień 2012, 17:17    [Cytuj]

"Tragiczny przykład mechanizmów IV RP"
Blida jest tragicznym przykładem mechanizmów funkcjonowania IV RP, państwa opresyjnego i represyjnego, państwa łomotu do drzwi o 6 rano. Powinniśmy domagać się, by wszyscy, którzy do tego doprowadzili, ponieśli karę - mówił Leszek Miller na konferencji w rocznicę śmierci posłanki SLD. Ryszard Kalisz apelował z kolei do PO, by umożliwiła przyjęcie wniosku o Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego i Ziobry."

Łącze: http://www.tvn24.pl/12690...,wiadomosc.html

"Blida jest tragicznym przykładem mechanizmów funkcjonowania IV RP, państwa opresyjnego i represyjnego, państwa łomotu do drzwi o 6 rano." - TAA, KOMUCHY MAJĄ RACJĄ! IV RP, NIE ZEZWALAŁA NA DZIAŁANIE MAFII. TO ZA TAKIE DZIAŁANIE, O 6 WKROCZYLI DO "LODZIARY" BLIDY. W III RP, O 6 WKRACZA SIĘ DO MŁODZIANA, KTÓRY OŚMIELIŁ SIĘ KPIĆ Z KoBro!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 2 Maj 2012, 06:39    [Cytuj]

"Gowin nie chce kar za fałszywe oświadczenia majątkowe
Minister sprawiedliwości zauważa, że skoro prawie nie ma skazań za poświadczenie nieprawdy, to należy znieść martwy przepis.
Kontrowersyjny pomysł krytykują Centralne Biuro Antykorupcyjne, Najwyższa Izba Kontroli, Ministerstwo Finansów i Julia Pitera - czytamy w "Pulsie Biznesu". Gazeta informuje, że w tej chwili osobom, które podają nieprawdę w oświadczeniu majątkowym grozi nawet pięć lat więzienia. Jarosław Gowin zwraca uwagę, że w 2010 roku tylko dwie osoby zostały prawomocnie skazane z takiego powodu i proponuje uchylenie kar za to przestępstwo."

Łącze: http://www.polskieradio.p...zenia-majatkowe

A ja uważam, że "wybrańcy" nie powinni wcale odpowiadać karnie. Powinni mieć możliwość, bezkarnego kręcenia nawet największych lodów /vide rozmowy cmentarne mirów, grzechów, krzychów/! No może do czasu, gdy Naród się przebudzi to przystroi nimi latarnie!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 8 Maj 2012, 06:07    [Cytuj]

"Warszawa nie chce pomóc rodakom
Przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Niewidomych Cywilnych Ofiar Wojny (PZPwN), wspierani przez działaczy Polonii w Niemczech oraz lokalne kluby „Gazety Polskiej”, będą demonstrowali 8 maja, w 67. rocznicę zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami, przed Urzędem Kanclerskim w Berlinie. Mimo że demonstracja jest legalna i dotyczy problemów Polaków w Niemczech, władze w Warszawie oraz polska ambasada w Berlinie nie chciały ani objąć akcji patronatem, ani wesprzeć jej finansowo. – Bezskutecznie prosiliśmy naszą ambasadę o niewielkie wsparcie finansowe na napoje chłodzące, obsługę przemarszu, wykonanie plakatów, banerów oraz zapewnienie uczestnikom, którymi w większości są osoby starsze, podstawowej opieki medycznej. Nie przyniosło to jednak żadnych skutków – mówi „Codziennej” Józef Galiński z Klubu „Gazety Polskiej” – Brandenburg, który jest także członkiem Związku Polaków w Niemczech. Zdaniem Galińskiego polska ambasada odmówiła pomocy, bo dostała takie zalecenie z Warszawy. Nie wiem, kto osobiście podpisał taką decyzję, ale wiem, że takie polecenie przyszło do polskiej ambasady – powiedział „Codziennej” jeden z przedstawicieli PZPwN. Organizacja już w zeszłym roku zwróciła się do Władysława Bartoszewskiego, sekretarza stanu w Kancelarii Premiera, aby objął wtorkową demonstrację honorowym patronatem. Bartoszewski odmówił.
"

Łącze: http://niezalezna.pl/2794...#comment-784757

Jak długo jeszcze pozwolimy, by w Polsce działali namiestnicy byłych okupantów? Kiedy wreszcie Polska będą rządzili Polacy??? No proszę a świnia, fałszywy "profesur", co to wyprawiono mu bankiet, na nasz koszt, na Zamku Królewskim w Warszawie, pokazuje jaki to ma stosunek, do "bydła wyborczego", jak to nazwał POLAKÓW!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Maj 2012, 14:36    [Cytuj]

"[size=18]Niesiołowski zaatakował Ewę Stankiewicz[/size
"Bo pani rozbiję kamerę!", "Won stąd!", "Niech pani idzie do PiS-u i do tych lizusów pisowskich swoich!" - to próbka języka miłości w wykonaniu posła PO Stefana Niesiołowskiego. Polityk rzucił się przed Sejmem na Ewę Stankiewicz, próbując wyrwać jej kamerę. Wszystko w obecności swoich partyjnych kolegów. Niesiołowski nie chciał jednak normalnie porozmawiać, zapytał za to agresywnie: "Skąd pani jest?". Gdy Ewa Stankiewicz się przedstawiła, poseł PO warknął: "Ja nie chcę z panią rozmawiać". Stankiewicz spokojnie spytała: "Czemu?", na co Niesiołowski odpowiedział: "Wie pani dlaczego... Niech pani idzie do Pospieszalskiego!". Reżyserka powiedziała wtedy: "Ale ja jestem Ewa Stankiewicz. Mam osobne nazwisko i osobne imię".

To rozwścieczyło Niesiołowskiego. Dalszy ciąg rozmowy wyglądał następująco:
Stefan Niesiołowski: - To jest pani od tego filmu "Solidarni", tak, tego pisowskiego paskudztwa?!
Ewa Stankiewicz: - Nie pisowskiego paskudztwa, tylko dokumentu...
Stefan Niesiołowski: - Nie chcę z panią rozmawiać! Niech pani idzie do PiS-u! Proszę odwrócić to, bo pani rozbiję kamerę, jak pani będzie mnie filmować bez mojej zgody!!! (odchodzi kilka kroków)
Ewa Stankiewicz: - Przed chwilą nie mógł pan wyjść z sejmu, czy pan wie dlaczego?
Stefan Niesiołowski: - Czy pani jest głucha?!! Niech pani idzie do PiS-u i do tych lizusów pisowskich swoich!! I proszę nie rozmawiać ze mną, bo pani rozbiję kamerę!... Bez mojej zgody proszę mnie nie filmować! (zaczyna szarpać za kamerę, w tle słychać głos jego kolegi: "Stefan!") Roztrzaskam pani kamerę, ostrzegam!!!

Kiedy Ewa Stankiewicz tłumaczy: "jest pan osobą publiczną", Niesiołowski odpowiada: "Won stąd!!! Won do PiS-u!!"

Łącze:http://niezalezna.pl/28191-niesiolowski-zaatakowal-ewe-stankiewicz#comment-793707

Jakże to typowe zachowanie dla kacyków POkracznych, ten "język miłości", to "kulturne" zachowanie, jak nie "DORŻNĄĆ WATAHĘ", to "WON STĄD"!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rxTVzzmo8tw[/youtube]

ps. nie wiem co się stało, iż nie można zamieścić filmiku z YT???
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 12 Maj 2012, 18:33    [Cytuj]

"Dzisiaj przekonaliście się, jak niektórzy posłowie potrafią szybko biegać i skakać przez płotki" - powiedział przewodniczący Solidarności Piotr Duda. Solidarność od rana blokowała wszystkie wyjścia z Sejmu uniemożliwiając wyjście posłom PO, PSL i Ruchu Palikota. Prawdziwą inwencją wykazał się poseł Niesiołowski. Stając na czele grupy posłów próbował czmychnąć przez zaplecze pobliskiej księgarni. Został złapany na gorącym uczynku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3MPCC20SkKU[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Maj 2012, 07:18    [Cytuj]

"Damski bokser
Niezależni dziennikarze bronią Ewy Stankiewicz zaatakowanej przez posła PO Stefana Niesiołowskiego i krytykują go. Media głównego nurtu piszą o polowaniu na parlamentarzystę. PiS zawiadamia prokuraturę o napaści na dokumentalistkę.Dziennikarze mediów niezależnych stają murem za znaną dokumentalistką Ewą Stankiewicz. Nie szczędzą krytycznych uwag Stefanowi Niesiołowskiemu. W specjalnym oświadczeniu Kongres Mediów Niezależnych zwraca uwagę, że poseł nie ma prawa odmówić wypowiedzi dziennikarzowi, jeśli znajduje się w miejscu publicznym. Podkreśla, że takie zachowanie „jest aktem braku szacunku dla obywatela i zawłaszczeniem przestrzeni publicznej. Nie licuje z godnością parlamentarzysty i jest świadectwem aroganckiego podejścia władzy do mediów i obywateli”.
Tymczasem portal Gazeta.pl broni Stefana Niesiołowskiego. Pisze o "polowaniu na Niesioła". Sugeruje, że poseł był "zaszczuty" przez Stankiewicz."

Łącze: http://niezalezna.pl/2827...#comment-797283

Co się dziwić chamowi i kapusiowi, który w 1970 roku poszedł na współpracę, stał się "kapuchą" za 1900 zł na miesiąc! Ja w tym czasie za miesiąc pracy otrzymywałem 1800 zł, a moja Żona 1450! Tak to bezpieka opłacała "swoich wiernych szpicli". Obrona ze strony szmatławca, jakim jest gadzinówka wymiotna, jest w/g mojej oceny, uznaniem, że baronowie z POkrak mogą wszystko. Na koniec, gwoli przypomnienia, zajście na Jasnej Górze i "zniszczenie" kamery dziennikarzyn z TVN!
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Maj 2012, 12:31    [Cytuj]

"Halicki: Kaczyński chyba czyta "Mein Kampf"
Według posła Halickiego Jarosław Kaczyński używa jedynie języka nienawiści. Halicki powiedział, że "język nienawiści", którym Kaczyński operuje od dwóch lat, jest przyczyną eskalacji złych napięć w parlamencie. Zaapelował także do innych parlamentarzystów o zrobienie rachunku sumienia i opanowanie emocji. Polityk pytany o zachowanie posła Stefana Niesiołowskiego, powiedział jedynie, że każdy polityk powinien sam zrobić rachunek sumienia."

Łącze: http://www.polskieradio.p...zyta-Mein-Kampf

Tak gwoli przypomnienia: DORŻNĄĆ WATAHĘ- Sikorski, BYDŁO WYBORCZE - Bartoszewski, CHAM /o śp. Prezydencie/- Polikot. Pytam, jakież to ugrupowanie, czerpie ze skarbnicy propagandy szkopskiej i sovieckiej???
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 14 Maj 2012, 16:07    [Cytuj]

"Stankiewicz – już nie dziennikarka
Stankiewicz nie jest już dziennikarką – dziś jest co najwyżej polityczną propagandzistką i doradcą medialnym Prawa i Sprawiedliwości. 11 maja poszła z kamerą pod Sejm tylko po to, aby dokonać prowokacji. I zrealizowała swój plan w 100 procentach. Można mieć więc pretensje do Stefana Niesiołowskiego za to, że zachował się niegodnie - do Ewy Stankiewicz pretensji mieć nie można. Ona po prostu robiła swoje.
Autor: Azrael Kubacki"

Łącze: http://www.wprost.pl/ar/3...e-dziennikarka/

Jakiż to wspaniały propagandzista, ten Azarel. Przypuszczam, ze Goebbels zatrudnił by go u siebie, z otwartymi ramionami!
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]