ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
17 Sierpień 2009, 15:19
Rodzina pierwszym miejscem wychowania
Autor Wiadomość
KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 23 Listopad 2011, 15:14    [Cytuj]

Kuferek pełen erotycznych gier i książeczek ma przybliżyć berlińskim sześciolatkom życie seksualne nowego człowieka.

Latem do berlińskich podstawówek (w klasach 1–6) wtargnęła tzw. pedagogika seksualna. Nauczyciele, których przerasta zazwyczaj nawet konwencjonalny program nauczania, mają teraz w sposób zabawowy uczyć dzieci zachowań seksualnych. Przedmiot „wychowanie seksualne” jest oczywiście obowiązkowy.

Intencja? Uczniowie w przedziale wiekowym od 6 do 10 lat mają w możliwie jak najmniej skrępowany sposób odkrywać swoją seksualność. Aby jednak do tego doszło, wpierw należy im wpoić pojęcia i wzorce zachowań zgromadzone w objętym patronatem państwa sekskuferku. A w nim takie hasła jak: sado-maso, darkroom, coming-out, transseksualizm i przedwczesny orgazm. Wymienione pojęcia w parze z kontekstami z życia codziennego wpaja się dzieciom poprzez pantomimę, szarady i scenki, w których biorą udział również nauczyciele. Przy czym z zabaw wyrugowano tradycyjny, składający się z matki, ojca i dziecka model rodziny. Zamiast tego dzieci poznają tzw. otwarte formy życiowego partnerstwa, w których to pary homoseksualne wychowują dzieci, a więzi łączące potomstwo z rodzicami naturalnymi rozrywa się na korzyść osób spoza rodziny. Dwie mamusie albo dwaj tatusiowie (a bywa, że mamuś i tatusiów jest też znacznie więcej) w jednej rodzinie mają być zjawiskiem oczywistym, podobnie jak rozwody, rodzeństwo przyrodnie i wspólnoty żyjące pod wspólnym dachem bez jakichkolwiek więzów krwi.

http://niezalezna.pl/1907...godnie-z-prawem
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 13 Luty 2013, 10:45    [Cytuj]

HIT: Prof. Pawłowicz masakruje pseudo-dziennikarkę Polsat News

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wwZiFExtrRk[/youtube]

Gościem piątkowego programu Polsat News była prof. Krystyna Pawłowicz. Ponad 10-minutowa rozmowa jest zapisem zmasakrowania przez profesor dziennikarki, której jedynym celem było stawanie w obronie homoseksualistów.
Prof. Pawłowicz m.in. musiała tlumaczyć się ze swoich słów o "jałowych" związkach homoseksualnych oraz przekonywała dziennikarkę, dlaczego ustawa o związkach partnerskich jest niepotrzebna. Co na to prezenterka Polsat News?

Koniecznie zobacz !

http://www.fronda.pl/a/hi...news,25708.html
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 6 Marzec 2013, 20:32    [Cytuj]

Marian Piłka: Nienawiść do kobiet

Wbrew powszechnej opinii, że feministki nienawidzą mężczyzn, w rzeczywistości nienawidzą one przede wszystkim kobiet, które pragną mieć udane życie rodzinne, męża, dzieci i wnuki. Są one celem feministycznego ataku za swój "konserwatyzm", a zwłaszcza za oddanie własnej rodzinie. Rodzina zaś, w której widzą one warunek swojego szczęścia, traktowana jest jak jarzmo, przeciwko któremu prowadzona jest feministyczna krucjata.
Feministki nie dzielą ludzi na proletariat i burżuazję, tak jak to robi tradycyjna dialektyka marksistowsko-leninowska, feministki dzielą ludzi na dominujących mężczyzn oraz zniewolone kobiety i wzywają do ich wyzwolenia z męskiej dominacji ucieleśniającej się w rodzinie. To echo marksistowskiej dialektyki, która rozwój społeczny widzi nie we współpracy społecznej czy twórczości, ale w konflikcie, agresji i nierozłącznej z nią nienawiści. Mechanizm walki klasowej został zastąpiony mechanizmem walki płci, walki z całym arsenałem agresji, nienawiści i obelg. Polskie feministki to przede wszystkim weteranki ruchu komunistycznego i ich postkomunistyczne towarzyszki z SLD, doświadczone w walce z wszelkimi strukturami społecznym

http://archiwum.dlapolski...?article_id=508
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Wrzesień 2013, 11:00    [Cytuj]

Coś o dorastaniu do starości .

warto preczytać kazdemu:)

Jeśli pewnego dnia zobaczysz, że jestem stara, że się brudzę przy jedzeniu, że nie potrafię się ubrać, miej cierpliwość….
Przypomnij sobie czas, który przeznaczyłam na nauczenie Cie tego wszystkiego, jak byłas mała.
Jeśli ciągle powtarzam te same rzeczy, nie przerywaj mi, posłuchaj…..Kiedy byłaś mała, musiałam wysłuchiwać w kółko tej samej historii dopóki nie zasnęłaś.
Jeśli czasem nie mam ochoty się umyć, nie potępiaj mnie I nie zawstydzaj.…
Przypomnij sobie ile razy musiałam biegać za Tobą, wymyślając różne argumenty, bo nie chciałaś się kąpać.
Jeśli widzisz, ze nie nadążam za nowinkami technicznymi, daj mi czas na poznanie ich I nie patrz na mnie z tym ironicznym uśmiechem.…
Ja miałam dużo cierpliwości, kiedy uczyłam Cie alfabetu I pomagałam w odrabianiu lekcji.
Jeśli czegoś nie pamiętam, albo gubię wątek w rozmowie, daj mi czas na przypomnienie sobie, a jeśli nie jestem w stanie sobie przypomnieć, nie denerwuj się, najważniejsze dla mnie nie jest to, co mówię, ale potrzeba Twojej bliskości, potrzeba pewności, że jesteś obok i mnie słuchasz…
Jeśli moje stare nogi nie dotrzymują Ci kroku, nie traktuj mnie jak ciężar…Podejdź do mnie wyciągając swoje ręce w moją stronę w taki sam sposób jak robiłam to ja, kiedy stawiałaś swoje pierwsze kroki…
Jeśli mówię, ze chciałabym umrzeć, nie irytuj się…
Pewnego dnia zrozumiesz, co mnie zmusza do tego, zeby tak mówić I spróbuj zrozumieć, ze w moim wieku już się nie żyje a egzystuje..
Pewnego dnia zrozumiesz, że mimo błędów, które popełniłam, zawsze chciałam dla Ciebie jak najlepiej, że próbowałam przetrzeć Ci drogę..
Poświęć mi troszkę swojego czasu, odrobinę swojej cierpliwości, daj mi swoje ramię, na którym mogę się wesprzeć tak, jak ja dawałam Ci zawsze swoje..
Kocham Cię córeńko I modlę się za Ciebie nawet wtedy jak mnie nie dostrzegasz.
(z sieci)
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]