ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
6 Październik 2011, 23:52
Mam problemy techniczne z odpwiadaniem.
Autor Wiadomość
Maverick

Wysłany: 6 Październik 2011, 23:07   Mam problemy techniczne z odpwiadaniem. [Cytuj]

Czy komus przydarzylo sie to tez?
[Profil] [PM] [E-mail]

Marek Kajdas
Gość
Wysłany: 20 Październik 2011, 21:55   Jak się tu zarejestrować? [Cytuj]

Maverick napisał/a:
Czy komus przydarzylo sie to tez?

Owszem jako NOWY, ale znany niektórym (pod nickami) nie mogę się zalogować i niebardzo wiem w czym problem. Zakładam że admini potwierdzają rejestrację, ale być może chodzi to innego rodzaju problem. Mój mail jest adminowi znany, to chyba starczy do kontaktu?

Coltrane

Wysłany: 20 Październik 2011, 22:20   Re: Jak się tu zarejestrować? [Cytuj]

Marek Kajdas napisał/a:

Owszem jako NOWY, ale znany niektórym (pod nickami) nie mogę się zalogować i niebardzo wiem w czym problem. Zakładam że admini potwierdzają rejestrację, ale być może chodzi to innego rodzaju problem. Mój mail jest adminowi znany, to chyba starczy do kontaktu?

Nie wiem w czym problem. Jakoś nikt do tej pory nie skarżył się, że nie może się zarejetsrować. A nawet zdarzało się że ta sama osoba zakłada kilka nicków, i to w ciągu krótkiego czasu. My nie potwierdzamy rejestracji. Każdy może tu się zarejestrować.

No chyba że problem pojawił się w ostatnim czasie. Wówczas należałoby sprawdzić co się dzieje. Jeżeli faktycznie są jakieś problemy, to Admin na pewno problem rozwiąże.
[Profil] [PM] [E-mail]

Marek Kajdas
bloger z NE

Wysłany: 26 Październik 2011, 18:27    [Cytuj]

Coś poplątałem, ale już ok :)
Witam Wszystkich, niektórzy mnie znają z innych miejsc w sieci i z innych nicków jeszcze. To zacne forum, a Nowym Ekranem jestem już znużony, stąd szukam nowych przystani gdzie będę wśród swoich na dłużej.

Coltrane

Wysłany: 27 Październik 2011, 06:51    [Cytuj]

Marek Kajdas napisał/a:

Witam Wszystkich, niektórzy mnie znają z innych miejsc w sieci i z innych nicków jeszcze. To zacne forum, a Nowym Ekranem jestem już znużony, stąd szukam nowych przystani gdzie będę wśród swoich na dłużej.

Witamy na naszym forum. I zapraszamy do szerszych dyskusji na temat Polski, jej sytuacji w Europie, oraz na temat ważnych wydarzeń w naszej Ojczyźnie i w świecie.

Pozdrawiam.
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 30 Styczeń 2012, 11:11    [Cytuj]

Nie wiem czy to tylko u mnie coś szwankuje czy u innych też. Po napisaniu postu gdy daje na ''podgląd'', strona sie ładuje i ładuje i nic z tego, ale jak napisze i odrazu dam na ''wyślij'' to odrazu strona załadowana i sie pokazuje wysłana wypowiedź, co to za czary mary się tu dzieją :-?
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 30 Styczeń 2012, 12:02    [Cytuj]

Ostatnio i u mnie forum "muli"
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 30 Styczeń 2012, 16:48    [Cytuj]

Amid napisał/a:
Nie wiem czy to tylko u mnie coś szwankuje czy u innych też. Po napisaniu postu gdy daje na ''podgląd'', strona sie ładuje i ładuje i nic z tego, ale jak napisze i odrazu dam na ''wyślij'' to odrazu strona załadowana i sie pokazuje wysłana wypowiedź, co to za czary mary się tu dzieją :-?

To samo było i u mnie ,ale wyczyściłam ciasteczka i po kłopocie.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]