ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rok 2012 fikcje i mity a realia.
Autor Wiadomość
Maverick

Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 332
Skąd: Sin City
Wysłany: 18 Styczeń 2012, 00:56   Rok 2012 fikcje i mity a realia. [Cytuj]

14 oznak na to, że nasz współczesny świat chyli się ku upadkowi

Wielu ludzi wierzy, że z grudniem 2012 będzie koniec świata. Ja mówię, że to nonsens.

Bardziej uczciwą odpowiedzią jest to, że koniec świata jaki znamy... już się rozpoczął.

A to nie znaczy koniec świata - to znaczy zamknięcie jednej ery i narodzenie nowej. To jest przemiana, przejście między erami. Aczkolwiek to przejście może być najtrudniejszym i najkosztowniejszym przejściem, którego kiedykolwiek ludzkość doświadczała.

Jednakże nie czekaj na znaki w pobliżu grudnia 2012.

Poniżej przedstawiamy 14 oznak, które obserwujemy obecnie.Żyjemy przy końcu jednej ery i narodzin nowej ery. Ludzie w przyszłości patrząc wstecz na ten moment powiedzą, że to chwilka w historii, ale tym, którzy przechodzą przez proces wydaje się, że to tempo ślimacze.

Zapamiętaj - żyjemy w czasie końca świata jakiego znamy, z którego wyłoni się nowy świat, który będzie całkowicie inny niż ten obecny.

1.Tornada, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami, powodzie, susze, pożary...

Najpierw wydawało się, że to przypadek, ale teraz widać, że zmiany pogody układają się w pewien wzorzec. Pogoda staje się coraz bardziej ekstremalna. Tam gdzie nie ma pożarów i susz są powodzie.

2. Wymieranie pszczół na całym świecie

Zespół masowego ginięcia rodzin pszczelich spowodowany najprawdopodobniej przez przemysł agrochemiczny pestycydami, a jeszcze GMO pogarsza sytuację roślin. Przemysł ten wypiera się odpowiedzialności.

Czym grozi wymarcie pszczół czy innych zapylaczy? Zacytujmy Einsteina:

``Kiedy pszczoła zniknie z powierzchni ziemi, to człowiekowi pozostaną już najwyżej cztery lata życia. Nie będzie pszczół, to nie będzie zapylania, nie będzie zapylania, nie będzie roślin, nie będzie roślin, to nie będzie zwierząt.......``

3. Klęska nauki: fizyka jądrowa

Katastrofa w Fukushimie dowodzi jednego: naukowcy są niebezpiecznie aroganccy w swoim planowaniu ogromnych projektów i nie biorą pod uwagę niesamowitej potęgi Matki Natury. Fizyka jądrowa obiecała nam czystą, zieloną energię, a otrzymujemy w zamian cichą, niewidoczną truciznę, która infekuje naszą planetę.

4. Złośliwe prześladowanie WikiLeaks
W dobie takiego szerzenia kłamstwa, nie ma miejsca dla prawdy. Tak więc ci, którzy mówią prawdę (Wikileaks) są zaciekle prześladowani tak, jakby byli przestępcami.

5. Powstanie medycznego państwa policyjnego

Atak uzbrojonych komandosów policyjnych (SWAT) na Maryanne Godboldo w Detroit (za odmówienie podawania córce leków psychotropowych)1 są tylko początkiem. Prawda jest taka, że system medyczny zaczyna używać broni do przymuszenia szczepień czy chemioterapii na dzieciach czy nastolatkach w całym USA.2

Medyczny system stał się tak ... bezużyteczny, skorumpowany i niebezpieczny, że musi użyć broni palnej, aby "przekonać" ludzi do wzięcia swoich lekarstw. Uzbrojony monopol medyczny jest zagrożeniem dla naszego zdrowia i naszej wolności.

6. Nasilająca się częstotliwość niedoborów żywności i klęsk plonów

Zauważyliście wzrost cen żywności? To jest dopiero początek. Ceny żywności będą osiągać astronomiczne ceny w najbliższych latach z powodu zmian klimatycznych, utraty zapylaczy (m.in. pszczół, trzmieli), globalnego skażenia plonów przez GMO, wzrostu cen ropy. Prawdziwa żywność staje się rzadkością w naszym świecie.

Dobrze abyś pomyślał o swoim ogrodzie przydomowym...

7. Opanowująca destrukcja świata przez korporacje paliwowe

Skażenie radioaktywne z Fukushimy nie jest jedną metodą niszczenia naszej planety. Przypomnijcie sobie o Zatoce Meksykańskiej, o największym wycieku ropy w historii, który się nie zakończył....

Do tej pory rozpyla się toksyczny Corexit - ponad rok od awarii.

8. Skażenie genetyczne naszej planety

To może być jeden z gorszych scenariuszy nadchodzącej klęski: masowe skażenie planety przez Genetycznie Modyfikowane Organizmy. To jest czyn kryminalny przeciw Naturze i przeciw ludzkości. Jeżeli "gen terminator" wprowadzi się i rozprzestrzeni oraz skazi swoim śmiercionośnym DNA rośliny uprawowe, spowoduje klęskę urodzaju i głód. Cel za tym stojący jest czystym złem...

9. Tyrania i represja dotykająca prawdziwą żywność

Jeżeli nie możesz sprzedać prawdziwej, wiejskiej żywności swoim sąsiadom będąc namierzonym i zaaresztowanym przez policję - to jest straszne, ale to dzieje się obecnie w USA. Inspektorzy FDA3 namierzają również Amiszów. Znamiennym przykładem jest walka FDA z producentami ekologicznego niepasteryzowanego mleka.

10. Eskalacja fałszowania podaży pieniądza

Upadającemu systemowi ekonomicznemu grozi całkowita klęska. Nierozsądni liderzy myślą tylko o "rozwiązaniach", które tak naprawdę przyspieszają upadek. Zabieg fałszowania podaży pieniądza przez Federal Reserve4 (ze swoim "ilościowym poluzowaniem" i innymi metodami fałszowania) jest klasyczną oznaką, że koniec naszego obecnego systemu zbliża się bardzo szybko. Ekonomiczne niedorzeczności są oczywiste dla tych, którzy znają matematykę.

11. Gwałtowny spadek inteligencji mas

Jednym z niepokojących objawów upadku jest wielkie ogłupianie społeczeństwa. Oglądający tylko telewizję, zahipnotyzowani zombie, którzy dominują w naszym społeczeństwie nie oferują absolutnie niczego wartościowego naszemu światu.

Oni są "bezmyślnymi konsumentami", którzy się szczepią, oglądają telewizję, jedzą przetworzone śmieciowe jedzenie, nadużywają leków i wierzą we wszystko, co im powie rząd. Większość tych ludzi, oczywiście nie przeżyje upadku cywilizacji.

12. Bezwzględna manipulacja wiadomości w mass mediach

Większość ważnych wiadomości jest sfabrykowana w dzisiejszych czasach: informacje o akcie urodzenia Obamy; wiadomości o wojnie w Libii; o ekonomi i zadłużeniu USA czy Polski.

Jest to znak, że źródła informacji, na których polegają masy ludzi nie są w stanie głosić prawdy i muszą uciekać się do politycznego modyfikowania wiadomości. Podają fikcję począwszy od informacji o służbie zdrowia i medycynie po "wiarę" w ekonomię.

13. Bieżące farmaceutyczne zanieczyszczenie naszego świata

Poza skażeniem GMO i radioaktywnym naszego świata, doświadczamy również masowego farmaceutycznego zanieczyszczenia naszej planety.

Nie chodzi tylko o to, że fabryki farmaceutyczne zanieczyszczają swoimi produktami czy odpadami rzeki, ale również to, że ponad połowa ludzkości bierze lekarstwa prawie codziennie.

Leki te przechodzą przez ciała, wydalone dostają się do źródeł wody skażając wodę i wszelkie w niej życie m.in. ryby. Problem dotyczy również ... cmentarzy z ciałami współczesnego człowieka, które skażają glebę i wody gruntowe.

14. Radioaktywne skażenie światowych zasobów żywności

To co jest naprawdę podstępne to, że światowe zasoby żywnościowe są skażone radioaktywnym wyciekiem z Fukushimy. Poinformowano nas, że poziomy promieniowania są niskie, ale nie powiedziano nam prawdy o tym, jak radioaktywny cez pozostaje w żywności przez wieki.

Jak ludzkość przetrwa ekspozycję na:

tomografię


radioaktywną żywność


prześwietlenia rentgenowskie


skanery ciała na lotniskach


kuchenki mikrofalowe


telefonię komórkową


WiFi


linie wysokiego napięcia


Całkowite obciążenie różnym promieniowaniem osiąga poziom masowej bezpłodności. A może o to chodzi?

A to wszystko przyspiesza...

Grudzień 2012 r., może być przydatną datą jakiegoś środkowego punktu w czasie kryzysu, a może jako data wzmagająca dalsze przyspieszenie i tak już szybkiego upadku społeczeństwa.
Ale nie mylcie się: żyjemy już w czasach upadku naszego nowoczesnego świata. I mamy miejscówki w pierwszym rzędzie! (Ekscytujące, prawda?)

Zastanów się, co dzieje się wokół Ciebie w tych dniach.

Są to znaki z ostatnich porywów zdesperowanych cywilizacji, które opierają się na całkowicie niezrównoważonych praktykach, które nie wnoszą żadnej wartości dla życia w naszym świecie.

Są to Czasy Końca korporacyjnej oligarchii; monopolistycznej dla zysku maszyny korporacji, która zniszczyła wszystko w naszym świecie w zamian za lekko wyższe raporty kwartalnego zysku.
W poszukiwaniu większej ilości pieniędzy, ludzkość poświęciła jej dostawy żywności, jej pszczoły, jak i oceany, lasy oraz gleby. Napędzani chciwością ludzie, używają innych ludzi jako medycznego eksperymentu i mięso armatnie. Stworzono wojny, aby sprzedać więcej bomb i wymyślono choroby psychiczne do sprzedaży leków.

To są praktyki cywilizacji, która upadła ... i której dni są policzone.
Oglądając jak to wszystko się rozsypuje, jest o wiele bardziej interesujące, niż oglądanie tego jakby dalej działało w destrukcyjny sposób. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że musi powstać nowa cywilizacja w miejsce tej upadającej.

Pożegnaj się z fałszywymi instytucjami władzy

Oczywiście byłoby miło, gdyby nasi przyszli liderzy przypomnieli sobie znaczenie wolności i osobistej odpowiedzialności,.

Odpowiedzią na wszystkie problemy świata, jak się okazuje jest wolność - wolność w medycynie, wolność w dziedzinie ekonomii i wolność od tyranii rządu.
Bo, nie oszukujmy się: przyczyną większości tych problemów, które prowadzą w dół nasz obecny świat jest zły rząd. To jest zły rząd, który zatwierdził GMO. Zły rząd wzmocnił medyczny monopol i zezwolił na pestycydy, które zabijają pszczoły. Zły rząd doprowadził nas do nieuniknionego zadłużenia i kosztownych zagranicznych wojen.
Zły rząd ogranicza wolność zdrowia i chroni monopolistyczne praktyki producentów żywności, firm farmaceutycznych i firm chemicznych.

Upadek nowoczesnej cywilizacji jest, jak się zapewne domyśliłeś także upadkiem samej idei, że rząd tworzy lepsze społeczeństwo.

Jest jedna myśl, która musi umrzeć po klęsce, to pomysł, że My, naród w jakikolwiek sposób potrzebujemy pewnej grupy osób - pracowników administracji rządowej, by żyli z naszej ciężkiej pracy, podczas gdy obecnie mamią swoją fałszywą władzą, kierują najdrobniejszymi szczegółami naszego życia.


To, czego potrzebujemy w naszym świecie to nie więcej rządu, ale więcej wolności. Gdybyśmy mieli wolność, uczciwość i odpowiedzialność, nie bylibyśmy w obliczu globalnego załamania, które już się rozpoczęło.

Ale niestety, rodzaj ludzki jest gatunkiem " raczkującym" i musi uczyć się lekcji w przykry sposób. Ta lekcja powinna pozostać długo w pamięci:
Jeśli pozwolicie korporacjom, bankom i rządom uruchomić gospodarkę, wasze domy i wasze życie - zniewolą was i skradną waszą przyszłość podczas snu. Będą po cichu wstrzykiwać trucizny do świata wokół ciebie, dopóki nie obudzisz się pewnego dnia i okaże się, że wszystko co stworzyłeś zostało zniszczone. Obiecują raj, a dostarczają tylko śmierć.

Strzeż się każdej organizacji, która nie jest żywym człowiekiem - żaden rząd, żadna instytucja, ani korporacja nie ma duszy, ani serca, ani sumienia. Są one zorganizowanymi siłami rażenia, aby zdziesiątkować te wartości, które cenimy, zapewniając nam jednocześnie rzeczy, które tylko nas zniewalają lub nam szkodzą.

Uważaj na korporacje, rządy, organizacje non-profit, które działają jako grupy frontowe dla przemysłu prywatnego. Nigdy nie daj się zarządzać przez żadną instytucję, która istnieje tylko jako fikcyjna struktura zorganizowana z ludzkiej chciwości.

Bądź gotowy, bo upadek przyspiesza.

Jeśli to czytasz, jesteś przyszłością rodzaju ludzkiego.
Masz obowiązek pozostać przy życiu, zachować swoje geny w stanie nienaruszonym do utworzenia Następnego Społeczeństwa po tym, które rozpada się w chwili obecnej .

Autor: Mike Adams

http://www.naturalnews.co...lapse_2012.html

Wersja polska:

Zespół StopCodex

Przypisy:


1http://www.naturalnews.c...tric_drugs.html


2http://vaccineawakening....n-new-york.html


3FDA- Federal Drug Administration odpowiednik polskiej Inspekcji Sanitarnej


4System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych - którego, właścicielami są prywatne banki
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Coltrane


Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 17751
Skąd: Polska
Wysłany: 19 Styczeń 2012, 11:16   Re: Rok 2012 fikcje i mity a realia. [Cytuj]

Maverick napisał/a:
A to nie znaczy koniec świata - to znaczy zamknięcie jednej ery i narodzenie nowej. To jest przemiana, przejście między erami. Aczkolwiek to przejście może być najtrudniejszym i najkosztowniejszym przejściem, którego kiedykolwiek ludzkość doświadczała.


Jest to trochę pokrętne stwierdzenie. Bo niby jaka era się kończy, a jaka ma się zacząć ?
Adepci Nowej Ery (New Age) powiedzieliby że kończy się Era Ryb, a zacznie się Era Wodnika, co jest totalną bzdurą, albowiem sugeruje koniec ery chrześcijaństwa, oraz nadejście ery Wodnika zwanej inaczej New Age lub Nową Erą. Adepci New Age pisząc o Erze Wodnika rozpisują się najczęściej o tym, jaka to świetlana przyszłość czeka ludzkość. :mrgreen: Mówiąc krótko, adepci New Age uważają, że kończy się Era Ryb symbolizująca wiarę, a zacznie się Era Wodnika symbolizująca rozum i wiedzę. Inaczej mówiąc byłaby to era gdzie ma miejsca dla Boga. Już samo to jest totalną bzdurą.

Co do końca świata, to Biblia mówi wyraźnie : "Nie znacie dnia ani godziny". Nie czekajmy na koniec świata, nie chciejmy znać datę końca świata. Żyjmy tak, jakbyśmy jutro mieli umrzeć, bo nie wiemy kiedy ten dzień na nas przyjdzie. A przyjdzie jak złodziej w nocy, niespodziewanie. Tak samo będzie z końcem świata. Owszem, Biblia mówi, że koniec świata poprzedzą takie zjawiska jak kataklizmy, trzęsienia ziemi, powodzie, wojny.

Ale sam koniec świata przyjdzie wtedy, kiedy najmniej tego będziemy się spodziewać.

Także cieszmy się każdym nowym dniem, chwalmy Pana i wysławiajmy Go na wieki.
Amen !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Informacje | TV Trwam | Radio Maryja na żywo |
Polecamy:informacje ktorych potrzebujesz Fundacja Skierniewice i Szkola Skierniewice
Korzystanie z forum oznacza pełną akceptację otrzymywania plików cookies.

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8