ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy polityczne
Autor Wiadomość
Endek
Józef

Wysłany: 3 Maj 2012, 21:38    [Cytuj]

Do UPRu nie mam przekonania i uważam tą partię za co najmniej podejrzaną, zresztą jak każdą inną. Wszyscy w Polsce są czymś skażeni i ciężko cokolwiek prawego i bożego sklecić do kupy. UPR to gospodarczy liberalizm utopijny, którego nigdy w świecie nie było i nie będzie za wyjątkiem bezludnych wysp. Zawsze się znajdzie ktoś cwańszy chcący żyć z owoców cudzej pracy okradający swoich braci, czyli taki skrajny socjalizm dla wybrańców.
Władza państwa po to sprawuje pieczę nad powierzonym ludem, aby go bronić przed zakusami obcych chcących przejąć jego dobra materialne. Władza w Polsce działa odwrotnie, znaczy umożliwia obcym wyzysk polskiego narodu, czego doświadczyliśmy poprzez wystawienie nas na żer bankowej żydowskiej lichwy.Warto się zapytać pana Korwina Mikkego o jego fascynację lożami masońskimi. Liberum Veto doprowadziło Polskę do rozbiorów i tą prawdę chciałem przypomnieć fascynatom skrajnej wolności.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 4 Maj 2012, 00:49    [Cytuj]

Endek, do k3m nie mieszałbym utopii JKMka z UPRkiem, mimo iż cytuję tu Waldusia bliskiego tamtych klimatów, któremu dość często miałem potrzebę przywalić na jego blogu w priv email, to jednak ograniczajmy się do meritum w tematycznej esencji. Colcik znowu się wciska między wódkę a zakąskę i nie chce mi się gadać będąc tu tylko gościem. Czytanie ze zrozumieniem dla niego to zbyt trudna sztuka i jeśli Twe pokłady empatii i prawdziwego miłosierdzia nie nadwątliły się ostatnio, to wyjaśnij temu ignorantowi kto i jak działał w tamtej epoce realizując masońskie plany i porównaj z obecnym ich poczynaniem nawet w Watykanie.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 4 Maj 2012, 14:05    [Cytuj]

PS.
Walduś dodał dziś refleksję:
" ...„Piękną Julią” na Ukrainie interesuje się cały świat.. To znaczy socjalistyczny świat Unii Europejskiej i socjalistyczny świat Stanów Zjednoczonych.. Gdzie 50 milionów Amerykanów pobiera kartki żywnościowe na jedzenie.(????). To jest dopiero ”kapitalizm.”. z ludzką twarzą.. Socjalizm panujący w kiedyś kapitalistycznym kraju.. Rak socjalizmu toczy Amerykę..

A „Piękna Julia” dostała siedem lat do odsiadki, i dostanie jeszcze więcej, może jeszcze 20.. Jak podpisywała niekorzystne umowy gazowe.. Tak stwierdził ukraiński sąd, którego orzeczenie w Unii Europejskiej i Ameryce - nie jest szanowane. ONI wiedzą lepiej! Teraz szantażują igrzyskami.. Puścicie „Piękną Julię” będą igrzyska.. Będzie przebywała nadal w lochu - nie będzie igrzysk... To jest dopiero sprawiedliwość? Nacisk opinii międzynarodowej - to jest sprawiedliwość.. Kto ma siłę - w tego rękach jest sprawiedliwość.. Jak wygrasz w lesie, to wygrasz i w sądzie..

Za wariantem, żeby wypuścić ”Piękną Julię” optuje też Prawo i Sprawiedliwość.. Widocznie ma jakieś papiery świadczące o niewinności „Pięknej Julii”.. Bo gdyby nie miało - to by nie optowało.. To chyba jasne..! Przecież nikt nie podejrzewa partii o nazwie Prawo i Sprawiedliwość, że działa politycznie w imię sprawiedliwości politycznej, bo sprawiedliwość to stała i niezłomna wola oddawania każdemu tego co mu się należy. A jej widocznie należy się loch..

Ale była zwolenniczką przyłączenia Ukrainy do Unii Europejskiej przeciwko Rosji.. Razem z panem Juszczenką podczas „pomarańczowej rewolucji”, którą to „rewolucję” sfinansował sumą 20 milionów dolarów pan G. Soros - wielki dobroczyńca ludzkości, tak, tak - ten - który w Polsce honoruje Fundacji Batorego.. Ma wielki majątek sięgający 30 miliardów dolarów.. Jak chce, wszędzie zrobi rewolucję, budując tzw społeczeństwa otwarte.. Otwarte głównie na rabunek i spekulacje.. Ale dlaczego miesza się do cudzych państw?

Widocznie ma taki rozkaz.. No właśnie! A kto mu wydaje takie rozkazy.. To jest właśnie ta tajemnica..

W każdym razie „patriotyczne” Prawo i Sprawiedliwość prowadzi antypatriotyczną politykę wobec własnego państwa, ale przeciwko Rosji.. Poświęcą igrzyska, skłócą nas z Ukraińcami, jakby tego było mało co do tej pory.. Pan Lech Kaczyński jako prezydent nie miał nic przeciw UPA.. Tak jak pan Juszczenko, który statystował przy budowie pomników tych zbirów..

W każdym razie pani ”Piękna Julia” to nasz „sukinsyn” więc trzeba go bronić.. Janukowicz prze do Rosji - i słuszna jego racja. Jak nie da się utrzymać niepodległości.. Wchodzenie do zachodniego kołchozu - to kompletna głupota.. Wszystkie te dyrektywy, wysokie podatki - i biurokracja – wykończą Ukraińców szybciej niż nas.. W socjalistycznej Europie panuje nieludzki ustrój gospodarczy.. Europa zdycha, a Rosja idzie w kierunku rozwoju - tak jak Chiny.. Centrum świata przenosi się na Daleki Wschód, do Indii, Rosji i Ameryki Południowej.. A co z nami?

Przygniatanymi bramami triumfalnymi socjalizmu.. Wszędzie długi, długi i jeszcze raz długi.. Wszystko i wszędzie większością głosów decydowane być powinno” - jak zapisano w Ustawie Rządowej z 1791 roku. No i widać jaki to efekt.. To była zwykła ustawa rządowa, ale propaganda nazywa ją Konstytucją.."

Endek, no i głosują ,w warszawskiej filii knesetu na zamiejscowych obradach bundestagu, CO JEST PRAWDĄ większością głosów przyklepując każde wierutne kłamstwo.

adsenior

Wysłany: 4 Maj 2012, 14:57    [Cytuj]

Dla mnie Julia, to taka do większej potęgi Blida. Obie aferzystki, z których pejsaci chcą zrobić święte!
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 4 Maj 2012, 14:59    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
Dla mnie Julia, to taka do większej potęgi Blida. Obie aferzystki, z których pejsaci chcą zrobić święte!

Wątek jest o manifestacji 3 maja w Gdańsku.

A wy tu o Julii...
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 4 Maj 2012, 16:00    [Cytuj]

Przepraszam, Panie Bogdanie, ale ustosunkowałem się, do wcześniejszego wpisu.
[Profil] [PM] [E-mail]

oxygen

Wysłany: 4 Maj 2012, 16:38    [Cytuj]

Panie adsenior musi Pan zrozumieć sytuację moderacji, która jak lew broni Jarka, a który z kolei przyłączył się do pejsatej watahy próbującej wyrwać z rąk ukraińskiego wymiaru sprawiedliwości skazaną Julkę. Przypomina to dawne szczekanie łże mediów o uwolnienie "dysydenta" Anatolija Szczarańskiego, który po podobnej i skutecznej "interwencji" kahału opuścił Ukrainę wracając do swojego imienia "Natan"
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 4 Maj 2012, 17:05    [Cytuj]

oxygen napisał/a:
Panie adsenior musi Pan zrozumieć sytuację moderacji, która jak lew broni Jarka, a który z kolei przyłączył się do pejsatej watahy próbującej wyrwać z rąk ukraińskiego wymiaru sprawiedliwości skazaną Julkę. Przypomina to dawne szczekanie łże mediów o uwolnienie "dysydenta" Anatolija Szczarańskiego, który po podobnej i skutecznej "interwencji" kahału opuścił Ukrainę wracając do swojego imienia "Natan"

Oxygen, czy masz coś konkretnego do zaoferowania ? Czy tylko dużo gadać umiesz ?
Każdy kto mnie dobrze zna, wie że nigdy nie byłem za PiS-em, a to chociażby z tego tytułu, że zawsze byłem, jestem i będę przeciwko UE. Sytuacja dzisiaj jest taka, że nie mamy dzisiaj na kogo głosować. Sam żeś przyznał w innym wątku, że formacje narodowo-katolickie nie mają szans na przebicie się. Krytykujesz totalnie PiS. No więc powiedz co proponujesz ? Chętnie posłucham, jaką masz ofertę dla elektoratu prawicowego. Bo jak na razie to tylko ściemniasz, i nic poza tym Wielokrotnie pisałem, że Polsce potrzebna jest formacja narodowo-patriotyczno-katolicko-niepodległościowa. A Ty wpadasz tu jak wystrzelony z procy, i szczekasz że ja bronię Jarka. Powtarzam : nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem PiS-u. I jak większość elektoratu prawicowego, w tym tzw. moherów, wybieram to co w danej sytuacji politycznej jest najlepsze dla Polski.
Powtórzę : gdy pojawił się LPR, to byłem całym sercem za tą formacją. Popierałem, głosowałem na nich. Niestety zawiodłem się totalnie. Zawiedli mnie zwłaszcza przywódcy tej formacji w moim mieście.

Więc tak na koniec : skończ waść z tym szczekaniem, i zaproponuj coś logicznego.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 4 Maj 2012, 18:47    [Cytuj]

oxygen napisał/a:
Panie adsenior musi Pan zrozumieć sytuację moderacji, która jak lew broni Jarka,
Gdyby nie ta przywara Colcika, to Forum ND byłoby najlepszym miejscem w całym internecie, a tak na okrągło wojna o ,,kaczora"który jest po prostu pejsatą wtyką mossadowską na obszar ,,polin".

adsenior

Wysłany: 4 Maj 2012, 19:04    [Cytuj]

Panie Józefie, każdy z nas, nie napiszę starszych lecz dojrzałych ludzi, ma wyrobiony pogląd polityczny. Co z tego, że Pan Bogdan, jest takim zwolennikiem PiS-u? Co nie wolno mu? Pan jak lew, broni "trydentu", a co nie wolno Panu? Ja w podobny sposób oceniam Generała! Czyli każdy z nas ma swoja "idee fix", co jest głęboko ludzkie. Nie chciałbym uczestniczyć w takiej formie dyskusji, gdzie wszyscy byliby jednomyślni. Chodzi tylko o jedno, by nie wyszydzać ani nie wyśmiewać drugiego, tylko dlatego, że ma inne poglądy!
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 4 Maj 2012, 19:24    [Cytuj]

adsenior napisał/a:
Panie Józefie, każdy z nas, nie napiszę starszych lecz dojrzałych ludzi, ma wyrobiony pogląd polityczny. Co z tego, że Pan Bogdan, jest takim zwolennikiem PiS-u? Co nie wolno mu? Pan jak lew, broni "trydentu", a co nie wolno Panu? Ja w podobny sposób oceniam Generała! Czyli każdy z nas ma swoja "idee fix", co jest głęboko ludzkie. Nie chciałbym uczestniczyć w takiej formie dyskusji, gdzie wszyscy byliby jednomyślni. Chodzi tylko o jedno, by nie wyszydzać ani nie wyśmiewać drugiego, tylko dlatego, że ma inne poglądy!

Panie Andrzeju! Nie obrażam Bogdana, choć ma on inne zdanie, a ze nieraz ostro dyskutujemy, to przecież nie będziemy z tego powodu się nienawidzić. On traktuje Jarosława K. jako wybór mniejszego zła i nieraz o tym w ten sposób pisał. Ja wybieram bardziej radykalną opcję, czyli zero wsparcia dla kłamliwej formacji PiSu. Mam jednocześnie na względzie naukę Kościoła, która wyraźnie stwierdza że wszelka władza nawet ta która jest obecnie, od Boga pochodzi. Roztropny kardynał Wyszyński nie miał dobrego zdania o władzy ludowej, a mimo to z najwyższymi aparatczykami komuny jakiś dialog prowadził dla dobra Polski. Przecież miał na względzie, że stalinowska żydokomuna a gomułkowska komuna to zupełnie inne realia życia politycznego. ,,Jaruzelski'' to oddzielny temat do dyskusji który wymaga obiektywizmu, a nie jednostronnego punktu widzenia partii PiS.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 4 Maj 2012, 19:55    [Cytuj]

POLACY, SŁOWIANIE i PATRIOCI

Spróbujcie tłumaczyć moherkom i colcikowym pyszałkom, że miłym jest Panu Bogu ich widok, gdy zamiast wybierania mniejszego zła, to wybierają nawet najmniejsze, ale do jasnej ciasnej, dobro, tylko DOBRO!

adsenior

Wysłany: 4 Maj 2012, 19:59    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
POLACY, SŁOWIANIE i PATRIOCI

Spróbujcie tłumaczyć moherkom i colcikowym pyszałkom, że miłym jest Panu Bogu ich widok, gdy zamiast wybierania mniejszego zła, to wybierają nawet najmniejsze, ale do jasnej ciasnej, dobro, tylko DOBRO!

Co Pan ma przeciw "MOHERKOM"??? Dla mnie jak to Pan pogardliwie nazywa "MOHEREK" obok "KIBOLA" jest synonimem PATRIOTY!!
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 4 Maj 2012, 20:29    [Cytuj]

Adsen, brak wyczucia pewnych subtelności językowych sprawia ci znaczną bolesność, co wzbudza w mym sercu odruch współczucia. Pochylając się z troską nad twą obolałą duszyczką wyznam ci tu tę prawdę, że moherek jest pieszczotliwym zdrobnieniem od moheru, symbolizujacego w donkowym slangu elektorat PiSuarczyków prowadzony ku eutanazji przez kolaboranta ojDyra, któremu tak bezgranicznie ufają te poczciwe i tak kochające swe wnuczęta babcie w milusich berecikach. Oddają ojDyrowi swe serca i ostatni wdowi grosz, by ten kolaborant mundialistów trockistowskiego chowu mógł je znieczulać na prawdziwe zagrożenia bytu ich wnucząt. Problematykę pogardy przeanalizuj z Herbertem:
„niech nie opuszcza cię twoja siostra Pogarda dla szpiclów katów tchórzy”.
Głupcom współczuj, użytecznych idiotów omijaj, a nieustannie powtarzaj sobie, że MYŚLENIE NAPRAWDĘ NIE BOLI.

adsenior

Wysłany: 4 Maj 2012, 20:59    [Cytuj]

Odpowiem tak, może Pan jest "krynicą mądrości" a ja facet o "małym rozumku"- tak wynika z Pańskiego wpisu, iż są tacy ludzie, co taki mają mniemanie o swojej nieomylności. No cóż bywa, ludzie którzy uważają, że gdy występują anonimowo w sieci, mogą nie stosować się do kanonów naszej kultury. Następnego podobnego wpisu, z Pańskiej strony, w stosunku do mnie, nie będę komentował.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]