ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy polityczne
Autor Wiadomość
Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 5 Maj 2012, 14:04    [Cytuj]

Endek, po wizycie u tych ignorantów Waldi postanowił zamknąć temat k3m. Zacytuję całość i znikam:
"Wszystko i wszędzie większością głosów

udecydowane być powinno; przeto liberum veto, konfederacyje wszelkiego gatunku i sejmy konfederackie, jako duchowi niniejszej Konstytucji przeciwne, rząd obalające, społeczność niszczące, na zawsze znosimy”
- tak zapisano w Ustawie Rządowej napisanej przez masonerię w 1791. No i po dwustu latach dopięli swego.. Co znaczy kosekwnencyja ludzi fartuszka i kielni. I żyjemy dzisiaj w czasach przez nich przygotowanych.. Żyjemyw czasach ustalania prawdy w drodze masońskiej większości.. Co za pomysł, żeby prawdę i rozsądek gwałcić większością?

I nawet już wtedy, w rozdziale VI - Sejm czyli władza ustawodawcza” masoneria wpisała, że: ”Izba poselska jako wyobrażenie i skład wszechwładztwa narodowego będzie ŚWIĄTYNIĄ prawodawstwa.. Przeto w izbie poselskiej najpierw decydowane będą wszystkie projekta:
1-o co do praw ogólnych, to jest konstytucyjnych, cywilnych, kryminalnych i do ustanowienia wieczystych podatków, w których to materyjach propozycje do tronu województwom, ziemiom i POWIATOM do roztrząśnienia podane, a przez instrukcyjne do izby przychodzące, najpierwsze do decyzyi wzięte być mają;
2-o co do uchwał sejmowych to jest poborówdoczesnych, stopnia monety, zaciągania DŁUGU PUBLICZNEGO(!!!!)…….”
I tak dalej… Namawiam Państwa do przeczytania dokładnie Ustawy Rządowej z 1791 roku, raptem jest tego kilka stron - znajdziecie Państwo w niej wszystko co dzisiaj tworzy wielki bałagan prawny, „powiaty”, „dług publiczny”, który jest w niej zapisany, zerwanie z zasadą powszechnej zgody - czyli liberum veto i jeszcze kuriozalny zapis, że ”wszelka władza społeczności ludzkiej bierze początek z woli narodu”(!!!) - A nie z woli Boga.? - jak twierdził Św. Paweł.. I nie zwoli służb specjalnych.. I jeszcze faryzejski zapis, że: ”Religią narodową panującą jest i będzie wiara święta rzymska katolicka ze wszystkimi jej prawami. Przejście od wiary panującej do jakiegokolwiek wyznania jest zabronione pod karami apostazji”.. To taki ukłon w stronę Kościoła, żeby popart tę Ustawę..

W chrześcijaństwie władza pochodzi od Boga, a nie od ludu.. Ustawa ta Rządowa jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa, tak naprawdę. Odwraca się od Boga, a zwraca się do ludu. Mimo faryzejskiego zapisu na wstępie: ”W imię Boga w Trójcy Świętej jedynego”.. Wszystko pomieszali i poplątali.. Żeby w tej mętności nie można było się połapać..

Zniesienie liberum veto, to zniesienie ustalania prawdy w drodze całkowitej zgodności w określonym temacie.. I tylko wtedy! Jak wszyscy są zgodni co do podejmowanej decyzyi., to można daną decyzje podjąć.. Obecnie żyjemy w czasach tyranii większości, że wystarczy jeden głos., przy sprzeciwie pozostałych dwustu trzydziestu dziewięciu, żeby określony temat wszedł w życie.. I żeby bałagan się pogłębił..

Człowiekowi nie potrzebne są ustawy zabierające mu wolność. Człowiekowi potrzebna jest wolność od ustaw, które zabierają mu wolność.. Człowiek nie potrzebuje ustaw, tak jak nie potrzebuje powiatów i długu publicznego - kategorii zapisanych w Ustawie Rządowej z 1791 roku, która wtedy w życie nie weszła Tym bardziej, że organizatorzy tej hucpy powiadomili jedynie 182 posłów na 513, żeby przyjechali. Reszta była temu przeciwna.. Skąd wiem, że byli przeciwni? Bo ich nie poinformowali Ci, którzy uważali, że ”wszystko i wszędzie większością głosów udecydowane być powinno”. I dlatego uważam, że była to próba zamachu stanu..

Oczywiście sprawa jest bardziej skomplikowana.. Ale ja zawodowo nie zajmuję się historią, choć ją bardzo lubię, a człowiek zajmujący się życiem publicznym - powinien ją znać w dostatecznym zakresie, a przede wszystkim rozumieć. Ja nie mam na to, tak wiele czasu - ale chociażby pobieżna logicznie analiza tekstu - wskazuje na wielka hucpę wobec ludzi zamieszkujących pod panowaniem masona Stanisława Augusta Poniatowskiego ówczesne ziemie. Nie było wtedy jeszcze pojęcia naród.. Mieszanie „społeczeństwa” (jedynie tu i teraz) z „narodem” - ludzi mieszkający w przeszłości, obecnie i w przyszłości - jest zwykłym nadużyciem.. Lewica boi się dzisiaj słowa „naród” - używając słowa ”społeczeństwo”.. I chce - jak najszybciej zapomnieć o przeszłości.. Oderwać naród od przeszłości.. Wtedy łatwo można zniszczyć właśnie naród.. Bo cóż warty jest naród bez korzeni? I do tego w rozsypce, w diasporze..?

Dlatego namawiają młodych do wyjazdów, tworzą niekorzystny klimat dla rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, chcą naród rozpirzyć na cztery wiatry.. Taką mamy władzę w Polsce. Mentalnościowo obcą nam władzę.. Rozproszyć i pozbyć się najbardziej przedsiębiorczych.. A resztą rządzić, jak bydłem..

Nie wiem czy Państwo zdają sobie sprawę, że Polacy są najbardziej pracowitym narodem w Europie.. Czesi, Ukraińcy czy Białorusini podszywają się pod Polaków w poszukiwaniu pracy na przykład w Wielkiej Brytanii.. Mamy olbrzymi Kapitał Ludzki, ale mamy zły system gospodarczy.. Zły system odstręcza od pracy.. Wysokie koszty pracy czynią pracę nieopłacalną.. Nasi rodacy uciekają od własnego państwa do innych krajów - bardziej przyjaznych.. Do obcych państw!

W ubiegłym roku - roku 2011 - Polacy założyli w samych Niemczech - 30 000 firm(!!!!) Czy Państwo zdajecie sobie sprawę co to oznacza? Tylko, że założenie firmy w Niemczech - to wszystkiego piętnaście minut - jak twierdzi pan dr Sadowski z Centrum Adama Smitha.. I tam będą pracować na dobrobyt swój i Niemców.. Kolejnych 80 000 młodych ludzi szykuje się do wyjazdu..(!!!)

Czy kolejne rządy, chcą oczyścić Polskę z Polaków? Ale dla kogo chcą zrobić miejsce.. To jest ciekawe pytanie.. Pożyjemy, zobaczymy - kto będzie się do Polski sprowadzał…

A przy tym: ”wszystko i wszędzie większością głosów udecydowane być powinno”. Tylko patrzeć jak „wszystko i wszędzie większością głosów” będzie decydowane w związku małżeńskim.. Cała rodzina będzie głosować nad podjęciem decyzji. To szybciej niż dotychczas - padnie rodzina. Najważniejszy bastion niezależności stojący na drodze lewicy do budowy Nowego Wspaniałego Świata.. W wielkiej wymieszanej magmie, gdzie wszyscy ze wszystkimi, i razem.. W wielkim kolektywnym tyglu, pospołu, na obrazę Bożą.

Rozkład porządku postępuje systematycznie... Tworzony jest wielki nieporządek.. Przy pomocy narzędzia demokracji większościowej..

I nawet w dniu 3 Maja, z okrętu „Błyskawica” oddano 21 salw na cześć Ustawy Rządowej z 1791 wprowadzającej zasadę ”wszystko i wszędzie większością głosów zdecydowane być powinno”. Dlaczego 21 salw? A nie dwadzieścia, trzydzieści czy dziesięć..? Przecież mamy system dziesiętny.?

Może chodzi o 21 postulatów „Solidarności”, dodajmy postulatów pchających do jeszcze większego socjalizmu.

I trwa zastępowanie wolności indywidualnej siłą mas.. W końcu przyszło nam żyć w strukturze kolektywnej...

Niech się święci 3 Maja.. I nich żyje zasada, że wszystko i wszędzie większością głosów udecydowane być powinno...

Prędzej znajdziemy się w piekle!

Waldemar Jan Rajca

Endek
Józef

Wysłany: 5 Maj 2012, 15:54    [Cytuj]

Cytat:
Wysokie koszty pracy czynią pracę nieopłacalną.

O co chodzi z tymi wysokimi kosztami?Czy Robotnik za dużo w Polsce zarabia, czy podatek za wysoki płaci?
Fachowcy uciekają z Polski nie z powodu wysokich kosztów pracy a niskiej płacy. Gdyby nawet zsumować koszty ubezpieczeń społecznych podatków, zdrowotnych itp. to i tak będzie mniej niż w Niemczech wynosi najniższa wcześniej o wiele bardziej opodatkowana płaca.
A przecież uczciwy Niemiec podatki płaci i nie narzeka na wysokie koszty płacy? Problem jest w czyim innym, a mianowicie w wyzysku Polskiego Narodu przez próżniaczą klasę, która zrozumiała że swoje konfitury dostanie jako ułamek tego, co umożliwi przejąć obcym w ramach wdzięczności za zagraniczną pomoc dla zwolenników demokracji w czasach mrocznej komuny.
W dekadach rządów Jaruzelskiego a wcześniej Gierka w Polsce znakomicie funkcjonowały male i średnie przedsiębiorstwa prywatne. Co się z nimi stało, skoro Balcerowicz i s-ka otworzył dla nich wielką ,,szansę" w postaci niewidzialnej ręki rynku?

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 6 Maj 2012, 16:37    [Cytuj]

Endek, spisek wrogich sił, drenaż mózgów i rabunek bogactw tej ziemi widoczny jest gołym okiem, ale o zarobkach i kosztach pracy wytyczne znamy już od lat. Będąc starym słuchaczem Radia Maryja pamiętasz zapewne jak mecenas Marek z Bawarii, ten patriota tak chamsko ograniczany na antenie przez ojczulków, przypominał wypowiedzi znanego niemieckiego masona wysokiego stopnia, który publicznie oświadczał, iż "nigdy nie dopuścimy do tego by zarobki w Polsce zrównały się poziomem osiąganym w Niemczech". A było to jeszcze przed anszlusem Polski do jUE.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 6 Maj 2012, 16:47    [Cytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci,

dziś mam nastrój do wspomnień, więc nim definitywnie opuszczę ten gościnny watek, to zacytuję kilka akapitów od Waldiego, na smakowity deser przy popołudniowej kawie:

"Ten rząd ma więcej programów niż moja pralka"

- powiedziała pani profesor Zyta Gilowska w roku 2001, będąc posłanką Platformy Obywatelskiej i zasiadając w Sejmie. O ile mnie pamięć nie myli - wszystkie socjalistyczne rządy od roku 1989 - roku „przemian”, miały więcej programów niż jakakolwiek pralka. Przepoczwarzony komunizm, tak jak wszystkie lewicowe ustroje oparte fundamentalnie o biurokrację, a nie o rynek - zawsze mają jakieś programy, które głównie stanowią pożywkę dla biurokracji i ….wielkie marnotrawstwo naszych pieniędzy zabranych nam pod przymusem. Z żadnego rządowego programu nie wynika nic pożytecznego dla nas.. Bo gdyby to była prawda, już dawno resztka wolnego rynku zastąpiona byłaby jakimś rządowym programem, na przykład Narodowym Programem Dystrybucji Kajzerek i Chleba, obok pozostałych dziedzin naszego życia objętych programami rządowymi. Każdy program rządowy przyczyniający się do rozbudowy socjalizmu, a każdy się przyczynia - jest zaprzeczeniem wolnego rynku.. Bo żaden rząd nie powinien być od rozwiązywania problemów.. Dlaczego? Bo sam jest problemem! I ma strasznie pojemny i długi przewód pokarmowy..

Szczególnym matecznikiem socjalizmu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, utworzone przez pana premiera Kazimierza Marcinkiewicza w dniu 31 października 2005 roku w wyniku „reorganizacji” Ministerstwa Gospodarki i Pracy oraz Polityki Społecznej. Przypomnę, że pan Marcinkiewicz był premierem „obozu prawicy” Prawa i Sprawiedliwości. „Prawica” budująca socjalizm biurokratyczny i socjalny - to jest dopiero pomysł! To tak, jakby pan Jacek Kuroń optował za prywatną własnością i rynkiem, jako regulatorem naturalnym stosunków handlowych i produkcyjnych. Pan Jacek był socjalistycznym trockistą marzącym o jednym wielkim biurze - zamiast rynku.
To ministerstwo, w którym pracował nazwałem roboczo Ministerstwem Spraw Socjalistycznych, a nazywało się Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej. - jeśli nie przekręciłem tej socjalistycznej nazwy. I on tam wcześniej przebywał i dezorganizował ludziom życie rozdając „darmową zupę”, co opisał w książce pt.”Moja zupa”, którą mam u siebie na półce. Wprowadzenie „zasiłków’ było największym osiągnięciem Jacka Kuronia.. Demoralizacja narodu poprzez niepracowanie.

Na poprawę humoru sięgam po nią, żeby się rozweselić. Moim zdaniem - została napisana - niepoprawnie po polsku., bełkotliwie, jakby w związku z termosem, którzy przy sobie nosił pan Jacek.. A potem zasypiał w Sejmie. Przedtem głosując na dwie ręce.. Bo jak można było nie zasnąć wysłuchując tego ciągłego bełkotu., socjalistów pobożnych i bezbożnych.? Nie zasypiał - jak sam przemawiał..

Jakoś socjaliści mają słabość do słowa ”mój”. „Moje życie”, „Moja walka”, „ Moja zupa”, „L.W Moja III RP”.. Moja, moja, moja, moja… A nasza?

Pan Jacek proponował stworzenie, w poprzednim socjalizmie - rad robotniczych, które wybierałyby Centralną Radę Delegatów(???) Bardzo dobry leninowsko-trockistowski pomysł.. Żeby rozwalić wszystko co ma nawet pozory zdrowego rozsądku.. Radzić, wybierać, radzić, wybierać - ale, żeby nie pracować.. Utworzenie „demokracji robotniczej”, żeby robotnicy decydowali - w referendum - jaką część dochodu przeznaczyć na inwestycję, a jaką na konsumpcję(!!!) Chyba najlepiej byłoby na konsumpcję - wypić a potem zakąsić. I po wszystkim.. Jak komunizm to komunizm.. Wspólna własność jest najlepsza na świecie.. Co prawda nigdzie się nie sprawdziła - ale co szkodzi promować utopię, żeby utopić w utopii robotników i chłopów..

Pana Jacka nikt nie chciał „zatrudnić” na etacie państwowym, to zatrudnił go pan Igor Newerly jako osobistego sekretarza.. W 2000 roku zdążył jeszcze założyć Uniwersytet Powszechny im. Jana Józefa Lipskiego(*) - znanego masona z Loży Kopernik.

(*) JJL – mentor i nauczyciel kaczych bliźniąt

Endek
Józef

Wysłany: 6 Maj 2012, 16:59    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
[nigdy nie dopuścimy do tego by zarobki w Polsce zrównały się poziomem osiąganym w Niemczech". [/b]A było to jeszcze przed anszlusem Polski do jUE.

Ciekaw jestem czy ten mason był Niemcem czy tylko przybłędą? Ponoć sytuacja samych rodowitych Niemców w Niemczech wcale nie jest taka różowa, jak się nam wydaje. Tak usłyszałem od znajomych, którzy tam przebywają już 26 lat. Dramat obecnego czasu jest taki, że Polaków ubywa nie tylko z powodu emigracji zarobkowej, ale niskiej dzietności Polek stosujących tony antykoncepcyjnych farmaceutyków. Niszczenie Polski przebiega dwutorowo, czyli poprzez demoralizację i ekonomię.Odrodzenie Polski może się tylko dokonać poprzez radykalny zwrot ku nauce Kościoła( tej przedsoborowej). Powstania, zawieruchy i inne tego typu działania nikogo nie ruszą i nikomu z rządzących krzywdy nie zrobią. Polska armia została zlikwidowana przez tzw, dekomunizację, a zyski transferowane z Polski służą bliskowschodniemu okupantowi naszej Ojczyzny.
Prezydent Izraela: "wykupujemy Manhatan, Polskę i Węgry
http://prawica.net/node/9287 Niestety ten film z polskim tłumaczeniem jest nieustannie usuwany z You Tube

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zK0paj_hFWw&feature=player_embedded[/youtube]

Lech Kaczyński w Izraelu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE[/youtube]

Coltrane

Wysłany: 17 Marzec 2015, 09:18    [Cytuj]

Ciekawe czemu dawni dygnitarze komunistyczni w Polsce kiedyś układali się z bolszewicką Rosją, a dzisiaj trzymają sztamę z Unią Jewropejską ? Czy ktoś potrafi wyjaśnić ten fenomen ? Wygląda na to, że to Unia Jewropejska jest dzisiaj bardziej bolszewicka niż Rosja Putina. Dlatego dawnych aparatczyków i ich synalków ciągnie do Unii Jewropejskiej. A Rosję traktują jak wroga, gdyż nagle znalazła się po drugiej stronie barykady. Dzisiaj ci aparatczycy (z Michnikiem na czele) całe zło świata przypisują Rosji Putina. Nie ulega też wątpliwości, że są to głównie prominetni działacze żydowskiego pochodzenia, ale nie tylko - są też wśród nich Ukraińcy, jak np. Schetyna, Siemoniak, Michnik (żyd ukraiński ?). To jakaś paranoja, że Polską nie rządzą Polacy, tylko żydzi, Ukraińcy, bolszewicy, ludzie powiązani z agenturami (żydowską, niemiecką, bolszewicką). Mamy przecież tylu wspaniałych Polaków, patriotów, którzy mogliby rządzić i wyprowadzić Polskę z kryzysu, postawić na nogi. Ale nie - Polską mają rządzić obcy (z nadania agentur antypolskich), ktorzy są promowani przez antypolskie media, gdzie brylują resortowe dzieci.

Jeżeli chcemy Polski wolnej, suwerennej, niezależnej, niepodległej i katolickiej - to musimy odsunąc od władzy tych, którzy z Polską mają niewiele wspólnego (tylko tyle, że tu w Polsce mieszkają, że posługują się językiem polskim), i nie poczuwają się do jakichkolwiek więzi z Polską - dla nich "polskość to nienormalność". Taki Michnik to chciałby całkowitej likwidacji Polski, przyłączenia jej do innego państwa, tak jak kiedyś jego rodzice pragnęli przyłączenia Polski do CCCP.

Polacy, obudźcie się ! Zanim będzie za późno. Już to wszystko za daleko zaszło, ale jeszcze możemy ratować Polskę, jeszcze mamy szansę. Tylko pytanie : czy tego naprawdę chcemy ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 17 Marzec 2015, 18:30    [Cytuj]

Colcik, Ty to chyba już całkowicie wyleczyłeś się z tego zaczadzenia odorami z PiSuaru i postrzegasz jasno, iż ta cala POPiSLiDentura to banda okupacyjna hien i kanalii likwidujących nam suwerenne państwo. Mimo trwania w kolaboracyjnej zdradzie przez ojDyra, to posłuchajmy czym może skończyć się powtórka z historii, gdy nie powstrzymamy najazdu światowego żydostwa do tworzonego polin, co zapoczątkuje III okupację.

Ludzie II okupacji – obozy pracy w Polsce cz.I
16 marca 2015 / 18:15
Mateusz Wyrwich, pisarz i publicysta
http://www.radiomaryja.pl...okonczone18.mp3
http://www.radiomaryja.pl...-w-polsce-cz-i/

Ludzie II okupacji – obozy pracy w Polsce cz.II
16 marca 2015 / 21:30
Mateusz Wyrwich, pisarz i publicysta
http://www.radiomaryja.pl...okonczone22.mp3

Coltrane

Wysłany: 17 Marzec 2015, 22:01    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
Colcik, Ty to chyba już całkowicie wyleczyłeś się z tego zaczadzenia odorami z PiSuaru i postrzegasz jasno, iż ta cala POPiSLiDentura to banda okupacyjna hien i kanalii likwidujących nam suwerenne państwo...

Ja prostu piszę co myślę. Obserwuję, dociekam, wyciągam wnioski. I widzę, że po 25 latach tzw. transformacji w Polsce jest coraz gorzej. Z wolna tracimy niepodległość, suwerenność, niezależność, wolność. Stajemy się niewolnikami we własnym kraju. I śmiech mnie bierze, jak ktoś mi mówi, że niekupowanie w Biedronkach coś tu zmieni. To wszystko nie tak miało być ! Zniszczona gospodarka, banki w obcych rękach, polski majątek wypracowany przez pokolenia wyprzedany za bezcen, za psie pieniądze. Wzrastające bezrobocie, odbieranie Polakom ich oszczędności, wpędzanie w rujnujące ich kredyty, odbieranie goności, doprowadzenie do emigracji zarobkowej.

I jakoś nikt o tym głośno nie mówi ! :shock: Gdzież są w Sejmie polskim patrioci, Rejtany ? Każdy tylko swojej d... pilnuje. Polska znalazła sięna skraju przepaści, na skraju bankructwa, a oni wszyscy nas w durnia robią. Jedna wielka klika, realizująca od 1989 roku plan balcerowicza. Zmieniały się rządy, ale wszystkie realizowały ten sam plan. 2 lata rządów PiS, pół roku rządów Olszewskiego, to wszystko było chyba dla zmylenia czujności Polaków.

Jedna rzecz burzy tylko ten obraz : zamach smoleński.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 17 Marzec 2015, 23:44    [Cytuj]

Colcik, wyznaniem tym, tak szczerym, dzielisz się myślą niebywale odkrywcza, a płynącą z głębi tego wersetu:
„I widzę, że po 25 latach tzw. transformacji w Polsce jest coraz gorzej.”
Jednak po tak długim czasownikowym procesie:
„Obserwuję, dociekam, wyciągam wnioski.”
Zapomniałeś zauważyć, iż Polski już nie ma na mapie suwerennych państw.

Przeoczyłem gdzieś ten akapit, w którym przepraszasz polskich patriotów za wieloletnie sekowanie, obrażanie i cenzurowanie ostrą brzytwą dramatycznych apeli o ratowanie naszej Ojczyzny przed stadami farbowanych lisów zawłaszczających nasze bogactwa.
Ucieszony jednak Twym spóźnionym nawróceniem doznaje ponownie zniesmaczenia czytając Twe słowa:
„Jedna rzecz burzy tylko ten obraz : zamach smoleński.”
Co zaswiadcza dobitnie, iż tosiek macier pozostawił ci w genach wirusowe przetrwalniki zdolne ponownie zainicjować destrukcje szarych komórek i wygaszanie iskrzenia w synaptycznych szczelinach.

Coltrane

Wysłany: 18 Marzec 2015, 09:33    [Cytuj]

Michaś napisał/a:

Przeoczyłem gdzieś ten akapit, w którym przepraszasz polskich patriotów za wieloletnie sekowanie, obrażanie i cenzurowanie ostrą brzytwą dramatycznych apeli o ratowanie naszej Ojczyzny przed stadami farbowanych lisów zawłaszczających nasze bogactwa.

Co zaswiadcza dobitnie, iż tosiek macier pozostawił ci w genach wirusowe przetrwalniki zdolne ponownie zainicjować destrukcje szarych komórek i wygaszanie iskrzenia w synaptycznych szczelinach.

Wypraszam sobie te kpiny i robienie z kogoś głupka. To typowe dla Ciebie, niestety. Widzę, że jeszcze nie wyrosłeś z tej dziecinady. Nie rób ludzi w balona, i nie uważaj się za alfę i omegę. I nie zmuszaj mnie do radykalnych posunięć. Brednie o przepraszaniu patriotów za wieloletnie sekowanie i obrażanie, oraz brednie o wirusowych przetrwalnikach w genach brzmią jak szyderstwo. Odpuść to sobie, i zacznij z ludźmi normalnie dyskutować. Inaczej utracisz u innych jakikolwiek szacunek. Nie tędy droga kolego.

Gwoli ścisłości, to przypomnę, że ja od początku byłem, jestem i będę przeciwko UE, i głosowałem przeciwko wejściu Polski do tego masońskiego tworu. Dlatego nie po drodze mi było z PiS-em, który deklarował się za wejściem Polski do UE. PiS popierałem jedynie warunkowo, bo nie było nic lepszego. Nie rozumiem więc tej bezczelności o przepraszaniu patriotów za jakieś domniemane przestępstwa. Gdy inni głosowali na Wałęsę i Mazowieckiego, ja popierałem Moczulskiego, a właściwie KPN (Konfederację Polski Niepodległej). Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Moczulski też siedział w tej samej bandzie. Ale W KPN było wielu porządnych ludzi. Gdy inni popierali Krzaklewskiego, ja byłem zwolennikiem Jana Łopuszańskiego. Dzisiaj moim kandydatem nr 1 jest Grzegorz Braun. Także moje poglądy się nie zmieniły, a jedynie stały się bardziej klarowne, gdyż po 25 latach tej transformacji już wiem "kto jest kto" i łatwo nie dam się nabrać różnym farbowanym lisom czy przebierańcom. Polska potrzebuje klarownych ludzi, takich jak Grzegorz Braun, odważnie mówiących prawdę. Udających patriotów powinniśmy eliminować w swoich rozważaniach. Przypomnę jeszcze postać Giertycha. Ilu Polaków patriotów wierzyło, że Giertych to ktoś, kto pragnie Polski niepodległej, suwerennej, katolickiej. I co się okazało ? Ano to, że Giertych zwyczajnie się zeszmacił. Jak teraz Polacy mają wierzyć tzw. patriotom ? Skąd mają wiedzieć, że ich nie oszukają tak jak Giertych ? Są też Buble, które udają patriotów. A kim oni są naprawdę ?

Jeszcze dwa słówka o tzw. zamachu smoleńskim. Ty mi nie wciskaj ciemnoty, że to był wypadek. Albo że to był Palec Boży. Jest tyle znaków zapytania, że głowa mała. Tyle matactw, przekrętów, "przekopanie ziemi na metr głębokości", "pijany Błasik", "bo prezydent kazał lądować", skandaliczne śledztwo, kłamliwe raporty Millera i Anodiny, oddanie śledztwa stronie rosyjskiej. A jeszcze gorzej : jakieś dziwne pobojowisko na miejscu katastrofy, jakby ktoś rozrzucił to wszystko przed katastrofą. Brak ciał tuż po katastrofie. I to że samolot rozbił się na tysiąc drobnych kawałków spadając z wysokości 100 m ... :roll: i jeszcze to, że Rosjanie nie oddali czarnych skrzynek i wraku. Do tego dodajmy niechlujstwo, pozamieniane ciała w trumnach. Nie wspomniałem jeszcze o seryjnych samobójstwach tych, co za dużo wiedzieli. Tylko głupiec może w uporem maniaka twierdzić, że to był wypadek.

Ja niekoniecznie zgadzam się z teorią Macierewicza o wybuchach itd. ale i tego nie wykluczam. Ja bardziej skłaniam się ku teorii, że to mogłaby być inscenizacja katastrofy.

Ale tylko jeden Pan Bóg wie jak było naprawdę. I mam nadzieję, że kiedyś poznamy tę prawdę, że dowiemy się jak było naprawdę. Amerykanie mają nagrania z satelity. Czemu ich nie udostępnią ?

Tu już nie chodzi o to, kto zginął w tej katastrofie, że zginął tam znienawidzony przez Ciebie Lech Kaczyński. Tu chodzi o prawdę. A prawda o tej katastrofie jest jedna : to był zamach, perfidnie przygotowany zamach, i to co najmniej pół roku przed katastrofą. "Prezydent będzie gdzieś leciał, i to się wszystko zmieni" - wygadał się ten przygłup Komoruski. Albo zagadkowa śmierć dyrektora kancelarii premiera Michniewicza : http://niezalezna.pl/8489...ancelarii-tuska

Także Ty Michasiowaty nie wciskaj mi tu ciemnoty o jakimś Palcu Bożym, i nie bądź bezczelny pisząc o wirusowych przetrwalnikach toska maciera w genach. Tylko ludzie bez rozumu będą twierdzić, że żadnego zamachu nie było. Albo ci co działają zgodnie z wytycznymi zapodanymi w sms-ach przez tuska (tzw. tajna instrukcja) : tuż po katastrofie w Smoleńsku politycy PO dostali SMS, by sugerować w mediach naciski na pilotów - twierdzi gen. Sławomir Petelicki i ujawnia skąd ma tę wiedzę (i pewnie dlatego musiał zginąć) : http://www.rp.pl/artykul/642925.html

Tak jak żydzi dawali pieniądze strażnikom, by ci rozpowszechniali kłamstwo, że ciało Chrystusa zostało wykradzione przez jego uczniów ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 18 Marzec 2015, 14:53    [Cytuj]

Colcik, generalnie ujmując zagadnienie, to ja Cie skomplementowałem sygnalizując jedynie o pewnych zagrożeniach nawrotu choroby. Zamach z inicjatywy Rosjan miąłby sens przed podpisaniem abdykacji przez Lecha. Niemcom bardziej by zależało na śmierci tego zdrajcy, ale rozwiązując sejm i oddając władzę germanofilskim donkom zamienił się tylko w marionetkowego strażnika żyrandola. Boleśnie stratę odczuli tylko amerykańscy żydzi i oni szczegóły zamachu śledzonego przez satelity ujawniliby pierwsi. Romeczek z nienawiści do PiSuarczykow uwikłany w koligacje z Sikorskim przeszedł na stronę germanofilów i tylko ograniczył się do pilnowania adwokackiej kasy. Może tez w nowych okolicznościach góre zaczynają brać u niego oddziaływania genów po koszernej mamusi, pomimo katolickiego wychowania w klimatach dziadka Jędrzeja.
Gdyby nie Palec Boży, to zdrajcy Lechowi należałoby posłać z rewizytą jakiegoś taliba z kostkami C4 pod koszulą. To byłoby prawe i sprawiedliwe.
Zachowując wierność KPN-owi powinieneś popierać Polaka, Jacka Wilka, bo ten Twój brązowy niby chrześcijanin i wyznawca smoleńskiego spisku ma rodziców w Bostonie i to mocno koszernych. Pamiętaj o myśleniu, ktore naprawdę nie boli...

Coltrane

Wysłany: 18 Marzec 2015, 15:31    [Cytuj]

Co do tego, kto dokonał zamachu, to my tak naprawdę do końca nie wiemy. Nie mówię że to na pewno Rosjanie. Tu raczej musiała być jakaś większa współpraca kilku agentur. W ten zamach mogą być zamieszani i Niemcy i żydzi. W każdym razie fakt jest faktem że to na pewno był zamach, a nie Palec Bozy. Nie mieszaj tu Pana Boga. gdyby Pan Bóg się mieszał do ludzkich spraw, to nie byłoby obozów koncentracyjnych, nie byłoby bolszewizmu w Rosji itd. itd.

Co do Brauna, to powiem tylko tyle : "po owocach ich poznacie", a ja widzę dobre owoce. Braun to jedyny odważny, który nie boi się mówić prawdy. Skoro jak piszesz, ma koszernych rodziców, to dlaczego sondaze w ogóle go nie uwzględniają ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 18 Marzec 2015, 16:27    [Cytuj]

Colcik, grzech pychy starców pchnął młodość do grzesznej brawury i tu odbieranie rozumy potwierdza karę boska. Giertycha tez sekowali gdy gromadził u siebie polskich patriotów w LPR, mimo koszernych korzonków. A Ciebie chyba ten wirus nie opuszcza i niepotrzebnie tracę tu czas...

Coltrane

Wysłany: 18 Marzec 2015, 18:37    [Cytuj]

Michaś napisał/a:
Colcik, grzech pychy starców pchnął młodość do grzesznej brawury i tu odbieranie rozumy potwierdza karę boska. Giertycha tez sekowali gdy gromadził u siebie polskich patriotów w LPR, mimo koszernych korzonków. A Ciebie chyba ten wirus nie opuszcza i niepotrzebnie tracę tu czas...

Droga wolna, alfo i omego ... :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 20 Marzec 2015, 10:20    [Cytuj]

Michaś napisał/a:

Zachowując wierność KPN-owi powinieneś popierać Polaka, Jacka Wilka, bo ten Twój brązowy niby chrześcijanin i wyznawca smoleńskiego spisku ma rodziców w Bostonie i to mocno koszernych. Pamiętaj o myśleniu, ktore naprawdę nie boli...

KNP to nie KPN - to dwie różne opcje. KNP to formacja o charakterze konserwatywno-liberalnym (liberalizm jest mi obcy - więc ta opcja odpada). Szefem KNP do niedawna był żyd Korwin-Mikke, błazen i stańczyk. Ja się dziwię, że wielu młodych Polaków widzi w nim jedyny ratunek dla Polski. Korwin-Mikke działa już od wielu lat, i niczego szczególnego do tej pory nie zbudował. Wręcz przeciwnie - wszędzie go wyrzucali. Również "Marsz Niepodległości" wyrzucił Janusza Korwin Mikke z komitetu poparcia! Teraz szefem jest jakiś tam Marusik, o którym nie wiem nic. Nic kompletnie. Jacka Wilka też bliżej nie znam, a popieranie kogoś, kogo się nie zna to jakiś nonsens.

Mamy naprawdę świetnego kandydata, Polaka-katolika, jedynego odważnego, który nie boi się mówić prawdy, czyli Grzegorza Brauna ("brązowy niby chrześcijanin" :roll: ). Brauna popierają ks. Małkowski, dr. Krajski (znawca masonerii), Wegrzyn - ludzie nieskazitelni, mający klarowne poglądy. Zwłaszcza ks. Małkowski to legenda, i wielki Polak-patriota (miał być zamordowany przez SB razem z ks. Popiełuszką).

Ja nawet się nie zastanawiam. Całym sercem popieram Grzegorza Brauna. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, niech posłucha choć jedną jego wypowiedź, jakiś jeden wywiad z Braunem. Grzegorz Braun ma szansę zbudować alternatywę dla Układu Okrągłego Stołu. Niech no tylko podłączy się do szczekaczki, niech no tylko pozwolą mu podłączyć się do głównego megafonu (zresztą będą musieli jak uzbiera 100 tysięcy podpisów, a wygląda na to, że uzbiera). Będzie bardzo ciekawie. Braun bije wszystkich na głowę. I wygrywa wszystkie debaty.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]