ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
18 Sierpień 2009, 11:05
Do czego służą homoseksualiści?
Autor Wiadomość
KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 18 Marzec 2008, 12:14    [Cytuj]

Cytat:
HOMOPROPAGANDA ZASZKODZIŁA FORDOWI

I, kto,by to pomyślał,a ja myślałam,że tylko na tym zarabiają,czyżby więcej, było, ludzi którzy wiedzą czego , chcą od życia?
[Profil] [PM] [E-mail]

Agnieszka

Wysłany: 18 Marzec 2008, 19:28    [Cytuj]

Ale czy na pewno bezgraniczna akceptacja homoseksualizmu zaszkodziła fordowi? Myślę, że sprzedaż samochodów spadła w ogóle, ale nie tylko u Forda...
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 18 Marzec 2008, 21:15    [Cytuj]

Ford nie opierał się na przypuszczeniach, lecz na badaniach rynku. Ma speców od tego.

W Polsce także powiodła się akcja bojkotu firm reklamujących się w "Machinie".
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 18 Marzec 2008, 21:58   Z umów z ;Machiną" wycofują się reklamodawcy [Cytuj]

Z umów z „Machiną" wycofują się reklamodawcy

Miesięcznik o kulturze popularnej „Machina" wraca na rynek po czteroletniej przerwie. Na okładce zerowego numeru znalazł się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej z twarzą piosenkarki Madonny.

Zerowy numer pisma wydrukowano w nakładzie 30 tys. i rozesłano pocztą m.in. do dziennikarzy. Nie trafił do kiosków.

. Z umów z „Machiną" wycofały się już Telekomunikacja Polska SA, Oiange i Philips. - Gdy zaczęły przychodzić maile, podjęliśmy decyzję, że nie chcemy brać w tym udziału. Nie zamierzamy obrażać niczyich uczuć religijnych - mówi Mar-

cin Gruszka z biura prasowego Orange. Podobnie zareagował Philips, który dostał kilkadziesiąt listów. Barbara Górska, rzecznik prasowy TP SA, oświadcza kategorycznie: -W kolejnym numerze „Machiny" naszych reklam już nie będzie. przesłanego w środę do naszej redakcji listu dowiadujemy się, że firma Philips Polska, która zdecydowała się na zamieszczenie swojej reklamy w „Machinie", n/e została rzetelnie poinformowana o zawartości merytorycznej pisma i projekcie okładki

Redaktor naczelny „Machiny" Piotr Metz nie poczuwa się do winy. - Naszą

intencją nie było obrażanie ludzi wierzących. Ten kolaż miał pokazywać, że w kulturze masowej nie ma żadnych świętości - tłumaczy KAI.

Okładkę „Machiny" skrytykowała też Rada Etyki Mediów, a młodzi członkowie konserwatywno-liberalnego stowarzyszenia Koliber i fundacji Jupiter z Poznania zachęcają do bombardowania protestacyjnymi mailami i SMS-ami wydającej jnagazyn firmy Point Group. Wzywają też do bojkotu towarów i usług firm, które reklamują się w, Machinie". Na swojej stronie internetowej zamieścili nawet spis firm z ich e-mailami i numerami telefonów, a także wzory Ostów. O ile rozgłos wokół okładki może wyjść „Machinie" na dobre

Po raz kolejny pozostaje przypomnieć, że za obrażanie uczuć religijnych obowiązujący w Polsce kodeks karny przewiduje karę do dwóch lat więzienia.
Ostatnio zmieniony przez KASIA 19 Marzec 2008, 11:04, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]

Gość

Wysłany: 18 Marzec 2008, 23:01    [Cytuj]

Przyznaję, że czytam to wszystko i głową kręcę. Usilnie staram się zrozumieć cel tego forum, ale jakoś mi to nie wychodzi. W zasadzie, to żałuję, że je czytam (ciekawość naukowo-zawodowa...jestem psychologiem).

Istnieje pojęcie normy biologicznej, które głosi, że wszelkie zachowania nie prowadzące do krzywdy drugiej jednostki mieszczą się w granicach normy. Niestety w tym wszystkim istnieje jeszcze pojęcie normy społecznej i stwierdzam z przykrością, że norma społeczna Polaków jest zbyt wąska aby zaakceptować homoseksualizm.

Szanowana Pani, AnnoE, głosi pani na tym forum bardzo konserwatywne poglądy, demonizując jednocześnie homoseksualizm,a tym samym krzewiąc homofobię. Skąd u Pani tyle nienawiści i braku zrozumienia do tej grupy ludzi?

Przyznam, że nie bylo mi dane ogladać roznegliżowanych scen erotycznych w wydaniu par gejowskich w parku miejskim...za to wiele tak ordynarnych scen widywałam przy udziale heteroseksualistów. Tego moje dziecko nie powinno oglądać! No, ale łatwiej powiedzieć, że to "pedał" jest "be".

Skoro tak silnie utwierdza Pani ludzi o szkodliwości (tak to rozumiem) homoseksualizmu, to moze warto rozpropagować jakisz szybki sposób ich wyniszczenia? Niejaki Adolf miał pewien pomysł, nieprawdaż? Aż włos się jeży!

PS: nie podałam imienia, bo to też wydaje się być obiektem krytyki.

Pozdrawiam czytelników...tych liberalnych w szczególnosći.

Trochę więcej zrozumienia, a życie będzie o tyle piękniejsze.

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 19 Marzec 2008, 09:01   tolerancja - tylko dla kogo? [Cytuj]

Gościu ,zagalopowała się Pani, i chyba Pani ,niezrozumiała.

W, czym tkwi różnica? tolerować,inność,szacunek,dla każdego człowieka-tak,

propagowanie, homoseksualizmu-nie.

A z tym Hitlerem, to mi się kojarzy, mord dzieci nienarodzonych, eksperymenty na ludziach,eutanazja..

,Wzywając Hitlera, zapomniała Pani, jaki On porządek robił z homoseksualistami? więc to jest akurat zły przykład..

Ne tylko geje nie mogą wspołżyć na ulicy, heteroseksualni i małżeństwa, też nie, ogólnie jest to sprawa dyskretna i delikatna,a jako psycholog to powinna,Pani być uczulona na ludzkie uczucia te jeszcze nie wypaczone.

I nikt tu używał slowa pedał.dopiero od Pani usłyszalam,że tak się mówi, zapamiętam.

Bardzo Pani cierpi z powodu,prześladowania,gejów, a nie cierpi Pani z powodu,głodnych,dzieci,wojny?

Czy to taka moda teraz,hobby , czy żeby dodać sobie prestiżu,trzeba,być z duchem czasów.

Polakiem - nie Europejczkiem.

wierzący,praktykujący-nie.

tolerancyjny tak-dla murzynów,dla Żydów, których obok mnie nie ma .

Dla sąsiadki w moherowym berecie idącej na różaniec -Nie

musisz,znać dowcip o Rydzyku, o małym Jezusie.

Zapiszę się do klubu animals, w obronie zwierząt futerkowych,a jednocześnie,pójdę pod sejm wyzywać zwolennikóów Radia Maryja,za to że bronią życia nienarodzonych.

tolerancja - tylko dla kogo?

.
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 19 Marzec 2008, 21:07    [Cytuj]

Drogi gościu.

To są wyłącznie Twoje subiektywne odczucia.

To co nosisz w swym sercu - nawet nie próbuj wciskać mi w usta.

Udowodnij mi homofobię, nienawiść i pozostałe pomówienia.

Nie wiesz zupełnie co mówisz.

Wszelkie moje komentarze związane z osobami dotkniętymi homoseksualizmem są przesycone troską i miłością.

I nie są to wypowiedzi teoretyczne.

Bliska memu sercu osoba boryka się i walczy z odczuciami homoseksualnymi od 2 lat. Na razie skutecznie, bo znalazła pomoc w "Odwadze"

Wiem doskonale, ile sie natrudziła,aby znaleźć jakąkolwiek pomoc.

Jeśli chcesz poznać moją opinię - zapraszam tu:

http://superwizjer.onet.pl/1450774,archiwum.html

Nick ten sam.
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 21 Kwiecień 2008, 20:59    [Cytuj]

HOMOSEKSUALIŚCI BĘDĄ DEBATOWAĆ Z TERAPEUTAMI

Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA), które w 1973 roku, w wyniku głosowania, wykreśliło homoseksualizm ze spisu chorób organizuje 5 maja 2008 roku bezprecedensową konferencję. Weźmie w niej udział dwóch aktywistów gejowskich, którzy "zmierzą się" w dyskusji z przedstawicielami organizacji pomagających w terapii homoseksualizmu.

Biskup wspólnoty episkopalnej i homoseksualista, Gene Robinson oraz Dr. David Scasta, były przewodniczący "Association of Gay and Lesbian Psychiatrists" będą poszukiwać "wspólnych perspektyw" z wielebnym Albertem Mohler'em - prezesem "South Baptist Theological Seminary" oraz członkiem zarządu "Focus on the Family", a także doktorem Warrenem Throckmorton'em, konserwatywnym profesorem psychologii z Grove City College.

Dr Warren Throckmorton powiedział w rozmowie z serwisem CitizenLink.com: "Sympozjum to uznaje rolę wiary jako kluczowego czynnika w rozwoju tożsamości psychoseksualnej. Zgodnie z moją wiedzą, spotkanie to, wyróżniające się zróżnicowaniem religijnych punktów widzenia, nie ma precedensu w Amerykańskim Stowarzeszeniu Psychiatrycznym".

Rzeczywiście, po raz pierwszy w historii APA dopuszcza się do naukowej debaty przedstawicieli terapeutów pomagających osobom cierpiącym z powodu swego homoseksualizmu w reorientacji seksualnej. Do tej pory w Stowarzyszeniu konsekwentnie odmawiano takiej terapii (mimo udokumentowanej trwałej pomocy wobec tysięcy osób) prawa do naukowości.

Oprac. B. B.

Źródło: CitizenLink.org

(za fronda.pl)
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 12 Maj 2008, 17:01    [Cytuj]

"CUDOWNY" BRAK DYSKUSJI

Dwa tygodnie temu zapowiadaliśmy pierwszą, bezprecedensową konferencję naukową organizowaną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne poświęconą homoseksualizmowi i religii.

Po raz pierwszy APA zapowiedziało dopuszczenie do dyskusji terapeutów odnoszących sukcesy w reorientacji seksualnej homoseksualistów. Jednak pod wpływem ataków ze strony organizacji gejowskich, APA zrezygnowało z konferencji. Od momentu ogłoszenia organizatorzy nękani byli setkami telefonów, e-maili i faksów, twierdzących, że taka konferencja legitymizuje homofobiczny światopogląd.

David Scasta, były prezes Association of Gay and Lesbian Psychiatrists, homoseksualny psychiatra odpowiedzialny za organizację konferencji powiedział:

"Był to nasz pomysł na wyważoną dyskusję o religii i tym, jak wpływa ona na terapię. Chcieliśmy podyskutować racjonalnie, spokojnie i z szacunkiem dla rozmówców." Scasta nie ukrywa rozczarowania utratą szansy na racjonalną dyskusję o problemie homoseksualizmu. Wayne R. Besen, autor książki "Anything But Straight" ("Wszystko, byle nie hetero") i założyciel jednej z organizacji wojujących gejów podsumował decyzję o odwołaniu konferencji jednym słowem: "Cudownie!"

Oprac. B. B.

Źródło: Washington Times

6.05.2008

(za fronda.pl)
[Profil] [PM] [E-mail]

mniemanologia

Wysłany: 11 Sierpień 2008, 13:11    [Cytuj]

Nie rozumiem.

Żyją sobie homoseksualiści. Raz na jakiś czas organizują paradę równości (byłam, widziałam). Nie dochodzi w jej trakcie do żadnego obcowania, nic takiego. Jest to taka sama propaganda homoseksualizmu, jak propagandą katolicyzmu można by było nazwać np. jakąś pielgrzymkę. Różnica jest taka, że ja mogę ze swoim partnerem wyjść na ulicę, trzymając się za ręce, patrząc na siebie z miłością czy nawet całując się gdzieś w parku - i to nie jest propaganda, natomiast gdy mój kolega zrobi to samo ze swoim partnerem - to już jest propaganda, i temu mówicie NIE.

Agrumenty typu "Bardzo Pani cierpi z powodu,prześladowania,gejów, a nie cierpi Pani z powodu,głodnych,dzieci,wojny" (do Gość) są mieczem obosiecznym - bardzo cierpicie z powodu czyjegoś homoseksualizmu, a nie cierpnie z powodu głodnych dzieci, wojny?

I tu - a propos wypowiedzi ""Cudowny" brak dyskusji". Hm. Skoro homoseksualizm nie jest chorobą, to jaki jest sens jego leczenia? Jeśli dla kogoś jest problemem, to faktycznie terapia jest dorym rozwiązaniem - żeby sobie z tym problemem poradzić. Ale większość osób jawnie homoseksualnych nie ma problemu ze swoją orientacją - żyją z tym i jest im z tym dobrze (ewentualnym problemem może być to, że to INNI mają problem z ich orientacją - zachowania od przykrych uwag po jawne prześladowania mogą byc faktycznie problemem), dlatego też rozmawianie z osobami, które będą im wmawiać, że powinni się leczyć - może być czymś, co rani ich ego, bo dla nich to nie jest choroba, tylko coś, z czym żyją - jak leworęczność czy odstające uszy. Tak myślę :) Gdybym powiedziała koledze, że mógłby się zastanowić nad terapią, on zapytałby - a po co? Źle komuś z moim homoseksualizmem?
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 3 Grudzień 2008, 13:37   ONZ: Watykan przeciw depenalizacji homoseksualizmu [Cytuj]

Stolica Apostolska nie poprze francuskiego projektu rezolucji w sprawie powszechnej depenalizacji homoseksualizmu.

Zapewnił o tym w wywiadzie dla francuskiej agencji I-Media watykański przedstawiciel przy ONZ, abp Celestino Migliore. Przypomniał, że Kościół zachęca do unikania jakiejkolwiek dyskryminacji i konsekwentnie opowiada się za ochroną godności każdego człowieka. Jednak inicjatywa Francji „żąda od państw i organizacji międzynarodowych wprowadzenia nowych kategorii osób chronionych przed dyskryminacją, nie licząc się z tym, że w ten sposób dojdzie do nowych przejawów dyskryminacji”. Abp Migliore wyraził obawę, że w tej sytuacji „państwa, które nie zalegalizują związku dwóch osób tej samej płci, zostaną postawione pod pręgierzem i poddane naciskom”.

Wieczorem głos w tej sprawie zabrał rzecznik Watykanu. Ks. Federico Lombardi zwrócił uwagę, że Stolica Apostolska nie jest osamotniona w swoim sprzeciwie wobec francuskiej propozycji, gdyż do tej pory opowiedziało się za nią niespełna 50 państw, podczas gdy ponad 150 jej nie poparło. „Oczywiście, wbrew temu co usiłuje się wmówić nikt nie upiera się przy karze śmierci dla homoseksualistów. Znane zasady poszanowania podstawowych praw osoby oraz wyrzeczenia się wszelkiej formy dyskryminacji... wykluczają nie tylko karę śmierci, ale również wszelkie kary oparte na przemocy bądź dyskryminujące homoseksualistów”, oświadczył włoski jezuita.

Jego zdaniem we francuskiej propozycji chodzi nie tylko o depenalizację homoseksualizmu, ale także o wprowadzenie deklaracji o charakterze politycznym. Może ona mieć odzwierciedlenie w mechanizmach kontroli, na mocy których wszelka norma, nie tylko prawna, ale także regulująca życie grup społecznych czy religijnych, która nie umieściłaby na tym samym poziomie wszystkich orientacji seksualnych, może być uznana za sprzeczną z poszanowaniem praw człowieka”. Może to „stać się narzędziem nacisków bądź dyskryminacji w stosunku do tych, którzy na przykład uważają małżeństwo kobiety i mężczyzny za podstawową i pierwotną formę życia społecznego, wymagającą uprzywilejowania” – obawia się watykański rzecznik prasowy.

KAI (ml [KAI Rzym] // ro)
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 3 Grudzień 2008, 19:39    [Cytuj]

Kardynał z Dominikany krytykuje ONZ za promowanie niemoralności

Kard. Nicolás de Jesús López Rodríguez wyraził zdumienie, że ONZ, która przed 60 laty uroczyście ogłosiła prawo człowieka do życia, oddaje się obecnie promocji rzeczy niemoralnych, takich jak aborcja.

Metropolita Santo Domingo stwierdził, że Kościół zabiera głos w tej sprawie, gdyż „mamy mnóstwo ludzi nieodpowiedzialnych, poczynając od organizacji międzynarodowych na czele z ONZ”, która w 1948 r. uroczyście ogłosiła, że pierwszym prawem człowieka jest prawo do życia. Tymczasem „60 lat później kobieta ma prawo zabić swoje dziecko”. – Albo tamta deklaracja była kłamstwem, albo wszystko to jest komedią – powiedział hierarcha podczas Mszy św. odprawianej 2 grudnia z okazji Miesiąca Rodziny.

Przestrzegł, że państwa, które pozwalają na zabijanie dzieci nienarodzonych lub na zawieranie małżeństw między mężczyznami lub między kobietami „rujnują się moralnie”. – Nie jestem za nic wdzięczny ONZ, która dziś w sposób niezrozumiały podejmuje wysiłki, by wprowadzić to zło na całym świecie – stwierdził prymas Dominikany.

Wezwał swych rodaków do obrony ojczyzny i przeciwstawienia się tym, którzy chcą im narzucić niemoralność. „Możemy sami zorganizować się tak, jak uważamy, że powinniśmy żyć” – zapewnił kard. López Rodríguez.

KAI (pb [KAI/ACI] // ro)
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]