ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHEMTRAILS
Autor Wiadomość
DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 21 Październik 2012, 21:49   CHEMTRAILS [Cytuj]

Październikowe niebo mojego miasta jest niemiłosiernie przecinane niemal codziennie wieloma smugami chemtrails.
Zacząłem w zeszłym roku interesować się tym zagrożeniem, ale w stosunku do roku ubiegłego ilość oprysków wzrosła.
Poniżej proponuję obejrzeć krótki film z dwóch październikowych poranków:
[youtube] http://www.youtube.com/wa...a0Q1o[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 21 Październik 2012, 21:54   Re: CHEMTRAILS [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Październikowe niebo mojego miasta jest niemiłosiernie przecinane niemal codziennie wieloma smugami chemtrails.
Zacząłem w zeszłym roku interesować się tym zagrożeniem, ale w stosunku do roku ubiegłego ilość oprysków wzrosła.
Poniżej proponuję obejrzeć krótki film z dwóch październikowych poranków:
[youtube] http://www.youtube.com/wa...a0Q1o[/youtube]

Stąd te gęste mgły ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Październik 2012, 22:04   Re: CHEMTRAILS [Cytuj]

Znalazłem w necie taki oto tekst na temat chemtrails :

Badaczka mówi, że naukowcy z kręgów armii rozsiewali przez lata radioaktywne cząstki nad miastami.

Zdaniem socjolog Lisy Martino-Taylor, armia USA przeprowadzała przez wiele lat ściśle tajne eksperymenty włącznie z rozsiewaniem cząstek radioaktywnych nad głowami mieszkańców St. Louis, Missouri. To jest niemal zupełnie nie zaskakujący fakt, jeśli wziąć pod uwagę, że cały obszar USA jest obecnie miejscem masowych eksperymentów na ludziach, gdy już wiemy, że ich wyniki będą niczym innym, tylko obrazem horroru. Nie zapominajmy, że nadal popieramy używanie niebezpiecznych substancji i technologii, nawet w sytuacji, gdy z góry wiadomo, że skończy się to katastrofą.

Obecnie w zakresie wiedzy publicznej jest to, że rząd rozsiewa cząsteczki siarczku cynkowo-kadmowego, jakie są szkodliwe dla zdrowia, nad St. Louis, lecz prof. Martino-Taylor mówi, że jej badania wskazują, iż do mieszaniny dodawano również dodatków radioaktywnych.

Celem tych eksperymentów były zasadniczo miejsca zamieszkania mniejszości etnicznych i społeczności o niskich dochodach – co znów, nie jest niczym zaskakującym, biorąc pod uwagę historię brutalnych testów na populacji znajdującej się w ciężkim położeniu społeczno-ekonomicznym przeprowadzanych przez rząd USA, która nie miała najmniejszego pojęcia, że stała się przedmiotem testów z użyciem niebezpiecznych chemikaliów w latach 1953-1954 oraz 1963-1965.

Badania Martino-Taylor wyjawiły wiele zdjęć ukazujących jak te cząsteczki były rozsiewane oraz szczegółowy opis jak ludność Ameryki była wystawiona na działanie tych substancji w imię bezpieczeństwa Ameryki.

W Corpus Christi, Texas chemikalia były rozpraszane nad dużymi częściami miasta z samolotów, a w St. Louis armia USA umieściła chemiczne zraszacze w szkołach, miejscach użyteczności publicznej, między budynkami, a także na ciężarówkach do spryskiwania w ruchu.

Nawet lokalni politycy byli trzymani zupełnie z dala od sekretów tych działań, a mieszkańcom St. Louis zwyczajnie powiedziano, że armia testuje nową technologię zasłony dymnej, aby bronić Amerykanów i ich miast przed potencjalnym atakiem Rosjan.

“Eksperyment był zupełnie tajny celowo” mówi Martino-Taylor przed St. Louis KSDK. „Nie mieli ochotników, którzy by na to poszli – tak zgadzam się na wdychanie siarczku cynkowo-kadmowego z radioaktywnymi cząsteczkami”.

“Szokujący był zwłaszcza stopień obłudy i utajenia. Wyraźnie poszli na całość, żeby oszukiwać ludzi”.

Osobiście odnajduję ten właśnie poziom obłudy i tajności jako rzecz zupełnie nie szokującą, jeśli wziąć pod uwagę, że mówimy o rządzie amerykańskim.

Martino-Taylor musiała złożyć setki zapytań o wydanie pozwoleń z kartoteki Freedom of Information Act (FOIA), aby zdobyć niegdyś utajnione dokumenty potwierdzające istnienie programu sprayowania ludzi.

Jej badania potwierdziły, że największa koncentracja sprayowania miała miejsce w kompleksie budowli mieszkaniowych the Pruitt-Igoe, jaki znajduje się na północnym zachodzie śródmieścia St. Louis w rejonie Carr Square.

Ten kompleks, który został zniszczony w 1972 r., zamieszkiwało ok. 10 tysięcy ludzi o małych dochodach, z czego szacuje się, że 70 % z nich to były dzieci poniżej 12 roku życia.

“To był gwałt zadany wszelkim zasadom etyki medycznej, wszelkim prawom zapisanym w kodeksach międzynarodowych, a nawet własnej polityce wojska w tamtym czasie” powiedziała Martino-Taylor.

Wcześniej dowody w tej sprawie wyszły na jaw w latach 90-tych, gdy kongresman Richard Gephardt zażądał od wojska ujawnienia swych akt oraz udzielenia wyjaśnień w sprawie testów na ludziach w St. Louis.

„Chcemy upewnić się, że nie miało miejsca nic, co mogłoby spowodować szkody jakiejkolwiek osobie i że wszystkie fakty w tej sprawie można bez obawy położyć na stół” mówił wtedy Gephardt.

Dokumenty, które zostały w końcu odtajnione dowodziły, że armia USA rzeczywiście umieściła zraszacze w różnych budynkach, chociaż wojsko nadal upierało się przy tym, że chemikalia były zupełnie bezpieczne.

Badania Martino-Taylor pokazują, że nie miało to nic wspólnego z prawdą.

“Wiele jest dowodów, które pokazują, że ludzie w St. Louis oraz w samym centrum miasta, w szczególności mniejszości etniczne, byli poddani testom wojskowym, jakie były związane z większym projektem testowania broni radiologicznej”.

Odkrycia Martino-Taylor wiodą prosto do programu U.S. Radium, prowadzonej w spółce o tej samej nazwie, jaka stała się znaną z tego, że zawalono ją swego czasu stertą pozwów od pracowników, w jakich stawiano zarzuty o dokonanie skażenia wskutek promieniowania.

“US radium zasłużyła na tę reputację, gdyż okazało się w procedurach sądowych, że była odpowiedzialna za wytwarzanie farby z radioaktywnym proszkiem, która zabiła wiele młodych kobiet, które lubiły malować farbą fluorescencyjną różne przedmioty ceramiczne w domu” powiedziała Martino-Taylor.

U.S. Army przyznała, że dodawała fluorescencyjnej substancji do mieszaniny, jaka była rozsiewana, lecz szczegóły na temat radioaktywności dodawanych substancji pozostają całkowicie tajne, lecz takie pozostaną prawdopodobnie tylko jeszcze jakiś czas.

Dokumenty ujawnione przez Martino-Taylor pokazują, że armia nie zadała sobie trudu przeprowadzenia swoich własnych badań, aby dowiedzieć się czegoś na temat mieszaniny, jaką rozsiewa, a jaka spowodowała na pewno długotrwałe szkody ludziom nieświadomym, że zostali poddani jakiemuś eksperymentowi.

Poprzez ukazanie tego akurat badania, autor zajmuje się zagadnieniem, jak wielu ludzi -uczestników różnych organizacji ochoczo bierze i weźmie w przyszłości udział w działaniach zorganizowanych, jakie wyrządzają i wyrządzą w przyszłości szkodę innym oraz jak wielu ludzi poza tymi organizacjami może, ale nie musi stać się ofiarami działalności zorganizowanej. Ważne jest wskazanie, że i jedni i drudzy są niezdolni do określenia legalności czy też szkodliwości działań, w jakich wezmą udział, a o tym wiedzieć będzie tylko wierzchołek tej organizacji, napisała Martino-Taylor.

Miejmy nadzieję, że ten przypadek pomoże dodać następną cegiełkę do i tak już obecnie ogromnego zbioru dowodów, jakie potwierdzają, że „nasz” rząd w rzeczywistości regularnie traktuje nas jak szczury laboratoryjne, mięso armatnie albo masę majątkową potrzebną do zabezpieczenia pożyczki.

Z opisu pod filmem na YouTube:

Kiedy naturalny świat wokół nas umiera, co zajmie jego miejsce? Inżynieria planetarna ma środki zaradcze, które dadzą nam genetycznie zmodyfikowane drzewa i uprawy. A co z ludźmi? Jak my jesteśmy przekształcani od środka?

Na całym świecie obserwowane są smugi chemiczne (zwane również chemtrails) i stworzone przez człowieka dziwne chmury. Białe niebo filtruje światło słoneczne, a drzewa chorują i umierają. Badania próbek wody i gleby wykazują wysokie stężenie metali ciężkich i obecność sztucznych włókien spadających na nas z nieba.

Czy aerozolowe opryski to tylko eksperymentowanie z pogodą? Co znaczą samoreplikujące się włókna znalezione u ludzi z syndromem Morgellonów? Dlaczego zmodyfikowane genetycznie materiały zostały znalezione w próbkach powietrza?

Wszystko wskazuje na to, że program inżynierii planetarnej wziął na cel i wpływa na wszystko, co żyje. Syntetyczna biologia – łącząc genetykę, robotykę i nanotechnologię ze sztuczną inteligencją, hybrydyzacją naturalnych form i modyfikacją tkanek – wyznacza nowe granice nauki przerastające nasze wyobrażenia.

Gwałtowny skok technologiczny wkrótce pozwoli sztucznej inteligencji przewyższyć nasze własne możliwości. Jak wtedy będzie zorganizowany nasz świat? Czy zmienimy się w maszyny, czy może staniemy się technologicznymi hybrydami?

Ten wykład Sofii Smallstorm zaprezentowany na Conspiracy Con 2011, wprowadza nas w podstawy naukowych odkryć, które nie są upowszechniane w mainstreamowych mediach.

http://zatruteniebo.wordpress.com/

Petycja aby powstrzymać oraz ujawnić osoby odpowiedzialne za tzw. CHEMTRAILS !!!

Na AVAAZ pojawiła się nowa petycja przeciwko chemtrails. Nie wiem, czy odniesie jakiś skutek, ale przynajmniej będzie sygnałem dla władzy, że widzimy i że protestujemy przeciwko zatruwaniu powietrza i gleby.
Ostatnio zmieniony przez Coltrane 21 Październik 2012, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 21 Październik 2012, 22:04    [Cytuj]

Tego to już nie jestem w stanie udowodnić.
Fakt że wczoraj niebo było zabielone od oprysków, a tak ładnie zapowiadał się dzień.
Być może że po kilku , kilkunastu godzinach tak się obniżyły chmury powstałe z oprysków że nie jest to niewykluczone.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 21 Październik 2012, 22:10    [Cytuj]

Zaprezentuję państwu film od którego moja styczność i zainteresowanie tematem się zaczęła:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P-c3FeuV5cE[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Październik 2012, 22:19    [Cytuj]

Ja dołączam jeszcze taki filmik :

CAŁA PRAWDA O CHEMTRAILS - SMUGI CHEMICZNE

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwKAcg_LMSk&feature=watch_response[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 21 Październik 2012, 22:42    [Cytuj]

Mam do państwa prośbę o wsparcie :
od zeszłego roku gdy dotarł do mnie ten temat to chciałem zainteresować nim jak najwięcej ludzi. Więc zapoczątkowałem dyskusję o nim na forum dyskusyjnym z mojego miasta.
Walka była nierówna, ilość troli i próby ośmieszenia tematu, kilku ludzi próbowało trochę mnie wspierać ,ale temat został zablokowany przez moderatora. W tym roku moderator latem odblokował ale włączyłem się się do niego z powrotem przed dwoma dniami widząc skalę oprysków.
Przez te dwa dni nikt mnie nie wsparł.
Proszę państwa o wsparcie poprzez zarejestrowanie się na forum, podaję linka na stronę główną : http://www.forum.police.info.pl/index.php

Po zarejestrowaniu proszę odnależć temat w dziale : TRUDNE TEMATY, a temat nosi tytuł:
Chemiczne opryski nad Policami i powiatem goleniowskim,
Link : http://forum.police.info.pl/viewforum.php?f=20

Każda pomoc w dyskusji, przedstawianiu linków czy ciekawych faktów z tej dziedziny bardzo będzie pomocna.
Dodam że temat jest gorący i ma duże zainteresowanie - było do tej pory ponad 11000 wejść.
Zapraszam.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 25 Październik 2012, 18:24    [Cytuj]

[quote=

OK, zajrzę tam przy okazji. Może jak nas będzie więcej, to wtedy szanse w miarę się wyrównają.[/quote]

Niestety dalej zmagam się sam ze zmasowanym atakiem,ignorancją, ośmieszaniem - tu nam łatwo o chemtrails rozmawiać w gronie o podobnych poglądach.
Stawka jest chyba duża aby przekonać lub choćby zainteresować ludzi tym zagrożeniem.
Pozdrawiam.

ps. spytam się o strukturę użytkowników forum : czy są w większości z Polski czy Ameryki?
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Październik 2012, 18:43    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Dziękuję za wsparcie, jeśli chcą państwo zobaczyć batalię o prawdę ( być może w Polsce jedyną na taką skalę w tym temacie) to zajrzyjcie tu : http://forum.police.info.pl/viewforum.php?f=20

A czy na Facebooku nie jest pan aktywny ?
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 27 Październik 2012, 19:35    [Cytuj]

KASIA napisał/a:
DarekMirror napisał/a:
Dziękuję za wsparcie, jeśli chcą państwo zobaczyć batalię o prawdę ( być może w Polsce jedyną na taką skalę w tym temacie) to zajrzyjcie tu : http://forum.police.info.pl/viewforum.php?f=20

Bardzo słabo, nie umiem tam zbytnio się poruszać Pani Kasiu.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Październik 2012, 19:42    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
KASIA napisał/a:
DarekMirror napisał/a:

Bardzo słabo, nie umiem tam zbytnio się poruszać Pani Kasiu.

Wcale to nie jest takie trudne a bardzo poszerza kontakty :) .
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Październik 2012, 22:16    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Prawda jest groźna i eliminowana na każdym kroku.

Wynika to zapewne z braku świadomości. Jak na razie brak dowodów na to, iż smugi chemtrails zawierają trujące związki chemiczne, np. aluminium. Myślę że to kwestia czasu, kiedy takie dowody zostaną przedstawione. Mnie tylko dziwi to, że Polaków zupełnie nie intersuje co się dzieje nad ich głowami. Żyją sobie beztrosko, nie zdając sobie sprawy że nad ich głowami rozpylane są trujące związki.

Myślę, że powinniśmy tutaj do tego tematu wrócić, i go rozwinąć. Potrzeba ażeby w końcu Polacy sobie uświadomili, że dzieje się coś niedobrego, i w związku z tym poczynilli jakieś akcje. Myślę, że wskazane byłyby protesty. Tylko powtarzam : musi być pełna świadomość, że takie rzeczy mają miejsce. Potrzebna jest konkretna informacja. Potrzebne są też konkretne badania.

Inaczej będziemy się bujać. A nieświadomi Polacy będą się z tego śmiać, i mówić że oto mamy do czynienia z kolejną teorią spiskową.

P.S. A na tamtym forum niech sobie blokują. To nie zmieni faktu, że chemtrails jednak istnieje.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 29 Październik 2012, 05:26    [Cytuj]

[quote="Coltrane"]
DarekMirror napisał/a:
Jak na razie brak dowodów na to, iż smugi chemtrails zawierają trujące związki chemiczne.

Ale przecież są jakieś dokladne wyniki składu, to czego one dotyczyły?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 29 Październik 2012, 07:58    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Ale przecież są jakieś dokladne wyniki składu, to czego one dotyczyły?

Być może są, ale jak na razie to chyba nikt nie chce tych wyników za bardzo ujawniać. Tylko nie wiem czemu, skoro cała sprawa dotyczy zatruwania powietrza nad naszymi głowami.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 25 Listopad 2012, 14:24    [Cytuj]

Kilka zdjęć nieba z chemtrailsami :
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]