ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHEMTRAILS
Autor Wiadomość
DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 24 Luty 2014, 04:53    [Cytuj]

Zapraszam na dwa filmy które nagrałem 8 lutego 2014 ( pierwszy raz kamerą full HD )

http://www.youtube.com/watch?v=TpUK2l0JfRs

http://www.youtube.com/watch?v=_rA8nFknGwE
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Maj 2014, 12:06    [Cytuj]

Były szef FBI otruty – potwierdził że smugi chemiczne są prawdziwe

FBI i… – Symptomy wskazują na to, że Ted L Gunderson został otruty.

(INTELLIHUB) – Były szef FBI, Ted L Gunderson, 12 stycznia 2011 wydał oświadczenie na temat smug chemicznych. Powiedział co następuje:

„Śmiertelne zrzuty, znane pod nazwą smug chemicznych [ang. chemtrails], są zrzucane i rozpryskiwane w Stanach Zjednoczonych i Anglii, Szkocji, Irlandii i Europie północnej. Osobiście widziałem je nie tylko w Stanach, ale w Meksyku i Kanadzie. Na świecie giną ptaki. Na świecie giną setki tysięcy ryb. To jest ludobójstwo. To jest trucizna. To mord dokonywany przez ONZ.

Dokonujący tego element w naszym społeczeństwie musi zostać powstrzymany. Znam dwa miejsca gdzie stacjonują samoloty zrzucające to g. . . na nas. Cztery z tych samolotów są w Air National Guard w Lincoln, Nebraska. Pozostałe są w Fort Sill, Oklahoma. Osobiście widziałem samoloty w Nebrasce – Lincoln, Nebrasce – w Air National Guard.

Nie są w żaden sposób oznakowane.

Są ogromne, wyglądają jak bombowce, bez żadnych znaków.

Jest to zbrodnia przeciwko ludzkości, zbrodnia przeciwko Ameryce, zbrodnia przeciwko obywatelom tego wspaniałego kraju.

To trzeba powstrzymać. Co jest złego z kongresem? To wpływa na ich populację i na ich ludzi, ich przyjaciół, ich krewnych, i na nich samych. Co jest złego z nimi? Co jest złego z pilotami którzy latają tymi samolotami i zrzucają to g. . ., tę truciznę, na własne rodziny? Ktoś musi coś z tym zrobić.

Ktoś w Kongresie musi się odważyć i zatrzymać to teraz.

Dziękuję. Nazywam się Ted Gunderson.”

According to Wikipedia:

Theodore L Gunderson (7.11.1928 – 1.07.2011 był specjalnym agentem Federal Bureau of Investigation i szefem FBI w Los Angeles. Sławę zdobył zajmując się sprawami Marilyn Monroe i John F. Kennedy.

Źródło: http://the-tap.blogspot.c...for-saying.html

17.02.14, tłum. z j. ang. Ola Gordon

http://wolna-polska.pl/wi...awdziwe-2014-05
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 19 Czerwiec 2014, 22:19    [Cytuj]

Zobaczcie jakie nam wczoraj zaserwowali opryski

http://youtu.be/OilJHsHTWc0
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 01:18    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:
Zobaczcie jakie nam wczoraj zaserwowali opryski

http://youtu.be/OilJHsHTWc0

To jest zbrodnia przeciwko ludzkości ! Zupełnie nie mogę pojąc czym kierują się zrzucający to g... piloci ? Czy to są ludzie chorzy psychicznie ? Czy chodzi im tylko o pieniądze ? Czy może ktoś wprowadził ich w błąd mówiąc że to dla dobra ludzkości ? Przecież ci piloci zrzucają to g... również na własne rodziny ! Doprawdy, muszą to być jacyś upośledzeni osobnicy ...
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 20 Czerwiec 2014, 14:40    [Cytuj]

Zgadza się Coltrane - tego logicznie nie da wytłumaczyć i pojąć najzwyczajniej po ludzku :(

Drugi filmik z tego dnia jak tam byłem : http://youtu.be/zHk_1Zpf0BI
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 29 Październik 2015, 06:20   Zbrodniczych oprysków ciąg dalszy. [Cytuj]

Wielcy inżynierowie tego świata nie ustają w uszczęśliwianiu nas z nieba.
Niestety cały czas opryskują nas z firmamentu nieba, wczoraj o świcie nagrałem ten makabryczny widok :-(

Zapraszam na krótki filmik : https://youtu.be/n_HeYaaQl-U
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Październik 2015, 13:03    [Cytuj]

przepiękne niebo w kolorach pomarańczy :)
Ostatnio zmieniony przez sonia 29 Październik 2015, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Październik 2015, 13:04   Dobrego dnia :) wszystkim a szczególnie bacznym obserwatorom [Cytuj]

witam czwartkowo :)
filmik obejrzałam i początkowo myślałam,ze to normalna smuga kondensacyjna ,pod koniec filmiku,jednak coś się zmieniło...
jesteś wspaniałym obserwatorem i wnikliwym badaczem...
pozdrowienia...od dzisiaj inaczej będę patrzyła na te dziwne smugi na niebie,dziwne ...bo do dzisiaj wydawały mi się "normalne"
pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez sonia 29 Październik 2015, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 29 Październik 2015, 13:09    [Cytuj]

i pomyśleć,ze mamy płacić kary za z"smog" w mieście i zanieczyszczone powietrze... a oni ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 29 Październik 2015, 13:47    [Cytuj]

sonia napisał/a:
i pomyśleć,ze mamy płacić kary za z"smog" w mieście i zanieczyszczone powietrze... a oni ?

To jest smutne, że ktoś celowo nas zatruwa. Najbardziej nie rozumiem tych, co rozpylają te trujące środki. Przecież to są obywatele z naszego kraju, żyjątu, mieszkają obok nas. A więc również sami siebie niszczą. No chyba że są to jakieś Szwaby działające na zlecenie Merkel. No ale niepodobna by taka Kopaczka która też tu mieszka zgadzała się na to. Jednakże znając intelekt tej prowincjonalnej lekarki, mniemam, że ona zielonego pojęcia nie ma o tym, co się dzieje na niebie. W każdym razie trzeba coś z tym zrobić, nie może bowiem być tak, że ktoś nas zatruwa i nikogo to nie obchodzi. Na temat chemtrails jużjest głośno w całym świecie, więc temat powinien być znany, i "słuzby ochroniarskie" powinni tym bezwzględnie się zająć. Przecież to się dzieje nie od dzisiaj, i nie od wczoraj. Wielu sygnalizowało ten fakt na róznych stronach. Dobrą robotę robi np. Darek. Tylko czy dociera to do tych, których powinno to obchodzić ?
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 29 Październik 2015, 23:04    [Cytuj]

Dzięki Soniu i Coltrane :-)

"Tylko czy dociera to do tych, których powinno to obchodzić ?"
Może mają związane ręce i się nie mogą wychylić ... myślę że naszą rolą powinno być zaznajomienie jak największej liczby Polaków, wiem że to jest zadanie karkołomne ale nie wolno się poddawać ... a gdy zagrożenie będzie powszechne znane to i może presja społeczna da jakieś efekty.

A to fotka samolotu " rozpylacza " PILOT PRZY LĄDOWANIU NIE WYŁACZYŁ ROZPYLACZY (42 SEK.)

Pozdrawiam Was, dobranoc :-D
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 30 Październik 2015, 00:56    [Cytuj]

Cenne zdjęcie...i dowód na prawdziwość słów
DarekMirror, myślę,ze warto drążyć temat...im więcej ludzi uda się tym "zarazić" tym większa będzie siła "rażenia"
Pierwszy raz widzę takie zdjęcie
Coltrane, dzięki za podjęcie tematu
nocne pozdrowienia ...bez "zabójczych smug" :)
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 30 Październik 2015, 08:28    [Cytuj]

Dzięki Soniu :-D ... warto warto, Coltrane coś wie na ten temat - kilka lat temu wsparł mnie na pewnym forum w walce o dotarcie z tym do ludzi.
Po kolei nas zablokowali na tym forum, nie mieli argumentów więc siłowo rozwiązali sprawę... niestety. :-(

A tu Soniu jak się cofniesz to zobaczysz wszystkie moje filmy na ten temat, zdjęcia.
Będę od czasu do czasu coś kręcił i utrwalał fotograficznie ale do upowszechniania tych spraw potrzeba więcej ludzi ... moja interwencja chociażby aby temat podjąć w Tv Trwam jak na razie - bez odzewu :(
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 30 Październik 2015, 08:42    [Cytuj]

DarekMirror,
Dobrego Dnia :)
skoro udało Ci się TU ,to powoli ale mam nadzieję,ze pójdzie TO dalej....Zagonieni ludzie nie bardzo lubią patrzeć do góry,a szkoda...bo może zobaczyliby to ,co Ty zobaczyłeś...W życiu tak już bywa...ze trudno ludzi przekonać do nowych tematów...a milczenie dużych środowisk jest też dziwne...a dlaczego ? moze nie chcą się narazić a moze nie rozumieją tematu i podobnie jak ja potraktowali zjawiska na niebie jako tzw smugi wodne,czyli kondensacyjne ? cierpliwości...
i trochę czasu na oswojenie "tematu" poranne serdeczności... :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 30 Październik 2015, 09:27    [Cytuj]

Filmik na którym widać, jak pilot podczas ladowania zapomnial wylaczyc opryskiwania ...
Czyli to o czym Darek wspomniał w jednym z ostatnich postów.
Być może takich filmików jest więcej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C-lGhlhP2iw[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]