ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum strasznie przymula
Autor Wiadomość
Amid

Wysłany: 15 Styczeń 2013, 18:47   Forum strasznie przymula [Cytuj]

I tak jak w temacie; Forum strasznie przymula Nie wiem co jest tego przyczyną i chyba trzeba będzie sie pożegnać z pisanem tu, bo za duzo czasu schodzi nim się strona załaduje, tak wcześniej nie było. Teraz ostatnio coś "udoskonalono" i jest taki a nie inny efekt tego. Inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć, bo wczesniej bylo dobrze.
[Profil] [PM] [E-mail]

admin
Administrator

Wysłany: 18 Styczeń 2013, 20:34    [Cytuj]

Po analizie obciążenia systemu jestem w stanie stwierdzić że przed zmianami czas reakcji na zapytania był blisko 2x dłuższy. Po zmianie serwera i aktualizacji skryptu odczuwam znaczne przyśpieszenie w ładowaniu skryptów. Nie natrafiłem do tej pory na drastyczne spowolnienie. Proszę o info w jakich godzinach to się dzieje. Istnieje ryzyko, że jesteśmy celem ataku, ale na chwilę obecną nic nie wkazuje na jakiekolwiek problemy. :-/
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 26 Styczeń 2013, 22:19    [Cytuj]

admin napisał/a:
Po analizie obciążenia systemu jestem w stanie stwierdzić że przed zmianami czas reakcji na zapytania był blisko 2x dłuższy. Po zmianie serwera i aktualizacji skryptu odczuwam znaczne przyśpieszenie w ładowaniu skryptów. Nie natrafiłem do tej pory na drastyczne spowolnienie. Proszę o info w jakich godzinach to się dzieje. Istnieje ryzyko, że jesteśmy celem ataku, ale na chwilę obecną nic nie wkazuje na jakiekolwiek problemy. :-/

No niestety "adminie" forum jak mulilo tak muli i tu nie ma okreslonych godzin bo jest to cały czas tak. Popisuje tu nie od dziś czy wczoraj i mam porównanie jak było, a jak jest i jest to od nie tak bardzo dawna. Nie przypuszczam, żeby forum bylo celem ataku. Twierdzę, że jest to zwiazane z "ulepszaniem" forum i coś innego się moze dołoży, ulepszy, a cos inne wyjdzie na minus, tak jak w tym przypadku przyszło mulenie, czyli chodzi jak żółw, muli niesamowicie nim się strona załaduje żeby można było pisać.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane
Gość
Wysłany: 26 Styczeń 2013, 23:56    [Cytuj]

Amid napisał/a:

No niestety "adminie" forum jak mulilo tak muli i tu nie ma okreslonych godzin bo jest to cały czas tak. Popisuje tu nie od dziś czy wczoraj i mam porównanie jak było, a jak jest i jest to od nie tak bardzo dawna. Nie przypuszczam, żeby forum bylo celem ataku. Twierdzę, że jest to zwiazane z "ulepszaniem" forum i coś innego się moze dołoży, ulepszy, a cos inne wyjdzie na minus, tak jak w tym przypadku przyszło mulenie, czyli chodzi jak żółw, muli niesamowicie nim się strona załaduje żeby można było pisać.

Jedna uwaga. Zauważam różnicę pomiędzy przeglądarkami. Przy Internet Explorer faktycznie muli niesamowicie. natomiast przy Mozilla Firefox już chodzi znacznie lepiej.

longinus9

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 07:40    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Amid napisał/a:

Jedna uwaga. Zauważam różnicę pomiędzy przeglądarkami. Przy Internet Explorer faktycznie muli niesamowicie. natomiast przy Mozilla Firefox już chodzi znacznie lepiej.

Na Firefox lepiej.. był okres, że u mnie muliło.. obecnie jest dobrze. Nie ulega wątpliwości, że ktoś z zewnątrz chce mieszać.. lub nasz komputer ma jakieś problemy i trzeba go ustawić..
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 10:26    [Cytuj]

To może mieć niestety związek z połączeniem z FB. Na FB często siedzą ukryci obserwatorzy .Również POlicja i tym podobne. N ie łudźmy się po nitce do kłębka. Jesteśmy w opozycji i będą nas chcieli kontrolować. Od czasu do czasu zmiana przeglądarki internetowej przynosi skutek ,można wyczyścić ciasteczka .
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 14:12    [Cytuj]

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi/podpowiedzi i faktycznie na przeglądarce Internet Explorer muli niesamowicie, a na takiej cały czas miałam to forum. Przeszłam na drugą na Google Chrome i nic nie muli, jest dobrze.
[Profil] [PM] [E-mail]

admin
Administrator

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 20:11    [Cytuj]

Dzięki Wam za wszystkie opinie! Rozważę je i postaram się przyśpieszyć forum.
Internet Explorer, co to takiego? ;-) Musze to zweryfikować...
[Profil] [PM] [E-mail]

Amid

Wysłany: 27 Styczeń 2013, 22:50    [Cytuj]

admin napisał/a:

Internet Explorer
(...)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer

http://windows.microsoft....rer/download-ie
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Styczeń 2013, 11:28    [Cytuj]

admin napisał/a:

:-D

A jakiej przeglądarki używasz ? ;-)
[Profil] [PM] [E-mail]

admin
Administrator

Wysłany: 30 Styczeń 2013, 21:50    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
admin napisał/a:

:-D

A jakiej przeglądarki używasz ? ;-)

Nie jestem zwolennikiem przeglądarki IE. Same z nią problemy. Mądrzejszym wyborem jest Firefox, Opera i może Chrome w mniejszym stopniu...
[Profil] [PM] [E-mail]

oxygen

Wysłany: 30 Styczeń 2013, 22:52    [Cytuj]

Na Operze, jak w operze ;-) -hula aż miło.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]