ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bomby
Autor Wiadomość
AnnaE

Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 09:23   Bomby [Cytuj]

W Warszawie, Krakowie, Koszalinie i Katowicach oraz w Jeleniej Górze ewakuowano kilka szpitali i prokuratur. Na miejscu pracują już odpowiednie służby. Prawdopodobnie przyczyną takich działań była groźba zamachów bombowych.

Kilkaset osób ewakuowano z warszawskiego Szpitala Bródnowskiego, gdzie sztab kryzysowy zastanawia się, co dalej zrobić z pacjentami. Niepokoją również kolejne informacje. 300 osób zostało ewakuowanych z siedziby Prokuratury Generalnej w Warszawie, ładunki miały być też podłożone w katowickiej i krakowskiej prokuraturze. Budynki opuściło kilkadziesiąt osób, jest policja i karetki pogotowia. Pojawili się funkcjonariusze z psami.

Kolejne doniesienia mówią, o ewakuacji dwóch śląskich szpitali i śląskiej prokuratury. Serię ewakuacji miał wywołać mail, który dotarł do wszystkich wymienionych placówek.

Komenda Główna Policji informuje, że odpowiednie organy próbują już ustalić IP komputera, z którego zostały wysłane maile. W miejscach ewakuacji pracuje kilkuset policjantów.

O rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

mc,tvn24.pl

Za grubymi nićmi szyte...
A dziś konferencja prasowa na temat nowych wyników badań ze Smoleńska.
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 09:30    [Cytuj]

Cytat:
Komenda Główna Policji informuje, że odpowiednie organy próbują już ustalić IP komputera, z którego zostały wysłane maile. W miejscach ewakuacji pracuje kilkuset policjantów.

Długo to trwa, bo kasa przepadła, a e-posterunków nie ma...
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 09:44    [Cytuj]

AnnaE napisał/a:
Cytat:

Długo to trwa, bo kasa przepadła, a e-posterunków nie ma...

Tak mi przyszło do głowy, że może z tymi grożbami zamachów bombowych to jakaś obrzydliwa prowokacja ze strony rządzących ? Chcą mieć po prostu pretekst do wprowadzenia specjalnej ustawy na temat bezpieczeństwa, i w ten sposób mieć pod byle pretekstem mozliwość przeprowadzania rewizji w "podejrzanych mieszkaniach" ...

Niczego wykluczyć nie można ...
[Profil] [PM] [E-mail]

AnnaE

Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 13:07    [Cytuj]

Wcale mnie Twoje przypuszczenie nie dziwi. Właściwie wszystkie prawicowe media sugerują to samo. Tylko w przekaziorach brzmi prowokacyjna melodia o nazi.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 15:16    [Cytuj]

AnnaE napisał/a:
Wcale mnie Twoje przypuszczenie nie dziwi. Właściwie wszystkie prawicowe media sugerują to samo. Tylko w przekaziorach brzmi prowokacyjna melodia o nazi.

Atak Bombowy

To co się stało wczoraj, tzn. alarmy bombowe, wywołały spec służby na wyraźne polecenie płemieła. Gdy ktoś z Was uważnie wysłucha wypowiedzi Płemieła DT i ministra SW (Sienkiewicza) na wczorajszej konferencji to zrozumie to.
Metody są mi znane z roku 1981. Uważnie obejrzyjcie film z marcowych wydarzeń 1981 roku a szczególnie zachowania pana Rulewskiego. Mieszkam w Bydgoszczy od 1972r i byłem świadkiem wydarzeń z 19.03.1981r. Niestety znalezione na Google odnośniki do nie ocenzurowanego filmu są niedostępne (www.bydgoskimarzec.pl/index.php). Nota bene, z okazji 25 rocznicy tych wydarzeń TVP Info Bydgoszcz wyemitowała film nagrany przez SB bez ingerencji cenzury. Szkoda że wówczas go nie zarejestrowałem. Może ktoś z czytelników nagrał ten film i go udostępni?

Pzdr. Irek

P.S. Nie korzystam z maskowanego IP. ani z innych sztuczek aby nie namierzyły mnie służby. Robie to celowo. Może jutro (przepraszam to już dzisiaj) będę kolejnym zatrzymanym. który jest wmieszany w zamachy bombowe.
A tak na marginesie, diwię się jeszcze, że jako współpracownik Brunona K. jeszcze jestem na woilności.
Gratuluję skuteczności służbom.

irekps - blog

http://blogmedia24.pl/node/63909
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]