III Wojna Światowa ?

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

III Wojna Światowa ?

Post autor: Coltrane » 1 kwietnia 2014, 13:41

Wojna termojądrowa – odliczanie

Wojna termojądrowa-odliczanie. Odliczanie do rozpoczęcia wojny termojądrowej-fragmenty wywiadu Lyndona LaRouche.

Lyndon LaRouche, były kandydat na stanowisko prezydenta USA i emerytowany oficer wywiadu tego kraju, tak jak zawsze, dobrze poinformowana osoba, nie tylko na w kwestiach amerykańskiej sceny politycznej. Ma on, to prawda, ulubionego konika byłego wywiadowcy a mianowicie zrzuca amerykańskie grzechy na Anglików. Jednakże w tym przypadku LaRouche dotyka ważnej kwestii ostrych rozdźwięków w łonie amerykańskiej elity w kwestii interwencji USA w sprawy ukraińskie i rosyjskie oraz dotyka kwestii przygotowywanej przez Waszyngton wielkiej wojny. Red. Devon.

Matthew Ogden: Lyn, wczoraj wyraził pan bardzo jasne i jednoznaczne ostrzeżenie przed tym, że obecna sytuacja to odliczanie do rozpoczęcia wojny termojądrowej. I tak sobie pomyślałem, że może by pan mógł zacząć od rozpatrzenia tej sprawy.

Lyndon LaRouche: Tak, doszliśmy do punktu, ze strategicznego punktu widzenia, a nie tylko taktycznego, a problem dzisiaj polega na tym, że większość ludzi nie myśli strategicznie, oni mogą myśleć tylko taktycznie, oni nie mają kontroli nad zegarem, oni nie wiedzą gdzie jest ten zegar, dlatego patrzą bezpośrednio na to co jest dla nich widzialne i nie myślą o zegarze, który pozostaje poza zasięgiem. To o czym mówiłem 1 stycznia to jest sprawa tego, że my obecnie znajdujemy się w okresie odliczania do wybuchu wojny termojądrowej. To gdzie obecnie się znajdujemy to są prowokacje przeciwko Rosji, chodzi o próbę stworzenia takiej sytuacji, która wywołałaby rosyjską reakcję takiego rodzaju jaki oni sobie życzą i wtedy rozpoczną oni natychmiast wojnę termojądrową. Teraz moja skala czasu mówi: 1 marca, jeżeli nie wcześniej, nastąpi ten moment i znajdujemy się na krawędzi rzeczywistej, wzajemnej zagłady termojądrowej.

Dlatego jeżelibyście czytali co mówią politycy w amerykańskich i innych źródłach, i w Rosji, to kwestia w której oni się zgadzają, jest taka, że nie ma żadnego pożytku w czekaniu żeby wykonać drugie albo odwetowe uderzenie. Oni wszyscy zamierzają rozpocząć razem, praktycznie jednocześnie. I to czego oni powinni się obawiać, to w rzeczywistości Waszyngtonu, albo tak naprawdę Londynu dyrygującego tymi sprawami, a nie Waszyngtonu, bo na razie Waszyngton znajduje się w kleszczach Anglików, to ja sądzę, że czas na reakcję na taką wojnę kończy się. Innymi słowy, tak zwana nominalna administracja Obamy, to jest zaledwie żart, on nie podejmuje decyzji, on jest tylko tubą, echem wszystkiego co mówią mu z Londynu. On nigdy nie był w stanie myśleć, on nawet nie powinien był ubiegać się o stanowisko prezydenta, gdyby nie przyjechała z Londynu kobieta, która go zwerbowała żeby został kandydatem na prezydenta. On bez tego nigdy by nie został kandydatem na prezydenta. To była brytyjska operacja uruchomiona z Londynu. A ludzie powinni zrozumieć, że większość Amerykanów odmawia uznania faktu, że ten facet jest marionetką! Także marionetką Wall Street! I także Wall Street w Londynie! Tak więc to Imperium Brytyjskie dyryguje procesami i licznymi głupimi Amerykanami, zwłaszcza republikanami, republikanie są najgorsi ze wszystkich dlatego, że mają oni absolutnie obłędny program. Taka oto jest sytuacja w jakiej się znaleźliśmy i dlatego bardzo szybko, jeżeli dopuszcza się do przeniknięcia tej operacji na teren Stanów Zjednoczonych, zamierzają oni ocenić reakcję. To na co oni liczą to jest gotowość do rozpoczęcia wojny, wojny termojądrowej na poziomie światowym, zanim ludzie, zmęczeni Obamą, wywalą go. Jeżeli Obama będzie wywalony z urzędu, co jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla każdego lidera, to ja mówię: „Wyrzućcie tę dupę z urzędu, teraz, i możecie uratować cywilizację, w tym naród Stanów Zjednoczonych! Jeżeli, chłopaki, nie wystarcza wam odwagi żeby wyrzucić tego mieszańca, to nasi ludzie, w pierwszym rzędzie, nie zasługują aby żyć”. Oni nie mają odwagi, nie mają kierownictwa, które by pozwoliło im żyć, dlatego, że oni to tacy durnie! Po prostu dlatego, że oni nie wiedzą kim są, oni nie powinni być ignorantami, oni wybrali bycie ignorantami. Albo ich rodzice tak im powiedzieli, że zostali ignorantami. Dlatego, że moje pokolenie nigdy by tak długo nie czekało. Ono by go wyrzuciło! Ale rzecz w tym, że my przeszliśmy przez kolejne etapy, poczynając od I Wojny Światowej, II Wojnę Światową i możliwość wybuchu III Wojny Światowej, gdyby Kennedy jej nie zapobiegł. I oto gdzie my teraz jesteśmy. A problem w tym, że otrzymaliście dużo okaleczonej świadomości. Wy nie możecie wzorować się na rozpowszechnionej opinii żeby wyjść i wyrazić gest protestu.

Dlatego, że opinia publiczna nie ma więcej rozumu żeby to uczynić! Macie ogromną mniejszość ludzi, a w rzeczywistości większość, która nie lubi Obamy, nie chce nawet jego ducha i chce go wywalić ale oni nie mają odwagi żeby tego dokonać. Ja to robię. A oni tego nie robią. I dlatego to mój obowiązek ponieważ mnie wystarcza odwagi żeby to robić. Nawet moi rodacy Amerykanie, patrioci, nie mają wystarczającej odwagi żeby ratować swoje własne życie albo bronić cywilizacji! Ale to jest zrozumiałe…Znajdujemy się w punkcie kiedy w ciągu tego miesiąca, może i wcześniej, może się to dokonać bardzo szybko. Macie do czynienia z wybuchem globalnej wojny światowej, jednoczesnej globalnej wojny światowej! Nie tak jak to było z I Wojną Światową albo z II Wojną Światową, to będzie jednoczesne w skali globalnej. I wszyscy, z obu stron, są zgodni, że nie można przeprowadzić operacji krok po kroku. Oni pójdą na prowokacje żeby zdetonować wojnę ale nie będą eskalować wojny krok po kroku. Będzie to błyskawiczna wojna globalna, która, biorąc pod uwagę zaangażowaną broń przeciwników, oznacza, że cały świat zostanie dotknięty wojną w ciągu krótkiego czasu, około godziny, nie więcej jak półtorej godziny do tego jak cała planeta pogrąży się w konsekwencjach tego konfliktu. Dlatego powinniście coś robić. Wyrzućcie tego prezydenta już teraz!

Matthew Ogden: Cóż, za wypowiedzi o członkach Kongresu robiących z siebie osłów, którzy bratają się na ulicach Kijowa z otwarcie profaszystowskimi demonstrantami, otrzymał pan także szerokie poparcie. Kongres Stanów Zjednoczonych okazuje poparcie, w osobach John’a McCain’a i Chris’a Murphy’iego, którzy stoją obok tych demonstrantów noszących na rękawach nazistowskie symbole i wymachujących czerwono-czarnymi flagami UPA z czasów II Wojny Światowej, która kolaborowała z Hitlerem! To jest, obecnie, otwarcie i bezpośrednio na granicy Rosji, wraz z rozmieszczeniem zaawansowanego, tak zwanego, „systemu obrony”, który jest przeznaczony do przechwytywania rakiet taktycznych sił rosyjskich każdego uderzenia odwetowego i Ławrow powiedział tyleż samo na posiedzeniu Konferencji ds. bezpieczeństwa w Monachium w ubiegłym tygodniu, mówiąc: „Spójrzcie, my oceniamy wszystkie te sprawy jako bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa i suwerenności Rosji. To jest prawie rakietowy kryzys kubański tyle, że w przeciwnym kierunku. Wtedy Chruszczow twierdził, że rakiety na Kubie rozmieszczono w celach czysto obronnych, obecnie NATO twierdzi, że te rakiety są częścią systemu obronnego, czysto dla potrzeb obronnych”. To wygląda na jawnie prowokacyjne rozmieszczenie bezpośrednio na granicach Rosji. To jest zapalnik III Wojny Światowej.

Lyndon LaRouche: Każdy kto ma choć trochę rozumu w rządzie USA wie, że to co pan powiedział jest prawdą. Na przykład weźmy ilość Polaków zabitych w okresie hitlerowskim przez nich (banderowców z OUN i UPA-red.). Prawdopodobnie ci faceci zabili wielu Polaków, jak to robili naziści, i oni byli nazistami! Ci faceci dalej są nazistami! I każdy kto ich wspiera jest wspólnikiem nazistów i, w szczególności, wspólnikiem nazizmu, dlatego to jest zemsta Hitlera! I każdy kto popiera tę operację (euromajdan) jest wspólnikiem Hitlera.I każdy kto cokolwiek rozumie w tych sprawach, wie, że ci faceci to naziści, oni byli w zbrojnych organizacjach nazistowskich za Hitlera! Oni przeprowadzali masowe mordy ludzi w Rosji, na Ukrainie a także Polsce!

Matthew Ogden: I natychmiast po II Wojnie Światowej ci ludzie, Stepan Bandera i inni, natychmiast byli szkoleni przez brytyjską MI-6, byli włączeni do operacji NATO ażeby ich wykorzystać w kontynuowaniu operacji przeciwko Rosji.

Lyndon LaRouche: Kto doprowadził Hitlera do władzy? To był Amerykanin Bush, Prescott Bush. I Prescott Bush, pan wie, Hitler miał kłopoty…Jego partia zbankrutowała i on jako przywódca partii, według prawa niemieckiego, powinien być wysłany do więzienia na dłuższy okres…według niemieckiego prawa. Rzecz w tym, że Prescott Bush był częścią grupy, która współpracowała z grupą z Wall Street i Prescott Bush osobiście przywiózł pieniądze ażeby uratować Hitlera przed więzieniem i żeby tym sposobem został on dyktatorem. I to jest ten sam motłoch z Wall Street, który dzisiaj jest rdzeniem, innymi słowy, nazizm, był brytyjski i ten wallstreetowski. To jest jego źródło. I każdy kto wspiera Wall Street jest nazistą.

Matthew Ogden: Jeszcze jeden aspekt tego, który dopiero co ujrzał światło dzienne, myślę, że to było we wczorajszym „Financial Times”, gdzie pisze się o tym bardzo wyraźnie, że powinniśmy obalić Janukowycza na Ukrainie a następnie, być może, ludzie w Rosji otrzymają przykład na to jak oni powinni obalić Putina. Tak więc wszystko jest jasne!

Lyndon LaRouche: Kiedy mówi pan takie rzeczy to wypowiada pan wojnę. Wypowiada pan wojnę! Teraz wypowiedział pan wojnę termojądrową! A ileż ludzkich zer w USA nie chce tego faktu zrozumieć!

Matthew Ogden: I oni zawsze są po złej stronie! Mam na uwadze, że właśnie Putin wyraził opinię, kiedy Obama stwierdził, że mamy przeprowadzić ataki na Syrię, on powiedział: „ja nie sądzę, że usprawiedliwianie ludzi, którzy zajmują się kanibalizmem przed kamerami telewizyjnymi to dobry sposób wyrażania, tak zwanych, „wartości zachodnich”, waszych zachodnich wartości”. To było bardzo wyraźne! McCain dopiero co tam był, fotografował się z tymi ludźmi. Następnie McCain pojawia się na Ukrainie z nazistami, mam na uwadze to, że może pan ocenić jakie wrażenie mogli odnieść ludzie, którzy to widzieli.

Lyndon LaRouche: Rzecz w tym, że tak już często w historii bywało. To śmierdzące tchórzostwo ludzi, które popycha ich do wspierania spraw, które definiują ich niemoralność, którzy mówią: „Musiałem go zabić”, „Dlaczego?”, „Dlatego, że zostałbym ukarany gdybym tego nie zrobił”. Czy tak nie jest? To rodzaj myślenia. Dlaczego, jak pan sądzi, ludzie w Niemczech, pod Hitlerem, pozwalali żeby prowadzono żydów na ubój? Dobra! „Musicie być praktyczni”, Hmm! I kiedy ktoś mówi mi, że „my powinniśmy być praktyczni” to ta myśl przeszywa mój umysł na wylot i natychmiast całkowicie przepełnia!

Źródło; wiadomosci.monasterujkowice.pl

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: III Wojna Światowa ?

Post autor: Coltrane » 2 kwietnia 2014, 21:03

Poniższy artykuł składa się z fragmentów trylogii książek na temat Katolickich proroctw, autorstwa dr Kelly Bowring, które znajdują się na http://www.TwoHeartsPress.com

Co ciekawe, komunistyczna Rosja (ZSRR ) wyglądała jakby miała w 1990 roku zadaną śmiertelną ranę kiedy upadła. Ale była tylko ranna, a teraz ponownie się podnosi. Wydarzenia które nadejdą zostały przepowiedziane:

+ + +

W zatwierdzonych przez Kościół objawieniach Matki Bożej z La Salette Maryja mówiła o dwóch okresach apokaliptycznej wojny, które będą podzielone przez określony okres spokoju. Powiedziała, ze ten chwilowy pokój potrwa 25 lat, jako okres przejściowy w kontekście dwóch serii katastrofalnych zdarzeń – wygląda na to, że te dwa zdarzenia to dwa okresy rosyjskiego komunizmu. Matka Boża z La Salette podsumowuje etapy wydarzeniach z Apokalipsy , mówiąc :

PIERWSZY OKRES: sprawiedliwi będą bardzo cierpieć. Ich modlitwy, ich pokuta i ich łzy wzniosą się do Nieba i cały lud Boży będzie prosić o wybaczenie i miłosierdzie i będzie prosić o moją pomoc i wstawiennictwo. I wtedy Jezus Chrystus, w akcie swej sprawiedliwości i swego wielkiego miłosierdzia rozkaże swoim aniołom, by uśmiercili wszystkich Jego wrogów. Nagle prześladowcy Kościoła Jezusa Chrystusa i wszyscy oddani grzechowi zginą i ziemia stanie się jak pustynia. I wtedy będzie pokój i człowiek zostanie pogodzony z Bogiem. Jezusowi Chrystusowi będzie służono, czczono Go i otaczano chwałą. Dobroczynność będzie rozwijać się wszędzie. Nowi królowie będą prawym ramieniem Kościoła Świętego, który będzie silny, pokorny, pobożny, ubogi ale żarliwy w naśladowaniu cnót Jezusa Chrystusa. Ewangelia będzie głoszona wszędzie i ludzie będą robić wielkie postępy w wierze, gdyż będzie jedność między robotnikami Jezusa Chrystusa i człowiek będzie żył w bojaźni Bożej .

TYMCZASOWY POKÓJ: Ten pokój między ludźmi będzie krótkotrwały. Dwadzieścia pięć lat obfitych zbiorów pozwoli im zapomnieć, że grzechy ludzkie są przyczyną wszystkich kłopotów na tej ziemi .

DRUGI OKRES: Prekursor Antychrysta, ze swoimi żołnierzami zebranymi z poszczególnych narodów, będzie walczył przeciwko prawdziwemu Chrystusowi, jedynemu Zbawicielowi świata. Przeleje on wiele krwi i będzie chciał zniszczyć kult Boga aby sam być postrzegany jako bóg …

To proroctwo wydaje się prorokować dwa okresy rosyjskiego komunizmu, jest również potwierdzone przez wizjonerów Garabandal. PIERWSZY OKRES zakończył się począwszy od roku 1989 wraz z upadkiem muru berlińskiego i został zakończony w 1991 roku wraz z upadkiem ZSRR.

Tak wiec nastąpiło 25 lat tymczasowego pokoju, jak wskazywało proroctwo z La Salette, które zgodnie z proroctwem skończy się zatem w latach 2014-2016.

Następnie rozpocznie się DRUGI OKRES proroctwa, kiedy następujące wojny wprowadzą z czasem antychrysta.

I tak będzie rozwijać się apokaliptyczna bitwa, która już się rozpoczęła. Przepowiednia z La Salette kontynuuje, mówiąc :

W końcu, zapanuje na ziemi piekło …

Pory roku zostaną zmienione … wraz ze strasznymi trzęsieniami ziemi, które pochłoną góry, miasta ..

Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta.

… a ludzie będą się zatracać coraz bardziej …

Kościół zaćmi się, świat będzie w konsternacji [Kościół będzie zaćmiony, w tym sensie, że: 1] nie będzie się wiedzieć kto jest prawdziwym papieżem, 2) z czasem: w kościołach przestanie być ofiarowywana Najświętsza Ofiara].

+ + +

Co ciekawe, wizjonerzy objawień w Garabandal powiedzieli w 1965 roku, że nadchodzące wydarzenia apokaliptyczne – 1) Ostrzeżenie Miłosierdzia Bożego na całym świecie, 2 ) wielki cud (w Garabandal), oraz 3) ukaranie Karą Bożą – wypełnią się „kiedy komunizm przyjdzie ponownie” Powiedzieli oni:

W czasie Wielkiego Ucisku, będzie “nagły i niespodziewany ucisk komunizmu, kierowany przez Rosję … Rosja będzie rządzić światem …Kościół będzie w punkcie wymarcia i będzie przechodzić przez straszliwe doświadczenia komunizmu … będzie bardzo trudno praktykować religie … księża będą musieli się ukrywać …również papież nie będzie mógł przebywać w Rzymie. Będzie On również prześladowany … kiedy komunizm przyjdzie znowu, to wszystko się stanie (mówili to w 1965 roku, początkowo komunizm upadł w 1989 r., ale dziś znowu rośnie) … Te trudne wydarzenia będą miały miejsce przed Ostrzeżeniem, ponieważ samo Ostrzeżenie będzie wtedy, kiedy będzie najgorzej”.

+ + +

S. Elena Aiello została ogłoszona błogosławioną 14 września 2011, w święto Podwyższenia Krzyża Świętego przez papieża Benedykta XVI. Błogosławiona Elena była mistyczką, stygmatyczką, duszą ofiarną, prorokinią i założycielką Minim Tertiaries Męki Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Zmarła w 1960 roku. Jej przepowiednia brzmi:

Rosja będzie maszerować na wszystkie narody Europy, zwłaszcza Włochy, i podniesie swoją flagę nad Kopułą Świętego Piotra. Włochy będą ciężko doświadczane przez wielką rewolucję i Rzym zostanie oczyszczony krwią za swoich wiele grzechów, zwłaszcza nieczystości! Stado już ma się rozproszyć i papież musi dużo wycierpieć! …

Jeśli ludzie nie rozpoznają w tych plagach ostrzeżenia Miłosierdzia Bożego, i nie powrócą do Boga w prawdziwie chrześcijańskim życiu, KOLEJNA STRASZNA WOJNA PRZYJDZIE ZE WSCHODU NA ZACHÓD. ROSJA SWOJA TAJNA BRONIA BĘDZIE WALCZYĆ Z AMERYKA; SPUSTOSZĄ EUROPE …

Och, co za straszną wizję widzę! Wielka rewolucja dzieje się w Rzymie! Wchodzą do Watykanu. Papież jest sam, modli się. Pochwycili papieża . Biorą go siłą.
+ + +

Jedno z ostatnich głoszonych proroctw oznajmia:

W Apokalipsie jest przepowiedziane zniszczenie Babilonu”, miasta, które wydaje się być symbolem wszelkiego rodzaju zła. Gdzie indziej w Apokalipsie Babilon jest nazwą nierządnicy, która rządzi królami ziemi i jeździ na siedmiogłowej bestii. W jednym z najbardziej znanych przypadków biblijnej numerologii bestii jest przypisany numer identyfikacyjny 666 (znak bestii).

Dwaj sojusznicy Rosja i Chiny połączą siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, by zdominować ich długo cierpiących niewinnych ludzi .

Bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska, Moja córko, w Księdze Objawienia nazwana Babilonem.

Babylon (Europa) upadnie i będzie zdominowana przez wielkiego Czerwonego Smoka, Chiny i jego sojusznika Niedźwiedzia, Rosję.

Kiedy tak się stanie komunizm będzie rządzić i biada każdemu, kto będzie widziany praktykujący swoją religie w ich obecności .

Wszystkie religie zostaną zakazane, ale to Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania.

Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli brać udział we Mszy Św w tajemnicy.

Wiedz jednak, ze Czerwony Smok (Chiny,) zostało ci to powiedziane jakiś czas temu, teraz podniósł swój łeb nieśmiało, ale z zabójczym zamiarem pożarcia Chrześcijan na całym świecie .

Cierpliwy w tak długim oczekiwaniu teraz runie w dół, a wraz z ogniem ze swoich ust zniszczy wszystko, co oddaje hołd Mnie, Bogu Najwyższemu i Mojemu Umiłowanemu Synowi, Jezusowi Chrystusowi.

Europa będzie jego pierwszym celem, a następnie Stany Zjednoczone Ameryki.

Zostanie wprowadzony komunizm i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka.

Prędkość tych wojen będzie się wzmagać i nie wcześniej niż cztery części świata zostaną zaangażowane zostanie ogłoszona Wielka Wojna. Niestety broń jądrowa zostanie użyta i wielu ucierpi (Najświętsza Dziewica Ameryki również ostrzegała przed wykorzystaniem broni jądrowej). Będzie to straszna wojna, ale nie potrwa ona długo.

Rzym stanie się siedzibą niegodziwego panowania i dominacji. Włochy będą się rozpadać.

Wszystkie proroctwa przekazane Moim prorokom Danielowi i Janowi będą się rozwijać warstwa po warstwie .

Tylko dzięki objawionym proroctwom zostanie przywrócona wiara. To jest powód, dlaczego proroctwa są dawane Moim dzieciom teraz po to by poznały prawdziwość Moich nauk .

Tłumaczyła: Bożena

Źródło:

http://twoheartspress.com/blog/what-is- ... #more-1504

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Re: III Wojna Światowa ?

Post autor: Coltrane » 3 kwietnia 2014, 07:29

Artykuł z 2008:
“Obama wywoła III wojnę światową na Krymie”


W internecie istnieje artykuł napisany w 2008 r o tym że Obama wywoła III wojnę światową zaczynając od Krymu. Znów by się przydało aby znalazł się ktoś kto to przetłumaczy albo w skrócie przedstawi.


Obrazek

Tłumaczone translatorem brzmi tak;

Artykuł 2008: Rosyjska gazeta “Dzień dobry” (utrophin) wstawiony na 26 grudnia w artykule “Obama wywoła World War III, począwszy od Krymie.”
Po powstaniu nowego amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy do władzy, konfliktu zbrojnego projektu odbędzie się w Krymie. Rosyjski komentator polityczny Andriej Ocala dni temu w Kijowie, powiedział: “To będzie projekt przygotowany przez USA Ponadto pod rządami Obamy, będzie o wiele bardziej prawdopodobne, że realizacja tego projektu pod gubernatora McCain ..”
Eksperci twierdzą: “Obama to zespół specjalistów w wykorzystaniu technologii” kontrolowany chaos “.” Według Ocala, po Gruzji, Ukrainie (Krym a) będzie pierwszym regionem “kontrolowanego chaosu”. “Ten region jest właśnie wywołał globalny konflikt, który może przekształcić się w wojnę światową.”
“Obama wywoła WWIII Od Półwyspu Krym.”
List podpisał strategiczne partnerstwo między Ukrainą a ostatnio w Stanach Zjednoczonych pokazuje, amerykańskiego ambicję Krymie. Kraje nas dalej proces integracji Ukrainy z NATO i rozszerzyć obecność Krymie. Dokument podkreśla także, o którym mowa wsparcia USA do Kijowa w konfrontacji z Moskwą w sprawie wycofania Floty Czarnomorskiej Rosji z Półwyspu Krym.
Obserwatorzy i mówią w ponad miesiąc po tym, że Krym stanie się beczka prochu do stworzenia chaotycznej sytuacji. Ukraińscy komuniści są również przekonani, że Stany Zjednoczone dąży do sprowokowania konfliktu, wskazując na “kierunek Krym “. Leonid Grachi, były Kryminał parlament uznaje: Stany Zjednoczone zamierzają rozszerzyć swoją władzę na wschód. Ale najpierw muszą złożyć prorosyjskiej Krymie. Przepis na stworzenie biura amerykańskiego kapitału w Symferopolu (Krym), w przyszłym roku to jeden z tej serii etapów.
Analitycy twierdzą, że podczas gdy Ukraina będzie obszarem zainteresowania nowego prezydenta USA. Komentator polityczny Siergiej Talan uznał, że Obama używane do zwalczania Rosja Ukraina. On powiedział: “Na początku, możliwe jest, że Stany Zjednoczone nie ma czasu, aby zwrócić uwagę na Ukrainie, ponieważ Obama będzie miał do czynienia z problemów wewnętrznych kraju. Ale jak odzyskanie amerykańskiego prestiżu nad Europą dzięki staraniom Obamy, warstwa amerykańskiego przywództwa może skierować swoją uwagę na Ukrainie przez długi czas, co może być wykorzystane w celu przeciwdziałania Rosji w regionie i w przyszłości mogą być stosowane jako Polskiej teraz licznik starą Europę.

Oryginalne źródło: http://www.utro.ru/2008/12/26/peredovica/

Awatar użytkownika
KASIA
Posty: 6624
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja: Alaska

Post autor: KASIA » 4 kwietnia 2014, 20:22

Rosyjska eksplozja nuklearna nad Polską?

Rosja realizuje drobiazgowo przygotowany plan. Dotyczy on także Polski. O rosyjskiej operacji „Mechaniczna Pomarańcza” mówi prof. Tadeusz Marczak, historyk z Uniwersytetu Wrocławskiego w rozmowie z portalem pch24.pl.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,wojskowo ... nad-polska

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 5 kwietnia 2014, 09:30

To jest prawda!, Rosja od dawna realizuje swój plan względem Polski. Po wyjechaniu Radzieckich wojsk, cała agentura sowiecka pozostała. Od tamtego czasu swoją działalnośc rozwinęła do perfekcji. Wielu Polaków pracuje dla sowietów nie wiedząc o tym.
Nie trafia do ich świadomości fakt, że wychwalanie pułkownika KGB Putina, jest zwykłą pracą na rzecz sowietów.

Cóż można zrobic, jak takich uśpionych jest w Polsce wielu. A co do wojny, to jest dobry straszak na dzisiejsze czasy. Wystarczy jak sowieci zrobią manewry przy granicy państw, a agentura w mediach trochę nastraszy i już znajdzie się wielu zastraszonych do oddania suwerenności. Sprzeda ziemię, banki i inne strategiczne dobra i po co wojna.
Hitler pokazał, że wojenką nic się nia zwojuje, bo nigdy z niewolnika nie będzie dobrego pracownika. W Polsce już od dawna ludzie pracują za michę zupy. Naród jest przygotowany by przejęli go sowieci i Niemcy. Jest tani w utrzymaniu i posłuszny.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 6 kwietnia 2014, 12:22

Syriusz pisze:To jest prawda!, Rosja od dawna realizuje swój plan względem Polski. Po wyjechaniu Radzieckich wojsk, cała agentura sowiecka pozostała.
No to dlaczego dzisiejsze "elyty" rządzące Polską wykazują niechęć wobec Rusków ? Wszyscy teraz z Tuskiem, Komoruskim, i wszelkiej maści"autorytetami" (Olbrychski etc.) popierają Ukrainę, i krytykują Ruskich. Gdyby w Polsce rządziła rosyjska agentura, to cała ta rządząca hołota układała by się z Ruskami, a nie popierała Ukrainę. Rosja więc bedzie chciała odzyskiwać wpływy w Polsce, która ostatnio jawnie występuje przeciwko Rosji.

Jeśli Rosja ma jakieś plany, to nie tylko względem Polski, ale całej Europy środkowej, a może i całej Europy. Jeżeli w Rosji odradza się komunizm, to Rosja będzie dążyła do opanowania całej Europy. Plany te mogą prowadzić do wybuchu wojny światowej - rosyjska ekslozja nuklearna nad Polską, co może prowadzić do natychmiastowej reakcji NATO, i z tego może wyniknąć najgorsze, czyli wybuch III wojny światowej.

Eskalacja wydarzeń na Ukrainie zmierza właśnie w tym kierunku, aby rozpętać wojnę światową. Komuś na tym wyraźnie zależy. I ktoś usilnie do tego dąży. I wystarczy jeden ruch ze strony Putina i Obamy, a może dojść do najgorszego. Ja bardziej obawiam się Obamy, dla mnie to człowiek nieobliczalny, a kto wie czy to nie jest diabeł wcielony ...

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 23 lipca 2014, 16:53

Interwencja NATO na Ukrainie może doprowadzić do wojny z Rosją

Czy ktoś jeszcze pamięta, gdy w naszej części świata było w miarę spokojnie? Wydarzenia przyspieszają i wiele wskazuje na to, że pewnym siłom udało się doprowadzić do incydentu, który umiędzynarodowił konflikt ukraiński. Czyni to z niego prawdopodobne zarzewie III wojny światowej, a Polska będzie w niej krajem frontowym.

Jeszcze w styczniu 2014 roku wydawało się, że rewolucja na Ukrainie prędzej czy później zgaśnie. Jednak komuś bardzo zależało na tym, aby się tak nie stało. Gdy tylko igrzyska olimpijskie w Soczi chyliły się ku upadkowi dokonano przewrotu w Kijowie. Zastrzelono ponad sto osób i do dzisiaj nie wiadomo kto strzelał. Skutkiem tego było przejęcie władzy przez środowisko sprzyjające nacjonalistom ukraińskim.

Problem polega na tym, że wschodnia i zachodnia Ukraina nie są jednorodne i tak jak na zachodzie mówi się po ukraińsku to na wschodzie rozmawia się tylko po rosyjsku. Na dodatek casus Krymu pokazał, że tam gdzie jest zdecydowana większość Rosjan, albo ludzi uważających się za Rosjan, separatyści są traktowani jak wybawiciele a nie najeźdźcy.

Taki stan rzeczy trwa do dzisiaj i nasila się gdy wzrasta poziom terroru serwowanego cywilom w Ługańsku i Doniecku. Ostrzał artyleryjski i rakietowy, wymierzony w powstańców bardzo często sieje spustoszenie wśród ludności cywilnej. Media rosyjskojęzyczne pokazują drastyczne zdjęcia ludzi zabitych na skutek takiego ostrzału. Na próżno czekać na takie przekazy w zachodnich mediach. Za to sącząc swoją propagandę załamują ręce nad tym jak bardzo Rosja nasila swoją.

Tak jak snajperzy niewiadomego pochodzenia, którzy rozstrzelali ludzi na Majdanie doprowadzili do eskalacji konfliktu, tak podobną rolę odgrywa obecnie zestrzelenie malezyjskiego Boeinga. Trudno chyba zakładać, że separatyści zestrzelili malezyjski samolot celowo, jeśli już to była to pomyłka, tylko czy był to przypadek czy celowa operacja mająca za cel uzyskanie pretekstu do interwencji wojskowej NATO?

Największym przegranym tej całej sytuacji jest niewątpliwie Putin i Rosja, a największym wygranym jest Ukraina. Dzięki temu, że spadł lot MH17 udało im się uczynić z tej wojny konflikt międzynarodowy. Wszystkie mądrale kiwają teraz ze zrozumieniem głowami, że no tak, to zaszło za daleko, trzeba wprowadzić na Ukrainę nasze wojska. Aż skóra cierpnie gdy słyszy się takie zapowiedzi lub uzgodnienia o powołaniu polsko-ukraińsko-litewskiej brygady, która ma walczyć powstańcami. Gdyby do tego doszło to będzie dowód na nasze bezpośrednie zaangażowanie militarne w tym konflikcie, co może mieć dla nas niedługo tragiczne konsekwencje.

Wiadomo też, że po obu stronach konfliktu walczą liczne zastępy najemników. Jest tam wielu Polaków, ale też Czechów, Amerykanów, Włochów i innych tak zwanych "niezależnych ekspertów", którzy po prostu walczą w ramach kontraktów w prywatnych armiach jak Academi.

Z najnowszych doniesień wynika, że po stronie separatystów walczą bojownicy z Kaukazu, a wczoraj dotarła grupa najemników z Serbii. Szerokim strumieniem płynie też dostawa broni w tym czołgów T-64 i BWP, które docierają do tak zwanej Noworosji z terytorium Federacji Rosyjskiej.

Z drugiej strony frontu słychać o próbie formowania ochotniczego oddziału wojskowego składającego się z etnicznych Żydów, którzy określają się jako "patrioci Ukrainy". Najemnicy mają się rekrutować z osób żydowskiego pochodzenia, które służyły w przeszłości w armii izraelskiej lub ukraińskiej.

Konflikt u naszych wschodnich sąsiadów bardzo niebezpiecznie zbliżył się do tego, aby uzyskać status wyzwalacza globalnej katastrofy. Rosja otwarcie już stwierdza, że niepokoi ją zwiększanie obecności NATO w Europie Wschodniej i w najbliższym czasie dokonane zostaną przegrupowania broni jądrowej. Wygląda to bardzo poważnie i sytuacja może się wyeskalować bardzo szybko.


Najbliższe kilka tygodni może być kluczowe dla przyszłości naszego kontynentu, a jeśli żadna ze stron nie odpuści to we wrześniu faktycznie dzieci mogą nie pójść do szkoły, co przepowiadał jakiś czas temu premier Donald Tusk. Swoją drogą to ciekawe, że po katastrofie w Smoleńsu polskie władze zachowały się tak aby nie denerwować Rosji, nawet kosztem upokorzeń, a teraz ci sami rządzący wyrywają się wręcz przed szereg tak jakby ktoś kazał im dążyć do konfrontacji.

http://www.youtube.com/watch?v=7djlLk3Ph0c

Ярош: "Правый сектор" вошел в Донецк http://t.co/U01hUQ8cv7 О боже! Сейчас начнется геноцид и продажа на органы! pic.twitter.com/ypygRPwaiV
— Грани.ру (@GraniTweet) July 21, 2014

http://www.youtube.com/watch?v=IGUAXymuh_g

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/inter ... ojny-rosja

Maverick
Posty: 332
Rejestracja: 27 września 2011, 09:57
Lokalizacja: Sin City

Post autor: Maverick » 31 lipca 2014, 23:06

Coraz blizej III wojny swiatowej. Goablisci z MFW bliscy bankrupcji I zawalenia systemu walutowego budowanym na drukowanym dolarze jest bliskie zawalenia sie i wielkiej depresji ekonomicznej ktora bedzie konsekwenca stad takie nagonki na Rosje.

Embargo jest wypowiedzenim wojny,

Wyrok sadu w Hadze nie majacy jurustykcji w wewnetrzne sprawy Rosji jest wypowiedzniem wojny.


Moja przepowiednia jest taka globalisci dostana lanie jakiego nigdy nie dostali, wiekszosc podrzegaczy wojennych od Obamy do Mc Caina bedzie osadzona na trybynalach podobnych do norymberskich.


Konsekwencja wojny beda rewolucje na calym swiecie przeciwko rzadom oligarchow, zginie okolo 2 miliardow ludzi a moze nawet wiecej.

https://www.youtube.com/watch?v=ifWDI6P54zE

Blogoslawieni sa oredownicy pokoju podrzegacze wojenni zostana ukarani, nie chcialbym mieszkac w Polsce, gdyby rozpetala sie ta wojna pryskm na polkule poludniowa.


Dlug osiagnal niewyobrazalne rozmiary.

http://www.usdebtclock.org/

Wojna jest zagrywka globalistow, mysla ze rozbija Rosja na wiele malych panstwek ktore beda kontrolowac I obstawia swoimi Zydami.

Pomylil sie Hitler oraz Napoleon, pomyli sie lucyferian Obama.


Kosciol ukrywa przed opinia publiczna III tajemnice fatimska, poniewaz mowi ona o nawroceniu sie Rosji, I bedzie bronila wartosci Boga I chrzescijanskich gdy zachod promuje niemoralnosc, zboczenia, lichwe i hucpe, orz jest na etapie budowania NWO pod dyktat lucyferianow ukrytych w ponad narodowych organizacjach globalistow. Licza ze schowaja sie w swoich bunkrach alemingow wysla na mieso armatnie. Tylko glupek by sie na te plewy nabral.

Awatar użytkownika
Endek
Posty: 2948
Rejestracja: 24 listopada 2008, 20:37
Lokalizacja: Nieporęcki Las

Post autor: Endek » 1 sierpnia 2014, 22:52

Obrazek
Liberał to fanatyk na rzecz niezależności, który wychwala ją w każdej dziedzinie, aż do granic absurdu(abp, Marceli Lefebvre)

Awatar użytkownika
adsenior
Posty: 6186
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: adsenior » 2 sierpnia 2014, 01:49

Panie Józefie KAPITALNE i jakże prawdziwe! Z jednym zastrzeżeniem, tym osłem jest "wadza" i spora część Polaków, "lemingów" których "wadza" wzięła na lep kłamstwa.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 2 sierpnia 2014, 11:25

adsenior pisze:Panie Józefie KAPITALNE i jakże prawdziwe! Z jednym zastrzeżeniem, tym osłem jest "wadza" i spora część Polaków, "lemingów" których "wadza" wzięła na lep kłamstwa.
Wcale to nie jest śmieszne. Wojna to poważna sprawa. Nie można z tego robić kpin.

Trzeba chwycić za różańce i modlić się o to, aby kolejna straszliwa wojna (wojna, która pochłonie miliony istnień ludzkich) nie wybuchła.

Awatar użytkownika
adsenior
Posty: 6186
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: adsenior » 2 sierpnia 2014, 12:09

Panie Coltrane, czy widzi Pan coś w tym obrazku o wojnie? Ja widzę, jak "starsi i mądrzejsi" wykorzystują nasze władze, za "obiecanki macanki", a władza jak ten osioł daje się złapać na marchew przed pyskiem!

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 2 sierpnia 2014, 12:37

adsenior pisze:Panie Coltrane, czy widzi Pan coś w tym obrazku o wojnie?
W takim razie Endek wkleił ten obrazek ni w pięć ni w dziesięć, bo wątek jest o III wojnie światowej. :-/

Awatar użytkownika
adsenior
Posty: 6186
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: adsenior » 2 sierpnia 2014, 14:53

No z tym się mogę zgodzić, ja bym zamieścił w "humor polityczny" lub "polityka w obrazkach". Tak przeniosłem go na swoje forum.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 2 sierpnia 2014, 16:36

adsenior pisze:No z tym się mogę zgodzić, ja bym zamieścił w "humor polityczny" lub "polityka w obrazkach".
Tu też pełna zgoda. A ponieważ zamieścił to w wątku "III wojna światowa", stąd wziął się mój taki a nie inny komentarz.

Jak zauważyłem, na naszym forum często zamieszcza się teksty nie na temat, nie związane z tematem wątku. Nie mam pojęcia skąd to się bierze. Czy to celowa robota, aby ośmieszyć nasze forum ? Nie wiem ...

ODPOWIEDZ