ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
21 Kwiecień 2014, 00:01
O C W W

RP czy UE?
RP z SP
50%
 50%  [ 2 ]
UE z POPiSLiD
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 20 Kwiecień 2014, 22:48   O C W W [Cytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci!

Naszym obowiązkiem jest uczestnictwo w majowych wyborach euro-posłów do parlamentu europejskiego, by oddelegować tam prawdziwych patriotów zdolnych odważnie walczyć o polską rację stanu i maksymalne odzyskanie suwerenności naszego państwa, tak haniebnie zdradzonego przez okrągłostołową bandę czworga, tą watahę kanalii likwidujących nam ojczyznę i rozkradających dorobek wielu pokoleń Polaków.
Uwiarygodnijcie swe patriotyczne wybory podczas aktu wyborczego robiąc fotkę karty wyborczej z dowodem osobistym, zrobioną telefonem komórkowym lub fotoaparatem cyfrowym.

Zyskując taki
Osobisty Certyfikat Wiarygodności Wyborczej

będziemy mogli się policzyć i z naszego otoczenia wyeliminować zdrajców, agentów i wszelkie „farbowane lisy”, którzy nie posiadając takiego OCWW nie będą godni by podawać im dłoni na powitanie.

Wybory poslów do Parlamentu Europejskiego

KBW Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/35
Katowice
1 ADAMEK Tomasz Józef bokser zawodowy, zam. Gilowice, nie nalezy do partii politycznej
2 CYMANSKI Tadeusz ekonomista, zam. Malbork, czlonek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Poznan
1 DERA Andrzej Mikolaj parlamentarzysta, zam. Ostrów Wielkopolski, czlonek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
2 TOMCZAK Witold Stanislaw lekarz, zam. Kepno, nie nalezy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/45
Katowice
1 ZAWISZA Artur Wojciech przedsiebiorca, zam. Warszawa, nie nalezy do partii politycznej
2 SLAWSKI Slawomir Michal przedsiebiorca, zam. Katowice, czlonek partii Unia Polityki Realnej
Poznan
1 JÓZWIAK Bartosz pracownik naukowy , zam. Nowy Folwark, czlonek partii Unia Polityki Realnej
2 WITZBERG Maciej przedsiebiorstwa, zam. Poznan, nie nalezy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/42
Katowice
1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard publicysta, zam. Józefów, czlonek partii Kongres Nowej Prawicy
2 LEWICKI Wieslaw technik-ekonomista, zam. Lodygowice, czlonek partii Kongres Nowej Prawicy
Poznan
1 KOPACZ Zygmunt Boleslaw przedsiebiorca, zam. Poznan, czlonek partii Kongres Nowej Prawicy
2 ADAMCZAK Michal Marek logistyk, zam. Lubon, czlonek partii Kongres Nowej Prawicy

Osobisty Certyfikat Wiarygodnosci Wyborczej.
O C W W

kosiarz

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 07:16    [Cytuj]

http://www.polskieradio.p...mpani-wyborczej

Mnie zastanawiało dlaczego niby Słowianie, jest ważniejsze niż Katolicy... :roll:

http://www.polskapartiana...1589&Itemid=192

http://lustracja.net/inde...73-korwin-mikke

http://archiwa-ipn.blogsp...inem-mikke.html

Czy to nie Korwnin mówił, że Bóg stworzył używki, narkotyki?

Najlepiej zapoznać się z kandydaturą...

http://detektywprawdy.blo...ke-inaczej.html

W nastepnym odcinku, Pan Zawisza...Libertas Polska, były.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 09:46    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Obrazek

http://www.polskieradio.p...mpani-wyborczej

Mnie zastanawiało dlaczego niby Słowianie, jest ważniejsze niż Katolicy... :roll:

http://www.polskapartiana...1589&Itemid=192

http://lustracja.net/inde...73-korwin-mikke

http://archiwa-ipn.blogsp...inem-mikke.html

Czy to nie Korwnin mówił, że Bóg stworzył używki, narkotyki?

Najlepiej zapoznać się z kandydaturą...

http://detektywprawdy.blo...ke-inaczej.html

Co do Korwina, to ja też nie mam do niego zaufania. A jeżeli miało miejsce porozumienie pomiędzy Korwinem, a Palikotem, to tym bardziej człowiek ten nie jest godzien zaufania.

O ile pamiętam, to np. Endek miał tutaj na forum krytyczną postawę wobec Korwina. Dziwić więc może to, że taki Michasiowaty tego Korwina tutaj promuje.

Również uwaga odnośnie, dlaczego Słowianie, a nie Katolicy powinna zastanawiać. Katolik to wierzący w Boga, w Jezusa Chrystusa, a Słowianin ? Słowianin niekoniecznie.

Michasiowatemu raczej chodzi o nację, o to że Żydzi chcą tę nację wyniszczyć. Stąd pełno ich i w Polsce, i na Ukrainie, i w Rosji. A ich celem jest zniszczenie Sowian. Zydzi (oczywiście nie mówię tu o nawróconych na chrześcijaństwo Żydach) to zajadli wrogowie i chrześcijaństwa, i Słowian.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 13:56    [Cytuj]

Colcik, widzę ja widzę prawidłowe reakcje na narcystyczno-syjonistycznego Korwina, który jednak wpuszczony do brukselki miałby okazje podłożyć minę pod ten burdel.
Multimilionera Adamka, gorącego katolika i bezkompromisowego patrioty nikt tu jednak nie ma śmiałości poprzeć, choc on dla kasy sie nie wybiera do tej szulerni. A w radyjku oDyra cenzor moje komentarze tnie regularnie cenzorska brzytwa, gdy wytykam im grzeszki i ujawniam prawdę o farbowanych lisach na antenie RM.

Coltrane

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 15:44    [Cytuj]

Michaś napisał/a:

Multimilionera Adamka, gorącego katolika i bezkompromisowego patrioty nikt tu jednak nie ma śmiałości poprzeć...

http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=3332
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 16:15    [Cytuj]

Colcik, byłem u Ciebie pod tamtym adresem, czytałem i nawet zostawiłem drobny komencik. Doceniam Twoją odwagę prezentowania Tomaszka, a tu nie miałem Ciebie na myśli ubolewając nad milczącym tłumem moich gości w wątku OCWW. Zaimponowałeś mi wpisem o Adamku, którego w PiSuarze chcieliby zamilczeć, a niektórzy nawet utopić w szambie pod klapą z napisem: Perfumeria.

Coltrane

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 18:36    [Cytuj]

Nie piszę po to aby komuś zaimponować. Piszę to co myślę. I nie owijam w bawełne.
Nie wiem czemu miałbym Adamka przemilczeć, skoro gościu jest spoko. Nie jestem jakimś zdeklarowanym zwolennikiem PiS-u, w sensie że tylko PiS i nikt więcej. Aczkolwiek spośród wszystkich partii wywodzących się z Układu OS uznaję tylko PiS, co nie oznacza, że w nim widzę wybawienie dla Polski. Byłoby super, aby ten Układ, który rządzi Polską od 1989 roku, w końcu obalić. Nic dobrego ten Układ dla Polski nie przyniósł. W końcu wepchnał w łapy UE. Dlatego potrzebna nowa siła, ale bez Giertycha i jemu podobnych. Najpierw trzeba wychować nowe pokolenie Kolumbów, AKowców, Szarych Szeregów, czyli pokolenie Alków, Rudych i Zośków. I na nich budować nową siłę, siłę dla której hasło "Bóg, Honor, Ojczyzna" bedzie programem i ideowym i duchowym. Widzę duży potencjał w Młodzieży Wszechpolskiej. Jest tam wielu wspaniałych młodych ludzi, nie wstydzących się swojej wiary w Boga. Nie można tego potencjału zmarnować. Ale potrzeba mądrego przywództwa. Wzorów do naśladowania nie brakuje. Wymieńmy chociażby Pileckiego, Łupaszkę, Fieldorfa, Inkę. Trzeba te wzorce pokazywać. Takzę jest dużo do zrobienia, ale trzeba aby Polacy się jednoczyli w tym wysiłku, a nie dzielili. W sensie ja jestem z PiS-u i nienawidzę Narodowców, a ja jestem z Ruchu Narodowego i nienawidzę Pisiaków. To jest droga donikąd.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 21 Kwiecień 2014, 23:10    [Cytuj]

Colcik, zaczynasz mówić ludzkim głosem, co pomyślnie rokuje, gdy jeszcze będziesz zdolny zdiagnozować jednostkę chorobową u tośka maciera i odkryć ryt na fartuszku jarokacza, to sukces murowany. Zioberko z Kempusią odwiedzili TVTrwam 09-04-2014r i tam uchylili rąbka tajemnicy na temat łamania sumień w PiSuarze, dyscypliny głosowań i przyczyny wywalenia ich z tej sekty. Zbysiu nakreślił też warunki tworzenia przyszłych koalicji wyborczych, ale jarokacz realizując tajne plany nakreślone w koszernym bruklinie będzie sabotował możliwość zwycięstwa w Polsce prawdziwej patriotycznej i chrześcijańskiej prawicy. Rozwiązując z bratem sejm dał przecież swym mocodawcom dowód wierności.

kosiarz

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 08:06    [Cytuj]

- Część Polaków zawsze tęskniła za silną władzą. Raz mniej, raz bardziej. Takim momentem był 2006 r., stąd wzięła się moja bliska współpraca z PO, z Donaldem Tuskiem. Myśmy wtedy obalili próbę konstytucyjnego zamachu stanu, który robił Lech z Jarosławem Kaczyńskim.

- Tak, nie ukrywam. PiS miał wtedy w sondażach pod 50 proc. Myśmy wszyscy wiedzieli, że po wyborach mieliby większość w Senacie i w Sejmie. Przy prezydencie Lechu Kaczyńskim oznaczało to władzę totalną.

Kiedy się panu tak przestawiło, że PiS to wróg?

- Nigdy nie byłem sojusznikiem PiS. To ja doprowadziłem jego rząd do upadku.

- W 2005 r. byłem pewien, że będzie PO-PiS, a my będziemy budować opozycję i czekać na swój czas. Gdy Donald, pamiętam ten Konwent Seniorów, przyszedł i powiedział, że nie wchodzi do rządu i będą tylko pozorować koalicyjne rozmowy, to mi się świat zachwiał. Miałem pomysł, że przerobię partię na bardziej konserwatywno-liberalną, będziemy atakować od strony opozycji. Jak mi to Donald powiedział, powstało pytanie - co dalej z Ligą. Wszyscy pchali nas do rządu. Miałem rozłam wewnętrzny, który doprowadził do wyjścia sześciu posłów i groził dalszym odchodzeniem. Wtedy zrozumiałem, że Liga to trup.

Byłem przed dylematem: albo wejdę w koalicję i będę czekał, albo mnie załatwią. Moja cała strategia od wejścia do rządu sprowadzała się do tego, żeby być pupilem Kaczyńskiego, żeby zapomniał wszystko to, co było, te walki. A to dlatego, że uważałem, że Kaczyński będzie chciał nas zabić, a miał prokuraturę, Ziobrę, miał wszystko. I moja jedyna nadzieja była w tym, że dojdzie do kryzysu, zanim mnie rozwali.

- Ale wszystko z prawej strony, żeby przekonać Jarosława, że moje porozumienie z PO jest niemożliwe. Bez przerwy mi zarzucał, że ja mam kontakty z Tuskiem...

I słusznie zarzucał.

- Nie dało się ukryć. Wyszło, że Tusk był u mnie w domu. A to od razu lądowało na biurku u Jarka. I w związku z tym ja musiałem obchodzić go od prawej strony, żeby miał pewność, że niemożliwe jest porozumienie z PO.

Czyli Gombrowicz padł ofiarą pana przyjaźni z PO...

- Zostawmy to. Mówię o strategii partii. Żeby zejść z linii strzału. W czerwcu 2007 r. wszystko się ważyło. Miałem w PiS człowieka, któremu do dziś jestem wdzięczny, w komitecie politycznym, wiedziałem, co oni myślą, nie byłem głuchy, dokładnie wiedziałem, co rozważa Kaczyński.

Słynny kret? On nadal tam jest?

- Nie powiem kto, ale nie był to ani Michał Kamiński, ani Adam Bielan, a raczej ktoś, kto ich w tym czasie bardzo zwalczał. I dokładnie wiedziałem, gdzie będą uderzać. Więc w czerwcu 2007 r. już prawie była decyzja, że to my idziemy pod nóż, był przeciek, że będą zatrzymywać Wierzejskiego. Ale pogadałem z Ziobrą i zasugerowałem mu, że są ciekawsze tematy. Krótko mówiąc, Ziobro się przekonał, że lepiej Jarka przekonać do drugiego frontu, czyli ataku na Samoobronę.

Spowiedź Giertycha, bylego endeka, przyjaciela Putina.
Chociaż byś Słowiański przyjacielu Putina, bez Katoliku winy na Kaczora nie zwalał...
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 08:41    [Cytuj]

Dlaczego tak Macierewicz uwiera Słowianinowi od Putina? Bo nie może go nazywać zydomasonem ? Jego jedynego... :roll:

- Było to nadużycie oczywiste, żadne ciało statutowe związku nigdy nie zgodziło się na Okrągły Stół. Był to rodzaj zamachu stanu, który przy pomocy policji i mediów przyklepał ten układ. Ale siłą decydującą - bo my często mówimy o Unii Wolności itd. - tak, oczywiście Unia Wolności to jest zaraza, ale jednak siłą decydującą była PZPR i służby specjalne działające na jej rozkaz. Nie tylko moje środowisko "Głosu" i środowisko niepodległościowe, katolickie bardzo jasno przestrzegało Lecha Wałęsę, że jego doradcy jak Michnik, Kuroń, Mazowiecki, którzy go pchają do Okrągłego Stołu, pchają go ze względu na własne interesy. Że tu jest interes Związku Radzieckiego, który za wszelką cenę chciał mieć stworzenie układu okrągłostołowego. Że jeżeli wyczekamy jeszcze dwa, trzy miesiące, to z pewnością jesienią '89 roku wolne wybory staną się rzeczywistością – mówił Antoni Macierewicz.
W tej samej audycji wypowiedział się poseł LPR do Parlamentu Europejskiego prof. Mirosław Piotrowski. - Przy Okrągłym Stole i w Magdalence został przyklepany układ mafijny. Na moment zostały przekazane pozory władzy ludziom tzw. opozycji, na których Czesław Kiszczak mógł polegać, których akta miał u siebie - powiedział. Zdaniem Piotrowskiego ci ludzie są zakładnikami Kiszczaka i nie mogą przeprowadzić lustracji, bo zostałaby ujawniona ich agenturalna działalność, co spowoduje ich "spalenie w środowisku" i "zostaną utracone aureole autorytetów moralnych".
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 09:22    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

- Tak, nie ukrywam. PiS miał wtedy w sondażach pod 50 proc. Myśmy wszyscy wiedzieli, że po wyborach mieliby większość w Senacie i w Sejmie. Przy prezydencie Lechu Kaczyńskim oznaczało to władzę totalną.

Czyli Kaczyński był na tyle pewny wygranej, że postanowił doprowadzić do rozwiązania Sejmu, by w kolejnych wyborach zdobyć ponad 50% .... Przeliczył się jednak i to bardzo. Winą za to obciążają Giertycha. Z kolei inna wersja mówi, że Kaczyński chciał usunąc z Sejmu LPR i Samoobronę, i dlatego doprowadził do samorozwiązania Sejmu, Kto ma rację ?

Co do Giertycha, to nie mam wątpliwości, że się zeszmacił. A może od początku grał nieczysto ? Któż to wie ... Ale jednego nie rozumiem. Dlaczego wymienia się grzeszki jednej strony, a nie widzi się grzeszków w swoim obozie. Ilu członków PiS zdradziło swoją partię ? I przeszło na stronę "wroga", jakim jest PO ? Wymieńmy chociażby Sikorskiego czy Kluzik-Rostowską. A ilu odeszło i utworzyło PJN ? Ilu jeszcze takich niepewnych jest w PiS-ie ?

Skoro więc wymienia się grzeszki jednej strony, to należałoby też wymienić grzeszki tych, których się popiera całym sercem, i nie udawać, że ta formalna jest klarowna, idealna i godna zaufania. Również w stosunku do Kaczyńskich można wymienić minusy. Lech Kaczyński - podpisanie Traktatu, wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, reaktywowanie loży masońskiej B'nai B'rith, radość na wskutek rezygnacji abp Wielgusa. Jarek Kaczyński - popieranie banderowców na Majdanie. To tylko niektóre zarzuty. Także pojawia się pytanie czy PiS jest rzeczywiście partią godną zaufania ? Nie przeczę, że w PiSie widzę trochę porządnych twarzy, ale czy PiS jako całość jest formacją, która może naprawić Rzeczypospolitę ? W to wątpię. Po pierwsze : nie zdobędzie ponad 50% by samodzielnie rządzić. Po drugie wrogowie Polski mają Komoruskiego za prezydęta, który Polsce tylko szkodzi. Po trzecie PiS jest zwolennikiem Unii Europejskiej. Bycie w UE to nic dobrego. Po czwarte : Polsce potrzebna jest nowa siła, nie związana z żadnym Układem (dzisiaj Polską rządzi niepodzielnie Układ Okrągłego Stołu - należy ten Układ jak najszybciej obalić). Ten Układ nie jest wolnej i niepodległej Polsce na rękę. Potrzebna nowa siła, dla której przewodnim hasłem byłoby : "Bóg, Honor, Ojczyzna". Widzę duży potencjał w Młodzieży Wszechpolskiej. Nie można tego potencjału zmarnować. Potrzeba tylko dobrego przywództwa, pełna mobilizacja, zgodnie z hasłem : "Informacja – formacja – organizacja – akcja". Wzorców do naśladowania nie brakuje. Pilecki, Łupaszka, Inka, gen. Fieldorf i wielu innych. Oni walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Nawet za cenę życia. Nie chcieli bolszewickiej Polski. W ich świadomości taka Polska była nie do zaakceptowania.

Róbmy więc wszystko, aby Polskę ratować, aby wyrwać ze szpon wroga, który chce naszą Ojczyznę zniszczyć. A niszczy ją nieprzerwanie od 1989 roku. A więc od zdradzieckiego Okrągłego Stołu.To właśnie Układ OS doprowadził Polskę do ruiny ! Jeszcze gorzej było po wejściu Polski do UE. Tu już Polska zaczęła staczać się po równi pochyłej na samo dno. Czyje to dzieło ? Komu to zawdzięczamy ? Proszę zobaczyć jak dzisiaj wygląda Polska. W jakim jest stanie. Proszę zobaczyć. Bez przemysłu, bez rolnictwa, bez rozwoju gospodarczego, zdani na łaskę firm zachodnich. Kto te firmy tu wpuścił. Kosiarz teraz jęczy, że Polacy kupują w zachodnich hiper- i supermarketach. A kto te firmy tu wpuścił ?? Czy PiS nie ma na tym polu zasług ? Kosiarz, nie bądź śmieszny z tym kupowaniem w polskich firmach, których prawie nie ma ! PiS też przyczynił się do tego, że firmy zachodnie zaczęły pojawiać się w Polsce jak grzyby po deszczu. Nie mów że nie !

Dlatego uważam, że potrzebna nowa siła, nie związana z Układem OS.

pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 09:27    [Cytuj]

Wzdaniu "Skoro więc wymienia się grzeszki jednej strony, to należałoby też wymienić grzeszki tych, których się popiera całym sercem, i nie udawać, że ta formalna jest klarowna,"

zamiast formalna powinno być formacja.
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 11:11    [Cytuj]

Cytat:
Czyli Kaczyński był na tyle pewny wygranej, że postanowił doprowadzić do rozwiązania Sejmu, by w kolejnych wyborach zdobyć ponad 50% .... Przeliczył się jednak i to bardzo. Winą za to obciążają Giertycha. Z kolei inna wersja mówi, że Kaczyński chciał usunąc z Sejmu LPR i Samoobronę, i dlatego doprowadził do samorozwiązania Sejmu, Kto ma rację ?

By komentować trzeba mieć wiedzę. Tutaj chodziło o próbę rozwiązania sejmu zaraz po wyborach. PiS wtedy miało duże poparcie. Przy pomocy Giertycha, to się nie udało, z czasem Giertych z Tuskiem doprowadzili do obrzydzenia wyborcom PiS-u.

Cytat:
Dlaczego wymienia się grzeszki jednej strony, a nie widzi się grzeszków w swoim obozie. Ilu członków PiS zdradziło swoją partię ?

To niby ja mam jeszcze te grzechy wymieniać? Tutaj choćby jest takich wielu co ciągle coś PiS podnosi, w większości brednie.

Cytat:
PiS też przyczynił się do tego, że firmy zachodnie zaczęły pojawiać się w Polsce jak grzyby po deszczu. Nie mów że nie !

Niby jak?

Cytat:
Kosiarz, nie bądź śmieszny z tym kupowaniem w polskich firmach, których prawie nie ma !

ja jestem śmieszny? Popatrz na siebie, ciągle jęczysz i płączesz, ze żydomasony rządzą, że takiś pokrzywdzony bo Polska, patriota, a mnie nazywasz śmiesznym gdy nie chce karmić tych Twoich "ulubieńców". Dodatkowo Ci się wróg pomylił.

Także Pozdrawiam, bo cenie takich ludzi jak Ty, tylko nieraz nie rozumiem. :-/
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 11:44    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
... bo cenie takich ludzi jak Ty, tylko nieraz nie rozumiem. :-/

W tej samej audycji wypowiedział się poseł LPR do Parlamentu Europejskiego prof. Mirosław Piotrowski. - Przy Okrągłym Stole i w Magdalence został przyklepany układ mafijny. Na moment zostały przekazane pozory władzy ludziom tzw. opozycji, na których Czesław Kiszczak mógł polegać, których akta miał u siebie - powiedział. Zdaniem Piotrowskiego ci ludzie są zakładnikami Kiszczaka i nie mogą przeprowadzić lustracji, bo zostałaby ujawniona ich agenturalna działalność, co spowoduje ich "spalenie w środowisku" i "zostaną utracone aureole autorytetów moralnych".

No ja też czasem Cię nie rozumiem. Np. w tekście powyżej, mówisz, że Przy OS i w Magdalence został zaklepany układ mafijny itd.

No ale zauważ, że ten Układ opierał się na agenturze sowieckiej. A teraz raptem cały ten Układ jest przeciwko Rosji ! Zobacz jak to wszystko się zmienia ... ! Jak to wytłumaczysz ? Dla mnie jest oczywiste, że rządzi tu żydomasoneria. Kiedyś żydomasoneria popierała CCCP, teraz gdy już nie ma CCCP, a jest Rosja i Putin, to ta sama żydomasoneria raptem zmieniła kierunek, i jest przeciwko Putinowi. Ciekawe, prawda ?
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 11:58    [Cytuj]

Cytat:
No ale zauważ, że ten Układ opierał się na agenturze sowieckiej. A teraz raptem cały ten Układ jest przeciwko Rosji ! Zobacz jak to wszystko się zmienia ... ! Jak to wytłumaczysz ? Dla mnie jest oczywiste, że rządzi tu żydomasoneria. Kiedyś żydomasoneria popierała CCCP, teraz gdy już nie ma CCCP, a jest Rosja i Putin, to ta sama żydomasoneria raptem zmieniła kierunek, i jest przeciwko Putinowi. Ciekawe, prawda ?

Bardzo mądrze...logicznie.

Więc zapewne nie wszyscy podejrzewani o OS i współpracę z agenturą rosyjską są winni.
Może Kaczyński, Macierewicz...

Przecież jeszcze z pół roku temu, Sikorski, Tusk, Michnik ściskali się z Putinem!
To przez ukochanie Rosji Kaczyński wywalił Sikorskiego...
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]