ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
21 Kwiecień 2014, 00:01
O C W W

RP czy UE?
RP z SP
50%
 50%  [ 2 ]
UE z POPiSLiD
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
kosiarz

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 12:03    [Cytuj]

Hm, dawniej mogłem edytować swoje posty teraz nie mogę...

Jeszcze dodam, żebyś sprawdził moje posty w archiwum sprzed 2,3,4 lat, co pisałem. Ja zdania i poglądów nie zmieniam.

Sprawdź co pisał Michaś np, jak postrzegał scenę polityczną i ludzi na niej. Zmiany są wielkie...

Pisałem źle o Giertychu, bo jego ojciec, już współpracował z Jaruzelskim i bronił związku sowieckiego, Ziobre nazywałem gołowąsem, który zaszkodził PiS...itd

Michaś wyzywał Ziobre od pisuarów, dziś mu klaszcze...co pisał o Kurskim? przeczytaj sobie historię zmienności Michasia.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 12:09    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

Bardzo mądrze...logicznie.

Więc zapewne nie wszyscy podejrzewani o OS i współpracę z agenturą rosyjską są winni.
Może Kaczyński, Macierewicz...

Przecież jeszcze z pół roku temu, Sikorski, Tusk, Michnik ściskali się z Putinem!
To przez ukochanie Rosji Kaczyński wywalił Sikorskiego...

Ano ściskali się, ściskali się. Bo łaczył ich ten zamach smoleński. Ci rządzący zaprzańcy usunęli wspólnie z Putinem L.Kaczyńskiego i blisko 100 Polaków. Więc ich stosunki byy w miarę zażyłe. A teraz są przeciwko Putinowi.

Zastanówmy się o czym to świadczy ? Moim zdaniem świadczy to o tym, że ktoś tymi zaprzańcami i warchołami odgórnie steruje. I od razu dam odpowiedź kto : to żydomasoneria nimi steruje. Gdy trzeba było usunąć L.Kaczyńskiego (widocznie z czymś im przeszkadzał), to kazali układać się z Putinem. Gdy wybuchła rewolta na Ukrainie, to kazali poprzeć tę rewoltę. A tym samym stanąc po drugiej stronie barykady w stsosunku do Putina. Jest więc tak, jak chce tego żydomasoneria. Być może Putin sprzeciwia się tej żydomasonerii, więc ta żydomasoneria zmobilizowała cały świat, aby przeciwstawił się Putinowi.

Ciekawe tylko jakie role w tym wszystkim odgrywają PO i PiS ? Jak wiemy J.Kaczyński pojechał na Majdan poprzeć banderowców. Czy rzeczywiście pojechał tam z własnej nieprzymuszonej woli ? Czy ktoś mu kazał ? Tego nie wiemy. Ale dziwnym jest fakt, że J.Kaczyński poparł banderowców. Teraz okazuje się, że wszyscy zaprzańcy w Polsce popierają banderowców i tymczasowy rząd w Kijowie. O co tu chodzi ? Kto nimi steruje ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 12:22    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Hm, dawniej mogłem edytować swoje posty teraz nie mogę...

Jeszcze dodam, żebyś sprawdził moje posty w archiwum sprzed 2,3,4 lat, co pisałem. Ja zdania i poglądów nie zmieniam.

Sprawdź co pisał Michaś np, jak postrzegał scenę polityczną i ludzi na niej. Zmiany są wielkie...

Pisałem źle o Giertychu, bo jego ojciec, już współpracował z Jaruzelskim i bronił związku sowieckiego, Ziobre nazywałem gołowąsem, który zaszkodził PiS...itd

Michaś wyzywał Ziobre od pisuarów, dziś mu klaszcze...co pisał o Kurskim? przeczytaj sobie historię zmienności Michasia.

W tym dziale nikt nie może edytować swoich postów, tutaj edycja jest wyłączona i ja też nie mogę zrobić. A że pisuję prawie że na kolanie, więc potem wyskakuje pełno byków, których tutaj w tym dziale już poprawić nie mogę.

Co do Michasiowatego, to go sobie odpuśćmy. Dla mnie to człek niepewny, wywrotowiec jakiś. Pisze tak, jak nakazuje tego obecna sytuacja. I ma tu na forum jakąś misję do spełnienia. Gdyby nie miał, to już dawno zrezygnowałby z pisania na tym forum. Także co do tekstów Michasiowatego, to weźmy poprawkę.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 22 Kwiecień 2014, 13:51    [Cytuj]

Colciki i kosiarze bez kos, rozgadaliście się w mym wyborczym wątku na poboczne tematy i wklejając tu cudze dialogi próbujecie mnie obrażać za trwanie przy pryncypiach i polskiej racji stanu. Zarzucacie mi zmianę poglądów ignorując fakty, iż to zmieniła się scena polityczna a nie ja. Ziobro uwolnił się spod dyktatu jarokacza i dostał kopniaka od tego kurdupla, co podziałało ozdrowieńczo dla jego duszy. Teraz może odważnie głosić również moje poglądy, iż rozwiazanie sejmu i podpisanie traktatu lizbońskiego było zdrada, podobnie jak popieranie banderowców. Zbysiu, jako jedyny czynny polityk, miał odwagę bronić papieża zgłaszając do prokuratury skandaliczne fakty z Lublina. Obnaża zdradzieckie poczynania donka w brukselskiej szulerni i nie lęka się walić mu tej prawdy publicznie w twarz. Ziobro broni polskie racji stanu i nie lata do koszernego bruklinu po instrukcje jak kaczory. O Kurskim zdania nie zmieniłem, wiec pomijam go milczeniem. Kandydowanie Adamka z listy tak malej i sekowanej przez Układ partyjki dobitnie świadczy o klarowności programu ziobrystow, tak czystego w intencjach i zrozumiałego dla prostych ludzi i gorących chrześcijan. Giertych mnie też rozczarował, bo w słusznej kontrze do kaczorów zagalopował się zbytnio dopuszczając do przyjaznych relacji z dwupaszportowym Radkiem Koszer-Sikorskim, co czyni z niego kolaboranta donkowego układu z ciotką angelą w germano-filosemickim sosie.
Zacznijcie myśleć, bo to naprawdę nie boli.

kosiarz

Wysłany: 23 Kwiecień 2014, 08:43    [Cytuj]

Dlaczego, jeżeli ciągle się myliłeś co do ludzi, co do wydarzeń politycznych, nie przewidywałeś zdarzeń i oceniałeś wszystko niewłaściwie...dziś masz mieć rację?

Może Ziobro to grający aktor, wraz z Mularczykiem i Kurskim, szukający raczej elektoratu by zapewnic sobie stołki i stołeczki, funkcje następne prezesów i sekretarzy.
Myliłeś się co do Korwina, Ziobry, Giertycha ....to niby dziś miałbyś rację?

Ciągle dowalasz PiS i kaczorowi...to dziwne. Przecież to PiS ma najwięksże szanse żeby coś w Polsce zmienic. To oni jako partia narodowa, katolicka, konserwatywna, prawicowa są atakowani przez komuchów, ateistów, lewactwo, kgbiste Putina, mordowan! przez byłych członków PO, to ich większość zginęła w "wypadku-katastrofie" w tej Twojej Rosji! to oni przeciwstawili się Uni jako jedyna siła w Polsce w latach swoich rządów...a Ty Michaś gdzie jesteś? I kim jesteś? lewaku putinowski.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 23 Kwiecień 2014, 15:25    [Cytuj]

Kosiarz, myślenie jest ciężką sztuką do opanowania i widzę ja widzę, iż usilnie próbujesz ćwiczyć.
Siedzisz w PiSuarze i oceniasz postrzeganą rzeczywistość będąc odurzonym wyziewami z tego szamba przykrywanego klapą z napisem Perfumeria. Rżniesz głupa i jednocześnie o drogę pytasz. Ziobrystow nie znam osobiście i w ich duszach nie siedzę by dawać za nich głowę, ale przyznając ci racje, iż zależy im tylko na stołkach, funkcjach i apanażach, to konieczne będzie postawienie pytania: dlaczego ci kretyni postawili się jarokaczowi dając mu pretekst do wywalenia ich z partii, gdy liżąc mu dupkę mogli nadal być pupilkami i czerpać z partyjno-budżetowej kasy nieograniczone frykasy.
Nie myliłem się ,co do Korwina, bo od początku miałem o tym świrusie wyrobione zdanie a jego obecność w sejmie była uzasadniona, ale Macierewicz spaprał wykonanie lustracji przecież zainicjowanej przez Korwina.
Poczytaj sobie ostatnie przemówienie Giertycha w sejmie, gdy ośmieszył kłamstwa Kurskiego, wtedy jeszcze jarokaczowego przydupasa, ostatnie przemówienie, po którym bliźniaki rozwiązały sejm przy brawach na stojąco całej bandy czworga uszczęśliwionej faktem, iż nie dopuszczą do debaty nad traktatem lizbońskim i Radek z Lechem będą mogli spokojnie polecieć do Lizbony i podpisać zdradziecki traktacik. Jarokacz połknął na przystawkę Leppera i Giertycha ale nie przewidział, iż małolaty SMS-ami i chowaniem dowodu babci wygrają wybory dla donka. Lepper wypadł za burtę po gruntowej prowokacji ale się stawiał i planował robić interesy z Łukaszenką, to go dopadł wirus krążącego po Polsce samobuja. Giertych wycofał się z polityki po narodzinach syna i może dlatego wirus go ominął, ale ta przyjaźń z Radkiem może jest tylko gwarancja zachowania zdrowia dla całej rodziny. Może to zmiana wymuszona ale racjonalna dla zatroskanego ojca i głowy rodziny.
Kaczory miały absolutną władzę, mając sejm, senat i prezydenta, ale widocznie ich mocodawcom wadziły nawet te drobne i niepokorne przystawki wiec pełni pychy rozwiązali sejm nie myśląc o możliwości utraty władzy.
Ćwicz dalej to myślenie i nie trać nadziei...

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 04:20    [Cytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci!
OBLIGO !!!

kosiarz

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 08:00    [Cytuj]

Cytat:
Siedzisz w PiSuarze i oceniasz postrzeganą rzeczywistość będąc odurzonym wyziewami z tego szamba przykrywanego klapą z napisem Perfumeria. Rżniesz głupa i jednocześnie o drogę pytasz. Ziobrystow nie znam osobiście i w ich duszach nie siedzę by dawać za nich głowę, ale przyznając ci racje, iż zależy im tylko na stołkach, funkcjach i apanażach, to konieczne będzie postawienie pytania: dlaczego ci kretyni postawili się jarokaczowi dając mu pretekst do wywalenia ich z partii, gdy liżąc mu dupkę mogli nadal być pupilkami i czerpać z partyjno-budżetowej kasy nieograniczone frykasy.

Za to ja widzę, żes tylko internetowym napinaczem, nie mającym pojęcia o rzeczywistym działaniem partii. Mogę Ci tylko napisać, ze Ziobro z resztą był po prostu nie zadowolony z przedłużającej się marginalizacji PiS, we władzach wszelkich, na dole i na górze. To oni podnosili bardziej jak kto inny, kilkakrotnie przegrane wybory przez PiS, co wiązało się z całkowitym wykluczeniem środowiska politycznehgo PiS we władzach samorządowych i innych.
Łaknęli lekkiej pracy i władzy. PiS tego nie zapewniał.

Cytat:

Nie myliłem się ,co do Korwina, bo od początku miałem o tym świrusie wyrobione zdanie a jego obecność w sejmie była uzasadniona, ale Macierewicz spaprał wykonanie lustracji przecież zainicjowanej przez Korwina.

To sobie kilka rzeczy moze przypomnisz, bo jak widze znowu ogólniki...
Olszewski był w Porozumieniu Centrum, założonym przez Kaczyńskich i to ich pierwsza partia, wiec to był ich rzad. Maciarewicz, nie był w PC, ale jednej z partii kolaicyjnych...
Oczywiście gloryfikujesz Korwina, a nie zauwazasz ogromnej pracy wykonanej przez PC i Kaczyńskiego, by w ogóle mogło do tego dojść. Dwa razy rzad Kaczyńskiego był obalany, z przyczyn politycznych, Ty go razem z UW, KLD, Giertychem i Michnikeim,Wałęsa wciąż obalasz...

http://m.youtube.com/watch?v=foAhCqD_q1c

Cytat:
Poczytaj sobie ostatnie przemówienie Giertycha w sejmie, gdy ośmieszył kłamstwa Kurskiego,

Chyba kłamstwa Giertycha. Logicznym jest, ze bez PiS, PO, SLD, PSL nie mógł Giertych sam wprowdazić nic, zadnej ustawy, tym bardziej w senacie, gdzie PiS mial powyżej 50% senatorów.
Wystarczy po prostu uźyć rozumu, by wiedzieć ze to kłamstwo...mundurki, ulga pro rodzinna, czy becikowe nie mogły być przyjete bez posłow PiS, no chyba ze chcesz napisać, iż za tym głosowało PO z SLD... :roll:
Oczywiście kazda ustawa ma swoja historie, tak było z ulga pro-rodzinna, gdzie projekt rzadowy PiS był w mniejszej kwocie , zas Giertych przeglosowal wieksza, wraz z PO, na złosc PiS.
Teraz wiele polskich rodzin, nie moze z tego korzystac, gdyz musza wybierac pomiedzy ulga a rodzinnym.

Oczywiscie Michas, nie przyjmuje do wiadomosci, słow Giertycha, ze wprost przyznaje, iz spotykal sie potajemnie z Tuskiem i tylko czekal do dobrego momentu by rozwalić rzad PiS. Spotykal sie takze z członkiem " nocnej zmiany" s.p. Lepper...
Michas jest jednym z osob ktora w jakims stopniu, sobie dostepnym, ciagle przyczynia sie do przegranej jedynej opcji ktora choc miałymi krokami chce cos zmieniac, póżsniej pisze, ze im nie poszlo i tego chcieli! :mrgreen: ta logika...

Oczywiscie dla Michasia lepszym jest Łukaszenka ktory nie podpisuje TL, ale trakta poddańczy całego swojego narodu w rece kgbisty Putina, łacznie z jezykiem, flaga, i godłem...nie wiem co Michas chce zmienic, ale mam nadzieje, ze nie Polske w Białoruś.

Co do samego TL, Michas zapomnial, ze Polska była ostatnim krajem w ktorym jego przydent podpisal ten traktat i to pod pływem sejmu, i Tuska ktory obiecał!! Kaczynskiemu ustawe, przyjmujaca prawodastwo Polskie przed unijnym, gdzie pod wpływem Kaczyńskiego wycofano wiele kontrowesyjnych zapisow z TL.

Do jakiego modelu państwa zmierza mądrośc Michasia? Na wzór Rosji? Białorusi? Czy moze jak mój wzór, silnego narodu polskiego, katolickiego, we wspolnej unijnej gospodarce z poszanowaniem interesow narodowych. Czyli unia narodow, z chrzscijanska praambulą. Demokratyczna.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 10:08    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Czy moze jak mój wzór, silnego narodu polskiego, katolickiego, we wspolnej unijnej gospodarce z poszanowaniem interesow narodowych. Czyli unia narodow, z chrzscijanska praambulą. Demokratyczna.

Ja tutaj ustosunkuję się tylko do tego ostatniego zdania.

Nie wierzę w Unię chrześcijańską, z poszanowaniem interesów narodowych. Ktoś kto w to wierzy, jest albo naiwny albo niespełna rozumu. Przecież widać jak na dłoni, że Unia zmierza w kierunku superpaństwa, że walczy z Bogiem, Kościołem, Dekalogiem.

Kosiarz - zapomnij o chrześcijańskiej preambule,

W demokrację też nie wierzę. Demokracja to rządy hien nad osłami, a Unia jest dobitnym tego przykładem.
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 11:38    [Cytuj]

Cytat:
Demokracja to rządy hien nad osłami,

To najgorszy ustrój, ale lepszego nie wymyślono. Chyba, że go wskażesz?

Cytat:
Nie wierzę w Unię chrześcijańską, z poszanowaniem interesów narodowych. Ktoś kto w to wierzy, jest albo naiwny albo niespełna rozumu. Przecież widać jak na dłoni, że Unia zmierza w kierunku superpaństwa, że walczy z Bogiem, Kościołem, Dekalogiem.

Kosiarz - zapomnij o chrześcijańskiej preambule,

Jan Paweł II wierzył, a był mądrzejszy ode mnie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 11:58    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

To najgorszy ustrój, ale lepszego nie wymyślono. Chyba, że go wskażesz?

Jan Paweł II wierzył, a był mądrzejszy ode mnie.

Absurdalne stwierdzenie. Skoro najgorszy, to jak można jednocześnie stwierdzać, że lepszego nie wymyślono. Ja tu nadmienię, że zdanie "Demokraja to rządy hien nad osłami" wypowiedział ... Arystoteles. ;-) Niepodobna, aby ludziska w ciągu ponad 2000 lat nie wymyślili lepszego ustroju. :roll:

Jan Paweł II mówił o jaką Europę mu chodzi. Co nie oznacza, że ktoś dostosuje się do tego co mówił JPII na temat UE. jakby ludziska słuchali Boga i przestrzegali Dekalogu, to też zupełnie inaczej wyglądałoby życie na ziemi. Pan Bóg obdarzył człowieka wolnością, dał mu możliwość wyboru. Ale człowiek i tak robi po swojemu, a często wydaje mu się, że jest mądrzejszy od Boga. JPII mógł mówić jaka ma być Unia, co nie oznacza, że zaraz znajdą się tacy, którzy Unię taką uczynią. Ci co przejeli ster władzy w Unii są narzędziami demona. i nie myśl, że zaraz ci się nawrócą, i zastosują się do wskazówek JPII.

Od zarania dziejów trwa walka dobra ze złem. Zło czesto odnosi sukcesy, bo ucieka się do perfidnych metod, do przemocy, a dobrzy ludzie nie robią nic, aby zatrzymać zapędy zła.

Także marzenia o wspaniałej Unii stają się w tym momencie utopią.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 12:01    [Cytuj]

P.S. Piękny wspaniały i sprawiedliwy świat będzie dopiero tam w Niebie.

Tu na ziemi niestety musimy się zmagać z różnymi przeciwnościami.
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 13:28    [Cytuj]

Wszystko ok. Co do demokracji, to można te moje słowa przyrównać do rodzica, który nawet najgorszy jest jednak jeden i innego lepszego nikt nie wymyśli. Oczywiście chodzi o sposób, nie o samych rodziców.

No i własnie demokracja to taki kogel-mogel, gdzie wszystkie interesy się mieszają, by nasze przeważyły.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 14:21    [Cytuj]

Colcik, ja Ciebie nie poznaje, toż to jakieś cudowne nawrócenie się stało, bo z serca Twego i umysłu spływa na klawiaturę najczystsza prawda. Słowa Twe lśnią jak diamenty na tle tego bełkotu pełnego półprawd, czyli całych kłamstw – jak ostatnio lubi przypominać ojDyr w radyjku, co upewnia mnie by z tym kosiarzem bez kosy nie marnować więcej czasu i nie dowartościowywać go poświęcaną mu uwagą. Na takich powiadają: daremny futer.

kosiarz

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 14:26    [Cytuj]

Najlepiej napisać bzdur, kłamstw, oczernić, wyszydzić i uciekać jak tchórz...
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]