ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Coltrane
21 Kwiecień 2014, 00:01
O C W W

RP czy UE?
RP z SP
50%
 50%  [ 2 ]
UE z POPiSLiD
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 14:47    [Cytuj]

Colcik napisał/a:
Ktoś kto w to wierzy, jest albo naiwny albo niespełna rozumu.

Stawiam na to drugie...

kosiarz

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 15:39    [Cytuj]

Bolszewicy, komuniści, lewactwo, zawsze było przeciwne Kościołowi. Co więcej zaciekle je zwalczało. Michaś jako mąciciel, nazywając Jana Pawła II "niespełna rozumu" na tym forum, to już chyba wielkie przegięcie...Dziwie, się ze moderacja wpisuje się w ten głos.

Cytat:
Kościół rzymskokatolicki popiera ideę współpracy europejskiej będąc za umacnianiem struktur współpracy i rozwojem integracji europejskiej. Przypomina, że to chrześcijaństwo i Chrystus stoi u podstaw Europy, stąd wielokrotnie Watykan apelował o budowę zjednoczenia kontynentu w oparciu o Ewangelię.

Jan Paweł II: Europa potrzebuje Polski

Cytat:
„Nie będzie jedności Europy, dopóki nie będzie ona wspólnotą ducha. Ten najgłębszy fundament jedności przyniosło Europie i przez wieki go umacniało chrześcijaństwo ze swoją Ewangelią, ze swoim rozumieniem człowieka i wkładem w rozwój dziejów ludów i narodów. Nie jest to zawłaszczanie historii. Jest bowiem historia Europy jakby wielką rzeką, do której wpadają rozliczne dopływy i strumienie, a różnorodność tworzących ją tradycji i kultur jest wielkim bogactwem. Zrąb tożsamości europejskiej jest zbudowany na chrześcijaństwie.”

Cytat:
Papież stara się zrozumieć przeciwników integracji Polski ze strukturami Europy Zachodniej. Tak mówił o nich 19 maja w Rzymie: „Doceniam ich troskę o zachowanie kulturalnej i religijnej tożsamości naszego narodu. Podzielam ich niepokoje związane z gospodarczym układem sił...”. Biorąc to wszystko pod uwagę, Ojciec Święty dochodzi jednak do wniosku, że „Polska zawsze stanowiła ważną część Europy i dziś nie może wyłączać się z tej wspólnoty, która wprawdzie na różnych płaszczyznach przeżywa kryzysy, ale która stanowi jedną rodzinę narodów, opartą na wspólnej chrześcijańskiej tradycji.”

Dla Michasia ten Wielki człowiek, którego za kilka dni będziemy nazywać Świętym, był "niespełna rozumu"

http://samorzad.malopolsk...ropa/papiez.htm

Cytat:
"Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma bowiem alternatywy. Politycy chrześcijańscy mogą wnieść własny wkład w ten proces. Polega on na ukazywaniu nienaruszalnej godności każdej osobie ludzkiej. Na tej podstawie można zbudować europejską kulturę życia. Chodzi w niej nie tylko o to, by w Europie żyło się dobrze pod względem ekonomicznym i finansowym, lecz o to, by była ona zbudowana na fundamencie wartości, które przyczyniły się do jej wielkości. Chrześcijański polityk nie zrezygnuje z tego wszystkiego, czego uczy go jego wiara i co podsuwa mu jego własne sumienie"

Czy to forum katolickie na którym można obrażać Koscioł? kapłana ? a nawet Papieża? Bo Putin ważniejszy?
niesamowite

http://www.opoka.org.pl/b...a_needs_pl.html
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 15:46    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Bolszewicy, komuniści, lewactwo, zawsze było przeciwne Kościołowi. Co więcej zaciekle je zwalczało. Michaś jako mąciciel, nazywając Jana Pawła II "niespełna rozumu" na tym forum, to już chyba wielkie przegięcie...Dziwie, się ze moderacja wpisuje się w ten głos.

Hola Kosiarzu. To stwierdzenie nie dotyczyło Papieża Jana Pawła II !!
Papież powiedział to co powiedział, a to co powiedział było prawdziwe. Tylko że ludzie nie chcą myśleć tak jak Papież. A to dlatego, że jest ktoś taki, kto zwie się demonem, i to on mąci w głowach ludzi. Dlatego Unia nigdy nie będzie taka, jaką widział ją papież JPII.
A wiara w to że Unia może być taka jaką widział JPII dotyczyła ludzi, a nie Papieża.

Także czytaj uważniej to co ktoś pisze, i proszę, nie wyciągaj pochopnych wniosków.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 15:50    [Cytuj]

P.S. Tutaj Kosiarzu, to Ty przegiąłeś z tymi oskarżeniami w stosunku do moderacji, czyli do mnie.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 16:37    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:

Czy to forum katolickie na którym można obrażać Koscioł? kapłana ? a nawet Papieża? Bo Putin ważniejszy?
niesamowite

Ponieważ w tym wątku nie można edytować, to jeszcze słów parę na temat powyższego.

Ja w ogóle nie rozumiem, jak mozna rzucać takie oskarżenia ?? :shock:
Bo ani Michasiowaty nmie wspomniał słowem o Papieżu., ani ja nic złego o Papieżu nie pisałem. O Putinie też tu nikt nie wpsomniał. :roll:

Nie dość że wyrwałeś zdanie z kontekstu, nie doczytawszy o co dyskutantowi chodziło, to jeszcze bezczelnie oskarzyłeś o obrażanie Kościoła, Papieża itd. I nie wiem dlaczego zdanie "Albo naiwny, albo niespełna rozumu" skojarzyłeś z JPII ? Ja tego co mówił JPII na temat wejścia Polski do UE nie oceniałem. JPII móiwł dobrze, tylko ludzie nie chcą tak żyć, jak nam Papież podpowiada. Marzenie o idealnej chrześcijańskiej Unii nazwałem utopią, dlatego napisałem zdanie, że jak ktoś wierzy w taką Unię, to jest albo naiwny albo ... itd.

Także w tym momencie czuję się niesłusznie oskarżony o obrażanie Kościoła, Papieża etc.
Papież zawsze był i jest dla mnie autorytetem w sprawach wiary. I to że nie zgodziłem się z JPII co do Unii, nie zmienia mojego stosunku do Papieża. To ludzie powinni brać słowa Papieża, Kościoła, Pisma Św. do serca i wedle tych słów żyć.
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 24 Kwiecień 2014, 16:57    [Cytuj]

Colcik, dziś pojawił się na portalu Radia Maryja felieton prof. dr hab. Krystyny Pawłowicz poświecony w całości wyborom i trosce o uczciwość liczenia głosów. Spróbuj umieścić tam w komentarzach linka do naszego tematu OCWW, który jest przecież elementem przeciwdziałania oszustwom w tych procedurach pozwalających szybko „policzyć” głosy i spalić karty wyborcze. Ciekaw jestem czy przeszedłbyś pozytywną moderację przez tamtejszego cenzora. Oto link do felietonu:
http://www.radiomaryja.pl.../#comment-82748

No i daj sobie już spokój z tym przymulonym PiSiakiem.

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 25 Kwiecień 2014, 18:35    [Cytuj]

Polacy, Słowianie i Patrioci!

Wyścigi do PE nabierają tempa i na tzw. prawicy też ujawniają się farbowane lisy, którym w tym biegu spod sukmany powypadały rude ogony.
Ze strachu o własną pozycję w systemie walczy pan Marek Jurek, były marszałek demokratycznego Sejmu. Domaga się, żeby Gruzję przyjęto naten-tychmiast do NATO, zaś Federację Rosyjską żeby wykluczyć z Rady Bezpieczeństwa(????), i odizolować od ”wolnego, cywilizowanego, demokratycznego świata”(????) Tak się zastanawiam, czy pan Marek Jurek przypadkiem nie upadł na głowę i nie postradał zmysłów(???) Potwierdza swoją pozycję w systemie. I to mówi konserwatywny - monarchista?
„Wolny, cywilizowany, demokratyczny świat”(???) A w jaki to sposób Europa należy do świata cywilizowanego? Do jakiej cywilizacji? Antycywilizacji biurokracji, demokracji, praw człowieka, przeciw prawom naturalnym? I co to za cywilizacja oparta o demokrację? I o eurorozum? Cywilizacja chaosu? „Wolny, cywilizowany i demokratyczny świat”(???) Bo to przecież „koniec historii”. Historia świata ma się skończyć na najgłupszym ustroju- demokracji. Zakładając, że demokracja jest ustrojem. Straszny koniec świata pogrzebanego pod gruzami demokracji.
Pan Marek Jurek określa się mianem konserwatywnego polityka. Jest chrześcijaninem jak się patrzy. Czy chrześcijanin może być demokratą? Są w socjalistycznej Europie chrześcijańscy-demokraci. I chrześcijańscy - ale przy tym – demokraci. Coś takiego jak żonaty kawaler, albo kwadratowe koło. Chrześcijanin wierzy w zasady Boże, a nie w zasady ustanawiane na drodze większości głosów. I powiada, żeby przyszło Królestwo Boże, a nie Republika Boża. Chrześcijanin ma swojego Pana - a demokrata kultywuje zabobon Liczby. Jak to pogodzić? Można się ożenić z demokracją, ale pozostać kawalerem Bożym.
No pewnie, Gruzję trzeba przyjąć do NATO, a Rosję wykluczyć z Rady Bezpieczeństwa. Niech pan Marek Jurek pokaże jak to się robi. Konserwatywny demokrata niech pokaże - jak jest taki mocny. Niech nam pokaże jak zwyciężać Rosję mamy. Czy pan eks marszałek rozumie co znaczy usunąć jedno państwo z Rady Bezpieczeństwa? To nie to samo co walka o życie nienarodzone. Jedyny punkt jego prawicowego programu. Poza tym pan marszałek jest „prawicowym” socjalistą. I znowu zmierzamy do żonatego kawalera. Tak jak prawicowa kiedyś Liga Polskich Rodzin ustami byłego posła Bałażaka z Radomia - popiera Platformę Obywatelską Unii Europejskiej.

Czy ONI wszyscy powariowali?

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 25 Kwiecień 2014, 18:38    [Cytuj]

Wyścigi do PE nabierają tempa i na tzw. prawicy też ujawniają się farbowane lisy, którym w tym biegu spod sukmany powypadały rude ogony.
Ze strachu o własną pozycję w systemie walczy pan Marek Jurek, były marszałek demokratycznego Sejmu. Domaga się, żeby Gruzję przyjęto naten-tychmiast do NATO, zaś Federację Rosyjską żeby wykluczyć z Rady Bezpieczeństwa(????), i odizolować od ”wolnego, cywilizowanego, demokratycznego świata”(????) Tak się zastanawiam, czy pan Marek Jurek przypadkiem nie upadł na głowę i nie postradał zmysłów(???) Potwierdza swoją pozycję w systemie. I to mówi konserwatywny - monarchista?
„Wolny, cywilizowany, demokratyczny świat”(???) A w jaki to sposób Europa należy do świata cywilizowanego? Do jakiej cywilizacji? Antycywilizacji biurokracji, demokracji, praw człowieka, przeciw prawom naturalnym? I co to za cywilizacja oparta o demokrację? I o eurorozum? Cywilizacja chaosu? „Wolny, cywilizowany i demokratyczny świat”(???) Bo to przecież „koniec historii”. Historia świata ma się skończyć na najgłupszym ustroju- demokracji. Zakładając, że demokracja jest ustrojem. Straszny koniec świata pogrzebanego pod gruzami demokracji.
Pan Marek Jurek określa się mianem konserwatywnego polityka. Jest chrześcijaninem jak się patrzy. Czy chrześcijanin może być demokratą? Są w socjalistycznej Europie chrześcijańscy-demokraci. I chrześcijańscy - ale przy tym – demokraci. Coś takiego jak żonaty kawaler, albo kwadratowe koło. Chrześcijanin wierzy w zasady Boże, a nie w zasady ustanawiane na drodze większości głosów. I powiada, żeby przyszło Królestwo Boże, a nie Republika Boża. Chrześcijanin ma swojego Pana - a demokrata kultywuje zabobon Liczby. Jak to pogodzić? Można się ożenić z demokracją, ale pozostać kawalerem Bożym.
No pewnie, Gruzję trzeba przyjąć do NATO, a Rosję wykluczyć z Rady Bezpieczeństwa. Niech pan Marek Jurek pokaże jak to się robi. Konserwatywny demokrata niech pokaże - jak jest taki mocny. Niech nam pokaże jak zwyciężać Rosję mamy. Czy pan eks marszałek rozumie co znaczy usunąć jedno państwo z Rady Bezpieczeństwa? To nie to samo co walka o życie nienarodzone. Jedyny punkt jego prawicowego programu. Poza tym pan marszałek jest „prawicowym” socjalistą. I znowu zmierzamy do żonatego kawalera. Tak jak prawicowa kiedyś Liga Polskich Rodzin ustami byłego posła Bałażaka z Radomia - popiera Platformę Obywatelską Unii Europejskiej.

Czy ONI wszyscy powariowali?

kosiarz

Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 07:48    [Cytuj]

To słowa sprzed kilku lat...

kosiarz - ten osobnik o nicku "michaś" to jakiś chory, ziejący nienawiścią do wszystkich myślących inaczej, osobnik, to jakiś dewiant, który jest nieczuły na reakcje innych, jak jakiś chory maniak, piszący niezmiennie swoje chamskie i bezczelne teksty o nas, jako o szambonurkach, o zakłamanych miłośnikach ojDyra i PiSuaru, o farbowanych patriotach - to jest po prostu zwykła kanalia, bo inaczej tego typa nazwać się nie da, on jest chory z nienawiści i powinien się leczyć ...

już sam fakt że sugeruje iż WSKSiM oraz TV TRWAM są masońskie dają dużo do myślenia, i jednoznacznie wskazują że ten zakłamany "patriota" jest po drugiej stronie barykady - może sam jest powiązany z masonerią i razem z nimi zwalcza Kościół Katolicki - już byli tu tacy co negatywnie wypowiadali się na temat KRK i Naszego Papieża JPII - śmiem podejrzewać że ten osobnik "michaś" ma z nimi jakieś powiązania ...

ten bezczelny typ gościnnie korzysta tu z naszego forum, ma nawet swój salonik, a zachowuje się w stosunku do nas po prostu skandalicznie

Rozumiem, że to forum jest niszowe, rozumiem także dlaczego. Przejęli go putinowscy lewacy, szkodzący Kościołowi katolickiemu wyznawcy komunizmu, bolszewizmu.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 08:17    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Rozumiem, że to forum jest niszowe, rozumiem także dlaczego. Przejęli go putinowscy lewacy, szkodzący Kościołowi katolickiemu wyznawcy komunizmu, bolszewizmu.

Kosiarzu, mam pytanie : czy Ty mnie również zaliczasz do "putinowskich lewaków, szkodzących Kościołowi katolickiemu wyznawców komunizmu, bolszewizmu" ? :shock:
[Profil] [PM] [E-mail]

kosiarz

Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 08:25    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
kosiarz napisał/a:

Kosiarzu, mam pytanie : czy Ty mnie również zaliczasz do "putinowskich lewaków, szkodzących Kościołowi katolickiemu wyznawców komunizmu, bolszewizmu" ? :shock:

Poznajesz kto pisał kilka lat temu słowa które zacytowałem? I co Ty na to?
[Profil] [PM] [E-mail]

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 13:02    [Cytuj]

Tomasz Adamek pozywa „Wprost”.
Za pomówienia o jego powiązaniach z mafią

Tomasz Adamek (fot. futbolwtv)

„Wprost” opisał rzekome powiązania Tomasza Adamka ze środowiskami mafijnymi. Bokser odpowiada, że to powtórzenie insynuacji z wycofanej ze sprzedaży książki. I zapowiada pozwanie tygodnika.
W najnowszym numerze „Wprost” można przeczytać rewelacje na temat powiązań Tomasza Adamka ze środowiskami mafijnymi. Tygodnik zarzuca kandydatowi Solidarnej Polski do europarlamentu, że kolegował się z gangsterami a ponadto wciąż ma nieuregulowaną kwestię prowadzenia po alkoholu.

Adamek w specjalnym oświadczeniu odniósł się do publikacji „Wprost”. Bokser wyjaśnił, że autorzy tekstu powtórzyli pomówienia zawarte w książce „Tomasz Adamek historia prawdziwa”. Dodał, że dziennikarze ci mieli świadomość, iż autor książki już przeprosił za zawarte w niej insynuacje. Co więcej, w obecności notariusza zadeklarował, że pomówienia były efektem jego problemów psychicznych. Zobowiązał się do wycofania ze sprzedaży pozostałych egzemplarzy książki. Powodem do jej napisania miały być żądania finansowe, których Adamek nie spełnił.

Kandydat Solidarnej Polski uznał, że „Wprost” dopuścił się naruszenia jego dóbr osobistych i zapowiedział wytoczenie tygodnikowi procesu. „Zamierzam dochodzić wysokiego odszkodowania” - zapowiedział dodając, że artykuł naruszył nie tylko jego dobre imię jako kandydata do PE, ale także dobry wizerunek czynnego sportowca.

Tomaszek, daj im po ryju i wyczyść im kasę do spodu!!!

PS.
Colcik, ja Ci odpuszczam grzeszki, bom przypowieścią o nawróceniu grzesznika natchniony radośnie. :-D

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 26 Kwiecień 2014, 13:44    [Cytuj]

Posted by Marucha w dniu 2014-04-25 (piątek)

Marian Kowalski, prominentny lider Ruchu Narodowego i kandydat tej formacji do Europarlamentu domaga się renegocjacji Traktatu Lizbońskiego w kierunku zwiększenia kompetencji Komisji Europejskiej kosztem państw członkowskich. Chce też odebrać rządom narodowym uprawnienia w zakresie handlu zagranicznego i energetyki. Entuzjastycznie popiera też postulat wspólnych zakupów gazu zgłoszony przez premiera Tuska.

To, że przy okazji Kowalski wykazuje się nieznajomością faktycznego zakresu właściwości brukselskiej biurokracji – to jeszcze drobiazg. Zagadką pozostaje dlaczego polityk ubolewający nad brakiem europejskiej armii, „wzmacniającej pozycję dyplomatyczną UE” – bywa jeszcze czasami uważany za polskiego narodowca.
(...)
Komentarze:
3.Zerohero powiedział/a
2014-04-25 (piątek) @ 11:12:22
Kowalski jest zwolennikiem multi-kulti w Polsce:
http://rutube.ru/video/1b...7210fcc21d3287/

“Polakiem jest każdy, kto chce przyjechać do Polski i być Polakiem, chcemy, żeby Polska była krajem otwartym dla każdego”

Biorąc pod uwagę artykuł Rękasa, jak i powyższe, mogę tylko wyrazić zdziwienie: co sie dzieje z Polakami, że tacy jawni kosmopolici, renegaci i wywrotowcy robią im za “narodowców”? Totalne bezmózgowie nad Wisłą? Ja nie wymagam aby na kretach poznawali się wyborcy Palikota, ale co jest do cholery z tymi co na przykład maszerują na 11 listopada, gorączkują się “antypolską polityką”, narzekają itp? Ja nie wymagam super efektów, rewolucji itd, ale krótkie rozeznanie kto-jest-kto chyba nie powinno ludzi przerastać. Tymczasem oni za pierwszym lepszy cwaniakiem krzyczącym “Polska ginie, jest źle” ida jak kaczuszki za mamą! Tak łatwo Polaków omamić. Rozumiem, że to nic wyjątkowego w skali świata, ludzie przeważnie nie myślą samodzielnie, ale przeważnie do samodzielnego myślenia mają elity. A my? M mamy wyraźny problem braku elit w sensie świadomości politycznej i tożsamości. Elity rozumiane jako ludzie wykształceni, specjaliści – są. Są i młodzi gniewni. Czasem młody gniewny jest jednocześnie wykształcony. Ale myśleć politycznie nie potrafi! Nawciska mu się głupot w TV, potem taki Kowal mu nawciska głupot i młody gniewny sam jeszcze będzie się wpychał do eurokołchozu. Taki młody gniewny będzie się obnosił głęboką “niepokorną” wiedzą historyczną np. o Bolku, o “komunie”, ale jak Starsi i Mądrzejsi nakażą, że ma nic nie wiedzieć o Wołyniu, to nie będzie wiedział. On jak ta świnka przy korycie. Tyle wie, ile mu do koryta wrzucą.

Czy ONI wszyscy w tym koszernym Lublinie powariowali?

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 15 Maj 2014, 14:39    [Cytuj]

15 maja 2014, godz. 12:20
Myśląc Ojczyzna

pos. prof. dr hab. Krystyna Pawlowicz
http://www.radiomaryja.pl...naPawlowicz.mp3

Michaś
Michaś bez Anny

Wysłany: 22 Maj 2014, 14:49    [Cytuj]

Dziś ciągle rozbawiony, po wczorajszej debacie wyborczej w TVP1, smakowity felietonik Waldisia wzmocnił fale mej wesołości. Kto ma zajady niech nie czyta by bolesności rechotu uniknąć.

„Tam chodzi o iluzję, tu o twoją przyszłość, dlatego głosuj mądrze, głosuj na Jarka Wałęsę”

- twierdzi pan Daniel Olbrychski w spocie wyborczym pana Jarosława Wałęsy, syna Wielkiego Elektryka - Lecha Wałęsy, który nie dość, że obalił komunizm przeskakując przez plot Stoczni Gdańskiej, płot, którego nie było, to jeszcze ma syna kandydującego do Parlamentu Europejskiego z demokratycznej partii Platforma Obywatelska. ”Tam chodzi o iluzję”(????) Nie wiem o co chodzi panu Danielowi, aktorowi, który od roku 1963 grał w prawie wszystkich polskich filmach, grał również w zagranicznych - no oczywiście nie wszystkich.. Proszę sobie zobaczyć spis filmów w których grał. Raczej mniej jest tych, w których nie grał. Wybitny aktor - to musi grać - to jasne.

Mnie najbardziej podoba się jego rola, którą gra od dwudziestu paru lat, to znaczy rola przeciwnika wszelkiej lustracji i ujawnienia, kto co robił w mrocznych czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Pan Daniel uczestniczy we wspólnym froncie walki z ”oszołomami” chcącymi puścić baka w towarzystwie i ujawnić zasoby archiwalne służb PRL-u, szczególnie ludzi którzy zasłużyli się w donosicielstwie. Systematycznie stoi po stronie ludzi obywatelskich Unii Wolności, Unii Demokratycznej, „reform” profesora Balcerowicza, który przeszedł do historii III Rzeczpospolitej jako wielki cudotwórca państwa polskiego. Propaganda jakoś pomija pana Wilczka, właściwego człowieka, który zrobił właściwe reformy, a nagłaśnia pana Leszka Balcerowicza, który systematycznie - przez lata - od reform Wilcza odchodził. Doszło już do tego - po dwudziestu paru latach drogi wytyczonej przez pana Leszka Balcerowicza - wkrótce nie będzie można oddychać bez zgody socjalistycznego rządu. Pętla zarzucona nam na szyję udusi nas najpewniej.

O iluzję chodzi nie tylko tam, ale i tu - socjalizm jest iluzją pod każdą szerokością geograficzną jako ideologia błędna, antyludzka., antypaństwowa, antyczłowiecza i ideologia, która hamuje rozwój gospodarczy wszystkich krajów świata, która ten socjalizm sobie zafundowały i próbują eksperymentować, jak w takim socjalizmie żyć. Socjalizm jako system redystrybucji ludzkich dochodów działa przeciw człowiekowi, generując odchody w postaci bezrobocia, biurokracji i wielkiego socjalistycznego marnotrawstwa – jak to na budowie socjalizmu.

W budowanej iluzji socjalistycznej nie może chodzić o przyszłość człowieka próbującego znaleźć sobie miejsce do życia. W socjalistycznej iluzji może najwyżej chodzić o to jak przetrwać, jak się nie dać okraść przez państwo, jak funkcjonować w tym biurokratycznym piekle, jak się nie dać do końca sponiewierać. ”Tu o twoją przyszłość”(???) No i spróbuj wykuwać swoją przyszłość w demokratycznym chaosie organizowanym pospołu przez biurokrację i parlamentarzystów. „Dlatego głosuj mądrze, głosuj na Jarka Wałęsę”. Będzie jeszcze większy chaos i burdel wraz z serdlem.

Obecnie pan Daniel reklamuje pana Jarosława Wałęsę jako produkt polityczny, żeby kontynuował opcję na rzecz socjalizmu europejskiego przyjętą przy Okrągłym Stole, która jest dla Polski szkodliwa i obłędna, a cierpiący ”obywatele” już z tego obłędu nie wiedzą co mają robić. Upadają firmy, zadłużeni ”obywatele” szukają wyjścia w sytuacji bez wyjścia., szerzy się nihilizm, rozwiązłość, ponurość. Wódz Gotów Alaryk prowadzi przez Alpy swoją armię i dobija Imperium Europeum. Nie ma już tradycyjnych cnót, jest utrata wiary, realizacja rzymskiego motta ”Chleba i igrzysk”, demoralizacja ”elit”, inwazja barbarzyńców, ujemny przyrost naturalny. Pozostaje tylko socjalistom żebrać o litość u Atylli - wodza Hunów.

Pan Daniel Olbrychski reklamował wcześniej, zanim podjął decyzję o reklamowaniu produktu politycznego, jakim jest pan Jarosław Wałęsa - reklamował polskie produkty w Biedronce mówiąc, że ”Uwielbiam polskie jedzenie. Polacy, doceniajmy polskie produkty”. Biedronkę reklamował jeszcze wcześniej pan Jarosław Kaczyński, ale nic nie mówił o polskim jedzeniu, mówił, że Biedronka jest dla biednych - więc biedni posłuchali pana premiera - i tam gremialnie pomaszerowali. Ale dlaczego reklamować polskie produkty w zagranicznej Biedronce, jak można kupować polskie produkty w polskich sklepach.? Pan Daniel nie mówił, żeby doceniać polskie produkty w polskich sklepach, tylko, żeby je doceniać w portugalskiej Biedronce. Może dlatego, że dostał pieniądze za to reklamowanie od właściciela Biedronki. Polskie produkty na mocy standardów europejskich są oczywiście coraz gorsze, bo komu smakuje szynka, w której jest 70% chemii spożywczej. W zasadzie musi smakować chemia spożywcza, z odrobiną mięsa.

A jak reklamował lody Koral stwierdził, że ”Zawsze jest pora na lody Koral, które są jak oral”. Ach, jak „oral”(???) To ciekawe i jakie interesujące. Tym bardziej, że pan Daniel ma za sobą trzy związki plus sprawy związane z niemiecką aktorką której owocem miłości jest syn. Naprawdę bardzo burzliwe życie prowadził pan Daniel Olbrychski, ale mnie interesuje jego życie polityczne, jako człowieka „Salonu”, czyli towarzystwa wzajemnej adoracji, i myślenia stadnego. Człowiek salonu to taki człowiek, który zgadza się z poglądami ”Salonu” i zgadza się ze swoim własnymi, które zgodne są z poglądami „Salonu”. Taki właśnie „Salon” rządzi Polską od dwudziestu paru lat - od czasu tzw. przemian. To znaczy dogadali się ze sobą różni socjaliści i dawaj budować socjalizm europejski, z bardziej ludzką twarzą. To wszystko skończy się piekłem na Ziemi., i stertą z ludzkich ciał.

Najbardziej wczoraj podczas bachanalii wyborczych rozśmieszył mnie pan Paweł Kowal z Polski Razem pana Jarosława Gowina, wcześniej w Polsce, która Jest Najważniejsza, który powiedział, że chce reformy NATO(???). Pan prezes Janusz Korwin-Mikke chciał się dowiedzieć, jak pan Kowal w Parlamencie Europejskim będzie robił reformę NATO? Bo to ciekawe, tym bardziej, że Pakt Pólnocnoatlantycki nie ma nic wspólnego z Parlamentem Europejskim. Pan Kowal się migał, chociaż na wizji nie było pana Migalskiego, wroga naszego na zabój, a tak chciał z nami do Parlamentu Europejskiego.(??) Teraz wyzywa pana Janusza od pedofilów, że niby uwodzi młodzież.

Cała ta zgraja oszustów, która kręci Polską od wielu lat to jest dopiero grupa pedofili ideologicznych. Uwodzi kłamstwami i robi to co państwa ościenne im każą, realizując scenariusz rozbiorowy państwa polskiego.. Może uda się zatrzymać ten proces, wchodząc do Parlamentu Europejskiego razem z innym eurosceptykami, którym biurokratyczna Unia - jako państwo - się nie podoba.

Bo śmierć to już zupełna cisza.

[ ODPOWIEDZ ]