ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GEOPOLITYKA
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 5 Maj 2014, 10:23   GEOPOLITYKA [Cytuj]

Putin pionkiem Rothschildów

Jako były trener koszykówki podziwiam umiejętności dobrego stratega, który potrafi poprowadzić grę. Władimir Putin byłby świetnym trenerem koszykówki, mistrzowskim pokerzystą, wyśmienitym sprzedawcą samochodów, a jest znakomitym przywódcą swojego kraju w kwestii polityki zagranicznej.

Gdyby nie fakt, iż Putin ma potencjał do bycia najbardziej despotyczną figurą w całej historii, byłbym fanem jego przebiegłości i zdolności przeprowadzania planów i precyzyjnych zamierzeń na wielu frontach.

Jednakże jest pewna grupa, której Putin nie jest w stanie przechytrzyć, wymanewrować, ani obejść jej zamierzeń. Są to siły kontrolujące Bank Rozrachunków Międzynarodowych.

W mediach alternatywnych Putin jest otaczany swego rodzaju kultem. Dla nich jest osobą, która przeciwstawia się finansowej międzynarodówce, posyłając ją do piekła. Według tych pełnych dobrych intencji, ale błądzących analityków Putinowi powiodło się tam, gdzie inni polegli (np. JFK, Hussein). Romantyczny wizerunek rycerskiego Putina jeżdżącego po świecie i ratującego go przed międzynarodową lichwą – nic nie jest bardziej dalekie od prawdy. Czy Putin zdaje sobie z tego sprawę czy nie, podąża za wytycznymi dużych chłopców z BRM i wszystko przebiega zgodnie z ich planami.

Artykuł wskazuje, iż na pierwszy rzut oka Putin przeciwstawia się międzynarodowej bankowości, jednakże w rzeczywistości, na głębszym poziomie, pozostaje on pod jej kontrolą.

Punkt początkowy

Wielu z alternatywnych mediów popełnia błąd twierdząc, że banksterzy tworzą jeden, skonsolidowany podmiot w zupełności dążący do jednego, czyli stworzenia pojedynczego systemu gospodarczego, który kontroluje planetę poprzez zarządzanie długiem. Ogólnie jest to prawda. Jednak międzynarodowa bankowość jest podzielona i gdy cele nie są spełniane, widzimy powstające podziały – to właśnie dzieje się obecnie.

Zanim zaczniemy analizować w jaki sposób Putin jest przesuwany po światowej szachownicy, zerkniemy pokrótce jak zorganizowana jest finansowa międzynarodówka.

Poziom pierwszy: Bank Rozrachunków Międzynarodowych

Międzynarodowy banking ma trzy główne poziomy. Dyrektorzy generalni tej wielkiej ekonomicznej sieci, z Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei, siedzą u szczytu stołu. BRM zarządza światową ekonomią poprzez manipulowanie kursami wymiany walut (np. Międzynarodowy Fundusz Walutowy), ustalając oprocentowanie kredytów, wybierając czy poszczególnym krajom ma być „lepiej” czy „gorzej”, itd. Misją BRM jest prowadzenie banków centralnych z całego świata w kierunku Nowego Porządku Światowego, któremu również przewodzi.

Można powiedzieć, że zarówno znane jak i nieznane siły władają planetą.

Poziom drugi: banki centralne

Drugi poziom władzy składa się z banków centralnych, w tym Rezerwy Federalnej, która jest niewybieralną kliką prywatnych bankierów, którzy wydarli Kongresowi kontrolę finansową i kontrolują pieniądze narodu. I tak jest w każdym państwie. Oczywistym jest, że jeśli dany podmiot kontroluje pieniądze narodu, to równocześnie kontroluje tych, którzy używają pieniędzy, a to poprzez ustanowienie zniewalającego, drapieżnego systemu długu. Nauczyłeś się tej zasady już jako nastolatek, gdy rodzice mówili Ci: „Dopóki będziesz mieszkał w tym domu, będziesz robił to co mówimy.” Kompetencje budżetowe określają kto kontroluje zachowanie. Banki centralne z całego świata otrzymują rozkazy z Banku Rozrachunków Międzynarodowych, ponieważ monetyzacja waluty fiducjarnej, którą kontroluje każdy bank centralny, jest determinowana przez BRM.

Zupełnie zgodne z prawdą jest więc stwierdzenie, że banki centralne są rządcami narodów i reprezentują średni szczebel zarządzania w hierarchii.

Poziom trzeci: narodowe sektory bankowe

Trzecim poziomem tego przeklętego systemu są finansowe instytucje narodowe [Narodowe – w znaczeniu takim, iż mają swoją siedzibę na terytorium danego państwa - Minutus]. W naszym przypadku to np. Goldman Sachs, inne pomniejsze biura maklerskie Wall Street, jak również megabanki (np. Bank of America, Chase, Wells Fargo, etc.). Plany opracowywane przez BRM są realizowane przez te instytucje.

Domy inwestycyjne dzień po dniu wykonują zarządzenia z góry, czyli z BRM.

No i mamy wszystkich pozostałych, którzy są baranami, które nic niewiedzą o tym jak to wszystko funkcjonuje. Nie wstrzymuj oddechu po nagłym oświeceniu. Większość z nas ma zbyt wyprane mózgi przez system, aby osiągnąć ten poziom świadomości.

Plan zbudowania Nowego Porządku Światowego

Od roku 1944, kiedy w Bretton Woods ustanowiono dolara światową walutą rezerwową, Stany Zjednoczone Ameryki stały się policjantem świata, w rezultacie czego Amerykanie cieszyli się ekonomiczną dominacją, ponieważ w celu zakupienia energii reszta świata musi za nią zapłacić dolarami kupionymi od Rezerwy Federalnej. Po tym jak świat odszedł od standardu złota na rzecz waluty fiducjarnej, USA jest jedynym krajem posiadającym wypłacalną walutę i nasz standard życia jest tego odzwierciedleniem.

Amerykanom pozwolono cieszyć się tym najbardziej korzystnym statusem, ponieważ stało się to naszym zadaniem, w imieniu BRM, skonsolidować koalicję banków centralnych w celu wtłoczenia do tego systemu narodów, które tego nie chcą. Kiedy jakiś kraj, jak np. Libia lub Irak, próbuje opierać się tej polityce banków centralnych wciągania go w niewolę długu, jego przywódcy są mordowani, a jego obywatele stają się niewolnikami zakontraktowanego długu. W rezultacie tego USA prowadzą niekończące się wojny, mają ogromny dług i reputację „Wielkiego Szatana”.

Praktycznie wszystkie kraje na świecie uległy tej tyrani, z wyjątkiem Rosji i Chin. W mniejszym stopniu także Indie stały się problematyczne dla BRM, odkąd dołączyły do Rosji i Chin, używając waluty narodowej i/lub złota do prowadzenia handlu między sobą, odrzucając „wymaganego” dolara.

Jeśli BRM zamierza zrealizować swoje marzenie o Nowym Porządku Świata, gospodarki Rosji, Chin i USA muszą zostać zniszczone. Kiedy świat zostanie zrujnowany, z chaosu wyłoni się porządek. Putin jest główną siłą napędową w tym procesie.

Szach-mat Putina dla banków centralnych

Putin wygrywa z bankami centralnymi na dwóch poziomach. Po pierwsze jest pionierem starań na rzecz pozbawienia dolara statusu waluty rezerwowej świata. O to poszły wojna syryjska i iracka (sprzedaż ropy za złoto, a nie za petrodolara). Putin zdemaskował też fałszywą flagę Obamy (gazowanie syryjskich rebeliantów), tym czym była w rzeczywistości. Dalej, Putin jest teraz w stanie odmówić przyjmowania zapłaty w dolarach za gaz sprzedawany Europie. Jeśli petrodolar zginie, co stanie się z gospodarką USA? Jeśli do tego dojdzie, bardzo szybko dowiemy się dlaczego DHS zakupił 2,2 mld sztuk amunicji wraz z 2700 transporterami opancerzonymi.

Po drugie, Putin zagraża poprzez możliwość zostania głównym dostawcą energii. Wraz z podpisaniem ostatniej umowy gazowej pomiędzy Rosją a Chinami, Putin podminował kontrolę nad energią, którą banki centralne cieszyły się od momentu utworzenia Arabii Saudyjskiej (którą utworzono, aby kontrolować produkcję ropy).

Putin pluje Rezerwie Federalnej i innym bankom centralnym G7 w twarz, zachęcając Iran do sprzedawania ropy za złoto. Stawia to międzynarodowe finanse na głowie. Putin ma również wystarczającą siłę militarną, oraz jądrową, aby przeciwstawić się bezpośredniej, konwencjonalnej inwazji militarnej przeciwko Rosji. Putin ustawił się w pozycji kontrolującego potrzeby energetyczne Europy – Europejczycy będą zmuszeni wybierać między ogrzewaniem swoich domów, a pozostawaniem sojusznikami USA. W konsekwencji doprowadzi to do rozpadu NATO, a w porównaniu – zwiększy siłę militarną Putina.

Czy Putin naprawdę zabił Nowy Porządek Świata?

Marsz G7 w kierunku konsolidacji sił narodowych pod kontrolą banków centralnych utknął w martwym punkcie. Rosja, Chiny, Indie, a w mniejszym stopniu Brazylia i Republika Południowej Afryki rozwijają obecnie własne, niezależne systemy ekonomiczne. Kiedy Libia odmówiła poddania się regionalizacji, osłabienia własnej waluty i nieugięcie unikała wpadnięcia w niewolę długu, jej przywódcy zostali zamordowani a cały kraj został podbity przez al-Qaidę i satelitów wspieranych przez fundusze G7.

Jednakże Rosja i Chiny to nie Libia, ani Irak. Oba narody mają broń jądrową i liczne armie. W tej chwili marzenie o Nowym Porządku Świata wydaje się być martwe. Czyżby?

BRM przyjmuje strategię „spalonej ziemi” Sun-Tzu

Banki centralne G7 są bezsilne wobec Putina, ponieważ wymanewrowuje on je na każdym kroku. Ale i tak wszystko idzie po myśli dużych chłopców z Bazylei. Jeśli BRM ma poświęcić kilka banków centralnych, aby dostać to czego chce – niech będzie! BRM nie przejmuje się również tym, że dojrzewają warunki do wybuchu następnej wojny światowej.

Ponad dwa tysiące lat temu, chiński strateg Sun-Tzu określił militarną strategię, która jest nadal nauczana na naszych uczelniach wojskowych. Jedną z głównych zasad Sun-Tzu to umieszczenie żołnierzy na „spalonej ziemi”, jeśli chcesz, aby ciężko walczyli i osiągnęli zwycięstwo wbrew wszelkim przeciwnościom. Najlepszym wojskowym przykładem tego jest inwazja aliantów w Normandii 06.06.1944r., podczas drugiej wojny światowej. Żołnierze zostali zrzuceni na plaże z których nie było drogi odwrotu – mogli je opuścić zostając martwymi albo zwycięzcami. BRM stosuje strategię Sun-Tzu, umieszczając drugi poziom władzy, czyli banki centralne, na „spalonej ziemi”. Banki centralne G7 pobiją Putina lub polegną. Jednakże zanim nadejdą pośmiertne drgawki, narody G7 rozpoczną wojnę światową o gospodarcze przeżycie. Ponownie, z chaosu wyłoni się porządek.

Trzecia wojna światowa jest nieunikniona

Porażka banków centralnych w kontrolowaniu Putina sprawia, że scenariusz trzeciej wojny światowej staje się prawdopodobny. Putin podąża ścieżką niszczenia dolara jako waluty rezerwowej świata. Cóż więc zrobi Rezerwa Federalna? Wybuchnie wojna o utrzymanie status quo. Skoro Chiny, Rosja i Stany Zjednoczona zostaną wciągnięte do konfrontacji – zginą miliardy istnień ludzkich wraz z gospodarkami narodów. W rezultacie nadciągającej światowej tragedii, najwyższe władze finansowe świata będą oczekiwały na przystąpienie do tworzenia z chaosu nowego porządku, Nowego Porządku Światowego.

Skwapliwy pionek Nowego Porządku Światowego, czy też nie. Putin nie jest żadnym bohaterem. Robi dokładnie to, czego się od niego oczekuje. Nie miej złudzeń. Bank Rozrachunków Międzynarodowych kontroluje banki centralne, finanse świata i Putina. Nowy Porządek Świata żyje i ma się dobrze.

autor: Dave Hodges
źródło: http://wariscrime.com/new/putin-pawn-rothschilds/
przygotował: Minutus

Za: http://ussus.wordpress.co...m-rothschildow/
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 9 Maj 2014, 07:22   Re: GEOPOLITYKA [Cytuj]

Lyndon LaRouche: wkrótce zginą miliardy ludzi… chyba, że…
Posted by monitorpolski w dniu 10 Wrzesień 2011

6-krotny kandydat na Prezydenta USA, jeden z najwybitniejszych ekonomistów na świecie, 90-letni Lyndon LaRouche, uważa że jesteśmy blisko końca naszej cywilizacji. W rozmowie z Alicją Cerretani, redaktorem naczelnym LaRouchePAC, powiedział m.in.:

La Rouche: „Obecnie w Europie, w pasie Atlantyckim, w USA itd, obecnie nie ma nadziei na przetrwanie cywilizacji. Jako społeczeństwo, jesteśmy skończeni. Chyba, że dokonamy specyficznych zmian i to jak najszybciej. Europa na przykład jest na granicy dezintegracji. Tego nie widać, gdyż życie jakoś się toczy, ale nie ma nadziei na utrzymanie cywilizacji, szczególnie w rejonie transatlantyckim w obecnych warunkach, tzn. – jeśli nie usuniemy tego prezydenta z Białego Domu i nie przeprowadzimy kolejnej reformy podobnej do Glass Steagall (reforma bankowa z 1932 roku, dająca kontrolę nad spekulacjami oraz ograniczająca tzw. bank-holdingi. Reforma oddzielała banki komercyjne od inwestycyjnych. Usunięta przez Kongres w 1999 r.).

Jeśli tego nie zrobimy, to będzie po nas. Dosłownie.

Jeśli się popatrzymy na obecne warunki w jakich istnieje życie na tej planecie, to nie będzie możliwości wyjścia z tej sytuacji. Miliardy ludzi będą umierać na całej planecie – bez żadnej nadziei. Chyba, że znajdziemy w sobie siłę by zrobić to co ma być zrobione. Mówiąc to, zdaję sobie sprawę, że wiele ludzi będzie zaszokowanych, choć nie powinni, gdyż przewidywałem to już od dłuższego czasu, oficjalnie – od 1954-56 roku. W 1956 roku w mojej pierwszej prognozie przewidziałem dokładnie największy kryzys w USA w czasach powojennych. Od tego czasu moje prognozy zawsze się sprawdzały.
Byłem autorem SDI ( Strategic Defense Initiative Reagana – inicjatywa m.in. budowy broni laserowych na orbicie ziemskiej) dzięki czemu udało się nam uniknąć wojny nuklearnej. (…) Jesteśmy dzisiaj w piekle, ponieważ nie zrealizowano spraw, które zaproponowałem jeszcze w latach 70-tych.

Nasza cywilizacja będzie skończona jeśli nie obudzimy się i nie zaczniemy szybko działać!
Ja już dałem swoje propozycje, a zawsze miałem rację – dlaczego? A dlatego, że wszyscy pozostali zawsze się mylili. To jest proste. Ja rozumiem ekonomię, a oni nie. Jestem dostępny, niestety jestem bardzo ograniczony w moich możliwościach, szczególnie jeśli chodzi o osoby z którymi współpracuję. W tej sytuacji oni muszą to zrobić, nie mają wyjścia (…)

... usuńcie tego kloszarda!...

Pierwsze co muszą zrobić, to usunąć tego kloszarda! (Obamę). Zrozumcie, że jeśli go nie usuniecie to jesteście trupami. Wasze plany na przyszłość nic już nie znaczą. Jeśli jeszcze macie nadzieję, to świadczy to o waszej głupocie. Każdy członek rządu, który nie zgodzi się na usunięcie Obamy, powinien zostać także usunięty. To jest ta decyzja – czy chcesz ocaleć, czy zależy ci na losie ludzkości, czy też jesteś oportunistą mającym mrzonki, że jest jakaś inna droga wyjścia z tej sytuacji.
Skończyły się opcje dla ludzkości. Nie mogę podać dokładnej daty, ale będzie to już niedługo.”

Alicja Cerretani: „W pewnym sensie kryzys sprzyja nielicznym pozostałym rozwiązaniom, które nam zostały, ponieważ staje się oczywiste, że wszystkie decyzje antykryzysowe w postaci bail-outów, które zostały podjęte od 2008 roku okazały się nie tylko niedbałe, ale i kryminalne. Postawiły nas w pozycji gorszej niż ta, gdy pomoc finansowa w postaci bail-outów się rozpoczynała. Jest to działanie kryminalne, przekonywano nas, że to będzie skuteczne, po jednym bail-oucie był kolejny, miało to zadziałać, a wszystko okazało się oszustwem od samego początku. Znaleźliśmy się więc w sytuacji gdy ty przewidywałeś taki rozwój sytuacji od samego początku, dawałeś rozwiązania, które dawałyby szansę na ocalenie. Większość światowych liderów nic nie znaczą w stosunku do ciebie, bowiem to co proponowałeś i nadal proponujesz było i jest jedynym wykonalnym rozwiązaniem (…) Glass Seagall jest jedynym rozwiązaniem, które powinno się wdrożyć nie tylko w USA, ale na całym świecie. USA ma specyficzne warunki, które pozwalają na szybkie jego wdrożenie, ale problem dotyczy całego świata.
Konieczne jest także natychmiastowe zainwestowanie pieniędzy jakie jeszcze pozostały w rozwój ekonomiczny – ewolucyjny rozwój planety. Powinno być to rozumiane jako działanie w sytuacji wyjątkowej. Owszem, będzie to trochę trwało, ale jest to jedyna forma zagwarantowania tego, że pieniądze jakie jeszcze pozostały mają jakąś wartość. W innym przypadku ich wartość gwałtownie spadnie.
Działanie powinno mieć więc charakter znaczących projektów budowniczych.
Nie wchodzą w grę żadne propozycje wzrostu zatrudnienia, co jest tylko czczymi słownymi obietnicami.”

LaRouche: „Tak to wszystko jest prawda. Przez całe życie miałem do czynienia z podobnymi sytuacjami. Ale tym razem musi się to skończyć sukcesem, bowiem na tej planecie pozostanie niewiele żywych ludzi, jeśli nie dojdzie do czynów. Nikt nie ma przyszłości jeśli nie zrobi się tak jak ja proponuję. To jest jedyna ważna sprawa jaka pozostała.”

Alicja Cerretani: „Intencją strategii monetarnych, ochrony przyrody (ruch zielonych) jest deindustrializacja. Znaleźliśmy się w takim momencie, w którym ludzie powinni sobie zdać sprawę kim jest wróg. Widać to po efekcie działań jakie zostały narzucone Amerykanom i ludziom na całym świecie. Czas by zacząć mówić otwarcie, że to co się dzieje jest celowym działaniem.”

LaRouche: „Dodam coś jeszcze. Mieliśmy poprzednio kilka dyskusji. Mówiłem o tym, że liderzy nie mogą działać poprzez rozdzielanie zadań poszczególnym grupom. To nie działa. Funkcje liderów w historii zawsze były powierzane bardzo małej ilości ludzi. Ja sam byłem w małej grupie liderów, którzy faktycznie mieli możliwości przewodzenia. (…)

Podczas wojny broń polityczna, możliwość podejmowania decyzji, jest zawsze w rękach małej grupy ludzi. Ta grupa ma przewodzić narodom. Robiłem to w przeszłości, nie zawsze z sukcesem, ale robiłem. Byłem w takiej sytuacji, że od mojego działania zależało istnienie dużej grupy ludzi. Sądzę, że znów znajdę się w takiej sytuacji. Histora pisze się nie opinia publiczną, ale tymi, którzy mają odwagę i możliwości przewodzenia. Jest to tajemnica rozwiązania każdego kryzysu (…)
Wiem, że niemal każdy kto mnie teraz słucha sądzi, że przesadzam. Ale świadczy to o waszej ignorancji, braku woli przetrwania, bowiem nie chcecie popatrzeć się rzeczywistości w oczy. Zaczynacie dyskutować: ‚a może to, a może tamto – ty przesadzasz’, a ja często mówię za słabo, powinienem być jeszcze mocniejszy w swoich ostrzeżeniach, bowiem cała ludzkość może za to zapłacić. Pomyślmy jak katastrofalne będzie to dla ludzkości jak nie będą mnie słuchać. Dlatego też tacy ludzi jak ja muszą wiedzieć co robią, mówić to co ma być zrobione, być bezlitośni w realizacji, zanim będzie za późno.”

Alicja Cerretani: Czas by inni zaczęli słuchać tego co proponujesz. Ty sam nie możesz nic zrobić, możesz tylko proponować. Czas by inni zaczęli robić swoją robotę (…)

Na podstawie: http://www.youtube.com/watch?v=G9RnGatMfeo

http://monitorpolski.word...ludzi-chyba-ze/
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 18 Sierpień 2014, 16:10   Re: GEOPOLITYKA [Cytuj]

Czas wakacji, sezon ogórkowy lub po prostu urlopowy, ale w świecie ciągle coś się dzieje i to nie zawsze dobrego, a ostatnio więcej złego. Media mydlą oczy i straszą Putinem, a bankstersko-europejski terror niszczy Ukrainę i jej mieszkańców. W imię wyzwolenia mordują setki ludzi tłumacząc umierającym że robią to dla ich dobra!

Misja, tzw. pomocnicza, dla Donieckiej Republiki Ludowej, może się przerodzić w większy konflikt, bo taka jest potrzeba światowych terrorystów spod znaku dolara. Z jednej strony, ci niby dobrzy, którzy za judaszowe srebrniki sprzedali się na Majdanie europejskim banksterom mówią, że to oni maja prawo nieść „pomoc”, a z drugiej strony uzbrojony po zęby Putin idący z odsieczą Rosjanom mieszkającym w obwodzie donieckim, przewozi sprzęt wojskowy w białych ciężarówkach.

Czy nie przypomina to zielonych rewolucji na bliskim wschodzie gdzie z hukiem spadających bomb narzucono ludziom demokrację. Tam też tłumaczono mordowanie milionów dobrem reszty obywateli! Jakich obywateli? Tych sprzedajnych Judaszy? Libia, Egipt, Syria, Irak, a w Europie Jugosławia została w ten sposób zniszczona i podzielona na wieki. Czy Ukraina będzie zarzewiem trzeciej wojny światowej o której coraz częściej słyszymy w ścierwomediach?

Palestyna nadal cierpi pod faszystowskim butem izraelskich nazistów, a świat milczy. Chwilowe zawieszenie broni niewiele pomoże Palestyńczykom w ich problemach, bo tu trzeba ostrego sprzeciwu polityków większości krajów. Ten mord należy zatrzymać jak najszybciej, a terrorystów spod znaku sześcioramiennej gwiazdy oddać pod trybunał międzynarodowy i sądzić za zbrodnie wojenne.

http://niezaleznemediapod...cami/#more-6841
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 12:56    [Cytuj]

Izrael mocno wspierany przez rząd RP, bombarduje militarne i przemysłowe cele na całym obszarze Bliskiego Wschodu nie dlatego że jest atakowany z tamtych państw, ale dlatego ze w przyszłości może być zaatakowany. Przenosząc ten punkt widzenia w stronę Kremla, ten ma prawo do takich samych zachowań względem państw, które budują militarny arsenał skierowany przeciw Rosji. Jeśli Rosja nie ma takiego prawa, to tym samym nie ma też ani NATO, ani Izrael, ani USA.

Coltrane

Wysłany: 2 Październik 2014, 07:59    [Cytuj]

Putin ostatnią nadzieją "białych"?

Ostatnie wydarzenia na Ukrainie dowodzą, że gra nie toczy się o rzekomą wolność tych czy owych. To kłótnia w rodzinie o kasę i wpływy gospodarcze

Tytuł oczywiście jest przenośnią a słowo "białych" w cudzysłowie. To tak na wszelki wypadek, gdyby czytała to pani prokurator, która zażądała kary więzienia dla naszego portalowego kolegi.

Skąd to pytanie?

Posuniecia Putina w ostatnim czasie mogły wzbudzić pewną nadzieję, ze ten paskudny świat można zmienić, że można obalić hegemonię USA idących na syjonistycznej smyczy a narody bedą mogły odzyskać swoją podmiotowość.

Z dużą uwaga i nadzieją przyglądałem się wydarzeniom w Syrii, gdzie wydawało się, że twarda i zdecydowana postawa Rosji zapobiegła nastepnej masakrze niewinnej ludności jak to miało miejsce choćby w Iraku.
Bardzo podobała mi się postawa w konflikcie Ukraińskim, łącznie z decyzją o przyłączeniu Krymu a zwłaszcza bardzo sprytne unikanie prowokacji junty z Kijowa, wspieranej bezwstydnie przez zjednoczone siły USA i UE. Co dalej się wydarzy to zprzekonamy sie niebawem.
Do mdłości doprowadzał (i doprowadza) mnie serwilizm polskich polityków i polskich mediów, w tym także tych rzekomo "polskich i niezależnych".

Nadszedł już jednak czas by podjąć jakąś próbę analizy tego co sie wydarzyło i jakie mogą być tego implikacje dla Polski.
Gospodarcze już znamy, coraz więcej towarów zostaje obłożonych embargiem a tracą głównie rolnicy i przetwórcy żywności. Już choćby dlatego nie warto było jechać na Majdan i wykrzykiwać banderowskie hasła. Szkody polityczne a zwłaszcza wizerunkowe są jeszcze większe. Kto czytuje coś napisanego poza naszymi granicami z pewnością natknął się na mało pochlebne opinie o Polsce jako kundelku USA. Przy dużej wódce przyznał to nawet nikt inny jak nasz minister od spraw zagranicznych.

Wróćmy jednak do samego Putina.
Nigdy nie byłem jego fanem bo w polityce i tam, gdzie wchodzi w rachubę polski interes nie ma miejsca na osobiste sympatie i antypatie. Poznaje się po owocach. Owszem, szczerze dopingowałem go w tym co robił bo widziałem w tym nadzieje na zmianę tego parszywego świata. Nie mam rusofobicznych lęków, które mają (lub udaja, że mają) polscy politycy i tzw. "żurnaliści", a które usiłują nam usilnie zaszczepić. Ja się Rosji po prostu nie boję bo wiem, że jeśli ktoś ma sie tu bać to już prędzej Rosja.

Jeśli kogoś sie powinniśmy dziś obawiać to raczej naszego zachodniego sąsiada, który uchodzi, uważam - zupełnie niesłusznie, za naszego "przyjaciela" i "sojusznika". Mało kto podnosi larum, że staliśmy się już, jak prawie cała Europa, kolonią IV Rzeszy, zwanej dla niepoznaki "Unią Europejską".
Jakoś nikomu nie przeszkadza fakt, że praktycznie cała nasza gospodarka i finanse są w rękach Niemców. Nasz "przemysł" to głównie niemieckie montownie albo zakłady produkujące dla Niemców. Prawie cała prasa jest w rękach niemieckich. W Polsce działają dziesiątki niemieckich fundacji,które zasilają sowicie groszem "polskie" elity. Fundowane są stypendia i granty.
Nikomu to nie przeszkadza.

Wróćmy jednak do Rosji.
Putin nigdy nie ukrywał i nie ukrywa, że dąży do odbudowania silnego państwa, które stałoby się równorzędnym partnerem dla imperium anglo-amerykańskiego. I pojawienie sie takiej równowagi byłoby dla nas korzystne, niezależnie od bajek głoszonych przez polityków i media, jakoby Putin o niczym innym nie marzył tylko zająć Polskę i jeszcze na dodatek wyciąć połowę populacji.
To co sie dzieje ostatnio wskazuje jednak na to, że nadzieje na zmianę porządku światowego są płonne. Owszem, Putin z pewnością wygra dla siebie więcej swobody, utrze nosa Ameryce, może nawet do spółki z Chinami położy dolara. Tylko, że dla świata nic nowego, lepszego z tego nie wyniknie.

Mitem założycielskim nowej, mocarstwowej Rosji jest Stalin i jego chwalebna ponoć rola w pokonaniu nazizmu. Zapomina się przy okazji skrzętnie, że to właśnie Stalin układał się z Hitlerem w sprawie napaści i rozbioru Polski a potem planował zdradzić swojego "sojusznika" i ruszyć dalej na zachód. Hitler pozornie go przechytrzył uderzając pierwszy. Jak to sie dla niego skończyło to wszyscy wiemy. Nagrodą dla bolszewików było pół Europy, podarowanej lekką ręką przez tych, który teraz wchodzimy w rzyć.
Ostatnie wydarzenia na Ukrainie dowodzą, że gra nie toczy się o rzekomą wolność tych czy owych. To kłótnia w rodzinie o kasę i wpływy gospodarcze. Janukowycż przehandlował juz ponad rok temu kawał wschodniej Ukrainy pod wydobycie gazu łupkowego. Jedyną przeszkodą jest tam ludność cywilna, którą teraz bezpardonowo się wyżyna i zmusza do ucieczki. Co Putin dostał za to, żeby siedzieć cicho?

Problemem Rosji jest wspomniany przeze mnie wyzej "mit założycielski". Na początku maja z inicjatywy prezydenta Putina Duma przegłosowała ustawę zabraniającą "negowania zbrodni nazistowskich" pod karą do pięciu lat więzienia. Ta ustawa jest wierną kopią ustaw wprowadzonych z inicjatywy lobby żydowskiego prawie w całej Europie, zakazujących "negacjonizmu Holokaustu". Holokaust jest tym fundamentem, na którym powstało bezprawnie państwo Izraela i jest głównym narzędziem szantażu moralnego syjonistów wobec świata.
Widać tutaj wyraźną zbieżność interesów światowego syjonizmu i wielkoruskiego neobolszewizmu.
Poprzez "negacjonizm" rozumie sie rewizjonizm (także ten termin został skażony negatywnym znaczeniem), czyli badania naukowe historyków mające na celu rewidowanie uświęconych przez zwycięzców racji historycznych. Gdyby pozwolić swobodnie pracować historykom to szybko okazałoby się, że zbrodnie Stalina i reżymu bolszewickiego (którego proweniencji nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć) były znacznie większe niż Hitlera. Co za tym idzie ucierpiałaby na tym 'religia" Holokaustu bo to przecież sowieci dostarczyli głównych dowodów eksterminacji Żydów na procesie w Norymberdze. Większość tych "dowodów" okazała się potem fałszem.

Wychodzi więc niezbicie na to, że interesy Rosji i swiatowego syjonizmu są całkowicie zbieżne a to nie wróży niczego dobrego. Zamiast nowej, nowoczesnej Rosji powstanie jakiś neobolszewicki twór. I to jest raczej zła wiadomość dla nas.

"Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie"

Czy te słowa Dantego, umieszczone nad wejściem do Piekła odnoszą sie już do naszych czasów i naszej sytuacji?
Wierzę głęboko, że nie. Wierzę, że jesteśmy dopiero w Czyścu. A z czyśca jest przecież szansa dostać się do Raju.

http://spiritolibero.neon...adzieja-bialych
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 5 Luty 2015, 18:16    [Cytuj]

Iluminaci i ich Triada Zła

Właśnie ukończyłem, trwające miesiące, żmudne ale i podniecające badania nad niewyraźnym ale ogromnie ważnym duchowym i świeckim (materialnym) związkiem pomiędzy trzema potęgami a mianowicie Chinami, Stanami Zjednoczonymi i Izraelem.

Nieznani dla szarego, przeciętnego człowieka, ludzcy agenci Szatana, którzy składają się z Iluminatów, aktywnie zagospodarowują zasoby Ziemi ażeby skonstruować ostateczny atak na wolność i niezależność człowieka. Te trzy państwa są osią Planu Iluminatów.

Odkryłem, że Chiny, w okresie krótszym niż 40 lat, zostały przekształcone w Kolosa Zła, nieznanego w historii ludzkości. Chińskie banki takie jak HSBC, Bank of China i inne, w harmonii z rothschildowskim „JP Morgan Chase Bank” władają rynkiem metali szlachetnych czyli złotem, srebrem, platyną, itd. Ich korporacje paliwowe w krótkim okresie 10 lat, rozrosły się i prześcignęły zachodnie koncerny paliwowe takie jak Chevron, Stell i BP, które operowały na rynku światowym od ponad 100 lat. Ponadto „Goldman Sachs”, „Morgan Stanley” i inne banki zachodnie kooperowały z tyranami w Pekinie budując także 100 tysięcy ogromnych magazynów rozmieszczonych w całych Czerwonych Chinach. Magazyny te przepełnione są całą masą cennych materiałów takich jak: drewno, tarcica, aluminium, ruda żelaza, stal, ołów, cement, cegły, szkło, traktory, buldożery i spycharki i różne inne narzędzia.Lista ciągnie się bez końca. Po co Czerwone Chiny magazynują tak wiele cennych materiałów? Czy komunistyczne przywództwo przygotowuje się do wojny?

Iracka ropa naftowa wyssana przez rothschildowski Izrael i rothschildowskie Chiny za pomocą USA

W biuletynie z ostatniego miesiąca (czytaj mój raport badawczy „Rothschild’s Black Gold Empire” dostępny na kasecie lub CD, 60 minut, 8$) ujawniłem metodę przy pomocy której rothschildowskie koncerny paliwowe i banki w zmowie ze skorumpowanymi przywódcami izraelskimi i Białym Domem Obamy, grabią niezmierzone irackie zasoby ropy naftowej i przerzucają ją przez Chiny. Z powodu tego skandalicznego mechanizmu chiński koncern PetroChina stał się teraz piątą, w światowym rankingu, największą firmą paliwową i przewiduje się, że do 2015 roku zajmie pierwsze miejsce spychając lidera rankingu Exxon-Mobil.

Nazwisko Rothschild jest legendarne we wszystkich tych trzech iluminackich państwach, Chinach, USA i Izraelu. Dynastia Rothschildów została założona w XVIII wieku przez patriarchę Mayera Amschela Bauera w Niemczech. Bauer zmienił nazwisko na Rothschild (Czerwona tarcza) i tak powtórnie odkrywamy trop połączeń pomiędzy agentami ludzkimi i Złem popełnionym przez Wielkiego Czerwonego Smoka, Niewiastę odzianą w purpurę i szkarłat (czerwień) i Bestię, której kolorem jest szkarłat (czerwień).

Kolor czerwieni zawsze symbolizował rozpustę, w wielu miastach dzielnice „czerwonych latarń” są siedliskiem burdeli. Komunizm przyjmuje symboliczny „czerwony” kolor. Lenin, zalewając Rosję i zniewolone republiki ZSRR, morderczym chaosem, ukuł termin „Czerwony terror”. Krwawe, czerwone strumienie śmierci, zatopiły miasta, wsie i obszary rolnicze ZSRR. Zachodnie media będące od dawna własnością żydowskich miliarderów i będące pod ich kontrolą, miliarderów powiązanych z trustem Rothschildów, zakamuflowały historyczną prawdę, że chazarscy, europejscy i rosyjscy żydzi, którzy zagrabili Palestynę w 1948 roku, zmasakrowali wielu rdzennych Palestyńczyków i zagrabili ich ziemię, warsztaty pracy, domy i gospodarstwa. Większość żydowskich najeźdźców było wściekłymi, komunistycznymi terrorystami. Ich broń była pochodzenia komunistycznego i jeden z tych terrorystów, szalony pierwszy premier Izraela, David Ben Gurion, był gorliwym wielbicielem Lenina i Trockiego.

(O „Czerwonym terrorze” Ben Guriona, Menachema Begina, Yitzaka Rabina, Ariela Sharona i innych izraelskich „pionierskich” potworach można poczytać w demaskatorskiej książce odważnego żydowskiego historyka, Ilan’a Pappe, zatytułowanej „The Ethnic Cleansing of Palestine”). Te chazarskie szakale żydowskie, które napadły na kraj pokojowych ludzi i zagrabili ich własność i prawa przysługujące z urodzenia, uznały za wskazane udawanie, że tworzyli oni „demokrację” w Palestynie, mit pokutujący do dzisiaj.

Żydowskie korzenie maoistowskiego reżimu komunistycznego w Chinach

żydzi zdominowali wewnętrzny krąg towarzyszy Mao Tse Tunga, wśród nich Israel Epstein (drugi z prawej w pierwszym szeregu). Mao stoi w drugim, po prawej.

Inną rewelacją o której amerykańskim i zachodnim dziennikarzom i historykom nie wolno pisać jest to, że czerwona, chińska rewolucja Mao Tse-tunga ma korzenie żydowskie.

W rzeczywistości Mao był głupim i niekompetentnym chińskim chłopem, który był przeszkolony przez „Skull and Bones” i inicjowany do internacjonalistycznej Loży Masońskiej przez socjalistycznych żydów ze Stanów Zjednoczonych. Było to przeprowadzone za milczącą zgodą prezydenta Franklina Delano Roosevelta, masona z 32 stopniem wtajemniczenia i, później, prezydenta Harry S.Trumana, masona z 33 stopniem wtajemniczenia. Mao od samego początku był kukłą ściśle kontrolowaną przez żydowskich rewolucjonistów, ludzi takich jak Israel Epstein i Sidney Shapiro, którzy mieszkali w Chinach i trzymali w ręku cugle władzy nad dwoma kluczowymi instrumentami komunistycznego rządu pekińskiego czyli nad skarbem (pieniądze) i nad mediami (propaganda). Co ciekawe to syjonistyczni żydzi zarządzają dzisiaj tymi samymi dwoma instrumentami rządu amerykańskiego.

Sidney Shapiro, amerykański żyd, kierujący organem propagandy Komunistycznych Czerwonych Chin

Żydowscy szpiedzy przekazują Chinom amerykańskie tajemnice wojskowe

Tajna żydowska kontrola nad Mao Tse-tungiem i Chińską Partią Komunistyczną wyjaśnia dlaczego skazany żydowski szpieg Jonathan Pollard, uznany winnym kradzieży tysięcy tajnych dokumentów z Departamentu Obrony, gdzie pracował, przekazał te materiały swoim panom czyli izraelskiemu Mossadowi działającemu w USA, a Izraelczycy z kolei przekazali te cenne tajemnice wojskowe bezpośrednio tyranom czerwonych Chin w Pekinie. Pollard, żyd urodzony w Galvestone (Texas) siedzi dzisiaj w więzieniu federalnym. Ostatnio, kiedy premier Izraela, Netanyahu, przybył do Ameryki to odwiedził Pollarda w więzieniu i zapewnił nikczemnego renegata, izraelskiego szpiega, że rząd izraelski pracuje zakulisowo z Białym Domem Obamy nad ułaskawieniem skazanego szpiega. Tymczasem Pollard jest bohaterem narodowym w Izraelu szanowanym za obrabowanie Ameryki z najcenniejszych tajemnic, które Izrael przekazał komunistycznym Chinom!

Wraz z wyborem ich kukiełki, Baracka Obamy, na stanowisko prezydenta, żydzi i Izrael mają teraz skuteczną kontrolę nad tym ogromnym bogactwem i zasobami tego wielkiego państwa.

Żydowscy kanciarze usadowieni przy władzy w Waszyngtonie przez Obamę, tacy jak Ram Emanuel, David Axelrod, Ben Bernanke i Timothy Leithner, wraz z ich syjonistycznymi kumplami w Kongresie, pracują bez wytchnienia nad przekazaniem amerykańskiego bogactwa do Izraela i do Czerwonych Chin. Stany Zjednoczone są represjonowane za pomocą tak zwanej „Kreatywnej Destrukcji”. Jest to niewyobrażalny rabunek po kryjomu na skalę nigdy nie spotykaną w historii.

Ameryka poddana procesowi wypierania przez Chiny

Czerwone Chiny zostały wybrane do roli wzorca i modelu iluminacko-hegeliańskiej syntezy komunizmu i kapitalizmu. Tymczasem Stany Zjednoczone są z premedytacją duszone i zwalczane. Obce prądy filozoficzne i fale niemoralności są stosowane do niszczenia ludzkiej mentalności i duchowości podczas kiedy dranie z Wall Street kontynuują realizację swego planu manipulacji. Rezerwa Federalna, pod kierownictwem żydowskiego bankiera Bena Bernanke, regularnie przelewa ogromne ilości elektronicznej gotówki do zagranicznych banków w Chinach. Dzięki tej chmurze dolarów wraz z bilionami dolarów uzyskanych z zagrabionej ropy irackiej, chińska gospodarka galopuje do przodu wzrastając w tempie 10% rocznie. A niepełnosprawna gospodarka amerykańska ciągle obsuwa się w niebyt i ku ostatecznemu krachowi gospodarczemu, który w każdej chwili może być przyspieszony przez elitę. Złoto nie uratuje Ameryki. Chiński HSBC Bank twardo trzyma w garści rynek złota.

Ropa naftowa nie uratuje nas ponieważ biurokraci środowiskowi Obamy odmawiają wydawania amerykańskim kompaniom naftowym zezwoleń na odwierty w celu poszukiwania ropy naftowej podczas gdy Chiny wybudowały ostatnio 25 nowych rafinerii a chińskie zbiorniki magazynujące ropę pęcznieją od ropy irackiej.

Jedyna rzecz, która liczy się naprawdę

Zdumiewający gospodarczy i militarny wzrost potęgi iluminackiej Triady Zła oznacza, że być może zbliżamy się do ostatecznego aktu proroczej historii. Miejmy w takim razie wzrok utkwiony w proroctwach Pisma Świętego i przywrzyjmy sercem i umysłem do jednej sprawy, która naprawdę się liczy, do naszej relacji z Jezusem Chrystusem.

Texe Marrs

Źródło: http://www.texemarrs.com/092010/triad_of_evil.htm

Tłum. RX

http://wolna-polska.pl/wi...ada-zla-2015-01
[Profil] [PM] [E-mail]

bez_ksyw

Wysłany: 5 Luty 2015, 20:27    [Cytuj]

Dochodzimy po mału do sedna sprawy,kto tym wszystkim steruje.Z jednej strony coraz to nowsze artykuly na ten temat a z drugiej tak naprawde nie wiemy nic,domysly,spekulacje,owszem ukladaja sie w calosc i nalezy ten temat drazyc jak sie tylko da,ale uwazam ze jest to taka potega ze na nasza wiedze w tym temacie reaguja smiechem. Artykuł ciekawy i na pewno poswięce chwile zeby zapoznac sie z reszta materialu... Mamy rowniez odpowiedz, na pytanie co sie stało z lotem MH370. Najnowoczesniejszy sprzet wojskowy,satelity i wielki samolot znika...czarna dziura... ;-)

Czarna dziura o nazwisku Rothschild i przejecie praw do patentu KL-03 mikro-chip...
Na charlie hebdo rowniez zarobili,10mln euro po ostatnim spektakularnym nakladzie gazety.
[Profil] [PM] [E-mail]

Syriusz

Wysłany: 6 Luty 2015, 14:03    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Iluminaci i ich Triada Zła

Właśnie ukończyłem, trwające miesiące, żmudne ale i podniecające badania nad niewyraźnym ale ogromnie ważnym duchowym i świeckim (materialnym) związkiem pomiędzy trzema potęgami a mianowicie Chinami, Stanami Zjednoczonymi i Izraelem.

Nieznani dla szarego, przeciętnego człowieka, ludzcy agenci Szatana,

Iracka ropa naftowa wyssana przez rothschildowski Izrael i rothschildowskie Chiny za pomocą USA

Nazwisko Rothschild jest legendarne we ws
[b]Żydowskie korzenie maoistowskiego reżimu komunistycznego w Chinach[/b

[b]Żydowscy szpiedzy przekazują Chinom amerykańskie tajemnice wojskowe[/

Człowieku przestań czytac tą propagandę SOWIECKĄ. Tak, tak, Sowiecką. Czy nie widzisz na jakie tory cię kierują. Że tylko Hiny Ameryka i Żydzi to zło tego świata.. A gdzie Rosja ze swym bandziorem Putinem?. Czyż byś miał już tak sprany umysł przez tą sowiecką propagandę.? To są skutki przyjażni z Endekiem. Przemyśl chłopie zanim coś napiszesz, bo wyglądasz jak byś nawiedzony był i nie obraż się tylko pomyśl.
Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 6 Luty 2015, 15:00    [Cytuj]

Syriusz napisał/a:

Człowieku przestań czytac tą propagandę SOWIECKĄ. Tak, tak, Sowiecką. Czy nie widzisz na jakie tory cię kierują. Że tylko Hiny Ameryka i Żydzi to zło tego świata.. A gdzie Rosja ze swym bandziorem Putinem?. Czyż byś miał już tak sprany umysł przez tą sowiecką propagandę.? To są skutki przyjażni z Endekiem. Przemyśl chłopie zanim coś napiszesz, bo wyglądasz jak byś nawiedzony był i nie obraż się tylko pomyśl.
Pozdrawiam

No to skoro chcesz w ten sposób dyskutować, to ja Ci powiem, że mam wątpliwości, kto tu ma sprany umysł. Ostatnio, jedyne co tu robisz, to sprawdzasz czy nie czytam sowieckiej propagandy :roll: Tak się składa, że wszystko co tam wyczytuję, to mi sie normalnie zgadza. Wszystko mi pasuje, i układa się w piękną całość. Wystarczy trochę pomyśleć, a nie tylko Onety czytywać.

Na temat Rosji pisałem w wątku o Rosji. Poczytaj, i napisz czy tam widzisz sowiecką propagandę ? ;)

Endeka już ze 2 lata na oczy nie widziałem. Poróżnił nas "zamach smoleński".

A swoją drogą, czy wiesz chociaż jakie korzenie ma bolszewicka rewolucja w Rosji ? czy przypadkiem nie wiesz kim są Lenin, Trockij i inni, i skąd przybyli ? To Ty nie wiesz, że Czerwona Rewolucja Październikowa to robota żydów ? No i skoro tak żydów popierasz, to powinieneś i bolszewików popierać. Toć oni, ci bolszewicy, są zydowskim tworem. I nie tylko oni, banderowcy również mają żydowskie korzenie, a Ty popierasz żydowski rząd Poroszenki.

No i jeszcze jedno. To właśnie Unia Jerwopejska jest kontynuatorką bolszewickiego CCCP. Co prawda nie mordują tyle co mordowali Lenin czy Stalin, ale mordują duchowo, moralnie (gender i inne plugastwa), mordują poprzez aborcję, poprzez tabletki wczesnoporonne, poprzez żywność modyfikowanągenetycznie, poprzez odbieranie ludziom godności itd itd. Czy naprawdę tego nie widzisz ? Dobrze by było trochę szerzej patrzeć na świat, a nie mieć zawężony tok myślenia. Nie czytam tego, bo to "sowiecka propaganda" i kuniec. Ale na Onet to chęrtnie zaglądasz ... :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 29 Maj 2015, 10:41   Re: GEOPOLITYKA [Cytuj]

https://marucha.wordpress.com/2015/05/28/rosja-zagraza-swiatu/

[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 15 Październik 2015, 10:32   Re: GEOPOLITYKA [Cytuj]

Mnie interesują tylko i wyłącznie fakty. A fakty są takie, że to USA narobiły tego całego rabanu na Bliskim Wschodzie, a konsekwencją tego jest inwazja islamu na Europę. Przypisywanie tej inwazji Putinowi to grube nieporozumienie. No bo czyż to Putin napadł na Irak, czy Putin napadł na Libię, czy Putin napadł na Syrię ? Wreszcie, czy Putin wzniecił rewolucję na Ukrainie zwaną Majdanem ? Fakty są takie, że za tym wszystkim stoją USA, którzy są wykonawcami planu NWO. A plan NWO jest długotrwały, i wszystko zostało wcześniej w najdrobniejszych szczegółach zaplanowane. W Europie powstaje Unia Jewropejska, następuje likwidacja granic, a w następnej kolejności likwidacja państw narodowych. A ponieważ nie ma granic, to każdy może kiedy chce przekroczyć "granicę" innych krajów, będących w UE. Do czego to prowadzi, ano do tego że uchodźcy mają teraz ułatwione zadanie, bo nikt tak naprawdę nie pilnuje granic ! Przez Polskę też w niedługim czasie przejdą hordy islamskich fundamentalistów. Unia Jewropejska to był jeden z punktów planu NWO.

Zobaczmy teraz co się dzieje w USA ? 11/9 2001 dochodzi do zamachów na World Trade Center. Te zamachy przypisuje się Al. Kaidzie (która jest amerykańska :mrgreen: - tak przynajmniej stwierdził mason Brzeziński). Zamachy na WTC stały się pretekstem napaści na Irak, Libię, Syrię i Bóg jeden wie na kogo jeszcze. Potem mamy exodus islamistów do Europy. To był punkt drugi planu NWO.

W międzyczasie na Ukrainie wzniecono rewolucję zwaną potocznie Majdanem. Rządy na Ukrainie przejęli Banderowcy i Żydzi. Przypadek ? Nie ! To był trzeci punkt planu NWO.

Przyjrzyjmy się jeszcze raz : UE, WTC 11/9, rewolucje na Bliskim Wschodzie, ISIS, exodus islamu do Europy, Majdan na Ukrainie. Czy to wszystko nie układa się w jedną logiczną całość. Czy poszczególne wydarzenia są zupełnie przypadkowe, niezależne od siebie ? Na pewno nie. I za tym wszystkim stoją jakieś ukryte siły pociągające za sznureczki. Te siły są powiązane z NWO (Nowy Porządek Świata). I te siły realizują jakiś plan, dopracowany w szczegółach. A punktem kulminacyjnym tego planu ma być ... III Wojna Światowa ... I następnie rządy Antychrysta i pełna kontrola na całym świecie.

Tak w wielkim skrócie ten plan można by pokazać w ten oto sposób :

World Trade Center 2001

Rewolty w Iraku, Libii, Syrii.

ISIS - Państwo islamskie.

Wojna na Ukrainie.

Inwazja islamu na Europę.

Ktoś to wszystko wcześniej zaplanował i z premedytacją realizuje.

Siedzi za biurkiem i szydzi z nas wszystkich.

Rechot szatana roznosi się po całym świecie.

A my maluczcy musimy się z tym zmagać, i cierpieć.

Ginie wielu niewinnych.

A hołota, która jest u steru władzy realizuje to wszystko. Dostaje wytyczne i wprowadza w życie.

Także u nas w Polsce.

I tyle w temacie.
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 15 Październik 2015, 12:21    [Cytuj]

Coltrane,
ci co mogli pomóc nam w buncie wyjechali za chlebem na "wyspy" i raczej nie wrócą... zostaliśmy zdani na własne siły... a walka nie tylko na frocie i przedpolu III wojny światowej,to nie tylko europa,ale i nasz własny Kraj...
PO i PSL to marionetki- kukiełki w rękach Niemców i nie tylko Niemców...
Bardzo ciekawie na ten temat pisał nieżyjący już Bloger ,śp Pan Michał Stanisław Zieleśkiewicz,ale dostawało Mu się za TO okrutnie...
a były to świetne teksty...uzupełniające wiedzę zwykłego kowalskiego ,wiedzę o tych co "rządzą światem i nami ,dostawało się w nich szczególnie funkcjonariuszom meRdialnym... a to już nie "bachory resortowe,ale coś więcej...to "one" tworzą tą sieć pajęczą...
serdeczności
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 15 Październik 2015, 12:24    [Cytuj]

"Putin pionkiem Rothschildów "
na to wychodzi ,ten "opalony" z Białego Domu,chyba тоже
serdeczności :)
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 15 Październik 2015, 12:51    [Cytuj]

Coltrane,
ci co mogli pomóc nam w buncie wyjechali za chlebem na "wyspy" i raczej nie wrócą... zostaliśmy zdani na własne siły... a walka nie tylko na frocie i przedpolu III wojny światowej,to nie tylko europa,ale i nasz własny Kraj...
PO i PSL to marionetki- kukiełki w rękach Niemców i nie tylko Niemców...
Bardzo ciekawie na ten temat pisał nieżyjący już Bloger ,śp Pan Michał Stanisław Zieleśkiewicz,ale dostawało Mu się za TO okrutnie...
a były to świetne teksty...uzupełniające wiedzę zwykłego kowalskiego ,wiedzę o tych co "rządzą światem i nami ,dostawało się w nich szczególnie funkcjonariuszom meRdialnym... a to już nie "bachory resortowe,ale coś więcej...to "one" tworzą tą sieć pajęczą...
serdeczności
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 24 Październik 2015, 13:32    [Cytuj]

Radykalny islam – broń w rękach Zachodu

Radykalny islam to geopolityczna broń zachodniego systemu politycznego, która skutecznie stosowana jest do walki z oponentami. Współczesny wahabizm to część geopolitycznej strategii USA zmierzającej do ustanowienia jednobiegunowego systemu globalnej kontroli i Nowego Światowego Porządku.

W ramach tej strategii USA bardzo skutecznie wykorzystuje radykalnych islamistów dla realizacji swoich celów. Amerykanie przystosowali wahabizm do „teorii Heartlandu” na poziomie teorii i praktyki w aspekcie zbieżności określonych działań. Tak jak, w zasadzie, wszystkie radykalne ruchy współczesnego świata – na przykład neonazizm, ultranacjonalizm, neoliberalizm.
Zgodnie z „teorią Heartlandu”, cywilizacja morza powinna stopniowo „zadusić” cywilizację kontynentalną. Teoria ta składa się z wielu segmentów, jednym z nich jest upolityczniony (radykalny) islam. Jeśli bardziej szczegółowo ujmiemy tę teorię, wyłoni nam się następujący obraz: USA i NATO tworzą obręcz okrążenia wokół przestrzeni eurazjatyckiej (główny cel to Rosja). Przy czym konstrukcja tej obręczy zakłada kreowanie lokalnych i globalnych punktów zapalnych. Te punkty zapalne dzielą się na trzy grupy: konflikty etniczne, religijne i społeczne.
W XXI wieku najbardziej rozpowszechnionymi i efektywnie wykorzystywanymi są pierwsze dwa, trzeci rodzaj konfliktu wykorzystywany jest mało intensywnie. Głównie w Unii Europejskiej dla politycznego nacisku na władze krajów europejskich w trakcie podejmowania ważnych decyzji politycznych, korzystnych dla interesów USA. Pierwsze dwa rodzaje konfliktów mają charakter dualistyczny. Można je skutecznie wykorzystywać zarówno dla rozpalania wewnętrznych, jak i międzypaństwowych konfrontacji.
Rzeczywiste cele kontrolowanego chaosu w ramach ideologicznej „teorii Heartlandu” to doprowadzenie do destabilizacji sytuacji we wszystkich grupach społecznych, w różnych częściach świata, na bazie czego wybuchną konflikty. Dzieje się tak w tych regionach, gdzie USA nie mają politycznego wpływu lub jest on słaby.
Wikłanie politycznego oponenta w tego rodzaju zbrojne konflikty osłabia jego militarny i finansowy potencjał, kreuje wokół niego wewnętrzny i zewnętrzny kryzys polityczny. Są przypadki gdy oponent państw zachodnich na skutek takiego konfliktu okazuje się w stanie pełnej izolacji od społeczności międzynarodowej, często obłożony surowymi sankcjami, w efekcie czego następuje pełny krach systemowy takiego niewygodnego państwa. Traci ono suwerenność i staje się ofiarą zachodniej „demokratycznej kolonizacji”.
We współczesnym, ponowoczesnym świcie, który rządzi się prawami Realpolitik, radykalny islam to najbardziej dogodny fenomen dla naświetlenia strategii zachodniej ekspansji politycznej na świecie. Jest on łatwy do sterowania, można nim manipulować niezależnie od geograficznej lokalizacji. Uniwersalne oblicze radykalnego islamu czyni go maksymalnie efektywnym orężem geopolitycznym, a jego wykorzystanie w XXI wieku nosi systemowy charakter.
Rękoma radykalnych islamistów rozniecane są krwawe konflikty w różnych częściach świata od lat 1990-tych do dziś: w Bośni, w Kosowie, na Północnym Kaukazie, a teraz również na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Radykalni islamiści wszędzie zajmują się kryminalną działalnością: na Kaukazie, na Bałkanach, na Bliskim Wschodzie. Główne sfery ich kryminalnej działalności to ropa naftowa, narkotyki, handel bronią, ludzkimi organami, przemyt, wymuszenia i bandytyzm.
Szeregi radykalnych islamistów zasilane są drogą pozyskiwania ludzi z kryminalną przeszłością i czynnych kryminalistów. Takie organizacje oparte są faktycznie o elementy kryminalne. Z założenia stawiają też na ludzi młodych, którzy z obiektywnych przyczyn są pełni romantyzmu i dlatego dżihad postrzegają jako heroiczny epos. Niemałą rolę w skutecznej rekrutacji islamskich radykałów odgrywa czynnik społeczny: bezrobocie i niski poziom życia. Dla możliwości uzyskania godnej opłaty za swoją działalność ludzie zgadzają się zostać najemnikami i wstępują do band.
Jak widzimy na przykładzie najnowszej historii świata, bardzo umiejętnie wykorzystywana jest religijna ignorancja wyznawców islamu. Szczególnie na terytorium byłego ZSRR i Jugosławii – tam, gdzie przez 70 lat panował państwowy ateizm. Wykorzystując ten czynnik salaficcy emisariusze zaczęli rozprzestrzeniać swoją ideologie wśród muzułmańskiej ludności, którą bardzo łatwo ogłupić i przekształcić w radykalnych islamistów. Nieodległa przeszłość wskazuje nam także, że bardzo łatwo przekształcić walkę o etniczne samookreślenie w wojnę religijną (dżihad). Tak jak to było w Czeczenii, Bośni i Kosowie.
Współczesny radykalny islam w swojej istocie jest nowoczesny – nie wyklucza współpracy z tymi, których deklaratywnie chce unicestwić. Okazuje się, że współczesna ideologia salafizmu i prowadzenia dżihadu to fasada – deklarują jedno a w praktyce czynią co innego. Na przykład w Syrii wojnę Państwa Islamskiego i innych radykalnych organizacji przeciw Baszarowi Asadowi finansuje Zachód. Równocześnie wodzowie salafizmu przeklinają tenże Zachód i wzywają do unicestwienia go. Wystarczy także wspomnieć, że połowa więźniów Guantanamo walczyła w Libii wspólnie z siłami NATO przeciwko Muammarowi Kadafiemu, zaś w Egipcie przeciw Hosni Mubarakowi. W Bośni dżihadyści, tak jak i w Kosowie, wspólnie z NATO walczyli przeciwko prawosławnym Serbom.
Współczesna Ukraina pokazała dziwny przykład sojuszu faszystów, społeczności LGBT, radykalnych islamistów i politycznych awanturników. Co może być dla nich wspólnego i co ich jednoczy? Przede wszystkim zaszczepiona siłą rusofobia i – oczywiście – niemałe pieniądze, co bardzo ważne w gwałtownie ubożejącej Ukrainie. Na przestrzeni postradzieckiej dżihad silnie związany jest z rusofobią. Na Bałkanach – z nienawiścią do prawosławnych Serbów. Na Bliskim Wschodzie – do wszelkich odmiennych wyznań religijnych.
Analizując składowe elementy uniwersalnej linii radykalnego islamu można uczynić wywód, że bardzo łatwo nim manipulować. Ten czynnik sprzyjał temu, że zachodnim strategom nie sprawiło specjalnego trudu, aby przystosować i zsyntetyzować radykalny islam w ramach „teorii Haertlandu” z korzyścią dla siebie.

Szota Apchaidze

Autor jest koordynatorem międzynarodowych projektów Instytutu Eurazji w Gruzji.
Tłumaczenie Jacek C. Kamiński
Źródło: http://www.politrus.com/2015/10/02/radikal-islam/
Myśl Polska, nr 43-44 (25.10.-1.11.2015)

http://mysl-polska.pl/667

https://marucha.wordpress.com/2015/10/23/radykalny-islam-bron-w-rekach-zachodu/
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]