ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory Prezydenckie 2015
Autor Wiadomość
Coltrane

Wysłany: 20 Marzec 2015, 12:20    [Cytuj]

Apel Wiktora Węgrzyna

Przyjacielu,
Zostałem zaproszony przez Pana Grzegorz Brauna do przewodniczenia jego komitetowi wyborczemu na Prezydenta Rzeczypospolitej.
Propozycję przyjąłem z radością, traktując ją jako wyraz szacunku dla tego co robi nasze Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński.
Kto zna Pana Grzegorza Brauna, jego filmy, ten rozumie moją decyzję, kto nie zna – zachęcam do przyjrzenia się temu kandydatowi, jego twórczości. Jest tego sporo w Internecie. Wystarczy w You Tube wpisać Grzegorz Braun. Zobacz też: grzegorzbraun2015.pl
PAN GRZEGORZ MICHAŁ BRAUN – TO POLAK KRWI I SERCA – KATOLIK.
Komitet któremu mam zaszczyt przewodniczyć nie jest partią polityczną, ani żadną formacją utrzymywaną z pieniędzy podatnika, a często z pieniędzy obcych.
Zebraliśmy się spontanicznie. Jesteśmy Polakami zatroskanymi O POLSKĘ – NASZĄ OJCZYZNĘ.
Cechą która nas łączy jest miłość do Polski. Gotowość poświęcenia dla Niej czasu, naszych pieniędzy a jeżeli będzie taka potrzeba i krwi.
Patrzymy z trwogą na 25-letnie rządy oszustów i złodziei, rządy, które wygnały z Polski miliony młodych ludzi, które zlikwidowały całe gałęzie przemysłu, zdewastowały polskie wojsko, polską naukę, kulturę, deprawują nasze dzieci.
Rządy, które fałszują polską historię i uczestniczą w antypolskiej nagonce. Rządy, które obecnie, w ukryciu przed nami, próbują sprzedać polskie lasy, polską ziemię, a całe obszary polskich spraw wyłączyły z dyskusji publicznej, przy milczącej zgodzie opozycji, która robi wrażenie zadowolonej z siebie.

Już strzelają do polskich górników, tylko dlatego że Ci ośmielili się bronić swoich miejsc pracy – naszego polskiego bogactwa.
Nie czekaj aż zaczną strzelać do ciebie.
Być może to już ostatnia szansa na pokojową, demokratyczną zmianę.
Wołam o Pospolite Ruszenie.
Ratuj Polskę. Dołącz do nas.
Wydrukuj listę
http://podpisydlabrauna.wix.com/podpisydlabrauna
zbieraj podpisy poparcia dla Grzegorza Michała Brauna
Jeżeli możesz, wpłać jakąś sumę, choćby najmniejszą, na nasze konto w Polskim Banku Spółdzielczym w Ciechanowie:

Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna

Ulica: Krzywe Koło 30/3, Warszawa, 00-270

Nr rachunku: 11 8213 0008 2010 0901 0444 0001

tytułem: Darowizna na rzecz komitetu wyborczego Grzegorza Brauna.

UWAGA! Zgodnie z kodeksem wyborczym wpłaty na kampanię mogą pochodzić tylko od osób prywatnych, z kont w krajowych bankach. Środki finansowe mogą być wpłacane na rzecz komitetu wyborczego jedynie czekiem rozrachunkowym, przelewem lub kartą płatniczą.

Paniom rączki całuję a Panom mocno prawicę ściskam

Wiktor Węgrzyn

Przewodniczący Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna

Komandor Rajdów Katyńskich

http://grzegorzbraun2015.h2.pl/
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 21 Marzec 2015, 10:24    [Cytuj]

Życiorys Grzegorza Brauna, kandydata na urząd prezydenta Polski:

GRZEGORZ MICHAŁ BRAUN, ur. 11 marca 1967 r. w Toruniu – reżyser, publicysta, zdeklarowany monarchista i tradycjonalista; bezpartyjny, niezrzeszony, niezależny kandydat na Prezydenta RP

Pochodzi z rodziny o silnych tradycjach patriotycznych (m.in. powstańczych i konspiracyjnych), artystycznych (przede wszystkim teatralnych), a także prawniczych i ziemiańskich; syn prof. Kazimierza Brauna, reżysera, pisarza, teatrologa – i Zofii, z domu Reklewskiej, pisarki, teatrologa, pedagoga; brat Moniki i Justyny; mąż Aleksandry, z domu Gruziel.

Wnuk Juliusza Brauna (adwokata) i Elżbiety Braunowej z d. Szymanowskiej, oraz Wincentego Sebastiana Reklewskiego (właściciela majątku Mirogonowice) i Anny Danuty Reklewskiej z d. Wasiutyńskiej; prawnuk Karola Brauna (notariusza) i Henryki Braunowej z d. Miller, oraz Michała Szymanowskiego (właściciela majątku Mokrsko Dolne) i Marii Szymanowskiej z d. Tymienieckiej.

W wyniku II wojny światowej rodzina utraciła majątek, a szereg jej członków – zdrowie i życie. Przez bandy rabunkowe i komunistyczne zamordowani zostali: Wincenty Reklewski (dziadek), Jan Reklewski (stryjeczny brat matki), Jadwiga z Reklewskich Rauszerowa (ciotka). W niemieckich obozach koncentracyjnych zginęli: Aleksander Jasiński (kuzyn matki – w Auschwitz), Janusz Tymieniecki (wuj ojca – w Mauthausen).

Stryjeczny dziadek Jerzy Braun – poeta i filozof, harcerz (autor pieśni „Płonie ognisko i szumią knieje”), dramatopisarz, scenarzysta filmowy, był jednocześnie wybitnym publicystą i działaczem politycznym, twórcą organizacji konspiracyjnej „Unia” (do której należał m.in. Karol Wojtyła), we władzach Polskiego Państwa Podziemnego był ostatnim przewodniczącym podziemnej Rady Jedności Narodu i Delegatem Rządu na Kraj. Latem 1945 spod jego pióra wyszedł tzw. „Testament Polski Podziemnej”. Jerzy Braun przez komunistyczne władze poddany został licznym szykanom i torturom (utrata oka), łącznie więziony był przez 9 lat. W tym samym czasie więźniami politycznymi byli również: jego żona Hanna, a także brat Juliusz (dziadek Grzegorza) i szwagier Michał Szymanowski (brat babki Grzegorza).

Zainteresowani tradycją i losami rodziny Braunów i Reklewskich, a także ich genealogią (sięgająca w tym pierwszym przypadku XVIII, w drugim – XV wieku) zasięgnąć mogą informacji m.in. z lektury książek autorstwa Zofii Reklewskiej i Kazimierza Braunów: „Urodziłam się pomiędzy”, „10 dni w PRL-u”, „Dobrzy księża” i in. – szeregu istotnych wskazówek bio-bibliograficznych dostarczą również przygotowywane do druku nowe książki Kazimierza Brauna i Moniki Braun (siostry Grzegorza).

W licznej rodzinie nie było nigdy funkcjonariuszy wojska, służb, ani członków Partii komunistycznej. Pierwszym i jedynym działaczem i nominatem partyjnym – już za III RP – jest stryj Juliusz Braun (młodszy brat ojca), prezes TVP S.A. (Nota bene: TVP S.A. od pięciu lat nie zamawia żadnych programów, ani filmów w realizacji Grzegorza Brauna).

http://grzegorzbraun2015.h2.pl/test2/zyciorys/
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 22 Marzec 2015, 08:59    [Cytuj]

Po wysłuchaniu tej sondy jestem normalnie załamany. Nie spodziewałem, że mamy aż tak głupie społeczeństwo. Nawet za komuny Polacy nie byli tak głupim narodem, jak dzisiaj. Zobaczcie ile złego czynią antypolskie media (będące w żydowskich łapach). Wystarczy, że budują pozytywny wizerunek obecnego prezydenta, i już wielu go lubi, ma do niego zaufanie, podoba im się itd. itd. Nie łudźmy się, z takim społeczeństwem daleko nie zajdziemy. Jak nic wygra Bredzisław Bul-Komoruski, wnuczek czekisty Szczynukowicza, agent sowiecki pseudonim "Litwin". Zresztą sami posłuchajcie tej sondy, a się przekonacie ...

Sonda uliczna, czyli jak białostoczanie są doinformowani politycznie.

Zrobiliśmy dziś sondę uliczną na temat przyszłych wyborów, w większości białostoczanie odpowiadali wymijająco
- śpieszę się, nie ma czasu itp, ale w większości padło nazwisko Komorowski. Można to tłumaczyć na wiele sposobów, niewiedza, brak czasu na poznanie obecnego prezydenta, albo po prostu lenistwo polityczne.
Pod filmem przypomnimy listę „osiągnięć” prezydenta Bronka Komorowskiego.
Zachęcam do obejrzenia sondy z ulic Białegostoku.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yWraBMEOGgk[/youtube]

„…Zdaniem tych wyższych oficerów WP – Bronisław Komorowski – ponosi absolutnie największą winę w procesie zniszczenia Wojsk Lądowych, Marynarki Wojennej i Lotnictwa. To właśnie on zniszczył ich siłę działania a także morale Polskiej Armii. Problem jest taki nikt o tym nie wie!!! A teraz on – jako Prezydent RP – jest naczelnym dowódcą Polskich Sił Zbrojnych. Cóż za paradoks w historii Polski….”

**************************************************************************************

„B.Komorowski w lipcu 2001r. jako minister obrony usunął mnie z MON zapewniając opinię publiczną że ma ku temu b. poważne powody. Powiedział także ,że nie ma dowodów moich win, ale dysponuje wystarczającą- „wiedzą”. Był tak bardzo pewien swego postępowania, iż zadeklarował dziennikarzom, że zrezygnuje z kariery politycznej, gdyby okazało się, że oskarżył mnie niesłusznie. Po 9-ciu latach śledztw i procesów zostałem oczyszczony z wszystkich zarzutów. „Wiedza” Komorowskiego okazała się zbiorem bezwartościowych plotek. Cena jaką ja zapłaciłem – za to co ON zrobił, była straszliwa. Przekreślono cały mój życiowy dorobek, cierpiałem ja, moi bliscy, złamano kariery współpracowników w MON. Tymczasem Komorowski zapomniał i piął się po szczeblach kariery, jako marszałek sejmu, teraz Prezydent. Dla mnie Komorowski jest człowiekiem pozbawionym całkowicie honoru!!!.
Jego prezydentura jest jednym z dowodów zapaści w jakiej znalazło się państwo polskie”.

Romuald Szeremietiew

***********************************************************************************
Bardzo ważnym, często ignorowanym (celowo) faktem jest to, że Prezydent Komorowski uzyskał swój urząd łamiąc konstytucję. Wstąpił w obowiązki Głowy Państwa (jako Marszałek Sejmu) – 4godz. po Smoleńskiej Tragedii. Nie było jeszcze formalnego potwierdzenia śmierci Prezydenta Kaczyńskiego (aktu zgonu), – jedynie stwierdzenie (notka) Prezydenta Rosji Miedwiediewa – co w Polsce nie jest i nie może być aktem prawnym. Lekarze rosyjscy wystawili świadectwo śmierci wiele godzin po objęciu urzędu przez B. Komorowskiego. Jedynym potwierdzeniem śmierci w Polsce (poza Sądowym) jest „akt zgonu” zgodnie z ustawą o „Aktach Stanu Cywilnego”. Bez niego Komorowski nie miał prawa zastosować art. 131 pkt 2 ust. 1 o śmierci Prezydenta. Zamiast tego powinien zgodnie z art 131 pkt 1 Konstytucji RP wystąpić do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta. To jednak nie nastąpiło. Można i trzeba zatem uznać, że B. Komorowski wstąpił w urząd Prezydenta, w drodze konstytucyjnego zamachu stanu i jako uzurpator nie miał prawa do ogłoszenia wyborów na Prezydenta RP i rozpisania kalendarza wyborczego.
Już samo to go dyskwalifikuje jako Prezydenta RP
– jako osobę zajmującą urząd zgodnie z prawem polskim i jako strażnika Konstytucji RP. O czym więc mówimy?
Obecnie realia są takie – Bronisław Komorowski jest Prezydentem Polski. I z pewnością szykuje się na następną kadencję. Cóż za ironia losu i historii. Czy my Polacy możemy do tego dopuścić???
Źródło wybranych cytatów na temat Komorowskiego: http://wolnapolska.pl/ind...enu-id-247.html

http://niezaleznemediapod...znie/#more-8189
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 23 Marzec 2015, 10:18    [Cytuj]

Tak wygląda dzisiaj polska rzeczywistość ... Demokracja ...

Grzegorz Braun – kandydatura z embargo

Jeden z najciekawszych polskich dokumentalistów, Grzegorz Braun kilka tygodni temu zaskoczył wszystkich, zapowiadając swój start w wyborach prezydenckich. Już wkrótce mija termin dostarczenia przez kandydatów minimum 100 tysięcy podpisów do PKW. Czy Grzegorzowi Braunowi uda się zrejestrować swą kandydaturę?

Na Facebooku poparcie dla Grzegorza Brauna deklaruje kilka tysięcy fanów. Największy fanpage jego kandydatury na Prezydenta Rzeczpospolitej ma ponad 9 tysięcy lajków. To stosunkowo niewiele, ale kandydat Braun ma zamknięte drzwi do stacji telewizyjnych, mających największą siłę promocyjną, co przy tak silnie spersonalizowanych wyborach jest nieocenione. Pozostaje więc oprzeć się na kampanii bezpośredniej i tej prowadzonej w internecie.

Milczą lub krytykują

Z pewnością przebicie się nie jest łatwe, lecz mimo to Braun nie ma wątpliwości, że pomysł, by zgłosić swą kandydaturę w wyborach prezydenckich był dobry. – Moja kandydatura obnażyła pewien sposób myślenia w mediach wszystkich opcji – kto nie jest nasz, ten nie istnieje – mówi reżyser. Milczą o nim bowiem nie tylko media lewicowe – co można zrozumieć – ale również prawicowe i katolickie.– Sam ten efekt opadania masek i spodni pokazuje, że było warto podjąć się takiej akcji. Zobaczyć bowiem „najlepszych patriotów” i „najpobożniejszych katolików” w charakterze goebbelsowskich propagandystów, to naprawdę rzecz niezapomniana i godna odnotowania – pokpiwa.

Mimo żartów, Grzegorz Braun nie ukrywa rozczarowania. Jedna z gazet określających się jako katolickie nie zgodziła się bowiem na wydrukowanie płatnego ogłoszenia o kandydaturze Brauna, zaś na portalu najpopularniejszego katolickiego tygodnika ukazał się krótki, publicystyczny tekst skierowany głównie przeciwko osobom pomagającym reżyserowi w kampanii, czyli zwykłym wolontariuszom. W tym kontekście Grzegorz Braun mówi więc o swoistym embargu informacyjnym – nie jest bowiem nawet uwzględniany w sondażach, choć te odnotowują przecież tak marginalne postacie polskiej polityki, jak Wanda Nowicka, czy… poseł o nazwisku Anna Grodzka. „Embargo” to – twierdzi Braun – jest, owszem, od czasu do czasu przełamywane, ale jedynie po to, by napisać lub powiedzieć o nim coś negatywnego. – Musi być coś szczególnego w mojej kandydaturze, skoro ścisłe embargo informacyjne utrzymywane jest zgodnie przez media bez mała wszystkich orientacji politycznych – od lewa do prawa. Jeśli zdarzyło się, że owo embargo zostało na moment przerwane, to tylko po to, by pojawiły się kłamstwa i szyderstwa. Nie dziwi mnie, że takowe zamieściła na przykład „Gazeta Wyborcza”. Natomiast, że szyderstw ze mnie doczekali się w prasie katolickiej popierający mnie katolicy – to jest nowa jakość – twierdzi.

Na pocieszenie warto dodać, że Braun nie jest jedynym kandydatem, o którym media wolą milczeć. Podobnie jest chociażby z kandydatem Ruchu Narodowego, Marianem Kowalskim, choć ten przynajmniej jest uwzględniany w niektórych sondażach. Sam Braun zresztą potrafi podejść do tematu z dystansem. – To dobra wiadomość, ponieważ najwyraźniej żadna sitwa partyjna, ani też żadna bezpieka krajowa czy zagraniczna, nie uznała mojej kandydatury za swoją – żartuje, po czym poważnieje: - Nie oczekuję żadnej reklamy ani promocji w mediach. Oczekuję rzetelnego informowania.

Podpisy? Walczymy!

Ale kampania to nie tylko media. Jej pierwszy etap to nie lada wyzwanie – trzeba bowiem zebrać w stosunkowo niedługim czasie aż 100 tys. podpisów. To liczba ogromna, wymagająca pracy wielkiej ilości wolontariuszy lub partyjnych działaczy. Zwykle dobrze jest zebrać ich zresztą więcej, bo PKW nierzadko część z nich kwestionuje.

Zaplecze Grzegorza Brauna cały czas gromadzi podpisy, a czas – dodajmy – nagli, wszak zgodnie z wymogami należy je złożyć do 26 marca. Zostało więc już tylko kilka dni! Jak przebiega zbiórka? Podpisy gromadzone są podczas spotkań z reżyserem, wolontariusze zbierają je również podczas organizowanych akcji. Można je również zbierać je na własną rękę, w tym celu na stronie grzegorzbraun2015.pl zamieszczono odpowiedni formularz do pobrania.

W rozmowie z nami kandydat nie udziela odpowiedzi na pytanie, ile szacunkowo udało mu się zebrać podpisów. Zapewnia natomiast, że akcja trwa do końca. – Każdy podpis jest na wagę złota – mówi. Po czym zachęca: - Jeśli ktoś chce usłyszeć parę słów prawdy na kolejnym etapie kampanii wyborczej, jeśli ktoś ceni sobie odwijanie bawełny i odczarowywanie pewnych słów czy pojęć zakazanych w polskim życiu publicznym przez terror poprawności politycznej, to wystarczy wykupić los na loterii. Ów los ma obecnie postać formularza, w którym każdy może swoim podpisem zaświadczyć poparcie dla mojej kandydatury.

Czy się uda? Pewne jest, że zbierający podpisy wolontariusze będą mieć do 26 marca pełne ręce roboty. Od tego, co się wydarzy w najbliższych dniach zależy też wynik próby wyborczego rozpoznania sytuacji bojem. Wszak owo „rozpoznanie” – jak sam reżyser stwierdził w wywiadzie dla PCh24.pl – jest głównym celem tego kandydackiego zamieszania w życiu Grzegorza Brauna.

ged

http://www.pch24.pl/grzeg...o-,34704,i.html
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 25 Marzec 2015, 12:26    [Cytuj]

No niestety, ale musiałem to zamieścić. Od faktów się nie ucieka, faktów się nie ukrywa ...

„Pierwszy polski prezydent w synagodze to dobry sygnał”
Wtorek, 24 Marzec 2015 18:56

Pamiętacie z 22.12.2008 roku? (fragment)

Jacek Karnowski: W studiu Sygnałów Dnia w Krakowie Andrzej Duda, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
(...)
Jacek Karnowski: To prawda, to więc nie ma jeszcze szczegółowych rozwiązań. Panie ministrze, jeszcze... przepraszam, że przerywam w ten sposób. Na koniec jeszcze jedno pytanie, bo wczoraj prezydent pojawił się w synagodze. To pierwsza wizyta urzędującego prezydenta w żydowskiej świątyni i brał udział w zapaleniu pierwszej świeczki chanukowej na ważnym święcie żydowskim. Skąd taka decyzja głowy państwa, żeby takiego gestu dokonać?

[obraz]http://w-sercu-polska.org/joomla/images/stories/duda.jpg|600|150[/obraz]

Andrzej Duda: Dlatego, że to jest ważna część polskiej historii. Ja myślę tutaj o osobach pochodzenia żydowskiego, ja myślę tutaj o judaizmie w Polsce. To jest ważna część polskiej historii i to jest ważna w tej chwili część polskiej społeczności. Myśmy mieli ten taki trudny okres w czasach, kiedy nie mieliśmy tutaj pełnej suwerenności w Polsce
(MYŚLĘ O OKRESIE DO ROKU 89), TA SPOŁECZNOŚĆ ŻYDOWSKA W POLSCE SIĘ W TEJ CHWILI ODRADZA, MA CORAZ ISTOTNIEJSZE ZNACZENIE W ŻYCIU GOSPODARCZYM, ZAWSZE MIAŁA ISTOTNE ZNACZENIE W ŻYCIU KULTURALNYM. I WYDAJE MI SIĘ, ŻE TO BARDZO DOBRZE, ŻE PAN PREZYDENT PODKREŚLIŁ TO WŁAŚNIE, ŻE TA SPOŁECZNOŚĆ, ŻE PRZEKONANIA, ŻE KWESTIE ISTOTNE DLA TEJ SPOŁECZNOŚCI SĄ RÓWNIEŻ WAŻNE DLA POLSKIEGO PREZYDENTA. WYDAJE MI SIĘ, ŻE TO JEST WAŻNY I DOBRY SYGNAŁ. JA SIĘ BARDZO CIESZĘ, ŻE PAN PREZYDENT BYŁ I SWOJĄ OSOBĄ MOC TYCH ZWIĄZKÓW PODKREŚLIŁ.
Jacek Karnowski: Bardzo dziękuję. Z Krakowa Andrzej Duda, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta. Dziękuję bardzo, panie ministrze.

(J.M.)

Andrzej Duda kandydatem PiS na prezydenta RP
http://w-sercu-polska.org...yczny&Itemid=15

Kto jest kto.
http://w-sercu-polska.org...yczny&Itemid=15

Moneta bez awersu
http://w-sercu-polska.org...nstwo&Itemid=14

http://w-sercu-polska.org...nstwo&Itemid=14
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 25 Marzec 2015, 12:28    [Cytuj]

A to poniżej, to uzupełnienie powyższego wpisu ...

[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 27 Marzec 2015, 00:10    [Cytuj]

Jest szansa, że możemy zagłosować na człowieka spoza Układu, i że nie będziemy musieli wybierać "mniejszego zła", przynajmniej w I turze. Oby PKW nie doprowadziła do tego, że Braun po odrzuceniu części podpisów, będzie miał poniżej 100 tysięcy. Mogą tak zrobić, a to chociażby po to, aby Brauna wyeliminować z rywalizacji. Szkoda by było gdyby tak się stało. Braun miałby bowiem okazję podłączyć się do szczekaczki, czyli do głównego megafonu, a Polacy mieliby okazję zobaczyć Brauna w akcji, czyli w debatach, a przypuszczam, że Braun większość debat spokojnie wygrywa.

Sztab Grzegorza Brauna zebrał sto tysięcy podpisów.
Telewizje zaczną wreszcie o nim mówić?

Współpracownicy Grzegorza Brauna poinformowali, że zebrali ponad sto tysięcy podpisów niezbędnych do rejestracji kandydata na prezydenta. Czy po tej deklaracji główne telewizje zaczną wreszcie zauważać kandydaturę znanego reżysera, a instytuty sondażowe uwzględniać go w badaniach?

Media ochoczo informują o kampanii wyborczej prowadzonej przez kandydatów głównych partii politycznych, wspominają też o Januszu Korwinie-Mikke, Pawle Kukizie oraz Marianie Kowalskim. W żadnej ogólnopolskiej telewizji nie można było jednak usłyszeć o prowadzonej od ponad miesiąca kampanii reżysera Grzegorza Brauna.

Sztabowcy twórcy „Transformacji”, „Eugeniki” i „Towarzysza Generała” poinformowali, że udało im się zebrać ponad sto tysięcy podpisów poparcia dla kandydatury dokumentalisty. Nie ukrywają, że do tego niewątpliwego sukcesu organizacyjnego (za Braunem nie stoi wszak żadna instytucja czy partia polityczna) przyczyniło się wspomniane ledwie w kilku lokalnych wydaniach „Gazety Wyborczej” o tezach głoszonych przez Brauna podczas licznych spotkań z wyborcami. Podczas owych spotkań reżyser mówi między innymi, że po wojnie na Ukrainie może powstać na polskich ziemiach „kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym”. To oczywiście nie może podobać się dziennikarzom „GW”. Kandydat porusza oczywiście również dziesiątki innych tematów, ale wiadomo które mogą wywołać burzę wśród liberalnych dziennikarzy.

Podpisy w siedzibie PKW można składać do północy 26 marca. Sztab Grzegorza Brauna informował, że tego dnia przed południem zgromadzono już 110 tys. podpisów. Namawiają jednak nadal by wspierać kandydata listami z podpisami, bowiem PKW wykorzysta każdy błąd wśród zebranych autografów by nie dopuścić reżysera do startu w wyborach.

- Nas interesuje wynik ponad 10 proc., czyli miejsce na pudle. Trzeba być realistami. Nie wiemy, do jakiego stopnia wybory będą uczciwe i czy ich wynik nie jest już znany niektórym osobom w państwie – powiedział sztabowiec Brauna Rafał Mossakowski w rozmowie z Onetem.

O zamilczanej kandydaturze Grzegorza Brauna pisaliśmy już w tekście: „Grzegorz Braun – kandydatura z embargo”

http://www.pch24.pl/sztab...c-,34810,i.html
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Marzec 2015, 09:02    [Cytuj]

Grzegorz Braun zebrał wymaganą liczbę podpisów.

Mimo ogromnej kampanii przemilczania osoby Grzegorza Brauna w mediach, dzięki pomocy wielu wspaniałych wolontariuszy udało się zebrał wymaganą liczbę podpisów. W dniu wczorajszym do PKW zostało złożone 124 tysiące 419 podpisów. Dziękujemy tym wszystkim którzy od początku do końca nas wspierali. Nie było łatwo. Dziękujemy tym którzy poświęcili swój prywatny czas na pomoc w tym wielkim dziele, którego wspólnie dokonaliśmy.

Początkowo mówiono, że Grzegorz Braun nie zgodzi się na kandydowanie, zgodził się. Następnie, że nie zarejestruje komitetu – zarejestrował, później, że nie zbierze wymaganej liczby podpisów- zebrał. Teraz mówią, że nie wygra wyborów … :)

Nie zabrakło również, takich którzy chcąc prawdopodobnie rozbijać wielkie pospolite ruszenie, które skupiło się przy osobie Grzegorza Brauna, mówili, iż to komitet sabotuje start kandydata, wymyślając przy tym kłamstwa i pomówienia, na członków komitetu. Również ten plan dezinformacji i dezintegracji spalił na panewce.

Raz jeszcze dziękujemy i czekamy na rejestracje Grzegorza Brauna – Kandydata na prezydenta RP.

DZIĘKUJEMY!!

(Tak wczoraj-26.03.2015 wyglądał transport podpisów do PKW)

[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 29 Marzec 2015, 23:53    [Cytuj]

Kolejny cel osiągnięty

Ostateczna oficjalna liczba, poprawnie zweryfikowanych w dniu dzisiejszym podpisów: 108 745. Liczba podpisów odrzuconych na poziomie 0,96%. Ponad 15 tysięcy podpisów nie podlegało dzisiaj weryfikacji, ze względu na wystarczającą ilość poprawnie złożonych podpisów.

Czekamy na uchwałę PKW, na mocy której nasz kandydat zostanie oficjalnie zarejestrowany.

[Profil] [PM] [E-mail]

longinus9

Wysłany: 30 Marzec 2015, 09:40    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Kolejny cel osiągnięty

Ostateczna oficjalna liczba, poprawnie zweryfikowanych w dniu dzisiejszym podpisów: 108 745. Liczba podpisów odrzuconych na poziomie 0,96%. Ponad 15 tysięcy podpisów nie podlegało dzisiaj weryfikacji, ze względu na wystarczającą ilość poprawnie złożonych podpisów.

Czekamy na uchwałę PKW, na mocy której nasz kandydat zostanie oficjalnie zarejestrowany.

Dobrze by było aby wybory rozegrały się między Dudą.. Braunem.. i Kowalskim..
Duda ma zaplecze.. Braun kręgosłup.. a Kowalski za sobą kipiącą młodość, rozwinięte już struktury i wolę walki o Polski godność..
Pamiętajmy, że pies sowiecki i germański będzie wspierał swojego wspólnego kandydata już upatrzonego.. historia lubi się powtarzać.. pójdą duże pieniądze aby ukształtować w myśleniu lemingów i łotrów zdrajców fundament.. "Polska to nienormalność.."
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 30 Marzec 2015, 10:47    [Cytuj]

longinus9 napisał/a:

Dobrze by było aby wybory rozegrały się między Dudą.. Braunem.. i Kowalskim..
Duda ma zaplecze.. Braun kręgosłup.. a Kowalski za sobą kipiącą młodość, rozwinięte już struktury i wolę walki o Polski godność..
Pamiętajmy, że pies sowiecki i germański będzie wspierał swojego wspólnego kandydata już upatrzonego.. historia lubi się powtarzać.. pójdą duże pieniądze aby ukształtować w myśleniu lemingów i łotrów zdrajców fundament.. "Polska to nienormalność.."

Heh, wyeliminowanie Bula-Komoruskiego to marzenie raptem 25% Polaków, a może i mniej. Większość niestety, ale chce głosować na agenta Komoruskiego (do tego stopnia otumanili większość Polaków). I co zrobisz ? Nic nie zrobisz ... Na głupotę nie ma lekarstwa.

A wracając do tych trzech, to byłoby super. Tylko niestety, ale jeszcze wiele wody upłynie w Wiśle, zanim dobrniemy do takiej sytuacji. Ludziska muszą na własnej skórze odczuć, że rządzą nimi nieudaczniki, warchoły, zaprzańcy, i że za nimi stoją media głównego ścieku, pokazując ich jako mężów stanu, jako ludzi szanowanych w świecie - i jak tu na nich nie głosować ? Gdyby tylko zniszczyć ten ich idelany wizerunek, gdyby tylko pokazać ich w prawdzie, czyli takimi jakimi są naprawdę, i kim są naprawdę, byłoby naprawdę super. Problem w tym, że lemingi nie chcą przyjąć tego do swojej świadomości.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 30 Marzec 2015, 23:24    [Cytuj]

Kandydat na prezydenta Kukiz z majdaniarzami w Kijowie

Komentarz pod filmem na YT:

Kukiz jest mocniejszy od Słomki! Widzimy tu w akcji obydwu panów, którzy w akcie politycznego ekshibicjonizmu, obnażyli swe żydowsko-niemieckie sympatie. Zmielony i oburzony Kukiz z jednopunktowym programem politycznym, niewieścim rozeznaniem i zmiennością upodobań, mógł być postrzegany za intelektualne zero. Można by też tu mówić o chorobliwym przypadku prostackiego rodzaju rusofobii. Słomka to co innego. Człowiek, który wiedział czego chce. Aktywny antykomunista, działacz „niepodległościowy”. W latach siedemdziesiątych w celu dokonania antypolskiego przewrotu jego partia – KPN była finansowana kanałem „ukraińskim”. Można domniemać, że obydwa gotowi są popierać antysłowiańską, niemiecko żydowską politykę i aspiracje światowego złodziejstwa na Ukrainie w imię giedroyciowskiej filozofii, która mówi, że najwyższym wyrazem polskiego patriotyzmu jest działanie na rzecz dokopania Rosji. Byłoby to stwierdzenie uzasadnione, ale powierzchowne. Warto bowiem zauważyć że Paweł Kukiz jest popierany przez Ruch Autonomii Śląska.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rhHAUiFLeWg#t=179

Za: http://www.gazetawarszaws...kukiz[/youtube]
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 31 Marzec 2015, 13:43    [Cytuj]

longinus9, :)
słusznie prawisz...pozdrowienia :)
[Profil] [PM] [E-mail]

bez_ksyw

Wysłany: 31 Marzec 2015, 19:32    [Cytuj]

Korespondencja dotycząca powiązań Komorowskiego i WSI.
Korespondencja dostarcza wiele interesujących informacji dotyczących m.in. prywatnych agencji oraz instytucji rządowych Stanów Zjednoczonych np. Marines, Departament Bezpieczeństwa Krajowego, Agencja Wywiadu Obronnego. Wiadomości ujawniają siatkę informatorów, techniki operacyjne i metody psychologiczne.

Część maili dotyczy sytuacji naszego kraju. Uwagę analityków agencji wywiadowczej zwróciła likwidacja WSI oraz kontakty aktualnie urzędującego prezydenta z tymi służbami, a także rola oficerów tych służb w III RP.

https://wikileaks.org/gifiles/docs/17/1732846_re-insight-poland-komorowski-s-connection-to-military.html
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 2 Kwiecień 2015, 21:24    [Cytuj]

Waldemar Glodek – widziane z Kalifornii:
Grzegorz BRAUN Prezydentem RP w pierwszej turze!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2015-04-01

Na portalu POLISH CLUB ONLINE 30 marca zakończyła się wstępna ankieta w sprawie oceny przez internautów kandydatów na Prezydenta RP, którzy wcześniej publicznie podali swój zamiar udziały w majowych wyborach.

W ankiecie należało dopowiedzieć na pytanie:

Twoim zdaniem, który z kandydatów na Prezydenta RP jest gwarantem pełnienia Urzędu w interesie Polski i Polaków

To badanie zdecydowanie wygrał GRZEGORZ BRAUN.

Poniżej uzyskane wyniki przez poszczególnych kandydatów:

1. Grzegorz BRAUN – 57%
2. Andrzej DUDA – 13%
3. Marian KOWALSKI – 7%
4. Paweł KUKIZ – 6%
5. Bronisław KOMOROWSKI – 2%
6. Adam JARUBAS – 1%
7. Magdalena OGÓREK – 1%

16% internautów odpowiedziało, że ich zdaniem żaden z podanych na liście kandydatów na Prezydenta RP nie jest gwarantem pełnienia Urzędu w interesie Polski i Polaków. Zaś 1% respondentów widziałby Prezydentem RP kogoś spoza prezentowanej listy.

Z chwilą ogłoszenia przez Państwową Komisję Wyborczą listy kandydatów, którzy zdaniem Komisji spełnili warunki aby na niej się znaleźć zamieścimy nową edycję ankiety.

W tym roku Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 23 komitety wyborcze. W 2010 roku było zgłoszone 17 komitetów, ostatecznie zarejestrowano 10 kandydatów. W wyborach 2005 r. PKW zarejestrowała 26 komitetów wyborczych, udało się zarejestrować 16 kandydatów.

Wybory odbędą się w niedzielę 10 maja. W przypadku gdy żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów 24 maja odbędzie się druga tura wyborów.

Pracujące na terenie Polski media faworyzują we wręcz nieprzyzwoity sposób aktualnego ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego, co może powodować niezadowolenie, nie mniej nie jest żadna niespodzianką. Jest on sztandarową postacią w utrzymaniu okrągłostołowej rzeczywistości i nie należy łudzić się nadzieją, że magdalenkowe towarzystwo łatwo da się pokonać. Póki co tak jak przed laty w PRL jasne było kto rozdaje karty, tak też i dzisiaj można odnieść wrażenie o konsolidacji o tych samych korzeniach, czyli jak dzisiaj nazywamy pookrągłostołowej agentury.

Ostatnie wybory samorządowe nie dały szansy rozbicia tego układu i to nie tylko z powodu ordynacji wyborczej. Dano do zrozumienia, że czerwone dynastie czują się jak najlepiej i na żadne niespodzianki nie należy liczyć. Ograno nas nie tylko w białych rękawiczkach ale i w biały dzień. Zakołowano Polakami bardzo skutecznie. Ogłoszone po długim namyśle wyniki wyborów podawały tak duże ilości głosów nieważnych, że przekraczało to wszelką przyzwoitość. W takich okolicznościach trudno odrzucić przekonanie o ich sfałszowaniu. Nie od rzeczy będzie przytoczenie powtarzanej oceny sytuacji jaką mieliśmy w PRL kiedy to niepodzielnie rządziła PZPR. Wtedy w zasadzie nie musiano robić dymnych zasłon, bo nawet takimi nie były ani ZSL ani też SD. Wszyscy trzymali jeden defiladowy krok. Nie mniej, wystarczyła zdecydowana postawa Polaków aby im portki się zatrzęsły. Chodzący na sowieckim powrozie czynownicy zauważyli, że dla ich przetrwania nadszedł najwyższy czas do dokonania zmian w zarządzaniu Polakami. Co uczynili przy okazji okradając nas zgodnie z prawem przez nich na kolanie tworzonym.

Daliśmy sobie wytłumaczyć, że mamy demokrację, mogliśmy sobie do woli natworzyć różnych partii i organizacji. Z podziału klarownej PZPR podano nam do wyboru: ci będą lewicą a ci prawicą, powiedziano nam że komunizmu już nie ma co z pełnym przekonaniem niezmiennie twierdzi Bolek. Oczekiwano, że potraktujemy to tak jakbyśmy byli już w Ameryce.

Dostajemy zezwolenia na protesty. Chodzimy z flagami bywa że głównymi ulicami. Fakt, że koniecznie zmuszają nas do tego abyśmy przyzwyczaili się do tęczy na Placu Zbawiciela, Kalisza paradującego w krótkich majtkach, Annę Grodzką po przekwicie, i do wielu innych nieprzyzwoich nowości.

Lada dzień dowiemy się kto ostatecznie stanie na starcie.

. . .

Dziękujemy uczestnikom ankiety za podzielenie się z czytelnikami PCO swoją opinią. Panu Grzegorzowi BRAUNOWI, zwycięzcy w naszym plebiscycie życzymy powtórzenia wyniku jaki uzyskał na naszym portalu 10 maja w rzeczywistych wyborach na Urząd Prezydenta RP.

Na zdjęciu: Kandydat na prezydenta RP, reżyser i działacz społeczny Grzegorz Braun podczas konferencji prasowej na Placu Zamkowym w Warszawie, foto: PAP/Rafał Guz.

Walemar Glodek
http://www.polishclub.org
Modesto, CA

POLISH CLUB ONLINE, 2015.03.31

http://wirtualnapolonia.c...ierwszej-turze/
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]