ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja z lemingiem POOlakiem
Autor Wiadomość
POOlak
Patriota

Wysłany: 5 Czerwiec 2015, 01:45    [Cytuj]

Tragedia, czas powoli uciekać z Polski!!!
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 5 Czerwiec 2015, 11:23    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
Tragedia, czas powoli uciekać z Polski!!!

No to już !!! Droga wolna. Emigracja to przywilej ! (jak mówi twój guru Łowsiak) ...

Przynajmniej uwolnimy się od pasożytów. Bo nawet Michnik deklarował, że wyemigruje do Izraela w przypadku zwycięstwa opozycji. Ciebie też przyjmą w Izraelu z otwartymi rękami ... :mrgreen:

http://kufel.pl/400/jak-d...uje-do-izraela/

Do decyzji Michnika odniósł się startujący w ostatnich wyborach prezydenckich Jacek Wilk z KNP, który na Facebooku napisał: To już niedługo. Polska bez michnikowszczyzny - marzenia się spełniają...

P.S. Daj znać kiedy wyjeżdzasz (uciekasz jak szczur), bo chciałbym to oblać. :lol:
[Profil] [PM] [E-mail]

Krzysztof

Wysłany: 5 Czerwiec 2015, 12:14    [Cytuj]

Coltrane napisał/a:

P.S. Daj znać kiedy wyjeżdzasz (uciekasz jak szczur), bo chciałbym to oblać. :lol:

Wcale nie musisz się spieszyć
http://www.konserwatyzm.p...nteresow-izrael
:-/
My się nie boimy żadnych zarzutów. Niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i trochę jesteśmy. Ja już będę od dziś używał tego słowa, nie będę używał słowa "postkomunizm", którego używałem. (Jarosław Kaczyński)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 5 Czerwiec 2015, 13:25    [Cytuj]

Krzysztof napisał/a:

http://www.konserwatyzm.p...nteresow-izrael

Czytałem o tym, i to mnie trochę zmartwiło ... :-/

Obecność Dudy na obradach Knesetu w Krakowie chyba nie była przypadkowa ...
Dodałbym jeszcze kilka innych faktów, ale poczekajmyż i zobaczmyż jak rozwinie się sytuacja ...
Duda ostatnio mówił też o tym, że chciałby poszukać kompromisu w kwestii in vitro. O jakim kompromisie mówił Duda ? Albo jest się za albo przeciw in vitro, tu nie może być mowy o jakimś kompromisie ... W kwestii in vitro trzeba być radykałem, a nie zwolennikiem kompromisu (tak jak Komorowski .... :roll: )...
[Profil] [PM] [E-mail]

adsenior

Wysłany: 5 Czerwiec 2015, 19:55    [Cytuj]

Gruszki na wierzbie, tyle warte obietnice Dudy. Dzisiaj rakiem wycofuje się z obietnicy powrotu do wieku emerytalnego!!
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 14:00    [Cytuj]

Jak zwykle kilogramy miłości "katolickiej" spłynęły w moją strone od cöltrane :D
I jak prawie zawsze oberwało się Narodowi Wybranemu
Izrael. Rozumiem, że Jezus według was był Polakiem? ;)
Ludzie chocbyscie ujadali nie wiem ile to faktem jest, że Izrael jest bajmądrzejszym krajem świata, wybranym przez samego Boga, dlatego należy mu się wielki szacunek. Drogi bracie coltrane do Izraela sie na razie nie wybieram, lecz 22 czerwca uciekam do UK zanim edzie za pozno. Co do sprawy in vitro to jezeli jestescie przeciwko tej metodzie to jej po prostu nie stosujcie, ALE NIE ZABIERAJCIE TEGO PRAWA INNYM.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 14:37    [Cytuj]

POOlak napisał/a:

I jak prawie zawsze oberwało się Narodowi Wybranemu
Izrael. Rozumiem, że Jezus według was był Polakiem? ;)
Ludzie chocbyscie ujadali nie wiem ile to faktem jest, że Izrael jest bajmądrzejszym krajem świata, wybranym przez samego Boga, dlatego należy mu się wielki szacunek. Drogi bracie coltrane do Izraela sie na razie nie wybieram, lecz 22 czerwca uciekam do UK zanim edzie za pozno. Co do sprawy in vitro to jezeli jestescie przeciwko tej metodzie to jej po prostu nie stosujcie, ALE NIE ZABIERAJCIE TEGO PRAWA INNYM.

Nawet nie ma sensu tego komentować. Gołym okiem widać, że pisał to człowiek, który nie ma zielonego pojęcia na jakim świecie żyje. Taki typowy leming nie mający swojego zdania, i powtarzający bzdury płynące z antypolskich laickich mediów.

Odpowiem tylko na jedno pytanie dot. "narodu wybranego". Ten naród był owszem wybrany do czasów Jezusa Chrystusa, który przede wszystkim jest Bogiem, a nie Żydem czy Polakiem. Narodowość nie ma tu nic do rzeczy. Żydzi sprzeniewierzyli się Mesjaszowi i Go ukrzyżowali. Tyle więc mają wspólnego z Chrystusem co taki Jaruzelski z Polską. Oni czekają na swojego "mesjasza", dzisiejszych chrześcijan zwalczają na wszelkie możliwe sposoby. I tak jak za życia Jezusa chcieli Go zabić, tak teraz najchętniej pozabijaliby wszystkich chrześcijan chodzących po ziemi. I taka jest prawda o dzisiejszych żydach. Dzisiaj Narodem Wybranym są Chrześcijanie, a to dlatego że to sam Chrystus załozył tę religię. Założył Kościół ktory ma zbawiać. I nie ma zbawienia bez Kościoła. I nic tu żydom nie pomoże to, że kiedyś należeli do "narodu wybranego". Żadnych ulg z tego tytułu mieć nie będą. Jak się nie nawrócą (tak jak i wszyscy) i zwrócą się do Chrystusa, i nie uznają Go swoim Panem i Zbawicielem, to nic im nie pomoże.

Więc jak zaczniesz coś ględzić, to najpierw zastanów się czy aby na pewno wiesz co mówisz - bo mam wrażenie, że jest tak jak w tym powiedzeniu : "głupi mówi co wie – MĄDRY WIE CO MÓWI” ...

P.S. Na temat in vitro też powinieneś się dokształcić. Katolik nie ma żadnego moralnego prawa, aby ten diabelski proceder popierać. To żadna szansa dla innych - to bałamucenie, i odzieranie człowieka z godności.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 14:58    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
Co do sprawy in vitro to jezeli jestescie przeciwko tej metodzie to jej po prostu nie stosujcie, ALE NIE ZABIERAJCIE TEGO PRAWA INNYM.

Wbij to sobie do swojej główki Polaczku :

"In vitro jest nie do przyjęcia przez ludzi szanujących fundamentalne prawo każdej ludzkiej istoty do życia" - mówił w czasie uroczystości Bożego Ciała kard. Stanisław Dziwisz
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 14:59    [Cytuj]

1 akapit pełny erystyki, nic nie wnoszącego
merytorycznego do dyskusji. Ale to nihil novi w twoim wykonaniu :D

Co do drugiego akapitu to nawet sie usmialem, widac ze nigdy nie miales znajomych ktorzy pochodza z Izraela, bo gdybys takowych znal to wiedzialbys ze sa oni jak ludzie w polsce, czyli kazdy jest zroznicowany pod wzgledem pogladow chocby politycznych czy nawet wyznania(wow sa Zydzi ktorzy nie wyznaja zadnej religii.
Generalizujac i wrzucajac wszystkich Zydow do jednego worka pokazujesz jakie masz prymitywne i prostackie spojrzenie na twarz :) I nie kazdy Zyd chcial ukrzyzowac Chrystusa, tylko ich mala czesc. Rozumiem Maryja oraz uczniowie, jak i sluchacze Jezusa chcieli go ukrzyzowac?

3 akapit znow erystyka, slabo ci idzie bardzo latwo to wyczuc :)

4 akapit
Ok to jest twoj poglad i masz do tego pelne prawo.
Natomiast zrozum ze sa ludzie o innym pogladzie, wiec daj im prawo do obdzierania sie z godnosci jak to nazywasz, gdyz Bog dal nam wolna wole :)
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 15:03    [Cytuj]

Nie obchodzi mnie zdanie polskiego biskupa z nadwaga, ktory nie widzi zdzbla we wlasnym oku i poucza innych jak maja zyc, a sam nie potrafi uprzatnac wlasnego podworka, mam na mysli tu pedofilie i zbyt duzy przepust w kosciele :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 17:05    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
Nie obchodzi mnie zdanie polskiego biskupa z nadwaga, ktory nie widzi zdzbla we wlasnym oku i poucza innych jak maja zyc, a sam nie potrafi uprzatnac wlasnego podworka, mam na mysli tu pedofilie i zbyt duzy przepust w kosciele :)

Uuu, szczera aż do bulu wypowiedź "katolika"-leminga ...
Powtarza brednie wyczytane w mediach głównego ścieku - to dla lemingów świętość ...

Kolejna sprawa : wypowiedź Dziwisza jest oficjalnym stanowiskiem Kościoła w kwestii in vitro - jakimże więc katolikiem jest ten leming "POOlak", skoro olewa wypowiedź biskupa dot. in vitro. Z tego wynika, że nie jest on żadnym katolikiem, no bo skoro nie szanuje wypowiedzi hierachów ... Co innego jak Michnik powie, że w kościele jest pełno pedofili - taka wypowiedź budziłaby w naszym lemingu szacunek. Oczywiście gotów jest zaraz iść wieszać tych "pedofili" na drzewach- nie tak dawno tak robiono z duchownymi w Meksyku (film Cristiada).
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 17:39    [Cytuj]

Skoncz z ta erystyka i zacznij mowic merytorycznie bracie.

Doskonale powinienes wiedziec szanowny bracie, ze do kosciola nie chodzimy dla ksiedza, a dla Boga. A co do nauczania religijnego, to jak na razie jest zgodny z tymi ze naukami jesli chodzi o in vitro bo nigdy tej metody nie uzywalem ani nikogo do niej nie zachecalem, jednak jestem tolerancyjny i szanuje zdania innych ludzi, ktorzy maja inny poglad na ten temat( nie sadza ze jest jest to zlo a szansa),totez oni powinni miec prawo do tej metody a kosciol nie powinien sie wtracac do ustawodawstwa a zajac sie religia jak to jest na zachodzie Europy.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 17:55    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
...jednak jestem tolerancyjny i szanuje zdania innych ludzi, ktorzy maja inny poglad na ten temat( nie sadza ze jest jest to zlo a szansa),totez oni powinni miec prawo do tej metody a kosciol nie powinien sie wtracac do ustawodawstwa a zajac sie religia jak to jest na zachodzie Europy.

Po pierwsze : nie jestem dla ciebie bratem.

Po drugie : czy dla aborcji też jesteś tolerancyjny ?

Po trzecie : nie ty jesteś od tego, czymś powinien zająć się Kościół.

I po czwarte : w opłacanego przez PO hejtera tu się bawisz ?
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 18:21    [Cytuj]

1: To widze ze dobry z ciebie katolik :) Wszyscy ludzie sa dla siebie bliznimi, bracmi, czcigodny bracie. Nawet na mszy jest zwrot "Drodzy bracia i siostry" i ty moj bracie kreujesz sie na katolika? ;)

2 Aborcja jest niemoralna etycznie, a nie tylko religijnie takze powinna byc wykonywana tylko w uzasadnionych i wyjatkowych przypadkach mniejszego zla. Obecna ustawa jest najlepsza z mozliwych.

3: Znowu brak wiedzy. Kosciol to wspolnota, a wiec kosciol to kazdy z nas nalezacych do tej wspolnoty, wiec kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie :)

4: Po raz enty mnie o to pytasz, ale odpowiem jeszcze raz i ostatni raz moj czcigodny bracie, nie jestem trolem ani zadnym hejterem. Ani tez nikt mi za moje posty nie placi.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 20:21    [Cytuj]

Nauczył się hejter z PO "dyskutować" z wrogami Polski i Kościoła.

POOlak z Amstrdamu który chce uciekać do UK ;P

Po raz kolejny się przekonuję, że z idiotami nie ma sensu dyskutować. (UWAGA! - teraz napisze mi, że brakuje mi argumentów i uciekam się do inwektyw :mrgreen: - typowe dla opłacanych przez wrogów Polski i Kościoła hejterów i trollów).
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]