ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja z lemingiem POOlakiem
Autor Wiadomość
POOlak
Patriota

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 21:14    [Cytuj]

Ooo, sugerujesz ze emigranci nie są polakami? A moze nimi gardzisz?,To zes dowalil jeszcze bardziej xD

Ale to prawda jest to co napisales, brakuje ci argumentow i obrzucasz inwektywami naokolo. (To naprawde zgodne z katolickim przykazaniem milosci :)

I nazywanie mnie wrogiem polski i kosciola jest bardzo nie na miejscu. Trzymasz bardzo slaby poziom dyskusji :) Stosujesz chwyty erystyczne w kazdej twojej wypowiedzi co udowadnia ze to nie ja stosuje manipulacje.
Mimo wszystko zostan z Bogiem bracie :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 7 Czerwiec 2015, 21:45    [Cytuj]

Już z tekstów tego cudaka widać jak na dłoni, że to zwykły hejter i troll. oddelegowany, by swoim smrodem psuć atmosferę na prawicowych portalach.

POOlak napisał/a:
Ooo, sugerujesz ze emigranci nie są polakami? A moze nimi gardzisz?,To zes dowalil jeszcze bardziej xD

Sam żeś zrobił się w bambuko. Podpisujesz się jako "POOlak", zapodałeś że mieszkasz w Amsterdamie, a potem wypisujesz brednie że czas się pakować. Skąd chcesz uciekać ? Z Amsterdamu ?? :lol:

Wiedziałem, że koleś jest mało inteligentny. :mrgreen:
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 8 Czerwiec 2015, 01:08    [Cytuj]

Ale słaaanizna, juz nawet nie masz sie czego chwycic, tylko inwektywy.
Szkoda mi sie juz nad toba pastwic w tej dyskusji z powodu mpjej katolickiej empatii do drugiego czlowieka.

Co do samego Amsterdamu to juz ci mowilem ze mieszkalem tam i wrocilem do polski.Wiec informacja w profilu jest troche dla picu bracie.

Świętej Pamięci Profesor Bartoszewski mial w 100 procentach racje ze pisowcy dzialacze to jedynie frustraci ktorzy nie maja nic merytorycznego do zaoferowania.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 8 Czerwiec 2015, 13:34    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
Świętej Pamięci Profesor Bartoszewski mial w 100 procentach racje ze pisowcy dzialacze to jedynie frustraci ktorzy nie maja nic merytorycznego do zaoferowania.

A co miał do zaoferowania ten twój "profesorek", stale ujadający na pisowców - żyd (Bartman), kolaborant, zdrajca ?

Władysław Bartoszewski przyznał, że „w czasie wojny bałem się bardziej Polaków niż Niemców” Cytat wyrwany z kontekstu ale… http://www.wprost.pl/ar/2...ow-niz-Niemcow/

Czyżby Bartoszewski pracował wtedy jako konfident? agent? kolaborant?

http://wolna-polska.pl/wi...zdrajca-2013-09

Ten sam który nazwał Polaków bydłem, cytat: "jako przedstawiciel w jego rozumieniu bydła proszę, żeby pastuch schował się".

Inny cytat : POLACY TO OCHRZCZONY MOTŁOCH

Inne fakty o Bydłoszewskim :

Skoro tak się obawia Polaków, to kim właściwie jest maturzysta Władysław Bartoszewski?

Polakiem, Żydem, Niemcem, volksdeutschem, a może kolaborantem gestapo zwolnionym przez męża jego siostry esesmana, a nie przez PCK, jak nagłaśnia.

Byłby to jedyny przypadek zwolnienia z niemieckiego obozu zagłady obrzezanego więźnia na rzekomą interwencję PCK.

Natomiast Bartoszewski jest na pewno współczesnym zdrajcą polskim, skoro zasiada we władzach neo Targowicy i publicznie występuje w jej imieniu.

Bartoszewski jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się przyznaniu pośmiertnie tych wysokich odznaczeń bohaterom Polskiego Państwa Podziemnego, generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila” i rotmistrza Witolda Pileckiego.

Natomiast Bartoszewski w 1966 roku został przez Deutscher Bundenstag odznaczony złotym medalem polakożercy niemieckiego, działacza politycznego, kanclerza Niemiec Gustawa Stresemanna.

Z owym antypolskim niemieckim orderem w klapie 1 sierpnia 2013 roku składał wieńce w czasie uroczystości uczczenia 69 rocznicy bohaterstwa Powstańców Warszawskich.

Gustaw Stresemann, minister spraw zagranicznych Republiki Weimarskiej, reprezentujący poglądy nacjonalistyczne, był obok Hitlera największym polakożercą okresu międzywojennego.

Władysław Bartoszewski jest honorowym obywatelem Izraela i…Krakowa ( na wniosek zdrajcy narodowego, autora kłamstwa smoleńskiego (na wzór kłamstwa katyńskiego 1940 komisji Burdenki) Jerzego Millera, rządowego przedstawiciela kłamstwa smoleńskiego – kontynuatora misji towarzyszki generalissimus Tatiany Anodiny.

http://www.fronda.pl/blog...loch,39013.html

Jeżeli ktoś taki jak Bydłoszewski jest twoim autorytetem, to ja Ci bardzo współczuję. Świadczy to o twojej upośledzonej inteligencji.
[Profil] [PM] [E-mail]

POOlak
Patriota

Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 12:05    [Cytuj]

POOLaczku, dyskusja z Tobą niczego tu nie wnosi. Jest to tylko taka wymiana ciosów, kto pierwszy kogo znokautuje. Tak dyskutuje tylko troll i hejter. Zresztą po to własnie wchodzicie na fora patriotyczne. Twoim celem jest pokazać katolików w jak najgorszym świetle, poprzez właśnie takie dyskusje. Nie sądzę bowiem, aby akurat to forum Ci odpowiadało. Z pewnością o wiele blizsze jest Ci takie dajmy na to forum GW, ONET, natemat.pl, czy forum Lisa.
Nie bracie, nie jest to wymiana ciosow, a ciagly atak, hejty wymierzone w moja strone tu dowody:
Wiedziałem, że koleś jest mało inteligentny.

Wbij to sobie do swojej główki Polaczku
Daj znać kiedy wyjeżdzasz (uciekasz jak szczur), bo chciałbym to oblać.
Po raz kolejny się przekonuję, że z idiotami nie ma sensu dyskutować.
To jedne z wielu cytatow napisanych przez Ciebie, czyli twoj poziom dyskusji sprowadza sie do zwyzywania mnie od idiotow, lemingow i wrogow polski, a nie do merytorycznej wymiany argumenty.
A jezeli twierdzisz ze byly ciosy tego typu wymierzone w twoja strone to prosze o cytaty :)

A poza tym, nie od dziś wiadomo, że trolle i hejterzy lubują się w cytowaniu wypowiedzi hierarchów tzw, kościoła otwartego, którzy są negatywnie nastawieni do wszelkich odmian patriotyzmu i ogólnie do Polski. Bliższa jest im Unia Jewropejska, sprawy żydowskie - zapewne mamy tutaj do czynienia z masonami, którzy tylko jątrzą w Kościele.
O czym ty gadasz, ten kosciol otwarty jest kosciolem dialogu, ktory nie zamyka sie na inne otoczenie jak to bywa u was i u radykalnych islamistow. To kosciol ktory realizuje nauke Jezusa Chrystusa i opiera sie na przebaczeniu. To co ty prezentujesz w swoich pogladach to nie patriotyzm a nacjonalizm i faszyym, bo patriotyzm opiera sie na milosci do ojczyzna, ALE TEZ DO SZACUNKU WOBEC INNYCH NARODOW, wy tego szacunku nie macie. Plyna z was tony nienawisci, nie macie NIC wspolnego z katolicyzmem. Jak mozesz tak postepowac, dlaczego uwlaszczasz sobie patriotyzm tylko dla siebie i dla swojego srodowiska. Sa ludzie ktorzy maja inne poglady od was, ale kochaja Polske zalezy im na ojczyznie, ba sa rowniez katolikami. Dlaczego probujesz mnie za kazdym razem zdyskredytowac, ja rowniez jestem katolikiem i kocham Polske, ale mam inne poglady, ale mimo to na tym forum, a szczegolnie jak to mowisz na forum katolickim podstawa powinien byc SZACUNEK!!! A nie podejrzliwosc i nienawisc.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 13:59    [Cytuj]

POOlak napisał/a:
... i wrogow polski ...

...wy tego szacunku nie macie. Plyna z was tony nienawisci, nie macie NIC wspolnego z katolicyzmem....

Po pierwsze : jeżeli tak bardzo kochasz Polskę, to dlaczego piszesz Polska przez małe "p" ? :roll:

A po drugie, rozmawiasz ze mną, a nie z nami. Nikt więcej do Ciebie POOlaczku się nie odzywa. Dlaczego więc piszesz : "wy" to, "wy" tamto ... ?
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 14:16    [Cytuj]

A teraz kilka uwag :

Ja w odróżnienu od Ciebie mam oczy szeroko otwarte, i w przeciwieństwie do Ciebie, wiem kto jest wrogiem Polski, a komu na Polsce zależy. I w przeciwieństwie do Ciebie nie popieram bandytów, złodziei, łajdaków - w tym przypadku mam głównie na myśli PO, Komorowskiego itd. Wybieram tych, którym na Polsce zalezy, i którzy pragną Polski Wielkiej, silnej, i przede wszystkim KATOLICKIEJ. I tu taka mała uwaga : Polska albo będzie katolicka, albo nie będzie Jej wcale. Ty jako katolik też powinieneś chcieć Polski katolickiej - a tak naprawdę to jakiej Polski pragniesz ? Przyznasz że laickiej, neutralnej światopoglądowo, czyż nie tak ?

Popierając Komorowskiwgo, popierasz tego który Polskę niszczy. Gdybyś był inteligentny, to byś wiedział w jaki sposób Komorowski i reszta kliki niszczy Polskę. Uderzają ze wszystkich stron. Każą Polakom wyjeżdżać z Polski - zamiast dać tu w POLSCE szansę na normalne życie. Ale nie. Komorowska mówi, że emigracja to szansa. Sic! A Łowsiak mówi, że emigracja to przywilej ... :shock: I to mówią tzw. "Polacy" których Ty całym sercem popierasz. Teraz rozumiesz dlaczego robisz złą robotę, dlaczego fatalne wybory takich jak Ty prowadzą do zniszczenia Polski. Gdyby takim jak Ty zależało na Polsce, to by tej antypolskiej hołoty nie popierali. Hołota to właściwe słowo dla tych łachmytów. To nie jest brak miłości do bliźniego. Mówię jak jest. Takie są fakty - ci ludzie nie służą Polsce, tylko obcym. Potockich, Branickich, Rzewuskich, Radziwiłłów - nazywano zdrajcami, bo to byli zdrajcy - oni doprowadzili do rozbiorów i do upadku Rzeczypospolitej. Dzisiejsi zdrajcy to są własnie ci, którzy działają pod dyktando obcej finansjery, i prowadzą do upadku Polski. Tuski, Komorowskie, Kopaczki, Sikorskie, Palikoty, Niesiołowskie - to współcześni zdrajcy Polski - a Ty, "katolik" ich popierasz. Kierowanie się miłością do tych ludzi to jakiś absurd ! Trzeba kierować się przede wszystkim miłością do OJCZYZNY ! I nie wolno nam popierać zdrajców i łajdaków, którzy służą obcym zamiast słuzyć Ojczyźnie ! Popierając zdrajców - sami stajemy się zdrajcami !

Nie wiem, czy w ogóle rozumiesz o czym ja piszę, no ale to już jest twój problem.

Nie bądź głąbem, i zacznij myśleć. Ucz się historii. Każdy Polak powinien znać historię własnej Ojczyzny. Znajomość historii bardzo się przydaje w ocenie dzisiejszej rzeczywistości. łatwiej jest wiązać fakty i wyciągać wnioski.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 10 Czerwiec 2015, 08:54    [Cytuj]

POOlak napisał/a:

A poza tym, nie od dziś wiadomo, że trolle i hejterzy lubują się w cytowaniu wypowiedzi hierarchów tzw, kościoła otwartego, którzy są negatywnie nastawieni do wszelkich odmian patriotyzmu i ogólnie do Polski. Bliższa jest im Unia Jewropejska, sprawy żydowskie - zapewne mamy tutaj do czynienia z masonami, którzy tylko jątrzą w Kościele.

O czym ty gadasz, ten kosciol otwarty jest kosciolem dialogu, ktory nie zamyka sie na inne otoczenie jak to bywa u was i u radykalnych islamistow. To kosciol ktory realizuje nauke Jezusa Chrystusa i opiera sie na przebaczeniu...

Masz tutaj tego swego przedstawiciela kościoła otwartego (zapewne otwartego na zło) :

Arcybiskup nikczemnik

Nie wahamy się nazwać arcybiskupa Gocłowskiego jednym z najbardziej nikczemnych ludzi Kościoła, przynoszącym hańbę tej instytucji. Pamiętamy dobrze, iż nigdy nie stanął w obronie podlegającego mu ks. prałata Jankowskiego, oskarżonego przez międzynarodową prasę, jaka dominuje w Polsce, o „pedofilię”. Pamiętamy, iż chciał go nawet usunąć z mieszkania w domu, który ks. Jankowski sam przekazał w podarunku Kościołowi – co było podłością iście europejskiej klasy. Pamiętamy aferę finansową „Stella Maris”.

A teraz ten człowiek domaga się gromkim głosem „odwołania ojca Rydzyka”!

Oczywiście wie, że jego głos nic nie znaczy, że równie dobrze może domagać się odwołania np. prezesa Polskiej Miedzi. Kościół bowiem, gdyby chciał, dawno mógłby „zrobić porządek” z zakonnikiem z Torunia. Ale Gocłowski liczy na poklask – zarówno michnigówniarzerii, jak i pewnych, nielicznych, lecz bardzo eksponowanych w „niezależnej prasie” duchownych, typu ks. Sowy czy ks. Czajkowskiego, o którym ostatnio jakoś tak cicho, choć był wielkim autorytetem moralnym…

Na zdjęciu – abp. Gocłowski w antychrześcijańskim „Radio Zet”, gdzie jest jego miejsce.

https://marucha.wordpress.com/2007/08/25/arcybiskup-nikczemnik/

Taki on otwarty, i realizuje nauke Jezusa Chrystusa i opiera sie na przebaczeniu... Zapewne miłość nim kierowała, kiedy żądał odwołania o.Rydzyka (Ty pewnie też byś go odwołał :mrgreen: )

A tu uzupełnienie dot. przedstawicieli tzw. kościoła otwartego (znaleziony komentarz) :

Oczywiscie nie wolno tez zapomniec o Bonieckim i Zycinskim. Razem z Goltzmanem-Goclowskim, Pieronkiem, Czajkowskim i Sowa stanowia doborowe towarzystwo michnikowskiego saloonu. Są takie wszedobylskie, ze trudno nie zauwazyc ich niszczycielstwa.
[Profil] [PM] [E-mail]

AntyPisPoSldPsl

Wysłany: 12 Czerwiec 2015, 15:46    [Cytuj]

Temat powinien się nazywać rozmowa dwóch lemingów jednego z PiS'u, drugiego z PO.
Chociaż głupota leminga z PO jest tutaj szersza, gdyż PO rządzi, a on nie dostrzega do jakiego okradania Polski się przyczynili, ile afer zrobili itd. itp.
Głupota leminga drugiego polega tylko na tym, że jeżeli PiS dojdzie do władzy to się coś zmieni, otóż niestety nie, jeżeli będzie rządziło sama, z SLD lub PSL'em.
Wiążę dużą nadzieję jednak, że Kukiz wreszcie zrobi swój program wyborczy i dostanie dobry wynik na jesień, dzięki czemu będzie mógł postawić pewne warunki PiSowi aby być koalicjantem.
Generalnie Kukiz jest trochę daleko od moich poglądów, ale jest chyba jednym z najbardziej wiarygodnych ludzi od kiedy pamiętam, dlatego ma mój głos.
Moim marzeniem jest zobaczyć przedstawicieli PO w więzieniu i oby tak się stało :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 12 Czerwiec 2015, 22:43    [Cytuj]

AntyPisPoSldPsl napisał/a:
Temat powinien się nazywać rozmowa dwóch lemingów jednego z PiS'u, drugiego z PO...

Ty patrz, abyś przypadkiem nie został trzecim lemingiem :mrgreen:

Stawiasz na Kukiza, chociaż tak naprawdę to nie wiesz kto za nim stoi.
Co prawda Kukiz jest daleki od twoich poglądów, tak jak PiS od moich (nie wiem skąd u Ciebie taka pewność, że ja jestem takim gorącym zwolennikiem PiS-u ?), ale jednak w jakimś sensie mu zaufałeś, i nie wiem doprawdy z czego to wynika ? To że ja poparłem Dudę w II turze, nie oznacza, że zaraz jestem wielbicielem PiS-u. Poparłem Dudę, bo nie nie wyznaję zasady, że "im gorzej tym lepiej"- głosowałem więc niejako głównie przeciwko Komoruskiemu (i tez mam nadzieję że ta cała sitwa z PO, z Komoruskim i Tuskiem na czele znajdzie się za kratkami).

Co do Dudy, to dajmy mu szansę. Podczas kampanii wyborczej sporo naobiecywał, teraz czas na realizację tych obietnic. Będziemy ostrymi recenzentami jego działań. Jak to mówią "po owocach ich poznacie". Duda jeszcze nie zasiadł w fotelu prezydenta, a już go krytykują. Póki co, sprawia dobre wrażenie. Na początku oddał hołd Pileckiemu, pokłonił się Jasnogórskiej Pani. Poczekajmyż więc, nie bądżmy tacy uszczypliwi, nazywając kogoś lemingiem, bo wolał zagłosować na Dudę a nie na Komoruskiego.

Wróćmy jeszcze do Kukiza. My tak naprawdę mało o nim wiemy. Podczas kampanii wszędzie miał otwarte drzwi, wszędzie było go pełno. Nawet Kupa Wojewódzki go zaprosił !, co poskutkowało tym, iż 2 miliony Polaków mogło go obejrzeć. Kupa W. więc niejako przyczynił się do tego, że Kukiz miał duże poparcie. A kim jest Kupa W. to wszyscy dobrze wiemy. Kukiz jest też popierany przez RAŚ. Był na Majdanie w Kijowie. Jest twórcą "Ruchu Oburzonych (kto wie czy nie jest przygotowywany do tego, aby rozpętać w Polsce Majdan na wzór kijowskiego - nie byłbym zdziwiony gdyby tak się stało). Uważam więc, że Kukiz to bardzo zagadkowa postać.

W ogóle sytuacja jest bardzo niepewna, i nie wiadomo co z tego wyniknie. Komu np. zależało, aby ponownie rozdmuchać aferę taśmową ? Kto za tym stoi, i w jakim celu to uczyniono ? Z jednej strony mamy demontaż państwa, upadek rządu, dymisje, z drugiej strony mamy Kukiza, Nowoczesną, Stonogę ... Co się za tym wszystkim kryje ?

Zostawmy więc na razie Dudę, jeszcze nie doszło do zaprzysiężenia, a zastanwómy się, co wrogowie Polski próbują teraz zrobić ? Moim zdaniem nie wygląda to za dobrze. Coś się szykuje, tylko jeszcze nie wiem co ... Jestem pewien że za tym wszystkim stoi żydostwo.

Zresztą poczytajcie sobie tekst podany w linku : http://www.polishclub.org...i-tasm-stonogi/
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]