ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rząd Beaty Szydło
Autor Wiadomość
sonia
sonia

Wysłany: 24 Styczeń 2016, 05:01   Pani Premier :) [Cytuj]

Piękne wystąpienie Pani Premier Beaty Szydło okrutnie rozsierdziło wrogów Polski i to nie tylko tych mówiących nie polsku,
ale najbardziej właśnie mówiących PO polsku ale myślących judaszowsko...
ot srebniki Judasza...to jedyne,co mi przychodzi do głowy...gdy słuchami tych wrzasków i skomleń...Trzymaj się Polsko,boś Ty,Maryjny Lud...nasza Hetmanko...
poranne pozdrowienia :)
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 29 Styczeń 2016, 18:46   Re: kto szkodzi demokratycznie wybranemu rządowi [Cytuj]

sonia napisał/a:
a dzisiejsi targowiczanie,to zwykłe pospólstwo i miernoty ,to popłuczyny po czerwonych ,pańszczyźnianych chłopach i ubecko-bolszewickich ojcach...
potwierdzam to powiedzenie...z całą mocą...
Targowiczanie, to także ci, którzy udają katolików a sprawują żydowskie święta.

Czy można większą zniewagę wyrządzić Chrystusowi, jak stawiając świętą wiarę chrześcijańską na równi z przewrotnością żydowską, z bezeceństwem muzułmańskim, z zabobonem pogańskim i bezbożną próżnością naturalizmu? Podobny amalgamat jest największą potwornością. Przyjmowanie obojętne wszelakiego rodzaju błędów potwornych dowodzi nędznej głupoty, nad którą nigdy dość ubolewać. Przez sam fakt niesprzeciwiania się żadnemu błędowi człowiek staje się winien popierania błędów wszystkich. (Papież Pius VI, Bulla Debito Apostolatus Nostri).

Coltrane

Wysłany: 29 Styczeń 2016, 22:31   Re: kto szkodzi demokratycznie wybranemu rządowi [Cytuj]

Nie potępiajmy wszystkich w czambuł, a zwłaszcza nie atakujmy obecnego rządu Beaty Szydło, który co by nie mówić, wprowadza dużo pozytywnych zmian. Obalenie rządy Szydło poskutkuje powrotem stokroć gorszej mafii, tj. Nowoczesnej + PO. Widać jak zajadle światowe lewactwo atakuje ten rząd, ponieważ nie realizuje ich wytycznych, czyli wyłamuje się ze schematu. Rządy Po były im na rękę, gdyż były to rządy zdrajców, kolaborantów. Po przegranej PO utracili oni swoje wpływy, gdyż PiS nie zamierza z nimi współpracować. Dlaczego więc póki co PiS-u nie popierać.

Naprawdę chcesz powrotu władzy PO i Nowoczesnej ?? :roll:
I nie mów, że byś wolał to czy tamto, bo na razie to co chcielibyśmy aby byo, jest nierealne.

Kiedyś pokładaliśmy nadzieję w LPR. I co ? Okazało się, że Giertych jeszcze bardziej się zeszmacił. Gorzej już chyba nie można. Jakoś nie widziałem, abyś go kiedykolwiek krytykował. To jeszcze gorszy kolaborant, niż można sobie wyobrazić.

Polska przechodzi niezwykle trudny okres. Nie ma więc sensu dokopywać wszystkim wkoło. jesteśmy za słabi, aby walczyć z systemem. Cieszmy się, że mamy chociaż rządy PiS-u, zamiast rządy łajdaków spod znaku PO i Nowoczesnej.
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 30 Styczeń 2016, 10:52   Re: kto szkodzi demokratycznie wybranemu rządowi [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
Nie potępiajmy wszystkich w czambuł,
Problem polega na tym, że w tym co piszesz jest więcej propagandy i pobożnych życzeń niż prawdy. Nalozyli podatek obrotowy na wielkie sieci, ale nie zauważyli, że każdy sklep moze być zarejestrowany jako osobny podmiot jak np siec sklepów media markt, gdzie obrót nie liczy się globalnie, tylko jednostkowo i podatek wyniesie 0%.

Coltrane

Wysłany: 30 Styczeń 2016, 15:37    [Cytuj]

Endek napisał/a:
Nalozyli podatek obrotowy na wielkie sieci, ale nie zauważyli, że każdy sklep moze być zarejestrowany jako osobny podmiot jak np siec sklepów media markt, gdzie obrót nie liczy się globalnie, tylko jednostkowo i podatek wyniesie 0%.

Wychodzi więc na to, że wszystko co robi PiS jest złe i szkodliwe dla Polski. Albo czegoś nie zauważył, albo coś przeoczył, albo celowo robi Polaków w idiotów. Nawet demonstracje KOD-u były w ramach umowy pomiędzy PiS-em a PO i Nowoczesną.

Jest i inny problem. PO przez 8 lata swoich haniebnych rządów ewidentnie szkodziła Polsce i Polakom, ale Endek jakoś nie raczył tego zauważyć. Spał sobie smacznie aż do momentu gdy do władzy poszedł PiS. I wtedy się obudził. Co go obudziło ? Ano wezwanie Romusia Giertycha skierowane do wszystkich sympatyków, aby stanęli do walki z kaczyzmem.

Widać, że niektórzy są w tym bardzo gorliwi.
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 30 Styczeń 2016, 18:29   ci,którzy wciąż szkodzą Polsce i demokratycznie wybranemu [Cytuj]

rządowi
Coltrane, błagam,nie przypominaj nawet tego zdrajcy,człowieka o wielu twarzach...czyli romusia...wciąż w pamięci mam jego zdradliwe knowania na pewnej włoskiej plaży,knowania,mające na celu obalenie naszego rządu...i udało sie panu Romkowi... człowiekowi dogadującemu się za naszymi plecami z platformą oszustów od samego POczątku.../a tu przykład głuPOty owgo pana..Se.pl wiadomości polska Giertych ZDRADZA, jak wykiwał ludzi o. Rydzyka! „Zrobiłem ordynację taką, żeby nie weszli”
Giertych ZDRADZA, jak wykiwał ludzi o. Rydzyka! „Zrobiłem ordynację taką, żeby nie weszli”
11.03.2015, godz. 13:24 / aktualizacja 11.03.2015, godz. 13:24/
pozdr
[Profil] [PM] [E-mail]

Endek
Józef

Wysłany: 31 Styczeń 2016, 21:44    [Cytuj]

Duda - po cichu - uhonorował żydowskich aktorów.

ews Brief
Polish president honors Warsaw Jewish theater actors

January 31, 2016 6:13am
WARSAW, Poland (JTA) — Poland’s president conferred medals and state honors on actors of the Jewish Theatre in Warsaw.

President Andrzej Duda conferred the honors on 17 actors at a ceremony that took place at the Jewish Theatre on Jan. 27, International Holocaust Remembrance Day, after a performance of a play titled “The Night of the Whole Life.”

Adam Baliński, Marian Dutkowski, Jan Grenwald and seven other actors received the Gold Medal for Long Service honors for their contributions to Polish and Polish-Jewish culture.

http://www.jta.org/2016/0...-theater-actors

Coltrane

Wysłany: 1 Luty 2016, 09:05    [Cytuj]

W wątku "Rząd Szydło" piszesz o Dudzie.

To może ja w wątku "Andrzej Duda - Prezydent Polski" będę pisał o Irenie Santor ;)

Trzymaj się przynajmniej tematycznie wątków, bo ja już nie wiem po co zakładam różne wątki ... :roll:
[Profil] [PM] [E-mail]

durex_sed_lex

Wysłany: 1 Luty 2016, 15:19    [Cytuj]

http://natemat.pl/170021,...na-na-finale-me

oto co Polacy z gorszego sortu myślą o pani premier.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 1 Luty 2016, 16:53    [Cytuj]

durex_sed_lex napisał/a:
oto co Polacy z gorszego sortu myślą o pani premier.

Tak tak, strona natemat niejakiej hieny-Lisa zapodała tę informację. Pewnie sam Lis ją wygwizdał :mrgreen: A może byli tam zwolennicy Petru i KOD-u ? :roll:

A Ty Dureczku, to pewnie byś chciał, aby Kopacz wróciła na to stanowisko ? :mrgreen:
Taka była super ! A Ty jej jakoś nie krytykowałeś. Następny, który przebudził się z głębokiego snu ... ;-) Czyżby Twój guru Romcio wezwał Cię do walki z kaczyzmem ?
Tak, niechaj Petru zostanie premierem albo prezydentem. Będzie klawo i super.
[Profil] [PM] [E-mail]

durex_sed_lex

Wysłany: 1 Luty 2016, 17:46    [Cytuj]

a to dopiero początek. kaczyści jak szybko zdobyli władzę tak szybko pójdą z torbami.

p.s. podatek tutaj, podatek tam , a kiedy rząd kaczystów opodatkuje kościół ? świeckie państwo tfu.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 1 Luty 2016, 20:36    [Cytuj]

durex_sed_lex napisał/a:
a to dopiero początek. kaczyści jak szybko zdobyli władzę tak szybko pójdą z torbami....

I co w zamian ? Masz jakąś alternatywę ?

Pluć na wszystko, to ja też tak potrafię. Ale żeby coś mądrego zaproponować, to nie ma.
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 6 Marzec 2016, 13:42    [Cytuj]

Jestem w szoku !

Polityka kadrowa PiS: Szydło desygnuje Belkę na szefa EBOiR.

Muszę przyznać, że rządy PiSu przeszły moje najśmielsze oczekiwania:
miała być tylko DobraZmiana, a już się cuda dzieją:
W czwartek premier Beata Szydło potwierdziła *, że obecny prezes NBP Marek Belka będzie kandydatem polskiego rządu na szefa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.
1. To bardzo interesujące, ale to właśnie nie kto inny jak Pan Belka został na propisowskim portalu Gazety Polskiej niezalezna.pl scharakteryzowany tak:
Marek Belka, został zarejestrowany przez SB, jako kontakt operacyjny o ps. „Belch”(link is external)**
(co akurat nie jest niczym złym, bo żyjemy w 3RP, a nie w jakiejś mitycznej Polsce).
A dalej następuje opis skręcenia tej sprawy już po odwołaniu rzecznika Nizieńskiego.
2. A w aferze taśmowej mającej miejsce u Sowy i przyjaciół propisowska Telewizja Republika. 14 czerwca 2014 o 21:48 tak posumowała dilowanie się Belki z Sienkiewiczem w sposób następujący:
Nisztor: Mamy do czynienia z zamachem stanu(link is external) ***
http://telewizjarepublika...ml#.U50xUECt-nB
Ojtam ojtam, parafrazując klasyka jaki stan, taki zamach. Zwykłe załatwianie czego trzeba (i kogo trzeba), zresztą ja Rostowskiego nie lubię, bo łysy.

3. Ale czy to nie Marek Belka wskoczył na jeszcze nieostygłe krzesło po poległym pod Smoleńskiem prezesie NBP Sławomirze Skrzypku?
Nieceniony portal propisowskiej Gazety Polskiej niezalezna.pl informował wtedy tak:
Posłanka PiS Beata Szydło(link is external) przedstawiała opinie konstytucjonalistów, które wskazują, iż taka decyzja nie powinna być podejmowana przed wyborem głowy państwa. ****
Ojojoj… czyli Belka został szefem NBP na rympał? No na to wychodzi – przecież Beata Szydło by nie kłamała?
No dobrze, już widzę, jak Szanowni pisowscy Czytelnicy, oburzeni święcie zębami na mnie zgrzytacie, ale pozwolę sobie tylko zauważyć, że jeśli ktoś tu powinien oberwać – to jednak nie ja.
Zanim jednak dacie wyraz swojemu na mnie wkurzeniu, spróbuję znaleźć wytłumaczenie tego, wspomnianego na wstępie cudu, a brzmi ono tak:
najwyraźniej Marek Belka od czasu stażów naukowych w USA ma u jankesów tzw. dobre notowania.
A jankesi jako pragmatycy mają to swoje słynne powiedzenie „to wprawdzie Belka, ale nasz Belka”.
No, może niedokładnie zacytowałem, ale dokładnie czy niedokładnie – jak jankesi tak mówią to nie ma przeproś i ruki pa szwam.
Co, że to niemożliwe?
A, to przepraszam bardzo, ale jeśli niemożliwe, to jedynym sensownym wytłumaczeniem jest, że cała klasa polityczna (nazw partii i nazwisk nie wymienię, bo mnie tu rozszarpiecie) to jedna sitwa.
To co, Szanowni pisowcy Czytelnicy – które wytłumaczenie wolicie?
Bo że sam fakt poparcia przez Beatę Szydło kandydatury Marka Belki na szefa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju się Wam podoba, to ja nie mam żadnej wątpliwości.
—————
* http://tvn24bis.pl/z-kraj...24422.html(link is external)
** http://niezalezna.pl/4251...ku-polskim(link is external)
*** http://telewizjarepublika...50xUECt-nB(link is external)
**** http://niezalezna.pl/4383-belka-przy-ordynackiej

Ewaryst Fedorowicz - blog[/i]

http://blogmedia24.pl/node/73939
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 6 Marzec 2016, 18:10   a komu mam zaufać? PO,Swetru,HartmanoPOdobnym ? [Cytuj]

Coltrane
pozwól,ze miast odnieść się do załączonej wypowiedzi w/w blogera i przytoczę pewien świetny cytat
"Nie potępiajmy wszystkich w czambuł, a zwłaszcza nie atakujmy obecnego rządu Beaty Szydło, który co by nie mówić, wprowadza dużo pozytywnych zmian. Obalenie rządy Szydło poskutkuje powrotem stokrotniej.../.../"
pamiętasz czyje to słowa...?
są sprawy i rzeczy trudne...ba nawet bardzo trudne...
Polska stanęła na bardzo niebezpiecznym zakręcie...bolszewia szaleje w europie,plus najazd obcej religii,do tego Merkelowa,która dąży do tragedii a w Polsce ?
wroga wewnętrzna opozycja...
wystarczy poczytać jak piszą ci z KODu do Rodziców Prezydenta,jak życzą im by Syn umierał w męczarniach...kompletne zezwierzęcenie...
ich dążenia do anarchii i do wojny domowej...jest POrażające i TO jest dzisiaj problem nr 1
plus lobby bankierskie,które zapewne wszystko by dało...by PIS zmieść z Ziemi..bo zagraża ich szczurzym interesom
Już raz się udało ,96 poleciało prosto do Nieba,był również i Cyba...więc wywody blogera j/w są dla mnie osobiście najmniej ważne...
wystarczy ,ze Hartmann chce nam Uchodzców sprowadzic na łeb..i to w ilościach POrażających
ten cudak ...i jemu POdobni są zastanawiający w swoich nienawiściach i szaleństwach..i to mnie martwi...bo część LUDU słucha i robi zamęt... Popieram PIS,bo na prawdę nie ma nikogo innego,komu mogłabym zaufać,i zakładam,ze jeśli nawet popełnią gdzieś bład...to nie popełnia go tylko ten,co nic nie robi...a robi Zadymę ,czyli KODy...Hartmany,i takie inne...
a więc komentarz do załaczonego tematu uważam za zbędny... BO Polska jest Najważniejsza a nie sympatia lub nie do dzisiejszego rządu,rządu,który dopiero 100 dni walczy o naprawe Polski przy pełnej nienawiści akcji wiecznego bojkotu i donosów PO i Cyborga..
przepraszam za skojarzenie,ale chyba podobnie czuli się Nasi Zołnierze Wyklęci ,gdy walczyli z Bolszewią ,ktora ich mordowała i prześladowała..
pozdrowienia z drogi do Naszej Polski...
[Profil] [PM] [E-mail]

sonia
sonia

Wysłany: 6 Marzec 2016, 18:35    [Cytuj]

Rząd Beaty Szydło
za co tak pewna część społeczności nienawidzi Tego rządu...
1. za szacunek do Kosciołą
2 Za szacunek do Ludzi z Radia Maryja i Jego Twórcy
3.za szacunek dla Rodziny
4 .za Słowa Bóg Honor Ojczyzna
5. za słowa i działanie w obronie Polskiego Majątku Narodowego
6. za obiecanie Narodowi,iż rozliczą przestępców działąjących na szkodę Polski
cdn ... :)
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]