ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szwajcaria
Autor Wiadomość
Coltrane


Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 17752
Skąd: Polska
Wysłany: 8 Sierpień 2016, 08:48   Szwajcaria [Cytuj]

Chyba nas coś ważnego ominęło ! Czy ktoś się zastanawiał, komu ma służyć zbudowany w Szwajcarii tunel długości 57 km ? Czy w Szwajcarii nie ma jakiegoś podziemnego miasta na wypadek wojny ? Zauważmy, że Szwajcarię zawsze omijały działania wojenne. Xzy to I wojna czy II, Szwajcaria była poza terenem działań wojnnych. Tak jakby Szwajcarii w ogóle nie było na mapie Europy. Dziwne prawda ? W tym roku ukończono podziemnego budowę tunelu długości 57 km. Komu i czemu ma służyć ten tunel ? Czy powoli zbliżamy się do wybuchu III wojny światowej ?

A tymczasem zobaczmy filmik, zalatuje diabłem ... Satanistyczny rytuał. I wróży coś niedobrego ...Najdłuższy tunel na świecie. Wielkie otwarcie z polityką w tle


[size=85]Europejscy przywódcy podczas otwarcia tunelu Gotthard.Europejscy przywódcy podczas otwarcia tunelu Gotthard.[/size]

Po dwudziestu latach prac Szwajcaria ukończyła budowę 57-kilometrowego tunelu, który przebiega pod Alpami. Gotthard połączył dziś północ i południe Europy nitką szybkiej podziemnej kolei. Przejazd zajmuje tylko 15 minut. W wydarzeniu tym nie chodzi jednak o rekordy szybkości, ale o relacje Helwetów z UE.

Zastanawia rozmach otwarcia tunelu, które bardziej przypomina ceremonię inauguracji igrzysk olimpijskich niż symboliczne przecięcie wstęgi. Pochody tancerzy ubranych w kombinezony robocze odtwarzają w trakcie inscenizacji „trudy pracy” robotników. Powstał wzniosły przekaz o technologicznej potędze Szwajcarii.

Na dodatek jako pierwsi Gotthardem przejechali Angela Merkel, Francois Hollande i Matteo Renzi. Podczas uroczystości obecni też byli też Johann Schneider-Ammann, prezydent Szwajcarii, Christian Kern, kanclerz Austrii, i szef Komisji Europejskiej – Jean-Claude Juncker. Nie każde otwarcie tunelu odwiedzają kluczowi politycy UE.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JVw_mPvYcDM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K1Xg7lYuYus[/youtube]

Gotthard „przeprasza” UE

W lutym 2014 r. w referendum Szwajcarzy zdecydowali, że w ciągu trzech kolejnych lat ograniczą liczbę imigrantów, w tym tych z Unii Europejskiej. Do tego każdy, kto będzie chciał pracować tam dłużej niż cztery miesiące, będzie musiał uzyskać zezwolenie na pracę. Ta decyzja Szwajcarów nie zyskała przychylności władz UE. Jest sprzeczna z porządkiem prawnym UE, który zgodnie z umowami z 1999 r. musi być przez Szwajcarię przestrzegany. Chodzi szczególnie o kluczową wolność w UE, czyli swobodę przemieszczania się. W efekcie Bruksela odmawia zmian w umowach stowarzyszeniowych podpisanych ze Helwetami.

Spektakularna inauguracja tunelu – który będzie Europę łączył (a nie dzielił) koleją podziemną – to tło dla dyskusji na szczycie. Ich celem ma być, jak podaje "Financial Times", przede wszystkim poprawa relacji Szwajcarii z Unią Europejską.

Trzeba dodać, że rocznie w Szwajcarii osiedla się ok. 80 tys. osób, przy 8 milionach obywateli kraju. I to właśnie obywatele podjęli taką decyzję w referendum, wbrew woli rządu i głównych partii.

Gotthard dobry dla przyrody

Mocno podkreślanym celem otwarcia jest też odciążenie unikalnej przyrody Alp od skutków transportu towarów ciężarówkami i osobowego, w tym głównie zanieczyszczenia powietrza. Dlatego przejeżdżające tą trasą pociągi mają specjalne platformy przystosowane do przewozu samochodów.

Gotthard, najdłuższy i najgłębszy na świecie, zrzucił na drugie miejsce japoński tunel Seikan o długości 53,9 km. Trzecie miejsce zajmuje Eurotunel, który łączy Wielką Brytanię i Francję nitką kolei o długości 50,5 km.

http://www.newsweek.pl/sw...y,386617,1.html
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Coltrane


Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 17752
Skąd: Polska
Wysłany: 8 Sierpień 2016, 10:15   Re: Szwajcaria [Cytuj]

Coltrane napisał/a:
A tymczasem zobaczmy filmik, zalatuje diabłem ... Satanistyczny rytuał. I wróży coś niedobrego ...[/i][/color]


Satanistyczny rytuał elity NWO na otwarciu najdłuższego tunelu świata

2 czerwca w programie TruNews, Rick Wiles i współprowadzący Doc Burkhart i Edward Szall, komentowali bardzo specyficzną ceremonię otwarcia Tunelu Gottharda w Szwajcarii. Ten materiał video, pokazuje fragment tej ceremonii wraz z komentarzem.TRANSKRYPCJA (WIDEO POD TEKSTEM)

„Wczoraj, zanim wszedłem do studio przejrzałem najświeższe wiadomości, aby sprawdzić czy nie ma jakiejś którą chciałbym zamieścić w moim programie.

Natrafiłem na historię opisaną przez Agencję Dziennikarską AFP w Paryżu zatytułowaną „Najdłuższy tunel na świecie zostanie otwarty w Szwajcarii“, przeczytałem ten artykuł w którym była informacja że w środę otwarto oficjalnie najdłuższy tunel na świecie.

Tunel ten w pionierski sposób przebiega pod szwajcarskimi alpami, ma ułatwić podróże przez serce europy, dalej omawiają dane z AFP.

Nie zastanawiał byś się długo nad tą historyjką? Bo to tylko otwarcie tunelu, robione z wielką pompą.

Tak przeczytałem tą informację i …. Edward był niedawno u mnie w biurze i powiedział, że muszę się czemuś przyjrzeć i to natychmiast.

Moi drodzy znajdujemy się teraz w studio, wszyscy trzej widzieliśmy nagrania, to jest program radiowy, zatem omówimy coś na co patrzymy, no dobrze Doug zacznijmy odtwarzać ścieżkę audio.

OK Edward co my teraz widzimy ?

Teraz widzimy ludzi w szyku bojowym, wygląda na to że to robotnicy, ubrani w stroje górników z niebieskimi kaskami, maszerują w formacji wojskowej, prawie jak zombi, bardzo powoli, wszyscy w pomarańczowych kombinezonach, nie są jak zombi – oni maszerują jak zombi.

Tak, ale oni są jak zombi.

Wyglądają jak armia zombi i reprezentują robotników którzy drążyli tunel…

Tak robotników którzy drążyli tunel, tak jak rozmawialiśmy przed audycją, dotyczy to dziewięciu górników którzy zginęli, oni pracowali w tunelu, spójrzcie na detale to wszystko będzie w artykule, 49 000 godzin, na trzech zmianach dziennie przez 17 lat bez przerwy.

Górnicy bezustannie pracowali przy drążeniu tego tunelu…

Teraz widzimy naszych zombie górników jak biegną po scenie, to ma miejsce na świeżym powietrzu, ta ceremonia odbywa się z szwajcarskimi alpami w tle.

Na scenie jest wielki ekran filmowy, na którym wyświetlani są ludzie spadający ze skał, wygląda to tak jakby budowali tunel, ma symbolizować ludzi poszkodowanych w okresie budowy tunelu. Już w tej chwili wygląda to dziwnie ale to jeszcze nic, z tymi Zombie, ale w następnej części robi się to bardzo dziwne bo, powiedzmy to wprost, Lucyfer we własnej osobie pojawia się na ekranie.

To wygląda tak jakby zakończyli prace konstrukcyjne, to wstępne przebijanie się z tunelem.

Tak, a teraz się przebijają, to bardzo ważne przebili się przez skały, na ekranie było widać jak skały się rozpadły, a z góry wydostał się lucyfer. On się pojawia, wyłania się z tej góry.

Mówię Wam moi drodzy, przez lata bycia dziennikarzem, teraz pracownicy-zombi pozbywają się ubrań…rozbierają się … ok, a teraz co my widzimy … to jest kościół Hillsong. Szwajcarska wersja tego kościoła.

To jest Hillsong Szwajcaria

Zwróćmy uwagę na to że zarówno mężczyźni jak i kobiety się rozbierają aż do bielizny

Dlaczego Lucyfer

Dlaczego szwajcarzy używają wizerunku lucyfera wyłaniającego się z tego tunelu we wzgórzu ?

Z tym geograficznym miejscem związana jest historia, więcej na ten temat powie Edward…

Tak, ponad szczytem góry jest tak zwany diabelski most…

Ja tylko chcę wtrącić, że górnicy są już tylko w bieliźnie, to się dzieje na zewnątrz w obecności publiczności, robotnicy zombi są już rozebrani do bielizny, i wygląda to coraz bardziej jak rytuał, proszę przytocz nam teraz tą historię….

Ok, nad tunelem znajduje się most(pomost), górnicy musieli się przebić przez 73 różne formacje skalne, do XII wieku to miejsce było nie do przejścia, z tego miejsca Szwajcaria mogła kontrolować nadciągające inwazje z północy, było to newralgiczne miejsce.

To były jak ogniste wrota Mapalii opisane w księdze spartan strona 300, piewcy folkloru mówią że lokalni mieszkańcy dobili targu z diabłem, z racji że sami sobie nie mogli poradzić, stwierdzili że poproszą diabła o pomoc w budowie mostu, diabeł się zgodził ale zażądał duszy pierwszej istoty, która przekroczy ten most.

Diabeł był pewien że tą istotą będzie człowiek, ale miejscowi przechytrzyli diabła, w tej opowieści wysłali na most kozę, jak tylko koza przeszła po moście diabeł zabił kozę, po czym podniósł wielką skałę, którą miał zamiar zniszczyć most, ale jeden z mieszkańców wioski, który był głęboko wierzącym chrześcijaninem, narysował krzyż na tej skale i tak skała znajdowała się nieopodal mostu, aż do dnia rozpoczęcia prac przy budowie tunelu w roku 1976, kiedy rozpoczęto budowę tego podziemnego tunelu.

Z powodu krzyża namalowanego na skale, diabeł nie był w stanie jej unieść ani ruszyć, dlatego też diabeł uciekł, dlatego ten most jest postrzegany jako triumf lokalnej społeczności nad diabłem.

Obecnie widzimy jak na scenę wychodzi grupa mężczyzn w bardziej tradycyjnych strojach szwajcarskich, czerwono białych z dużymi kijami, a nie to rogi.

Na tyłach tej grupy pojawił się diabeł.

Ma głowę kozła, ma na sobie strój kozła, z rogami.

Teraz widzimy lucyfera, pod postacią kozła, pojawił się i jest wściekły, nie wiem tylko kim są ludzie w strojach….

Oni wyglądają jak krzaki albo mgła. Tak to są ludzie symbolizujący krzaki, wyglądający jak krzaki.

Tak, są ubrani w słomiane stroje w złotym kolorze, wyglądają jak potwory z bagien.

W tle na ekranie pojawia się wizerunek szatana, pod postacią człowieka kozła, za nim jest symbol ognia, wygląda to tak jakby diabeł wychodził przez te wrota.

Tak, zatem widzimy osobę na scenie, przebranego jako kozioł, który symbolizuje szatana, widzimy też egipskie skarabeusze…tak…. a co to za owady? To są egipskie skarabeusze, one są używane aby pochłonąć martwe ciało.

Bo mi się wydawało, że to trzy duże żuki…

To egipskie skarabeusze.

Są trzy skarabeusze, symbolizują duchy trzech górników, którzy zostali złożeni w ofierze na początku.

Nie byłem świadom, że wiesz tyle na ten temat…

Sporo czytam…

Mnie się wydawało, że to po prostu duże zielone żuki, a o co w tym chodzi ??

Lucyfer ma pełen wgląd na scenę i pojawiły się wrota z oczu, widać na ekranie tylko oczy, które się obracają, po prawej i lewej stronie sceny ludzie grają na trąbach, a po środku diabeł tańczy z tymi ludźmi z bagien, z boku przy scenie ustawionych jest prawie 50 trąb, ludzie w nie dymią. One wyglądają jak trąby górskie ale są złote.

Teraz słychać krzyki diabła, który biega z duchami w bieli.

Te, jak to określiłeś stworzenia bagienne, są dobrze odwzorowane.

Teraz pokazane jest jak szatan porwał jednego z duchów i robi mu coś czego nie da się opisać.

Siedzę tu w studio, patrzę na to po raz czwarty i nadal jestem zszokowany.

To miało miejsce wczoraj ludzie, wydarzyło się to wczoraj w Szwajcarii.

Pomyślcie teraz o CERN, co się dzieje w Szwajcarii?

Doug co oni robią w Szwajcarii?To co chciałbym aby ludzie zrozumieli to fakt, że na świecie są bardzo wpływowi przywódcy, w zachodniej części świata, bo myślę, że to się ogranicza do świata zachodniego.

Oni błagają lucyfera aby wyszedł z otchłani, wiem że wielu ze słuchaczy mówi, że ja przesadzam, że chcę was wystraszyć.

Chciałbym, żeby to było zmyślone, jest to bardzo niepokojące.

Kościół z Hillsong jest niczym w porównaniu z tym co się tu dzieje, ale nie był bym zaskoczony gdyby taki performance był wykonany w Hillsong na scenie.

Wzywają lucyfera aby wyszedł z otchłani.

Posłuchajcie mnie ludzie, kościół szatana wzywa aby ich bóstwo zstąpiło na ziemię, dlaczego kościół Boga nie wzywa aby nasz Bóg zstąpił na ziemię?

Wyznawcy lucyfera błagają go, odprawiają demoniczne rytuały, wiercą korytarze do środka ziemi, aby uwolnić go z otchłani.Chcą aby wyszedł na powierzchnię planety, to jest określane jako trybulacja, to się wydarzy wkrótce, nie będziecie wniebowzięci i uratowani zanim to nastąpi.

Dlatego też Jezus mówił, że jeśli dni staną się niepewne, żadne ciało tego nie przetrwa, my nie jesteśmy w stanie zrozumieć głębi tego co się wydarzy na Ziemi.

Edward czy wiesz co (śpiewa ta kobieta)?

Zasięgnąłem informacji od znajomych, ona śpiewa po włosku, ale to jakby bełkot to nie są słowa, śpiewa bardzo starą pieśń, to połączenie języka włoskiego i starogermańskiego.

To właśnie chciałem powiedzieć, to jest dialekt który jest znany jedynie lucyferianom (wyznawcom lucyfera). Jak sięgniemy do historii, ten język był w użyciu w okresie kiedy w Niemczech panowało pogaństwo, starożytne oddawanie hołdu zwierzętom i naturze.

Teraz widzimy jak ludzie wychodzą przyozdobieni gałęziami, ubrani w starodawne szaty jak dawni kapłani.

To czyste pogaństwo.

Jak druidzi.

Tak jak ta kobieta z porożem.

Wśród publiczności widzimy jak dygnitarze w spokoju oglądają to przedstawienie.

Ta kobieta wygląda na przerażoną, jest zszokowana tym co widzi teraz.

Może to jedyna chrześcijanka ?

A tak przy okazji, wśród publiczności jest Angela Merkel, Francois Hollande, premier Włoch, Prezydent Szwajcarii.Teraz to już naprawdę pogański obrządek, prosto z książek historycznych opisujących pogaństwo.

Ja jestem dojrzałym, stabilnym chrześcijaninem, ale to mnie niepokoi, bo sobie uświadamiam, jak szybko to się zbliża, zbliża się bardzo szybko.

Koniec naszych czasów jest już niedaleko.

Poparzcie teraz na ten zegar, to dziwne bo o tym mówiłem, o końcu naszych czasów, a na ekranie jest wyświetlany wielki zegar, na scenie w Szwajcarii.

W ten sposób jasno chcą nam dać do zrozumienia coś co dotyczy czasu.

Zegar się zatrzymuje na godzinie dziewiątej co chwila, 9:15, 9:10, 9:20.

Tak, rzeczywiście, zawsze w okolicach godziny dziewiątej.

Teraz ludzie idą naprzód jak zombi i niosą dary, unoszą te dary w kierunku nieba, idąc jak zombi, teraz klękają, składając pokłon przed wizerunkiem.

Tak, na ekranie wyświetlany jest zegar, wskazówki zegara kręcą się w kółko, po czym się zatrzymują w okolicy godziny 21:00, 21:15, teraz widać ujęcie tunelu, wyjeżdża z niego pociąg, tak moi drodzy to bardzo dziwaczne, zapraszam na trunews.com…

To najdziwniejsza ceremonia otwarcia jaką miałem okazje widzieć.

Zapraszam na www.trunews.com obejrzyjcie sami ten materiał, pokażcie go znajomym.

Tak to satanizm w czystej formie.

To wszystko to satanizm, ale poza tym, posłuchajcie, ogarnijcie swoje życie…. Amen… Ogarnijcie swoje życie, zbliżcie się do Boga, zbliżcie się do Jezusa.”

Tłumaczenie: Ripsonar News

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3LmMJTFFqug[/youtube]

Przygotował: Michał KK

Zobacz także: Satanizacja: Rytuał w tunelu św. Gotarda
http://wolna-polska.pl/wi...gotarda-2016-06

http://wolna-polska.pl/wi...a-wideo-2016-07
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Informacje | TV Trwam | Radio Maryja na żywo |
Polecamy:informacje ktorych potrzebujesz Fundacja Skierniewice i Szkola Skierniewice
Korzystanie z forum oznacza pełną akceptację otrzymywania plików cookies.

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,042 sekundy. Zapytań do SQL: 9