Prawo i Sprawiedliwość

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Prawo i Sprawiedliwość

Post autor: Coltrane » 11 listopada 2016, 17:20

PiS nigdy nie był i nie bęzie za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
czy ktoś jeszcze się łudzi ?Rzecznik PiS deklaruje – nie będzie ochrony życia
9 listopada 20169 listopada 2016

Obrazek

„Żadnego wprowadzania zakazu aborcji nie będzie” – te słowa rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Beaty Mazurek ostatecznie rozczarowały tych wyborców partii rządzącej, którzy liczyli na prawny zakaz zabijania.

Jakiś czas temu podobną opinię wygłosiła dawna członkini PiS, a także współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego – Elżbieta Jakubiak (TUTAJ: http://kontrrewolucja.net/rodzina/jakub ... kompromisu). Tym razem słowa padły z ust obecnej rzecznik partii rządzącej, Beaty Mazurek. Deklaracja ze strony Mazurek również miała miejsce na antenie TVN24. W programie „Kawa na ławę” posłanka wplątała się w dyskusję z Andrzejem Halickim z PO. Przedstawiciel opozycji stwierdził, że PiS planuje wprowadzić zakaz tzw. „aborcji”, jak to określił, w ramach poprawki do ustawy o pomocy dla matek niepełnosprawnych dzieci. – Żadnego wprowadzania zakazu aborcji nie będzie – odparła wówczas Mazurek.

Beata Mazurek powtórzyła swoje słowa również na pytanie prowadzącego program. – Nie, proszę pana, nie prowadzimy, nie planujemy ustawy, która by zakazywała aborcji. To na czym się koncentrujemy to wprowadzenie kompleksowych działań, które by wspierały rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym – dodała.

Słowa te rozczarowują wszystkich wyborców PiS, którzy uwierzyli w sugerowaną przez polityków tej partii chęć wprowadzenia w Polsce prawnej ochrony życia od poczęcia, choćby częściowej. Po wyborach PiS zaczął powoli wycofywać się z tej deklaracji, początkowo odkładając kwestię w czasie, by ostatecznie nie przyjąć propozycji ustawy „Stop Aborcji” (TUTAJ: http://kontrrewolucja.net/rodzina/pis-p ... o-protestu).

MGOT/pch24.pl

http://kontrrewolucja.net/rodzina/rzecz ... rony-zycia

ODPOWIEDZ