ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
STOP NOP
Autor Wiadomość
DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 27 Czerwiec 2018, 18:05    [Cytuj]

Dziś po południu z poczty wysłałem zebrane podpisy ... a Wy ???
[Profil] [PM] [E-mail]

Coltrane

Wysłany: 28 Czerwiec 2018, 07:49    [Cytuj]

KASIA napisał/a:

Takich spraw KK nigdy nie ujawni . To ich wewnętrzne sprawy . Wiesz jak ważne jest tam posłuszeństwo. Nie gorszcie się błagam tym co powiem ale dawno nie patrzę na Kapłanów jako prowadzących lud boży . Bo jeżeli naprawdę chcę wierzyć w Boga to tylko wewnętrznie muszę znaleźć dialog z Nim. Myślę że takie pragnienie posiadania kierownika jest wyidealizowane w książkach o świętych. W rzeczywistości to oni nam często zasłaniają prawdziwe oblicze Boga .

Rozumiem Kasiu, że masz jakiś uraz do kapłanów. Ale zrozum, że bez kapłana daleko nie zajdziemy. Kapłan odprawia Mszę Świętą (chyba uczęszczasz na mszę?), spowiada i mocą Chrystusa odpuszcza nam grzechy (jak będziemy umierać, to do kogo pójdziemy?), wreszcie udziela Sakramentów Świętych, a bez Sakramentów nie ma zbawienia. Możesz myśleć co chcesz, ale tak właśnie jest. I dopóki tego nie zrozumiemy, to daleko nie zajdziemy. Możemy sami siebie oszukiwać, tylko po co? Jeżeli chcemy być zbawieni, to musimy zrozumieć - że bez Kościoła nie ma zbawienia. I szukajmy księży, którzy przekazują nam prawdziwą wiarę katolicką, którzy nią żyją. Zapewniam Cię, że są tacy księża.

Ja przyłączyłem się do Tradycji Katolickiej, gdzie przekazywany jest nieskażony depozyt wiary katolickiej. I doprawdy niczego więcej nie pragnę. I dziękuję Bogu, że dał mi taką możliwość. A uczestnictwo we Mszy Trydenckiej to naprawdę coś pięknego. Jak ktoś ładnie powiedział: "najpiękniejsza po tej stronie Nieba".
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 28 Czerwiec 2018, 09:41    [Cytuj]

Cytat:
Ja przyłączyłem się do Tradycji Katolickiej, gdzie przekazywany jest nieskażony depozyt wiary katolickiej.

Ja mam kryzys wiary . By się nie męczyć oddaliłam ten temat na który już nie mam wpływu.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 4 Lipiec 2018, 16:15    [Cytuj]

W Australii też oszaleli i chcą karać ludzi za brak szczepień ...
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 4 Lipiec 2018, 16:25    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:

U nas też wymuszają albo liczą na ospałość rodziców.
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 4 Lipiec 2018, 16:35    [Cytuj]

KASIA napisał/a:
DarekMirror napisał/a:

U nas też wymuszają albo liczą na ospałość rodziców.

Dobrze że ludzie się buntują i jest coraz więcej świadomych ludzi.
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 4 Lipiec 2018, 16:44    [Cytuj]

Cytat:
Dobrze że ludzie się buntują i jest coraz więcej świadomych ludzi.

Prawdę mówiących naukowców nie dopuszczają do głosu . Za to obecne są w mediach wypowiedzi lekarzy zdanych na opinię badań prowadzonych przez farmaceutów .
Zwykli obywatele nie wiedzą kto ma rację kogo słuchać. To jest dylemat nikt nie chce swojemu dziecku zaszkodzić. A nasze gadanie nie ma znaczenia . Muszą się specjaliści
wypowiadać .
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 14:38    [Cytuj]

Udało się! Zebraliśmy 121 tys. podpisów o dobrowolność szczepień!

Jak miło, mam satysfakcję na tym etapie że malutką swoją cegiełkę dołożyłem :-D
[Profil] [PM] [E-mail]

KASIA
Huragan Katrina

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 14:49    [Cytuj]

DarekMirror napisał/a:

Gratuluję .
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 19:29    [Cytuj]

KASIA napisał/a:
DarekMirror napisał/a:

Gratuluję .

Dziękuję, to jest sukces połowiczny ... oni zrobią wszystko aby do dobrowolności nie dopuścić ...
[Profil] [PM] [E-mail]

Maverick

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 20:16    [Cytuj]

Podziwiam Was.

Wierzycie w petycje i że rząd Was reprezentuje!

Oni siedzą w kieszeniach firm farmaceutycznych że zdrowiem nikogo się nie liczą tylko sobie samym chcą napchać kieszeni ile mogą i jak długo mogą.

Ten rząd do żadnej petycji się nie ustosunkuje, oleje ją równo.

Oni zachowują się jak nasze sprzedawczyki podczas rozbiorów, nadskakują obcym interesom i brukselskim dyrektywom bolszewickim.

Ministerstwo rolnictwa nie troszczy się o rolników, utrudnia im życie, ministerstwo spraw zagranicznych reprezentuje interesy obcych w tym Izraela a nie Polaków. Kultury promuje Grossa, Idę, szkalowanie naszej wiary, narodu etc.

https://youtu.be/5dOk4G6Q2ws
[Profil] [PM] [E-mail]

Maverick

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 20:55    [Cytuj]

https://youtu.be/5dOk4G6Q2ws

Brawo dla rolników. ASF, Ptasia grypa, Choroba szalonych krów, to fikcja, prowokacja, pretekst rządzącego żydo masońskiego okupanta, do niszczenia polskiego rolnictwa, rolników i Polaków, którzy zdrowo się odżywiają dzięki tej produkcji. Ci co jedzą paszę dla gojów z marketów idą na rzeź. W centrum onkologii na samym śląsku dziennie rejestrowanych jest 1000 osób z nowotworem. Żywność z marketów jest zatruta chemią, chorobami i jest napromieniowana. To jest ludobójstwo wdrażane odgórnie. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę YouTube hasło: Chcesz żyć? NIE JEDZ – zobaczcie ten film i tekst bezpośrednio pod nim, a stanie się jasne, dlaczego niszczeni są mali rolnicy, a duże fermy, produkujące na masową skalę są wspierani. Tak było niedawno w gminie Biała Podlaska. Masowej hodowli świń nie ruszali, a niszczyli małych rolników i ich świnie wokół dużej fermy. Nagranie na YouTube pt.: ASF w Gminie Biała Podlaska. Horror w Woskrzenicach i Husince

W Dobryłowie koło Chełma zabito 1200 świń. Pretekstem był dzik zawieszony na drzewie ( zrzucony z samolotu?)
Nad Bugiem 2 lata temu również w kole lowieckim Ponowa myśliwy znalazł w lesie dzika zrzyuconego z samolotu traf chciał, że wyłamał na drzewie gałęzie, aż do samej ziemi, był rozwalony, tylko skóra trzymała go jako tako w całosci. Myśliwy go na miejscu zakopał , jeszcze nie bylo wówczas wiadomo o co chodzi. W Płudowie pod Radzyniem Podlaskim zeszłego roku również zanleziono przy drodze dzika z temperatura minus 7 wewnątrz organizmu. W innym kole łowieckim wojskowym nad Bugiem wysocy oficerowie z Warszawy juz dwa lata temu twierdzili,że dziki są zrzucane z powietrza, ale to tylko prywatne rozmowy wśród myśliwych. Teraz rownież na dniach pod Siedlcami cos podobnego mialo miejsce, tylko muszę sie dobrze doinformować. Gdzie ten dzik zawisł mozesz mi coś wkleić lub jezeli tego nigdzie nie opisano opisz zaistniałą sytuację gdzie co i jak szerzej z tym dzikiem. Jankeskie helikoptery latają u nas bardzo nisko nad ziemią i lasami, z F-16, które u nas latają wątpię bu byly one z nich zrzucane , ja stawiam na jankeskie ścierwo, które to robi, by weszlo żarcie w ramach CETA .
[Profil] [PM] [E-mail]

DarekMirror
Defensor RM

Wysłany: 4 Sierpień 2018, 11:34    [Cytuj]

Póki co używać trzeba metod demokratycznych , a jak to nie pomoże będą inne ...
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]