Mafia Chazarska w panice a polskie kundle kabały jakby nic.

ODPOWIEDZ
Maverick
Posty: 332
Rejestracja: 27 września 2011, 09:57
Lokalizacja: Sin City

Mafia Chazarska w panice a polskie kundle kabały jakby nic.

Post autor: Maverick » 26 lipca 2018, 16:45

Nie wszędzie jednak w Polsce ich kundle dalej mydlą oczy Polakom swoimi urojeniami:

Google translate artykułu Benjamina Fulford-a.
Mafia chazarska skazana na zaginięcie w wyniku tajnej umowy Putina / Trumpa
Autor: Benjamin Fulford Raporty tygodniowe 228 komentarzy
Obecnie czytanie New York Timesa i innych propagandowych korporacji mafijnych Khazarian przypomina czytanie ” Prawdy” tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego. Nikt nie wierzy w ich kłamstwa. Jednak nawet oni są zmuszani do zgłoszenia, że ​​radziecka socjalistyczna Unia Europejska ma poważne kłopoty. To dlatego, że prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Władimir Putin uzgodnili, że ich wspólnym wrogiem jest mafia Khazarian. Działają na to na wiele sposobów, jak zobaczymy poniżej.

Wrócimy do tego, ale najpierw przyjrzyjmy się dwóm niedawno przeprowadzonym sondażom, które pokazują, że mafia Khazarian straciła kontrolę w USA. Pierwszym z nich jest sondaż Axios, który pokazuje 92% Republikanów, a 72% Amerykanów ogólnie uważa, że ​​”tradycyjne źródła wiadomości zgłaszają informacje, o których wiedzą, że są fałszywe, fałszywe lub celowo wprowadzające w błąd. ”
https://www.axios.com/trump-effect-92-p ... -41dd-b506 -0869bb10f08c.html

Drugi to sondaż Gallupa, który zapytał Amerykanów, o co się martwią. „Globalne ocieplenie” w ogóle się nie rejestrowało, a Rosja była na poziomie poniżej 1%, pomimo ogromnej, długotrwałej kampanii medialnej mafii Khazarian, która promowała obie te kwestie jako najważniejsze obawy na Ziemi.
https://www.commondreams.org/news/2018/ ... us-climate

http://www.climatedepot.com/2018/07/21/ ... cited-but- nie-klimatyczny /

Tak było w Prawdzie („Prawdzie”) tuż przed upadkiem kontrolowanego przez Chazarię-mafię Związku Radzieckiego.

Khazaryjskie media propagandowe zostały również trafione niszczycielską „bombą prawdy” rzuconą przez rosyjskiego prezydenta Władimira Putina na konferencji prasowej, która odbyła się po jego 16 lipca spotkaniu na szczycie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Putin powiedział setkom dziennikarzy i propagandystów, że „Współpracownicy biznesowi [Neocon power broker Bill] Browder zarobili w Rosji ponad 1,5 miliarda dolarów. Nigdy nie płacili podatków, ani w Rosji, ani w Stanach Zjednoczonych, a pieniądze zbiegły z kraju i zostały przekazane do Stanów Zjednoczonych „i że” Wysłali ogromną ilość pieniędzy, 400 milionów dolarów, jako wkład do kampania Hillary Clinton. ”

Ta prawda sama wysadziła całą kampanię Russiagate przeciwko Trumpowi, którą chazarianie mają nadzieję ocalą. Nie zostaną jednak uratowani, ponieważ Khazarowie całkowicie utracili kontrolę nad aparatem wojskowym i wywiadowczym w amerykańskich źródłach Pentagonu, twierdzą, że informacje Browdera dostarczone im przez Putina pomogą „zniszczyć Hillary i jej cabal”.

Ponadto najnowszym dezerterem wysokiego szczebla z kontroli Khazarian jest były dyrektor National Intelligence James Clapper, mówią źródła Pentagonu. „Clapper nigdy nie zapomniał swojej przysięgi wojskowej i okropności trybunałów wojskowych jako emerytowanego generała sił powietrznych Sił Powietrznych i rzucił Obamę pod autobus” – mówią źródła.
Zeznanie Clappera „może wysłać …
Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
Proszę zalogować się lub zarejestruj , aby utworzyć konto.

ODPOWIEDZ