ND Forum - Dzień dobry POLSKO! Strona Główna ND Forum - Dzień dobry POLSKO!
Ludzie z sercem i głową

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Synek rabina pobił policjantów!
Autor Wiadomość
Maverick

Wysłany: 3 Sierpień 2018, 19:04   Synek rabina pobił policjantów! [Cytuj]

Synek rabina pobił policjantów a tłumaczą się policjanci w Krakowie gdzie jest prezydent Polinu? Gdzie jest jego prokuratura.
Policja w Krakowie się tłumaczy polsko języcznym mediom, wiadomo na kogo usługach. Zamiast postawić mu zarzuty , pijaństwo w miejscach publicznych, burdy, pobicie policjantów, i opór przy próbie aresztu, aresztować, odebrać paszport, zbiorowa kara za wszystkie wykroczenia 40 lat, gdyby żydki bardzo awajowali pójść na ugodę i zamienić wyrok na 500 000 dolarów.
Zapomniałem o jednym w polskich sądach siedzi już trzecie pokolenie żydowskich enkawudzistów, więc kto takie oskarżenie sporządzi?
Na polskie realia pod żydowską okupacją raczej będą się tłumaczyć policjanci a Polacy zostaną oskarżeni o antysemityzm.
To już jest świat Orwella, facebook zbanował mnie na 30 dni w ramach tresury gojów, bo napisałem pod artykułem o Nocnych Wilkach że chcę do nich dołączyć i że Krym jest rosyjski, był i będzie. Orzeczenie że naruszam poprzez nich ustalone normy community.
Zaatakowała mnie sfora polskiego POLACTWA bez IQ wyzywając od Buriatów, Jakutów i agentów Putina.
Czy to Polacy czy dyżurni kabały w niemieckim onet.pl gdzie logowałem się facebookiem, nie wiem może to Polactwo ogłupione dozowaniem im propagandy hejtu i rusofobi , to trudno osądzić z daleka. Ta kabała cały czas pi***oli o demokracji a zabrania ludziom samo stanowienia o sobie samych, oni chcą i za innych decydują to wtedy jest ich demokracja jak deklaruje pojebana Clintonowa, na którą spora część Polactwa tutaj również dobrze ogłupiona poprzez CNN, MSNBC i poprzez żydowski Deep State głosowała.
To już koniec wolności a zamordyzm jak za NKWD, nawet jeden z rodzinki Bermana niejaki Borowski nosi znaczek Polski Walczącej w klapie marynarki, i nie ma poczucia odpowiedzialności za setki tysięcy pomordowanych poprzez bestialskie sądy teraz pod okupacją trzeciej generacji dzieci enkawudzistów.
[Profil] [PM] [E-mail]

Maverick

Wysłany: 8 Sierpień 2018, 19:06    [Cytuj]

Ja kuzyn Johny Danielsa śmiem twierdzić, że mam lepsze PR wśród Polaków niż Johny Daniels. Znajdziesz mnie na półce w każdym sklepie z alkoholem.

Mieszkańcy Krymu zadecydowali i w duupie mają to co myślą kundle kabały czy wyjątkowo upośledzeni umysłowo, którzy chcieliby za nich decydować. Nawet prezydent Polinu coś na ten temat wie i pieprzył że to sprawka Putina, a nie wola mieszkańców Krymu. Widocznie paranoja mu się pogłębia i swojej wasalności kabale gada co musi bo tak mu kazali.

Już dawno przestałem korzystać z usług LOT, bo podejrzane typki chciały sprzedać LOT Niemcom, a teraz inne typki finansują Johny Danielsa. On buduje im wizerunek, to musi być polish joke.

Canada skrytykowała Arabię Saudyjską za naruszanie praw człowieka, a Saudyjczycy od razu zapowiedzieli wycofanie się z wszelkich inwestycji. Izrael krytykuje i pomawia Polskę, a nasi wasale, jeszcze bardziej się płaszczą.
I to nie jest polish joke.
[Profil] [PM] [E-mail]

[ ODPOWIEDZ ]